ZT-B ZR-B Towarzyskie oraz regionalne zawody w skokach pod patronatem TOYOTA POZNAŃ CENTRUM

Poznań - Hipodrom Wola, 15 czerwca 2019
Wydruk: 18-06-2019 07:42:01
1T/Kuce 55
08:00
(15-06-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1T / Kuce 55 / Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
(Competition No: 1T / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ROSARIO (134)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2011 (8) /
- / izabelowata / Zefir / / Pasjonata Roksana /
- / Anna Danielewicz


Oliwia ROBINSKA (JM.2006)
Bpk
050,98
2ROSARIO (134)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2011 (8) /
- / izabelowata / Zefir / / Pasjonata Roksana /
- / Anna Danielewicz


Adrianna SIUDA (MJ.2000)
Harmony Club Owińska
055,46
3OLIVER (51)
KUC / POL / Wałach / 2012 (7) /
616999610222012 / gniada / brak / brak
brak / Krystyna kowalewska


Karolina BRZEZINSKA (JM.2007)
Stajnia O.W.A
058,49
4ALI (109)
KUC / POL / Wałach / 2007 (12) /
616999610326507 / biała / nn / nn / nn / nn
Krzysztof Niesiołowski / Krzysztof Niesiołowski


Zofia NIESIOŁOWSKA (JM.2007)
bpk
059,36
5HEETERVEEN’S JULIA’S LUNA (55)
Welsh Pony / POL / Klacz / 2012 (7) /
Brak / gniada / De Goede Ree Now Or Never / Heeterveen Twickel’s Julia
Jerzy Kołodziejek / Jerzy Kołodziejek


Julia JANKU (MJ.2000)
KJ Ranczo Kołata
062,25
6MIRAGE-CANDY (37)
British Spotted Pony / POL / Klacz / 2007 (12) /
82601508032 F / tarantowata / Broomells Desert Monarch / Haw Jamoose
brak / Bartosz Kucharski


Antonina KUCHARSKA (Mł.2008)
Stajnia owa
067,57
7GRAND (52)
KUC / POL / Wałach / 2010 (9) /
616999610284010 / kara / nn / nn / nn / nn
NN / Małgorzata Wysoczańska


Nina WYSOCZAŃSKA (Mł.2008)
KJ Michałówka
075,16
8SILVER (95)
NN / POL / Wałach / 2012 (7) /
- / srokata / NN / NN
Agnieszka Męczyńska / Agnieszka Męczyńska


Aleksandra SZUBA (JM.2005)
Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
460,31
9YEMA (17)
KUC / POL / Klacz / 2013 (6) /
- / izabelowata / - / -
- / Agnieszka Męczyńska


Zofia KRUPIAK (JM.2005)
Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
461,29
10GRAND (52)
KUC / POL / Wałach / 2010 (9) /
616999610284010 / kara / nn / nn / nn / nn
NN / Małgorzata Wysoczańska


Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005)
KJ Michałówka
471,74
11BERNY (103)
KUC / POL / Ogier / 2012 (7) /
Brak / tarantowata / Grey / Bona
Jaroslaw Ginter / Katarzyna Woźna


Antoni KRYSIAK (Mł.2009)
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
476,14
12FILON (29)
KUC / POL / Wałach / 2013 (6) /
616013610156713 / srokata / nn / nn / nn / nn
- / Natalia Olech


Amelia HANELT (Mł.2009)
Stajnia Nowina
580,43
13ALEXIS (101)
NN / POL / Klacz / 2004 (15) /
- / kasztanowata / - / -
- / Agnieszka Męczyńska


Zuzanna ZAWIASIŃSKA (JM.2004)
KJ Atrium Swarzędz
1695,95
POKER (146)
Kuc Walijski / POL / Ogier / 1998 (21) /
- / siwa / Folkert / / Gemstone Philadelphia /
- / -


Adam GOSZCZYŃSKI (Mł.2011)
bpk
ELI
SANDYHILL LUCY (104)
Irlandzki Kuc Sportowy / IRL / Klacz / 2008 (11) /
372003000280617 / biała / nn / nn / nn / nn
Iarla Hayden / Bartłomiej Gola


Helena GOLA (Mł.2010)
bpk
ELI

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
ALI (109)
KUC / POL / Wałach / 2007 (12) /
616999610326507 / biała / nn / nn / nn / nn
Krzysztof Niesiołowski / Krzysztof Niesiołowski


Zofia NIESIOŁOWSKA (JM.2007)
bpk
053,12
ALEXIS (101)
NN / POL / Klacz / 2004 (15) /
- / kasztanowata / - / -
- / Agnieszka Męczyńska


Zuzanna ZAWIASIŃSKA (JM.2004)
KJ Atrium Swarzędz
062,96
BERNY (103)
KUC / POL / Ogier / 2012 (7) /
Brak / tarantowata / Grey / Bona
Jaroslaw Ginter / Katarzyna Woźna


Antoni KRYSIAK (Mł.2009)
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
072,24
POKER (146)
Kuc Walijski / POL / Ogier / 1998 (21) /
- / siwa / Folkert / / Gemstone Philadelphia /
- / -


Adam GOSZCZYŃSKI (Mł.2011)
bpk
464,19
FILON (29)
KUC / POL / Wałach / 2013 (6) /
616013610156713 / srokata / nn / nn / nn / nn
- / Natalia Olech


Amelia HANELT (Mł.2009)
Stajnia Nowina
867,92
SANDYHILL LUCY (104)
Irlandzki Kuc Sportowy / IRL / Klacz / 2008 (11) /
372003000280617 / biała / nn / nn / nn / nn
Iarla Hayden / Bartłomiej Gola


Helena GOLA (Mł.2010)
bpk
REZ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
55
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
80 s
Startowało koni
21
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Weronika Filipiak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak




ZT-B ZR-B Towarzyskie oraz regionalne zawody w skokach pod patronatem TOYOTA POZNAŃ CENTRUM

Poznań - Hipodrom Wola, 15 czerwca 2019
Wydruk: 18-06-2019 07:42:04
2T/Kuce 70
08:50
(15-06-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2T / Kuce 70 / Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 70cm)
(Competition No: 2T / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ODYSEJA (75)
KUC / POL / Klacz / 2013 (6) /
616013670098913 / ciemnogniada / Strayer's Samson / / Ombretta / Dakota
SK Jaroszówka / Monika Stein


Hanna STEIN (Mł.2008)
bpk
051,54
2MONIQUE (141)
HAF / NED / Klacz / 1999 (20) /
- / kasztanowata / staros van de bosrand / stefanie van de tippe
a.g.j. hemmink / renata chwalczynska


Maria CHWAŁCZYŃSKA (JM.2007)
KJ Liljówka Stęszewko
055,09
3OLIVER (51)
KUC / POL / Wałach / 2012 (7) /
616999610222012 / gniada / brak / brak
brak / Krystyna kowalewska


Karolina BRZEZINSKA (JM.2007)
Stajnia O.W.A
056,63
4ROSARIO (134)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2011 (8) /
- / izabelowata / Zefir / / Pasjonata Roksana /
- / Anna Danielewicz


Oliwia ROBINSKA (JM.2006)
Bpk
458,10
5BAJPAS - BAJAN (38)
Kuc Niem. Wierz. / POL / Wałach / 2001 (18) /
pol 013670095101 / gniada / Alibaba / Bajka
brak / Bartosz Kucharski


Antonina KUCHARSKA (Mł.2008)
Stajnia owa
478,03
6HEETERVEEN’S JULIA’S LUNA (55)
Welsh Pony / POL / Klacz / 2012 (7) /
Brak / gniada / De Goede Ree Now Or Never / Heeterveen Twickel’s Julia
Jerzy Kołodziejek / Jerzy Kołodziejek


Julia JANKU (MJ.2000)
KJ Ranczo Kołata
862,56

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
ODYSEJA (75)
KUC / POL / Klacz / 2013 (6) /
616013670098913 / ciemnogniada / Strayer's Samson / / Ombretta / Dakota
SK Jaroszówka / Monika Stein


Hanna STEIN (Mł.2008)
bpk
053,17
MONIQUE (141)
HAF / NED / Klacz / 1999 (20) /
- / kasztanowata / staros van de bosrand / stefanie van de tippe
a.g.j. hemmink / renata chwalczynska


Maria CHWAŁCZYŃSKA (JM.2007)
KJ Liljówka Stęszewko
853,12

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
70
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
80 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Weronika Filipiak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak




ZT-B ZR-B Towarzyskie oraz regionalne zawody w skokach pod patronatem TOYOTA POZNAŃ CENTRUM

Poznań - Hipodrom Wola, 15 czerwca 2019
Wydruk: 18-06-2019 07:42:07
3T/Mini LL
09:20
(15-06-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3T / Mini LL / Z trafieniem w normę czasu
(Competition No: 3T / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1IFIS B (132)
SP / POL / Klacz / 2015 (4) /
none / gniada / - / -
Brzóska / Marta Stachowiak


Adrianna SIUDA (MJ.2000)
Harmony Club Owińska
063,89-1,11
2MŁODY GONZALES (73)
XX / POL / Wałach / 2011 (8) /
- / gniada / Dark Marble / / Młoda Panna /
- / Krzysztof Niesiołowski


Agata CIEŚLAWSKA (MJ.1998)
bpk
067,19+2,19
3SARA (82)
Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2012 (7) /
Brak / bułana / NN / NN
Dworczak Janusz / Mączyńska Marek


Marek MĄCZYŃSKI
Stajnia Mączyńskich
068,08+3,08
4ALMERA (86)
SP / POL / Klacz / 2008 (11) /
- / ciemnogniada / Clear To Jump St Gyvan Z / / Alabama /
SK Racot / Elżbieta Greser


Natalia HOFFMANN (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
068,60+3,60
5KASTELLO (50)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2009 (10) /
6160076102985 / kasztanowata / Garon / Kleonka
Sobczak Kazimierz / Maciej Staśkiewicz


Ines STAŚKIEWICZ (JM.2007)
Stajnia Owa
069,17+4,17
6HARMONIA (78)
SP / POL / Klacz / 2015 (4) /
Brak / ciemnogniada / Indeks / Horsa
. / Micek


Agnieszka DOMINIAK
Cwał Zakrzewo
069,54+4,54
7ROSARIA (87)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) /
- / kasztanowata / Chef Supreme / / Rostia /
SK Racot / Elżbieta Greser


Hanna NOWAKOWSKA (JM.2007)
Cwał Zakrzewo
070,69+5,69
8RADOŚĆ Z (81)
SP / POL / Klacz / 2013 (6) /
- / gniada / Casino L / Rosaria
Greser Elżbieta / Greser Elżbieta


Henryk ZIÓŁEK
Cwał Zakrzewo
078,45+13,45
9LIBIA (93)
Wielkopolska / POL / Mare / 2005 (14) /
POL 007 61 00341 05 / bay / Lorenso / Loteria
Piotr Nagórski / Arleta Gerber


Maja NOWAKOWSKA (J.2001)
Delta Biedrusko
082,57+17,57
10HINGIS (133)
SP / POL / Ogier / 2000 (19) /
- / gniada / Marcus / / Highvellya /
- / Przemysław Starkowski


Marcelina MATUSZ
bpk
164,26-0,74
11SOLO CHAMPFLEUR (113)
Klusak Francuski / POL / Wałach / 2006 (13) /
. / gniada / Biesolo / Lolie champfleur
. / Nell Dykcik


Natalia BANACH
BPK - LUL
164,01-0,99
12WICHEREK (40)
KN / POL / Wałach / 2012 (7) /
616011610085912 / inna / Parwus / Mikrus / Wichura / Horst
SO Sieraków / Remigiusz Walorczyk


Julia WALORCZYK (J.2002)
KJ Morena Sieraków-Gałowo
166,40+1,40
13HARMONIA (78)
SP / POL / Klacz / 2015 (4) /
Brak / ciemnogniada / Indeks / Horsa
. / Micek


Julia MICEK (JM.2004)
Cwał Zakrzewo
166,48+1,48
14HINGIS (133)
SP / POL / Ogier / 2000 (19) /
- / gniada / Marcus / / Highvellya /
- / Przemysław Starkowski


Marcelina MATUSZ
bpk
166,90+1,90
15OLIVER (51)
KUC / POL / Wałach / 2012 (7) /
616999610222012 / gniada / brak / brak
brak / Krystyna kowalewska


Karolina BRZEZINSKA (JM.2007)
Stajnia O.W.A
168,64+3,64
16MATEA (137)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2008 (11) /
- / kasztanowata / o / m
Zbigniew Wrzyszcz / Zbigniew Wrzyszcz


Michał TOMIKOWSKI (JM.2007)
Bpk
168,76+3,76
17IFIS B (132)
SP / POL / Klacz / 2015 (4) /
none / gniada / - / -
Brzóska / Marta Stachowiak


Marta STACHOWIAK
Bpk
171,41+6,41
18PERSEUSZ (118)
SP / POL / Wałach / - /
- / gniada / - / -
- / -


Julia ROCHATKA (JM.2004)
-
265,73+0,73
19MIRAGE-CANDY (37)
British Spotted Pony / POL / Klacz / 2007 (12) /
82601508032 F / tarantowata / Broomells Desert Monarch / Haw Jamoose
brak / Bartosz Kucharski


Antonina KUCHARSKA (Mł.2008)
Stajnia owa
267,15+2,15
20SOLO CHAMPFLEUR (113)
Klusak Francuski / POL / Wałach / 2006 (13) /
. / gniada / Biesolo / Lolie champfleur
. / Nell Dykcik


Nell DYKCIK (JM.2007)
bpk
267,45+2,45
21YEMA (17)
KUC / POL / Klacz / 2013 (6) /
- / izabelowata / - / -
- / Agnieszka Męczyńska


Zofia KRUPIAK (JM.2005)
Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
268,38+3,38
22DELAYLA LOXGRAFF (92)
SP / POL / Klacz / 2011 (8) /
616009670098111 / gniada / Lucky Lord Loxgraff II / Domena
Anna Worotniak / Aleksandra Grzywacz


Barbara DACHTERA (J.2003)
Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
272,90+7,90
23BAJPAS - BAJAN (38)
Kuc Niem. Wierz. / POL / Wałach / 2001 (18) /
pol 013670095101 / gniada / Alibaba / Bajka
brak / Bartosz Kucharski


Antonina KUCHARSKA (Mł.2008)
Stajnia owa
275,15+10,15
24ALI (109)
KUC / POL / Wałach / 2007 (12) /
616999610326507 / biała / nn / nn / nn / nn
Krzysztof Niesiołowski / Krzysztof Niesiołowski


Zofia NIESIOŁOWSKA (JM.2007)
bpk
278,88+13,88
25MAGNUM (112)
WLKP / POL / Wałach / 2008 (11) /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
- / Kuba Rogacki


Natalia BANACH
BPK - LUL
279,66+14,66
26FOKUS (90)
SP / POL / Wałach / 2004 (15) /
- / kasztanowata / Istmus / / Forta /
Sławomir Nafalski / Katarzyna Małecka


Michalina SZCZEPANIAK (JM.2005)
Rancho Poznań
281,91+16,91
27ERKAN (94)
Śląska / POL / Wałach / 2004 (15) /
POL008670047704 / ciemnogniada / Bizon / / Elipsina /
Stanisław Jendza / Maria Zaporowska


Małgorzata KOŁODZIEJ (J.2002)
bpk
378,01+13,01
28MAGNUM (112)
WLKP / POL / Wałach / 2008 (11) /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
- / Kuba Rogacki


Nell DYKCIK (JM.2007)
bpk
379,62+14,62
29LIBIA (93)
Wielkopolska / POL / Mare / 2005 (14) /
POL 007 61 00341 05 / bay / Lorenso / Loteria
Piotr Nagórski / Arleta Gerber


Maja NOWAKOWSKA (J.2001)
Delta Biedrusko
393,39+28,39
30DELAYLA LOXGRAFF (92)
SP / POL / Klacz / 2011 (8) /
616009670098111 / gniada / Lucky Lord Loxgraff II / Domena
Anna Worotniak / Aleksandra Grzywacz


Barbara DACHTERA (J.2003)
Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
697,36+32,36
SILVER (95)
NN / POL / Wałach / 2012 (7) /
- / srokata / NN / NN
Agnieszka Męczyńska / Agnieszka Męczyńska


Aleksandra SZUBA (JM.2005)
Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
ELI
KASTELLO (50)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2009 (10) /
6160076102985 / kasztanowata / Garon / Kleonka
Sobczak Kazimierz / Maciej Staśkiewicz


Ines STAŚKIEWICZ (JM.2007)
Stajnia Owa
ELI
WIVIAN (88)
SP / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / gniada / Bolshoi / Favoritas / Welonda / Emilion
Anna Kierznowska / Elżbieta Greser


Letycja WALLICHT (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
ELI
GUARIBA (30)
Polski Kuc Wierzchowy / POL / Klacz / 2012 (7) /
616013640084212 / kara / Narwik / Split / Granna / Bonetto D
Jerzy Łukomski / Magdalena Jóźwiak


Nikola BASTA (JM.2005)
Stajnia Nowina
ELI
IGOR (12)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2011 (8) /
616 007 61 00117 11 / kasztanowata / Bankiet / Irga
Skoracki Bogumił / Wojciech Markowski


Maria JAKUBOWSKA (Mł.2008)
Bez Przynależności Klubowej
REZ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
60
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
65 s
Startowało koni
35
Ukończyło koni
30
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Weronika Filipiak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak




ZT-B ZR-B Towarzyskie oraz regionalne zawody w skokach pod patronatem TOYOTA POZNAŃ CENTRUM

Poznań - Hipodrom Wola, 15 czerwca 2019
Wydruk: 18-06-2019 07:42:12
4T/LL
11:40
(15-06-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4T / LL / Dwufazowy, art. 274.5.3
(Competition No: 4T / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1WALENCJA (68)
KUC / POL / Klacz / 2009 (10) /
616013610101109 / siwa / Pietrek / Elpar / Wira / Farmer
. / .


Amelia GÓRNICKA (JM.2005)
Budzyński KS Kłos
043,75016,69
2SZAMAN (140)
KUC / POL / Wałach / 2005 (14) /
POL999610247005 / siwa / Billy / nn / Shira / nn


Natalia GŁOWACZ (Mł.2008)
KJ Liljówka Stęszewko
041,56017,49
3ALMERA (86)
SP / POL / Klacz / 2008 (11) /
- / ciemnogniada / Clear To Jump St Gyvan Z / / Alabama /
SK Racot / Elżbieta Greser


Natalia HOFFMANN (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
043,73017,81
4EROZJA (24)
KUC / POL / Klacz / 2005 (14) /
POL013680042705 / gniada / Jambo / Wolfs Hamway - R / Eroika / Dżagar
Tomasz Kowala / Marcelina Jackowiak


Marcelina JACKOWIAK (JM.2007)
St. KJ Gronówka
040,43019,12
5LANDOSKA A (98)
SP / POL / Klacz / 2008 (11) /
616009610218508 / gniada / Love Affair/ Lauries Crusador / Landoska L/ Landos
Agnieszka Męczyńska / Agnieszka Męczyńska


Zofia SZYMANIAK (JM.2004)
Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
045,14019,77
6GARCIA (142)
Haflinger / GER / Klacz / 2007 (12) /
- / izabelowata / Baumeister / / Gismo /
- / Grzegorz Jachimowicz


Julia BOHDAN (JM.2007)
KJ Liljówka Stęszewko
046,36019,89
7BELINDA (114)
WLKP / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / gniada / Parys / Bonita
Jakub Rogacki / Jakub Rogacki


Jakub ROGACKI
bpk
047,09020,36
8KIMBERLY (70)
KUC / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / gniada / Falk / Kirsten
Zbigniew Bedliński / x


Martyna MACIEJUK (J.2001)
KJ Ranczo Kołata
046,93020,64
9WIKING (119)
Polski Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL 009610114407 / gniada / Cajero / Wendarinn
Maciej Grygier / Aneta Stachowska


Aneta STACHOWSKA
KJ Jeziorki - Osieczna
048,28021,19
10RADOŚĆ Z (81)
SP / POL / Klacz / 2013 (6) /
- / gniada / Casino L / Rosaria
Greser Elżbieta / Greser Elżbieta


Henryk ZIÓŁEK
Cwał Zakrzewo
050,68021,53
11WICHEREK (40)
KN / POL / Wałach / 2012 (7) /
616011610085912 / inna / Parwus / Mikrus / Wichura / Horst
SO Sieraków / Remigiusz Walorczyk


Julia WALORCZYK (J.2002)
KJ Morena Sieraków-Gałowo
045,17022,40
12COSTA SERENA (69)
KUC / POL / Klacz / 2008 (11) /
616999610314508 / gniada / nn / nn / nn / nn


Kornelia GORNICKA (JM.2007)
Budzyński KS Kłos
046,13022,52
13ROSARIA (87)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) /
- / kasztanowata / Chef Supreme / / Rostia /
SK Racot / Elżbieta Greser


Hanna NOWAKOWSKA (JM.2007)
Cwał Zakrzewo
046,85023,25
14MAJA (5)
Litewska / POL / Klacz / 2007 (12) /
- / kasztanowata / Armando / / / Vicontas
Daiva Zavadskiene / Adrianna Marciniak


Nikola URBAŃSKA (J.2002)
KJ Lotus Poznań
047,39023,84
15AMOR (131)
SP / POL / Wałach / 2008 (11) /
POL009660910808 / kasztanowata / Empire / Embassy I / Afera / Ever For Pleasure
- / Jacek Mateja


Katarzyna ŁAKOMY
LKS Cwał Poznań
052,72024,04
16DIOGENES BH (127)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 (13) /
009 66 04932 06 / kara / Elf / Demeter
Hupa Bogna / Millena Zajączkowska-Kabacinska


Madison KABACINSKA (JM.2004)
O.J.K Michałówka
053,20024,06
17KNOCKMA MARIO (25)
Kuc Connemara / IRL / Wałach / 2014 (5) /
372004100015899 / siwa / Castleside Tique / Gorteen Boy / Hollbrook Ash / High Peak
Paddy Reilly / Małgorzata Wysoczańska


Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005)
KJ Michałówka
048,06024,10
18ESTER (53)
WLKP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616007591087713 / gniada / Le Duc / / Etna /
Waldemar Kubicki / Anna Gałka


Anna GAŁKA
bpk
053,22024,13
19ZAMIRA (23)
SP / POL / Klacz / 2005 (14) /
- / siwa / Kwazar / Zorza
Katarzyna Niedźwiecka / Dagmara Dolińska


Nicole PAWLAK (J.2001)
KJ Agro-Handel Śrem
044,01024,35
20SARA (82)
Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2012 (7) /
Brak / bułana / NN / NN
Dworczak Janusz / Mączyńska Marek


Marek MĄCZYŃSKI
Stajnia Mączyńskich
047,37024,84
21KAIR (121)
SP / POL / Wałach / 06.07.2014 /
616009640071614 / skarogniada / Bajerant / / Kiria /
Stanisław Płóciennik / Nikola Góralska


Nikola GÓRALSKA (JM.2005)
bpk
041,06026,25
22JAŚMINA (71)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
Brak / kasztanowata / Czad / Jssna
Polska / Jacek Wachowiak


Viktor GRIN (Mł.2019)
bpk
047,97026,49
23ETNA (3)




Magdalena KARCZ
Stajnia Angel's Horses
050,22027,00
24HORTENCJA (123)
SP / POL / Klacz / 2009 (10) /
616009610017609 / ciemnogniada / Arcygraf / Royal / Hala / Graf Quidam
Władysław Mirowski / Kinga Wieczorek


Maria SIENNICKA (J.2002)
St. Kraju Jumping Team
046,99027,17
25ORLANDO L (130)
HAN / POL / Wałach / 2014 (5) /
Brak / gniada / Brak / Brak
Brak / Brak


Piotr BĄK
KJ Profil Piła
051,52548,62
26ETNA (3)




Patrycja BARANIAK
Stajnia Angel's Horses
050,05ELI
27PERSEUSZ (118)
SP / POL / Wałach / - /
- / gniada / - / -
- / -


Weronika BIELAK (MJ.2000)
-
145,81
28ARIAN (76)
SP / POL / Wałach / 2012 (7) /
- / siwa / Czumen K/Ariados / Ariadus / Alfa /
Mateusz Kaliński / Mateusz Kaliński


Inga KOSMOWSKA (JM.2005)
LKJ Kiekrz Stajnia Kaliński
269,90
29MŁODY GONZALES (73)
XX / POL / Wałach / 2011 (8) /
- / gniada / Dark Marble / / Młoda Panna /
- / Krzysztof Niesiołowski


Agata CIEŚLAWSKA (MJ.1998)
bpk
444,41
30RUDE SUNSHINE (136)
OLD / POL / Klacz / 2005 (14) /
DE433330470605 / skarogniada / Romanov Blue Hors / Rohdiamant / Fontania / Sevillano


Maksymilian MATEJA (J.2003)
bpk
446,75
31GUARIBA (30)
Polski Kuc Wierzchowy / POL / Klacz / 2012 (7) /
616013640084212 / kara / Narwik / Split / Granna / Bonetto D
Jerzy Łukomski / Magdalena Jóźwiak


Nikola BASTA (JM.2005)
Stajnia Nowina
448,13
32ILUZJA (46)
Małopolska / POL / Klacz / 2009 (10) /
616006580807509 / kasztanowata / Fenomen / Iwa
- / Grabarczyk


Matylda ZABRZEWSKA (JM.2006)
KJ Kapada Wiry
450,67
33SKARB (72)
SP / POL / Ogier / 2006 (13) /
POL007520043606 / siwa / Karbit / / Szarfa /
Anna Więckowska / Anna Piotrowska


Nicole MŁYNARZ (J.2003)
KJ Podkowa Gruszczyn
452,86
34BEL DIOR (91)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
- / srokata / Bawet / / Daria /
Karolina Portala / Katarzyna Małecka


Laura SPRENGER (J.2002)
KJ Rancho Poznań
463,25
35CARANO'S EYE (124)
Holsztyńska / POL / Wałach / 2008 (11) /
DE421000123608 / gniada / Carano / Capitol I / Prinzess II / Carpaccio
Hans Peter Petersen / Hans Peter Petersen


Maja PIECHOWIAK (J.2002)
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
463,97
36MAGNUM (112)
WLKP / POL / Wałach / 2008 (11) /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
- / Kuba Rogacki


Nell DYKCIK (JM.2007)
bpk
565,67
37FOKUS (90)
SP / POL / Wałach / 2004 (15) /
- / kasztanowata / Istmus / / Forta /
Sławomir Nafalski / Katarzyna Małecka


Michalina SZCZEPANIAK (JM.2005)
Rancho Poznań
565,70
38CHOCCO’S CHANEL (100)
. / HUN / Klacz / 2014 (5) /
. / kasztanowata / Cinnamon / .
. / .


Bartosz CZAPRAŃSKI
KJ Agro-Handel Śrem
966,79
39LEON M (89)
WLKP / POL / Wałach / 2013 (6) /
- / siwa / Leonardo / / Laguna M /
Elżbieta Izydorek / Katarzyna Małecka


Charlie MEIJER (J.2003)
KJ Rancho Poznań
30101,79
MATEA (137)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2008 (11) /
- / kasztanowata / o / m
Zbigniew Wrzyszcz / Zbigniew Wrzyszcz


Michał TOMIKOWSKI (JM.2007)
Bpk
ELI
JAŚMINA (1)




Zofia MALECHA (JM.2007)
Angel's horses - body & soul
ELI
BAKARA (2)




Julia ŁĄCZNIAK (J.2003)
Stajnia Angel's horses
ELI

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
SZAMAN (140)
KUC / POL / Wałach / 2005 (14) /
POL999610247005 / siwa / Billy / nn / Shira / nn


Natalia GŁOWACZ (Mł.2008)
KJ Liljówka Stęszewko
041,57017,67
DIOGENES BH (127)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 (13) /
009 66 04932 06 / kara / Elf / Demeter
Hupa Bogna / Millena Zajączkowska-Kabacinska


Madison KABACINSKA (JM.2004)
O.J.K Michałówka
044,48021,24
ARIAN (76)
SP / POL / Wałach / 2012 (7) /
- / siwa / Czumen K/Ariados / Ariadus / Alfa /
Mateusz Kaliński / Mateusz Kaliński


Inga KOSMOWSKA (JM.2005)
LKJ Kiekrz Stajnia Kaliński
040,41022,40
EROZJA (24)
KUC / POL / Klacz / 2005 (14) /
POL013680042705 / gniada / Jambo / Wolfs Hamway - R / Eroika / Dżagar
Tomasz Kowala / Marcelina Jackowiak


Marcelina JACKOWIAK (JM.2007)
St. KJ Gronówka
039,94022,69
GUARIBA (30)
Polski Kuc Wierzchowy / POL / Klacz / 2012 (7) /
616013640084212 / kara / Narwik / Split / Granna / Bonetto D
Jerzy Łukomski / Magdalena Jóźwiak


Nikola BASTA (JM.2005)
Stajnia Nowina
043,75024,50
ILUZJA (46)
Małopolska / POL / Klacz / 2009 (10) /
616006580807509 / kasztanowata / Fenomen / Iwa
- / Grabarczyk


Matylda ZABRZEWSKA (JM.2006)
KJ Kapada Wiry
049,41028,03
KIMBERLY (70)
KUC / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / gniada / Falk / Kirsten
Zbigniew Bedliński / x


Martyna MACIEJUK (J.2001)
KJ Ranczo Kołata
045,02420,67
CARANO'S EYE (124)
Holsztyńska / POL / Wałach / 2008 (11) /
DE421000123608 / gniada / Carano / Capitol I / Prinzess II / Carpaccio
Hans Peter Petersen / Hans Peter Petersen


Maja PIECHOWIAK (J.2002)
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
046,89428,92
GARCIA (142)
Haflinger / GER / Klacz / 2007 (12) /
- / izabelowata / Baumeister / / Gismo /
- / Grzegorz Jachimowicz


Julia BOHDAN (JM.2007)
KJ Liljówka Stęszewko
442,64
KNOCKMA MARIO (25)
Kuc Connemara / IRL / Wałach / 2014 (5) /
372004100015899 / siwa / Castleside Tique / Gorteen Boy / Hollbrook Ash / High Peak
Paddy Reilly / Małgorzata Wysoczańska


Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005)
KJ Michałówka
445,43
CHOCCO’S CHANEL (100)
. / HUN / Klacz / 2014 (5) /
. / kasztanowata / Cinnamon / .
. / .


