Zawody towarzyskie i regionalne w skokach przez przeszkody - Folwark Konny Hermanów

Hermanów, 9 września 2018
Wydruk: 09-09-2018 20:00:15
1 ZT/Mini LL
10:00
(09-09-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 ZT / Mini LL / Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 1 ZT / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BRANDON (74)




Oliwia CHLASTA (JM.2004)
klub jeździecki Kapada Wiry
038,12
2HERA (50)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (12) /
POL 007 61 00158 61 / gniada / Lwówek / Hiacynta
Pazdrowski Dariusz / Hybiak Adam


Zofia JANISZEWSKA (JM.2006)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
041,44
3ŁEZKA (69)




Julia DZIURKIEWICZ
WTK Hermanów
042,14
4FIGARO (19)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / gniada / VIS VERSA / FIGA
SK WALEWICE / REMIGIUSZ ADAMSKI


Remigiusz ADAMSKI
BPK
042,35
5CZAKO BLUE (37)
KUC / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Katarzyna Wieczorek


Zosia MICHURA (JM.2006)
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
045,05
6ARAMIS (36)
HUC / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / kara / Paw / / A-Rosa /
Krystian Staniek / Katarzyna Wieczorek


Ewa FRYGA (JM.2005)
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
045,30
7POLUBNA (46)
Małopolska / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / gniada / Lubań / Prima
Stanisław Jopek / Adam Hybiak


Kornelia NAGŁA (MJ.1998)
St. KJ Stajnia Adamus
045,94
8INDI (43)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / siwa / Nn / Nn
Adam Hybiak / Monika Ciołek


Julia CIOŁEK (JM.2004)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
047,20
9APACZ (67)




Wiktoria KUPŚ
WTK Hermanów
048,29
10PREMIA (53)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2002 (16) /
- / siwa / Nn / Nn
Maria Szary / Maria Szary


Olga RYBCZYŃSKA (JM.2003)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
048,31
11ERKAN (7)
Śląska / POL / Wałach / 2004 (14) /
POL 008 67 00477 04 / ciemnogniada / Bizon / Elipsina
Jendza Stanislaw / Maria Zaporowska


Alicja BOŚ
Bpk
050,39
12CHMURNY (5)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
616 009 61 01051 13 / gniada / Bolshoi / Chmura
Stadnina Koni Racot / Alicja Bos


Alicja BOŚ
bez klubu
056,68
13SAVANAH (64)




Roksana JĘDRASZAK
WTK Hermanów
443,00
14SPARTA (75)




Zuzanna STRZELECKA (J.2001)
Stajnia Runowo
560,76
15ERKAN (7)
Śląska / POL / Wałach / 2004 (14) /
POL 008 67 00477 04 / ciemnogniada / Bizon / Elipsina
Jendza Stanislaw / Maria Zaporowska


Julia SZCZERBAL (JM.2005)
bez klubu
1186,40
16MERIDA (35)
KUC / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / inna / nn / nn
nn / Aleksandra Orczyk


Zofia ORCZYK (Mł.2007)
bpk
1880,29
FIESTA (2)




Kuba TOMASZEWSKI
Stajnia "King" Boguszynek
elim
ALCORL G (6)
SP / POL / Klacz / 2014 (4) /
616 999 67 00588 14 / gniada / NN / NN
Monika Gutknecht / Anna Kołodziej


Małgorzata KOŁODZIEJ (J.2002)
bez klubu
elim
FIESTA (2)




Oliwia JOACHIMIAK
Stajnia King Boguszynek
elim
ZULA (51)
KUC / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / siwa / Nn / Nn
Aleksandra Pierzynska / Aleksandra Pierzynska


Magdalena PIERZYŃSKA (JM.2006)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
POLUBNA (46)
Małopolska / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / gniada / Lubań / Prima
Stanisław Jopek / Adam Hybiak


Kornelia NAGŁA (MJ.1998)
St. KJ Stajnia Adamus
044,89
INDI (43)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / siwa / Nn / Nn
Adam Hybiak / Monika Ciołek


Julia CIOŁEK (JM.2004)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
046,77
ZULA (51)
KUC / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / siwa / Nn / Nn
Aleksandra Pierzynska / Aleksandra Pierzynska


Magdalena PIERZYŃSKA (JM.2006)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
046,78
APACZ (67)




