III zawody towarzyskie i regionalne w skokach przez przeszkody - Stajnia Wapno

Wapno k/Wągrowca, 26 maja 2019
Wydruk: 18-06-2019 07:40:05
1 T/KUCE
08:30
(26-05-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 T / KUCE / Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 50-60cm)
(Competition No: 1 T / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SHREK (75)
NN / POL / Wałach / 2007 (12) /
/// / siwa / Nn / Nn
Stadnina koni wapno / Stadnina koni wapno


Michalina JACH (Mł.2010)
KJ Sokół Damasławek
056,36
2KARA (9)
SP / POL / Klacz / 2005 (14) /
616999610260505 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn


Kornelia GORNICKA (JM.2007)
Budzyński KS Kłos
056,60
3BUCEFAL (61)
- / GER / Gleiding / - /
- / bay / - / -
- / -


Amelia GÓRNICKA (JM.2005)
Budzyński KS Kłos
064,31
4BAJPAS - BAJAN (95)
Kuc Niem. Wierz. / POL / Wałach / 2001 (18) /
pol 013670095101 / gniada / Alibaba / Bajka
brak / Bartosz Kucharski


Antonina KUCHARSKA (Mł.2008)
Stajnia owa
066,33
5OLIVER (100)
KUC / POL / Wałach / 2012 (7) /
616999610222012 / gniada / brak / brak
brak / Krystyna kowalewska


Karolina BRZEZINSKA (JM.2007)
Stajnia O.W.A
067,79
6PESTKA (104)
KUC / POL / Klacz / 2009 (10) /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
- / Tomasz Goc


Aleksandra NOWAK (J.2002)
Rancho Tomasz Goc
071,03
7MIRAGE-CANDY (94)
British Spotted Pony / POL / Klacz / 2007 (12) /
82601508032 F / tarantowata / Broomells Desert Monarch / Haw Jamoose
brak / Bartosz Kucharski


Antonina KUCHARSKA (Mł.2008)
Stajnia owa
075,98
8CZORT (30)
KUC / POL / Wałach / 2003 (16) /
- / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Patrycja Obst


Nikola MAJORCZYK (Mł.2009)
KJ Ostrowo Młyn
076,02
9LUCEK (8)
- / GER / Gleiding / - /
- / grey / - / -
- / -


Klementyna CAJSKE (J.2003)
Budzyński KS Kłos
079,77
10CZORT (30)
KUC / POL / Wałach / 2003 (16) /
- / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Patrycja Obst


Jagoda MAJORCZYK (Mł.2008)
KJ Ostrowo Młyn
080,61
11KARA (9)
SP / POL / Klacz / 2005 (14) /
616999610260505 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn


Kaminska WERONIKA (Mł.2015)
Klos Budzyn
4110,28
12PASO DOBLA (25)
KUC / POL / Klacz / 2012 (7) /
- / gniada / nn / nn
Agata Błaszkiewicz / Adam Kwiatkowski


Klaudia KWIATKOWSKA (JM.2007)
Kj Sokół Damasławek
1281,12
13FIONA (76)
KUC / POL / Klacz / 2005 (14) /
- / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Michalina JACH (Mł.2010)
KJ Sokół Damasławek
16109,74
14FLIGHT OF FANCY (85)
Welsh Pony / POL / Wałach / 2014 (5) /
brak / siwa / Domen Flight / brak
brak / Tomasz Goc


Dominika JUREK
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
18116,14
15ANTONIO (99)
KUC / POL / Wałach / 2015 (4) /
brak / skarogniada / NN / NN
NN / Sandra Białobrzeska


Aleksandra MARKIEWICZ (JM.2006)
Bez Przynależności Klubowej
19121,33
PAMPERO (36)
NN / POL / Wałach / 2015 (4) /
- / skarogniada / NN / NN
NN / stajnia ARGO


Wiktoria KWAŚNA (JM.2006)
Stajnia Argo
elim
CEKIN (102)
KUC / POL / Wałach / 2013 (6) /
616013610201713 / srokata / lukas / C-Basia
Henrtk Paluszyński / Joanna Soforek


Marcel SOFOREK (Mł.2010)
własna stajnia
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
LUCEK (8)
- / GER / Gleiding / - /
- / grey / - / -
- / -


Klementyna CAJSKE (J.2003)
Budzyński KS Kłos
085,46
BUCEFAL (61)
- / GER / Gleiding / - /
- / bay / - / -
- / -


Amelia GÓRNICKA (JM.2005)
Budzyński KS Kłos
086,18
FLIGHT OF FANCY (85)
Welsh Pony / POL / Wałach / 2014 (5) /
brak / siwa / Domen Flight / brak
brak / Tomasz Goc


Dominika JUREK
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
087,32
PESTKA (104)
KUC / POL / Klacz / 2009 (10) /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
- / Tomasz Goc


Aleksandra NOWAK (J.2002)
Rancho Tomasz Goc
464,45
PAMPERO (36)
NN / POL / Wałach / 2015 (4) /
- / skarogniada / NN / NN
NN / stajnia ARGO


Wiktoria KWAŚNA (JM.2006)
Stajnia Argo
31170,88
CEKIN (102)
KUC / POL / Wałach / 2013 (6) /
616013610201713 / srokata / lukas / C-Basia
Henrtk Paluszyński / Joanna Soforek


Marcel SOFOREK (Mł.2010)
własna stajnia
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
50
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
96 s
Startowało koni
23
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Krystian Ograbek




III zawody towarzyskie i regionalne w skokach przez przeszkody - Stajnia Wapno

Wapno k/Wągrowca, 26 maja 2019
Wydruk: 18-06-2019 07:40:09
2 T/Mini LL
09:45
(26-05-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 T / Mini LL / Z trafieniem w normę czasu
(Competition No: 2 T / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1SHREK (75)
NN / POL / Wałach / 2007 (12) /
/// / siwa / Nn / Nn
Stadnina koni wapno / Stadnina koni wapno


Michalina JACH (Mł.2010)
KJ Sokół Damasławek
078,15+0,15
2VIGOR (101)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2009 (10) /
616009600378609 / kasztanowata / Etos / Vega
Waldemar Gajewski / Julia Golusik


Julia GOLUSIK
BPK
077,47-0,53
3DOTACJA (10)
Traken / POL / Klacz / 2015 (4) /
616 007 60 01974 15 / gniada / Etos / Datura/ Life and Liberty
Sk liski / Sk Wapno


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
078,56+0,56
4MIRAGE-CANDY (94)
British Spotted Pony / POL / Klacz / 2007 (12) /
82601508032 F / tarantowata / Broomells Desert Monarch / Haw Jamoose
brak / Bartosz Kucharski


Antonina KUCHARSKA (Mł.2008)
Stajnia owa
078,92+0,92
5KASTELLO (93)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2009 (10) /
6160076102985 / kasztanowata / Garon / Kleonka
Sobczak Kazimierz / Maciej Staśkiewicz


Ines STAŚKIEWICZ (JM.2007)
Stajnia Owa
076,88-1,12
6OLIVER (100)
KUC / POL / Wałach / 2012 (7) /
616999610222012 / gniada / brak / brak
brak / Krystyna kowalewska


Karolina BRZEZINSKA (JM.2007)
Stajnia O.W.A
079,28+1,28
7CYRYL (55)
SP / POL / Wałach / 1111 /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn


Wiktoria WRÓBLEWSKA (J.2003)
Ostrowo Młyn
079,74+1,74
8BAJPAS - BAJAN (95)
Kuc Niem. Wierz. / POL / Wałach / 2001 (18) /
pol 013670095101 / gniada / Alibaba / Bajka
brak / Bartosz Kucharski


Antonina KUCHARSKA (Mł.2008)
Stajnia owa
080,97+2,97
9ALDO (60)
SP / POL / Wałach / 1997 (22) /
- / - / . / .
. / .


Angelika TESKA
.
081,37+3,37
10MAKLER (11)
SP / POL / Wałach / 2009 (10) /
616 999 61 03348 09 / gniada / Xx / Xx
Stadnina koni Wapno / Stadnina koni Wapno


Aleksandra JAKUBÓW (MJ.2000)
Stajnia Wapno
082,04+4,04
11FIONA (76)
KUC / POL / Klacz / 2005 (14) /
- / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Michalina JACH (Mł.2010)
KJ Sokół Damasławek
082,11+4,11
12ODYS (88)
Typ Szlachetny / POL / Wałach / 2014 (5) /
brak / tarantowata / brak / brak
brak / Tomasz Goc


Aleksandra NOWAK (J.2002)
Rancho Tomasz Goc
083,31+5,31
13NIEBO (98)
Pełna Krew Angielska / POL / Wałach / 2007 (12) /
- / ciemnogniada / Don Corleone (GB) / Nikandra
Maja Hampel-Bochińska / Sandra Białobrzeska


Maja JANKOWIAK (Mł.2008)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
083,95+5,95
14LIROY (79)
KUC / POL / Wałach / 2014 (5) /
Pol / kasztanowata / Xx / Xx
Xx / Xx


Natalia KOWALEWSKA (J.2003)
Brak
084,03+6,03
15OLIVER (100)
KUC / POL / Wałach / 2012 (7) /
616999610222012 / gniada / brak / brak
brak / Krystyna kowalewska


Karolina BRZEZINSKA (JM.2007)
Stajnia O.W.A
084,31+6,31
16CAPRI (35)
Zimnokrwisty / POL / Klacz / 2010 (9) /
- / ciemnogniada / Basior / Cedyna
Stajnia Argo / Aleksandra Suda


Olga DOBRZYKOWSKA (JM.2006)
Stajnia Argo
085,23+7,23
17CYRYL (55)
SP / POL / Wałach / 1111 /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn


Wiktoria WRÓBLEWSKA (J.2003)
Ostrowo Młyn
085,35+7,35
18VIGOR (101)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2009 (10) /
616009600378609 / kasztanowata / Etos / Vega
Waldemar Gajewski / Julia Golusik


Julia GOLUSIK
BPK
086,87+8,87
19BALLADA (82)
SP / POL / Klacz / 2015 (4) /
616007520040215 / siwa / Xx / Xx
Xx / Xx


Dzmitry ZHULEHA
Stangret Inowrocław
087,22+9,22
20MAKLER (11)
SP / POL / Wałach / 2009 (10) /
616 999 61 03348 09 / gniada / Xx / Xx
Stadnina koni Wapno / Stadnina koni Wapno


Aleksandra JAKUBÓW (MJ.2000)
Stajnia Wapno
087,40+9,40
21CALASIA (5)
- / POL / Mare / - /
- / grey / - / -
- / -


Angelika PAWLAK
,
087,97+9,97
22CASERES (87)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2015 (4) /
brak / gniada / Santiego / Czelia
Andrzej Radzikowski / Tomasz Goc


Dominika JUREK
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
089,09+11,09
23CZAN (70)
Traken / POL / Wałach / 2014 (5) /
616007600141314 / ciemnogniada / Eloquent / Czubatka / Iphino
Sk liski sp z.o.o. / Stadnina koni wapno


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
089,36+11,36
24BRAVIA (45)
Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2015 (4) /
616009610040815 / kasztanowata / Vandamme / Barcarola
Janusz Grzewiński / Arleta Zielińska


Wiktoria WIDZIŃSKA
KJ Sokół Damasławek
090,67+12,67
25ANTONIO (99)
KUC / POL / Wałach / 2015 (4) /
brak / skarogniada / NN / NN
NN / Sandra Białobrzeska


Aleksandra MARKIEWICZ (JM.2006)
Bez Przynależności Klubowej
064,89-13,11
26NIEBO (98)
Pełna Krew Angielska / POL / Wałach / 2007 (12) /
- / ciemnogniada / Don Corleone (GB) / Nikandra
Maja Hampel-Bochińska / Sandra Białobrzeska


Maria SKRENTNA (JM.2006)
Bez Przynależności Klubowej
0104,61+26,61
27CAPRI (35)
Zimnokrwisty / POL / Klacz / 2010 (9) /
- / ciemnogniada / Basior / Cedyna
Stajnia Argo / Aleksandra Suda


Olga DOBRZYKOWSKA (JM.2006)
Stajnia Argo
187,57+9,57
28LOTOS (34)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2006 (13) /
- / gniada / Cedrus / Lolita
Stadnina koni Liski / Aleksandra Suda


Natasza DOBRZYKOWSKA (Mł.2014)
Stajnia ARGO
187,97+9,97
29CZAN (70)
Traken / POL / Wałach / 2014 (5) /
616007600141314 / ciemnogniada / Eloquent / Czubatka / Iphino
Sk liski sp z.o.o. / Stadnina koni wapno


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
188,69+10,69
30LOTOS (34)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2006 (13) /
- / gniada / Cedrus / Lolita
Stadnina koni Liski / Aleksandra Suda


Natasza DOBRZYKOWSKA (Mł.2014)
Stajnia ARGO
192,01+14,01
31KAC?R (37)
NN / POL / Klacz / 2010 (9) /
- / siwa / NN / NN
NN / Stajnia Argo


Amelia NIEPOLSKA (JM.2006)
Stajnia Argo
198,62+20,62
32ALDO (60)
SP / POL / Wałach / 1997 (22) /
- / - / . / .
. / .


Sandra PAWLAK
Budzyński KS Kłos
6119,31+41,31
33KAC?R (37)
NN / POL / Klacz / 2010 (9) /
- / siwa / NN / NN
NN / Stajnia Argo


Amelia NIEPOLSKA (JM.2006)
Stajnia Argo
6151,89+73,89
KASTELLO (93)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2009 (10) /
6160076102985 / kasztanowata / Garon / Kleonka
Sobczak Kazimierz / Maciej Staśkiewicz


Ines STAŚKIEWICZ (JM.2007)
Stajnia Owa
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
70
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
78 s
Startowało koni
34
Ukończyło koni
33
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Krystian Ograbek




III zawody towarzyskie i regionalne w skokach przez przeszkody - Stajnia Wapno

Wapno k/Wągrowca, 26 maja 2019
Wydruk: 18-06-2019 07:40:14
3 T/LL
11:00
(26-05-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 T / LL / Dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No: 3 T / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1POWERSTAR CAPITAN (78)
DRP / GER / Wałach / 2012 (7) /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Zuzanna SKOCZYLAS (J.2002)
KJ Sokół Damasławek
047,94023,53
2KLARA-W (3)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009610108312 / ciemnogniada / Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra / Kaja / Sir Neel


Klementyna CAJSKE (J.2003)
Budzyński KS Kłos
044,15025,45
3PASO DOBLE (89)
KUC / POL / Wałach / 2009 (10) /
brak / kara / Nando Super / Penny
Sobkowiak / Solarczyk


Gabriela SOLARCZYK (J.2002)
Klub Jeździecki Wiecanowo
053,30027,36
4BOROMIR (97)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL009610222907 / inna / Rekrut / Rash / Basia / Basis
Andrzej Włoch / Andrzej Włoch


January WŁOCH (JM.2006)
BPK - WIE
051,12029,23
5COSTA SERENA (59)
KUC / POL / Klacz / 2008 (11) /
616999610314508 / gniada / nn / nn / nn / nn


Kornelia GORNICKA (JM.2007)
Budzyński KS Kłos
051,04030,38
6ODYS (88)
Typ Szlachetny / POL / Wałach / 2014 (5) /
brak / tarantowata / brak / brak
brak / Tomasz Goc


Aleksandra NOWAK (J.2002)
Rancho Tomasz Goc
049,39032,63
7DOTACJA (10)
Traken / POL / Klacz / 2015 (4) /
616 007 60 01974 15 / gniada / Etos / Datura/ Life and Liberty
Sk liski / Sk Wapno


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
049,80033,42
8CELINIEC (81)
SP / POL / Wałach / 2006 (13) /
Pol / ciemnogniada / Sf / Sp
Xx / Xx


Wioleta ADAMSKA (J.2003)
Sekcja Jeździecka Turzyn
053,93035,78
9MAJA (103)
Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2005 (14) /
- / siwa / nn / nn
- / Krzysztof Jarzyński


Katarzyna JARZYŃSKA (JM.2004)
Stajnia Kosno
057,74036,75
10UTASZA (43)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
616009610130914 / gniada / Bolshoi / Favoritas / Ulinela / Sir Neel
Antoni Dahlke / Antoni Dahlke


Agata DAHLKE
KJ Sokół Damasławek
055,59037,14
11BRAVIA (45)
Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2015 (4) /
616009610040815 / kasztanowata / Vandamme / Barcarola
Janusz Grzewiński / Arleta Zielińska


Wiktoria WIDZIŃSKA
KJ Sokół Damasławek
059,00039,87
12CEJLON (114)
WLKP / POL / Wałach / 2006 (13) /
- / gniada / Olivier/ / Cylicja/
Michał Borowiński / Agnieszka Gołębiowska


Bogdan FRĘŚKO
KS Sokół Damasławek
057,78140,04
13DUKAT (80)
SP / POL / Wałach / 2009 (10) /
- / gniada / Harvest / / / Bujak
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Kamil JARMUŻ
KJ Sokół Damasławek
043,37647,46
14BALLADA (82)
SP / POL / Klacz / 2015 (4) /
616007520040215 / siwa / Xx / Xx
Xx / Xx


Dzmitry ZHULEHA
Stangret Inowrocław
048,76832,51
15MARKIZA (4)
.. / POL / Klacz / 1919 /
- / ciemnogniada / . / .
. / .


Ryszard PIATEK
.
058,62elim
16MAKLER (11)
SP / POL / Wałach / 2009 (10) /
616 999 61 03348 09 / gniada / Xx / Xx
Stadnina koni Wapno / Stadnina koni Wapno


Aleksandra JAKUBÓW (MJ.2000)
Stajnia Wapno
451,16
17QUINNI (46)
Oldenburger Springpferd / POL / Klacz / 2006 (13) /
DE 418182520206 / gniada / QUIDAM'S RUBIN / LADY
JAROSŁAW SEKULA / KIERNIKOWSKI RAFAŁ


Piotr BĄK
KJ Profil Piła
452,13
18GRETA (92)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2015 (4) /
616 007 61 00935 15 / gniada / Czumak / Gestia
Tomkowiak Łukasz / Dobrzykowska Karina


Patryk KWAŚNIEWSKI
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
452,69
19HELVETIA (83)
SP / POL / Klacz / 2004 (15) /
616009590180204 / siwa / Xx / Xx
Xx / Xx


Dzmitry ZHULEHA
Stangret Inowrocław
452,80
20CALASIA (5)
- / POL / Mare / - /
- / grey / - / -
- / -


Angelika PAWLAK
,
454,70
21BRANSON (49)
Holsztynska / POL / Ogier / 2015 (4) /
DE421000601815 / kasztanowata / RAMIRO / DOLCE VITA
KWIRON JUSZCZAK / KIERNIKOWSKI RAFAŁ


Piotr BĄK
KJ Profil Piła
454,87
22CASERES (87)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2015 (4) /
brak / gniada / Santiego / Czelia
Andrzej Radzikowski / Tomasz Goc


Dominika JUREK
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
456,07
23LOPEZ (27)
SP / POL / Wałach / 2015 (4) /
661009610036115 / kasztanowata / Iperyt / L' Amour
Haniewicz Grzegorz / Daria Szymańska


Daria SZYMAŃSKA
KJ Sokół Damasławek
559,59
24KURIER (2)
WLKP. / POL / Wałach / 2015 (4) /
. / siwa / Tjungske / Carthago / Kostaryka / Candy Cup
SK Dobrzyniewo / SK Dobrzyniewo


Mikołaj BAJAN
KJ Sokół Damasławek
561,12
25LIROY (79)
KUC / POL / Wałach / 2014 (5) /
Pol / kasztanowata / Xx / Xx
Xx / Xx


Natalia KOWALEWSKA (J.2003)
Brak
770,80
26GRAND (68)
SP / POL / Wałach / 2014 (5) /
616009610071814 / siwa / Vandamme / Gracja/ Calvados Z
Stadnina koni dobrzyniewo / Stadnina koni Wapno


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
847,73
27COSMO (6)
- / POL / Gleiding / - /
- / bay / - / -
- / -


Aleksander LAUK (JM.2004)
Budzyński KS Kłos
1064,65
28ORANŻERIA (77)
WLKP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616 007 52 00378 12 / kasztanowata / Fred / Orenda / Gach
Chojnacka Urszula / Stadnina koni Wapno


Zuzanna SKOCZYLAS (J.2002)
KJ Sokół Damasławek
1466,27
LUKAS (96)
SP / POL / Wałach / 2004 (15) /
POL 999611356904 / tarantowata / nn / nn
Andrzej Włoch / Andrzej Włoch


Joachim WŁOCH (JM.2007)
BPK - WIE
elim
PASO DOBLA (25)
KUC / POL / Klacz / 2012 (7) /
- / gniada / nn / nn
Agata Błaszkiewicz / Adam Kwiatkowski


Klaudia KWIATKOWSKA (JM.2007)
Kj Sokół Damasławek
rez

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
ORANŻERIA (77)
WLKP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616 007 52 00378 12 / kasztanowata / Fred / Orenda / Gach
Chojnacka Urszula / Stadnina koni Wapno


Zuzanna SKOCZYLAS (J.2002)
KJ Sokół Damasławek
044,35028,99
GRAND (68)
SP / POL / Wałach / 2014 (5) /
616009610071814 / siwa / Vandamme / Gracja/ Calvados Z
Stadnina koni dobrzyniewo / Stadnina koni Wapno


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
046,56033,94
KURIER (2)
WLKP. / POL / Wałach / 2015 (4) /
. / siwa / Tjungske / Carthago / Kostaryka / Candy Cup
SK Dobrzyniewo / SK Dobrzyniewo


Mikołaj BAJAN
KJ Sokół Damasławek
055,45035,47
BOROMIR (97)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL009610222907 / inna / Rekrut / Rash / Basia / Basis
Andrzej Włoch / Andrzej Włoch


January WŁOCH (JM.2006)
BPK - WIE
052,98036,15
MAJA (103)
Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2005 (14) /
- / siwa / nn / nn
- / Krzysztof Jarzyński


Katarzyna JARZYŃSKA (JM.2004)
Stajnia Kosno
057,80036,27
LOPEZ (27)
SP / POL / Wałach / 2015 (4) /
661009610036115 / kasztanowata / Iperyt / L' Amour
Haniewicz Grzegorz / Daria Szymańska


Daria SZYMAŃSKA
KJ Sokół Damasławek
055,00038,48
BRANSON (49)
Holsztynska / POL / Ogier / 2015 (4) /
DE421000601815 / kasztanowata / RAMIRO / DOLCE VITA
KWIRON JUSZCZAK / KIERNIKOWSKI RAFAŁ


Piotr BĄK
KJ Profil Piła
056,30832,77
COSTA SERENA (59)
KUC / POL / Klacz / 2008 (11) /
616999610314508 / gniada / nn / nn / nn / nn


Kornelia GORNICKA (JM.2007)
Budzyński KS Kłos
666,17
COSMO (6)
- / POL / Gleiding / - /
- / bay / - / -
- / -


Aleksander LAUK (JM.2004)
Budzyński KS Kłos
1253,08
MARKIZA (4)
.. / POL / Klacz / 1919 /
- / ciemnogniada / . / .
. / .


Ryszard PIATEK
.
elim
LUKAS (96)
SP / POL / Wałach / 2004 (15) /
POL 999611356904 / tarantowata / nn / nn
Andrzej Włoch / Andrzej Włoch


Joachim WŁOCH (JM.2007)
BPK - WIE
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80/80
Liczba przeszkód(Obstacles)
7/4
Liczba skoków(Jumps)
8/5
Dystans (m)
340/230
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
59/40 s
Startowało koni
41
Ukończyło koni
28
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Krystian Ograbek




III zawody towarzyskie i regionalne w skokach przez przeszkody - Stajnia Wapno

Wapno k/Wągrowca, 26 maja 2019
Wydruk: 18-06-2019 07:40:19
4 T/L
12:45
(26-05-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 T / L / Zwykły, art. 238.2.1
(Competition No: 4 T / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KLARA-W (3)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009610108312 / ciemnogniada / Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra / Kaja / Sir Neel


Klementyna CAJSKE (J.2003)
Budzyński KS Kłos
044,61
2KRESKA (71)
KM / POL / Klacz / 2010 (9) /
616013640040510 / kasztanowata / Fikus / Angelo / Kuszka / Oktan
Katarzyna Mażulis / Jan Jach


Oliwia JACH (J.2003)
KJ Sokół Damasławek
046,03
3BOROMIR (97)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL009610222907 / inna / Rekrut / Rash / Basia / Basis
Andrzej Włoch / Andrzej Włoch


January WŁOCH (JM.2006)
BPK - WIE
049,33
4CAREA (57)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009640026312 / gniada / Chacco Fly / Chacco Blue / Carewna / Viscount


Jeroen BRONNENBERG
Budzyński KS Kłos
049,38
5PASO DOBLE (89)
KUC / POL / Wałach / 2009 (10) /
brak / kara / Nando Super / Penny
Sobkowiak / Solarczyk


Gabriela SOLARCZYK (J.2002)
Klub Jeździecki Wiecanowo
050,59
6QUINNI (46)
Oldenburger Springpferd / POL / Klacz / 2006 (13) /
DE 418182520206 / gniada / QUIDAM'S RUBIN / LADY
JAROSŁAW SEKULA / KIERNIKOWSKI RAFAŁ


Piotr BĄK
KJ Profil Piła
052,19
7ECON Z (67)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616009530189013 / gniada / Corvus Z / Era L/ Lintasboy R
Zieliński Krzysztof / Stadnina koni wapno Jach


Oliwia JACH (J.2003)
KJ Sokół Damasławek
054,07
8LIDER (117)




Agnieszka JANAS
Stajnia Lider
058,00
9WANILIA (18)
WLKP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616007610108412 / siwa / Lew / Lwowiec / Wygrana / Orbis
Lidia Woźniczka / Dariusz Górski


Dariusz GÓRSKI
KJ Sokół Damasławek
166,06
10ZAPARINA (86)
OLD / GER / Klacz / 2008 (11) /
- / siwa / Zapateado / / Hauptstutbuch Charming Lotti /
Mike i Jeanette Otte / Tomasz Goc


Dominika JUREK
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
167,87
11UTASZA (43)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
616009610130914 / gniada / Bolshoi / Favoritas / Ulinela / Sir Neel
Antoni Dahlke / Antoni Dahlke


Agata DAHLKE
KJ Sokół Damasławek
269,28
12POWERSTAR CAPITAN (78)
DRP / GER / Wałach / 2012 (7) /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Zuzanna SKOCZYLAS (J.2002)
KJ Sokół Damasławek
446,11
13AKT (58)
WLKP / POL / Wałach / 2002 (17) /
POL007590002602 / kasztanowata / Hamlet Go / Turnus / Agnew / Agar


Marta BRONNENBERG
Budzyński KS Kłos
448,29
14VICE VANDAMME (91)
SP / POL / Ogier / 2007 (12) /
11733 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Quidam De Revel / Vice Versa M /
Antoni Dahlke / GRH Żydowo SO Gniezno


Anita SZYMSKA
LZS Lech Gniezno
457,46
15CELINIEC (81)
SP / POL / Wałach / 2006 (13) /
Pol / ciemnogniada / Sf / Sp
Xx / Xx


Wioleta ADAMSKA (J.2003)
Sekcja Jeździecka Turzyn
567,20
16CATOKIS (17)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
616009640015410 / gniada / Catoki / Cambridge / Ina IV / Lesanto
Roman Siwek / Andrzejewska Monika


Monika ANDRZEJEWSKA
bpk
669,93
17GRETA (92)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2015 (4) /
616 007 61 00935 15 / gniada / Czumak / Gestia
Tomkowiak Łukasz / Dobrzykowska Karina


Patryk KWAŚNIEWSKI
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
856,83
18DUKAT (80)
SP / POL / Wałach / 2009 (10) /
- / gniada / Harvest / / / Bujak
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Kamil JARMUŻ
KJ Sokół Damasławek
1252,13
19HELVETIA (83)
SP / POL / Klacz / 2004 (15) /
616009590180204 / siwa / Xx / Xx
Xx / Xx


Dzmitry ZHULEHA
Stangret Inowrocław
1258,23
WELLA (66)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
616009610198414 / siwa / Landor / Lacatraz / Wenus / Witbooi
GR Wienc-Rol Sp. z o. o. / SK Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (J.2003)
KJ Sokół Damasławek
elim
CEJLON (114)
WLKP / POL / Wałach / 2006 (13) /
- / gniada / Olivier/ / Cylicja/
Michał Borowiński / Agnieszka Gołębiowska


Bogdan FRĘŚKO
KS Sokół Damasławek
elim
CLOUD 27 (109)
HOL / POL / Wałach / 2009 (10) /
DE421000060909 / gniada / Cayado / Vathia
- / Stanisław Marek Jóźwiakowski


Olga TULISZKIEWICZ (JM.2006)
KJ Sokół Damasławek
rez

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
AKT (58)
WLKP / POL / Wałach / 2002 (17) /
POL007590002602 / kasztanowata / Hamlet Go / Turnus / Agnew / Agar


Marta BRONNENBERG
Budzyński KS Kłos
052,69
CAREA (57)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009640026312 / gniada / Chacco Fly / Chacco Blue / Carewna / Viscount


Jeroen BRONNENBERG
Budzyński KS Kłos
053,77
VICE VANDAMME (91)
SP / POL / Ogier / 2007 (12) /
11733 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Quidam De Revel / Vice Versa M /
Antoni Dahlke / GRH Żydowo SO Gniezno


Anita SZYMSKA
LZS Lech Gniezno
061,50

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
64 s
Startowało koni
25
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Krystian Ograbek




III zawody towarzyskie i regionalne w skokach przez przeszkody - Stajnia Wapno

Wapno k/Wągrowca, 26 maja 2019
Wydruk: 18-06-2019 07:40:23
1 R/L
14:00
(26-05-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 R / L / Zwykły, art. 238.2.1
(Competition No: 1 R / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE (64)
BWP / BEL / Wałach / 2013 (6) /
56002W00305200 / siwa / H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar) / Iza C / Winningmood Van De Arenberg
Ludo Philippaerts / SK Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
051,97200 PLN
2FIKUS (15)
WLKP / POL / Wałach / 2010 (9) /
616007600249610 / gniada / Iphino / Greiton / Frotka / Hamlet Go
SK Liski / Elżbieta Padowska


Inez PADOWSKA (MJ.1998)
KJ Wiecanowo
054,20150 PLN
3GALAKIDO (52)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
616009610160310 / gniada / Placido / Animo / Gaja / Austin
Gospodarstwo Rolne "WIENC-ROL" Sp. z o. o. / Marcin Łączny


Marcin ŁĄCZNY
KJ Wiecanowo
058,54100 PLN
4IMAR (23)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL009640034307 / gniada / Lesotho / / Imara /
SK Nowielice Sp. z o . o / Andrzej Szymański


Julia SZYMAŃSKA (JM.2005)
KJ Sokół Damasławek
060,19
5CARTER (47)
SP / POL / Ogier / 2014 (5) /
616009610128714 / gniada / Castino / Cassini II / Cartana D'Hotot / Cartano
Bartłomiej Skiba / Rafał Kiernikowski


Piotr BĄK
KJ Profil Piła
062,32
6ZAPARINA (86)
OLD / GER / Klacz / 2008 (11) /
- / siwa / Zapateado / / Hauptstutbuch Charming Lotti /
Mike i Jeanette Otte / Tomasz Goc


Dominika JUREK
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
069,49
7MARIOT (31)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / gniada / Rotmistrz / Ramirado / Mila Mar / Mister
Sławomir Polikowski / Ryszard Bąkowski


Kornelia BĄKOWSKA (J.2003)
KJ Profil Piła
179,53
8LUCY (53)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
616009520004710 / gniada / Domel / Lisa Sue
Trzciński Piotr / Michalczak Wojciech


Zuzanna MICHALCZAK (J.2002)
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
463,31
9BIEDRONKA (32)
SP / POL / Klacz / 2008 (11) /
POL009610141608 / gniada / Concert / Concetto / Biełka / Eltor
Ryszard Bąkowski / Ryszard Bąkowski


Kornelia BĄKOWSKA (J.2003)
KJ Profil Piła
578,36
10CASINO ROYALE EQUINEX Z (26)
Z / BEL / Ogier / 2015 (4) /
056015Z55641315 / gniada / Cor De La Bryere / Rantzau XX / Corenda / Carano
Kevin Reydams Equinex / Artem Abaimov


Artem ABAIMOV
KJ Agro-Handel Śrem
787,18
11NETIN (90)
MŁP / POL / Wałach / 2006 (13) /
- / siwa / Tin Tin / / Newa /
- / Joanna Pichłacz


Wiktoria PICHŁACZ (J.2003)
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
867,08
12POKER (21)
SP / POL / Wałach / 2008 (11) /
616999520184308 / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
Marcin Łączny / Marcin Frandzelski


Wiktoria FRANDZELSKA (MJ.2000)
KJ Wiecanowo
877,95
13WANILIA (18)
WLKP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616007610108412 / siwa / Lew / Lwowiec / Wygrana / Orbis
Lidia Woźniczka / Dariusz Górski


Dariusz GÓRSKI
KJ Sokół Damasławek
10100,79
14CONNORO (54)
HOL / POL / Ogier / 2014 (5) /
DE421000185314 / ciemnogniada / Connor / Casall / Raisa / Carvallo


Patrycja OBST
Budzyński KS Kłos
18115,67
15LIDER (117)




Bilge YILDIRIM
Stajnia Lider
1988,75
NEKTON PLUS (22)
Reńska / POL / Wałach / 2005 (14) /
DE443438505005 / gniada / Now Or Never M / Amona
. / Rafał Wojtaszek


Vesna WOJTASZEK (JM.2004)
KS Jumping Events
elim
DEEP PURPLE (84)
NRPS / NED / Wałach / 2008 (11) /
K022457 / ciemnogniada / Drossan / Drosselklang II / Zusette DJ / Quasimodo Z


Magdalena ĆWIK
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
elim
GRETA (48)
HOL / POL / Klacz / 2013 (6) /
DE421000567713 / siwa / Carlos DZ / Cantus / R-Cascaya / Calato
Kwiron Juszczak / Rafał Kiernikowski


Piotr BĄK
KJ Profil Piła
elim
GRAFON (65)
SP / POL / Ogier / 2013 (6) /
616009610086413 / kasztanowata / Vandamme / Guidam / Quidam De Revel / Gracja / Calvados Z
SK Dobrzyniewo / Stajnia Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
elim
CATOKIS (17)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
616009640015410 / gniada / Catoki / Cambridge / Ina IV / Lesanto
Roman Siwek / Andrzejewska Monika


Monika ANDRZEJEWSKA
bpk
rez

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
NETIN (90)
MŁP / POL / Wałach / 2006 (13) /
- / siwa / Tin Tin / / Newa /
- / Joanna Pichłacz


Wiktoria PICHŁACZ (J.2003)
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
474,36
DEEP PURPLE (84)
NRPS / NED / Wałach / 2008 (11) /
K022457 / ciemnogniada / Drossan / Drosselklang II / Zusette DJ / Quasimodo Z


Magdalena ĆWIK
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
877,38
CASINO ROYALE EQUINEX Z (26)
Z / BEL / Ogier / 2015 (4) /
056015Z55641315 / gniada / Cor De La Bryere / Rantzau XX / Corenda / Carano
Kevin Reydams Equinex / Artem Abaimov


Artem ABAIMOV
KJ Agro-Handel Śrem
1380,96
NEKTON PLUS (22)
Reńska / POL / Wałach / 2005 (14) /
DE443438505005 / gniada / Now Or Never M / Amona
. / Rafał Wojtaszek


Vesna WOJTASZEK (JM.2004)
KS Jumping Events
rez

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
78 s
Startowało koni
24
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Krystian Ograbek




III zawody towarzyskie i regionalne w skokach przez przeszkody - Stajnia Wapno

Wapno k/Wągrowca, 26 maja 2019
Wydruk: 18-06-2019 07:40:27
2 R/P
15:15
(26-05-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 R / P / Szybkości, art. 239
(Competition No: 2 R / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
CzasBłędyNagroda
Prize
1TYPIER (41)
KUC / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL013610177607 / ciemnogniada / Pietrek / Elpar / Tiffany / Lorostrom
Antoni Dahlke / Agata Dahlke


Agata DAHLKE
KJ Sokół Damasławek
56,020400 PLN
2MONTANA P (63)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009610047812 / ciemnogniada / Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra / Miss Monroe / Landor S
Przemysław Piskorek / Stajnia Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
56,214300 PLN
3KWIRYN (56)
SP / POL / Wałach / 2011 (8) /
616999610211309 / gniada / Argus / Sir Nell / Kliwia / Kamerton
Marek Gałowski / Marek Gałowski


Gabriela STARZYŃSKA (J.2003)
Budzyński KS Kłos
60,640200 PLN
4ZANTOS HBC (73)
KWPN / NED / Wałach / 2004 (15) /
528003 04.00575 / gniada / Cantos / Contender / Kwando / Voltaire
HBC / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (J.2003)
KJ Sokół Damasławek
64,188100 PLN
5IMAR (23)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL009640034307 / gniada / Lesotho / / Imara /
SK Nowielice Sp. z o . o / Andrzej Szymański


Julia SZYMAŃSKA (JM.2005)
KJ Sokół Damasławek
65,330
6INDIA (13)
SP / POL / Klacz / 2013 (6) /
616009610005213 / siwa / Corrado Boy / Corrado I / Inczara / Czad
Agnieszka Lisiak / Michał Remisz


Michał REMISZ
KJ Brzóska Sport Horses
65,810
7QUENTCHEN GLUCK 5 (39)
WESTF / POL / Wałach / 2005 (14) /
DE441410781005 / kasztanowata / Quo Vados I / Quidam De Revel / Grace / Gracioso
- / Iwona Henzel


Dominika HENZEL (JM.2004)
KJ Sokół Damasławek
68.200
8GALAKIDO (52)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
616009610160310 / gniada / Placido / Animo / Gaja / Austin
Gospodarstwo Rolne "WIENC-ROL" Sp. z o. o. / Marcin Łączny


Marcin ŁĄCZNY
KJ Wiecanowo
68,520
9DIE KLEINE LADY (19)
Węg. Półkrew / HUN / Klacz / 2009 (10) /
HUNKMF092440220 / siwa / Der Kleine Lord / Lord / Nadaly / Aldato-1
Szigeti - Centrum KFT / Kornelia Smura


Kornelia SMURA (JM.2005)
St. KS Jumping Events Poznań
69,490
10ECON Z (67)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616009530189013 / gniada / Corvus Z / Era L/ Lintasboy R
Zieliński Krzysztof / Stadnina koni wapno Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
69,590
11FUNNY BOY (40)
KUC / POL / Ogier / 2012 (7) /
616013520045812 / siwa / Falk / Ijsselvliedt's Fabian / Ksantia / nn
- / Szymon Tuliszkiewicz


Olga TULISZKIEWICZ (JM.2006)
KJ Sokół Damasławek
71,434
12COMANDER 12 (24)
OLD / GER / Ogier / 2008 (11) /
DE418181337008 / ciemnogniada / Chacco-Blue / Chambertin / Quolcenta / Cento
Gestuet Lewitz / Artem Abaimov


Artem ABAIMOV
KJ Agro-Handel Śrem
81,230
13MARIOT (31)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / gniada / Rotmistrz / Ramirado / Mila Mar / Mister
Sławomir Polikowski / Ryszard Bąkowski


Kornelia BĄKOWSKA (J.2003)
KJ Profil Piła
82,294
14LUCY (53)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
616009520004710 / gniada / Domel / Lisa Sue
Trzciński Piotr / Michalczak Wojciech


Zuzanna MICHALCZAK (J.2002)
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
86,274
15BIEDRONKA (32)
SP / POL / Klacz / 2008 (11) /
POL009610141608 / gniada / Concert / Concetto / Biełka / Eltor
Ryszard Bąkowski / Ryszard Bąkowski


Kornelia BĄKOWSKA (J.2003)
KJ Profil Piła
86,964
16GRETA (48)
HOL / POL / Klacz / 2013 (6) /
DE421000567713 / siwa / Carlos DZ / Cantus / R-Cascaya / Calato
Kwiron Juszczak / Rafał Kiernikowski


Piotr BĄK
KJ Profil Piła
87,3316
17CONNORO (54)
HOL / POL / Ogier / 2014 (5) /
DE421000185314 / ciemnogniada / Connor / Casall / Raisa / Carvallo


Patrycja OBST
Budzyński KS Kłos
89,714
18NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE (64)
BWP / BEL / Wałach / 2013 (6) /
56002W00305200 / siwa / H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar) / Iza C / Winningmood Van De Arenberg
Ludo Philippaerts / SK Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
90,0816
19POKER (21)
SP / POL / Wałach / 2008 (11) /
616999520184308 / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
Marcin Łączny / Marcin Frandzelski


Wiktoria FRANDZELSKA (MJ.2000)
KJ Wiecanowo
115,174
GRAFON (65)
SP / POL / Ogier / 2013 (6) /
616009610086413 / kasztanowata / Vandamme / Guidam / Quidam De Revel / Gracja / Calvados Z
SK Dobrzyniewo / Stajnia Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
elim
FIKUS (15)
WLKP / POL / Wałach / 2010 (9) /
616007600249610 / gniada / Iphino / Greiton / Frotka / Hamlet Go
SK Liski / Elżbieta Padowska


Inez PADOWSKA (MJ.1998)
KJ Wiecanowo
elim
CARTER (47)
SP / POL / Ogier / 2014 (5) /
616009610128714 / gniada / Castino / Cassini II / Cartana D'Hotot / Cartano
Bartłomiej Skiba / Rafał Kiernikowski


Piotr BĄK
KJ Profil Piła
elim
ULIWI (111)
WLKP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009610110412 / gniada / Nabab De Reve / Quidam De Revel / Urielle / Silvio I
Stanisław Marek Jóźwiakowski / Joanna Różewska


Bartosz GAUZA
KJ Sokół Damasławek
rez
WELLA (66)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
616009610198414 / siwa / Landor / Lacatraz / Wenus / Witbooi
GR Wienc-Rol Sp. z o. o. / SK Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
rez

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
110
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
24
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Krystian Ograbek




III zawody towarzyskie i regionalne w skokach przez przeszkody - Stajnia Wapno

Wapno k/Wągrowca, 26 maja 2019
Wydruk: 18-06-2019 07:40:31
3 R/N/N1
16:45
(26-05-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 R / N/N1 / Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - GRAND PRIX STAJNI WAPNO
(Competition No: 3 R / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1TYPIER (41)
KUC / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL013610177607 / ciemnogniada / Pietrek / Elpar / Tiffany / Lorostrom
Antoni Dahlke / Agata Dahlke


Agata DAHLKE
KJ Sokół Damasławek
080,77047,69600 PLN
2DUNKA (29)
HAN / DNK / Klacz / 2008 (11) /
DE431319641408 / ciemnogniada / Chacco - Blue / Chambertin / Dorina / Don Juan
- / Elżbieta Greser


Henryk ZIÓŁEK
Cwał Zakrzewo
087,39050,60500 PLN
3IELVE (42)
KWPN / POL / Klacz / 2013 (6) /
528003201308014 / kasztanowata / Quidaro / Quidam De Revel / Eulve / Carambole / Cassini I
Antoni Dahlke / Antoni Dahlke


Agata DAHLKE
KJ Sokół Damasławek
084,08051,71400 PLN
4KWIRYN (56)
SP / POL / Wałach / 2011 (8) /
616999610211309 / gniada / Argus / Sir Nell / Kliwia / Kamerton
Marek Gałowski / Marek Gałowski


Gabriela STARZYŃSKA (J.2003)
Budzyński KS Kłos
479,52300 PLN
5SORAYA (110)
WLKP / POL / Klacz / 2010 (9) /
616009610092810 / gniada / Carambole / Cassini I / Sokorya / Le Voltaire
Stanisław Marek Jóźwiakowski / Joanna Różewska


Bartosz GAUZA
KJ Sokół Damasławek
483,19200 PLN
6SOLARIS M (33)
SP / POL / Wałach / 2012 (7) /
616009610063112 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Somatina M / Qulester
SK Dobrzyniewo / SK Dobrzyniewo


Mikołaj BAJAN
KJ Sokół Damasławek
485,67100 PLN
7QUENTCHEN GLUCK 5 (39)
WESTF / POL / Wałach / 2005 (14) /
DE441410781005 / kasztanowata / Quo Vados I / Quidam De Revel / Grace / Gracioso
- / Iwona Henzel


Agata DAHLKE
KJ Sokół Damasławek
488,42
8BLACK JACK (72)
OLD / GER / Wałach / 2008 (11) /
DE433330564108 / ciemnogniada / Charming Boy / Contendro I / Celira / Rouletto
Gerd Gerdes / Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
878,55
9CARMINA (50)
SP / POL / Klacz / 2011 (8) /
616009610139311 / ciemnogniada / Vandamme / Quidam / Caravella / Aravel II
Roman Barlik / Violetta Rychlińska


Mich?le VAN DEN KROONENBERG (MJ.2000)
KJ Sokół Damasławek
887,18
10NOBEL VAN DORPERHEIDE (106)
BWP / BEL / Wałach / 2013 (6) /
056002w00306243 / gniada / Jamal VD Heffinck / Kalaska De Semilly / Jolien Van Dorperheide / Winningmood Van De Arenberg
Stoeterij Dorperheide / SK Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
1688,83
11ALISTER (107)
SP / POL / Wałach / 2014 (5) /
616009610072314 / ciemnogniada / Bolshoi / Favoritas / Alzacja / So In Love
SK Dobrzyniewo / Stajnia Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
1689,29
12MALAWAL (74)
SP / POL / Wałach / 2014 (5) /
61600961019314 / gniada / Landor / Lacatraz / Maja / Placido
. / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (J.2003)
KJ Sokół Damasławek
2077,20
13INDIA (13)
SP / POL / Klacz / 2013 (6) /
616009610005213 / siwa / Corrado Boy / Corrado I / Inczara / Czad
Agnieszka Lisiak / Michał Remisz


Michał REMISZ
KJ Brzóska Sport Horses
2086,67
COLINE (113)
HOL / GER / Klacz / 2009 (10) /
DE421000198309 / gniada / Cassini II / Capitol I / Messina / Alcatraz
Norbert Carl Schmalbach / Waldemar Gaca


Waldemar GACA
St. Kraju Jumping Team
REZ
DIE KLEINE LADY (19)
Węg. Półkrew / HUN / Klacz / 2009 (10) /
HUNKMF092440220 / siwa / Der Kleine Lord / Lord / Nadaly / Aldato-1
Szigeti - Centrum KFT / Kornelia Smura


Kornelia SMURA (JM.2005)
St. KS Jumping Events Poznań
REZ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
120/125
Liczba przeszkód(Obstacles)
12/7
Liczba skoków(Jumps)
14/8
Dystans (m)
540/320
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
93/55 s
Startowało koni
15
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Krystian Ograbek




III zawody towarzyskie i regionalne w skokach przez przeszkody - Stajnia Wapno

Wapno k/Wągrowca, 26 maja 2019
Wydruk: 18-06-2019 07:40:34
4 R/N
17:45
(26-05-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 R / N / Dokładności art.238.1.1
(Competition No: 4 R / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CARMINA (50)
SP / POL / Klacz / 2011 (8) /
616009610139311 / ciemnogniada / Vandamme / Quidam / Caravella / Aravel II
Roman Barlik / Violetta Rychlińska


Mich?le VAN DEN KROONENBERG (MJ.2000)
KJ Sokół Damasławek
074,09
1SOLARIS M (33)
SP / POL / Wałach / 2012 (7) /
616009610063112 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Somatina M / Qulester
SK Dobrzyniewo / SK Dobrzyniewo


Mikołaj BAJAN
KJ Sokół Damasławek
070,26
1COLINE (113)
HOL / GER / Klacz / 2009 (10) /
DE421000198309 / gniada / Cassini II / Capitol I / Messina / Alcatraz
Norbert Carl Schmalbach / Waldemar Gaca


Waldemar GACA
St. Kraju Jumping Team
068,12
1ZANTOS HBC (73)
KWPN / NED / Wałach / 2004 (15) /
528003 04.00575 / gniada / Cantos / Contender / Kwando / Voltaire
HBC / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (J.2003)
KJ Sokół Damasławek
063,55
5BLACK JACK (72)
OLD / GER / Wałach / 2008 (11) /
DE433330564108 / ciemnogniada / Charming Boy / Contendro I / Celira / Rouletto
Gerd Gerdes / Jan Jach


Oliwia JACH (J.2003)
KJ Sokół Damasławek
466,71
5FUNNY BOY (40)
KUC / POL / Ogier / 2012 (7) /
616013520045812 / siwa / Falk / Ijsselvliedt's Fabian / Ksantia / nn
- / Szymon Tuliszkiewicz


Agata DAHLKE
KJ Sokół Damasławek
472,24
7MALAWAL (74)
SP / POL / Wałach / 2014 (5) /
61600961019314 / gniada / Landor / Lacatraz / Maja / Placido
. / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (J.2003)
KJ Sokół Damasławek
1267,82

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
120
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
76 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Krystian Ograbek