Zawody w powożeniu zaprzęgami konnymi

Termy Uniejów, 19 sierpnia 2018
Wydruk: 19-08-2018 16:32:28
1/Open
14:00
(19-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / Open / Junior + K1 + K2
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasKategoriaNagroda
Prize
1NITRO K1 125 (8)




Wojciech ROSIAK
Zbigniew Nowakowski
303:15,92Junior
2KAMIS/KAMEL K2 125 (16)




Beata POTKAŃSKA
Klaudia Woźniak
403:27,45Junior
1SAWANA K1 130 (11)




Karolina ZAŁĘCKA
Daniel Załęcki
18,503:16,42K1
2POGROM K1 130 (12)




Karolina ZAŁĘCKA
Daniel Załęcki
9204:50,76K1
1ASTROL/ASTRILLO K2 125 (6)




Filip GRUDZIŃSKI
Bartłomiej Nowicki
602:23,33K2

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
580
Tempo (m/min)
220
Norma czasu(Time allowed)
160 s
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krzysztof Rembowski
 Gospodarz toru:


Józef Śląski




Zawody w powożeniu zaprzęgami konnymi

Termy Uniejów, 19 sierpnia 2018
Wydruk: 19-08-2018 16:32:30
2/D2
14:00
(19-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / D2 / Duże konie pary - dwunawrotowy
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I NawrótII NawrótWynikNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzasPunktyCzas
1BAZYL/BLANCKO D2 125 (3)




Mariusz PĘCHERZEWSKI
Wojciech Pęcherzewski
302:45,59302:39,116,005:24,70
2HEJRA/HAWINDA D2 125 (2)




Marcin MICHALAK
Kamil Janas
1202:25,91602:27,5218,004:53,43
3PREZES/CYNAMON D2 125 (5)




Rafał PASZYŃSKI
Joanna Paszyńska
13,502:54,95602:36,4319,505:31,38
4BEST / PARYS D2 125 (10)




Wojciech ALABURDA
Gabriela Alaburda
20,503:08,781402:55,1334,506:03,91
5ANTON / TRENERKA D2 125 (7)




Filip GRUDZIŃSKI
Bartłomiej Nowicki
33,503:28,182803:17,4261,506:45,60
6ARON / HANIA D2 130 (15)




Andrzej CHMIELEWSKI
Anna Chmielewska
3903:51,484003:53,6279,007:45,10
PECZUDO / BELFAST D2 125 (20)




Jarosław WROŃSKI
Maciej Kikolski
elim602:37,11

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krzysztof Rembowski
 Gospodarz toru:


Józef Śląski




Zawody w powożeniu zaprzęgami konnymi

Termy Uniejów, 19 sierpnia 2018
Wydruk: 19-08-2018 16:32:33
3/D1
14:00
(19-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / D1 / Duże konie single - dwunawrotowy
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I NawrótII NawrótWynikNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzasPunktyCzas
1DODA D1 125 (19)




Mateusz GŁODNY
Andrzej Głodny
302:12,79002:22,133,004:34,92
2ATOS D1 125 (9)




Zbigniew NOWAKOWSKI
Kamil Janas
302:27,09002:23,763,004:50,85
3BONUS D1 125 (17)




Roman GRONOWALDZKI
Michał Gronowaldzki
302:31,10002:27,483,004:58,58
4PASJA D1 125 (18)




Mateusz GŁODNY
Andrzej Głodny
302:24,19602:27,329,004:51,51
5CYGAN D1 130 (14)




Daniel ZAŁĘCKI
Karolina Załęcka
1102:43,39302:33,5214,005:16,91
6BRYLANT D1 130 (4)




Mariusz PĘCHERZEWSKI
Wojciech Pęcherzewski
1703:13,789,502:40,0726,505:53,85
7CEZAR D1 130 (22)




Adrian URBANIAK
Olimpia Dymna
45,503:24,9819,503:12,3665,006:37,34
BESKID D1 130 (21)




Robert KUPIS
Krzysztof Jankowski
elim53,503:28,74
BOLEK D1 130 (13)




Daniel ZAŁĘCKI
Karolina Załęcka
1902:53,07wycofany

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krzysztof Rembowski
 Gospodarz toru:


Józef Śląski