IV Gminne zawody w powożeniu zaprzęgami konnymi

Russcocie, 24 czerwca 2018
Wydruk: 27-06-2018 20:10:11
1/Junior
14:00
(24-06-2018)
HUBERTUS 2.5.0.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak 2, R2-062016-4)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / Junior / Junior
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SONATA JK1 125 (13)WojciechROSIAK9220,94
   
   
Zbigniew Nowakowski
2KAMIS / KAMEL JK2 125 (9)BeataPOTKAŃSKA16222,79
   
   
Klaudia Woźniak
3NITRO JK1 125 (12)WojciechROSIAK17224,95
   
   
Zbigniew Nowakowski

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
3
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Błażej Czajka
 Gospodarz toru:


Błażej Czajka

HUBERTUS 2.5.0.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak 2, R2-062016-4)



WYNIKI
IV Gminne zawody w powożeniu zaprzęgami konnymi

Russcocie, 24 czerwca 2018
Wydruk: 27-06-2018 20:10:12
2/OPEN

(24-06-2018)
HUBERTUS 2.5.0.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak 2, R2-062016-4)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / OPEN / K1 + K2 + D1
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasKategoriaNagroda
Prize
1DODA D1 125 (20)MateuszGŁODNY0136,16D1
   
   
Andrzej Głodny
2BOLEK D1 130 (1)DanielZAŁĘCKI0171,93D1
   
   
Karolina Załęcka
3MONDERO D1 125 (10)MarekWEŁNITZ3151,98D1
   
   
Agata Molenda
4PAMELA D1 125 (19)MateuszGŁODNY6137,23D1
   
   
Andrzej Głodny
5CYGAN D1 130 (2)KarolinaZAŁĘCKA6,5191,96D1
   
   
Daniel Załęcki
6PLUTO TOPLIKA D1 140 (22)RomanOBLIZAJEK7,5193,18D1
   
   
Roman Gronowaldzki
7MELISA D1 125 (11)JacekWEŁNITZ9172,42D1
   
   
Roman Pazderski
8BONUS D1 125 (18)RomanGRONOWALSKI9178,12D1
   
   
Przemysław Darul
9EKIERKA D1 140 (17)PawełPRZYBYŁA15182,71D1
   
   
Mateusz Przyborowski
10TUNDRA D1 140 (3)RyszardKOZAJDA45,5236,51D1
   
   
Artur Leszcz
GAZELA D1 140 (24)WaldemarPRZYBYŁELID1
   
   
Weronika Wypiór
1ISKRA K1 145 (8)WeronikaDERDZIŃSKA0168,11K1
   
   
Zuzanna Bangrowska
HANIKA K1 145 (7)WeronikaDERDZIŃSKAELIK1
   
   
Zuzanna Bangrowska
1KROPKA / ŁATKA K2 125 (6)FilipGRUDZIŃSKI0145,52K2
   
   
Bartłomiej Nowicki
2STUK / KOLA K2 130 (23)RomanOBLIZAJEK0183,60K2
   
   
Roman Gronowaldzki
3ASTROL / ASTRILLO K2 125 (4)FilipGRUDZIŃSKI9142,99K2
   
   
Bartłomiej Nowicki
DEKO / TADANA K2 120 (16)GrzegorzPOKRYWIECKIELIK2
   
   
Edyta Gostyńska

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Błażej Czajka
 Gospodarz toru:


Błażej Czajka

HUBERTUS 2.5.0.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak 2, R2-062016-4)



WYNIKI
IV Gminne zawody w powożeniu zaprzęgami konnymi

Russcocie, 24 czerwca 2018
Wydruk: 27-06-2018 20:10:14
3/D2

(24-06-2018)
HUBERTUS 2.5.0.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak 2, R2-062016-4)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / D2 / D2
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I NawrótII NawrótRazemNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1BAZYL / BLANCO D2 125 (21)MariuszPĘCHERZEWSKI1,5193,610372,151,5
   
   
Łukasz Kazimierczak
2HEJRA / HAWINDA D2 125 (15)MarcinMICHALAK6171,640334,456
   
   
Kamil Janas
3SEKRETARIAT / ATOS D2 125 (14)ZbigniewNOWAKOWSKI3179,306369,439
   
   
Mateusz Arent
4LENA / ANTON D2 125 (5)MirosławGRUDZIŃSKI6184,8917,5380,4623,5
   
   
Bartłomiej Nowicki

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Błażej Czajka
 Gospodarz toru:


Błażej Czajka

HUBERTUS 2.5.0.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak 2, R2-062016-4)