ZT-B ZR-B II Zawody w skokach przez przeszkody

Lwówek WLKP, 22 lipca 2018
Wydruk: 22-07-2018 21:18:20
1 ZT/Kuce
10:00
(22-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 ZT / Kuce / Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 1 ZT / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CAJERO (72)
KUC / POL / Wałach / 2004 (14) /
616999611504104 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
Iwona Kierznowska / Iwona Kierznowska


Jagoda KIERZNOWSKA (Mł.2007)
KJ Sokół Damasławek
052,21
2ROYAL (42)
KUC / POL / Wałach / 1998 (20) /
POL999690102898 / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Jarosław Kóska


Jolanta KÓSKA (Mł.2008)
KJ Agro-Handel Śrem
052,42
3HOLZ-SPORT KAMFORA (59)
KUC / POL / Klacz / 1998 (20) /
- / kara / Adam / Kofeina
Marian Holz / Włodzimierz Chmielnik


Judyta PEREK (Mł.2007)
Posadowskie TJ
058,15
4OMEGA (66)
Koń Mały / POL / Klacz / 2003 (15) /
013520047003 / siwa / Pluto / Opoka
Dorszewski Andrzej / Mirosław Stachowiak


Zuzanna KOWALCZYK (JM.2005)
Stajnia Grońsko
071,99
B-FENIX (32)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2013 (5) /
616013610012113 / izabelowata / Linde Hoeve's Optymist / Shamrock Mr. Olivier / B-Food Finezja / Wolling's Dante
Arkadiusz Kasperski / Marta Dąbrowska


Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005)
KJ Michałówka
ELI

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
OMEGA (66)
Koń Mały / POL / Klacz / 2003 (15) /
013520047003 / siwa / Pluto / Opoka
Dorszewski Andrzej / Mirosław Stachowiak


Zuzanna KOWALCZYK (JM.2005)
Stajnia Grońsko
066,48
B-FENIX (32)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2013 (5) /
616013610012113 / izabelowata / Linde Hoeve's Optymist / Shamrock Mr. Olivier / B-Food Finezja / Wolling's Dante
Arkadiusz Kasperski / Marta Dąbrowska


Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005)
KJ Michałówka
ELI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
60
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
90 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Karolina Perek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak




ZT-B ZR-B II Zawody w skokach przez przeszkody

Lwówek WLKP, 22 lipca 2018
Wydruk: 22-07-2018 21:18:23
2 ZT/Mini LL

(22-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 ZT / Mini LL / Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 2 ZT / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1AKUNA (68)
Polski Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Klacz / 2009 (9) /
616009610102809 / ciemnogniada / Adiutant / Bakuna
Goll Wanda / Robert Hojan


Zuzanna WOŹNICZKA (J.2001)
Stajnia Grońsko
071,98
2HOLZ-SPORT KAMFORA (59)
KUC / POL / Klacz / 1998 (20) /
- / kara / Adam / Kofeina
Marian Holz / Włodzimierz Chmielnik


Judyta PEREK (Mł.2007)
Posadowskie TJ
458,19
3WALOR (35)
SP / POL / Wałach / Xxxx /
- / gniada / Xx / Xx
Włodzimierz Chmielnik / Włodzimierz Chmielnik


Zuzanna HAŁA (Mł.2018)
Brak
460,19
4DIAMENT (23)
Trakeńska / POL / Ogier / 2012 (6) /
POL 732 01 00742 12 / kara / Emis / Delicja
Mirosław Kulpiński / Jacek Stawicki


Marianna STAWICKA (JM.2006)
Klub Jeździecki Kapada Wiry
855,65

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
DIAMENT (23)
Trakeńska / POL / Ogier / 2012 (6) /
POL 732 01 00742 12 / kara / Emis / Delicja
Mirosław Kulpiński / Jacek Stawicki


Marianna STAWICKA (JM.2006)
Klub Jeździecki Kapada Wiry
059,51
AKUNA (68)
Polski Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Klacz / 2009 (9) /
616009610102809 / ciemnogniada / Adiutant / Bakuna
Goll Wanda / Robert Hojan


Zuzanna WOŹNICZKA (J.2001)
Stajnia Grońsko
070,10

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
90 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Karolina Perek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak




ZT-B ZR-B II Zawody w skokach przez przeszkody

Lwówek WLKP, 22 lipca 2018
Wydruk: 22-07-2018 21:18:25
3 ZT/LL

(22-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 ZT / LL / Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 3 ZT / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NOBLOSZ (31)
XX / POL / Wałach / Xxxx /
- / ciemnogniada / Xx / Xx
Xx / Włodzimierz Chmielnik


Patrycja CZAPLEWSKA (MJ.1998)
KJ Michałówka
056,02
2MARY GLENN (33)
Niem. Sport. / POL / Klacz / 2004 (14) /
DE457-0001078-04 / gniada / Glenn Mentino / Glenn Alme / Anette / Altmeister
- / Jacek Wachowiak


Wiktoria NOWAK (J.2000)
KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
056,82
3WALOR (35)
SP / POL / Wałach / Xxxx /
- / gniada / Xx / Xx
Włodzimierz Chmielnik / Włodzimierz Chmielnik


Zuzanna HAŁA (Mł.2018)
Brak
058,89
4SALMIN (34)
Pełna Krew Angielska / POL / Ogier / 2012 (6) /
- / gniada / Masini / Segata
Sekuła / Fortuniak Paweł


Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005)
KJ Michałówka
061,76
5WIWARO (47)
SP / POL / Wałach / 2009 (9) /
616009610103809 / siwa / Bobinski / / Werona /
Włodzimierz Chmielnik / Włodzimierz Chmielnik


Konstancja LEHMANN (MJ.1999)
bpk
061,99
6LUBCZYK (53)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / kasztanowata / Mywill / Landrynka
Romuald Turowski / Karol Jaroch


Karol JAROCH
BPK
063,69
7BUMBLE BEE (30)
Węgierska / HUN / Wałach / 2005 (13) /
- / siwa / Faustus Fellini /Fridericus R / Zsoka /Aktion
Gyeraj Lovastanya / Jakub Saroski


Aleksandra SAROSKA (JM.2003)
Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
064,98
8WELUNA (58)
SP / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / gniada / Madżil / Wiktoria
Adam Kostecki / Agnieszka Walentyn i Sebastian Kryniewiecki


Marcin WESOŁY
St. KS Jumping Events Poznań
073,62
9CORRASON ESPINADO (12)
SP / POL / Wałach / 2009 (9) /
616009640055909 / siwa / Carry Son / Carry / Lea / Landos
Urszula Farysej / Jacek Grabowski


Wiktoria GRABOWSKA (J.2000)
KJ Abrasives Group
074,45
10NENE DE LA LUZ W (65)
Olndenburg / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / kara / Collado / Naomi-W
Bartosz Wronski / Patrycja Świderska


Błażej HADRZYŃSKI
Stara Stajnia
074,53
11WALOR (35)
SP / POL / Wałach / Xxxx /
- / gniada / Xx / Xx
Włodzimierz Chmielnik / Włodzimierz Chmielnik


Aleksandra PRZEWOŹNA (Mł.2018)
Brak
458,76
12IMBIR (56)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL009610017308 / gniada / Scherif D'elle / Jalisco / Ijinska /
Janina Tyszkiewicz-Łącka / Karolina Perek


Julia PEREK (J.2002)
Posadowskie TJ
480,99
13OMINA (37)
SP / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / gniada / Literat / Omonia
Ryszard Gardyjas / Ryszard Gardyjas


Patrycja CZAPLEWSKA (MJ.1998)
KJ Michałówka
1276,57
TARAMTAJ (19)
SP / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / gniada / NN / NN
Sylwester Kosiński / Sylwrster Kosiński


Weronika KOSIŃSKA (JM.2005)
St. KJ Tradycja Siedlnica
ELI

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
LUBCZYK (53)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / kasztanowata / Mywill / Landrynka
Romuald Turowski / Karol Jaroch


Karol JAROCH
BPK
064,07
TARAMTAJ (19)
SP / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / gniada / NN / NN
Sylwester Kosiński / Sylwrster Kosiński


Weronika KOSIŃSKA (JM.2005)
St. KJ Tradycja Siedlnica
064,27
SALMIN (34)
Pełna Krew Angielska / POL / Ogier / 2012 (6) /
- / gniada / Masini / Segata
Sekuła / Fortuniak Paweł


Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005)
KJ Michałówka
064,53
WIWARO (47)
SP / POL / Wałach / 2009 (9) /
616009610103809 / siwa / Bobinski / / Werona /
Włodzimierz Chmielnik / Włodzimierz Chmielnik


Konstancja LEHMANN (MJ.1999)
bpk
065,17
NENE DE LA LUZ W (65)
Olndenburg / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / kara / Collado / Naomi-W
Bartosz Wronski / Patrycja Świderska


Błażej HADRZYŃSKI
Stara Stajnia
068,62
WELUNA (58)
SP / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / gniada / Madżil / Wiktoria
Adam Kostecki / Agnieszka Walentyn i Sebastian Kryniewiecki


Marcin WESOŁY
St. KS Jumping Events Poznań
070,12
CORRASON ESPINADO (12)
SP / POL / Wałach / 2009 (9) /
616009640055909 / siwa / Carry Son / Carry / Lea / Landos
Urszula Farysej / Jacek Grabowski


Wiktoria GRABOWSKA (J.2000)
KJ Abrasives Group
072,95
BUMBLE BEE (30)
Węgierska / HUN / Wałach / 2005 (13) /
- / siwa / Faustus Fellini /Fridericus R / Zsoka /Aktion
Gyeraj Lovastanya / Jakub Saroski


Aleksandra SAROSKA (JM.2003)
Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
073,07
OMINA (37)
SP / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / gniada / Literat / Omonia
Ryszard Gardyjas / Ryszard Gardyjas


Patrycja CZAPLEWSKA (MJ.1998)
KJ Michałówka
872,55

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
90
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
90 s
Startowało koni
23
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Karolina Perek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak




ZT-B ZR-B II Zawody w skokach przez przeszkody

Lwówek WLKP, 22 lipca 2018
Wydruk: 22-07-2018 21:18:29
4 ZR/KUCE 60
12:30
(22-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 ZR / KUCE 60 / Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko - Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
(Competition No: 4 ZR / )

Rozgrywka 2/3/4/6/9/10

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1FERRARI (57)
KUC / POL / Wałach / 2003 (15) /
528009041111799 / srokata / nn / nn / nn / nn
- / Michał Stanisławiak


Antoni ŚLIWIŃSKI (Mł.2008)
KJ Podkowa Gruszczyn
065,49024,68
2DOLMET MILKA (24)
KUC / POL / Klacz / 2007 (11) /
POL013540122707 / siwa / Anero / Yedam's Claus / Marzanka / nn
- / Michał Rynowiecki


Antoni ŚLIWIŃSKI (Mł.2008)
KJ Podkowa Gruszczyn
068,42026,07
3CAJERO (72)
KUC / POL / Wałach / 2004 (14) /
616999611504104 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
Iwona Kierznowska / Iwona Kierznowska


Jagoda KIERZNOWSKA (Mł.2007)
KJ Sokół Damasławek
065,00026,86
4BATOR (16)
KUC / HUN / Wałach / 2004 (14) /
POL013611585004 / kara / Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur / Manci / Nagydorog Gabi
- / Łukasz Skotarczak


Nel SKOTARCZAK (Mł.2009)
KJ Podkowa Gruszczyn
070,04027,99
5ROYAL (42)
KUC / POL / Wałach / 1998 (20) /
POL999690102898 / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Jarosław Kóska


Jolanta KÓSKA (Mł.2008)
KJ Agro-Handel Śrem
067,89028,84
6DENIS (17)
KUC / POL / Wałach / 2005 (13) /
POL013660381205 / kasztanowata / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Pamina / Vechtzicht's Never Mind
Strużyński Leszek / Łukasz Skotarczak


Nel SKOTARCZAK (Mł.2009)
KJ Podkowa Gruszczyn
073,52030,35
7FIDŻI (54)
KUC / POL / Klacz / 2013 (5) /
616013610193213 / tarantowata / Nepumuk / Nerath / Frytka / Amoretto
Rafał Ślozowski / Karolina Perek


Judyta PEREK (Mł.2007)
Posadowskie TJ
074,32034,07
8GABON (7)
KUC / POL / Ogier / 2007 (11) /
POL013610197007 / gniada / Bonetto-D / Gamza
Jerzy Łukomski / Jerzy Łukomski


Agata MAĆKOWSKA (Mł.2008)
KJ Podkowa Gruszczyn
070,94434,66
9KORAL D (52)
DRP / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / kasztanowata / Nepomuk / Koka D
PL / Magdalena Kaczmarek


Maja KACZMAREK (Mł.2007)
KJ Podkowa Gruszczyn
867,69

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
CAJERO (72)
KUC / POL / Wałach / 2004 (14) /
616999611504104 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
Iwona Kierznowska / Iwona Kierznowska


Jagoda KIERZNOWSKA (Mł.2007)
KJ Sokół Damasławek
057,19
DENIS (17)
KUC / POL / Wałach / 2005 (13) /
POL013660381205 / kasztanowata / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Pamina / Vechtzicht's Never Mind
Strużyński Leszek / Łukasz Skotarczak


Nel SKOTARCZAK (Mł.2009)
KJ Podkowa Gruszczyn
065,38
GABON (7)
KUC / POL / Ogier / 2007 (11) /
POL013610197007 / gniada / Bonetto-D / Gamza
Jerzy Łukomski / Jerzy Łukomski


Agata MAĆKOWSKA (Mł.2008)
KJ Podkowa Gruszczyn
073,13
KORAL D (52)
DRP / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / kasztanowata / Nepomuk / Koka D
PL / Magdalena Kaczmarek


Maja KACZMAREK (Mł.2007)
KJ Podkowa Gruszczyn
068,43
BATOR (16)
KUC / HUN / Wałach / 2004 (14) /
POL013611585004 / kara / Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur / Manci / Nagydorog Gabi
- / Łukasz Skotarczak


Nel SKOTARCZAK (Mł.2009)
KJ Podkowa Gruszczyn
063,66

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
60/60
Liczba przeszkód(Obstacles)
10/6
Liczba skoków(Jumps)
10/6
Dystans (m)
450/250
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu(Time allowed)
84/47 s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Karolina Perek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak




ZT-B ZR-B II Zawody w skokach przez przeszkody

Lwówek WLKP, 22 lipca 2018
Wydruk: 22-07-2018 21:18:32
5 ZR/KUCE 80

(22-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 ZR / KUCE 80 / Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko - Poniacy (zawodnicy 12-16 lat)
(Competition No: 5 ZR / )

Rozgrywka 2/3/4/6/9/10

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1TAZINA (55)
KUC / POL / Klacz / 2008 (10) /
616013680114308 / siwa / Ludger / / Tajga / nn
Sylwester Kosiński / Karolina Perek


Julia PEREK (J.2002)
Posadowskie TJ
070,56032,02
2ANTONY HOPKINS (25)
DRP / POL / Wałach / 2000 (18) /
DE435350274200 / ciemnogniada / Apslau / Kaiseradler / Candy / Heros
- / Marta Stołowska-Lubońska


Amelia KLOTA (JM.2004)
KJ Podkowa Gruszczyn
070,52033,53
3MARIT (22)
Kuc Walijski / NED / Klacz / 2007 (11) /
5280170700777 / kasztanowata / Anmiklage's Sandor / Casperhof's Freddy / Gruthuis Daphne / Den Bramel's Baye
J. Schuurman / Barbara Zmierczak-Stawicka


Julia PIĘTA (JM.2004)
Klub Jeździecki Kapada Wiry
478,61

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
MARIT (22)
Kuc Walijski / NED / Klacz / 2007 (11) /
5280170700777 / kasztanowata / Anmiklage's Sandor / Casperhof's Freddy / Gruthuis Daphne / Den Bramel's Baye
J. Schuurman / Barbara Zmierczak-Stawicka


