XV Otwarte Mistrzostwa Gminy Kawęczyn w powożeniu zaprzęgami konnymi

Kawęczyn, 27 maja 2018
Wydruk: 2018-05-27 15:56:55
1/OPEN
14:00
(2018-05-27)
HUBERTUS 2.5.0.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak 2, R2-062016-4)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / OPEN / K1 + K2 + D1 + D2 + Juniorzy, konkurs zwykły
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzaskategoriaNagroda
Prize
1DODA D1 125 (22)MateuszGŁODNY068,38D1
   
   
Andrzej Głodny
2EGERRO D1 125 (21)MateuszGŁODNY086,17D1
   
   
Andrzej Głodny
3BOLEK D1 130 (3)DanielZAŁĘCKI086,50D1
   
   
Karolina Załęcka
4ATOS D1 130 (12)ZbigniewNOWAKOWSKI373,74D1
   
   
Mateusz Arent
5BONUS D1 140 (13)RomanGRONOWALDZKI3100,45D1
   
   
Nina Gronowaldzka
6PAMELA D1 125 (20)MateuszGŁODNY672,41D1
   
   
Andrzej Głodny
7CYGAN D1 130 (4)DanielZAŁĘCKI983,74D1
   
   
Karolina Załęcka
8TUNDRA D1 140 (6)RyszardKOZAJDA11135,36D1
   
   
Sławomir Kozajda
1PREZES/CYNAMON D2 125 (5)RafałPASZYŃSKI390,51D2
   
   
Joanna Paszyńska
2HEJRA/HAWINDA D2 125 (23)MarcinMICHALAK391,32D2
   
   
Mateusz Arent
3PECZUDO / BELFAST D2 125 (14)JarosławWROŃSKI394,53D2
   
   
Maciej Kikolski
4BAZYL/BLANCO D2 125 (9)MariuszPĘCHERZEWSKI398,55D2
   
   
Łukasz Kazimierczak
5JARZĘBINA / EDEK D2 155 (19)StefanMARKIEWICZ9133,54D2
   
   
Krzysztof Frimus
juniorKAMIS/KAMEL K2 125 (7)BeataPOTKAŃSKA095,09junior
   
   
Arkadiusz Potkański
juniorNITRO K1 130 (10)WojciechROSIAK3108,10junior
   
   
Zbigniew Nowakowski
1ISKRA K1 140 (1)StefanMARKIEWICZ075,41K1
   
   
Zuzanna Bangrowska
2CZAKO K1 140 (16)JarosławBARTKOWIAK076,94K1
   
   
Kinga Kortus
3SONATA K1 130 (11)ZbigniewNOWAKOWSKI389,09K1
   
   
Mateusz Arent
4HANIKA K1 140 (2)WeronikaDERDZIŃSKA986,85K1
   
   
Zuzanna Bangrowska
1ASTRA/ASTRILL K2 125 (15)FilipGRUDZIŃSKI088,24K2
   
   
Bartłomiej Nowicki
2APACZ/IRYS K2 140 (17)JarosławBARTKOWIAK373,82K2
   
   
Kinga Kortus
3STUK/KOLA K2 125 (8)DamianLINKA21106,43K2
   
   
Estra Bekalarska

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
16
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
200
Norma czasu(Time allowed)
120 s
Startowało koni
22
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jarosław Szymoniak
 Gospodarz toru:



HUBERTUS 2.5.0.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak 2, R2-062016-4)