Bartosz CZAPRAŃSKI
KJ Agro-Handel Śrem
445,75
LEON M (89)
WLKP / POL / Wałach / 2013 (6) /
- / siwa / Leonardo / / Laguna M /
Elżbieta Izydorek / Katarzyna Małecka


Charlie MEIJER (J.2003)
KJ Rancho Poznań
448,32
BEL DIOR (91)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
- / srokata / Bawet / / Daria /
Karolina Portala / Katarzyna Małecka


Laura SPRENGER (J.2002)
KJ Rancho Poznań
449,07
MŁODY GONZALES (73)
XX / POL / Wałach / 2011 (8) /
- / gniada / Dark Marble / / Młoda Panna /
- / Krzysztof Niesiołowski


Agata CIEŚLAWSKA (MJ.1998)
bpk
842,82
HORTENCJA (123)
SP / POL / Klacz / 2009 (10) /
616009610017609 / ciemnogniada / Arcygraf / Royal / Hala / Graf Quidam
Władysław Mirowski / Kinga Wieczorek


Maria SIENNICKA (J.2002)
St. Kraju Jumping Team
846,50
JAŚMINA (1)




Zofia MALECHA (JM.2007)
Angel's horses - body & soul
1259,63
BAKARA (2)




Julia ŁĄCZNIAK (J.2003)
Stajnia Angel's horses
REZ
ORLANDO L (130)
HAN / POL / Wałach / 2014 (5) /
Brak / gniada / Brak / Brak
Brak / Brak


Piotr BĄK
KJ Profil Piła
REZ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/4
Liczba skoków(Jumps)
9/4
Dystans (m)
350/250
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu(Time allowed)
65/47 s
Startowało koni
60
Ukończyło koni
39
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Weronika Filipiak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak




ZT-B ZR-B Towarzyskie oraz regionalne zawody w skokach pod patronatem TOYOTA POZNAŃ CENTRUM

Poznań - Hipodrom Wola, 15 czerwca 2019
Wydruk: 18-06-2019 07:42:19
5T/L
14:00
(15-06-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5T / L / Zwykły, art. 238.2.1
(Competition No: 5T / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1GALILEO (18)
KUC / POL / Wałach / 2013 (6) /
6160136610354 / gniada / Amadeo PP / Duero PP / Greeny / Winner W
Beata Cichoń / Sylwia Kamińska


Zofia BUDZYŃSKA (J.2002)
skj Gronówka
052,52
2WIKING (119)
Polski Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL 009610114407 / gniada / Cajero / Wendarinn
Maciej Grygier / Aneta Stachowska


Aneta STACHOWSKA
KJ Jeziorki - Osieczna
054,78
3JAŚMINA (71)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
Brak / kasztanowata / Czad / Jssna
Polska / Jacek Wachowiak


Viktor GRIN (Mł.2019)
bpk
057,23
4RUDE SUNSHINE (136)
OLD / POL / Klacz / 2005 (14) /
DE433330470605 / skarogniada / Romanov Blue Hors / Rohdiamant / Fontania / Sevillano


Maksymilian MATEJA (J.2003)
bpk
058,58
5ARA (4)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
616009610159410 / siwa / Liberado / Libertino / Arkadia / nn
GR Michałków Sp. z o. o. / Andrzej Biernaczyk


Barbara WICHNIAREK (JM.2004)
KJ Michałówka
059,11
6LACRIN (84)
SP / POL / Klacz / 2013 (6) /
616009610084313 / gniada / Comandor / Contender / Loreen 73 / Caretino
Juszczak / Anastazja Rzyszkiewicz


Anastazja RZYSZKIEWICZ (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
060,30
7JAGODA (105)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009610088512 / siwa / Corrado Boy / / Jedyna /
Artur Cap / Michał Remisz


Małgorzata GRZYBOWSKA (J.2001)
bpk
063,54
8GOOFY (111)
Oldenburska / POL / Wałach / 2013 (6) /
DE473730564013 / ciemnogniada / Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Chassidy / Chacco-Blue
Myriam Dickenherr / Myriam Dickenherr


Renata TRYNKA (J.2003)
St. Kraju Jumping Team
064,79
9RENOMA (74)
SP / POL / Klacz / 2006 (13) /
POL009590066706 / gniada / Aravel II / / Rakija / Aravel I
Justyna Wiese / Przemysław Olszewski


Joanna GABRYELSKA (J.2002)
LKJ Kiekrz
447,61
10WALENCJA (68)
KUC / POL / Klacz / 2009 (10) /
616013610101109 / siwa / Pietrek / Elpar / Wira / Farmer
. / .


Amelia GÓRNICKA (JM.2005)
Budzyński KS Kłos
449,40
11ARTEMIDA (85)
WLKP / POL / Klacz / 2010 (9) /
616007610059810 / kasztanowata / Quinnus III / Quidam's Rubin / Artemiza / Cottonclub
SK Racot / Elżbieta Greser


Marta KAPCIŃSKA
Cwał Zakrzewo
458,56
12MAJA (5)
Litewska / POL / Klacz / 2007 (12) /
- / kasztanowata / Armando / / / Vicontas
Daiva Zavadskiene / Adrianna Marciniak


Nikola URBAŃSKA (J.2002)
KJ Lotus Poznań
458,84
13CHACCO BOY Z (80)
HAN / GER / Wałach / 2015 (4) /
DE431311401515 / gniada / Cascalido / Castino / Corby / Crazy Classic
- / Elżbieta Greser


Henryk ZIÓŁEK
Cwał Zakrzewo
462,54
14LANDOSKA A (98)
SP / POL / Klacz / 2008 (11) /
616009610218508 / gniada / Love Affair/ Lauries Crusador / Landoska L/ Landos
Agnieszka Męczyńska / Agnieszka Męczyńska


Zofia SZYMANIAK (JM.2004)
Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
462,72
15LITTLE ART (102)
WESTF / GER / Wałach / 2010 (9) /
DE441411589010 / ciemnogniada / Lancer III / Landgraf I / Cuntints / Castillo
Montis Sp. z o. o. / Edyta Borkowska - Malicka


Julia MALICKA (J.2003)
LKS Cwał Poznań
466,83
16ESTER (53)
WLKP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616007591087713 / gniada / Le Duc / / Etna /
Waldemar Kubicki / Anna Gałka


Anna GAŁKA
bpk
467,76
17ARES (35)
Kuc Connemara / POL / Ogier / 2000 (19) /
POL013670000900 / gniada / Fort Doolin / Rory Rudah / Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
Bogdan Jarząbek / Wysoczańska Małgorzata


Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005)
KJ Michałówka
468,80
18FLORIDA Z (99)
. / POL / Wałach / 2015 (4) /
. / gniada / . / .
. / .


Bartosz CZAPRAŃSKI
KJ Agro-Handel Śrem
468,92
19TOP GUN (61)
SP / POL / Wałach / 2014 (5) /
616009610004014 / skarogniada / Le Mistral / Leuthen I / Landgraf I / Tulka / Lap Bej / Elsing
SK Mieczownica / Patryk Reimisz


Amelia ŁADZIAK (JM.2004)
KJ Lotus Poznań
778,96
20ZAMIRA (23)
SP / POL / Klacz / 2005 (14) /
- / siwa / Kwazar / Zorza
Katarzyna Niedźwiecka / Dagmara Dolińska


Nicole PAWLAK (J.2001)
KJ Agro-Handel Śrem
854,19
21BOHUN (129)
WLKP / POL / Wałach / 2007 (12) /
616007610301107 / kasztanowata / Lwówek / Bryza
Kubiak Paulina / Magdalena Smak


Magdalena SMAK
KJ Grodno-Dwór
857,15
22BELINDA (114)
WLKP / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / gniada / Parys / Bonita
Jakub Rogacki / Jakub Rogacki


Jakub ROGACKI
bpk
861,93
23KAIR (121)
SP / POL / Wałach / 06.07.2014 /
616009640071614 / skarogniada / Bajerant / / Kiria /
Stanisław Płóciennik / Nikola Góralska


Nikola GÓRALSKA (JM.2005)
bpk
862,16
24SKARB (72)
SP / POL / Ogier / 2006 (13) /
POL007520043606 / siwa / Karbit / / Szarfa /
Anna Więckowska / Anna Piotrowska