Wiktoria KUPŚ
WTK Hermanów
048,53
SPARTA (75)




Zuzanna STRZELECKA (J.2001)
Stajnia Runowo
049,88
ŁEZKA (69)




Julia DZIURKIEWICZ
WTK Hermanów
057,76
MERIDA (35)
KUC / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / inna / nn / nn
nn / Aleksandra Orczyk


Zofia ORCZYK (Mł.2007)
bpk
1466,50
CHMURNY (5)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
616 009 61 01051 13 / gniada / Bolshoi / Chmura
Stadnina Koni Racot / Alicja Bos


Alicja BOŚ
bez klubu
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
60
Liczba przeszkód(Obstacles)
8
Liczba skoków(Jumps)
8
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
60 s
Startowało koni
28
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak




Zawody towarzyskie i regionalne w skokach przez przeszkody - Folwark Konny Hermanów

Hermanów, 9 września 2018
Wydruk: 09-09-2018 20:00:19
2 ZT/LL
11:15
(09-09-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 ZT / LL / Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 2 ZT / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TINA (16)
SP / POL / Klacz / 2003 (15) /
POL009570049903 / siwa / Silver Dream / Silbersee / Talia / Diament
Władysław Gałęziowski / Aleksander Dur


Aleksander DUR
bpk
040,30
2BRANDON (74)




Oliwia CHLASTA (JM.2004)
klub jeździecki Kapada Wiry
040,53
3DAFNE (34)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
POL009610154608 / gniada / Denar / Caletto's Son / Darna / Loxley
Roman Dudkowiak / Roman Dudkowiak


Aleksandra ORCZYK
LZS Lech Gniezno
042,23
4FIGARO (19)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / gniada / VIS VERSA / FIGA
SK WALEWICE / REMIGIUSZ ADAMSKI


Remigiusz ADAMSKI
BPK
043,18
5HEABISCUIT N (26)
WLKP / POL / Wałach / 2014 (4) /
616007610105214 / gniada / Lapis / Lagaro / H'Lotka / Magnet
Jacek Nowaczyk / Jacek Nowaczyk


Sandra NOWACZYK (MJ.1997)
KJ Mustang Kochowo
044,19
6JUBILATKA (68)




Paulina BOCHEŃSKA
WTK Hermanów
044,78
7SAVANAH (64)




Roksana JĘDRASZAK
WTK Hermanów
047,14
8KARINO (15)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL009670160508 / gniada / Qumball / Kimball / Iskra / Ottis Van't Eikhof
Józef Gacek / Aleksander Dur


Aleksander DUR
bpk
047,21
9ZAMIRA (73)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / siwa / Kwazar / / Zorza /
Katarzyna Niedźwiecka / Dagmara Dolińska


Barbara WICHNIAREK (JM.2004)
KJ Michałówka
048,33
10RAIMOND (32)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / gniada / Ben-Hur/ / Retma/
Andrzej Sobczak / Michalina Mazurczak


Michalina MAZURCZAK (MJ.1999)
bpk
048,99
11POLUBNA (46)
Małopolska / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / gniada / Lubań / Prima
Stanisław Jopek / Adam Hybiak


Kornelia NAGŁA (MJ.1998)
St. KJ Stajnia Adamus
049,20
12PREMIA (53)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2002 (16) /
- / siwa / Nn / Nn
Maria Szary / Maria Szary


Olga RYBCZYŃSKA (JM.2003)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
049,76
13ARKA (1)




Weronika BANASZAK
Stajnia "King" Boguszynek
050,19
14ALTEA (63)




Olga KWIECIŃSKA
WTK Hermanów
050,79
15CZAKO BLUE (37)
KUC / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Katarzyna Wieczorek


Zosia MICHURA (JM.2006)
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
050,84
16DANINA (52)
WLKP / POL / Klacz / 2007 (11) /
POL007610214107 / kasztanowata / Denar/ / Drahma/
Andrzej Wojciechowski / Adam Hybiak


Joanna MROZIŃSKA (MJ.1998)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
050,98
17IN TIME (33)
KWPN / NED / Klacz / 2010 (8) /
528003201000219 / siwa / Indorado / Corrado I / Waludine / Goodtimes
- / Magdalena Murawska


Magdalena MURAWSKA
KJ Zagórów
051,01
18TALMET (66)




Natalia GRACZYK
WTK Hermanów
051,20
19INDI (43)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / siwa / Nn / Nn
Adam Hybiak / Monika Ciołek


Julia CIOŁEK (JM.2004)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
051,41
20HAPPY DAY (48)
Pełna Krew Angielska / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / gniada / Grand Presidium / Hulaj Dusza
Grażyna Molska, Wiesław Saniewski / Andrzej Wolniewicz


Julia MICHALAK (JM.2004)
St. KJ Stajnia Adamus
052,38
21DAMIRI (65)




Anna BOLEK
WTK Hermanów
052,47
22WENTO (8)
SP / POL / Wałach / 2012 (6) /
616 009 69 00135 12 / kara / Marafon / Wenecja
Jasiulek Iwona / Wojciech Markowski


Charlotte DESAILLY-MARKOWSKA
bez klubu
053,33
23CONGO AK (10)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / gniada / Contendus / Czunita K
- / Monika Grzegorek


Adrianna GRZEGOREK (JM.2006)
Stajnia Maskawa
055,02
24MAROKO (25)
KUC / POL / Wałach / 2013 (5) /
616013610107713 / srokata / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / MAJA
Daleszyński Konrad / Patrycja Pawłowska


Nikola PANAROWICZ (JM.2006)
Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
056,43
25ARAMIS (36)
HUC / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / kara / Paw / / A-Rosa /
Krystian Staniek / Katarzyna Wieczorek


Ewa FRYGA (JM.2005)
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
449,18
26FURORA (47)
SP / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / kasztanowata / For Leo / / Funcky
Andrzej Wolniewicz / Andrzej Wolniewicz


Dominika WOLNIEWICZ (JM.2006)
St. KJ Stajnia Adamus
561,38
27HERA (50)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (12) /
POL 007 61 00158 61 / gniada / Lwówek / Hiacynta
Pazdrowski Dariusz / Hybiak Adam


Zofia JANISZEWSKA (JM.2006)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
563,41
28LUMEN (56)
/ / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / siwa / / / /
/ / /


Aleksandra TROJANOWICZ (MJ.1998)
KJ Zagórów
976,87
CASINO (24)
KUC / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
Magdalena Wroczyńska / Magdalena Wroczyńska


Hanna WIKIEŁ (JM.2005)
K.J. RUNOWO
elim
ROMANUS N (49)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / kasztanowata / Ratrak / Ropucha
Namysłowski Marek / Hanna Szymczak


Natalia SZYMCZAK (J.2000)
WTK Hermanów
elim
ARKA (1)




Victoria TOMASZEWSKA
Stajnia "King" Boguszynek
elim
KASIA (44)
TS / POL / Klacz / 2011 (7) /
616999610244611 / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
Bartosz Kwasiżur / Bartosz Kwasiżur


Zuzanna KWASIŻUR (JM.2005)
St. KJ Stajnia Adamus
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
CONGO AK (10)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / gniada / Contendus / Czunita K
- / Monika Grzegorek


Adrianna GRZEGOREK (JM.2006)
Stajnia Maskawa
051,42
LUMEN (56)
/ / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / siwa / / / /
/ / /


Aleksandra TROJANOWICZ (MJ.1998)
KJ Zagórów
160,03
ROMANUS N (49)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / kasztanowata / Ratrak / Ropucha
Namysłowski Marek / Hanna Szymczak


Natalia SZYMCZAK (J.2000)
WTK Hermanów
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
60 s
Startowało koni
35
Ukończyło koni
28
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak




Zawody towarzyskie i regionalne w skokach przez przeszkody - Folwark Konny Hermanów

Hermanów, 9 września 2018
Wydruk: 09-09-2018 20:00:24
3 ZT/L
12:45
(09-09-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 ZT / L / Dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No: 3 ZT / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1GREY GRANNUS (18)
KWPN / NED / Wałach / 2011 (7) /
528003201100339 / siwa / Campbell VDL / Cassini I / Bubala / Odermus R
J. R. Vlot / Helena Gromada


Mariusz GROMADA
KJ Mar-Klin
048,80028,31
2ALTEA (63)




Olga KWIECIŃSKA
WTK Hermanów
048,81029,78
3ZAMIRA (73)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / siwa / Kwazar / / Zorza /
Katarzyna Niedźwiecka / Dagmara Dolińska


Barbara WICHNIAREK (JM.2004)
KJ Michałówka
050,11030,97
4MAROKO (25)
KUC / POL / Wałach / 2013 (5) /
616013610107713 / srokata / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / MAJA
Daleszyński Konrad / Patrycja Pawłowska


Nikola PANAROWICZ (JM.2006)
Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
059,97032,19
5RAIMOND (32)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / gniada / Ben-Hur/ / Retma/
Andrzej Sobczak / Michalina Mazurczak


Michalina MAZURCZAK (MJ.1999)
bpk
052,51429,61
6DAMIRI (65)




Anna BOLEK
WTK Hermanów
054,07433,60
7JUBILATKA (68)




Paulina BOCHEŃSKA
WTK Hermanów
045,84438,41
8FURORA (47)
SP / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / kasztanowata / For Leo / / Funcky
Andrzej Wolniewicz / Andrzej Wolniewicz


Dominika WOLNIEWICZ (JM.2006)
St. KJ Stajnia Adamus
444,50
9ODRECKA (45)
SP / POL / Klacz / 2007 (11) /
POL009670172707 / kara / Fred / Colorado / Odra / Oder
Kornelia Nagła / Kornelia Nagła


Kornelia NAGŁA (MJ.1998)
St. KJ Stajnia Adamus
444,63
10DAFNE (34)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
POL009610154608 / gniada / Denar / Caletto's Son / Darna / Loxley
Roman Dudkowiak / Roman Dudkowiak


Aleksandra ORCZYK
LZS Lech Gniezno
445,05
11TALMET (66)




Natalia GRACZYK
WTK Hermanów
448,18
12KARINO (15)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL009670160508 / gniada / Qumball / Kimball / Iskra / Ottis Van't Eikhof
Józef Gacek / Aleksander Dur


Aleksander DUR
bpk
449,69
13HEABISCUIT N (26)
WLKP / POL / Wałach / 2014 (4) /
616007610105214 / gniada / Lapis / Lagaro / H'Lotka / Magnet
Jacek Nowaczyk / Jacek Nowaczyk


Sandra NOWACZYK (MJ.1997)
KJ Mustang Kochowo
450,33
14IN TIME (33)
KWPN / NED / Klacz / 2010 (8) /
528003201000219 / siwa / Indorado / Corrado I / Waludine / Goodtimes
- / Magdalena Murawska


Magdalena MURAWSKA
KJ Zagórów
454,52
15TORINA DEUX (21)
KUC / POL / Klacz / 2012 (6) /
616999610226312 / gniada / Czuwaj / / Sasanka /
Sławomi Zobel / Sławomir Zobel


Marcelina ZOBEL (JM.2003)
Stajnia Dębnica
850,54
16HAPPY DAY (48)
Pełna Krew Angielska / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / gniada / Grand Presidium / Hulaj Dusza
Grażyna Molska, Wiesław Saniewski / Andrzej Wolniewicz


Julia MICHALAK (JM.2004)
St. KJ Stajnia Adamus
852,72
17HEBERTINA (70)




Daniel WIELICZKO
KJ Pobet
879,08
KASIA (44)
TS / POL / Klacz / 2011 (7) /
616999610244611 / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
Bartosz Kwasiżur / Bartosz Kwasiżur


Zuzanna KWASIŻUR (JM.2005)
St. KJ Stajnia Adamus
elim
ARKA (1)




Julia OSTROWSKA (J.2002)
Stajnia "King" Boguszynek
elim
MARY GLENN (22)
Niem. Sport. / POL / Klacz / 2004 (14) /
DE457-0001078-04 / gniada / Glenn Mentino / Glenn Alme / Anette / Altmeister
- / Jacek Wachowiak


Wiktoria NOWAK (J.2000)
KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
elim
TINA (16)
SP / POL / Klacz / 2003 (15) /
POL009570049903 / siwa / Silver Dream / Silbersee / Talia / Diament
Władysław Gałęziowski / Aleksander Dur


Aleksander DUR
bpk
rez
HERA (50)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (12) /
POL 007 61 00158 61 / gniada / Lwówek / Hiacynta
Pazdrowski Dariusz / Hybiak Adam


Zofia JANISZEWSKA (JM.2006)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
rez

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
DAFNE (34)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
POL009610154608 / gniada / Denar / Caletto's Son / Darna / Loxley
Roman Dudkowiak / Roman Dudkowiak


Aleksandra ORCZYK
LZS Lech Gniezno
050,41029,25
TORINA DEUX (21)
KUC / POL / Klacz / 2012 (6) /
616999610226312 / gniada / Czuwaj / / Sasanka /
Sławomi Zobel / Sławomir Zobel


Marcelina ZOBEL (JM.2003)
Stajnia Dębnica
447,62

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100/100
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/4
Liczba skoków(Jumps)
9/4
Dystans (m)
370/230
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
64/40 s
Startowało koni
24
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak




Zawody towarzyskie i regionalne w skokach przez przeszkody - Folwark Konny Hermanów

Hermanów, 9 września 2018
Wydruk: 09-09-2018 20:00:28
4 ZR/L
14:00
(09-09-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 ZR / L / Dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No: 4 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ODRECKA (45)
SP / POL / Klacz / 2007 (11) /
POL009670172707 / kara / Fred / Colorado / Odra / Oder
Kornelia Nagła / Kornelia Nagła


Kornelia NAGŁA (MJ.1998)
St. KJ Stajnia Adamus
045,25025,17
2CUIDAMME (30)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL00961022710 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Centuria / Lavendel
Michał Szafryna / Janusz Kiciński


Janusz KICIŃSKI
KJ Profil Piła
051,90027,59
3GRALSON 0000 (58)
Westfalska / GER / Wałach / 2001 (17) /
- / gniada / Grashuter / Grannuse
. / Aleksander Trojanowicz


Borys TROJANOWICZ (JM.2006)
KJ Zagórów
049,83027,64
4KASIA (44)
TS / POL / Klacz / 2011 (7) /
616999610244611 / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
Bartosz Kwasiżur / Bartosz Kwasiżur


Zuzanna KWASIŻUR (JM.2005)
St. KJ Stajnia Adamus
050,22028,24
5KAN KAN RO (54)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) /
616009610029111 / siwa / Cancoon / Kolia JK
Robert Ostrowski / Robert Ostrowski


Jacek OLEJNICKI
KJ Gołębin Stary
054,31028,68
6EX LIBRIS GOLD Z (59)
ZANG / POL / Ogier / 2013 (5) /
056015Z55508213 / gniada / Eldorado Van De Zeshoek / Clinton / Centuria / Lavendel
Michał Szafryna / Michał Szafryna


Michał SZAFRYNA
Budzyński KS Kłos
057,24030,45
7CUPIDO (62)
Węg. Półkrew / HUN / Wałach / 2012 (6) /
HUNMMF122290310 / gniada / Agropoin Chupalido / Calido I / Cleris / Castor


Joanna ŻAK
KJ Raduszyn Stajnia Złotoryjsko
055,04135,13
8CON CHELLA (40)
HAN / GER / Klacz / 2012 (6) /
DE431316589212 / gniada / Con Chello / Chello I / Enigma L / Escudo I
Sylke Kussner / Mateusz Kowalczyk


Mateusz KOWALCZYK
BPK - WIE
052,70427,81
9DONNA (60)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / kasztanowata / Lord Star / Daisy L
Leon Hyla / Michalina Osetek


Michalina OSETEK
Racocki Klub Jeździecki
050,80430,07
10MARY GLENN (22)
Niem. Sport. / POL / Klacz / 2004 (14) /
DE457-0001078-04 / gniada / Glenn Mentino / Glenn Alme / Anette / Altmeister
- / Jacek Wachowiak


Wiktoria NOWAK (J.2000)
KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
052,73430,54
11GREY GRANNUS (18)
KWPN / NED / Wałach / 2011 (7) /
528003201100339 / siwa / Campbell VDL / Cassini I / Bubala / Odermus R
J. R. Vlot / Helena Gromada


Mariusz GROMADA
KJ Mar-Klin
047,34830,13
12DANINA (52)
WLKP / POL / Klacz / 2007 (11) /
POL007610214107 / kasztanowata / Denar/ / Drahma/
Andrzej Wojciechowski / Adam Hybiak


Martyna MROZIŃSKA
Stajnia Adamus
047,211039,81
13FURORA (47)
SP / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / kasztanowata / For Leo / / Funcky
Andrzej Wolniewicz / Andrzej Wolniewicz


Dominika WOLNIEWICZ (JM.2006)
St. KJ Stajnia Adamus
449,25
14ZAWRAT (57)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
616009510252813 / gniada / Canabis Z / / Z Evette Ex Evette / Zavall VDL
Eco-Abi Ewa Fabińska / Aleksander Trojanowicz


Aleksandra TROJANOWICZ (MJ.1998)
KJ Zagórów
452,54
15HEBERTINA (70)




Daniel WIELICZKO
KJ Pobet
873,59
16HERA TS (61)
TS / POL / Klacz / 2000 (18) /
POL999520057800 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
- / Aleksander Trojanowicz


Borys TROJANOWICZ (JM.2006)
KJ Zagórów
1168,14
17HAPPY DAY (48)
Pełna Krew Angielska / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / gniada / Grand Presidium / Hulaj Dusza
Grażyna Molska, Wiesław Saniewski / Andrzej Wolniewicz


Julia MICHALAK (JM.2004)
St. KJ Stajnia Adamus
1255,72

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100/100
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/4
Liczba skoków(Jumps)
9/4
Dystans (m)
350/190
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
60/33 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak




Zawody towarzyskie i regionalne w skokach przez przeszkody - Folwark Konny Hermanów

Hermanów, 9 września 2018
Wydruk: 09-09-2018 20:00:31
5 ZR/P
15:00
(09-09-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 ZR / P / Dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No: 5 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1JAMAYKA (20)
SP / POL / Klacz / 2006 (12) /
POL009580579906 / ciemnogniada / Landjonker S / Landjonker / Joy / Iterb
Jerzy Jakubczak / Jerzy Jakubczak


Eliza STARCZAK
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
054,42026,28400 PLN
2CALIPSO (27)
SP / POL / Wałach / 2007 (11) /
009640073807 / gniada / Aviano / / Carola /


Leszek WARZECHA
KJ Zagórów
052,87027,69300 PLN
3EX LIBRIS GOLD Z (59)
ZANG / POL / Ogier / 2013 (5) /
056015Z55508213 / gniada / Eldorado Van De Zeshoek / Clinton / Centuria / Lavendel
Michał Szafryna / Michał Szafryna


Michał SZAFRYNA
Budzyński KS Kłos
057,83028,69200 PLN
4DONNA (60)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / kasztanowata / Lord Star / Daisy L
Leon Hyla / Michalina Osetek


Michalina OSETEK
Racocki Klub Jeździecki
056,05030,2950 PLN
5CORONA 123 (17)
WESTF / POL / Klacz / 2009 (9) /
DE441410837009 / gniada / Coronas / Cornet Obolensky / Raphaela / RTL
Sławomir Zieniewicz / Sławomir Zieniewicz


Dominika ZIENIEWICZ (JM.2004)
KJ Zagórów
055,74030,3550 PLN
6GRAL (38)
SP / POL / Wałach / 2003 (15) /
POL009600186203 / gniada / Luron / Guidam / Gawra / Dżentelmen
Krzysztof Pałyska / Narcyz Perz


Wiktoria PERZ (J.2000)
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
053,571039,64
7ZAWRAT (57)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
616009510252813 / gniada / Canabis Z / / Z Evette Ex Evette / Zavall VDL
Eco-Abi Ewa Fabińska / Aleksander Trojanowicz


Aleksandra TROJANOWICZ (MJ.1998)
KJ Zagórów
452,37
8EMO (41)
SP / POL / Wałach / 2012 (6) /
616009610063312 / gniada / Bolshoi / Favoritas / Emocja / Le Voltaire
SK Dobrzyniewo / Julita Janusz


Mateusz KOWALCZYK
BPK - WIE
454,30
9CUIDAMME (30)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL00961022710 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Centuria / Lavendel
Michał Szafryna / Janusz Kiciński


Janusz KICIŃSKI
KJ Profil Piła
455,57
10DEEP PURPLE (28)
NPRS / NED / Wałach / 2008 (10) /
528008080264808 / gniada / Drossan / Drosselklang II / Zusette DJ / Quasimodo Z
- / Marcin Grobelny


Leszek WARZECHA
KJ Zagórów
768,97
11CON CHELLA (40)
HAN / GER / Klacz / 2012 (6) /
DE431316589212 / gniada / Con Chello / Chello I / Enigma L / Escudo I
Sylke Kussner / Mateusz Kowalczyk


Mateusz KOWALCZYK
BPK - WIE
859,22
12CUPIDO (62)
Węg. Półkrew / HUN / Wałach / 2012 (6) /
HUNMMF122290310 / gniada / Agropoin Chupalido / Calido I / Cleris / Castor


Joanna ŻAK
KJ Raduszyn Stajnia Złotoryjsko
859,90
13SELENA (13)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) /
POL009580118005 / ciemnogniada / Landjonker S / Landjonker / Saxon Way / Professional
Jerzy Jakubczak / Izabela Dreger


Magdalena DREGER (JM.2003)
KJ Stajnia z Kopytem
1274,07
14HERA TS (61)
TS / POL / Klacz / 2000 (18) /
POL999520057800 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
- / Aleksander Trojanowicz


Borys TROJANOWICZ (JM.2006)
KJ Zagórów
1674,02
15GRALSON 0000 (58)
Westfalska / GER / Wałach / 2001 (17) /
- / gniada / Grashuter / Grannuse
. / Aleksander Trojanowicz


Borys TROJANOWICZ (JM.2006)
KJ Zagórów
2072,86
HAJLATINO (71)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
616009670015713 / siwa / Caretino K / / Hajla / Chippendale 2
Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko


Daniel WIELICZKO
KJ Pobet
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
120/120
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/4
Liczba skoków(Jumps)
9/4
Dystans (m)
350/190
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
60/33 s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak




Zawody towarzyskie i regionalne w skokach przez przeszkody - Folwark Konny Hermanów

Hermanów, 9 września 2018
Wydruk: 09-09-2018 20:00:34
6 ZR/N
16:15
(09-09-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 6 ZR / N / Zwykły, art. 238.2.1
(Competition No: 6 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CALIPSO (27)
SP / POL / Wałach / 2007 (11) /
009640073807 / gniada / Aviano / / Carola /


Leszek WARZECHA
KJ Zagórów
070,98600 PLN
2JAMAYKA (20)
SP / POL / Klacz / 2006 (12) /
POL009580579906 / ciemnogniada / Landjonker S / Landjonker / Joy / Iterb
Jerzy Jakubczak / Jerzy Jakubczak


Eliza STARCZAK
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
072,85400 PLN
3GRAL (38)
SP / POL / Wałach / 2003 (15) /
POL009600186203 / gniada / Luron / Guidam / Gawra / Dżentelmen
Krzysztof Pałyska / Narcyz Perz


Wiktoria PERZ (J.2000)
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
474,18300 PLN
4CORONA 123 (17)
WESTF / POL / Klacz / 2009 (9) /
DE441410837009 / gniada / Coronas / Cornet Obolensky / Raphaela / RTL
Sławomir Zieniewicz / Sławomir Zieniewicz


Dominika ZIENIEWICZ (JM.2004)
KJ Zagórów
478,33100 PLN
5EMO (41)
SP / POL / Wałach / 2012 (6) /
616009610063312 / gniada / Bolshoi / Favoritas / Emocja / Le Voltaire
SK Dobrzyniewo / Julita Janusz


Mateusz KOWALCZYK
BPK - WIE
1275,47100 PLN
6DEEP PURPLE (28)
NPRS / NED / Wałach / 2008 (10) /
528008080264808 / gniada / Drossan / Drosselklang II / Zusette DJ / Quasimodo Z
- / Marcin Grobelny


Leszek WARZECHA
KJ Zagórów
19103,91
7HAJLATINO (71)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
616009670015713 / siwa / Caretino K / / Hajla / Chippendale 2
Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko


Daniel WIELICZKO
KJ Pobet
2094,00
SELENA (13)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) /
POL009580118005 / ciemnogniada / Landjonker S / Landjonker / Saxon Way / Professional
Jerzy Jakubczak / Izabela Dreger


Magdalena DREGER (JM.2003)
KJ Stajnia z Kopytem
rez

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
120
Liczba przeszkód(Obstacles)
11
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
460
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
79 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Stanisław Helak
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak