XV Zawody w powożeniu zaprzęgami - memoriał Ireneusza Maślińskiego

Śmigiel, 1 maja 2018
Wydruk: 02-05-2018 07:35:44
1/OPEN
13:00
(01-05-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / OPEN / K1 + K2 + D1 + D2 - zwykły
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzaskategoriaNagroda
Prize
1GRAD D1 125CM (41)




Dariusz RADUŁA
Weronika Łabińska
0106,65D1
2RENEGAT D1 130 (33)




Emil FRANKOWSKI
Łukasz Hałupka
0109,30D1
3TANGENS D1 125 (51)




Dariusz OWSIANNY
Magdalena Wiśniewska
0111,14D1
4BARQUERO D1 125 (52)




Jakub SZCZEPANIAK
Krzysztof Szczepaniak
0112,78D1
5LUXOR D1 130 (2)




Szymon POCZTOWY
Dawid Gawroński
3103,55D1
6JACK DANIELS D1 130 (37)




Małgorzata JAKUBIAK
Bartosz Kowalski
8,5119,72D1
7PORTOS D1 130 (23)




Amanda ANDRYS
Tadeusz Andrys
9,5121.07D1
8ZEGER D1 130 (11)




Krzysztof WIŚNIEWSKI
Grzegorz Witkowski
10,5118,00D1
9IZMIR D1 125 (44)




Katarzyna ŁACINNIK
Adam Łacinnik
12111,64D1
10PORTOS D1 130 (23)




Grzegorz SZULC
Łukasz Pawlak
17,5125,57D1
11CELT D1 125 (12)




Magdalena JAGIELSKA - PIETRUSZKA
Tadeusz Andrys
18113,99D1
12ARTUS D1 140 (18)




Marcin CIESIELSKI
Dawid Stryczka
21132,76D1
13VINANDA D1 125 (53)




Joanna WIECZOREK
Michał Nowaczyk
30162,95D1
14ROMEO D1 130 (46)




Krzysztof LUTOMSKI
Mateusz Miedziaszczyk
32135,18D1
15HEIKE D1 150 (54)




Tomasz CICHOSZ
Marian Klubczyński
64199,50D1
16LEGATO D1 125 (22)
- / - / - / 2011 (7) / - / -



Tadeusz ANDRYS
Czesława Andrys
elimD1
16KASZMIR D1 130 (28)




Iwona MICHAŁOWSKA
Jakub Kowalkiewicz
elimD1
16MAESTRO D1 130 (29)




Daria JASTRZĘBSKA
Kamil Jastrzębski
elimD1
1DENAR/DYLAN D2 135 (60)




Robert ŁYSIKOWSKI
Wojciech Spychała
3114,94D2
2NIKSON/PARDUK D2 130 (3)




Dawid GAWROŃSKI
Sebastian Cichocki
6111,86D2
3OMAR / ATOS D2 165 (26)
11 lat / 4 lata / - / - / - / - / -



Łukasz HAŁUPKA
Tadeusz Andrys
6120,93D2
4MAJKA / MYSZKA D2 125 (13)




Gracjan PIETRUSZKA
Magdalena Jagielska - Pietruszka
9126,38D2
5BONA/MACIEJKA D2 125 (16)




Radosław NADOLNY
Marianna Nadolna
12113,78D2
6NEGER / NEGRO D2 130 (30)




Łukasz KRÓL
Adrian Kostrzewa
12,5115,47D2
7BRUNEIKO / JUNIOR D2 125 (57)




Krzysztof SZCZEPANIAK
Jakub Szczepaniak
13116,60D2
8BEGONIA/BONA D2 140 (17)




Stanisław NADOLNY
Radosław Nadolny
13,5129,53D2
9POGROM / LEGAT D2 150 (59)




Karol CHORĄŻAK
Dariusz Owsianny
14,5131,65D2
10HAMLET/ROLAND D2 165 (34)




Patryk HAŁUPKA
Łukasz Hałupka
16,5141,83D2
11BRETANIA/RODEZJA D2 150 (47)




Marcin PRAJS
Łukasz Hałupka
18132,08D2
12WIND/DENAR D2 130 (24)




Gracjan MARACH
Krzysztof Marach
18132,16D2
13HOWER/RAGNER D2 125 (42)




Adam ŁACINNIK
Bartosz Kuhn
19,5129,07D2
14HADES / LORD D2 150 (55)




Paweł MATUSZCZAK
Marcin Jankowski
22134,43D2
15MAGNAT/ARBUZ D2 160 (48)




Sebastian URBAŃCZAK
Patrycja Fraczek
22,5135,52D2
16ARTYSTA/STATYSTA D2 140 (21)




Karol NOWAK
Michał Grzelewski
23136,48D2
16PARYS/PACO D2 140 (39)




Przemysław IGNASIAK
Marcin Dudarski
26142,38D2
17LUX / BŁYSK 125 (25)




Paweł CHOJNACKI
Paweł Czyż
30162,55D2
18BARCELONA/CZECH D2 140 (8)




Wiesław CZYŻ
Paweł Czyż
35148,08D2
19IRNIA / PIRAT D2 155 (31)




Roman GRYCZ
Michał Grycz
38160,23D2
20MASTERLI / IRONKA D2 155 (56)




Estera RYDLICHOWSKA
Sylwia Rydlichowska
44,5161,56D2
EWA / MONIKA D2 140 (49)




Adam SKORACKI
Szymon Pawlak
elimD2
POKAZPUTO/FAVORY/PEGAZUS/GARBA 200 (58)




Adrian KOSTRZEWA
Łukasz Król
30132,46D4
1PANCZO K1 125 (45)




Aleksander WAJS
Tomasz Wajs
0107,71K1
2CZAKO K1 140 (36)




Jarosław BARTKOWIAK
Kinga Kortus
3103,96K1
3LARRY K1 130 (9)




Daniel KACZMAREK
Paweł Kaczmarek
3108,68K1
4BŁYSK K1 130 (35)




Piotr NIEDZWIECKI
Robert Łysikowski
3109,69K1
5WALNUT SAMSON K1 125 (32)




Jagoda KARPIŃSKA
Margareta Maćkowiak
10116,40K1
6MANIEK K1 125 (40)




Sandra IGNASIAK
Przemysław Ignasiak
11124,04K1
7BARIA K1 135 (19)




Robert HOJAN
Michał Grzelewski
24138,10K1
8OKTAVIA K1 140 (14)




Jerzy BRATEK
Adam Plutek
30173,74K1
9GRAND K1 130 (43)




Karina ŁACINNIK
Adam Łaciennik
46,5163,93K1
10BLACKY K1 125 (15)




Bartosz KLUPŚ
Marcin Solarczyk
elimK1
1GROM/WENCJA K2 130 (4)




Sebastian CICHOCKI
Dawid Gawroński
098,35K2
2BLACK/KUBA K2 130 (27)




Łukasz STRZELCZYK
Łukasz Hałupka
2110,85K2
3TIC TAK / FERITTA K2 130 (6)




Dominika RIMKE
Magda Rimke
389,88K2
4PASJONATA BOLERO/DAGLAS K2 125 (1)




Michał STAWIŃSKI
Weronika Łabińska
3104,42K2
5MOWA / WILGA K2 150 (38)




Witold POLOCH
Hubert Poloch
15,5133,39K2
6SONIA/WILLIAMS K2 125 (7)




Paweł CZYŻ
Weronika Jęchorek
19116,72K2
7VINCENT/ISKRA K2 130 (5)




Marcin OSIŃSKI
Krzysztof Adamski
24,5139,98K2
8ZEFIR/FANTA K2 125 (20)




Michał GRZELEWSKI
Karol Nowak
30146,92K2
9KARO / HAMUK K2 140 (50)




Sławomir STARKBAUER
Bartosz Starkbauer
elimK2
1TIC TAK/FERITTA/BET/FETTA K4 (61)




Dominika RIMKE
Magda Rimke
095,19K4
2GROM/WENECJA/WARGA/KRYSZTAŁ K4 (62)




Sebastian CICHOCKI
Dawid Gawroński
6107,85K4

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
16
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
230
Norma czasu(Time allowed)
115 s
Startowało koni
62
Ukończyło koni
61
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krzysztof Rembowski
 Gospodarz toru:


Józef Śląski




XV Zawody w powożeniu zaprzęgami - memoriał Ireneusza Maślińskiego

Śmigiel, 1 maja 2018
Wydruk: 02-05-2018 07:35:49
2/Memoriał
13:00
(01-05-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / Memoriał / Memoriał I. Maślińskiego - Duże Konie Pary
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NIKSON/PARDUK D2 130 (3)




Dawid GAWROŃSKI
Sebastian Cichocki
0105,30
2DENAR/DYLAN D2 135 (60)




Robert ŁYSIKOWSKI
Wojciech Spychała
3106,44
3OMAR / ATOS D2 165 (26)
11 lat / 4 lata / - / - / - / - / -



Łukasz HAŁUPKA
Tadeusz Andrys
9,5121,85

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
16
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
230
Norma czasu(Time allowed)
115 s
Startowało koni
3
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krzysztof Rembowski
 Gospodarz toru:


Józef Śląski