ZT-B ZR-B VIII zawody w skokach przez przeszkody - Memoriał Tadeusza Ślozowskiego

Trzciel, 15 lipca 2018
Wydruk: 16-07-2018 18:14:45
1 ZT/Kuce
10:00
(15-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 ZT / Kuce / Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 60cm)
(Competition No: 1 ZT / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ROYAL (47)
KUC / POL / Wałach / 1998 (20) /
POL999690102898 / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Jarosław Kóska


Jolanta KÓSKA (Mł.2008)
KJ Agro-Handel Śrem
051,14
2FIDŻI (7)
KUC / POL / Klacz / 2013 (5) /
616013610193213 / tarantowata / Nepumuk / Nerath / Frytka / Amoretto
Rafał Ślozowski / Karolina Perek


Judyta PEREK (Mł.2007)
Posadowskie TJ
056,97
3OMEGA (46)
Koń Mały / POL / Klacz / 2003 (15) /
- / siwa / Pluto / Opoka
Dorota Stachowiak / Dorota Stachowiak


Zuzanna KOWALCZYK (JM.2005)
bez przynależności Klubowej
065,96
4ZAFIR (55)




Gabriela WOŹNICZKA
Agroturystyka Oleńka
474,51
ZAFIR (55)




Nadia SOBERA
Agroturystyka Oleńka
ELI

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
OMEGA (46)
Koń Mały / POL / Klacz / 2003 (15) /
- / siwa / Pluto / Opoka
Dorota Stachowiak / Dorota Stachowiak


Zuzanna KOWALCZYK (JM.2005)
bez przynależności Klubowej
067,69

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
60
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
76 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Włodzimierz Chmielnik
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

Suma nagród (Total prize): 1100,00 PLN




ZT-B ZR-B VIII zawody w skokach przez przeszkody - Memoriał Tadeusza Ślozowskiego

Trzciel, 15 lipca 2018
Wydruk: 16-07-2018 18:14:47
2 ZT/Mini LL

(15-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 ZT / Mini LL / Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 70-80)
(Competition No: 2 ZT / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ROYAL (47)
KUC / POL / Wałach / 1998 (20) /
POL999690102898 / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Jarosław Kóska


Jolanta KÓSKA (Mł.2008)
KJ Agro-Handel Śrem
048,53
2FIDŻI (7)
KUC / POL / Klacz / 2013 (5) /
616013610193213 / tarantowata / Nepumuk / Nerath / Frytka / Amoretto
Rafał Ślozowski / Karolina Perek


Judyta PEREK (Mł.2007)
Posadowskie TJ
050,78
3AMERYKA (21)
WLKP / POL / Klacz / 2001 (17) /
- / ciemnogniada / Xxx / Xx
Xxz / Xxz


Wiktoria ŚNIOWSKA (MJ.1999)
Brak
055,98
4AFRODYTA (29)
Koń Wielkopolski / POL / Klacz / 2002 (16) /
- / kasztanowata / NN / NN
Bogumiła Prais / Bogumiła Prais


Kinga PRAIS (J.2002)
Siekówko
061,52
5FIONA (34)
Meklemburska / GER / Klacz / 2008 (10) /
- / kasztanowata / Fabricio / Lola
Christiane Kappenberg / Roman Witczak


Martyna WITCZAK (JM.2003)
Stajnia Kuźnik
063,24
6AMARETTO VDV (41)
KWPN / NLD / Wałach / 2005 (13) /
900032001937941 / siwa / Salvatore / Cazieni V
E. Van der Vaart / Alina Zagrodzka-Kulczyk


Wiktoria GÓRZNA (J.2002)
Stajnia Kuźnik
067,10
7TAMARA (12)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / kara / brak / Tarka
- / Marta Dybizbańska


Marta DYBIZBAŃSKA
brak
070,45
8ETNA (30)
Koń Czystej Krwi Arabskiej / POL / Klacz / 1999 (19) /
616013670015899 / siwa / Entlik / NN
Ewa Idziejczak / Bogumiła Prais


Kinga PRAIS (J.2002)
Siekówko
456,66
9IKONA (33)
SP / POL / Klacz / 2004 (14) /
- / gniada / Impet / Cypra
Zygmunt Stawasz / Joanna oleksiak


Joanna OLEKSIAK
Stajnia Kuźnik
464,89
10AKUNA (45)
Polski Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Klacz / 2009 (9) /
616009610102809 / ciemnogniada / Adiutant / Bakuna
Goll Wanda / Robert Hojan


Zuzanna WOŹNICZKA (J.2001)
brak
786,27
EFERYS (22)
Koń Czystej Krwi Arabsiej / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / gniada / El-vis / Eferyda
Mariusz Wróblewski / Warchoł Izabela


Maja WARCHOŁ (J.2000)
Glinno
ELI
KARINA (23)
Typ Koń Mały / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / gniada / NN / NN
Mirosław Brambor / Mirosław Brambor


Daria BRAMBOR (J.2000)
Adamowo
ELI
ARI ALKI (44)
Klusak / NED / Wałach / 2007 (11) /
- / gniada / - / Incredible Crafts
Brak / Joanna Stawasz


Zofia KRAJCER (Mł.2007)
Stajnia Kuźnik
ELI
DESPERADOS (28)
KUC / POL / Wałach / 2002 (16) /
616013681018402 / siwa / Moheba Zirkon / Halim Al Kadir / Dixi / nn
Adrianna Świdry / Izabela Janiak


Wiktoria TOBYS (JM.2004)
KJ Lansada Milsko
ELI

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
AKUNA (45)
Polski Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Klacz / 2009 (9) /
616009610102809 / ciemnogniada / Adiutant / Bakuna
Goll Wanda / Robert Hojan


Zuzanna WOŹNICZKA (J.2001)
brak
ELI
ARI ALKI (44)
Klusak / NED / Wałach / 2007 (11) /
- / gniada / - / Incredible Crafts
Brak / Joanna Stawasz


Zofia KRAJCER (Mł.2007)
Stajnia Kuźnik
ELI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
70
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
76 s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Włodzimierz Chmielnik
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

Suma nagród (Total prize): 1100,00 PLN




ZT-B ZR-B VIII zawody w skokach przez przeszkody - Memoriał Tadeusza Ślozowskiego

Trzciel, 15 lipca 2018
Wydruk: 16-07-2018 18:14:48
3 ZT/LL

(15-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 ZT / LL / Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
(Competition No: 3 ZT / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NOBLOSZ (10)
XX / POL / Wałach / Xxxx /
- / ciemnogniada / Xx / Xx
Xx / Xx


Patrycja CZAPLEWSKA (MJ.1998)
KJ Michałówka
4450,57
2LUBCZYK (48)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / kasztanowata / Mywill / Landrynka
Romuald Turowski / Karol jaroch


Karol JAROCH
BPK
4461,91
3EVER FOR LUCK (20)
Westfalska / DEU / Wałach / 2008 (10) /
- / kasztanowata / Ever For Pleasure / Weltpower
Elzbieta Mallert / Tomasz Skrzypkowiak


Wiktoria SKRZYPKOWIAK (J.2001)
KJ Michałówka
4462,80
4FIONA (34)
Meklemburska / GER / Klacz / 2008 (10) /
- / kasztanowata / Fabricio / Lola
Christiane Kappenberg / Roman Witczak


Martyna WITCZAK (JM.2003)
Stajnia Kuźnik
4462,92
5AMARETTO VDV (41)
KWPN / NLD / Wałach / 2005 (13) /
900032001937941 / siwa / Salvatore / Cazieni V
E. Van der Vaart / Alina Zagrodzka-Kulczyk


Wiktoria SKRZYNIARZ
4464,53
6CZARNY KOŃ (24)
XX / POL / Wałach / 2002 (16) /
- / ciemnogniada / Duke Valentino / / Czarna Rzeka /
Klucz Ziemski RWV / Tomasz Kliszcz


Michał KLISZCZ (JM.2004)
KJ Lansada Milsko
4159,54
7BIRET (58)




Łukasz BRZÓSKA
KJ Abrasives Group Jakubowo
4058,70
8FIONA (34)
Meklemburska / GER / Klacz / 2008 (10) /
- / kasztanowata / Fabricio / Lola
Christiane Kappenberg / Roman Witczak


Joanna OLEKSIAK
Stajnia Kuźnik
4059,26
9IMBIR (8)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL009610017308 / gniada / Scherif D'elle / Jalisco / Ijinska /
Janina Tyszkiewicz-Łącka / Karolina Perek


Julia PEREK (J.2002)
Posadowskie TJ
4061,35
10AMERYKA (21)
WLKP / POL / Klacz / 2001 (17) /
- / ciemnogniada / Xxx / Xx
Xxz / Xxz


Dominika ZYCH
Brak
3762,48
11CORRIDA (36)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / - / Corrado Son/ / Cindy/
Tomasz Pawlak / Katarzyna Worona


Joanna STAWASZ
Stajnia Kuźnik
3785,43
12AMERYKA (21)
WLKP / POL / Klacz / 2001 (17) /
- / ciemnogniada / Xxx / Xx
Xxz / Xxz


Wiktoria ŚNIOWSKA (MJ.1999)
Brak
3663,50
13IKONA (33)
SP / POL / Klacz / 2004 (14) /
- / gniada / Impet / Cypra
Zygmunt Stawasz / Joanna oleksiak


Joanna OLEKSIAK
Stajnia Kuźnik
3689,45
14AMARETTO VDV (41)
KWPN / NLD / Wałach / 2005 (13) /
900032001937941 / siwa / Salvatore / Cazieni V
E. Van der Vaart / Alina Zagrodzka-Kulczyk


Wiktoria GÓRZNA (J.2002)
Stajnia Kuźnik
33100,55
15CAYENNE (35)
Oldenburger Springpferd / POL / Klacz / 2008 (10) /
DE 418180165308 / gniada / Contendro I / Stutbuch 1 Grandina
Jarosław Sekula / Andrzej Skrzyniarz


Wiktoria SKRZYNIARZ (JM.2003)
Stajnia Kuźnik
3288,82
16REWIA (6)
WLKP / POL / Klacz / 2004 (14) /
POL007680073004 / siwa / Książe/ / Rabka/
Katarzyna Mosińska / Katarzyna Wawrzyniak


Patryk WAWRZYNIAK (J.2001)
bpk
2889,40
DESPERADOS (28)
KUC / POL / Wałach / 2002 (16) /
616013681018402 / siwa / Moheba Zirkon / Halim Al Kadir / Dixi / nn
Adrianna Świdry / Izabela Janiak


Wiktoria TOBYS (JM.2004)
KJ Lansada Milsko
ELI
HEBERTINA (53)
SP / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / gniada / Caretino K / Hebe/ Bajou du Rouet
Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko


Daniel WIELICZKO
KJ Pobet Kurowice
ELI
CZARDASZ (50)
HAN / GER / Wałach / 2007 (11) /
- / kara / Ariadus/ / Czunia/
Leszek Ławniczak / Ewa Hellwich


Marta HELLWICH (MJ.1998)
Stajnia Pszczew
ELI

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
BIRET (58)




Łukasz BRZÓSKA
KJ Abrasives Group Jakubowo
4447,01
EVER FOR LUCK (20)
Westfalska / DEU / Wałach / 2008 (10) /
- / kasztanowata / Ever For Pleasure / Weltpower
Elzbieta Mallert / Tomasz Skrzypkowiak


Wiktoria SKRZYPKOWIAK (J.2001)
KJ Michałówka
4459,71
LUBCZYK (48)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / kasztanowata / Mywill / Landrynka
Romuald Turowski / Karol jaroch


Karol JAROCH
BPK
4461,03
CZARDASZ (50)
HAN / GER / Wałach / 2007 (11) /
- / kara / Ariadus/ / Czunia/
Leszek Ławniczak / Ewa Hellwich


Marta HELLWICH (MJ.1998)
Stajnia Pszczew
4463,35
NOBLOSZ (10)
XX / POL / Wałach / Xxxx /
- / ciemnogniada / Xx / Xx
Xx / Xx


Patrycja CZAPLEWSKA (MJ.1998)
KJ Michałówka
4463,38
CAYENNE (35)
Oldenburger Springpferd / POL / Klacz / 2008 (10) /
DE 418180165308 / gniada / Contendro I / Stutbuch 1 Grandina
Jarosław Sekula / Andrzej Skrzyniarz


Wiktoria SKRZYNIARZ (JM.2003)
Stajnia Kuźnik
4464,05
HEBERTINA (53)
SP / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / gniada / Caretino K / Hebe/ Bajou du Rouet
Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko


Daniel WIELICZKO
KJ Pobet Kurowice
4466,22
CORRIDA (36)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / - / Corrado Son/ / Cindy/
Tomasz Pawlak / Katarzyna Worona


Joanna STAWASZ
Stajnia Kuźnik
4467,33
IKONA (33)
SP / POL / Klacz / 2004 (14) /
- / gniada / Impet / Cypra
Zygmunt Stawasz / Joanna oleksiak


Joanna OLEKSIAK
Stajnia Kuźnik
ELI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
90
Liczba przeszkód(Obstacles)
8
Liczba skoków(Jumps)
8
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
76 s
Startowało koni
28
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Włodzimierz Chmielnik
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

Suma nagród (Total prize): 1100,00 PLN




ZT-B ZR-B VIII zawody w skokach przez przeszkody - Memoriał Tadeusza Ślozowskiego

Trzciel, 15 lipca 2018
Wydruk: 16-07-2018 18:14:51
4 ZR/LL

(15-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 ZR / LL / Zwykły, art. 238.2.1
(Competition No: 4 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KAMIRA (52)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
POL009670006108 / gniada / Qamiro / Quidam de Revel / Kora / Roland
Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko


Martyna KOŁODYŃSKA
Karkonoski KJ
061,73
2TAZINA (9)
KUC / POL / Klacz / 2008 (10) /
616013680114308 / siwa / Ludger / / Tajga / nn
Sylwester Kosiński / Karolina Perek


Julia PEREK (J.2002)
Posadowskie TJ
063,99
3PROZA (26)
Wielkopolska Pochodzenie Trake / POL / Klacz / 2008 (10) /
007600396508 / kasztanowata / Esaul / Poezja
Stadnina Koni Liski / Paulina Kleciak


Paulina KLECIAK (J.2002)
brak
069,22
4IMBIR (8)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL009610017308 / gniada / Scherif D'elle / Jalisco / Ijinska /
Janina Tyszkiewicz-Łącka / Karolina Perek


Julia PEREK (J.2002)
Posadowskie TJ
071,24
5SHE IS A LADY (25)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2008 (10) /
616009590207008 / kasztanowata / Imequyl / Samira
Dylewska Agata / Karolina Kleciak


Karolina KLECIAK (J.2002)
brak
471,10
6CZARNY KOŃ (24)
XX / POL / Wałach / 2002 (16) /
- / ciemnogniada / Duke Valentino / / Czarna Rzeka /
Klucz Ziemski RWV / Tomasz Kliszcz


Michał KLISZCZ (JM.2004)
KJ Lansada Milsko
1270,06

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
90
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
78 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Włodzimierz Chmielnik
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

Suma nagród (Total prize): 1100,00 PLN




ZT-B ZR-B VIII zawody w skokach przez przeszkody - Memoriał Tadeusza Ślozowskiego

Trzciel, 15 lipca 2018
Wydruk: 16-07-2018 18:14:52
5 ZR/L

(15-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 ZR / L / Zwykły, art. 238.2.1
(Competition No: 5 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LIGHTNING TG (57)




Łukasz BRZÓSKA
KJ Abrasives Group Jakubowo
063,81200 PLN
2MARY GLENN (27)
Niem. Sport. / POL / Klacz / 2004 (14) /
DE457-0001078-04 / gniada / Glenn Mentino / Glenn Alme / Anette / Altmeister
- / Jacek Wachowiak


Wiktoria NOWAK (J.2000)
KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
074,40150 PLN
3MONTANO (2)
WLKP / POL / Wałach / 2009 (9) /
616007520124109 / gniada / Fred / Colorado / Montana / Niels
- / Anna Polańska


Anna POLAŃSKA
SKJ Tradycja Siedlnica
469,57100 PLN
4LION FLY (13)
HOL / GER / Wałach / 2007 (11) /
DE421000324408 / ciemnogniada / Lancer II / Landgraf I / Luna XII / Concerto II
Hans Fleissner / Tomasz Kliszcz


Szymon KLISZCZ (MJ.1999)
KJ Lansada Milsko
473,0650 PLN
5SULLIVAN (49)
SP / POL / Ogier / 2014 (4) /
- / ciemnogniada / Discar / Sawa
R.Turowski / R.Turowski


Michał ZGRABKA
Posadowskie TJ
476,24
PROZA (26)
Wielkopolska Pochodzenie Trake / POL / Klacz / 2008 (10) /
007600396508 / kasztanowata / Esaul / Poezja
Stadnina Koni Liski / Paulina Kleciak


Paulina KLECIAK (J.2002)
brak
ELI
ALEXANDER (14)
OLD / POL / Wałach / 2007 (11) /
DE433331562707 / ciemnogniada / Stalon / Sandro / Avaha / Hades
Robert Brandt / Tomasz Kliszcz


Michał KLISZCZ (JM.2004)
KJ Lansada Milsko
ELI
KAMIRA (52)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
POL009670006108 / gniada / Qamiro / Quidam de Revel / Kora / Roland
Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko


Martyna KOŁODYŃSKA
Karkonoski KJ
ELI
TAZINA (9)
KUC / POL / Klacz / 2008 (10) /
616013680114308 / siwa / Ludger / / Tajga / nn
Sylwester Kosiński / Karolina Perek


Julia PEREK (J.2002)
Posadowskie TJ
REZ
SHE IS A LADY (25)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2008 (10) /
616009590207008 / kasztanowata / Imequyl / Samira
Dylewska Agata / Karolina Kleciak


Karolina KLECIAK (J.2002)
brak
REZ

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
LION FLY (13)
HOL / GER / Wałach / 2007 (11) /
DE421000324408 / ciemnogniada / Lancer II / Landgraf I / Luna XII / Concerto II
Hans Fleissner / Tomasz Kliszcz


Szymon KLISZCZ (MJ.1999)
KJ Lansada Milsko
065,39
MARY GLENN (27)
Niem. Sport. / POL / Klacz / 2004 (14) /
DE457-0001078-04 / gniada / Glenn Mentino / Glenn Alme / Anette / Altmeister
- / Jacek Wachowiak


Wiktoria NOWAK (J.2000)
KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
067,28
SULLIVAN (49)
SP / POL / Ogier / 2014 (4) /
- / ciemnogniada / Discar / Sawa
R.Turowski / R.Turowski


Michał ZGRABKA
Posadowskie TJ
979,89

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
78 s
Startowało koni
13
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Włodzimierz Chmielnik
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

Suma nagród (Total prize): 1100,00 PLN




ZT-B ZR-B VIII zawody w skokach przez przeszkody - Memoriał Tadeusza Ślozowskiego

Trzciel, 15 lipca 2018
Wydruk: 16-07-2018 18:14:54
6 ZR/L

(15-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 6 ZR / L / Licencyjny
(Competition No: 6 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRazem
1KAMIRA (52)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
POL009670006108 / gniada / Qamiro / Quidam de Revel / Kora / Roland
Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko


Martyna KOŁODYŃSKA
Karkonoski KJ
02,52,574,81

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
14
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
78 s
Startowało koni
1
Ukończyło koni
1
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Włodzimierz Chmielnik
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:


Suma nagród (Total prize): 1100,00 PLN




ZT-B ZR-B VIII zawody w skokach przez przeszkody - Memoriał Tadeusza Ślozowskiego

Trzciel, 15 lipca 2018
Wydruk: 16-07-2018 18:14:55
7 ZR/P

(15-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 7 ZR / P / Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
(Competition No: 7 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LIBRA (39)
HOL / GER / Klacz / 2010 (8) /
DE421000596310 / gniada / Larimar / Laval II / W-Corinna / Quinar
Frank Plock / Przemysław Sawicki


Łukasz KRAJEWSKI
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
4442,07400 PLN
2LACRIMA (1)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) /
POL009610138605 / siwa / Idol / Carbano / Lato / Lascadell
Waldemar John / Rafał Cugier


Wiktoria CUGIER (J.2000)
KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
4443,98250 PLN
3ACTION GUIDE VD KATTEVENNEN Z (40)
ZANG / BEL / Wałach / 2012 (6) /
056015Z55655012 / kasztanowata / Action Breaker / Heartbreaker / Felia Van Het Langwater / Guidam
Spronken BVBA / Spronken BVBA


Łukasz KRAJEWSKI
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
4444,59150 PLN
4FIRST PLEASURE 5 (38)
HAN / GER / Wałach / 2012 (6) /
DE431316892112 / gniada / Firth O Lorne / For Pleasure / Louna / Landilot
Claudia Scgrecker / Hans Henning Von Der Decken


Łukasz KRAJEWSKI
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
4444,80100 PLN
5MONTANO (2)
WLKP / POL / Wałach / 2009 (9) /
616007520124109 / gniada / Fred / Colorado / Montana / Niels
- / Anna Polańska


Anna POLAŃSKA
SKJ Tradycja Siedlnica
4448,19
6ZANZIBAR T. (43)
KWPN / NED / Wałach / 2004 (14) /
5280030409379 / kasztanowata / Chin Chin / Constant / Jaretty / Rex Magna
G. Talsma / Maciej Gołąbek


Maciej GOŁĄBEK
UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
4449,07
7EINSTEIN (42)
KWPN / DEU / Wałach / 2009 (9) /
528003200903405 / - / Cardento / Zesinaa-a
A M. ANGENENT-DE BRUIJN / Maciej Gołąbek


Maciej GOŁĄBEK
UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
4156,32
8LIGHTNING TG (57)




Łukasz BRZÓSKA
KJ Abrasives Group Jakubowo
4046,05
9FINEZ DU ROUET (17)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) /
616009610059612 / siwa / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Fuzja / Contas
SK Iwno / Gariel Waszkiewicz


Łukasz BRZÓSKA
KJ Abrasives Group Jakubowo
4048,87
10SELENA (15)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) /
POL009580118005 / ciemnogniada / Landjonker S / Landjonker / Saxon Way / Professional
Jerzy Jakubczak / Izabela Dreger


Magdalena DREGER (JM.2003)
KJ Stajnia z Kopytem
3274,84

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
110
Liczba przeszkód(Obstacles)
8
Liczba skoków(Jumps)
8
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
69 s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Włodzimierz Chmielnik
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

Suma nagród (Total prize): 1100,00 PLN




ZT-B ZR-B VIII zawody w skokach przez przeszkody - Memoriał Tadeusza Ślozowskiego

Trzciel, 15 lipca 2018
Wydruk: 16-07-2018 18:14:56
8 ZR/N

(15-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 8 ZR / N / Zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
(Competition No: 8 ZR / )

Przeszkody do rozgrywki 2, 4, 6, 7ab, 8 ,12

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1CHANTILLY (37)
OLD / GER / Wałach / 2007 (11) /
DE418181400807 / gniada / Chacco-Blue / Chambertin / Contidou / Balou du Rouet
Gestuet Lewitz / Jarosław Skrzyczyński


Łukasz KRAJEWSKI
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
073,21037,20500 PLN
2CASALLETTO (18)
HOL / GER / Wałach / 2010 (8) /
DE421000133710 / gniada / Casquetto / Casall / Utopia IX / Caretino
- / Anna Słodkiewicz


Łukasz BRZÓSKA
KJ Abrasives Group Jakubowo
068,19038,26300 PLN
3LIBRA (39)
HOL / GER / Klacz / 2010 (8) /
DE421000596310 / gniada / Larimar / Laval II / W-Corinna / Quinar
Frank Plock / Przemysław Sawicki


Łukasz KRAJEWSKI
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
069,99049,29200 PLN
4SELENA (15)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) /
POL009580118005 / ciemnogniada / Landjonker S / Landjonker / Saxon Way / Professional
Jerzy Jakubczak / Izabela Dreger


Magdalena DREGER (JM.2003)
KJ Stajnia z Kopytem
067,84450,58100 PLN
5ALEXANDER (14)
OLD / POL / Wałach / 2007 (11) /
DE433331562707 / ciemnogniada / Stalon / Sandro / Avaha / Hades
Robert Brandt / Tomasz Kliszcz


Szymon KLISZCZ (MJ.1999)
KJ Lansada Milsko
069,98754,24
6ACTION GUIDE VD KATTEVENNEN Z (40)
ZANG / BEL / Wałach / 2012 (6) /
056015Z55655012 / kasztanowata / Action Breaker / Heartbreaker / Felia Van Het Langwater / Guidam
Spronken BVBA / Spronken BVBA


Łukasz KRAJEWSKI
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
578,80
7FIRST PLEASURE 5 (38)
HAN / GER / Wałach / 2012 (6) /
DE431316892112 / gniada / Firth O Lorne / For Pleasure / Louna / Landilot
Claudia Scgrecker / Hans Henning Von Der Decken


Łukasz KRAJEWSKI
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
877,14
8EINSTEIN (42)
KWPN / DEU / Wałach / 2009 (9) /
528003200903405 / - / Cardento / Zesinaa-a
A M. ANGENENT-DE BRUIJN / Maciej Gołąbek


Maciej GOŁĄBEK
UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
979,37
9ZANZIBAR T. (43)
KWPN / NED / Wałach / 2004 (14) /
5280030409379 / kasztanowata / Chin Chin / Constant / Jaretty / Rex Magna
G. Talsma / Maciej Gołąbek


Maciej GOŁĄBEK
UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
1085,05
10LACRIMA (1)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) /
POL009610138605 / siwa / Idol / Carbano / Lato / Lascadell
Waldemar John / Rafał Cugier


Wiktoria CUGIER (J.2000)
KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
24107,75
FINEZ DU ROUET (17)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) /
616009610059612 / siwa / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Fuzja / Contas
SK Iwno / Gariel Waszkiewicz


Łukasz BRZÓSKA
KJ Abrasives Group Jakubowo
REZ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
120/120
Liczba przeszkód(Obstacles)
10/6
Liczba skoków(Jumps)
11/7
Dystans (m)
450/300
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
78/52 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Włodzimierz Chmielnik
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

Suma nagród (Total prize): 1100,00 PLN