Nicole MŁYNARZ (J.2003)
KJ Podkowa Gruszczyn
862,94
25BOLIWIA (122)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2011 (8) /
616007610048711 / ciemnogniada / Barbur / Bujak / Bienica / Cap De B' Neville
SK Pępowo / Kinga Wieczorek


Zofia SIENNICKA (J.2001)
St. Kraju Jumping Team
863,41
26LAJOLIE (63)
HOL / GER / Klacz / 2014 (5) /
DE421000044513 / gniada / Lyjanero / Landos / Veroness / Quidamderevel
- / Borys Kramer


Natalia OLECH
Harmony Club
866,57
27AMOR (131)
SP / POL / Wałach / 2008 (11) /
POL009660910808 / kasztanowata / Empire / Embassy I / Afera / Ever For Pleasure
- / Jacek Mateja


Katarzyna ŁAKOMY
LKS Cwał Poznań
1281,45
28COSTA SERENA (69)
KUC / POL / Klacz / 2008 (11) /
616999610314508 / gniada / nn / nn / nn / nn


Kornelia GORNICKA (JM.2007)
Budzyński KS Kłos
1655,64
29ROCO AK (106)
WLKP / POL / Klacz / 2015 (4) /
616007610107115 / ciemnogniada / Contendus / Contender / Romina AK / Romeo Des Vaux
Andrzej Kramer / Michał Remisz


Michał REMISZ
KJ Brzóska Sport Horses
1661,82
30KORSON (31)
SP / POL / Wałach / 2011 (8) /
616009640012611 / siwa / Carry Son / / Kropka / Harper
Jan Borzym / Paweł Augustyniak


Zuzanna AUGUSTYNIAK (J.2002)
KJ Michałówka
2068,47
ONTARIO (83)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616999600303113 / gniada / nn / nn / nn / nn
Inga Klaybor Domańska / Ewa Kamieniarz


Ewa KAMIENIARZ
Cwał Zakrzewo
ELI
DARCOSALL (65)
HOL / GER / Ogier / 2015 (4) /
- / gniada / Darcodello / / Casall /
- / Borys Kramer


Viktor GRIN (Mł.2019)
bpk
ELI

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
JAGODA (105)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009610088512 / siwa / Corrado Boy / / Jedyna /
Artur Cap / Michał Remisz


Małgorzata GRZYBOWSKA (J.2001)
bpk
063,34
FLORIDA Z (99)
. / POL / Wałach / 2015 (4) /
. / gniada / . / .
. / .


Bartosz CZAPRAŃSKI
KJ Agro-Handel Śrem
171,13
KORSON (31)
SP / POL / Wałach / 2011 (8) /
616009640012611 / siwa / Carry Son / / Kropka / Harper
Jan Borzym / Paweł Augustyniak


Zuzanna AUGUSTYNIAK (J.2002)
KJ Michałówka
466,14
AMOR (131)
SP / POL / Wałach / 2008 (11) /
POL009660910808 / kasztanowata / Empire / Embassy I / Afera / Ever For Pleasure
- / Jacek Mateja


Katarzyna ŁAKOMY
LKS Cwał Poznań
971,68
LITTLE ART (102)
WESTF / GER / Wałach / 2010 (9) /
DE441411589010 / ciemnogniada / Lancer III / Landgraf I / Cuntints / Castillo
Montis Sp. z o. o. / Edyta Borkowska - Malicka


Julia MALICKA (J.2003)
LKS Cwał Poznań
1668,34
BOHUN (129)
WLKP / POL / Wałach / 2007 (12) /
616007610301107 / kasztanowata / Lwówek / Bryza
Kubiak Paulina / Magdalena Smak


Magdalena SMAK
KJ Grodno-Dwór
059,66
LAJOLIE (63)
HOL / GER / Klacz / 2014 (5) /
DE421000044513 / gniada / Lyjanero / Landos / Veroness / Quidamderevel
- / Borys Kramer


Natalia OLECH
Harmony Club
065,62
DARCOSALL (65)
HOL / GER / Ogier / 2015 (4) /
- / gniada / Darcodello / / Casall /
- / Borys Kramer


Viktor GRIN (Mł.2019)
bpk
467,37

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
69 s
Startowało koni
40
Ukończyło koni
30
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Weronika Filipiak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak




ZT-B ZR-B Towarzyskie oraz regionalne zawody w skokach pod patronatem TOYOTA POZNAŃ CENTRUM

Poznań - Hipodrom Wola, 15 czerwca 2019
Wydruk: 18-06-2019 07:42:24
6R/L
15:25
(15-06-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 6R / L / Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
(Competition No: 6R / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BOLERO DUE (49)
KUC / POL / Ogier / 2011 (8) /
616013610182011 / gniada / Bolero / Life And Liberty / Kimberley / nn
Francesca Santoni / Julia Janku


Julia JANKU (MJ.2000)
KJ Ranczo Kołata
043,23150 PLN
2NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE (59)
BWP / BEL / Wałach / 2013 (6) /
56002W00305200 / siwa / H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar) / Iza C / Winningmood Van De Arenberg
Ludo Philippaerts / SK Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
049,32100 PLN
3ARTEMIDA (85)
WLKP / POL / Klacz / 2010 (9) /
616007610059810 / kasztanowata / Quinnus III / Quidam's Rubin / Artemiza / Cottonclub
SK Racot / Elżbieta Greser


Marta KAPCIŃSKA
Cwał Zakrzewo
049,3750 PLN
4HELVETIA MK (135)
SP / POL / Klacz / 2013 (6) /
616009600246913 / siwa / Rasch / Ramirado / Huanita / Good Luck


Jan SZYMCZAK
WTK Hermanów
051,49
5WELLA (143)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
616009610198414 / siwa / Landor / Lacatraz / Wenus / Witbooi
GR Wienc-Rol Sp. z o. o. / SK Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
051,90
6ECON Z (145)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616009530189013 / gniada / Corvus Z / Era L/ Lintasboy R
Zieliński Krzysztof / Stadnina koni wapno Jach


Oliwia JACH (J.2003)
KJ Sokół Damasławek
052,82
7EQUES XIER (149)
KWPN / NLD / Wałach / 2009 (10) /
528003200905930 / gniada / Amadeus / Guidam / Bamirha Xier / Emilion
- / Szymon Byndas


Szymon BYNDAS
JUKS Mieczewo
053,41
8DURGA (42)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
616007610173414 / gniada / Ludger / Laptop / Didiona / HBC Like Bid
- / Izabela Matysiak


Izabela WINTER
KJ Jeziorki-Osieczna
054,35
9CAREA (67)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009640026312 / gniada / Chacco Fly / Chacco Blue / Carewna / Viscount


Jeroen BRONNENBERG
Budzyński KS Kłos
054,89
10LUCY (45)
KUC / POL / Klacz / 2012 (7) /
616013610134812 / siwa / Lord / Wig / Lira / Wabigon
Patrycja Smolińska / Paulina Wachowiak


Paulina WACHOWIAK (MJ.2000)
KJ Agro-Handel Śrem
056,31
10LACRIN (84)
SP / POL / Klacz / 2013 (6) /
616009610084313 / gniada / Comandor / Contender / Loreen 73 / Caretino
Juszczak / Anastazja Rzyszkiewicz


Anastazja RZYSZKIEWICZ (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
056,31
12CHACCO BOY Z (80)
HAN / GER / Wałach / 2015 (4) /
DE431311401515 / gniada / Cascalido / Castino / Corby / Crazy Classic
- / Elżbieta Greser


Henryk ZIÓŁEK
Cwał Zakrzewo
056,64
13PATOS (110)
Trakeńska / POL / Wałach / 2011 (8) /
616 003 01 00858 11 / kasztanowata / Ajbek / Premiera
Maciej Grzechnik / Ola Bamber


Ola BAMBER (J.2003)
Lucjanowe Ranczo Jeziorki
056,68
14GOOFY (111)
Oldenburska / POL / Wałach / 2013 (6) /
DE473730564013 / ciemnogniada / Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Chassidy / Chacco-Blue
Myriam Dickenherr / Myriam Dickenherr


Renata TRYNKA (J.2003)
St. Kraju Jumping Team
059,36
15TOP GUN (61)
SP / POL / Wałach / 2014 (5) /
616009610004014 / skarogniada / Le Mistral / Leuthen I / Landgraf I / Tulka / Lap Bej / Elsing
SK Mieczownica / Patryk Reimisz


Amelia ŁADZIAK (JM.2004)
KJ Lotus Poznań
060,29
16MARY GLENN (43)
Niem. Sport. / POL / Klacz / 2004 (15) /
DE457-0001078-04 / gniada / Glenn Mentino / Glenn Alme / Anette / Altmeister
- / Jacek Wachowiak


Wiktoria NOWAK (MJ.2000)
Posadowskie TJ
459,70
17BOLIWIA (122)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2011 (8) /
616007610048711 / ciemnogniada / Barbur / Bujak / Bienica / Cap De B' Neville
SK Pępowo / Kinga Wieczorek


Zofia SIENNICKA (J.2001)
St. Kraju Jumping Team
460,91
18KOBI (77)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (13) /
POL007610114606 / ciemnogniada / Honwed / Nirkan / Kastra / Karkas
Dominik Radke / Hubert Kaliński


Monika MAJORCZYK
LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
465,53
19CARANO'S EYE (124)
Holsztyńska / POL / Wałach / 2008 (11) /
DE421000123608 / gniada / Carano / Capitol I / Prinzess II / Carpaccio
Hans Peter Petersen / Hans Peter Petersen


Maja PIECHOWIAK (J.2002)
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
778,00
20ONTARIO (83)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616999600303113 / gniada / nn / nn / nn / nn
Inga Klaybor Domańska / Ewa Kamieniarz


Ewa KAMIENIARZ
Cwał Zakrzewo
851,13
21LAVALLO-STAR (21)
HAN / GER / Wałach / 2005 (14) /
DE431316701205 / ciemnogniada / Litas- Star / Laptop / Grandacha M D M / Graf Grannus
Sport und Zuchtstall Duysens-Mulder-Saul / Paweł Pawlak


Nicole PAWLAK (J.2001)
KJ Agro-Handel Śrem
855,54
22ROCO AK (106)
WLKP / POL / Klacz / 2015 (4) /
616007610107115 / ciemnogniada / Contendus / Contender / Romina AK / Romeo Des Vaux
Andrzej Kramer / Michał Remisz


Michał REMISZ
KJ Brzóska Sport Horses
860,43
23GALMAN (148)
SP / POL / Wałach / 2012 (7) /
616009670067912 / gniada / Ulco / Voltaire / Goplana / Caretino K
Marek Twardak / Paweł Byndas


Armanda BYNDAS
JUKS Mieczewo
1259,19
24HORTENCJA (123)
SP / POL / Klacz / 2009 (10) /
616009610017609 / ciemnogniada / Arcygraf / Royal / Hala / Graf Quidam
Władysław Mirowski / Kinga Wieczorek


Maria SIENNICKA (J.2002)
St. Kraju Jumping Team
1657,44

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
WELLA (143)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
616009610198414 / siwa / Landor / Lacatraz / Wenus / Witbooi
GR Wienc-Rol Sp. z o. o. / SK Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
058,15
GALMAN (148)
SP / POL / Wałach / 2012 (7) /
616009670067912 / gniada / Ulco / Voltaire / Goplana / Caretino K
Marek Twardak / Paweł Byndas


Armanda BYNDAS
JUKS Mieczewo
457,97
EQUES XIER (149)
KWPN / NLD / Wałach / 2009 (10) /
528003200905930 / gniada / Amadeus / Guidam / Bamirha Xier / Emilion
- / Szymon Byndas


Szymon BYNDAS
JUKS Mieczewo
460,35
PATOS (110)
Trakeńska / POL / Wałach / 2011 (8) /
616 003 01 00858 11 / kasztanowata / Ajbek / Premiera
Maciej Grzechnik / Ola Bamber


Ola BAMBER (J.2003)
Lucjanowe Ranczo Jeziorki
1257,03

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
69 s
Startowało koni
28
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Weronika Filipiak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak




ZT-B ZR-B Towarzyskie oraz regionalne zawody w skokach pod patronatem TOYOTA POZNAŃ CENTRUM

Poznań - Hipodrom Wola, 15 czerwca 2019
Wydruk: 18-06-2019 07:42:28
7R/P
16:40
(15-06-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 7R / P / Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
(Competition No: 7R / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1BOLERO DUE (49)
KUC / POL / Ogier / 2011 (8) /
616013610182011 / gniada / Bolero / Life And Liberty / Kimberley / nn
Francesca Santoni / Julia Janku


Julia JANKU (MJ.2000)
KJ Ranczo Kołata
036,43024,46300 PLN
2MONTANA P (57)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009610047812 / ciemnogniada / Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra / Miss Monroe / Landor S
Przemysław Piskorek / Stajnia Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
047,69025,08200 PLN
3NOBEL VAN DORPERHEIDE (58)
BWP / BEL / Wałach / 2013 (6) /
056002w00306243 / gniada / Jamal VD Heffinck / Kalaska De Semilly / Jolien Van Dorperheide / Winningmood Van De Arenberg
Stoeterij Dorperheide / SK Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
047,45025,74100 PLN
4ECON Z (145)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616009530189013 / gniada / Corvus Z / Era L/ Lintasboy R
Zieliński Krzysztof / Stadnina koni wapno Jach


Oliwia JACH (J.2003)
KJ Sokół Damasławek
040,89026,5950 PLN
5TAMBOURINE RED WINE (96)
OS / POL / Ogier / 2013 (6) /
DE418180259413 / ciemnogniada / Toulon / Heartbreaker / Dina Blue RK / Mr. Blue
Małgorzata i Tomasz Siergiej / GRH Żydowo SO Gniezno


Piotr MATŁAWSKI
bpk
047,67028,78
6MY QUEST (97)
SP / POL / Ogier / 2012 (7) /
616009590177712 / kasztanowata / Conquest Boy / Contendro / My Little Problem / Puissance
Małgorzata Kwiatkowska / Malgorzata Kwiatkowska


Piotr MATŁAWSKI
bpk
046,58029,25
7TUNIS (139)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL009520038907 / gniada / Landor / Lacatraz / Turcja / Niels
Rafał Rostowski / Grzegorz Jachimowicz


Gniewko JACHIMOWICZ (J.2002)
KJ Liljówka Stęszewko
046,61428,94
8MARY GLENN (43)
Niem. Sport. / POL / Klacz / 2004 (15) /
DE457-0001078-04 / gniada / Glenn Mentino / Glenn Alme / Anette / Altmeister
- / Jacek Wachowiak


Wiktoria NOWAK (MJ.2000)
Posadowskie TJ
043,22430,17
9HELVETIA MK (135)
SP / POL / Klacz / 2013 (6) /
616009600246913 / siwa / Rasch / Ramirado / Huanita / Good Luck


Jan SZYMCZAK
WTK Hermanów
044,05430,58
10CAREA (67)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009640026312 / gniada / Chacco Fly / Chacco Blue / Carewna / Viscount


Jeroen BRONNENBERG
Budzyński KS Kłos
044,25435,32
11GOOD-DAY (32)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
616999610169110 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
Marta Romanowska / Marta Romanowska


Marta ROMANOWSKA
St. KJ Korona Wałcz
044,45ELI
12JAMAICA VAN'T VALKENHOF (147)
BWP / BEL / Klacz / 2009 (10) /
056002W00290534 / gniada / Nonstop / Darco / Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
- / Andrzej Jaremko


Marcin JAREMKO
KJ Ranczo Poznań
445,81
13ALISTER (56)
SP / POL / Wałach / 2014 (5) /
616009610072314 / ciemnogniada / Bolshoi / Favoritas / Alzacja / So In Love
SK Dobrzyniewo / Stajnia Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
447,91
14FESTA (66)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
616009640071110 / gniada / Sarmata / Turbud Quirinus / Fiesta / Liguster


Aleksander LAUK (JM.2004)
Budzyński KS Kłos
448,38
15EXPERT (125)
KWPN / NED / Wałach / 2009 (10) /
528003200912407 / kara / Ukato / Stakkato / Mylady / Burggraaf
- / Waldemar Garbacz


Natalia GARBACZ
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
450,85
16NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE (59)
BWP / BEL / Wałach / 2013 (6) /
56002W00305200 / siwa / H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar) / Iza C / Winningmood Van De Arenberg
Ludo Philippaerts / SK Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
847,98
17KOBI (77)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (13) /
POL007610114606 / ciemnogniada / Honwed / Nirkan / Kastra / Karkas
Dominik Radke / Hubert Kaliński


Monika MAJORCZYK
LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
852,90
18LAVALLO-STAR (21)
HAN / GER / Wałach / 2005 (14) /
DE431316701205 / ciemnogniada / Litas- Star / Laptop / Grandacha M D M / Graf Grannus
Sport und Zuchtstall Duysens-Mulder-Saul / Paweł Pawlak


Nicole PAWLAK (J.2001)
KJ Agro-Handel Śrem
1244,80
19DURGA (42)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
616007610173414 / gniada / Ludger / Laptop / Didiona / HBC Like Bid
- / Izabela Matysiak


Izabela WINTER
KJ Jeziorki-Osieczna
1649,28
20NEKTON PLUS (19)
Reńska / POL / Wałach / 2005 (14) /
DE443438505005 / gniada / Now Or Never M / Amona
. / Rafał Wojtaszek


Vesna WOJTASZEK (JM.2004)
KS Jumping Events
1672,78
LUCY (45)
KUC / POL / Klacz / 2012 (7) /
616013610134812 / siwa / Lord / Wig / Lira / Wabigon
Patrycja Smolińska / Paulina Wachowiak


Paulina WACHOWIAK (MJ.2000)
KJ Agro-Handel Śrem
rez

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
21
Ukończyło koni
20
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Weronika Filipiak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak




ZT-B ZR-B Towarzyskie oraz regionalne zawody w skokach pod patronatem TOYOTA POZNAŃ CENTRUM

Poznań - Hipodrom Wola, 15 czerwca 2019
Wydruk: 18-06-2019 07:42:32
8R/N
19:00
(15-06-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 8R / N / Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
(Competition No: 8R / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TUNIS (139)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL009520038907 / gniada / Landor / Lacatraz / Turcja / Niels
Rafał Rostowski / Grzegorz Jachimowicz


Gniewko JACHIMOWICZ (J.2002)
KJ Liljówka Stęszewko
048,59400 PLN
2NOBEL VAN DORPERHEIDE (58)
BWP / BEL / Wałach / 2013 (6) /
056002w00306243 / gniada / Jamal VD Heffinck / Kalaska De Semilly / Jolien Van Dorperheide / Winningmood Van De Arenberg
Stoeterij Dorperheide / SK Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
048,95300 PLN
3DUNKA (79)
HAN / DNK / Klacz / 2008 (11) /
DE431319641408 / ciemnogniada / Chacco - Blue / Chambertin / Dorina / Don Juan
- / Elżbieta Greser


Henryk ZIÓŁEK
Cwał Zakrzewo
050,60200 PLN
4ALISTER (56)
SP / POL / Wałach / 2014 (5) /
616009610072314 / ciemnogniada / Bolshoi / Favoritas / Alzacja / So In Love
SK Dobrzyniewo / Stajnia Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
051,02100 PLN
5MY QUEST (97)
SP / POL / Ogier / 2012 (7) /
616009590177712 / kasztanowata / Conquest Boy / Contendro / My Little Problem / Puissance
Małgorzata Kwiatkowska / Malgorzata Kwiatkowska


Piotr MATŁAWSKI
bpk
053,99
6TAMBOURINE RED WINE (96)
OS / POL / Ogier / 2013 (6) /
DE418180259413 / ciemnogniada / Toulon / Heartbreaker / Dina Blue RK / Mr. Blue
Małgorzata i Tomasz Siergiej / GRH Żydowo SO Gniezno


Piotr MATŁAWSKI
bpk
054,81
7FESTA (66)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
616009640071110 / gniada / Sarmata / Turbud Quirinus / Fiesta / Liguster


Aleksander LAUK (JM.2004)
Budzyński KS Kłos
055,47
8MALAWAL (144)
SP / POL / Wałach / 2014 (5) /
61600961019314 / gniada / Landor / Lacatraz / Maja / Placido
. / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (J.2003)
KJ Sokół Damasławek
057,50
9EXPERT (125)
KWPN / NED / Wałach / 2009 (10) /
528003200912407 / kara / Ukato / Stakkato / Mylady / Burggraaf
- / Waldemar Garbacz


Natalia GARBACZ
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
066,51
10MONTANA P (57)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009610047812 / ciemnogniada / Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra / Miss Monroe / Landor S
Przemysław Piskorek / Stajnia Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
448,74
11MOSSA (138)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009680045012 / siwa / Cassilio / Cassini I / Modelka / Cavallo
Artur Dąbrowski / Hanna Jachimowicz


Gniewko JACHIMOWICZ (J.2002)
KJ Liljówka Stęszewko
458,20
12GOOD-DAY (32)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
616999610169110 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
Marta Romanowska / Marta Romanowska


Marta ROMANOWSKA
St. KJ Korona Wałcz
782,06
13COLINE (54)
HOL / GER / Klacz / 2009 (10) /
DE421000198309 / gniada / Cassini II / Capitol I / Messina / Alcatraz
Norbert Carl Schmalbach / Waldemar Gaca


Waldemar GACA
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
855,04
CUIDAMME (120)
SP / POL / Wałach / 2008 (11) /
POL00961022710 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Centuria / Lavendel
Michał Szafryna / Janusz Kiciński


Janusz KICIŃSKI
KJ Profil Piła
ELI
NEKTON PLUS (19)
Reńska / POL / Wałach / 2005 (14) /
DE443438505005 / gniada / Now Or Never M / Amona
. / Rafał Wojtaszek


Vesna WOJTASZEK (JM.2004)
KS Jumping Events
ELI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
120
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
72 s
Startowało koni
15
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Weronika Filipiak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak




ZT-B ZR-B Towarzyskie oraz regionalne zawody w skokach pod patronatem TOYOTA POZNAŃ CENTRUM

Poznań - Hipodrom Wola, 15 czerwca 2019
Wydruk: 18-06-2019 07:42:35
9R/N
20:00
(15-06-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 9R / N / Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
(Competition No: 9R / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CUIDAMME (120)
SP / POL / Wałach / 2008 (11) /
POL00961022710 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Centuria / Lavendel
Michał Szafryna / Janusz Kiciński


Janusz KICIŃSKI
KJ Profil Piła
058,95
2MOSSA (138)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009680045012 / siwa / Cassilio / Cassini I / Modelka / Cavallo
Artur Dąbrowski / Hanna Jachimowicz


Gniewko JACHIMOWICZ (J.2002)
KJ Liljówka Stęszewko
460,35
3COLINE (54)
HOL / GER / Klacz / 2009 (10) /
DE421000198309 / gniada / Cassini II / Capitol I / Messina / Alcatraz
Norbert Carl Schmalbach / Waldemar Gaca


Waldemar GACA
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
855,72
4MALAWAL (144)
SP / POL / Wałach / 2014 (5) /
61600961019314 / gniada / Landor / Lacatraz / Maja / Placido
. / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (J.2003)
KJ Sokół Damasławek
1285,52

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
120
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
72 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Weronika Filipiak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak