POWIATOWE III AMATORSKIE ZAWODY W POWOŻENIU

Wolsztyn, Stary Widzim 49, 2 czerwca 2019
Wydruk: 18-06-2019 07:40:56
1/OPEN
12:30
(02-06-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / OPEN / K1 + K2 + D1 + D2 : zwykły
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasKategoriaNagroda
Prize
1LUXOR-B D1 130 (15)




Szymon POCZTOWY
Sebastian Cichocki
0112,64D1
2AMARO D1 125 (37)




Dariusz OWSIANNY
Marcin Jęśkowiak
0114,63D1
3KASKARA D1 130 (12)




Daria BRAMBOR
Przemysław Hartlieb
0115,19D1
4ATOS D1 125 (26)




Amanda ANDRYS
Łukasz Hałupka
3104.59D1
5BIS D1 150 (4)




Wiesław ŁAKOMY
3135,72D1
6RENEGAT D1 125 (41)




Emil FRANKOWSKI
Łukasz Hałupka
6106,71D1
7PORTOS D1 125 (30)




Grzegorz SZULC
Kamil Gajewski
6119,65D1
8MAGIK D1 130 (27)




Krzysztof LUTOMSKI
Alan Sieletycki
6124,97D1
9MALIBU D1 125 (25)
- / - / - / 2009 (10) /



Tadeusz ANDRYS
Czesława Andrys
9111,08D1
10KARINA D1 130 (11)




Daria BRAMBOR
Przemysław Hartlieb
9120,58D1
11LOGAN D1 140 (42)




Miłosz TARKA
Amanda Andrys
9136,11D1
12GOLIAT D1 140 (43)




Tadeusz ANDRYS
Czesława Andrys
9136,75D1
13DAKOTA D1 130 (34)




Magda RIMKE
Dominika Rimke
9137,89D1
14RUBIN D1 130 (3)




Sylwia MAJKOWSKA
Daria Wichowska
12114,66D1
15LOGIN D1 130 (2)




Sylwia MAJKOWSKA
Daria Wichowska
12138,51D1
16NELA D1 135 (50)




Stefan ANTKOWIAK
Artur Toboła
12145,44D1
17ROSA D1 125 (1)




Natalia MATYSIK
Katarzyna Plura
21137,92D1
18EPIGON ARON D1 125 (52)




Martyna DANIELCZAK
Krzysztof Szczepaniak
27,5158,24D1
19EURYDYT ARON D1 140 (23)




Katarzyna PLURA
Natalia Matysik
30157,38D1
1NIXON / PARDUC D2 125 (10)




Dawid GAWROŃSKI
Sebastian Cichocki
0116,01D2
2JUNIOR / PLUTO 125 (55)




Krzysztof SZCZEPANIAK
Grzegorz Witkowski
3118,93D2
3BONA/MACIEJKA D2 140 (60)




Radosław NADOLNY
Marianna Nadolna
3124,65D2
4PORTOS / PLUTO D2 125 (29)




Grzegorz SZULC
Kamil Gajewski
3129,82D2
5MAGNAT/ARBUZ D2 160 (20)




Sebastian URBAŃCZAK
Patrycja Urbańczak
3139,19D2
6PLUTO / FABIO D2 125 (54)




Jakub SZCZEPANIAK
Krzysztof Szczepaniak
6113,67D2
7LUKIER/ELJOT D2 130 (9)




Szymon JUSZCZAK
Przemysław Juszczak
6127,51D2
8PORTOS/LEGATO D2 125 (24)




Tadeusz ANDRYS
Czesława Andrys
6127,91D2
9RONALDO / DENAR D2 150 (44)




Marcin JĘŚKOWIAK
Dariusz Owianny
6130,98D2
10ADMIRAŁ / HIUSTON D2 150 (35)




Gracjan MARACH
Aleksandra Górska
7141,79D2
11TIMO / MEJRA D2 150 (48)




Grzegorz LIPOWY
Dawid Błaszkowski
7154,00D2
12KARINA / KOMACZ D2 130 (14)




Przemysław HARTLIEB
Daria Brambor
9107,94D2
13INDIAN / HAPPIE D2 130 (36)




Krzysztof MARACH
Gracjan Marach
9128,33D2
14BIS/BLANKA D2 150 (5)




Wiesław ŁAKOMY
11,5144,60D2
15SONJA / DIAMENT D2 125 (56)




Krzysztof SZCZEPANIAK
Grzegorz Witkowski
12115,21D2
16KASKADA / PERŁA D2 130 (13)




Przemysław HARTLIEB
Daria Brambor
12134,08D2
17PASJA / GIGANT D2 135 (51)




Mariusz GRZESIECKI
Natalia Nyczka
12136,40D2
18IZARA / KARNA D2 130 (57)




Szymon POCZTOWY
Sebastian Cichocki
15132,43D2
19MIODEK / BALBINA D2 125 (32)




Szymon ROLLA
Bartosz Rolla
18,5146,38D2
20GREY / ERNA D2 155 (49)




Piotr LIPOWY
Mariusz Grzesiecki
37201,56D2
1WALDUŚ K1 125 (59)




Maria GRZELEWSKA
Michał Grzelewski
10159,57Junior
1BLACKY K1 125 (47)




Bartosz KLUPŚ
Bartosz Twardy
0106,23K1
2KOBRA K1 125 (31)




Weronika MARCINKOWSKA
Agnieszka Marcinkowska
3134,83K1
3ELWIS K1 (22)




Wiktoria JANELT
6127,41K1
1GROM/WIŚNIA K2 130 (45)




Sebastian CICHOCKI
Małgorzata Cichocka
095,24K2
2TIC TAK / FERITTA K2 130 (16)




Dominika RIMKE
Karolina Rimke
095,72K2
3NELINO/LATOR K2 130 (6)




Michał STAWIŃSKI
Dariusz Owsianny
0102,55K2
4BOLERO / AGAT K2 130 (7)




Michał STAWIŃSKI
Dariusz Owsianny
0114,27K2
5FELIX / WIGO K2 130 (8)




Przemysław JUSZCZAK
Szymon Juszczak
0118,08K2
6LARRY / SANTANA K2 125 (58)




Daniel KACZMAREK
Paweł Kaczmarek
3106,73K2
7BETT/FETTA K2 130 (17)




Karolina RIMKE
Dominika Rimke
3108,57K2
8MEKSYK / DIEGO K2 120 (39)




Adam SEKUŁA
Dorota Sekuła
3133,03K2
9ELWIS / PAJĄK K2 (21)




Dawid MEHR
Wiktoria Janelt
5,5144,43K2
10WENECJA / WARGA K2 130 (46)
- / - / - / 130 /



Sebastian CICHOCKI
Małgorzata Cichocka
990,04K2
11ALEX / LISKO K2 125 (53)




Jakub SZCZEPANIAK
Krzysztof Szczepaniak
9115,31K2
12WALDUŚ / BARBI K2 125 (33)




Michał GRZELEWSKI
Bartosz Tomczak
9127,67K2
1TIC TAK/FERITTA/BET/FETTA K4 (18)




Dominika RIMKE
Karolina Rimke
3102,02K4
2GROM/WENECJA/WARGA/WIŚNIA (61)




Sebastian CICHOCKI
Małgorzata Cichocka
3106,89K4
3NELINO/LATOR/DAGLAS/BOLERO K4 (19)




Michał STAWIŃSKI
Dariusz Owsianny
12132,04K4

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
14
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
530
Tempo (m/min)
230
Norma czasu(Time allowed)
140 s
Startowało koni
58
Ukończyło koni
58
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


 Gospodarz toru: