ZT-B ZR-B w skokach przez przeszkody UKS Trójka

Trójka - Konin, 19 sierpnia 2018
Wydruk: 20-08-2018 20:39:24
1 ZT/Mini LL
11:00
(19-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 ZT / Mini LL / Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
(Competition No: 1 ZT / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TIERSK (49)
WLKP / POL / Wałach / 2005 (13) /
- / kasztanowata / Indeks / Tirana
Tadeusz Adamczyk / Marek Juszczak


Roksana PRZYDRYGA (JM.2005)
UKS "Trójka"
051,64
1CZOKO (50)




Katarzyna MARCINIAK
Stajnia Piegonisko Pustkowie
042,82
1KEWIN (52)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / tarantowata / - / -
0 / Kaja Pokojowczyk


Kaja POKOJOWCZYK (JM.2004)
Stajnia Piegonisko Pustkowie
058,94
4DYNASTIA (18)
SP / POL / Klacz / 1999 (19) /
- / siwa / Fandavid / Dolores
Oblizajek / Oblizajek-Linka


Patryk PAWLAK (J.2001)
KJRoka
458,78
4LUMEN (13)
/ / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / siwa / / / /
/ / /


Aleksandra TROJANOWICZ (MJ.1998)
KJ Zagórów
462,84
4WILLINGTON (54)




Weronika FALKOWSKA (JM.2005)
Stajnia Piegonisko Pustkowie
451,82
4FILIPINKA (51)
- / POL / Klacz / 2008 (10) /
- / kasztanowata / - / -
- / Karolina Karolak-


Maja KAROLAK (Mł.2010)
Stajnia Piegonisko Pustkowie
463,13
8FILIPINKA (51)
- / POL / Klacz / 2008 (10) /
- / kasztanowata / - / -
- / Karolina Karolak-


Maja FALKOWSKA (Mł.2009)
Stajnia Piegonisko Pustkowie
671,50
9BUŻKA (32)
Koń Polski / POL / Klacz / 2000 (18) /
- / inna / brak / brak
brak / brak


Oliwia KWIECIŃSKA (Mł.2008)
UKS "Trójka"
873,37
10JASKÓŁKA (19)
Małopolska / POL / Klacz / 2004 (14) /
- / gniada / Flaming / Jemioła
Oblizajek / Weronika Linka


Ewa ROJEK (J.2001)
KJRoka
977,89
11GIGANT (17)
MŁP / POL / Wałach / 2002 (16) /
- / gniada / PAS / Grusza
Skopanie / Weronika Oblizajek


Monika FILIPAK (J.2000)
KJRoka
2088,34
TIERSK (34)
WLKP / POL / Wałach / 2005 (13) /
- / kasztanowata / Indeks / Tirana
Tadeusz Adamczyk / Marek Juszczak


Natalia WRZESIŃSKA (Mł.2007)
UKS "Trójka"
ELI
SOUL (33)
Koń Polski / POL / Wałach / 2007 (11) /
- / inna / brak / brak
brak / brak


Natalia KOZANECKA (Mł.2008)
UKS "Trójka"
ELI
FIGARO (53)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / ciemnogniada / - / Fryga
- / Karolina Karolak


Emilka GAŁKA
ELI
SOUL (33)
Koń Polski / POL / Wałach / 2007 (11) /
- / inna / brak / brak
brak / brak


Natalia KOZANECKA (Mł.2008)
UKS "Trójka"
REZ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
60
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
64 s
Startowało koni
15
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Justyna Rynkiewicz
 Gospodarz toru:


Maciej Głuszek




ZT-B ZR-B w skokach przez przeszkody UKS Trójka

Trójka - Konin, 19 sierpnia 2018
Wydruk: 20-08-2018 20:39:27
2 ZT/LL

(19-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 ZT / LL / Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
(Competition No: 2 ZT / )

PRZESZKODY DO ROZGRYWKI
5, 3, 4, 7, 9

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1FIGARO (53)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / ciemnogniada / - / Fryga
- / Karolina Karolak


Natalia BĘDKOWSKA (MJ.1997)
Stajnia Piegonisko Pustkowie
049,92026,66
2WILLINGTON (54)




Emilia GAŁKA (JM.2003)
Stajnia Piegonisko Pustkowie
046,57032,94
3HERMES (12)
WLKP / POL / Klacz / 2008 (10) /
POL007610023608 / siwa / Castilio / Cassini I / Habanera / Intek
Marcin Klimkiewicz / Stanisław Stasiak


Natalia STASIAK (JM.2003)
KJ Mar-Klin
052,70036,61
4FIGARO (53)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / ciemnogniada / - / Fryga
- / Karolina Karolak


Weronika FALKOWSKA (JM.2005)
Stajnia Piegonisko Pustkowie
054,52037,57
5LUMEN (13)
/ / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / siwa / / / /
/ / /


Aleksandra TROJANOWICZ (MJ.1998)
KJ Zagórów
058,91041,32
6KEWIN (52)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / tarantowata / - / -
0 / Kaja Pokojowczyk


Zofia WOŹNIAK
Stajnia Piegonisko Pustkowie
051,55433,11
7FILIPINKA (51)
- / POL / Klacz / 2008 (10) /
- / kasztanowata / - / -
- / Karolina Karolak-


Zofia WOŹNIAK
Stajnia Piegonisko Pustkowie
058,06439,23
8DYNASTIA (18)
SP / POL / Klacz / 1999 (19) /
- / siwa / Fandavid / Dolores
Oblizajek / Oblizajek-Linka


Oliwia KRZYSZTOFOWICZ (JM.2005)
KJRoka
059,41445,76
9CESJA (23)
Mały Koń / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / gniada / Ludger / Czykita
Sylwester Kosiński / Marta Wodzyńska


Paula JEZIOREK (MJ.1998)
KJ Kaja Ceków
051,04833,20
10PROGNOSTYK (7)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / ciemnogniada / Guffi / / / Grand Amour
Arkadiusz Stelmaszak / Arkadiusz Stelmaszak


Natalia STELMASZAK (J.2000)
Bpk
165,74
10MARS (30)
Typ Szlach. / POL / Klacz / 2007 (11) /
616999610310407 / siwa / NN / NN
NN / Marek Juszczak


Julia MATUSZCZAK (JM.2005)
UKS "Trójka"
166,19
12CZOKO (50)




Katarzyna MARCINIAK
Stajnia Piegonisko Pustkowie
443,73
12EDONIS (27)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / ciemnogniada / Barnaba / Eliada
brak / Dorota Klabisch


Dorota KLABISCH
UKS "Trójka"
454,87
12KEWIN (52)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / tarantowata / - / -
0 / Kaja Pokojowczyk


Kaja POKOJOWCZYK (JM.2004)
Stajnia Piegonisko Pustkowie
449,91
15BUŻKA (32)
Koń Polski / POL / Klacz / 2000 (18) /
- / inna / brak / brak
brak / brak


Oliwia KWIECIŃSKA (Mł.2008)
UKS "Trójka"
670,85
16DYNASTIA (18)
SP / POL / Klacz / 1999 (19) /
- / siwa / Fandavid / Dolores
Oblizajek / Oblizajek-Linka


Patryk PAWLAK (J.2001)
KJRoka
854,71
17GIGANT (17)
MŁP / POL / Wałach / 2002 (16) /
- / gniada / PAS / Grusza
Skopanie / Weronika Oblizajek


Monika FILIPAK (J.2000)
KJRoka
1679,37
17SEXMISJA (28)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) /
POL009590093105 / siwa / Corde / Sexicola / Wolver Heights
Jacek Gaczkowski / Szymon Kocioruba


Aleksandra KOCIORUBA (JM.2005)
UKS "Trójka"
1678,29
EDONIS (27)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / ciemnogniada / Barnaba / Eliada
brak / Dorota Klabisch


Dorota KLABISCH
UKS "Trójka"
ELI
SEXMISJA (28)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) /
POL009590093105 / siwa / Corde / Sexicola / Wolver Heights
Jacek Gaczkowski / Szymon Kocioruba


Aleksandra KOCIORUBA (JM.2005)
UKS "Trójka"
ELI
TIERSK (34)
WLKP / POL / Wałach / 2005 (13) /
- / kasztanowata / Indeks / Tirana
Tadeusz Adamczyk / Marek Juszczak


Joanna PODSIADŁO (JM.2003)
UKS "Trójka"
ELI
JASKÓŁKA (19)
Małopolska / POL / Klacz / 2004 (14) /
- / gniada / Flaming / Jemioła
Oblizajek / Weronika Linka


Oliwia KRZYSZTOFOWICZ (JM.2005)
KJRoka
ELI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80/80
Liczba przeszkód(Obstacles)
9/5
Liczba skoków(Jumps)
9/5
Dystans (m)
370/280
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
64/48 s
Startowało koni
22
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Justyna Rynkiewicz
 Gospodarz toru:


Maciej Głuszek




ZT-B ZR-B w skokach przez przeszkody UKS Trójka

Trójka - Konin, 19 sierpnia 2018
Wydruk: 20-08-2018 20:39:30
3 ZR/LL

(19-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 ZR / LL / Dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No: 3 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1IN TIME (4)
KWPN / NED / Klacz / 2010 (8) /
528003201000219 / siwa / Indorado / Corrado I / Waludine / Goodtimes
- / Magdalena Murawska


Magdalena MURAWSKA
KJ Zagórów
452,72
2MARLON BRANDO LP (26)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) /
POL009610287106 / gniada / Dragon- B / Power Prince / Milly La Foret / Turbud Alino
Paweł Drobnik / Zofia Duchniewska


Ramsha KHAN (J.2002)
UKS "Trójka"
454,56
3SAWANA (24)
SP / POL / Klacz / 2006 (12) /
POL999610263206 / kasztanowata / NN / Kinga
NN / Marek Juszczak


Julia JANIAK (JM.2003)
UKS "Trójka"
461,93
JASKÓŁKA (19)
Małopolska / POL / Klacz / 2004 (14) /
- / gniada / Flaming / Jemioła
Oblizajek / Weronika Linka


Oliwia KRZYSZTOFOWICZ (JM.2005)
KJRoka
ELI
MARS (30)
Typ Szlach. / POL / Klacz / 2007 (11) /
616999610310407 / siwa / NN / NN
NN / Marek Juszczak


Julia MATUSZCZAK (JM.2005)
UKS "Trójka"
ELI
SEXMISJA (28)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) /
POL009590093105 / siwa / Corde / Sexicola / Wolver Heights
Jacek Gaczkowski / Szymon Kocioruba


Aleksandra KOCIORUBA (JM.2005)
UKS "Trójka"
ELI
HERMES (12)
WLKP / POL / Klacz / 2008 (10) /
POL007610023608 / siwa / Castilio / Cassini I / Habanera / Intek
Marcin Klimkiewicz / Stanisław Stasiak


Natalia STASIAK (JM.2003)
KJ Mar-Klin
ELI
GIGANT (17)
MŁP / POL / Wałach / 2002 (16) /
- / gniada / PAS / Grusza
Skopanie / Weronika Oblizajek


Monika FILIPAK (J.2000)
KJRoka
ELI
GREY GRANNUS (11)
KWPN / NED / Wałach / 2011 (7) /
528003201100339 / siwa / Campbell VDL / Cassini I / Bubala / Odermus R
J. R. Vlot / Helena Gromada


Mariusz GROMADA
KJ Mar-Klin
ELI

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
MARS (30)
Typ Szlach. / POL / Klacz / 2007 (11) /
616999610310407 / siwa / NN / NN
NN / Marek Juszczak


Julia MATUSZCZAK (JM.2005)
UKS "Trójka"
ELI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80/80
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/5
Liczba skoków(Jumps)
9/6
Dystans (m)
440/280
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
76/48 s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Justyna Rynkiewicz
 Gospodarz toru:


Maciej Głuszek




ZT-B ZR-B w skokach przez przeszkody UKS Trójka

Trójka - Konin, 19 sierpnia 2018
Wydruk: 20-08-2018 20:39:32
4 ZR/L

(19-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 ZR / L / Zwykły z rozgrywką art. 238.2.1
(Competition No: 4 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1GRALSON 0000 (15)
Westfalska / GER / Wałach / 2001 (17) /
- / gniada / Grashuter / Grannuse
. / Aleksander Trojanowicz


Borys TROJANOWICZ (JM.2006)
KJ Zagórów
053,64300 PLN
2DIRECTOR K (22)
WLKP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / ciemnogniada / Karbit / / Delicja /
Krystian Kliś / Jarosław Bukowski


Paula JEZIOREK (MJ.1998)
KJ Kaja Ceków
058,16200 PLN
3IN TIME (4)
KWPN / NED / Klacz / 2010 (8) /
528003201000219 / siwa / Indorado / Corrado I / Waludine / Goodtimes
- / Magdalena Murawska


Magdalena MURAWSKA
KJ Zagórów
063,01100 PLN
4SAKE (40)
SP / POL / Klacz / 2003 (15) /
POL009611193703 / gniada / Correro / Claudio / Soja / Mangan
SK Racot / Blażej Kowalski


Katarzyna KOWALSKA (JM.2003)
UKS Trojka
457,48
5ZAWRAT (14)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
616009510252813 / gniada / Canabis Z / / Z Evette Ex Evette / Zavall VDL
Eco-Abi Ewa Fabińska / Aleksander Trojanowicz


Aleksandra TROJANOWICZ (MJ.1998)
KJ Zagórów
462,05
6HERA TS (16)
TS / POL / Klacz / 2000 (18) /
POL999520057800 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
- / Aleksander Trojanowicz


Borys TROJANOWICZ (JM.2006)
KJ Zagórów
859,11
7SAWANA (24)
SP / POL / Klacz / 2006 (12) /
POL999610263206 / kasztanowata / NN / Kinga
NN / Marek Juszczak


Julia JANIAK (JM.2003)
UKS "Trójka"
868,15
8GREY GRANNUS (11)
KWPN / NED / Wałach / 2011 (7) /
528003201100339 / siwa / Campbell VDL / Cassini I / Bubala / Odermus R
J. R. Vlot / Helena Gromada


Marcelina RACZYŃSKA (J.2000)
UKS Trójka
881,66
9MARLON BRANDO LP (26)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) /
POL009610287106 / gniada / Dragon- B / Power Prince / Milly La Foret / Turbud Alino
Paweł Drobnik / Zofia Duchniewska


Ramsha KHAN (J.2002)
UKS "Trójka"
1388,87
CONQUEST (29)
Hanowerska / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / gniada / Carrico / Lady Jane
Klaus Below / Duchniewska Zofia


Katarzyna PARADOWSKA (MJ.1999)
UKS "Trójka"
ELI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
90
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
500
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
86 s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Justyna Rynkiewicz
 Gospodarz toru:


Maciej Głuszek




ZT-B ZR-B w skokach przez przeszkody UKS Trójka

Trójka - Konin, 19 sierpnia 2018
Wydruk: 20-08-2018 20:39:34
5 ZR/P

(19-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 ZR / P / Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
(Competition No: 5 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KARNUT (3)
SP / POL / Wałach / 2009 (9) /
616009530297309 / gniada / Carnute / Oberon Du Moulin / Klarissa / Acord II
Zbigniew Wilski / Marta Działakiewicz


Marta DZIAŁAKIEWICZ
KJ Zagórów
4444,13400 PLN
2CALIPSO (48)




Leszek WARZECHA
KJ Zagórów
4444,55300 PLN
3COLINE (36)
HOL / GER / Klacz / 2009 (9) /
DE421000198309 / gniada / Cassini II / Capitol I / Messina / Alcatraz
Norbert Carl Schmalbach / Waldemar Gaca


Waldemar GACA
LZS Lech Gniezno
4447,22200 PLN
4DEEP PURPLE (46)




Leszek WARZECHA
KJ Zagórów
4448,86
5CORONA 123 (2)
WESTF / POL / Klacz / 2009 (9) /
DE441410837009 / gniada / Coronas / Cornet Obolensky / Raphaela / RTL
Sławomir Zieniewicz / Sławomir Zieniewicz


Dominika ZIENIEWICZ (JM.2004)
KJ Zagórów
3952,97
6SAKE (40)
SP / POL / Klacz / 2003 (15) /
POL009611193703 / gniada / Correro / Claudio / Soja / Mangan
SK Racot / Blażej Kowalski


Katarzyna KOWALSKA (JM.2003)
UKS Trojka
3747,68
7GOLIAT (1)
WLKP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL007610064908 / gniada / Czumen K / Ariados / Gabi / Pionier
Józef Morawiec / Katarzyna Paradowska


Katarzyna PARADOWSKA (MJ.1999)
UKS "Trójka"
3548,27
8NOREK (41)
WLKP / POL / Wałach / 2009 (9) /
616007610116309 / siwa / Junus / Rotmistrz / Natilla / Etos
Szczęsny Dobrucki / Eryk Urbaniak


Eryk URBANIAK (MJ.1997)
UKS Trójka
3571,31
9CRAX (37)
OLD / GER / Wałach / 2012 (6) /
DE418184000212 / ciemnogniada / Contendros / Contendro I / Casha / Calypso IV
Erja Aholainen / Waldemar Gaca


Waldemar GACA
LZS Lech Gniezno
2964,80
10SYNAMI (44)
WLKP / POL / Klacz / 2004 (14) /
POL007600107004 / gniada / Ignam / Akropol / Syga / Gawot
SK Plękity / Marcelina Raczyńska


Marcelina RACZYŃSKA (J.2000)
bpk
1247,42
11CINDY (42)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
616009610079110 / gniada / Alcatraz / Alcatraz / Cinderella / Cherubin
Marek Juszczak / Marek Juszczak


Marcelina RACZYŃSKA (J.2000)
bpk
1247,92
12MONA F (43)
SP / POL / Klacz / 2002 (16) /
POL009611090402 / gniada / Leonardo / Loxgraf Go / Majorka / Fred
Marek Fimell / Marek Juszczak


Marcelina RACZYŃSKA (J.2000)
bpk
1248,20
13ZAWRAT (14)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
616009510252813 / gniada / Canabis Z / / Z Evette Ex Evette / Zavall VDL
Eco-Abi Ewa Fabińska / Aleksander Trojanowicz


Aleksandra TROJANOWICZ (MJ.1998)
KJ Zagórów
1052,33
14FALLA (38)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) /
616009530206812 / gniada / Song / Elmero / Fraszka / Niels
Alicja Murakowska / Alicja Murakowska


Alicja MURAKOWSKA (MJ.1998)
Pałucki KJ Górki Zagajne
849,72
15DIRECTOR K (22)
WLKP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / ciemnogniada / Karbit / / Delicja /
Krystian Kliś / Jarosław Bukowski


Paula JEZIOREK (MJ.1998)
KJ Kaja Ceków
167,80
16ŁYLISTER (9)
MŁP / POL / Wałach / 2012 (6) /
616999610109812 / gniada / nn / nn / nn / nn
SK Mieczownica / Iwona Karpińska


Paweł KUBASZEWSKI
KJ Zagórów
-07106,55
HERA TS (16)
TS / POL / Klacz / 2000 (18) /
POL999520057800 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
- / Aleksander Trojanowicz


Borys TROJANOWICZ (JM.2006)
KJ Zagórów
ELI
CZAR (8)
SP / POL / Ogier / 2005 (13) /
POL009610208105 / siwa / Carry Son / Carry / Czumka / Carewicz I
SK Racot / Arleta Kmita


Arleta KMITA
Łódzki KJ
ELI
GRALSON 0000 (15)
Westfalska / GER / Wałach / 2001 (17) /
- / gniada / Grashuter / Grannuse
. / Aleksander Trojanowicz


Borys TROJANOWICZ (JM.2006)
KJ Zagórów
ELI
RICO (55)
WLKP / POL / Wałach / 2010 (8) /
616007610079310 / gniada / Alcatraz / Acord II / Realia / Aravel Waro
Grzegorz Stranz / Marek Juszczak


Marek JUSZCZAK
UKS "Trójka"
ELI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
110
Liczba przeszkód(Obstacles)
8
Liczba skoków(Jumps)
8
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
79 s
Startowało koni
20
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Justyna Rynkiewicz
 Gospodarz toru:


Maciej Głuszek




ZT-B ZR-B w skokach przez przeszkody UKS Trójka

Trójka - Konin, 19 sierpnia 2018
Wydruk: 20-08-2018 20:39:37
6 ZR/DERBY

(19-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 6 ZR / DERBY / do 100cm, art. 277 (wg tabeli C)
(Competition No: 6 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
CzasBłędyNagroda
Prize
1RICO (25)
WLKP / POL / Wałach / 2010 (8) /
616007610079310 / gniada / Alcatraz / Acord II / Realia / Aravel Waro
Grzegorz Stranz / Marek Juszczak


Marek JUSZCZAK
UKS "Trójka"
134,248500 PLN
2GREY GRANNUS (45)
KWPN / POL / Wałach / 2011 (7) /
528003201100339 / siwa / Campbell VDL / Cassini I / Bubala / Odermus R
Krzysztof Maik / Mariusz Gromada


Marcelina RACZYŃSKA (J.2000)
bpk
144,2012400 PLN
CONQUEST (29)
Hanowerska / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / gniada / Carrico / Lady Jane
Klaus Below / Duchniewska Zofia


Katarzyna PARADOWSKA (MJ.1999)
UKS "Trójka"
ELI
BIJOU QUEEN (5)
WESTF / DEU / Klacz / 2012 (6) /
- / kasztanowata / Bijou Be / Balou du Rouet / Goldora / Drossan
Marek Romanowski / Piotr Szczurowski


Aleksandra ŁAPIŃSKA
JKS Tornado Szczecin
ELI
ŁYLISTER (9)
MŁP / POL / Wałach / 2012 (6) /
616999610109812 / gniada / nn / nn / nn / nn
SK Mieczownica / Iwona Karpińska


Paweł KUBASZEWSKI
KJ Zagórów
ELI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
15
Liczba skoków(Jumps)
15
Dystans (m)
1200
Tempo (m/min)
400
Norma czasu(Time allowed)
180 s
Startowało koni
5
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Justyna Rynkiewicz
 Gospodarz toru:


Maciej Głuszek




ZT-B ZR-B w skokach przez przeszkody UKS Trójka

Trójka - Konin, 19 sierpnia 2018
Wydruk: 20-08-2018 20:39:38
7 ZR/N

(19-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 7 ZR / N / Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
(Competition No: 7 ZR / )

ROZGRYWKA
1, 7, 5, 10AB, 8

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1CINDY (42)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
616009610079110 / gniada / Alcatraz / Alcatraz / Cinderella / Cherubin
Marek Juszczak / Marek Juszczak


Marcelina RACZYŃSKA (J.2000)
bpk
065,67029,92500 PLN
2COLINE (36)
HOL / GER / Klacz / 2009 (9) /
DE421000198309 / gniada / Cassini II / Capitol I / Messina / Alcatraz
Norbert Carl Schmalbach / Waldemar Gaca


Waldemar GACA
LZS Lech Gniezno
060,39032,51400 PLN
3CALIPSO (48)




Leszek WARZECHA
KJ Zagórów
063,27035,07300 PLN
4DEEP PURPLE (46)




Leszek WARZECHA
KJ Zagórów
075,23036,76
5MONA F (43)
SP / POL / Klacz / 2002 (16) /
POL009611090402 / gniada / Leonardo / Loxgraf Go / Majorka / Fred
Marek Fimell / Marek Juszczak


Marcelina RACZYŃSKA (J.2000)
bpk
060,02430,65
6BIJOU QUEEN (5)
WESTF / DEU / Klacz / 2012 (6) /
- / kasztanowata / Bijou Be / Balou du Rouet / Goldora / Drossan
Marek Romanowski / Piotr Szczurowski


Aleksandra ŁAPIŃSKA
JKS Tornado Szczecin
069,34434,67
7ALEXIS N (47)




Leszek WARZECHA
KJ Zagórów
068,78REZ
8SYNAMI (44)
WLKP / POL / Klacz / 2004 (14) /
POL007600107004 / gniada / Ignam / Akropol / Syga / Gawot
SK Plękity / Marcelina Raczyńska


Marcelina RACZYŃSKA (J.2000)
bpk
458,15
9KARNUT (3)
SP / POL / Wałach / 2009 (9) /
616009530297309 / gniada / Carnute / Oberon Du Moulin / Klarissa / Acord II
Zbigniew Wilski / Marta Działakiewicz


Marta DZIAŁAKIEWICZ
KJ Zagórów
460,21
10CORONA 123 (2)
WESTF / POL / Klacz / 2009 (9) /
DE441410837009 / gniada / Coronas / Cornet Obolensky / Raphaela / RTL
Sławomir Zieniewicz / Sławomir Zieniewicz


Dominika ZIENIEWICZ (JM.2004)
KJ Zagórów
467,70
11ZIRUSA H (39)
KWPN / POL / Klacz / 2004 (14) /
5280030404485 / kasztanowata / Indoctro / Capitol I / Irusa / Nimmerdor


Alicja MURAKOWSKA (MJ.1998)
Pałucki KJ Górki Zagajne
469,35
12FALLA (38)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) /
616009530206812 / gniada / Song / Elmero / Fraszka / Niels
Alicja Murakowska / Alicja Murakowska


Alicja MURAKOWSKA (MJ.1998)
Pałucki KJ Górki Zagajne
1985,65
CZAR (8)
SP / POL / Ogier / 2005 (13) /
POL009610208105 / siwa / Carry Son / Carry / Czumka / Carewicz I
SK Racot / Arleta Kmita


Arleta KMITA
Łódzki KJ
ELI
NOREK (41)
WLKP / POL / Wałach / 2009 (9) /
616007610116309 / siwa / Junus / Rotmistrz / Natilla / Etos
Szczęsny Dobrucki / Eryk Urbaniak


Eryk URBANIAK (MJ.1997)
UKS Trójka
ELI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
110/110
Liczba przeszkód(Obstacles)
10/5
Liczba skoków(Jumps)
11/6
Dystans (m)
440/280
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
76/48 s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Justyna Rynkiewicz
 Gospodarz toru:


Maciej Głuszek