ZT-B ZR-B VII Towarzyskie i Regionalne Zawody Jeździeckie w Skokach SKJ Gronówka

Barczyzna, 23 czerwca 2018
Wydruk: 25-06-2018 07:54:20
1 ZT/Debiuty
08:00
(23-06-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 ZT / Debiuty / Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
(Competition No: 1 ZT / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SILVER (126)
KUC / POL / Wałach / 0000 / - / srokata
NN / NN
Brak / Agnieszka Męczyńska


Aleksandra SZUBA (JM.2005)
KJ Atrium Swarzędz
074,56
1OLGIDA (3)
\ / - / K / 1999 (19) / - / -
Olgierda / Saphir
- / Janusz Tabaka


Karolina EJSAK
SKJ Gronówka
075,55
1BOJAR (82)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2003 (15) / - / kara
Nieznane / Nieznane
Stajnia Maskawa / Stajnia Maskawa


Julia GOŁDYCH (J.2001)
Stajnia Maskawa
071,93
1SELLENA (5)




Dominika KONIECZKA
SKJ Gronówka
066,30
1OLGIDA (3)
\ / - / K / 1999 (19) / - / -
Olgierda / Saphir
- / Janusz Tabaka


Weronika OSTROWSKA
SKJ Gronówka
070,26
1IRGA (6)




Martyna KOSIŃSKA
SKJ Gronówka
076,71
1BONA (7)
Wlkp / POL / - / - / - / -
- / Birma
- / Malachit


Bogna NISZCZAK
SKJ Gronówka
067,34
1KOWU (9)




Aleksandra ŁUBIŃSKA (J.2001)
SKJ Gronówka
068,45
1B-FENIX (88)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2013 (5) / - / izabelowata
Linde Hoeve's Optimist / B-Food Finezja
Arkadiusz Kasperski / Dąbrowska Marta


Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005)
KJ Michałówka
074,27
1NAJLEPSZA (20)
KUC / POL / Klacz / 2011 (7) / - / gniada
NN / NN
- / Laura Cybulska


Natalia SYDOW (JM.2005)
St. KJ Gronówka
071,14
1PASJONATA ARNI (128)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2012 (6) / - / ciemnogniada
Rondo's Matador/ / Anja
Jerzy Kołodziejek / Magdalena Jaśkiewicz


Klementyna RENNERT (JM.2004)
niezrzeszony
059,65
1PICASSO (100)
KUC / POL / Wałach / 2011 (7) / 616999520137011 / srokata
nn / nn / nn / nn
- / Anna Szewczuk


Anastazja FROŁOW (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
065,22
13FOREST (2)




Celina SKRZYPEK
SKJ Gronówka
285,37
14KOLORADO (1)




Weronika KRZYŻANOWSKA
SKJ Gronówka
477,73
14BOREK (4)




Julia KONIECZKA
SKJ Gronówka
471,61
16ALISZA (99)
KUC / POL / Klacz / 2013 (5) / 616013610039513 / gniada
Szaman / / Ali Drabka /
H. Tabaczyński / W. Goc


Anastazja FROŁOW (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
685,08
17FOREST (2)




Maria PIETRASZAK
SKJ Gronówka
786,21
18MOTYL (127)
KUC / POL / Wałach / 2005 (13) / - / siwa
NN / NN
Brak / Agnieszka Męczyńska


Zuzanna TULISZKIEWICZ (JM.2005)
KJ Atrium Swarzędz
11102,31
19BUBA (85)
NN / POL / Wałach / 2012 (6) / - / inna
nn / nn
Anna Skrzypczak / Anna Skrzypczak


Agata SKRZYPCZAK (Mł.2008)
Złoty Rubin
12106,60
20BOJAR (84)
SP / POL / Wałach / 2003 (15) / - / kara
Bacardi / Osmoza
Pomorska Joanna / Stajnia Maskawa


Anna JACASZEK (J.2001)
Stajnia Maskawa
1379,12
21MOTYL (127)
KUC / POL / Wałach / 2005 (13) / - / siwa
NN / NN
Brak / Agnieszka Męczyńska


Zuzanna TULISZKIEWICZ (JM.2005)
KJ Atrium Swarzędz
19135,20
SILVER (126)
KUC / POL / Wałach / 0000 / - / srokata
NN / NN
Brak / Agnieszka Męczyńska


Aleksandra SZUBA (JM.2005)
KJ Atrium Swarzędz
elim
POWER (97)
Małopolska / POL / Wałach / 2013 (5) / - / siwa
Sadam / Perła
Kaczor Łukasz / Krzysztof Ziemniarski


Monika ZIEMNIARSKA (J.2000)
brak przynależności klubowej
elim
BUBA (85)
NN / POL / Wałach / 2012 (6) / - / inna
nn / nn
Anna Skrzypczak / Anna Skrzypczak


Agata SKRZYPCZAK (Mł.2008)
Złoty Rubin
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
70
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
78 s
Startowało koni
24
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Wiesław Laskowski




ZT-B ZR-B VII Towarzyskie i Regionalne Zawody Jeździeckie w Skokach SKJ Gronówka

Barczyzna, 23 czerwca 2018
Wydruk: 25-06-2018 07:54:24
2 ZT/LL
09:00
(23-06-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 ZT / LL / Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
(Competition No: 2 ZT / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ISCO RJT (69)
NRPS / NLD / Wałach / 2009 (9) / - / gniada
Ismar / / Lenny /
- / Sylwia Maciejewska


Hanna MACIEJEWSKA (JM.2006)
KJ Kociałkowa Górka
067,63
1PASJONATA RAMZES (61)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2011 (7) / - / jelena
Rondo's Matador / Wolling's Dante / Zwaantjes Rozalien / Steehorst Pavarotti
Elżbieta Kołodziejek / Robert Pleśnierowicz


Klaudia KOSTRZEWSKA (MJ.1997)
SJ Baborówko
074,36
1PASJONATA RAMZES (61)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2011 (7) / - / jelena
Rondo's Matador / Wolling's Dante / Zwaantjes Rozalien / Steehorst Pavarotti
Elżbieta Kołodziejek / Robert Pleśnierowicz


Klaudia KOSTRZEWSKA (MJ.1997)
SJ Baborówko
073,17
1DAKOTA (125)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) / - / gniada
nn / nn / nn / nn
- / Agnieszka Męczyńska


Zofia SZYMANIAK (JM.2004)
KJ Atrium Swarzędz
068,31
1KOWU (9)




Aleksandra ŁUBIŃSKA (J.2001)
SKJ Gronówka
069,34
1BOREK (4)




Julia KRAWCZYŃSKA
SKJ Gronówka
072,80
1SELLENA (5)




Maria PIETRASZAK
SKJ Gronówka
065,89
1BONA (7)
Wlkp / POL / - / - / - / -
- / Birma
- / Malachit


Bogna NISZCZAK
SKJ Gronówka
067,96
1NORWANA (8)




Izabela SOBCZAK
SKJ Gronówka
077,47
1KAPRI (10)




Magdalena PALICKA
Stajnia Karino
071,75
1IRGA (6)




Klara MOSKALIK
SKJ Gronówka
068,45
1KAPRI (10)




Wiktoria SEŃCZUK
Stajnia Karino
077,73
1LUNA (11)




Piotr TARGOSZ
Stajnia Karino
065,77
1LUNA (11)




Piotr TARGOSZ
Stajnia Karino
057,11
1BILLY BOY (50)
SP / POL / Wałach / 2005 (13) / - / ciemnogniada
Analog / Bila
PL / Zuzanna Skowronek


Zuzanna SKOWRONEK (JM.2005)
KJ Podkowa Gruszczyn
062,23
1ANNAPURNA (46)
WLKP / POL / Klacz / 2009 (9) / 616007600267409 / kara
Czarczaf / / Agitacja /
SK Liski / Adrianna Marciniak


Amelia ŁADZIAK (JM.2004)
KJ Lotus Poznań
067,10
1BILLY BOY (50)
SP / POL / Wałach / 2005 (13) / - / ciemnogniada
Analog / Bila
PL / Zuzanna Skowronek


Zuzanna SKOWRONEK (JM.2005)
KJ Podkowa Gruszczyn
062,15
1BANDERA (58)
MŁP / POL / Klacz / 2007 (11) / - / gniada
Berberys / / Balerina /
Józef Zastawny / Igo Sobiak


Marta BAŁĄCZNA (JM.2004)
KJ Kociałkowa Górka
073,70
1E-CASTELLA NF (60)
HOL / GER / Klacz / 2012 (6) / DE421000096412 / siwa
Casall / Caretino / Rubia B / Carthago
Heiko Buettner / Monika Staniek


Aleksandra STANIEK (J.2001)
LKJ Abaria Iwno
076,31
1BANDERA (58)
MŁP / POL / Klacz / 2007 (11) / - / gniada
Berberys / / Balerina /
Józef Zastawny / Igo Sobiak


Marta BAŁĄCZNA (JM.2004)
KJ Kociałkowa Górka
073,60
1E-CASTELLA NF (60)
HOL / GER / Klacz / 2012 (6) / DE421000096412 / siwa
Casall / Caretino / Rubia B / Carthago
Heiko Buettner / Monika Staniek


Aleksandra STANIEK (J.2001)
LKJ Abaria Iwno
076,62
1COFFEE (90)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2012 (6) / - / ciemnogniada
Lombard / Cela
Marek Rowecki / Stajnia Maskawa


Alan BORUCZKOWSKI
Stajnia Maskawa
062,09
1BAGDAD (124)
NN / POL / Wałach / 0000 / - / kasztanowata
NN / NN
NN / Stajnia Maskawa


Michał KUJAWA
Stajnia Maskawa
068,56
1BAGDAD (124)
NN / POL / Wałach / 0000 / - / kasztanowata
NN / NN
NN / Stajnia Maskawa


Michał KUJAWA
Stajnia Maskawa
064,60
1R-CALVADOS (27)
SP / POL / Wałach / 2005 (13) / - / siwa
Corrado Son / Corrado I / Rezeda /
Kwiron Juszczak / Marcelina Rydlichowska


Marcelina RYDLICHOWSKA (JM.2006)
KJ Atrium Swarzędz
068,51
1CYTRA (62)
MK / POL / Klacz / 1999 (19) / - / srokata
nn / nn / nn / nn
- / Barbara Wojciechowska


Wiktoria MRÓWCZYŃSKA (J.2001)
Kociałkowa Górka
076,36
1DIAMENT (130)
Trakeńska / POL / Ogier / 2012 (6) / POL 732 01 00742 12 / kara
Emis / Delicja
Mirosław Kulpiński / Jacek Stawicki


Marianna STAWICKA (JM.2006)
Klub Jeździecki Kapada Wiry
057,42
1GROOD ROOS (47)
KWPN / NED / Klacz / 2011 (7) / - / kasztanowata
PETER PAN / PILOT / SIDNEY THE KIDNEY / MYSTIKO
J. KLOMPHAAR / Natalia Rutkowska


Filip KAPAŁA
KJ Michałówka
066,21
1GROOD ROOS (47)
KWPN / NED / Klacz / 2011 (7) / - / kasztanowata
PETER PAN / PILOT / SIDNEY THE KIDNEY / MYSTIKO
J. KLOMPHAAR / Natalia Rutkowska


Filip KAPAŁA
KJ Michałówka
066,66
30NORWANA (8)




Wiktoria KOZIELSKA
SKJ Gronówka
179,63
30ANNAPURNA (46)
WLKP / POL / Klacz / 2009 (9) / 616007600267409 / kara
Czarczaf / / Agitacja /
SK Liski / Adrianna Marciniak


Amelia ŁADZIAK (JM.2004)
KJ Lotus Poznań
180,28
32CYTRA (62)
MK / POL / Klacz / 1999 (19) / - / srokata
nn / nn / nn / nn
- / Barbara Wojciechowska


Julia SZULC (J.2001)
LKS Cwał Poznań
285,30
33PASJONATA ARNI (128)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2012 (6) / - / ciemnogniada
Rondo's Matador/ / Anja
Jerzy Kołodziejek / Magdalena Jaśkiewicz


Klementyna RENNERT (JM.2004)
niezrzeszony
463,61
33NAJLEPSZA (20)
KUC / POL / Klacz / 2011 (7) / - / gniada
NN / NN
- / Laura Cybulska


Natalia SYDOW (JM.2005)
St. KJ Gronówka
477,38
33ISCO RJT (69)
NRPS / NLD / Wałach / 2009 (9) / - / gniada
Ismar / / Lenny /
- / Sylwia Maciejewska


Hanna MACIEJEWSKA (JM.2006)
KJ Kociałkowa Górka
473,90
33IRGA (6)




Zofia LEŚNA
SKJ Gronówka
476,06
33BOREK (4)




Weronika KRZYŻANOWSKA
SKJ Gronówka
469,82
33CORRLANDO LAND (81)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2013 (5) / - / kasztanowata
Caretino K / Chwała
Haryk Łukasz / Patryk Bielecki


Patryk BIELECKI (MJ.1998)
Stajnia Maskawa
468,18
33R-CALVADOS (27)
SP / POL / Wałach / 2005 (13) / - / siwa
Corrado Son / Corrado I / Rezeda /
Kwiron Juszczak / Marcelina Rydlichowska


Marcelina RYDLICHOWSKA (JM.2006)
KJ Atrium Swarzędz
465,15
33DIAMENT (130)
Trakeńska / POL / Ogier / 2012 (6) / POL 732 01 00742 12 / kara
Emis / Delicja
Mirosław Kulpiński / Jacek Stawicki


Marianna STAWICKA (JM.2006)
Klub Jeździecki Kapada Wiry
453,84
41SELLENA (5)




Natalia GOMUŁA
SKJ Gronówka
580,82
42DAKOTA (125)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) / - / gniada
nn / nn / nn / nn
- / Agnieszka Męczyńska


Zofia SZYMANIAK (JM.2004)
KJ Atrium Swarzędz
682,12
42CORRLANDO LAND (81)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2013 (5) / - / kasztanowata
Caretino K / Chwała
Haryk Łukasz / Patryk Bielecki


Patryk BIELECKI (MJ.1998)
Stajnia Maskawa
685,99
PICASSO (100)
KUC / POL / Wałach / 2011 (7) / 616999520137011 / srokata
nn / nn / nn / nn
- / Anna Szewczuk


Anastazja FROŁOW (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
elim
POWER (97)
Małopolska / POL / Wałach / 2013 (5) / - / siwa
Sadam / Perła
Kaczor Łukasz / Krzysztof Ziemniarski


Monika ZIEMNIARSKA (J.2000)
brak przynależności klubowej
elim
BONA (7)
Wlkp / POL / - / - / - / -
- / Birma
- / Malachit


Maria BRYLEWSKA
SKJ Gronówka
elim
COFFEE (90)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2012 (6) / - / ciemnogniada
Lombard / Cela
Marek Rowecki / Stajnia Maskawa


Alan BORUCZKOWSKI
Stajnia Maskawa
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
78 s
Startowało koni
47
Ukończyło koni
43
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Wiesław Laskowski




ZT-B ZR-B VII Towarzyskie i Regionalne Zawody Jeździeckie w Skokach SKJ Gronówka

Barczyzna, 23 czerwca 2018
Wydruk: 25-06-2018 07:54:29
3 ZR/KUCE 60
10:50
(23-06-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 ZR / KUCE 60 / Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 9-11 lat)
(Competition No: 3 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1DENIS (55)
KUC / POL / Wałach / 2005 (13) / POL013660381205 / kasztanowata
Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Pamina / Vechtzicht's Never Mind
Strużyński Leszek / Łukasz Skotarczak


Nel SKOTARCZAK (Mł.2009)
KJ Podkowa Gruszczyn
070,37030,62
2EROZJA (68)
KUC / POL / Klacz / 2005 (13) / POL013680042705 / gniada
Jambo / Wolfs Hamway - R / Eroika / Dżagar
Tomasz Kowala / Marcelina Jackowiak


Marcelina JACKOWIAK (Mł.2007)
St. KJ Gronówka
074,21032,33
3FIGARO (138)
Kuc Feliński / POL / Ogier / 2006 (12) / POL013610260906 / tarantowata
Topaz / Styl / Fauna / Grey


Nell SÓWKA (Mł.2008)
KJ Podkowa Gruszczyn
072,49032,65
4S-PIORUN (37)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2009 (9) / 616013670129009 / siwa
nn / nn / Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
Jorg Berning / Iveco Truck Partner


Nell SÓWKA (Mł.2008)
KJ Podkowa Gruszczyn
082,94035,48
5BATOR (56)
KUC / HUN / Wałach / 2004 (14) / POL013611585004 / kara
Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur / Manci / Nagydorog Gabi
- / Łukasz Skotarczak


Nel SKOTARCZAK (Mł.2009)
KJ Podkowa Gruszczyn
073,15035,55
6CAJERO (122)
KUC / POL / Wałach / 2004 (14) / 616999611504104 / ciemnogniada
nn / nn / nn / nn
Iwona Kierznowska / Iwona Kierznowska


Jagoda KIERZNOWSKA (Mł.2007)
KJ Sokół Damasławek
076,38035,78
7DOLMET MILKA (36)
KUC / POL / Klacz / 2007 (11) / POL013540122707 / siwa
Anero / Yedam's Claus / Marzanka / nn
- / Michał Rynowiecki


Antoni ŚLIWIŃSKI (Mł.2008)
KJ Podkowa Gruszczyn
083,90037,58
8WOJTEK (134)
KUC / POL / Wałach / 2010 (8) / 616013610268210 / kara
Monarcha / Wartownik / Wanessa / Eros
Zdzisław Szubstarski / Klaudia Olejniczak


Hanna STEIN (Mł.2008)
Pony Jumping Team
074,71037,88
9NOKIA (112)
OO / POL / Klacz / 1999 (19) / POL990000001136 / gniada
Camus / Eukaliptus / Nowina / Wermut
- / Grzegorz Jachimowicz


Julia BOHDAN (Mł.2007)
KJ Liljówka
069,42437,88
10FIDŻI (107)
KUC / POL / Klacz / 2013 (5) / 616013610193213 / tarantowata
Nepumuk / Nerath / Frytka / Amoretto
Rafał Ślozowski / Karolina Perek


Judyta PEREK (Mł.2007)
Posadowskie TJ
075,68elim
11ALF (34)
KUC / POL / Ogier / 1996 (22) / POL999640013896 / izabelowata
nn / nn / nn / nn
- / Katarzyna Stołowska


Sofi PRZYBYLSKA (Mł.2009)
KJ Podkowa Gruszczyn
185,48
12ROYAL (95)
KUC / POL / Wałach / 1998 (20) / - / siwa
NN / NN
NN / JAROSŁAW KÓSKA


Jolanta KÓSKA (Mł.2008)
KJ Agro-Handel Śrem
289,82
13FERRARI (35)
KUC / POL / Wałach / 2003 (15) / 528009041111799 / srokata
nn / nn / nn / nn
- / Michał Stanisławiak


Antoni ŚLIWIŃSKI (Mł.2008)
KJ Podkowa Gruszczyn
478,66
14PIPI (135)
KUC / POL / Klacz / 2008 (10) / 616999610261305 / siwa
nn / nn / nn / nn
- / Kladia Olejniczak


Hanna STEIN (Mł.2008)
Pony Jumping Team
5101,35
15ROZBÓJNIK (136)
KUC / POL / Klacz / 2014 (4) / 616999681034114 / siwa
nn / nn / nn / nn
- / Klaudia Olejniczak


Luna KOWALONEK (Mł.2007)
Pony Jumping Team
10107,69
16ROSSUM'S TRAVEL (87)
New Forest Pony / POL / Wałach / 2003 (15) / POL014611176103 / gniada
Valentino / Vernons Vineyard / Rossums Miss Marple / Silverlea Spiderman
- / Filip Wysoczańki


Nina WYSOCZAŃSKA (Mł.2008)
KJ Michałówka
0T66,16
16ROYAL (95)
KUC / POL / Wałach / 1998 (20) / - / siwa
NN / NN
NN / JAROSŁAW KÓSKA


Jolanta KÓSKA (Mł.2008)
KJ Agro-Handel Śrem
0T77,44
16ALF (34)
KUC / POL / Ogier / 1996 (22) / POL999640013896 / izabelowata
nn / nn / nn / nn
- / Katarzyna Stołowska


Sofi PRZYBYLSKA (Mł.2009)
KJ Podkowa Gruszczyn
0T77,50
16FERRARI (35)
KUC / POL / Wałach / 2003 (15) / 528009041111799 / srokata
nn / nn / nn / nn
- / Michał Stanisławiak


Antoni ŚLIWIŃSKI (Mł.2008)
KJ Podkowa Gruszczyn
0T71,69
20ROZBÓJNIK (136)
KUC / POL / Klacz / 2014 (4) / 616999681034114 / siwa
nn / nn / nn / nn
- / Klaudia Olejniczak


Luna KOWALONEK (Mł.2007)
Pony Jumping Team
4T74,10
ROSSUM'S TRAVEL (87)
New Forest Pony / POL / Wałach / 2003 (15) / POL014611176103 / gniada
Valentino / Vernons Vineyard / Rossums Miss Marple / Silverlea Spiderman
- / Filip Wysoczańki


Nina WYSOCZAŃSKA (Mł.2008)
KJ Michałówka
elim
PIPI (135)
KUC / POL / Klacz / 2008 (10) / 616999610261305 / siwa
nn / nn / nn / nn
- / Kladia Olejniczak


Hanna STEIN (Mł.2008)
Pony Jumping Team
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
EROZJA (68)
KUC / POL / Klacz / 2005 (13) / POL013680042705 / gniada
Jambo / Wolfs Hamway - R / Eroika / Dżagar
Tomasz Kowala / Marcelina Jackowiak


Marcelina JACKOWIAK (Mł.2007)
St. KJ Gronówka
071,31
CAJERO (122)
KUC / POL / Wałach / 2004 (14) / 616999611504104 / ciemnogniada
nn / nn / nn / nn
Iwona Kierznowska / Iwona Kierznowska


Jagoda KIERZNOWSKA (Mł.2007)
KJ Sokół Damasławek
072,88
FIDŻI (107)
KUC / POL / Klacz / 2013 (5) / 616013610193213 / tarantowata
Nepumuk / Nerath / Frytka / Amoretto
Rafał Ślozowski / Karolina Perek


Judyta PEREK (Mł.2007)
Posadowskie TJ
481,34

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
60/60
Liczba przeszkód(Obstacles)
10/6
Liczba skoków(Jumps)
10/6
Dystans (m)
460/280
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu(Time allowed)
85/52 s
Startowało koni
25
Ukończyło koni
20
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Wiesław Laskowski




ZT-B ZR-B VII Towarzyskie i Regionalne Zawody Jeździeckie w Skokach SKJ Gronówka

Barczyzna, 23 czerwca 2018
Wydruk: 25-06-2018 07:54:33
4 ZR/KUCE 80
12:20
(23-06-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 ZR / KUCE 80 / Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 w ramach cyklu Wielko-Poniacy (zawodnicy 12-16 lat)
(Competition No: 4 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1ANTONY HOPKINS (31)
DRP / POL / Wałach / 2000 (18) / DE435350274200 / ciemnogniada
Apslau / Kaiseradler / Candy / Heros
- / Marta Stołowska-Lubońska


Amelia KLOTA (JM.2004)
KJ Podkowa Gruszczyn
076,95033,83
2SPENCER (51)
KUC / POL / Wałach / 2003 (15) / DE498570025703 / siwa
nn / nn / nn / nn
- / Stefan Stołowski


Nikola URBAŃSKA (J.2002)
KJ Podkowa Gruszczyn
068,20034,49
3FILEMON (121)
KUC / POL / Wałach / 2005 (13) / POL013610073405 / tarantowata
Taternik / Orkisz / Fraszka / Grant
Andrzej Kuświk / Maciej Hofman


Amelia HOFMAN (JM.2006)
KJ Olmet Ostsped Ostrów Wlkp.
074,70034,89
4GRAN CHACO (33)
KUC / POL / Ogier / 2008 (10) / POL013610240908 / bułana
Duero PP / Der Feine Lord / Grecja / Split
Jerzy Łukomski / Joanna Liszkowska


Zuzanna LISZKOWSKA (JM.2004)
KJ Podkowa Gruszczyn
073,22042,09
5LUCAS RJT (78)
Welsh Pony / GER / Wałach / 2011 (7) / DE435350300911 / gniada
Halifax / Hasko / Caroline / Chicago
Kirsten Bodo / Anna Antkowiak


Julia ANTKOWIAK (JM.2004)
Pony Jumping Team
076,90042,78
6TAZINA (108)
KUC / POL / Klacz / 2008 (10) / 616013680114308 / siwa
Ludger / / Tajga / nn
Sylwester Kosiński / Karolina Perek


Julia PEREK (J.2002)
Posadowskie TJ
076,38436,25
7JACOB (32)
KUC / POL / Wałach / 2008 (10) / 616999610318008 / kara
nn / nn / nn / nn
- / Katarzyna Stołowska


Marta KONARSKA (JM.2006)
KJ Podkowa Gruszczyn
467,88
7BRAVE HEART 8 (52)
DRP / POL / Wałach / 2008 (10) / DE422220042208 / ciemnogniada
Benneton Boy / Benetton S / Rosa Fee / Mac Geyver N
- / Monika Herzog i Tomasz Szeszuła


Zuzanna SZESZUŁA (JM.2006)
KJ Podkowa Gruszczyn
478,95
9ORLIT (115)
KUC / POL / Wałach / 2001 (17) / POL013611101201 / bułana
Split / Cynik / Orda / Halny
Monika Warych / Grzegorz Jachimowicz


Natalia SOBECKA (JM.2003)
KJ Liljówka
690,94
10MARIT (129)
Kuc Walijski / NED / Klacz / 2007 (11) / - / kasztanowata
Anmiklage's Sandor / / Gruthuis Daphne /
J. Schuurman / Barbara Zmierczak-Stawicka


Julia PIĘTA (Mł.2007)
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
899,32
11JACOB (32)
KUC / POL / Wałach / 2008 (10) / 616999610318008 / kara
nn / nn / nn / nn
- / Katarzyna Stołowska


Marta KONARSKA (JM.2006)
KJ Podkowa Gruszczyn
0T68,59
11BRAVE HEART 8 (52)
DRP / POL / Wałach / 2008 (10) / DE422220042208 / ciemnogniada
Benneton Boy / Benetton S / Rosa Fee / Mac Geyver N
- / Monika Herzog i Tomasz Szeszuła


Zuzanna SZESZUŁA (JM.2006)
KJ Podkowa Gruszczyn
0T68,51
11MATADOR (71)
KUC / POL / Wałach / 2006 (12) / - / kara
nn / nn / nn / nn
- / Stefan Stołowski


Zuzanna WALCZAK (JM.2005)
KJ Podkowa Gruszczyn
0T75,70
11ORLIT (115)
KUC / POL / Wałach / 2001 (17) / POL013611101201 / bułana
Split / Cynik / Orda / Halny
Monika Warych / Grzegorz Jachimowicz


Natalia SOBECKA (JM.2003)
KJ Liljówka
0T74,39
11MARIT (129)
Kuc Walijski / NED / Klacz / 2007 (11) / - / kasztanowata
Anmiklage's Sandor / / Gruthuis Daphne /
J. Schuurman / Barbara Zmierczak-Stawicka


Julia PIĘTA (Mł.2007)
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
0T76,75
MATADOR (71)
KUC / POL / Wałach / 2006 (12) / - / kara
nn / nn / nn / nn
- / Stefan Stołowski


Zuzanna WALCZAK (JM.2005)
KJ Podkowa Gruszczyn
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
ANTONY HOPKINS (31)
DRP / POL / Wałach / 2000 (18) / DE435350274200 / ciemnogniada
Apslau / Kaiseradler / Candy / Heros
- / Marta Stołowska-Lubońska


Amelia KLOTA (JM.2004)
KJ Podkowa Gruszczyn
075,46

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80/80
Liczba przeszkód(Obstacles)
10/6
Liczba skoków(Jumps)
10/6
Dystans (m)
460/280
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu(Time allowed)
85/52 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Wiesław Laskowski




ZT-B ZR-B VII Towarzyskie i Regionalne Zawody Jeździeckie w Skokach SKJ Gronówka

Barczyzna, 23 czerwca 2018
Wydruk: 25-06-2018 07:54:36
5 ZR/LL
13:45
(23-06-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 ZR / LL / Z trafieniem w normę czasu
(Competition No: 5 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1IZAURA (45)
WLKP / POL / Klacz / 2005 (13) / POL007610190505 / gniada
Landjonker S / Landjonker / Izoklina / Mazzel
- / Wiktoria Hoffmann


Wiktoria HOFFMANN (J.2000)
St. KJ Gronówka
077,99+1,99
2KWIRYN (132)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) / 616999610211309 / gniada
Argus / Sir Nell / Kliwia / Kamerton
Marek Gałowski / Marek Gałowski


Gabriela STARZYŃSKA (JM.2003)
Budzyński KS Kłos
081,28+5,28
3IN TIME (119)
KWPN / NED / Klacz / 2010 (8) / 528003201000219 / siwa
Indorado / Corrado I / Waludine / Goodtimes
- / Magdalena Murawska


Magdalena MURAWSKA
KJ Zagórów
089,86+13,86
4TAZINA (108)
KUC / POL / Klacz / 2008 (10) / 616013680114308 / siwa
Ludger / / Tajga / nn
Sylwester Kosiński / Karolina Perek


Julia PEREK (J.2002)
Posadowskie TJ
176,32+0,32
5WITO CORLEONE (101)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) / 616009610014513 / gniada
Michael Angelo F / Wolta / Kingsten
Jacek Maria / Tadeusz Szymoniak


Aleksandra NAZAR (JM.2003)
KJ Michałówka
276,31+0,31
6CONNORO (131)
Holsztyńska / POL / Ogier / 2014 (4) / - / ciemnogniada
Connor / Raisa
. / Jan Binkiewicz


Patrycja OBST
Budzyński KS Kłos
288,43+12,43
7BARDOTKA (139)




Paulina GRZYB
LKS Cwał Poznań
297,53+21,53

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
IN TIME (119)
KWPN / NED / Klacz / 2010 (8) / 528003201000219 / siwa
Indorado / Corrado I / Waludine / Goodtimes
- / Magdalena Murawska


Magdalena MURAWSKA
KJ Zagórów
088,73+12,73

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
76 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Wiesław Laskowski




ZT-B ZR-B VII Towarzyskie i Regionalne Zawody Jeździeckie w Skokach SKJ Gronówka

Barczyzna, 23 czerwca 2018
Wydruk: 25-06-2018 07:54:38
6 ZR/L
14:10
(23-06-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 6 ZR / L / Z trafieniem w normę czasu
(Competition No: 6 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1WITO CORLEONE (101)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) / 616009610014513 / gniada
Michael Angelo F / Wolta / Kingsten
Jacek Maria / Tadeusz Szymoniak


Aleksandra NAZAR (JM.2003)
KJ Michałówka
077,11+1,11
2ISTI (21)
KUC / POL / Ogier / 2103 / - / srokata
Nepumuk / / Izaura /
Robert Sydow / Paulina Sydow


Paulina SYDOW
LKJ Abaria Iwno
079,67+3,67
3IZAURA (45)
WLKP / POL / Klacz / 2005 (13) / POL007610190505 / gniada
Landjonker S / Landjonker / Izoklina / Mazzel
- / Wiktoria Hoffmann


Wiktoria HOFFMANN (J.2000)
St. KJ Gronówka
081,27+5,27
4ŁYLISTER (96)
MŁP / POL / Wałach / 2012 (6) / - / gniada
nn / nn / nn / nn
SK Mieczownica / Iwona Karpińska


Paweł KUBASZEWSKI
KJ Zagórów
085,31+9,31
5JJ AVICII (86)
ISH / IRL / Wałach / 2010 (8) / 372414005621354 / gniada
Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde / Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
Deirdre Lusby / Jarosław Niedźwiedź


Wiktoria NIEDŹWIEDŹ (J.2002)
LKS Cwał Poznań
088,42+12,42
6BARDOTKA (139)




Paulina GRZYB
LKS Cwał Poznań
089,71+13,71
7MAGIK (72)
KM / POL / Wałach / 2001 (17) / POL013530022101 / bułana
nn / nn / nn / nn


Katarzyna CIEŚLIŃSKA (J.2002)
LKS Cwał Poznań
089,74+13,74
8BULWAR (64)
WLKP / POL / Wałach / 2011 (7) / 616007600242711 / kasztanowata
Quito MB / Boy De La Barre II / Bonita / Campari M
Stanisław Wąsiakowski / Anna Stawińska


Amelia STAWIŃSKA (J.2002)
Posadowskie TJ
091,53+15,53
9KWIRYN (132)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) / 616999610211309 / gniada
Argus / Sir Nell / Kliwia / Kamerton
Marek Gałowski / Marek Gałowski


Gabriela STARZYŃSKA (JM.2003)
Budzyński KS Kłos
181,37+5,37
10CRAX (104)
OLD / GER / Wałach / 2012 (6) / DE418184000212 / ciemnogniada
Contendros / Contendro I / Casha / Calypso IV
Erja Aholainen / Waldemar Gaca


Waldemar GACA
LZS Lech Gniezno
186,03+10,03
11SAGENHAFT 5 (120)
Meklenburska / GER / Wałach / 2012 (6) / - / siwa
San Patriano 2 / Solitäre
Gestüt Ganschow / Marzenna Walden


Małgorzata CYBULSKA (MJ.1998)
KJ Baborówko
186,39+10,39
12INDEX (49)
WLKP / POL / Wałach / 2002 (16) / 616007611263602 / ciemnogniada
Dar / Dukat / Intuicja / Interpol
Robert Grunwald / Ryszard Nitka


Weronika JAZIKOWSKA (MJ.1998)
UKS Master Gniezno
289.87+13,87
13CONNORO (131)
Holsztyńska / POL / Ogier / 2014 (4) / - / ciemnogniada
Connor / Raisa
. / Jan Binkiewicz


Patrycja OBST
Budzyński KS Kłos
381,70+5,70

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
ISTI (21)
KUC / POL / Ogier / 2103 / - / srokata
Nepumuk / / Izaura /
Robert Sydow / Paulina Sydow


Paulina SYDOW
LKJ Abaria Iwno
081,63+5,63

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
76 s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Wiesław Laskowski




ZT-B ZR-B VII Towarzyskie i Regionalne Zawody Jeździeckie w Skokach SKJ Gronówka

Barczyzna, 23 czerwca 2018
Wydruk: 25-06-2018 07:54:41
7 ZR/P
15:00
(23-06-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 7 ZR / P / Z oceną stylu jeźdzca TALENT WIELKOPOLSKI
(Competition No: 7 ZR / )

Sędzia stylu: Roman Ruciński

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ocena styluCzasPunkty karne za czasWynik końcowyNagroda
Prize
1CZINGIS CHAN (106)
WLKP / POL / Wałach / 2007 (11) / POL007610239307 / gniada
Hufiec / Pick Wick / Czuła / Kurant
Katarzyna Olejnik / Sylwia Kamińska


Agata KAMIŃSKA (JM.2004)
KJ Ranczo Kołata
8,594,4208,5
2CYTRA (38)
SP / POL / Klacz / 2004 (14) / POL009680054604 / gniada
Ludger / Laptop / Czacza / Tango
Sylwester Kosiński / Norbert Meyer


Zuzanna MEYER (J.2000)
St. KJ Gronówka
8,392,7608,3
3FALCON (114)
SP / POL / Wałach / 2005 (13) / POL009590013105 / gniada
Concorde / Cor De La Bryere / Bella - Canta R / Darco
Andrzej Kubik / Tomasz Palacz


Oliwia PALACZ (JM.2004)
KJ Liljówka Stęszewko
8,292,2208,2
4--5FERRERO (30)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) / POL007610179508 / gniada
Izaurus / Contender Son / Ferara / Contender Son
Henryk Święcicki / Marcin Jankowiak


Marika JANKOWIAK (J.2000)
KJ Podkowa Gruszczyn
8,087,0808,0
4--5FIGARO (63)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) / POL009590242606 / gniada
Vis Versa / Iaco C / Figa / Ozarro
SK Walewice / Katarzyna Nowakowska


Amelia STAWIŃSKA (J.2002)
Posadowskie TJ
8,084,3108,0
6--8FLATTERY (70)
WLKP / POL / Klacz / 2008 (10) / POL007610179808 / ciemnogniada
Izaurus / Contender Son / Flara / Glueckspilz
Henryk Święcicki / Marcin Jankowiak


Laura JANKOWIAK (J.2002)
KJ Podkowa Gruszczyn
7,994,2507,9
6--8LORGO (113)
SP / POL / Wałach / 1995 (23) / POL009670002995 / ciemnogniada
Louis / Landgraf I / Barba / Cynik
x / Dorota Stabiszewska


Ida POZARZYCKA (JM.2003)
KJ Liljówka Stęszewko
7,988,8107,9
6--8NEKTON PLUS (54)
REN / POL / Wałach / 2005 (13) / DE443438505005 / gniada
Now Or Never M / Voltaire / Amona / Aristo
- / Rafał Wojtaszek


Vesna WOJTASZEK (JM.2004)
KJ Podkowa Gruszczyn
7,989,9607,9
9HINDUSKA DAMA L (111)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (12) / 616007610012606 / ciemnogniada
Drako / Drakdream / Higa / Arkan
Grzegorz Jachimowicz / Liliana Błochowiak-Jachimowicz


Julia BISKUP (JM.2003)
KJ Liljówka Stęszewko
7,892,3807,8
10--11CAROLINA 42 (67)
HOL / POL / Klacz / 2010 (8) / DE421000203510 / kasztanowata
Carolino / Caretino / T-Quidam / Quidam De Revel
Detlef Hennings / Katarzyna Nowakowska


Zuzanna NOWAKOWSKA (J.2002)
St. KJ Gronówka
7,996,740,27,7
10--11FABIA (22)
MECKL / GER / Klacz / 2009 (9) / DE427270656109 / gniada
Fabrico / Unkensee / Wellenkind / Wellenreiter
Christiane Kappenberg / Zofia Budzyńska


Zofia BUDZYŃSKA (J.2002)
St. KJ Gronówka
8,197,560,47,7
12JOGI GOZDAWA (53)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) / POL009670056106 / ciemnogniada
Qumball / Kimball / Jamajka / Jankes
Katarzyna Kinstler- Korban / Elżbieta Jendryke


Michalina JENDRYKE (JM.2004)
KJ Podkowa Gruszczyn
7,992,270,57,4
13SALAMON DON DARCO (80)
HUN / HUN / Wałach / 2010 (8) / HUMMTA100050000 / gniada
Salamon / Darco / Szeplak XI Szepseq / Szeplak X-4
- / Radosław Gebler


Aleksandra GEBLER (J.2002)
KJ Sokół Damasławek
8,5102,331,47,1
14RUSH R (39)
SP / POL / Klacz / 2011 (7) / 616009540099211 / ciemnogniada
Fair Play Coudreau / Abdullah / Romica R / Campari M
Romuald Hałabuda / Norbert Meyer


Zuzanna MEYER (J.2000)
St. KJ Gronówka
7,8101,261,26,6
15BOLTER (110)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) / 616009610026511 / kasztanowata
Vandamme / Guidam / Brenda / Professional
Janusz Grzewiński / Radosław Gebler


Aleksandra GEBLER (J.2002)
KJ Sokół Damasławek
6,597,680,46,1
16MAGIK (72)
KM / POL / Wałach / 2001 (17) / POL013530022101 / bułana
nn / nn / nn / nn


Katarzyna CIEŚLIŃSKA (J.2002)
LKS Cwał Poznań
8,5109,142,85,7
17NORMAN (66)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) / POL009640086308 / gniada
Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Niagara / Punkt
Wacław Jendzio / Dariusz Gonowski


Barbara GRONOWSKA (MJ.1998)
St. KJ Gronówka
6,789,721,55,2
18BULWAR (64)
WLKP / POL / Wałach / 2011 (7) / 616007600242711 / kasztanowata
Quito MB / Boy De La Barre II / Bonita / Campari M
Stanisław Wąsiakowski / Anna Stawińska


Amelia STAWIŃSKA (J.2002)
Posadowskie TJ
6,4110,2042,4
19JASYR (102)
SP / POL / Wałach / 2004 (14) / POL009590050004 / gniada
Lagrain / Landgraf I / Jacquelien / Zuidhorn
Małgorzata Balcerzak / Paweł Augustyniak


Zuzanna AUGUSTYNIAK (J.2002)
KJ Michałówka
7,1110,7552,1
20NORMAN (66)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) / POL009640086308 / gniada
Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Niagara / Punkt
Wacław Jendzio / Dariusz Gonowski


Barbara GRONOWSKA (MJ.1998)
St. KJ Gronówka
6,5113,697,1-0,6
21UPSILON VAN LIMERICK (65)
WEST / GER / Wałach / 2007 (11) / - / gniada
Upgrade / Jacobalia
* / Laura Lehmann


Laura LEHMANN (J.2000)
BPK
6,3120,357,5-1,2
22JJ AVICII (86)
ISH / IRL / Wałach / 2010 (8) / 372414005621354 / gniada
Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde / Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
Deirdre Lusby / Jarosław Niedźwiedź


Wiktoria NIEDŹWIEDŹ (J.2002)
LKS Cwał Poznań
6,2138,4214,6-8,4
UPSILON VAN LIMERICK (65)
WEST / GER / Wałach / 2007 (11) / - / gniada
Upgrade / Jacobalia
* / Laura Lehmann


Laura LEHMANN (J.2000)
BPK
elim
PATAGONIA WN (109)
WLKP / POL / Klacz / 2011 (7) / 616007610143911 / gniada
Cwał / Arion / Puma / Zulus
Piotr Brodziak / Wiesław Zieliński


Aleksandra ZIELIŃSKA (J.2001)
KJ Jeziorki-Osieczna
elim
PATAGONIA WN (109)
WLKP / POL / Klacz / 2011 (7) / 616007610143911 / gniada
Cwał / Arion / Puma / Zulus
Piotr Brodziak / Wiesław Zieliński


Aleksandra ZIELIŃSKA (J.2001)
KJ Jeziorki-Osieczna
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ocena styluCzasPunkty karne za czasWynik końcowyNagroda
Prize
CAROLINA 42 (67)
HOL / POL / Klacz / 2010 (8) / DE421000203510 / kasztanowata
Carolino / Caretino / T-Quidam / Quidam De Revel
Detlef Hennings / Katarzyna Nowakowska


Zuzanna NOWAKOWSKA (J.2002)
St. KJ Gronówka
7,792,910,57,2
LORGO (113)
SP / POL / Wałach / 1995 (23) / POL009670002995 / ciemnogniada
Louis / Landgraf I / Barba / Cynik
x / Dorota Stabiszewska


Ida POZARZYCKA (JM.2003)
KJ Liljówka Stęszewko
7,7100,6116,7
SALAMON DON DARCO (80)
HUN / HUN / Wałach / 2010 (8) / HUMMTA100050000 / gniada
Salamon / Darco / Szeplak XI Szepseq / Szeplak X-4
- / Radosław Gebler


Aleksandra GEBLER (J.2002)
KJ Sokół Damasławek
7,898,471,16,7
HINDUSKA DAMA L (111)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (12) / 616007610012606 / ciemnogniada
Drako / Drakdream / Higa / Arkan
Grzegorz Jachimowicz / Liliana Błochowiak-Jachimowicz


Julia BISKUP (JM.2003)
KJ Liljówka Stęszewko
6,695,801,55,1
FIGARO (63)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) / POL009590242606 / gniada
Vis Versa / Iaco C / Figa / Ozarro
SK Walewice / Katarzyna Nowakowska


Amelia STAWIŃSKA (J.2002)
Posadowskie TJ
6,7112,785,90,8
FERRERO (30)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) / POL007610179508 / gniada
Izaurus / Contender Son / Ferara / Contender Son
Henryk Święcicki / Marcin Jankowiak


Marika JANKOWIAK (J.2000)
KJ Podkowa Gruszczyn
elim
JASYR (102)
SP / POL / Wałach / 2004 (14) / POL009590050004 / gniada
Lagrain / Landgraf I / Jacquelien / Zuidhorn
Małgorzata Balcerzak / Paweł Augustyniak


Zuzanna AUGUSTYNIAK (J.2002)
KJ Michałówka
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
110/120
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
560
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
96 s
Startowało koni
32
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Wiesław Laskowski




ZT-B ZR-B VII Towarzyskie i Regionalne Zawody Jeździeckie w Skokach SKJ Gronówka

Barczyzna, 23 czerwca 2018
Wydruk: 25-06-2018 07:54:45
8 ZR/P
16:40
(23-06-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 8 ZR / P / Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 8 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BLACK JACK (91)
OLD / GER / Wałach / 2008 (10) / DE433330564108 / ciemnogniada
Charming Boy / / Celira / Rouletto
Gerd Gerdes / Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
067,49300 PLN
2CLARUS (105)
HOL / GER / Ogier / 2005 (13) / DE421000408205 / gniada
Contender / Calypso II / E - Larissa / Landgraf I
Schmidt Werner / Tadeusz Pełeszuk


Tadeusz PEŁESZUK
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
070,63200 PLN
3KRES (74)
WLKP / POL / Wałach / 2013 (5) / 616007610137013 / gniada
Romario / Caletto's Son / Karina / Poplon
Anna Balukiewicz / Wiesław Laskowski


Filip LASKOWSKI
LKJ Abaria Iwno
074,56100 PLN
4OLANDI (48)
WLKP / POL / Wałach / 2002 (16) / - / gniada
Landos / Lord / Opozycja / Hacel
Urszula Farysej / Ziemek Nowicki


Ziemowit NOWICKI (J.2000)
St. KJ Gronówka
079,3550 PLN
5ŁYLISTER (96)
MŁP / POL / Wałach / 2012 (6) / - / gniada
nn / nn / nn / nn
SK Mieczownica / Iwona Karpińska


Paweł KUBASZEWSKI
KJ Zagórów
199,95
6LIZBONA (123)
SP / POL / Klacz / 2006 (12) / POL009640088706 / kasztanowata
Almetto P / Rabiatos Z / Lama / West
Bogdan Siwak / Jacek Drążkiewicz


Kornelia DRĄŻKIEWICZ (MJ.1998)
LKJ Abaria Iwno
464,84
7MISTRAL (92)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) / 616009610136211 / gniada
Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra / Miss Monroe / Landor S
Przemysław Piskorek / Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
477,93
8DURAVELLA (75)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) / POL009610219408 / gniada
Aravel II / Luron / Durette Z / Dutch Capitol
Roman Barlik / Barbara Rękosiewicz


Aleksandra RĘKOSIEWICZ (MJ.1997)
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
483,32
9JOGI GOZDAWA (53)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) / POL009670056106 / ciemnogniada
Qumball / Kimball / Jamajka / Jankes
Katarzyna Kinstler- Korban / Elżbieta Jendryke


Michalina JENDRYKE (JM.2004)
KJ Podkowa Gruszczyn
485,89
10GRACENTO S (94)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) / POL009520050408 / gniada
Concert / Concetto / Gracenta / Graf Grannus
Stanisław Szurik / Olek Trojanowicz


Aleksandra TROJANOWICZ (MJ.1998)
KJ Zagórów
487,94
11COLINE (103)
HOL / GER / Klacz / 2009 (9) / DE421000198309 / gniada
Cassini II / Capitol I / Messina / Alcatraz
Norbert Carl Schmalbach / Waldemar Gaca


Waldemar GACA
LZS Lech Gniezno
497,45
12ZAWRAT (23)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) / 616009510252813 / gniada
Canabis Z / / Z Evette Ex Evette / Zavall VDL
Eco-Abi Ewa Fabińska / Aleksander Trojanowicz


Aleksandra TROJANOWICZ (MJ.1998)
KJ Zagórów
894,35
13SAGENHAFT 5 (120)
Meklenburska / GER / Wałach / 2012 (6) / - / siwa
San Patriano 2 / Solitäre
Gestüt Ganschow / Marzenna Walden


Małgorzata CYBULSKA (MJ.1998)
KJ Baborówko
998,86
CRAX (104)
OLD / GER / Wałach / 2012 (6) / DE418184000212 / ciemnogniada
Contendros / Contendro I / Casha / Calypso IV
Erja Aholainen / Waldemar Gaca


Waldemar GACA
LZS Lech Gniezno
elim
INDEX (49)
WLKP / POL / Wałach / 2002 (16) / 616007611263602 / ciemnogniada
Dar / Dukat / Intuicja / Interpol
Robert Grunwald / Ryszard Nitka


Weronika JAZIKOWSKA (MJ.1998)
UKS Master Gniezno
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
110
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
560
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
96 s
Startowało koni
15
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Wiesław Laskowski




ZT-B ZR-B VII Towarzyskie i Regionalne Zawody Jeździeckie w Skokach SKJ Gronówka

Barczyzna, 23 czerwca 2018
Wydruk: 25-06-2018 07:54:48
9 ZR/N
17:40
(23-06-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 9 ZR / N / GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
(Competition No: 9 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1ELENZA (73)
KWPN / NED / Klacz / 2009 (9) / 528003200903598 / gniada
Vleut / Quick Star / Selenza / No Ski


Filip LASKOWSKI
LKJ Abaria Iwno
073,30033,37500 PLN
2COLINE (103)
HOL / GER / Klacz / 2009 (9) / DE421000198309 / gniada
Cassini II / Capitol I / Messina / Alcatraz
Norbert Carl Schmalbach / Waldemar Gaca


Waldemar GACA
LZS Lech Gniezno
075,08035,40350 PLN
3CHENARO 2 (118)
Oldenburski / POL / Wałach / 2009 (9) / - / kasztanowata
Chequille / Dayenne
Niemcy / Marzenna Walden


Małgorzata CYBULSKA (MJ.1998)
KJ Baborówko
075,35035,79200 PLN
4BOLTER (110)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) / 616009610026511 / kasztanowata
Vandamme / Guidam / Brenda / Professional
Janusz Grzewiński / Radosław Gebler


Aleksandra GEBLER (J.2002)
KJ Sokół Damasławek
073,90835,52100 PLN
5BLACK JACK (91)
OLD / GER / Wałach / 2008 (10) / DE433330564108 / ciemnogniada
Charming Boy / / Celira / Rouletto
Gerd Gerdes / Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
460,8150 PLN
6MISTRAL (92)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) / 616009610136211 / gniada
Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra / Miss Monroe / Landor S
Przemysław Piskorek / Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
467,73
7OLANDI (48)
WLKP / POL / Wałach / 2002 (16) / - / gniada
Landos / Lord / Opozycja / Hacel
Urszula Farysej / Ziemek Nowicki


Ziemowit NOWICKI (J.2000)
St. KJ Gronówka
468,01
8FABIA (22)
MECKL / GER / Klacz / 2009 (9) / DE427270656109 / gniada
Fabrico / Unkensee / Wellenkind / Wellenreiter
Christiane Kappenberg / Zofia Budzyńska


Zofia BUDZYŃSKA (J.2002)
St. KJ Gronówka
469,69
9RUSH R (39)
SP / POL / Klacz / 2011 (7) / 616009540099211 / ciemnogniada
Fair Play Coudreau / Abdullah / Romica R / Campari M
Romuald Hałabuda / Norbert Meyer


Zuzanna MEYER (J.2000)
St. KJ Gronówka
472,13
10KRES (74)
WLKP / POL / Wałach / 2013 (5) / 616007610137013 / gniada
Romario / Caletto's Son / Karina / Poplon
Anna Balukiewicz / Wiesław Laskowski


Filip LASKOWSKI
LKJ Abaria Iwno
473,85
11CYTRA (38)
SP / POL / Klacz / 2004 (14) / POL009680054604 / gniada
Ludger / Laptop / Czacza / Tango
Sylwester Kosiński / Norbert Meyer


Zuzanna MEYER (J.2000)
St. KJ Gronówka
476,56
12LIZBONA (123)
SP / POL / Klacz / 2006 (12) / POL009640088706 / kasztanowata
Almetto P / Rabiatos Z / Lama / West
Bogdan Siwak / Jacek Drążkiewicz


Kornelia DRĄŻKIEWICZ (MJ.1998)
LKJ Abaria Iwno
866,23
13DURAVELLA (75)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) / POL009610219408 / gniada
Aravel II / Luron / Durette Z / Dutch Capitol
Roman Barlik / Barbara Rękosiewicz


Aleksandra RĘKOSIEWICZ (MJ.1997)
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
868,86
14NEKTON PLUS (54)
REN / POL / Wałach / 2005 (13) / DE443438505005 / gniada
Now Or Never M / Voltaire / Amona / Aristo
- / Rafał Wojtaszek


Vesna WOJTASZEK (JM.2004)
KJ Podkowa Gruszczyn
870,94
15CAMPARI (42)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) / POL009610061705 / kara
Dagestan / / Cortesia /


Joanna SŁOMKA (MJ.1998)
Harmony Club Owińska
872,14
16CLARUS (105)
HOL / GER / Ogier / 2005 (13) / DE421000408205 / gniada
Contender / Calypso II / E - Larissa / Landgraf I
Schmidt Werner / Tadeusz Pełeszuk


Tadeusz PEŁESZUK
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
872,73
17ELGRAN (44)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) / POL009640027108 / gniada
Azarro / Acord II / Elipsa / Royal Court
Bolesław Jędraszko / Aleksandra Mikosza


Aleksandra MIKOSZA
JKS Elcon Szczecin
877,61
18GRACENTO S (94)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) / POL009520050408 / gniada
Concert / Concetto / Gracenta / Graf Grannus
Stanisław Szurik / Olek Trojanowicz


Aleksandra TROJANOWICZ (MJ.1998)
KJ Zagórów
894,37
DIVA (43)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) / 616009610106010 / gniada
Liberado / Libertino / Dracena / Granilli S
Dariusz Misiak / Joanna Słomka


Joanna SŁOMKA (MJ.1998)
Harmony Club Owińska
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
120/120
Liczba przeszkód(Obstacles)
11/6
Liczba skoków(Jumps)
12/7
Dystans (m)
470/280
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
81/48 s
Startowało koni
19
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Wiesław Laskowski