Julia PIĘTA (JM.2004)
Klub Jeździecki Kapada Wiry
074,43
ANTONY HOPKINS (25)
DRP / POL / Wałach / 2000 (18) /
DE435350274200 / ciemnogniada / Apslau / Kaiseradler / Candy / Heros
- / Marta Stołowska-Lubońska


Amelia KLOTA (JM.2004)
KJ Podkowa Gruszczyn
071,47

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80/80
Liczba przeszkód(Obstacles)
10/6
Liczba skoków(Jumps)
10/6
Dystans (m)
450/250
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu(Time allowed)
84/47 s
Startowało koni
5
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Karolina Perek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak




ZT-B ZR-B II Zawody w skokach przez przeszkody

Lwówek WLKP, 22 lipca 2018
Wydruk: 22-07-2018 21:18:34
6 ZR/L Lic

(22-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 6 ZR / L Lic / Licencyjny
(Competition No: 6 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SkokiStylRazem
1PENGO (67)
SP / POL / Wałach / 2004 (14) /
- / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
- / Nicoletta Walkowiak


Piotr FRĄCKOWIAK
bpk
12,53,580,48
2KOBI (64)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (12) /
POL007610114606 / ciemnogniada / Honwed / / Kastra /
Dominik Radke / Hubert Kaliński


Monika MAJORCZYK
Stajnia Kaliński - LKJ Kiekrz
03,53,581,74

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
84 s
Startowało koni
2
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Karolina Perek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak


Sędzia oceniający styl:





ZT-B ZR-B II Zawody w skokach przez przeszkody

Lwówek WLKP, 22 lipca 2018
Wydruk: 22-07-2018 21:18:36
7 ZR/L

(22-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 7 ZR / L / Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 7 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KOBI (64)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (12) /
POL007610114606 / ciemnogniada / Honwed / / Kastra /
Dominik Radke / Hubert Kaliński


Monika MAJORCZYK
Stajnia Kaliński - LKJ Kiekrz
064,16200 PLN
2SONKO TIT (1)
Kłusak Francuski / POL / Wałach / 2006 (12) /
06212946 / ciemnogniada / Gebrazac / Sebrazac / Ilene Soltit / Le Loir
- / Anna Polańska


Anna POLAŃSKA
SKJ Tradycja Siedlnica
064,28150 PLN
3MARY GLENN (33)
Niem. Sport. / POL / Klacz / 2004 (14) /
DE457-0001078-04 / gniada / Glenn Mentino / Glenn Alme / Anette / Altmeister
- / Jacek Wachowiak


Wiktoria NOWAK (J.2000)
KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
065,40100 PLN
4WERBUS-K (6)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / siwa / HBC Bid Lake / Wega
Marek Kubacki / Tamara Pawlaczyk- Kamieńska


Weronika KAMIEŃSKA (J.2001)
Rancho Poznań
069,1650 PLN
5IMBIR (56)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL009610017308 / gniada / Scherif D'elle / Jalisco / Ijinska /
Janina Tyszkiewicz-Łącka / Karolina Perek


Julia PEREK (J.2002)
Posadowskie TJ
072,05
6GOLDIKA (18)
SP / POL / Klacz / 2001 (17) /
POL 009 61 10727 01 / siwa / LAMBADO / GIRLSA
Jan Kosnowicz / Stajnia Nowina Alina Celmerowska


Olga JANECKA (J.2001)
bpk
072,48
7INDIA (28)
SP / POL / Klacz / 2013 (5) /
616009610005213 / siwa / Corrado Boy / Corrado I / Inczara / Czad
Agnieszka Lisiak / Michał Remisz


Michał REMISZ
KJ Abrasives Group
072,52
8QUINTUS 67 (50)
HOL / GER / Wałach / 2003 (15) /
DE421000022103 / gniada / Quantum / Quidam De Revel / Baroness VIII / Reichsgraf
- / Amelia Stawińska


Amelia STAWIŃSKA (J.2002)
Posadowskie TJ
075,52
9MONTANO (8)
WLKP / POL / Wałach / 2009 (9) /
616007520124109 / gniada / Fred / Colorado / Montana / Niels
- / Anna Polańska


Anna POLAŃSKA
SKJ Tradycja Siedlnica
469,61
10NOBLOSZ (31)
XX / POL / Wałach / Xxxx /
- / ciemnogniada / Xx / Xx
Xx / Włodzimierz Chmielnik


Patrycja CZAPLEWSKA (MJ.1998)
KJ Michałówka
479,93
11BULWAR (49)
WLKP / POL / Wałach / 2011 (7) /
616007600242711 / kasztanowata / Quito MB / Boy De La Barre II / Bonita / Campari M
Stanisław Wąsiakowski / Anna Stawińska


Amelia STAWIŃSKA (J.2002)
Posadowskie TJ
481,66
12SULLIVAN (69)
SP / POL / Ogier / 2014 (4) /
- / ciemnogniada / Discar / Sawa
R.Turowski / R.Turowski


Michał ZGRABKA
Posadowskie TJ
880,58
13PEPSI SG (43)
DRP / GER / Klacz / 2008 (10) /
- / kasztanowata / Pilatus/Coelenhage’s Purioso / Meggie/Mentos
Gerd Schulte-Gelderman / RJT Sp z o.o.


Julia JABŁOŃSKA (JM.2005)
JUKS Mieczewo
11109,09

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
GOLDIKA (18)
SP / POL / Klacz / 2001 (17) /
POL 009 61 10727 01 / siwa / LAMBADO / GIRLSA
Jan Kosnowicz / Stajnia Nowina Alina Celmerowska


Olga JANECKA (J.2001)
bpk
067,43
MARY GLENN (33)
Niem. Sport. / POL / Klacz / 2004 (14) /
DE457-0001078-04 / gniada / Glenn Mentino / Glenn Alme / Anette / Altmeister
- / Jacek Wachowiak


Wiktoria NOWAK (J.2000)
KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
079,13
BULWAR (49)
WLKP / POL / Wałach / 2011 (7) /
616007600242711 / kasztanowata / Quito MB / Boy De La Barre II / Bonita / Campari M
Stanisław Wąsiakowski / Anna Stawińska


Amelia STAWIŃSKA (J.2002)
Posadowskie TJ
083,38
SULLIVAN (69)
SP / POL / Ogier / 2014 (4) /
- / ciemnogniada / Discar / Sawa
R.Turowski / R.Turowski


Michał ZGRABKA
Posadowskie TJ
883,88

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
84 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Karolina Perek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak




ZT-B ZR-B II Zawody w skokach przez przeszkody

Lwówek WLKP, 22 lipca 2018
Wydruk: 22-07-2018 21:18:39
8 ZR/P/N

(22-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 8 ZR / P/N / P / N z oceną stylu jeźdźca TALENT WIELKOPOLSKI
(Competition No: 8 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasWynikNagroda
Prize
Stylkarne skoki
1FINISZ (71)
KUC / POL / Ogier / 2010 (8) /
616013520054110 / siwa / Falk / Ilsselvliedt's Fabian / Ksantia / nn
Piotr Ciecholewski / Agata Kamińska


Agata KAMIŃSKA (JM.2004)
KJ Ranczo Kołata
9,5080,319,5
2FABIA (29)
MECKL / GER / Klacz / 2009 (9) /
DE427270656109 / gniada / Fabrico / Unkensee / Wellenkind / Wellenreiter
Christiane Kappenberg / Zofia Budzyńska


Zofia BUDZYŃSKA (J.2002)
St. KJ Gronówka
9071,399
3CAROLINA 42 (46)
HOL / POL / Klacz / 2010 (8) /
DE421000203510 / kasztanowata / Carolino / Caretino / T-Quidam / Quidam De Revel
Detlef Hennings / Katarzyna Nowakowska


Zuzanna NOWAKOWSKA (J.2002)
St. KJ Gronówka
90,386,428,7
4CARMINA (10)
SP / POL / Klacz / 2011 (7) /
616009610139311 / ciemnogniada / Vandamme / Quidam / Caravella / Aravel II
Roman Barlik / Roman Barlik


Mich?le VAN DEN KROONENBERG (J.2000)
KJ Sokół Damasławek
8,5081,468,5
4FLATTERY (26)
WLKP / POL / Klacz / 2008 (10) /
POL007610179808 / ciemnogniada / Izaurus / Contender Son / Flara / Glueckspilz
Henryk Święcicki / Marcin Jankowiak


Laura JANKOWIAK (J.2002)
KJ Podkowa Gruszczyn
8,5082,948,5
4LEDA (20)
SP / CZE / Klacz / 2005 (13) /
- / gniada / Edminton / Lukava
Kotyza Jiri / Sylwester Kosiński


Weronika KOSIŃSKA (JM.2005)
St. KJ Tradycja Siedlnica
90,573,248,5
7WERBUS-K (6)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / siwa / HBC Bid Lake / Wega
Marek Kubacki / Tamara Pawlaczyk- Kamieńska


Weronika KAMIEŃSKA (J.2001)
Rancho Poznań
8,50,572,968
8UPSILON VAN LIMERICK (48)
WEST / GER / Wałach / 2007 (11) /
DE441411579407 / gniada / Upgrade / Heartbreaker / Jacobalia / Voltaire
- / Laura Lehmann


Laura LEHMANN (J.2000)
bpk
7,5177,206,5
9NORMAN (45)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL009640086308 / gniada / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Niagara / Punkt
Wacław Jendzio / Dariusz Gonowski


Barbara GRONOWSKA (MJ.1998)
St. KJ Gronówka
61,582,194,5
PEPSI SG (43)
DRP / GER / Klacz / 2008 (10) /
- / kasztanowata / Pilatus/Coelenhage’s Purioso / Meggie/Mentos
Gerd Schulte-Gelderman / RJT Sp z o.o.


Julia JABŁOŃSKA (JM.2005)
JUKS Mieczewo
ELI
QUINTUS 67 (50)
HOL / GER / Wałach / 2003 (15) /
DE421000022103 / gniada / Quantum / Quidam De Revel / Baroness VIII / Reichsgraf
- / Amelia Stawińska


Amelia STAWIŃSKA (J.2002)
Posadowskie TJ
ELI

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasWynikNagroda
Prize
Stylkarne skoki
FABIA (29)
MECKL / GER / Klacz / 2009 (9) /
DE427270656109 / gniada / Fabrico / Unkensee / Wellenkind / Wellenreiter
Christiane Kappenberg / Zofia Budzyńska


Zofia BUDZYŃSKA (J.2002)
St. KJ Gronówka
90,386,038,7
CAROLINA 42 (46)
HOL / POL / Klacz / 2010 (8) /
DE421000203510 / kasztanowata / Carolino / Caretino / T-Quidam / Quidam De Revel
Detlef Hennings / Katarzyna Nowakowska


Zuzanna NOWAKOWSKA (J.2002)
St. KJ Gronówka
8,5079,468,5
CARMINA (10)
SP / POL / Klacz / 2011 (7) /
616009610139311 / ciemnogniada / Vandamme / Quidam / Caravella / Aravel II
Roman Barlik / Roman Barlik


Mich?le VAN DEN KROONENBERG (J.2000)
KJ Sokół Damasławek
8083,578
FLATTERY (26)
WLKP / POL / Klacz / 2008 (10) /
POL007610179808 / ciemnogniada / Izaurus / Contender Son / Flara / Glueckspilz
Henryk Święcicki / Marcin Jankowiak


Laura JANKOWIAK (J.2002)
KJ Podkowa Gruszczyn
7388,344
UPSILON VAN LIMERICK (48)
WEST / GER / Wałach / 2007 (11) /
DE441411579407 / gniada / Upgrade / Heartbreaker / Jacobalia / Voltaire
- / Laura Lehmann


Laura LEHMANN (J.2000)
bpk
ELI
NORMAN (45)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL009640086308 / gniada / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Niagara / Punkt
Wacław Jendzio / Dariusz Gonowski


Barbara GRONOWSKA (MJ.1998)
St. KJ Gronówka
ELI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
110/120
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
84 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Karolina Perek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak




ZT-B ZR-B II Zawody w skokach przez przeszkody

Lwówek WLKP, 22 lipca 2018
Wydruk: 22-07-2018 21:18:42
9 ZR/P

(22-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 9 ZR / P / Dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No: 9 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1KONOR (39)
WLKP / POL / Wałach / 2009 (9) /
616007610118209 / siwa / Contendor / Contendro / Kobra / Correro
Lech Garstka / Monika Hojna


Monika HOJNA
KJ Agro-Handel Śrem
058,90030,62350 PLN
2MATRIX (21)
WLKP / POL / Wałach / 2003 (15) /
POL007611058003 / ciemnogniada / Richebourg / Bayard D'Elle / Masira / Orkisz
- / Agnieszka Majka


Marcin WESOŁY
St. KS Jumping Events Poznań
052,37037,45300 PLN
3SONKO TIT (1)
Kłusak Francuski / POL / Wałach / 2006 (12) /
06212946 / ciemnogniada / Gebrazac / Sebrazac / Ilene Soltit / Le Loir
- / Anna Polańska


Anna POLAŃSKA
SKJ Tradycja Siedlnica
063,36432,53150 PLN
4CATTICK (15)
OS / GER / Wałach / 2011 (7) /
DE418180107011 / ciemnogniada / Catoki's Cannon / Catoki / Lady Lewitz / Landfriese II
- / Janusz Paprocki


Alina CELMEROWSKA
KJ Michałówka
164,52100 PLN
5LEDA (20)
SP / CZE / Klacz / 2005 (13) /
- / gniada / Edminton / Lukava
Kotyza Jiri / Sylwester Kosiński


Weronika KOSIŃSKA (JM.2005)
St. KJ Tradycja Siedlnica
166,12
6CLARUS (11)
HOL / GER / Ogier / 2005 (13) /
DE421000408205 / gniada / Contender / Calypso II / E - Larissa / Landgraf I
Schmidt Werner / Tadeusz Pełeszuk


Tadeusz PEŁESZUK
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
268,04
7INDIA (28)
SP / POL / Klacz / 2013 (5) /
616009610005213 / siwa / Corrado Boy / Corrado I / Inczara / Czad
Agnieszka Lisiak / Michał Remisz


Michał REMISZ
KJ Abrasives Group
1276,67
8MONTANO (8)
WLKP / POL / Wałach / 2009 (9) /
616007520124109 / gniada / Fred / Colorado / Montana / Niels
- / Anna Polańska


Anna POLAŃSKA
SKJ Tradycja Siedlnica
2093,88

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
110/110
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/5
Liczba skoków(Jumps)
9/5
Dystans (m)
370/270
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
64/47 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Karolina Perek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak




ZT-B ZR-B II Zawody w skokach przez przeszkody

Lwówek WLKP, 22 lipca 2018
Wydruk: 22-07-2018 21:18:45
10 ZR/N

(22-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 10 ZR / N / Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 10 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MATRIX (21)
WLKP / POL / Wałach / 2003 (15) /
POL007611058003 / ciemnogniada / Richebourg / Bayard D'Elle / Masira / Orkisz
- / Agnieszka Majka


Marcin WESOŁY
St. KS Jumping Events Poznań
071,62400 PLN
2CLARUS (11)
HOL / GER / Ogier / 2005 (13) /
DE421000408205 / gniada / Contender / Calypso II / E - Larissa / Landgraf I
Schmidt Werner / Tadeusz Pełeszuk


Tadeusz PEŁESZUK
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
079,02300 PLN
3KONOR (39)
WLKP / POL / Wałach / 2009 (9) /
616007610118209 / siwa / Contendor / Contendro / Kobra / Correro
Lech Garstka / Monika Hojna


Monika HOJNA
KJ Agro-Handel Śrem
476,08200 PLN
4CATTICK (15)
OS / GER / Wałach / 2011 (7) /
DE418180107011 / ciemnogniada / Catoki's Cannon / Catoki / Lady Lewitz / Landfriese II
- / Janusz Paprocki


Alina CELMEROWSKA
KJ Michałówka
586,78100 PLN

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
120
Liczba przeszkód(Obstacles)
11
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
500
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
86 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Karolina Perek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak