ZT-D DRIVING CUP 2017/2018 II ELIMINACJA

Poznań - Hipodrom Wola, 20-21.01.2018
Wydruk: 2018-01-21 12:46:19
3/D1
12:00
(2018-01-20)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / D1 / Duże konie - single
(Competition No: 3 / )

C - Tomasz Mossakowski
M - Barbara Berezowska

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (dressage)Zręczność (cones)Wynik (result)Nagroda
Prize
CMwynik pkt1 nawrót pkt karne1 nawrót czaspkt karne za czaswynik 1 nawrotu2 nawrót pkt karne2 nawrót czaspkt karne za czaswynik 2 nawrotuSuma 1 i 2 nawrotuKońcowy
1426 MAESTOSO GAETA (12)KamilJASTRZĘBSKI109,510652,25
(1)
0108,880,440,44
(2)
0106,6000
(2)
0,44
(2)
52,69
   
   
Daria Jastrzębska
2LUXOR - B (18)SzymonPOCZTOWY92,59964,25
(2)
0101,8700
(1)
099,3100
(1)
0
(1)
64,25
   
   
Dawid Gawroński
3BACARA (22)DariuszRADUŁA9695,564,25
(2)
0118,675,335,33
(6)
0110,761,381,38
(3)
6,71
(4)
70,96
   
   
Weronika Łabińska
4LEGATO (1)TadeuszANDRYS92,59665,75
(4)
0113,552,772,77
(4)
3112,122,065,06
(5)
7,83
(5)
73,58
   - / - / - / 2011 (7) / - / -
   
Czesława Andrys
5MALIBU (2)TadeuszANDRYS77,59076,25
(7)
0113,632,822,82
(5)
3106,5203
(4)
5,82
(3)
82,07
   - / - / - / 2009 (9) / - / -
   
Czesława Andrys
6QANDO FAN 'T HOOGELAND (7)HubertKOZŁOWSKI899568,00
(5)
0134,5713,2813,28
(8)
0126,589,299,29
(7)
22,57
(8)
90,57
   FRYZ / HOL / O / - / - / kara / Tymon 456 / Walsdame P.J
   - / Adam Szulc
Jarosław Szulc
7LIZAK (21)DariuszRADUŁA83,595,570,5
(6)
0129,6510,8210,82
(7)
0127,369,689,68
(8)
20,50
(7)
91,00
   
   
Weronika Łabińska
8MICHEL (6)HubertKOZŁOWSKI7181,583,75
(10)
0111,781,891,89
(3)
6122,137,067,06
(6)
13,06
(6)
96,81
   SP / POL / W / - / - / gn / Awans / Maja
   - / Adam Szulc
Jarosław Szulc
9BOSS (20)MaciejBŁAŻEJEWSKI81,584,577,00
(9)
0168,9330,4630,46
(9)
20165,0228,5148,51
(9)
78,97
(9)
155,97
   
   
Natalia Antoniewicz
10ATUT (14)DariuszTURZYŃSKI81,58676,25
(7)
elim
   Śl / POL / - / - / - / -
   
Przemysław Śledź

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Paweł Konarski

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)



WYNIKI
ZT-D DRIVING CUP 2017/2018 II ELIMINACJA

Poznań - Hipodrom Wola, 20-21.01.2018
Wydruk: 2018-01-21 12:46:21
1/K1
13:30
(2018-01-20)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / K1 / Kuce single
(Competition No: 1 / )

C - Tomasz Mossakowski
M - Barbara Berezowska

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Zręczność (cones)Wynik (result)Nagroda
Prize
CMWynik1 nawrót pkt karne1 nawrót czaspkt karne za czaswynik 1 nawrotu2 nawrót pkt karne2 nawrót czaspkt karne za czaswynik 2 nawrotuSuma 1 i 2 nawrotuKońcowy
1STEEGER (8)PawełOLSZEWSKI999961
(1)
0122,207,107,10
(2)
3105,3903
(2)
10,10
(2)
71,10
   Halfinger / - / - / - / - / -
   - / KJ Podkówka Team
Marcin Kantarowicz
2WALNUT SAMSON (5)JagodaKARPIŃSKA778579
(2)
0119,685,845,84
(1)
0108,360,180,18
(1)
6,02
(1)
85,02
   
   
Margareta Maćkowiak

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
2
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Paweł Konarski

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)



WYNIKI
ZT-D DRIVING CUP 2017/2018 II ELIMINACJA

Poznań - Hipodrom Wola, 20-21.01.2018
Wydruk: 2018-01-21 12:46:24
2/K2
13:50
(2018-01-20)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / K2 / Kuce pary
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Zręczność (cones)Wynik (result)Nagroda
Prize
CMWynik1 nawrót pkt karne1 nawrót czaspkt karne za czaswynik 1 nawrotu2 nawrót pkt karne2 nawrót czaspkt za czaswynik 2 nawrotuSuma 1 i 2 nawrotukońcowy
1TIC TAK / FERITTA (10)DominikaRIMKE879270,5
(1)
0105,2400
(1)
0105,3400
(1)
0
(1)
70,50
   
   
Karolina Rimke
2WIŚNIA / GROM (16)SebastianCICHOCKI83,592,572
(2)
099,3200
(2)
0103,3800
(2)
0
(2)
72
   
   
Dawid Gawroński

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
2
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Paweł Konarski

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)



WYNIKI
ZT-D DRIVING CUP 2017/2018 II ELIMINACJA

Poznań - Hipodrom Wola, 20-21.01.2018
Wydruk: 2018-01-21 12:46:27
4/D2
14:10
(2018-01-20)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / D2 / Duże konie - pary
(Competition No: 4 / )

C - Tomasz Mossakowski
M - Barbara Berezowska

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Zręczność (Cones)Wynik (result)Nagroda
Prize
CMWynik1 nawrót pkt karne1 nawrót czas1 nawrót pkt za czaswynik 1 nawrotu2 nawrót pkt karne2 nawrót czas2 nawrót pkt za czaswynik 2 nawrotuSuma 1 i 2 nawrotukońcowy
1OMAR / ATOS (3)ŁukaszHAŁUPKA94,59863,75
(2)
3113,172,585,58
(3)
0112,862,432,43
(2)
8,01
(3)
71,76
   11 lat / 4 lata / - / - / - / - / -
   
2NIXON / PARDUC (17)DawidGAWROŃSKI96,58270,75
(4)
3102,4403
(2)
0102,3600
(1)
3
(1)
73,75
   
   
Sebastian Cichocki
3MAJKA / MYSZKA (9)GracjanPIETRUSZKA939466,50
(3)
3129,625,818,81
(4)
0121,276,636,63
(4)
15,44
(4)
81,94
   
   
Magdalena Jagielska
4ALICE / LAGRO (15)BartoszADAMCZYK105,596,559,00
(1)
9119,735,8614,86
(5)
3128,0910,0413,04
(5)
27,90
(5)
86,90
   
   
Agata Król
5PLUTO / MARA (23)MarcinJĘŚKOWIAK69,577,586,50
(6)
0111,811,901,90
(1)
0115,873,833,83
(3)
5,73
(2)
92,23
   
   
Grzegorz Witkowski
6NEGER / NEGRO (19)ŁukaszKRÓL85,584,575
(5)
0177,5634,7834,78
(6)
3169,8330,9133,91
(6)
68,69
(6)
143,69
   
   
Wojciech Magnez

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:


Paweł Konarski

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)