ZT-B ZR-B Zawody towarzyskie i regionalne w skokach przez przeszkody - ANDREWEX 2018

Turek, 23 września 2018
Wydruk: 25-09-2018 17:39:11
1 ZT/Mini LL 70
10:00
(23-09-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 ZT / Mini LL 70 / Z trafieniem w normę czasu
(Competition No: 1 ZT / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1CZAKO BLUE (20)
KUC / POL / Gleiding / 2014 (4) /
- / grey / nn / nn / nn / nn
- / Katarzyna Wieczorek


Zosia MICHURA (JM.2006)
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
081,74+3,74
2MIĘDZY SŁOWAMI (37)
Pełna Krew Angielska / POL / Gleiding / 2004 (14) /
- / chestnut / Calderon / / Manolita /
Jarosław Zalewski / Łukasz Wylęga


Agnieszka BANAŚ (JM.2003)
bpk
065,50-12,50
3ARAMIS (18)
HUC / POL / Gleiding / 2013 (5) /
- / black / Paw / / A-Rosa /
Krystian Staniek / Katarzyna Wieczorek


Ewa FRYGA (JM.2005)
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
173,08-4,92
4ŁADNY PAN (33)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Gleiding / 2009 (9) /
- / chestnut / Santiego / Luna
Marcin Klinkiewicz / Mariusz Gromada


Natalia STASIAK (JM.2003)
KJ Mar-Klin Turek
373,34-4,66
5HORYZONT ZDARZEŃ (19)
Koń Mały / POL / Gleiding / 2006 (12) /
616013540118606 / bay / Gironino / / Hepi /
Barbara Kalmus / Ilona Paleniczka


Olga MICHURA (JM.2004)
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
581,59+3,59
SONIA (32)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Mare / 2012 (6) /
- / chestnut / Czarownik / Sonka
SK Racot / Eryk Urbaniak


Eryk URBANIAK (MJ.1997)
UKS Trójka
ELI

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
SONIA (32)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Mare / 2012 (6) /
- / chestnut / Czarownik / Sonka
SK Racot / Eryk Urbaniak


Eryk URBANIAK (MJ.1997)
UKS Trójka
054,68-23,32

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
70
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
78 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krystyna Rybak
 Gospodarz toru:


Tadeusz Szymoniak




ZT-B ZR-B Zawody towarzyskie i regionalne w skokach przez przeszkody - ANDREWEX 2018

Turek, 23 września 2018
Wydruk: 25-09-2018 17:39:13
2 ZT/LL
10:45
(23-09-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 ZT / LL / Zwykły, art. 238.2.1
(Competition No: 2 ZT / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ADMIRAŁ (45)




Dominika ZIEMIAŃSKA
048,71
2DIRECTOR K (25)
WLKP / POL / Gleiding / 2008 (10) /
- / darkbay / Karbit / / Delicja /
Krystian Kliś / Jarosław Bukowski


Jarosław BUKOWSKI
"Kaja"
052,73
3IN TIME (5)
KWPN / NED / Mare / 2010 (8) /
528003201000219 / grey / Indorado / Corrado I / Waludine / Goodtimes
- / Magdalena Murawska


Magdalena MURAWSKA
KJ Zagórów
053,08
4CESJA (24)
Mały Koń / POL / Mare / 2012 (6) /
- / bay / Ludger / Czykita
Sylwester Kosiński / Marta Wodzyńska


Paula JEZIOREK (MJ.1998)
KJ Kaja Ceków
055,39
5ORKA (10)
SP / POL / Mare / 2003 (15) /
- / bay / Marino / / Odetta /
Leon Gawroński / Łukasz Dobrzyński


Michalina DOBRZYŃSKA (JM.2003)
LKJ przy SK Mieczownica
056,46
6SZILA (28)
Typ Szlachetny / POL / Mare / 2013 (5) /
- / seal brown / NN / NN
NN / Małogorzata Jastrzębska


Oliwia KĘDZIERSKA (J.2001)
Klub Jeździecki "Kaja" Ceków
063,46
7CENTKA (27)
WLKP / POL / Mare / 2004 (14) /
- / bay / NN / NN
NN / Joanna Przybyła


Paula JEZIOREK (MJ.1998)
KJ Kaja Ceków
455,14
8MIĘDZY SŁOWAMI (37)
Pełna Krew Angielska / POL / Gleiding / 2004 (14) /
- / chestnut / Calderon / / Manolita /
Jarosław Zalewski / Łukasz Wylęga


Agnieszka BANAŚ (JM.2003)
bpk
460,23
9HORYZONT ZDARZEŃ (19)
Koń Mały / POL / Gleiding / 2006 (12) /
616013540118606 / bay / Gironino / / Hepi /
Barbara Kalmus / Ilona Paleniczka


Olga MICHURA (JM.2004)
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
462,94
10AUGUSTA (26)
PKSP / POL / Mare / 1999 (19) /
- / grey / Epizod / Agape
Krzysztof Kucharski / Agnieszka Szulgan-Mądrzak


Lena PILAREK (J.2002)
KJ KAJA
464,72
11CESJA (24)
Mały Koń / POL / Mare / 2012 (6) /
- / bay / Ludger / Czykita
Sylwester Kosiński / Marta Wodzyńska


Magdalena WODZYŃSKA (JM.2005)
Klub Jeździecki "Kaja" Ceków
469,09
12ARAMIS (18)
HUC / POL / Gleiding / 2013 (5) /
- / black / Paw / / A-Rosa /
Krystian Staniek / Katarzyna Wieczorek


Ewa FRYGA (JM.2005)
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
1273,61
13CZAKO BLUE (20)
KUC / POL / Gleiding / 2014 (4) /
- / grey / nn / nn / nn / nn
- / Katarzyna Wieczorek


Zosia MICHURA (JM.2006)
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2694,00
ŁADNY PAN (33)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Gleiding / 2009 (9) /
- / chestnut / Santiego / Luna
Marcin Klinkiewicz / Mariusz Gromada


Natalia STASIAK (JM.2003)
KJ Mar-Klin Turek
ELI

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
ŁADNY PAN (33)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Gleiding / 2009 (9) /
- / chestnut / Santiego / Luna
Marcin Klinkiewicz / Mariusz Gromada


Natalia STASIAK (JM.2003)
KJ Mar-Klin Turek
462,27

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
74 s
Startowało koni
15
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krystyna Rybak
 Gospodarz toru:


Tadeusz Szymoniak




ZT-B ZR-B Zawody towarzyskie i regionalne w skokach przez przeszkody - ANDREWEX 2018

Turek, 23 września 2018
Wydruk: 25-09-2018 17:39:15
3 ZT/L
11:45
(23-09-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 ZT / L / Zwykły, art. 238.2.1
(Competition No: 3 ZT / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ADMIRAŁ (45)




Nina GRONOWALDZKA
047,86
2ADMIRAŁ (45)




Dominika ZIEMIAŃSKA
049,97
3GREY GRANNUS (30)
KWPN / POL / Gleiding / 2011 (7) /
528003201100339 / grey / Campbell VDL / Cassini I / Bubala / Odermus R
Krzysztof Maik / Mariusz Gromada


Marcelina RACZYŃSKA (J.2000)
bpk
063,95
4IN TIME (5)
KWPN / NED / Mare / 2010 (8) /
528003201000219 / grey / Indorado / Corrado I / Waludine / Goodtimes
- / Magdalena Murawska


Magdalena MURAWSKA
KJ Zagórów
454,74
5SZILA (28)
Typ Szlachetny / POL / Mare / 2013 (5) /
- / seal brown / NN / NN
NN / Małogorzata Jastrzębska


Oliwia KĘDZIERSKA (J.2001)
Klub Jeździecki "Kaja" Ceków
462,44
6ORKA (10)
SP / POL / Mare / 2003 (15) /
- / bay / Marino / / Odetta /
Leon Gawroński / Łukasz Dobrzyński


Michalina DOBRZYŃSKA (JM.2003)
LKJ przy SK Mieczownica
1272,15
7LEO-B (39)
SP / POL / Gleiding / 2012 (6) /
616009610028712 / darkbay / Cooton Club / / La Corrada / Corrado Son
Jerzy Bartkowiak / Patrycja Pacyna


Łukasz WYLĘGA
KJ Jumping Team Brynica
1661,65
8DIRECTOR K (25)
WLKP / POL / Gleiding / 2008 (10) /
- / darkbay / Karbit / / Delicja /
Krystian Kliś / Jarosław Bukowski


Jarosław BUKOWSKI
"Kaja"
1983,37
9CENTKA (27)
WLKP / POL / Mare / 2004 (14) /
- / bay / NN / NN
NN / Joanna Przybyła


Paula JEZIOREK (MJ.1998)
KJ Kaja Ceków
2058,45
10AUGUSTA (26)
PKSP / POL / Mare / 1999 (19) /
- / grey / Epizod / Agape
Krzysztof Kucharski / Agnieszka Szulgan-Mądrzak


Lena PILAREK (J.2002)
KJ KAJA
20102,40

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
74 s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krystyna Rybak
 Gospodarz toru:


Tadeusz Szymoniak




ZT-B ZR-B Zawody towarzyskie i regionalne w skokach przez przeszkody - ANDREWEX 2018

Turek, 23 września 2018
Wydruk: 25-09-2018 17:39:16
4 ZR/L
12:45
(23-09-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 ZR / L / Dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No: 4 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1KARNUT (14)
SP / POL / Gleiding / 2009 (9) /
616009530297309 / bay / Carnute / Oberon Du Moulin / Klarissa / Acord II
Zbigniew Wilski / Marta Działakiewicz


Marta DZIAŁAKIEWICZ
KJ Zagórów
047,16028,81200 PLN
2DANTE (29)
Śląska / POL / Gleiding / 2008 (10) /
POL008610082808 / bay / Chef Supreme / Chief's Crown / Drwina / Evento
Justyna Janiak / Adam Kucia


Adam KUCIA
UKS Trójka
046,69032,60150 PLN
3IN TIME (5)
KWPN / NED / Mare / 2010 (8) /
528003201000219 / grey / Indorado / Corrado I / Waludine / Goodtimes
- / Magdalena Murawska


Magdalena MURAWSKA
KJ Zagórów
045,46036,57100 PLN
4DONNA (17)
SP / POL / Mare / 2010 (8) /
- / chestnut / Lord Star / Daisy L
Leon Hyla / Michalina Osetek


Michalina OSETEK
Racocki Klub Jeździecki
051,81142,22
5ZAFIRA (11)
WLKP / POL / Mare / 2004 (14) /
POL007611060204 / grey / Harwest / Indoctro / Zuzanna / Lew
Siejak Agnieszka / Łukasz Dobrzyński


Michalina DOBRZYŃSKA (JM.2003)
LKJ przy SK Mieczownica
438,56
6MISS COTTONLAND (40)
SP / POL / Mare / 2012 (6) /
616009610000612 / bay / Cottonclub / / Marilandap / Landos II
Marta Wylęga / Marta Wylęga


Łukasz WYLĘGA
KJ Jumping Team Brynica
449,41
7PALLADA (38)
WLKP / POL / Mare / 2008 (10) /
POL007610057208 / black / Liberatto P / / Polanka / Czaprak
Przemysław Śniatała / Łukasz Wylęga


Weronika STASZAK (J.2002)
bpk
2083,37
GREY GRANNUS (30)
KWPN / POL / Gleiding / 2011 (7) /
528003201100339 / grey / Campbell VDL / Cassini I / Bubala / Odermus R
Krzysztof Maik / Mariusz Gromada


Marcelina RACZYŃSKA (J.2000)
bpk
ELI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100/100
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/5
Liczba skoków(Jumps)
9/5
Dystans (m)
300/220
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
55/40 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krystyna Rybak
 Gospodarz toru:


Tadeusz Szymoniak




ZT-B ZR-B Zawody towarzyskie i regionalne w skokach przez przeszkody - ANDREWEX 2018

Turek, 23 września 2018
Wydruk: 25-09-2018 17:39:18
5 ZR/P
13:30
(23-09-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 ZR / P / Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
(Competition No: 5 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CASALLETTO (41)
HOL / GER / Gleiding / 2010 (8) /
DE421000133710 / bay / Casquetto / Casall / Utopia IX / Caretino
- / Anna Słodkiewicz


Łukasz BRZÓSKA
KJ Abrasives Group Jakubowo
4438,99500 PLN
2ALEXIS N (22)
KWPN / NED / Mare / 2005 (13) /
5280030503317 / bay / Placido / Animo / Paulina / Indorado
- / Krzysztof Zajdel


Leszek WARZECHA
KJ Zagórów
4439,98300 PLN
3VANDAMME (16)
KWPN / POL / Stalion / 2002 (16) /
0202715 / darkbay / Guidam / Quidam De Revel / Roberlina / Hemmingway
Alie Wekema / Anotni Dahlke


Agata DAHLKE
KJ Sokół Damasławek
4440,32200 PLN
4FINEZ DU ROUET (42)
SP / POL / Mare / 2012 (6) /
616009610059612 / grey / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Fuzja / Contas
SK Iwno / Gariel Waszkiewicz


Łukasz BRZÓSKA
KJ Abrasives Group Jakubowo
4440,90100 PLN
5ZAFIRA (11)
WLKP / POL / Mare / 2004 (14) /
POL007611060204 / grey / Harwest / Indoctro / Zuzanna / Lew
Siejak Agnieszka / Łukasz Dobrzyński


Michalina DOBRZYŃSKA (JM.2003)
LKJ przy SK Mieczownica
4444,0050 PLN
6SYNAMI (31)
WLKP / POL / Mare / 2004 (14) /
POL007600107004 / bay / Ignam / Akropol / Syga / Gawot
SK Plękity / Marcelina Raczyńska


Marcelina RACZYŃSKA (J.2000)
bpk
4444,76
7TYPIER (15)
KUC / POL / Gleiding / 2007 (11) /
POL013610177607 / darkbay / Pietrek / Elpar / Tiffany / Lorostrom
Antoni Dahlke / Agata Dahlke


Agata DAHLKE
KJ Sokół Damasławek
4049,63
8ORLANDO B (44)
SP / POL / Stalion / 2011 (7) /
616009610245311 / chestnut / Jaguar Mail / Hand in Glove / Orane Du Libaire / Quatoubet Du Rouet
Łukasz Brzóska / Barbara Brzóska


Łukasz BRZÓSKA
KJ Abrasives Group Jakubowo
3738,02
9KARNUT (14)
SP / POL / Gleiding / 2009 (9) /
616009530297309 / bay / Carnute / Oberon Du Moulin / Klarissa / Acord II
Zbigniew Wilski / Marta Działakiewicz


Marta DZIAŁAKIEWICZ
KJ Zagórów
3758,39
10LIGHTING TG (43)
SP / POL / Mare / 2012 (6) /
616009610196112 / darkbay / Orient / Biskwit / Laurbina KG / Bambino Van't Zorgvliet
Tomasz Gogołek / Wiktoria Borowiak


Łukasz BRZÓSKA
KJ Abrasives Group Jakubowo
3643,16
11MISS COTTONLAND (40)
SP / POL / Mare / 2012 (6) /
616009610000612 / bay / Cottonclub / / Marilandap / Landos II
Marta Wylęga / Marta Wylęga


Łukasz WYLĘGA
KJ Jumping Team Brynica
3543,08
12DONNA (17)
SP / POL / Mare / 2010 (8) /
- / chestnut / Lord Star / Daisy L
Leon Hyla / Michalina Osetek


Michalina OSETEK
Racocki Klub Jeździecki
3452,14
13PALLADA (38)
WLKP / POL / Mare / 2008 (10) /
POL007610057208 / black / Liberatto P / / Polanka / Czaprak
Przemysław Śniatała / Łukasz Wylęga


Weronika STASZAK (J.2002)
bpk
3256,02
14DANTE (29)
Śląska / POL / Gleiding / 2008 (10) /
POL008610082808 / bay / Chef Supreme / Chief's Crown / Drwina / Evento
Justyna Janiak / Adam Kucia


Adam KUCIA
UKS Trójka
3142,67
15GRAL (21)
SP / POL / Gleiding / 2003 (15) /
POL009600186203 / bay / Luron / Guidam / Gawra / Dżentelmen
Krzysztof Pałyska / Narcyz Perz


Wiktoria PERZ (J.2000)
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
3053,75
CORONA 123 (9)
WESTF / POL / Mare / 2009 (9) /
DE441410837009 / bay / Coronas / Cornet Obolensky / Raphaela / RTL
Sławomir Zieniewicz / Sławomir Zieniewicz


Dominika ZIENIEWICZ (JM.2004)
KJ Zagórów
ELI
AKADEMIA (8)
WLKP / POL / Gleiding / 2006 (12) /
POL007610120406 / black / Skaner-A / Saturn / Alina / Libellus
Marian Zmyślony / Sylwia Kamińska


Julia MOSZCZYŃSKA (J.2002)
KJ Ranczo Kołata
ELI
LEO-B (39)
SP / POL / Gleiding / 2012 (6) /
616009610028712 / darkbay / Cooton Club / / La Corrada / Corrado Son
Jerzy Bartkowiak / Patrycja Pacyna


Łukasz WYLĘGA
KJ Jumping Team Brynica
ELI
CZINGIS CHAN (6)
WLKP / POL / Gleiding / 2007 (11) /
POL007610239307 / bay / Hufiec / Pick Wick / Czuła / Kurant
Katarzyna Olejnik / Sylwia Kamińska


Agata KAMIŃSKA (JM.2004)
KJ Ranczo Kołata
ELI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
110
Liczba przeszkód(Obstacles)
8
Liczba skoków(Jumps)
8
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
55 s
Startowało koni
19
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krystyna Rybak
 Gospodarz toru:


Tadeusz Szymoniak




ZT-B ZR-B Zawody towarzyskie i regionalne w skokach przez przeszkody - ANDREWEX 2018

Turek, 23 września 2018
Wydruk: 25-09-2018 17:39:20
6 ZR/N
14:30
(23-09-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 6 ZR / N / Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 6 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ALEXIS N (22)
KWPN / NED / Mare / 2005 (13) /
5280030503317 / bay / Placido / Animo / Paulina / Indorado
- / Krzysztof Zajdel


Leszek WARZECHA
KJ Zagórów
053,091000 PLN
2VANDAMME (16)
KWPN / POL / Stalion / 2002 (16) /
0202715 / darkbay / Guidam / Quidam De Revel / Roberlina / Hemmingway
Alie Wekema / Anotni Dahlke


Agata DAHLKE
KJ Sokół Damasławek
056,07700 PLN
3LIGHTING TG (43)
SP / POL / Mare / 2012 (6) /
616009610196112 / darkbay / Orient / Biskwit / Laurbina KG / Bambino Van't Zorgvliet
Tomasz Gogołek / Wiktoria Borowiak


Łukasz BRZÓSKA
KJ Abrasives Group Jakubowo
058,57500 PLN
4CASALLETTO (41)
HOL / GER / Gleiding / 2010 (8) /
DE421000133710 / bay / Casquetto / Casall / Utopia IX / Caretino
- / Anna Słodkiewicz


Łukasz BRZÓSKA
KJ Abrasives Group Jakubowo
459,15100 PLN
5GRAL (21)
SP / POL / Gleiding / 2003 (15) /
POL009600186203 / bay / Luron / Guidam / Gawra / Dżentelmen
Krzysztof Pałyska / Narcyz Perz


Wiktoria PERZ (J.2000)
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
462,21100 PLN
6ORLANDO B (44)
SP / POL / Stalion / 2011 (7) /
616009610245311 / chestnut / Jaguar Mail / Hand in Glove / Orane Du Libaire / Quatoubet Du Rouet
Łukasz Brzóska / Barbara Brzóska


Łukasz BRZÓSKA
KJ Abrasives Group Jakubowo
1254,42
7SYNAMI (31)
WLKP / POL / Mare / 2004 (14) /
POL007600107004 / bay / Ignam / Akropol / Syga / Gawot
SK Plękity / Marcelina Raczyńska


Marcelina RACZYŃSKA (J.2000)
bpk
1256,57
AKADEMIA (8)
WLKP / POL / Gleiding / 2006 (12) /
POL007610120406 / black / Skaner-A / Saturn / Alina / Libellus
Marian Zmyślony / Sylwia Kamińska


Julia MOSZCZYŃSKA (J.2002)
KJ Ranczo Kołata
ELI
CORONA 123 (9)
WESTF / POL / Mare / 2009 (9) /
DE441410837009 / bay / Coronas / Cornet Obolensky / Raphaela / RTL
Sławomir Zieniewicz / Sławomir Zieniewicz


Dominika ZIENIEWICZ (JM.2004)
KJ Zagórów
ELI
TYPIER (15)
KUC / POL / Gleiding / 2007 (11) /
POL013610177607 / darkbay / Pietrek / Elpar / Tiffany / Lorostrom
Antoni Dahlke / Agata Dahlke


Agata DAHLKE
KJ Sokół Damasławek
REZ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
120
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
78 s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krystyna Rybak
 Gospodarz toru:


Tadeusz Szymoniak