V amatorskie zawody w powożeniu - ujeżdżenie + próba zręczności

Ranczo Rubin Nowa Wieś, 28 kwietnia 2018
Wydruk: 29-04-2018 20:01:18
1/
09:00
(28-04-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / / Ujeżdżenie, program dla koni 4 letnich
(Competition No: 1 / )

Sędzia C - Piotr Helon

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
kategoriaNagroda
Prize
C wynik pkt
1RENEGAT D1 130 (33)




Emil FRANKOWSKI
Łukasz Hałupka
49,5
(2)
D1
2LEGATO D1 130 (7)
- / - / - / 2011 (7) / - / -



Tadeusz ANDRYS
Czesława Andrys
51,5
(3)
D1
3MALIBU D1 130 (6)
- / - / - / 2009 (9) / - / -



Tadeusz ANDRYS
Czesława Andrys
54
(4)
D1
3LUXOR D1 130 (42)




Szymon POCZTOWY
Dawid Gawroński
54
(4)
D1
5GRAD D1 125CM (14)




Dariusz RADUŁA
Weronika Łabińska
57
(8)
D1
6LIZAK D1 125 (48)




Dariusz RADUŁA
Weronika Łabińska
57,5
(11)
D1
7DENAR D1 130 (11)




Gracjan MARACH
Krzysztof Marach
58,5
(14)
D1
8IMPOSAND D1 130 (24)




Gracjan MARACH
Krzysztof Marach
59
(16)
D1
9RONALDO D1 140 (35)




Jarosław MICHALSKI
Marcin Jęśkowiak
59,5
(18)
D1
10ZEGER D1 130 (26)




Krzysztof WIŚNIEWSKI
Grzegorz Witkowski
60
(19)
D1
11WIND D1 130 (12)




Gracjan MARACH
Krzysztof Marach
63,5
(22)
D1
12CELT D1 130 (10)




Magdalena JAGIELSKA - PIETRUSZKA
Tadeusz Andrys
64
(23)
D1
13BOS D1 130 (45)




Maciej BŁAŻEJEWSKI
Natalia Antoniewicz
65,5
(25)
D1
14OMAR / ATOS D2 125 (18)
11 lat / 4 lata / - / - / - / - / -



Łukasz HAŁUPKA
Tadeusz Andrys
46,5
(1)
D2
15NIXON / PARDUC D2 130 (39)




Dawid GAWROŃSKI
Sebastian Cichocki
55,5
(7)
D2
16POGROM / LEGAT D2 125 (44)




Karol CHORĄŻAK
Dariusz Owsianny
57,5
(11)
D2
17MAJKA / MYSZKA D2 125 (22)




Gracjan PIETRUSZKA
Magdalena Jagielska - Pietruszka
62
(20)
D2
18NEGER / NEGRO D2 125 (27)




Łukasz KRÓL
Adrian Kostrzewa
62,5
(21)
D2
19IZARA / KARNA D2 130 (43)




Szymon POCZTOWY
Dawid Gawroński
64
(23)
D2
20INDIAN / HAPPIE D2 150 (25)




Krzysztof MARACH
Gracjan Marach
67,5
(27)
D2
21GROM/WENCJA K2 130 (40)




Sebastian CICHOCKI
Dawid Gawroński
57.5
(9)
K2
21TIC TAK / FERITTA K2 130 (3)




Dominika RIMKE
Karolina Rimke
57.5
(9)
K2
23BETT/FETTA K2 130 (37)




Dominika RIMKE
Karolina Rimke
58
(13)
K2
24WARGA/KRYSZTAŁ K2 130 (55)




Sebastian CICHOCKI
Dawid Gawroński
58,5
(14)
K2
25BLACK/KUBA K2 130 (51)




Łukasz STRZELCZYK
Marcin Jęśkowiak
66,5
(26)
K2
26GROM/WENECJA/WARGA/KRYSZTAŁ K4 (41)




Sebastian CICHOCKI
Dawid Gawroński
55
(6)
Z4
27TIC TAK/FERITTA/BET/FETTA K4 (38)




Dominika RIMKE
Karolina Rimke
59
(16)
Z4

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
27
Ukończyło koni
27
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Piotr Helon
 Gospodarz toru:


Krzysztof Rembowski




V amatorskie zawody w powożeniu - ujeżdżenie + próba zręczności

Ranczo Rubin Nowa Wieś, 28 kwietnia 2018
Wydruk: 29-04-2018 20:01:21
2/
12:00
(28-04-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / / Konkurs zręczności + ujeżdżenie
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzaswynik ujeźdzenieSumaKategoriaNagroda
Prize
1RENEGAT D1 130 (33)




Emil FRANKOWSKI
Łukasz Hałupka
0194,4749,549,5
(1)
D1
(1)
2LEGATO D1 130 (7)
- / - / - / 2011 (7) / - / -



Tadeusz ANDRYS
Czesława Andrys
3204,6951,554,5
(2)
D1
(2)
3MALIBU D1 130 (6)
- / - / - / 2009 (9) / - / -



Tadeusz ANDRYS
Czesława Andrys
1206,135455
(3)
D1
(3)
4GRAD D1 125CM (14)




Dariusz RADUŁA
Weronika Łabińska
0194,365757
(5)
D1
(4)
5LUXOR D1 130 (42)




Szymon POCZTOWY
Dawid Gawroński
6187,225460
(8)
D1
(5)
6DENAR D1 130 (11)




Gracjan MARACH
Krzysztof Marach
7206,4258,560,5
(10)
D1
(6)
7WIND D1 130 (12)




Gracjan MARACH
Krzysztof Marach
3204,8763,566,5
(13)
D1
(7)
8CELT D1 130 (10)




Magdalena JAGIELSKA - PIETRUSZKA
Tadeusz Andrys
3,5205,226467,5
(16)
D1
(8)
9ZEGER D1 130 (26)




Krzysztof WIŚNIEWSKI
Grzegorz Witkowski
9193,216069
(17)
D1
(9)
10LIZAK D1 125 (48)




Dariusz RADUŁA
Weronika Łabińska
36264,1657,593,5
(24)
D1
(10)
11RONALDO D1 140 (35)




Jarosław MICHALSKI
Marcin Jęśkowiak
41,5275,4159,5101
(25)
D1
(11)
12BOS D1 130 (45)




Maciej BŁAŻEJEWSKI
Natalia Antoniewicz
57,5307,1765,5123
(26)
D1
(12)
13NIXON / PARDUC D2 130 (39)




Dawid GAWROŃSKI
Sebastian Cichocki
1206,0755,556,5
(4)
D2
(13)
14OMAR / ATOS D2 125 (18)
11 lat / 4 lata / - / - / - / - / -



Łukasz HAŁUPKA
Tadeusz Andrys
16204,0846,562,5
(11)
D2
(14)
15NEGER / NEGRO D2 125 (27)




Łukasz KRÓL
Adrian Kostrzewa
13,5219,8762,576
(19)
D2
(15)
16POGROM / LEGAT D2 125 (44)




Karol CHORĄŻAK
Dariusz Owsianny
22218,3857,579,5
(20)
D2
(16)
17MAJKA / MYSZKA D2 125 (22)




Gracjan PIETRUSZKA
Magdalena Jagielska - Pietruszka
23,5233,136285,5
(21)
D2
(17)
18IZARA / KARNA D2 130 (43)




Szymon POCZTOWY
Dawid Gawroński
23,5237,726487,5
(22)
D2
(18)
19INDIAN / HAPPIE D2 150 (25)




Krzysztof MARACH
Gracjan Marach
21,5241,8467,589
(23)
D2
(19)
20GROM/WENCJA K2 130 (40)




Sebastian CICHOCKI
Dawid Gawroński
0183,2057,557,5
(6)
K2
(20)
21BETT/FETTA K2 130 (37)




Dominika RIMKE
Karolina Rimke
0186,755858
(7)
K2
(21)
22TIC TAK / FERITTA K2 130 (3)




Dominika RIMKE
Karolina Rimke
3187,5257,560,5
(9)
K2
(22)
23WARGA/KRYSZTAŁ K2 130 (55)




Sebastian CICHOCKI
Dawid Gawroński
6193,6458,564,5
(12)
K2
(23)
24BLACK/KUBA K2 130 (51)




Łukasz STRZELCZYK
Marcin Jęśkowiak
1206,3966,567,5
(15)
K2
(24)
25GROM/WENECJA/WARGA/KRYSZTAŁ K4 (41)




Sebastian CICHOCKI
Dawid Gawroński
11,5221,055566,5
(14)
K4
(25)
26TIC TAK/FERITTA/BET/FETTA K4 (38)




Dominika RIMKE
Karolina Rimke
14,5227,475973,5
(18)
K4
(26)

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
15
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
750
Tempo (m/min)
220
Norma czasu(Time allowed)
205 s
Startowało koni
26
Ukończyło koni
26
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Piotr Helon
 Gospodarz toru:


Krzysztof Rembowski




V amatorskie zawody w powożeniu - ujeżdżenie + próba zręczności

Ranczo Rubin Nowa Wieś, 28 kwietnia 2018
Wydruk: 29-04-2018 20:01:25
3/

(28-04-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / / Konkurs zręcznośći open
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzaskategoriaNagroda
Prize
1GRAD D1 125CM (14)




Dariusz RADUŁA
Weronika Łabińska
0194,36D1
2RENEGAT D1 130 (33)




Emil FRANKOWSKI
Łukasz Hałupka
0194,47D1
3MALIBU D1 130 (6)
- / - / - / 2009 (9) / - / -



Tadeusz ANDRYS
Czesława Andrys
1206,13D1
4LEGATO D1 130 (7)
- / - / - / 2011 (7) / - / -



Tadeusz ANDRYS
Czesława Andrys
3204,69D1
5WIND D1 130 (12)




Gracjan MARACH
Krzysztof Marach
3204,87D1
6CELT D1 130 (10)




Magdalena JAGIELSKA - PIETRUSZKA
Tadeusz Andrys
3,5205,22D1
7TANGENS D1 125 (69)




Dariusz OWSIANNY
Marcin Jęskowiak
3,5213,16D1
8LUXOR D1 130 (42)




Szymon POCZTOWY
Dawid Gawroński
6187,22D1
9DENAR D1 130 (11)




Gracjan MARACH
Krzysztof Marach
7206,42D1
10ZEGER D1 130 (26)




Krzysztof WIŚNIEWSKI
Grzegorz Witkowski
9193,21D1
11ROMEO D1 135 (63)




Krzysztof LUTOMSKI
Mateusz Miedziaszczyk
13,5219,88D1
12PORTOS D1 130 (34)




Amanda ANDRYS
Łukasz Chałupka
16224,40D1
13LIZAK D1 125 (48)




Dariusz RADUŁA
Weronika Łabińska
36264,16D1
14RONALDO D1 140 (35)




Jarosław MICHALSKI
Marcin Jęśkowiak
41,5275,41D1
15BOS D1 130 (45)




Maciej BŁAŻEJEWSKI
Natalia Antoniewicz
57,5307,17D1
16NIXON / PARDUC D2 130 (39)




Dawid GAWROŃSKI
Sebastian Cichocki
1206,07D2
17PLUTO / MARA D2 130 (30)




Marcin JĘŚKOWIAK
Grzegorz Witkowski
6193,39D2
18NEGER / NEGRO D2 125 (27)




Łukasz KRÓL
Adrian Kostrzewa
13,5219,87D2
19OMAR / ATOS D2 125 (18)
11 lat / 4 lata / - / - / - / - / -



Łukasz HAŁUPKA
Tadeusz Andrys
16204,08D2
20HAMLET/ROLAND D2 125 (49)




Patryk HAŁUPKA
Łukasz Hałupka
19,5220,00D2
21INDIAN / HAPPIE D2 150 (25)




Krzysztof MARACH
Gracjan Marach
21,5241,84D2
22POGROM / LEGAT D2 125 (44)




Karol CHORĄŻAK
Dariusz Owsianny
22218,38D2
23MAJKA / MYSZKA D2 125 (22)




Gracjan PIETRUSZKA
Magdalena Jagielska - Pietruszka
23,5233,13D2
24IZARA / KARNA D2 130 (43)




Szymon POCZTOWY
Dawid Gawroński
23,5237,72D2
25PLUTO / PEGAZUS D2 125 (28)




Łukasz KRÓL
Adrian Kostrzewa
24,5229,81D2
26MAGNAT/ARBUZ D2 160 (53)




Sebastian URBAŃCZAK
Patrycja Fraczek
33264,23D2
27ALBERT/ALFONS D2 (71)




Tadeusz ANDRYS
Czesława Andrys
38274,85D2
28SEKRET/SZARINA D2 150 (62)




Daniel NOWACZYK
Hieronim Apolinarski
40266,29D2
29LUNA/KASPIAN D2 140 (58)




Kamil KOWALEWICZ
Daria Kowalewicz
46284,72D2
30SISI/CZAJKA D2 125 (60)




Szymon ROLLA
Bartosz Rolla
77,5341,90D2
31ELJOT/BALBINA D2 125 (59)




Bartosz ROLLA
Bpk
elimD2
31BONA/MACIEJKA D2 125 (52)




Radosław NADOLNY
Marianna Nadolna
elimD2
31PIELGRZYM/RAPER D2 125 (70)




Jerzy BUDZINOWSKI
Łukasz Hałupka
elimD2
34HAMLET/PORTOS/GABIN/APORT D4 (47)




Łukasz HAŁUPKA
Tadeusz Andrys
31,5257,19D4
35NIXON/PARDOC/NN/NN (72)




Dawid GAWROŃSKI
Sebastian Cichocki
82356,39D4
NEGER/NEGRO/PLUTO/PEGAZUS (29)




Adrian KOSTRZEWA
Łukasz Król
elimD4
SISI/CZAJKA/ELJOT/BALBINA (61)




Szymon ROLLA
Bartosz Rolla
REZD4
36KORA / IYO K2 (36)




Zofia MICHALSKA
Marcin Jęśkowiak
3105,23junior
37WIOLKA / VIP K2 (31)




Amelia JĘŚKOWIAK
6179,10junior
38SOWA K1 105 (32)




Karolina KOKOCIŃSKA
Miłosz Tarka
12272,30junior
39CZAKO K1 140 (65)




Jarosław BARTKOWIAK
Kinga Kortus
3195,97K1
40LARRY K1 130 (56)




Daniel KACZMAREK
Paweł Kaczmarek
7212,97K1
41BŁYSK K1 130 (67)




Piotr NIEDZWIECKI
Robert Łysikowski
16230,58K1
BAJKA K1 140 (68)




Miłosz TARKA
Zbigniew Tarka
elimK1
42GROM/WENCJA K2 130 (40)




Sebastian CICHOCKI
Dawid Gawroński
0183,20K2
43BETT/FETTA K2 130 (37)




Dominika RIMKE
Karolina Rimke
0186,75K2
44BLACK/KUBA K2 130 (51)




Łukasz STRZELCZYK
Marcin Jęśkowiak
1206,39K2
45APACZ/CUDNA K2 140 (66)




Jarosław BARTKOWIAK
Kinga Kortus
3186,46K2
46TIC TAK / FERITTA K2 130 (3)




Dominika RIMKE
Karolina Rimke
3187,52K2
47SANTALA/LARRY K2 130 (57)




Daniel KACZMAREK
Paweł Kaczmarek
3201,51K2
48PASJONATA BOLERO/DAGLAS K2 125 (50)




Michał STAWIŃSKI
Weronika Łabińska
4,5213,93K2
49WARGA/KRYSZTAŁ K2 130 (55)




Sebastian CICHOCKI
Dawid Gawroński
6193,64K2
50FANTA/ZAWIR K2 125 (54)




Michał GRZELEWSKI
Karol Nowak
70,5339,18K2
51GROM/WENECJA/WARGA/KRYSZTAŁ K4 (41)




Sebastian CICHOCKI
Dawid Gawroński
11,5221,05K4
52TIC TAK/FERITTA/BET/FETTA K4 (38)




Dominika RIMKE
Karolina Rimke
14,5227,47K4

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
55
Ukończyło koni
52
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Piotr Helon
 Gospodarz toru:


Krzysztof Rembowski