ZT-B ZR-B Zawody w skokach przez przeszkody - Stajnia Roka

Kowale Księże, 5 sierpnia 2018
Wydruk: 07-08-2018 16:23:05
1 ZT/Mini LL
09:00
(05-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 ZT / Mini LL / Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 1 ZT / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NAMIA (7)
SP / POL / Klacz / 2002 (16) /
POL009611230102 / gniada / Mig / Akwen / Narimia /
Włodzimierz Bujała / Katarzyna Oblizajek


Monika FILIPAK (J.2000)
KJRoka
047,68
2NAMIA (7)
SP / POL / Klacz / 2002 (16) /
POL009611230102 / gniada / Mig / Akwen / Narimia /
Włodzimierz Bujała / Katarzyna Oblizajek


Katarzyna FRĄCALA (J.2000)
KJRoka
048,08
3DYNASTIA (5)
SP / POL / Klacz / 1999 (19) /
- / siwa / Fandavid / Dolores
Oblizajek / Oblizajek-Linka


Gabriela DURCZYŃKA (JM.2006)
KJRoka
1261,51
4MELA (18)
WLKP / POL / Klacz / 2003 (15) /
- / kara / Skanr-a / Muza
PPUH "DĘB-ROL" SP.ZOO / Roman Oblizajek


Ewa ROJEK (J.2001)
KJRoka
37111,81
ADRIA (4)
MŁP / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / kasztanowata / Psalm / Arena
Feluś Beata / Weronika Oblizajek


Estera BAKALARSKA (JM.2005)
KJRoka
elim
DIAMENTOWA PANI (3)
XX / POL / Klacz / 2006 (12) /
- / gniada / Life and Libert / Decima
Polski Klub Wyścigów Konnych / Weronika Oblizajek


Gabriela MARCINIAK (J.2000)
KJRoka
elim
DIAMENTOWA PANI (3)
XX / POL / Klacz / 2006 (12) /
- / gniada / Life and Libert / Decima
Polski Klub Wyścigów Konnych / Weronika Oblizajek


Gabriela MARCINIAK (J.2000)
KJRoka
elim
MELA (18)
WLKP / POL / Klacz / 2003 (15) /
- / kara / Skanr-a / Muza
PPUH "DĘB-ROL" SP.ZOO / Roman Oblizajek


Ewa ROJEK (J.2001)
KJRoka
elim
ROYAL ANNA (6)
Meklemburska / POL / Klacz / 2004 (14) /
- / kasztanowata / Royal Olymp / Reiheen
Tarasek / Oblizajek-Linka


Patryk PAWLAK (J.2001)
KJRoka
elim
ADRIA (4)
MŁP / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / kasztanowata / Psalm / Arena
Feluś Beata / Weronika Oblizajek


Estera BAKALARSKA (JM.2005)
KJRoka
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
70
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
64 s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krystyna Rybak
 Gospodarz toru:


Tadeusz Szymoniak




ZT-B ZR-B Zawody w skokach przez przeszkody - Stajnia Roka

Kowale Księże, 5 sierpnia 2018
Wydruk: 07-08-2018 16:23:06
2 ZT/LL

(05-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 ZT / LL / Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 2 ZT / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ZAFIRA (9)
WLKP / POL / Klacz / 2004 (14) /
POL007611060204 / siwa / Harwest / Indoctro / Zuzanna / Lew
Siejak Agnieszka / Łukasz Dobrzyński


Michalina DOBRZYŃSKA (JM.2003)
LKJ przy SK Mieczownica
043,74
2NAMIA (7)
SP / POL / Klacz / 2002 (16) /
POL009611230102 / gniada / Mig / Akwen / Narimia /
Włodzimierz Bujała / Katarzyna Oblizajek


Katarzyna FRĄCALA (J.2000)
KJRoka
048,02
3GRALSON (16)
Westfalska / GER / Wałach / 2001 (17) /
- / gniada / Grashuter / Grannuse
. / Aleksander Trojanowicz


Borys TROJANOWICZ (JM.2006)
KJ Zagórów
049,78
4PARYS (1)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / kasztanowata / Bacardi Rum / Perła
Klemens Arent / Maria Darul


Maria DARUL (JM.2003)
KJRoka
050,48
5IN TIME (21)
KWPN / NED / Klacz / 2010 (8) /
528003201000219 / siwa / Indorado / Corrado I / Waludine / Goodtimes
- / Magdalena Murawska


Magdalena MURAWSKA
KJ Zagórów
051,10
6MELA (18)
WLKP / POL / Klacz / 2003 (15) /
- / kara / Skanr-a / Muza
PPUH "DĘB-ROL" SP.ZOO / Roman Oblizajek


Ewa ROJEK (J.2001)
KJRoka
967,58
DYNASTIA (5)
SP / POL / Klacz / 1999 (19) /
- / siwa / Fandavid / Dolores
Oblizajek / Oblizajek-Linka


Gabriela DURCZYŃKA (JM.2006)
KJRoka
elim
ROYAL ANNA (6)
Meklemburska / POL / Klacz / 2004 (14) /
- / kasztanowata / Royal Olymp / Reiheen
Tarasek / Oblizajek-Linka


Patryk PAWLAK (J.2001)
KJRoka
elim
ADRIA (4)
MŁP / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / kasztanowata / Psalm / Arena
Feluś Beata / Weronika Oblizajek


Estera BAKALARSKA (JM.2005)
KJRoka
elim
GIGANT (8)
MŁP / POL / Wałach / 2002 (16) /
- / gniada / PAS / Grusza
Skopanie / Weronika Oblizajek


Monika FILIPAK (J.2000)
KJRoka
elim
JASKÓŁKA (2)
Małopolska / POL / Klacz / 2004 (14) /
- / gniada / Flaming / Jemioła
Oblizajek / Weronika Linka


Oliwia KRZYSZTOFOWICZ (JM.2005)
KJRoka
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
GRALSON (16)
Westfalska / GER / Wałach / 2001 (17) /
- / gniada / Grashuter / Grannuse
. / Aleksander Trojanowicz


Borys TROJANOWICZ (JM.2006)
KJ Zagórów
451,83
DYNASTIA (5)
SP / POL / Klacz / 1999 (19) /
- / siwa / Fandavid / Dolores
Oblizajek / Oblizajek-Linka


Gabriela DURCZYŃKA (JM.2006)
KJRoka
1659,27
ROYAL ANNA (6)
Meklemburska / POL / Klacz / 2004 (14) /
- / kasztanowata / Royal Olymp / Reiheen
Tarasek / Oblizajek-Linka


Patryk PAWLAK (J.2001)
KJRoka
elim
GIGANT (8)
MŁP / POL / Wałach / 2002 (16) /
- / gniada / PAS / Grusza
Skopanie / Weronika Oblizajek


Monika FILIPAK (J.2000)
KJRoka
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
65 s
Startowało koni
15
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krystyna Rybak
 Gospodarz toru:


Tadeusz Szymoniak




ZT-B ZR-B Zawody w skokach przez przeszkody - Stajnia Roka

Kowale Księże, 5 sierpnia 2018
Wydruk: 07-08-2018 16:23:08
3 ZR/LL

(05-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 ZR / LL / Z trafieniem w normę czasu
(Competition No: 3 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1AUGUSTA (20)
PKSP / POL / Klacz / 1999 (19) /
- / siwa / Epizod / Agape
Krzysztof Kucharski / Agnieszka Szulgan-Mądrzak


Lena PILAREK (J.2002)
KJ KAJA
058,34-1,66
2ZAFIRA (9)
WLKP / POL / Klacz / 2004 (14) /
POL007611060204 / siwa / Harwest / Indoctro / Zuzanna / Lew
Siejak Agnieszka / Łukasz Dobrzyński


Michalina DOBRZYŃSKA (JM.2003)
LKJ przy SK Mieczownica
058,01-1,99
3IN TIME (21)
KWPN / NED / Klacz / 2010 (8) /
528003201000219 / siwa / Indorado / Corrado I / Waludine / Goodtimes
- / Magdalena Murawska


Magdalena MURAWSKA
KJ Zagórów
055,69-4,31
4MARLON BRANDO LP (12)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) /
POL009610287106 / gniada / Dragon- B / Power Prince / Milly La Foret / Turbud Alino
Paweł Drobnik / Zofia Duchniewska


Aleksandra KOCIORUBA (JM.2006)
UKS "Trójka"
054,74-5,26
5PARYS (1)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / kasztanowata / Bacardi Rum / Perła
Klemens Arent / Maria Darul


Maria DARUL (JM.2003)
KJRoka
257,78-2,22
6MARS (13)
Typ Szlach. / POL / Klacz / 2007 (11) /
616999610310407 / siwa / NN / NN
NN / Marek Juszczak


Julia MATUSZCZAK (JM.2005)
UKS "Trójka"
674,06+14,06
JASKÓŁKA (2)
Małopolska / POL / Klacz / 2004 (14) /
- / gniada / Flaming / Jemioła
Oblizajek / Weronika Linka


Oliwia KRZYSZTOFOWICZ (JM.2005)
KJRoka
elim
GIGANT (8)
MŁP / POL / Wałach / 2002 (16) /
- / gniada / PAS / Grusza
Skopanie / Weronika Oblizajek


Monika FILIPAK (J.2000)
KJRoka
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
JASKÓŁKA (2)
Małopolska / POL / Klacz / 2004 (14) /
- / gniada / Flaming / Jemioła
Oblizajek / Weronika Linka


Oliwia KRZYSZTOFOWICZ (JM.2005)
KJRoka
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
60 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krystyna Rybak
 Gospodarz toru:


Tadeusz Szymoniak




ZT-B ZR-B Zawody w skokach przez przeszkody - Stajnia Roka

Kowale Księże, 5 sierpnia 2018
Wydruk: 07-08-2018 16:23:10
4 ZR/L

(05-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 ZR / L / Dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No: 4 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1IN TIME (21)
KWPN / NED / Klacz / 2010 (8) /
528003201000219 / siwa / Indorado / Corrado I / Waludine / Goodtimes
- / Magdalena Murawska


Magdalena MURAWSKA
KJ Zagórów
045,02030,32
2UGRIAN (17)
Sella Italiana / ITA / Klacz / 2003 (15) /
- / gniada / Fercheminde / Schira
Darul / Waldemar Darul


Maria DARUL (JM.2003)
KJRoka
046,06030,54
3HERA TS (15)
TS / POL / Klacz / 2000 (18) /
POL999520057800 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
- / Aleksander Trojanowicz


Borys TROJANOWICZ (JM.2006)
KJ Zagórów
444,92
4AUGUSTA (20)
PKSP / POL / Klacz / 1999 (19) /
- / siwa / Epizod / Agape
Krzysztof Kucharski / Agnieszka Szulgan-Mądrzak


Lena PILAREK (J.2002)
KJ KAJA
446,38
5DIRECTOR K (19)
WLKP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / ciemnogniada / Karbit / / Delicja /
Krystian Kliś / Jarosław Bukowski


Paula JEZIOREK (MJ.1998)
KJ Kaja Ceków
556,81
6ZAFIRA (9)
WLKP / POL / Klacz / 2004 (14) /
POL007611060204 / siwa / Harwest / Indoctro / Zuzanna / Lew
Siejak Agnieszka / Łukasz Dobrzyński


Michalina DOBRZYŃSKA (JM.2003)
LKJ przy SK Mieczownica
839,84
7MARLON BRANDO LP (12)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) /
POL009610287106 / gniada / Dragon- B / Power Prince / Milly La Foret / Turbud Alino
Paweł Drobnik / Zofia Duchniewska


Aleksandra KOCIORUBA (JM.2006)
UKS "Trójka"
1254,13
8PARYS (1)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / kasztanowata / Bacardi Rum / Perła
Klemens Arent / Maria Darul


Maria DARUL (JM.2003)
KJRoka
1643,76
9MARS (13)
Typ Szlach. / POL / Klacz / 2007 (11) /
616999610310407 / siwa / NN / NN
NN / Marek Juszczak


Julia MATUSZCZAK (JM.2005)
UKS "Trójka"
1648,68

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
MARLON BRANDO LP (12)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) /
POL009610287106 / gniada / Dragon- B / Power Prince / Milly La Foret / Turbud Alino
Paweł Drobnik / Zofia Duchniewska


Aleksandra KOCIORUBA (JM.2006)
UKS "Trójka"
955,50
MARS (13)
Typ Szlach. / POL / Klacz / 2007 (11) /
616999610310407 / siwa / NN / NN
NN / Marek Juszczak


Julia MATUSZCZAK (JM.2005)
UKS "Trójka"
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100/100
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/5
Liczba skoków(Jumps)
8/5
Dystans (m)
320/220
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
55/38 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krystyna Rybak
 Gospodarz toru:


Tadeusz Szymoniak




ZT-B ZR-B Zawody w skokach przez przeszkody - Stajnia Roka

Kowale Księże, 5 sierpnia 2018
Wydruk: 07-08-2018 16:23:12
5 ZR/P

(05-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 ZR / P / Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 5 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HERA TS (15)
TS / POL / Klacz / 2000 (18) /
POL999520057800 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
- / Aleksander Trojanowicz


Borys TROJANOWICZ (JM.2006)
KJ Zagórów
453,21
2DIRECTOR K (19)
WLKP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / ciemnogniada / Karbit / / Delicja /
Krystian Kliś / Jarosław Bukowski


Paula JEZIOREK (MJ.1998)
KJ Kaja Ceków
457,25

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
110
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
72 s
Startowało koni
2
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Krystyna Rybak
 Gospodarz toru:


Tadeusz Szymoniak