ZT-B ZAWODY JEŹDZIECKIE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY

Zakrzewo k/Poznania, 25 maja 2019
Wydruk: 18-06-2019 07:43:00
1/Kuce
10:00
(25-05-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / Kuce / Zwykły, art. 238.2.1
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1B-FOOD BOUNTY A-Z (56)
Kuc Walijski / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / izabelowata / Tijd Vlijt's Victor / / Bohemian Foxy Five /
- / Elżbieta Greser


Hanna NOWAKOWSKA (JM.2007)
Cwał Zakrzewo
053,64
2ZALOTKA (26)
KUC / POL / Klacz / 2012 (7) /
616999520044112 / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
Hanna Domeracka / Natalia Kłyszyńska


Oliwia KŁYSZYŃSKA (Mł.2011)
bpk
062,59
3HARRY POTTER (42)
KUC / POL / Ogier / 2010 (9) /
- / tarantowata / Bardi / / Hani /
Joanna Kołodzińska / Elżbieta Greser


Emilia WOŹNIAK (Mł.2008)
Cwał Zakrzewo
173,03
4IBERADO N (16)
-- / POL / Wałach / 2014 (5) /
- / tarantowata / - / -
- / Eliza Jakubowska


Eliza JAKUBOWSKA (JM.2005)
Stajnia Milano
457,04
5HARRY POTTER (42)
KUC / POL / Ogier / 2010 (9) /
- / tarantowata / Bardi / / Hani /
Joanna Kołodzińska / Elżbieta Greser


Karolina RUSEK (Mł.2009)
Cwał Zakrzewo
574,378
DRUMLA (37)
KUC / POL / Klacz / NN /
Brak / bułana / Nn / Nn
. / Mączyńska Marek


Natalia HOFFMANN (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
LUCYFER (24)
KUC / POL / Wałach / 2000 (19) /
nn / gniada / nn / nn
nn / Witold Styła


Urszula PIONTEK (Mł.2011)
RIO GRANDE Krosinko
069,32
LUCYFER (24)
KUC / POL / Wałach / 2000 (19) /
nn / gniada / nn / nn
nn / Witold Styła


Urszula PIONTEK (Mł.2011)
RIO GRANDE Krosinko
070,11
BAJKA (1)
KUC / POL / Klacz / 2007 (12) /
- / bułana / - / -
- / -


Zofia ZAWARTOWSKA
Bpk
071,73
BAJKA (1)
KUC / POL / Klacz / 2007 (12) /
- / bułana / - / -
- / -


Zofia ZAWARTOWSKA
Bpk
071,89
ZALOTKA (26)
KUC / POL / Klacz / 2012 (7) /
616999520044112 / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
Hanna Domeracka / Natalia Kłyszyńska


Oliwia KŁYSZYŃSKA (Mł.2011)
bpk
459,91

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
55
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
72 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Maciej Ceglarski
 Gospodarz toru:


Tadeusz Szymoniak




ZT-B ZAWODY JEŹDZIECKIE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY

Zakrzewo k/Poznania, 25 maja 2019
Wydruk: 18-06-2019 07:43:04
2/Mini LL
10:35
(25-05-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / Mini LL / Z trafieniem w normę czasu
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1ARTEMIS (46)
WLKP / POL / Klacz / 2011 (8) /
Brak / kasztanowata / Tjungske / Artemiza
SK Racot / Greser Elżbieta


Natalia HOFFMANN (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
071,90-0,10
2HARMONIA (43)
SP / POL / Klacz / 2015 (4) /
Brak / ciemnogniada / Indeks / Horsa
. / Micek


Agnieszka DOMINIAK
Cwał Zakrzewo
071,44-0,56
3SARA (36)
Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2012 (7) /
Brak / bułana / NN / NN
Dworczak Janusz / Mączyńska Marek


Marek MĄCZYŃSKI
Stajnia Mączyńskich
072,72+0,72
4ALADYN (61)
WLKP / POL / O / 2014 (5) /
- / - / La Voltaire / Aida
- / Artur Soloch


Artur SOLOCH
Cwał Zakrzewo
070,79-1,21
5FRYZKA (25)
NN / POL / Klacz / 2000 (19) /
— / kara / NN / NN
— / Witold Styła


Karina BUDNA
RIO GRANDE Krosinko
070,60-1,40
6BAKARA (34)
. / POL / Klacz / 2009 (10) /
. / gniada / Garon / Bakara
. / .


Julia ŁĄCZNIAK (J.2003)
Stajnia Angel's horses
070,45-1,55
7BAGDAD (33)
SP / POL / Wałach / 2001 (18) /
- / kasztanowata / Portret / Arcyksiąże / Babilonia / Ismir


Karol JAROSZ (JM.2005)
Rura Team
070,19-1,81
8PUMA (63)




Zofia PAJOR
Bpk
074,16+2,16
9BODRUM L (52)
WLKP / POL / Wałach / 2012 (7) /
616007610124412 / gniada / Che Guevara L / Cassini I / Brawura / Landos
SK Racot / Elżbieta Greser


Michalina DANIELEWSKA
Cwał Zakrzewo
069,36-2,64
10FLORYDA (21)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / skarogniada / SIQUEST / Fryzka
- / Witold Styła


Natalia JANOWICZ (JM.2006)
Rio Grande Krosinko
069,07-2,93
11B-FOOD BOUNTY A-Z (56)
Kuc Walijski / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / izabelowata / Tijd Vlijt's Victor / / Bohemian Foxy Five /
- / Elżbieta Greser


Hanna NOWAKOWSKA (JM.2007)
Cwał Zakrzewo
069,05-2,95
12RUBIN (41)
SP / POL / Ogier / 2015 (4) /
- / srokata / Tanos/Cantanis / Rapsodia/Rabiates Turnus Z
Szczotka / Greser Elżbieta


Nikola KLIMECKA (J.2003)
Cwał Zakrzewo
069,01-2,99
13HARMONIA (43)
SP / POL / Klacz / 2015 (4) /
Brak / ciemnogniada / Indeks / Horsa
. / Micek


Julia MICEK (JM.2004)
Cwał Zakrzewo
076,35+4,35
14RUBIN (41)
SP / POL / Ogier / 2015 (4) /
- / srokata / Tanos/Cantanis / Rapsodia/Rabiates Turnus Z
Szczotka / Greser Elżbieta


Nikola KLIMECKA (J.2003)
Cwał Zakrzewo
067,23-4,77
15PUMA (63)




Viktoria ŻUREK (JM.2007)
Stajnia Krosno
076,86+4,86
16ROSARIA (49)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) /
- / kasztanowata / Chef Supreme / / Rostia /
SK Racot / Elżbieta Greser


Maria KANDULSKA (J.2002)
Cwał Zakrzewo
066,98-5,02
17ROSARIA (49)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) /
- / kasztanowata / Chef Supreme / / Rostia /
SK Racot / Elżbieta Greser


Piotr KOCZOROWSKI
Cwał Zakrzewo
066,67-5,33
18ALADYN (61)
WLKP / POL / O / 2014 (5) /
- / - / La Voltaire / Aida
- / Artur Soloch


Artur SOLOCH
Cwał Zakrzewo
064,48-7,52
19LADY (55)
SP / POL / Klacz / 2013 (6) /
- / kasztanowata / Grand Master / / L'amour /
- / Jagoda Pieńkowska


Jagoda PIEŃKOWSKA (MJ.2000)
Stajnia z Kopytem Puszczykowo
064,15-7,85
20AMON (20)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
Z.N / Helena Król


Helena KRÓL (JM.2006)
bpk
064,05-7,95
21DEJZI (11)
KUC / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / tarantowata / nn / nn / nn / nn
- / Aleksander Szabliński


Dominika ROSADA (JM.2005)
Stajnia Trzy Konie
062,21-9,79
22EMPATIA (12)
Małopolska / POL / Klacz / 2007 (12) /
POL 006590288907 / siwa / Ewerina / Plik
Klaudia Kulma / Agnieszka Szafran


Julia BINKOWSKA (JM.2007)
Stajnia Trzy Konie
060,35-11,65
23CZATMA (18)
WLKP / POL / Klacz / 2011 (8) /
616007610216411 / gniada / Sir / Czatyna
Kaźmierczak Piotr / Aleksander Szabliński


Joanna KOZŁOWSKA (J.2001)
Stajnia Trzy Konie
060,26-11,74
24ILUZJA (13)
Małopolska / POL / Klacz / 2009 (10) /
616006580807509 / kasztanowata / Fenomen / Iwa
- / Grabarczyk


Matylda ZABRZEWSKA (JM.2006)
KJ Kapada Wiry
059,88-12,12
25ANITA (6)
Wielkopolska / POL / Klacz / - /
- / bułana / - / -
- / Witold Styła


Wiktoria ŁAMASZEWSKA (JM.2007)
RIO GRANDE Krosinko
059,50-12,50
26IBERADO N (16)
-- / POL / Wałach / 2014 (5) /
- / tarantowata / - / -
- / Eliza Jakubowska


Eliza JAKUBOWSKA (JM.2005)
Stajnia Milano
053,44-18,56
27IMPRESJA (31)
WLKP. / POL / Klacz / 2007 (12) /
POL007610021807 / gniada / Indeks/Damon xx / Iryda/Pekin
Paul-Pon Polska sp. z o.o. Jarosławiec / Eugeniusz Lasecki


Anna GÓRALCZYK (JM.2004)
Brak
167,21-4,79
28JASAWA (28)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2008 (11) /
brak / skarogniada / Porfir / Jarana
Pacholski Jarosław / Kosicki Waldemar


Małgorzata MIELCAREK (J.2002)
Klub Jeździecki Hubertus
273,73+1,73
29ALMERA (45)
SP / POL / Klacz / 2008 (11) /
- / ciemnogniada / Clear To Jump St Gyvan Z / / Alabama /
SK Racot / Elżbieta Greser


Aleksandra KRÓL (J.2002)
Cwał Zakrzewo
276,31+4,31
30IMPRESJA (31)
WLKP. / POL / Klacz / 2007 (12) /
POL007610021807 / gniada / Indeks/Damon xx / Iryda/Pekin
Paul-Pon Polska sp. z o.o. Jarosławiec / Eugeniusz Lasecki


Anna GÓRALCZYK (JM.2004)
Brak
292,94+20,94
31DELAYLA LOXGRAFF (39)
SP / POL / Klacz / 2011 (8) /
616009670098111 / ciemnogniada / Lucky Lord Loxgraff II / Domena
Anna Worotniak / Aleksandra Grzywacz


Aleksandra GRZYWACZ (MJ.2000)
Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2102,42+30,42
32DRUMLA (37)
KUC / POL / Klacz / NN /
Brak / bułana / Nn / Nn
. / Mączyńska Marek


Natalia HOFFMANN (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
377,37+5,37
33DELAYLA LOXGRAFF (39)
SP / POL / Klacz / 2011 (8) /
616009670098111 / ciemnogniada / Lucky Lord Loxgraff II / Domena
Anna Worotniak / Aleksandra Grzywacz


Aleksandra GRZYWACZ (MJ.2000)
Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
388,25+16,25
34ILUZJA (13)
Małopolska / POL / Klacz / 2009 (10) /
616006580807509 / kasztanowata / Fenomen / Iwa
- / Grabarczyk


Matylda ZABRZEWSKA (JM.2006)
KJ Kapada Wiry
469,12-2,88
35CZATMA (18)
WLKP / POL / Klacz / 2011 (8) /
616007610216411 / gniada / Sir / Czatyna
Kaźmierczak Piotr / Aleksander Szabliński


Wiktoria ZUJEWSKA (JM.2007)
Stajnia Trzy Konie
490,03+18,03
36NIDER (23)
NN / POL / Wałach / 2000 (19) /
NN / gniada / NN / NN
NN / Witold Styła


Mia KUDŁASZYK (JM.2006)
Rio Grande Krosinko
679,84+7,84
37MATADOR (22)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / tarantowata / Hagen / Molika
- / Witold Styła


Sandra STACHOWIAK (J.2003)
Rio Grande Krosinko
690,65+18,65
38FILIPENDULA (57)
SP / POL / Klacz / 2009 (10) /
616009610235509 / kasztanowata / Faust Z / Facelia
Staszczak / Kinga Osinkowska


Radosław HEREZO (Mł.2009)
bz
7123,80+51,80
DEJZI (11)
KUC / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / tarantowata / nn / nn / nn / nn
- / Aleksander Szabliński


Julia KACZOR (JM.2006)
Stajnia Trzy Konie
elim
EMPATIA (12)
Małopolska / POL / Klacz / 2007 (12) /
POL 006590288907 / siwa / Ewerina / Plik
Klaudia Kulma / Agnieszka Szafran


Martyna CHUDZIŃSKA
Stajnia Trzy Konie
elim
JASMINA (35)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
. / kasztanowata / Galon / Bakara
. / .


Zofia MALECHA (JM.2007)
Angel's horses - body & soul
elim
IMPERATOR (48)
WLKP / POL / Wałach / 2012 (7) /
- / gniada / Orient / Impreza
Kołek Cz / Greser Elżbieta


Monika KURSTAK CWYNAR
Cwał Zakrzewo
elim
LA'BUE (4)
Westfalska / POL / Klacz / 2002 (17) /
- / gniada / - / -
. / Janusz Czyż


Maja SIEMIĄTKOWSKA (JM.2004)
Stajnia Milano
elim
JASAWA (28)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2008 (11) /
brak / skarogniada / Porfir / Jarana
Pacholski Jarosław / Kosicki Waldemar


Małgorzata MIELCAREK (J.2002)
Klub Jeździecki Hubertus
rez
BAGDAD (33)
SP / POL / Wałach / 2001 (18) /
- / kasztanowata / Portret / Arcyksiąże / Babilonia / Ismir


Karol JAROSZ (JM.2005)
Rura Team
rez

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
70
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
72 s
Startowało koni
45
Ukończyło koni
38
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Maciej Ceglarski
 Gospodarz toru:


Tadeusz Szymoniak




ZT-B ZAWODY JEŹDZIECKIE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY

Zakrzewo k/Poznania, 25 maja 2019
Wydruk: 18-06-2019 07:43:09
3/LL
12:30
(25-05-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / LL / Zwykły, art. 238.2.1
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ONTARIO (51)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616999600303113 / gniada / nn / nn / nn / nn
Inga Klaybor Domańska / Ewa Kamieniarz


Ewa KAMIENIARZ
Cwał Zakrzewo
039,82
2ARTEMIDA (44)
WLKP / POL / Klacz / 2010 (9) /
616007610059810 / kasztanowata / Quinnus III / Quidam's Rubin / Artemiza / Cottonclub
SK Racot / Elżbieta Greser


Marta KAPCIŃSKA
Cwał Zakrzewo
040,79
3TAJFUN (9)
KUC / POL / Wałach / 2006 (13) /
- / siwa / Matrix / / Toffi /
- / Małgorzata Kaczmarek


Natalia CIECIERSKA (MJ.2000)
Hubertus Lusowo
042,08
4PLEJADA (19)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / gniada / NN / NN
Nieznany / Patryk Lembicz


Katarzyna PRZEWOŹNA
St. Kraju Jumping Team
043,69
5BODRUM L (52)
WLKP / POL / Wałach / 2012 (7) /
616007610124412 / gniada / Che Guevara L / Cassini I / Brawura / Landos
SK Racot / Elżbieta Greser


Julia LISZYŃSKA (JM.2004)
Cwał Zakrzewo
043,82
6MATADOR (22)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / tarantowata / Hagen / Molika
- / Witold Styła


Sandra STACHOWIAK (J.2003)
Rio Grande Krosinko
045,31
7PIKANTNA (38)
SP / POL / Klacz / 31.08.2010 /
- / kasztanowata / Czarczaf / / Pilotka /
Czesław Kołek / Czesław Kołek


Paulina MATYSIAK
Brak
045,35
8ROSARIA (49)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) /
- / kasztanowata / Chef Supreme / / Rostia /
SK Racot / Elżbieta Greser


Letycja WALLICHT (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
045,89
9FANTASY (2)
BWP / POL / Klacz / 2005 (14) /
BELW243436BWP / kasztanowata / Catoki / Cambridge / Obella / Cassini II
Andrzej Kubik / Katarzyna Dawidowska-Zawartowska


Katarzyna DAWIDOWSKA-ZAWARTOWSKA
KS Idmar Krajkowo
045,98
10OLIWKA (32)
SP / POL / Klacz / 2009 (10) /
616009530267309 / kasztanowata / Empire / Embassy I / Odra / Sir Neel
Bożena Smorawska / Dominika Jelewska


Emilia SOPOT (J.2003)
Rura Team
046,20
11ALMERA (45)
SP / POL / Klacz / 2008 (11) /
- / ciemnogniada / Clear To Jump St Gyvan Z / / Alabama /
SK Racot / Elżbieta Greser


Maria KRAUWICKA (JM.2006)
Cwał Zakrzewo
048,16
12AMON (20)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
Z.N / Helena Król


Helena KRÓL (JM.2006)
bpk
048,22
13BALATON (10)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2007 (12) /
- / kara / Rubinstein / Barbara
Do Dobrzyniewo / Krzysztof Schubert


Krzysztof SCHUBERT
Niezrzeszony
049,16
14WIVIAN (47)
SP / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / gniada / Bolshoi / Favoritas / Welonda / Emilion
Anna Kierznowska / Elżbieta Greser


Martyna KOCZOROWSKA (J.2002)
Cwał Zakrzewo
049,62
15ARTEMIS (46)
WLKP / POL / Klacz / 2011 (8) /
Brak / kasztanowata / Tjungske / Artemiza
SK Racot / Greser Elżbieta


Emilia NAWROT
Cwał Zakrzewo
049,63
16LACRIN (50)
SP / POL / Klacz / 2013 (6) /
616009610084313 / gniada / Comandor / Contender / Loreen 73 / Caretino
Juszczak / Anastazja Rzyszkiewicz


Anastazja RZYSZKIEWICZ (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
049,87
17KALINKA (5)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
- / gniada / Rapsod / / Korweta /
Mariusz Paradowski / Patryk Lembicz


Patryk LEMBICZ (MJ.1999)
St. Kraju Jumping Team
443,50
18ARTEMIS (46)
WLKP / POL / Klacz / 2011 (8) /
Brak / kasztanowata / Tjungske / Artemiza
SK Racot / Greser Elżbieta


Natalia PAZUCHA (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
445,00
19K-TAURYN (30)
T.P. / POL / Wałach / 2007 (12) /
6169996801135 / kasztanowata / Ważny/Chaber / Karina/Cantanis
Ireneusz Koza / Justyna Sikorska


Karol JAROSZ (JM.2005)
Rura Team
447,27
20BAGDAD (33)
SP / POL / Wałach / 2001 (18) /
- / kasztanowata / Portret / Arcyksiąże / Babilonia / Ismir


Karol JAROSZ (JM.2005)
Rura Team
449,70
21ROCO AK (7)
WLKP / POL / Klacz / 2015 (4) /
616007610107115 / ciemnogniada / Contendus / Contender / Romina AK / Romeo Des Vaux
Andrzej Kramer / Michał Remisz


Michał REMISZ
KJ Brzóska Sport Horses
449,87
22CLASSIC (27)
SP / POL / Wałach / 2012 (7) /
616009610181812 / gniada / Wiwaldi / / Cara /
Aleksandra Nowak / Mirosława Borowska


Amelia BOROWSKA (J.2003)
KJ Pony Poznań
452,85
23FRYZKA (25)
NN / POL / Klacz / 2000 (19) /
— / kara / NN / NN
— / Witold Styła


Marcin GRZECHOWIAK
RIO GRANDE Krosinko
453,12
24ANITA (6)
Wielkopolska / POL / Klacz / - /
- / bułana / - / -
- / Witold Styła


Wiktoria ŁAMASZEWSKA (JM.2007)
RIO GRANDE Krosinko
455,01
25WIVIAN (47)
SP / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / gniada / Bolshoi / Favoritas / Welonda / Emilion
Anna Kierznowska / Elżbieta Greser


Emilia KURP (JM.2006)
Cwał Zakrzewo
458,42
26KALINA (17)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2012 (7) /
616 009 59 01490 12 / skarogniada / Łyk szampana / Kama
Borowiak jarosław / Sebastian gogolewski


Natalia NAGODZIŃSKA (JM.2005)
Stajnia Rusin
460,08
27IMPERATOR (48)
WLKP / POL / Wałach / 2012 (7) /
- / gniada / Orient / Impreza
Kołek Cz / Greser Elżbieta


Monika KURSTAK CWYNAR
Cwał Zakrzewo
465,98
28K-TAURYN (30)
T.P. / POL / Wałach / 2007 (12) /
6169996801135 / kasztanowata / Ważny/Chaber / Karina/Cantanis
Ireneusz Koza / Justyna Sikorska


Karol JAROSZ (JM.2005)
Rura Team
847,54
29LADY (55)
SP / POL / Klacz / 2013 (6) /
- / kasztanowata / Grand Master / / L'amour /
- / Jagoda Pieńkowska


Jagoda PIEŃKOWSKA (MJ.2000)
Stajnia z Kopytem Puszczykowo
859,96
30SARA (36)
Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2012 (7) /
Brak / bułana / NN / NN
Dworczak Janusz / Mączyńska Marek


Marek MĄCZYŃSKI
Stajnia Mączyńskich
861,69
31BAKARA (34)
. / POL / Klacz / 2009 (10) /
. / gniada / Garon / Bakara
. / .


Julia ŁĄCZNIAK (J.2003)
Stajnia Angel's horses
868,12
32FILIPENDULA (57)
SP / POL / Klacz / 2009 (10) /
616009610235509 / kasztanowata / Faust Z / Facelia
Staszczak / Kinga Osinkowska


Radosław HEREZO (Mł.2009)
bz
973,79
33PUMA (63)




Viktoria ŻUREK (JM.2007)
Stajnia Krosno
1492,38
34FILIPENDULA (57)
SP / POL / Klacz / 2009 (10) /
616009610235509 / kasztanowata / Faust Z / Facelia
Staszczak / Kinga Osinkowska


Zofia PAJOR
Bpk
2589,60
FLORYDA (21)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / skarogniada / SIQUEST / Fryzka
- / Witold Styła


Natalia JANOWICZ (JM.2006)
Rio Grande Krosinko
elim
JASMINA (35)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
. / kasztanowata / Galon / Bakara
. / .


Zofia MALECHA (JM.2007)
Angel's horses - body & soul
elim
NIDER (23)
NN / POL / Wałach / 2000 (19) /
NN / gniada / NN / NN
NN / Witold Styła


Mia KUDŁASZYK (JM.2006)
Rio Grande Krosinko
elim
JAGODA (8)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009610088512 / siwa / Corrado Boy / / Jedyna /
Artur Cap / Michał Remisz


Małgorzata GRZYBOWSKA (J.2001)
bpk
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
KALINA (17)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2012 (7) /
616 009 59 01490 12 / skarogniada / Łyk szampana / Kama
Borowiak jarosław / Sebastian gogolewski


Natalia NAGODZIŃSKA (JM.2005)
Stajnia Rusin
045,03

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
71 s
Startowało koni
39
Ukończyło koni
34
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Maciej Ceglarski
 Gospodarz toru:


Tadeusz Szymoniak




ZT-B ZAWODY JEŹDZIECKIE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY

Zakrzewo k/Poznania, 25 maja 2019
Wydruk: 18-06-2019 07:43:14
4/L
14:20
(25-05-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / L / Zwykły, art. 238.2.1
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ARTEMIDA (44)
WLKP / POL / Klacz / 2010 (9) /
616007610059810 / kasztanowata / Quinnus III / Quidam's Rubin / Artemiza / Cottonclub
SK Racot / Elżbieta Greser


Marta KAPCIŃSKA
Cwał Zakrzewo
050,45
2LACRIN (50)
SP / POL / Klacz / 2013 (6) /
616009610084313 / gniada / Comandor / Contender / Loreen 73 / Caretino
Juszczak / Anastazja Rzyszkiewicz


Anastazja RZYSZKIEWICZ (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
051,69
3KALINKA (5)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
- / gniada / Rapsod / / Korweta /
Mariusz Paradowski / Patryk Lembicz


Patryk LEMBICZ (MJ.1999)
St. Kraju Jumping Team
051,86
4OLIWKA (32)
SP / POL / Klacz / 2009 (10) /
616009530267309 / kasztanowata / Empire / Embassy I / Odra / Sir Neel
Bożena Smorawska / Dominika Jelewska


Emilia SOPOT (J.2003)
Rura Team
052,31
5TAJFUN (9)
KUC / POL / Wałach / 2006 (13) /
- / siwa / Matrix / / Toffi /
- / Małgorzata Kaczmarek


Natalia CIECIERSKA (MJ.2000)
Hubertus Lusowo
054,01
6FANTASY (2)
BWP / POL / Klacz / 2005 (14) /
BELW243436BWP / kasztanowata / Catoki / Cambridge / Obella / Cassini II
Andrzej Kubik / Katarzyna Dawidowska-Zawartowska


Katarzyna DAWIDOWSKA-ZAWARTOWSKA
KS Idmar Krajkowo
054,93
7ONTARIO (51)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616999600303113 / gniada / nn / nn / nn / nn
Inga Klaybor Domańska / Ewa Kamieniarz


Ewa KAMIENIARZ
Cwał Zakrzewo
449,71
8K-TAURYN (30)
T.P. / POL / Wałach / 2007 (12) /
6169996801135 / kasztanowata / Ważny/Chaber / Karina/Cantanis
Ireneusz Koza / Justyna Sikorska


Karol JAROSZ (JM.2005)
Rura Team
453,14
9ROCO AK (7)
WLKP / POL / Klacz / 2015 (4) /
616007610107115 / ciemnogniada / Contendus / Contender / Romina AK / Romeo Des Vaux
Andrzej Kramer / Michał Remisz


Michał REMISZ
KJ Brzóska Sport Horses
458,95
10PLEJADA (19)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / gniada / NN / NN
Nieznany / Patryk Lembicz


Katarzyna PRZEWOŹNA
St. Kraju Jumping Team
460,12
11JAGODA (8)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009610088512 / siwa / Corrado Boy / / Jedyna /
Artur Cap / Michał Remisz


Michał REMISZ
KJ Brzóska Sport Horses
855,68
12PIKANTNA (38)
SP / POL / Klacz / 31.08.2010 /
- / kasztanowata / Czarczaf / / Pilotka /
Czesław Kołek / Czesław Kołek


Paulina MATYSIAK
Brak
867,54
13CLASSIC (27)
SP / POL / Wałach / 2012 (7) /
616009610181812 / gniada / Wiwaldi / / Cara /
Aleksandra Nowak / Mirosława Borowska


Amelia BOROWSKA (J.2003)
KJ Pony Poznań
868,22
14WIVIAN (47)
SP / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / gniada / Bolshoi / Favoritas / Welonda / Emilion
Anna Kierznowska / Elżbieta Greser


Emilia KURP (JM.2006)
Cwał Zakrzewo
870,72
BODRUM L (52)
WLKP / POL / Wałach / 2012 (7) /
616007610124412 / gniada / Che Guevara L / Cassini I / Brawura / Landos
SK Racot / Elżbieta Greser


Julia LISZYŃSKA (JM.2004)
Cwał Zakrzewo
elim
JAGODA (8)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009610088512 / siwa / Corrado Boy / / Jedyna /
Artur Cap / Michał Remisz


Małgorzata GRZYBOWSKA (J.2001)
bpk
elim
BAKARA (34)
. / POL / Klacz / 2009 (10) /
. / gniada / Garon / Bakara
. / .


Julia ŁĄCZNIAK (J.2003)
Stajnia Angel's horses
elim
BALATON (10)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2007 (12) /
- / kara / Rubinstein / Barbara
Do Dobrzyniewo / Krzysztof Schubert


Krzysztof SCHUBERT
Niezrzeszony
rez

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
BALATON (10)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2007 (12) /
- / kara / Rubinstein / Barbara
Do Dobrzyniewo / Krzysztof Schubert


Krzysztof SCHUBERT
Niezrzeszony
458,52
OLIWKA (32)
SP / POL / Klacz / 2009 (10) /
616009530267309 / kasztanowata / Empire / Embassy I / Odra / Sir Neel
Bożena Smorawska / Dominika Jelewska


Emilia SOPOT (J.2003)
Rura Team
848,44

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
74 s
Startowało koni
20
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Maciej Ceglarski
 Gospodarz toru:


Tadeusz Szymoniak




ZT-B ZAWODY JEŹDZIECKIE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY

Zakrzewo k/Poznania, 25 maja 2019
Wydruk: 18-06-2019 07:43:18
5/Zabawowy
15:15
(25-05-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / Zabawowy / Dla początkujących (wys. przeszkód 25cm)
(Competition No: 5 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PANICZ (54)
KUC / POL / Wałach / 2010 (9) /
Brak / gniada / NN / NN
NN / Czesław Kołek


Julia TUNKEL (Mł.2009)
Brak
055,55
1IMPERATOR (48)
WLKP / POL / Wałach / 2012 (7) /
- / gniada / Orient / Impreza
Kołek Cz / Greser Elżbieta


Antoni PRZYBYLSKI (JM.2007)
Cwał Zakrzewo
054,44
3ALMERA (45)
SP / POL / Klacz / 2008 (11) /
- / ciemnogniada / Clear To Jump St Gyvan Z / / Alabama /
SK Racot / Elżbieta Greser


Laura KULESZA (JM.2007)
Cwał Zakrzewo
467,65
3K- TAURYN (65)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
- / kasztanowata / Chaber / Ważna
Waldemar Olech / Adrianna Siuda


Martyna NOWAKOWSKA
Bpk
472,30
5FANTASY (2)
BWP / POL / Klacz / 2005 (14) /
BELW243436BWP / kasztanowata / Catoki / Cambridge / Obella / Cassini II
Andrzej Kubik / Katarzyna Dawidowska-Zawartowska


Zofia ZAWARTOWSKA
Bpk
991,50
6WISIENKA (40)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) /
616009610074107 / siwa / Paster / Wiśnia
Szepczyński Zbigniew / Emilia Koziczak


Emilia KOZICZAK (JM.2006)
Stajnia Huffero
19101,56
PANICZ (54)
KUC / POL / Wałach / 2010 (9) /
Brak / gniada / NN / NN
NN / Czesław Kołek


Martyna TUNKEL (Mł.2009)
Brak
elim
PANICZ (54)
KUC / POL / Wałach / 2010 (9) /
Brak / gniada / NN / NN
NN / Czesław Kołek


Weronika FLEMER (JM.2007)
Brak
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Maciej Ceglarski
 Gospodarz toru:


Tadeusz Szymoniak