ZT - B II Otwarte Zawody w Skokach przez Przeszkody - Stajnia Wapno

Wapno, 3 czerwca 2018
Wydruk: 03-06-2018 17:07:21
1/Kuce 70
09:00
(03-06-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / Kuce 70 / Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1POWERSTAR CAPITAN (73)
DRP / DEU / Wałach / 2012 (6) / - / kasztanowata
DRP / DRP
Niemcy / STAJNIA WAPNO JACH


Zuzanna SKOCZYLAS (J.2002)
KJ Sokół Damasławek
052,43
2PINAKOLADA (56)
DRP / POL / Klacz / 2013 (5) / - / gniada
Nando Super / / nn / nn
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Sonata RACZKOWSKA (JM.2003)
Stajnia Wapno
059,66
3OLIVER (54)
KUC / POL / Wałach / 2012 (6) / - / ciemnogniada
nn / nn / nn / nn
Stajnia Wapno Jan Jach / Stajnia Wapno Jan Jach


Dominika FIK (JM.2004)
Stajnia Wapno
060,91
4PEPA (51)
KUC / POL / Klacz / 2006 (12) / 616999610330907 / siwa
nn / nn / nn / nn
Stanisław Marek Jóźwiakowski / Stanisław Marek Jóźwiakowski


Olga TULISZKIEWICZ (JM.2006)
KJ Sokół Damasławek
453,10
5HAPPY HONY (55)
DRP / GER / Klacz / 2008 (10) / - / ciemnogniada
nn / nn / nn / nn
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Kinga JARUZAL (JM.2004)
Stajnia Wapno
468,00
6GOLDY (1)




Monika TROJANOWSKA
UKS Jantar Gniezno
685,90
7RIWIERA (82)
- / POL / Klacz / 2004 (14) / - / gniada
Rulon / Rewia
- / Nadia Heliasz


Kinga JARUZAL (JM.2004)
Stajnia Wapno
1082,73
DOTY (6)
KUC / POL / Wałach / 2011 (7) / - / gniada
Toyota / Domieszka
Barbara Drewniak / Sebastian Rosenau


Nina ROSENAU (JM.2004)
Stajnia Występ
elim
PASA DOBLA (52)
KUC / DEU / Klacz / 2012 (6) / - / gniada
nn / nn
Adam Kwiatkowski / Adam Kwiatkowski


Klaudia KWIATKOWSKA (Mł.2007)
KJ Sokół Damasławek
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
PEPA (51)
KUC / POL / Klacz / 2006 (12) / 616999610330907 / siwa
nn / nn / nn / nn
Stanisław Marek Jóźwiakowski / Stanisław Marek Jóźwiakowski


Olga TULISZKIEWICZ (JM.2006)
KJ Sokół Damasławek
052,06
PASA DOBLA (52)
KUC / DEU / Klacz / 2012 (6) / - / gniada
nn / nn
Adam Kwiatkowski / Adam Kwiatkowski


Klaudia KWIATKOWSKA (Mł.2007)
KJ Sokół Damasławek
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
70
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
78 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Taduesz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Tadeusz Szymoniak




ZT - B II Otwarte Zawody w Skokach przez Przeszkody - Stajnia Wapno

Wapno, 3 czerwca 2018
Wydruk: 03-06-2018 17:07:24
2/Mini LL
09:35
(03-06-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / Mini LL / Z trafieniem w normę czasu
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1ASCONIA (3)
Małopolska / POL / Klacz / 1998 (20) / POL006590000998 / kasztanowata
Empik / Ascona
Stadnina Koni w Uborzu / Sebastian Rosenau


Nina ROSENAU (JM.2004)
Stajnia Występ
077,97-0,03
2KAPRYS (76)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2013 (5) / - / kara
PL Nitro / Karina
Juliusz Kosowski / Tomasz Goc


Dominika JUREK (MJ.1997)
Pałucki Klub Jeździecki
076,46-1,54
3BLANSZ (37)
SP / POL / Wałach / 2003 (15) / - / siwa
nn / nn / nn / nn
- / Obst Patrycja


Nikola MAJORCZYK (Mł.2009)
KJ Ostrowo Młyn
080,51+2,51
4ETNA (42)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2013 (5) / 616007610191813 / kara
Polder / Era
. / Sławomir Łukaszewski


Amelia GÓRSKA (JM.2005)
bpk
074,32-3,68
5OLIVER (54)
KUC / POL / Wałach / 2012 (6) / - / ciemnogniada
nn / nn / nn / nn
Stajnia Wapno Jan Jach / Stajnia Wapno Jan Jach


Dominika FIK (JM.2004)
Stajnia Wapno
074,23-3,77
6KARA (23)
. / POL / Klacz / 0000 / - / ciemnogniada
. / .
. / .


Anna KEPA
Bpk
072,03-5,97
7HELISA (78)
SP / POL / Klacz / 2011 (7) / - / srokata
Rewir I / Haga
Bała Władysław / Tomasz Goc


Sylwia GOC
Rancho Tomasz Goc
084,26+6,26
8ASTRID (36)
SP / POL / Wałach / 2003 (15) / - / tarantowata
Astan / / Karina /
Marian Deminiak / Karolina Ewa Obst


Jagoda MAJORCZYK (Mł.2008)
KJ Ostrowo Młyn
071,46-6,54
9GRAFON (60)
SP / POL / Ogier / 2013 (5) / - / kasztanowata
VANDAMME / Po Calvados Z
Stadnina koni Dobrzyniewo / STAJNIA WAPNO JACH


Daria SZYMAŃSKA (MJ.1997)
KJ Sokół Damasławek
070,19-7,81
10ORENA (77)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2013 (5) / 616009670029713 / gniada
Lenon L / Olivia Plus-s
Drabiński Roman / Janusz Grzewiński


Janusz GRZEWIŃSKI
brak
087,02+9,02
11OMAR (53)
Małopolska / POL / Wałach / 2009 (9) / - / gniada
Figlarz / Orda Dahomanka
Nowak Ireneusz / Aleksandra Szypryt


Aleksandra SZYPRYT (MJ.1999)
KJ Leśna Podkowa Rychlik
068,90-9,10
12JUBELL (20)
. / POL / Wałach / 1111 / - / siwa
nn / nn
. / lauk


Kornelia GORNICKA
Bpk
068,24-9,76
13ALPINA (2)




Maria PEŁCZYŃSKA
UKS Jantar Gniezno
089,71+11,71
14POLARIS R (43)
SP / POL / Wałach / 2009 (9) / 616009540172409 / gniada
GOOFRI R / PERSEFONA R
ROMUALD HAŁABUDA / RYSZARDA ZIEMNIARSKA


Agata ZIEMNIARSKA (JM.2003)
KJ Mustang Kochowo
066,08-11,92
15BARKA (41)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2014 (4) / 616007610115614 / gniada
Kerson / Barwa
. / Oliwia Jaskólska


Oliwia JASKÓLSKA (J.2001)
bpk
171,28-6,72
16JETI (79)
Typ Kuc / POL / Wałach / 2011 (7) / - / srokata
NN / NN
.... / ...


Kacper KUCHTA (JM.2005)
Brak
189,78+11,78
17GOLDY (1)




Monika TROJANOWSKA
UKS Jantar Gniezno
279,54+1,54
18BAL (35)
SP / POL / Wałach / 2009 (9) / - / gniada
nn / nn
nn / nn


Bogdan PRZYBYLA
Stajnia Ostrowo Młyn
286,99+8,99
19MAJA (71)
Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2005 (13) / - / siwa
nn / nn
- / Krzysztof Jarzyński


Katarzyna JARZYŃSKA (JM.2004)
Stajnia Kosno Piła
297,43+19,43
20DODA L (70)
SP / POL / Klacz / 2006 (12) / - / kasztanowata
Cajero/ Caretino / Donna/ Davodoff
Jan Ludwiczak / STAJNIA WAPNO JACH


Aleksandra JAKUBÓW (J.2000)
Stajnia Wapno
3104,74+26,74
21CYFRA (88)




Wiktoria WESOŁOWSKA (Mł.2018)
Ostrowo Młyn
6103,36+25,36
STOKROTKA (86)




January WŁOCH
Bpk
elim
DROPS (87)




Joachim WŁOCH
Bpk
elim
FIONA (68)
KUC / POL / Klacz / 2005 (13) / - / siwa
... / ...
... / STAJNIA WAPNO JACH


Pola KOSSOWSKA (JM.2006)
Stajnia wapno
elim
DOTY (6)
KUC / POL / Wałach / 2011 (7) / - / gniada
Toyota / Domieszka
Barbara Drewniak / Sebastian Rosenau


Agata SZWEDA (JM.2006)
Stajnia Występ
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
ASCONIA (3)
Małopolska / POL / Klacz / 1998 (20) / POL006590000998 / kasztanowata
Empik / Ascona
Stadnina Koni w Uborzu / Sebastian Rosenau


Nina ROSENAU (JM.2004)
Stajnia Występ
078,76+0,76
FIONA (68)
KUC / POL / Klacz / 2005 (13) / - / siwa
... / ...
... / STAJNIA WAPNO JACH


Pola KOSSOWSKA (JM.2006)
Stajnia wapno
072,33-5,67
BLANSZ (37)
SP / POL / Wałach / 2003 (15) / - / siwa
nn / nn / nn / nn
- / Obst Patrycja


Nikola MAJORCZYK (Mł.2009)
KJ Ostrowo Młyn
084,47+6,47
KARA (23)
. / POL / Klacz / 0000 / - / ciemnogniada
. / .
. / .


Anna KEPA
Bpk
071,22-6,78
JUBELL (20)
. / POL / Wałach / 1111 / - / siwa
nn / nn
. / lauk


Kornelia GORNICKA
Bpk
069,79-8,21
JETI (79)
Typ Kuc / POL / Wałach / 2011 (7) / - / srokata
NN / NN
.... / ...


Kacper KUCHTA (JM.2005)
Brak
087,17+9,17
ASTRID (36)
SP / POL / Wałach / 2003 (15) / - / tarantowata
Astan / / Karina /
Marian Deminiak / Karolina Ewa Obst


Jagoda MAJORCZYK (Mł.2008)
KJ Ostrowo Młyn
065,11-12,89
ETNA (42)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2013 (5) / 616007610191813 / kara
Polder / Era
. / Sławomir Łukaszewski


Amelia GÓRSKA (JM.2005)
bpk
169,42-8,58
GRAFON (60)
SP / POL / Ogier / 2013 (5) / - / kasztanowata
VANDAMME / Po Calvados Z
Stadnina koni Dobrzyniewo / STAJNIA WAPNO JACH


Daria SZYMAŃSKA (MJ.1997)
KJ Sokół Damasławek
278,36+0,36
BARKA (41)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2014 (4) / 616007610115614 / gniada
Kerson / Barwa
. / Oliwia Jaskólska


Oliwia JASKÓLSKA (J.2001)
bpk
365,51-12,49
DOTY (6)
KUC / POL / Wałach / 2011 (7) / - / gniada
Toyota / Domieszka
Barbara Drewniak / Sebastian Rosenau


Agata SZWEDA (JM.2006)
Stajnia Występ
rez

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
70
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
78 s
Startowało koni
36
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Taduesz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Tadeusz Szymoniak




ZT - B II Otwarte Zawody w Skokach przez Przeszkody - Stajnia Wapno

Wapno, 3 czerwca 2018
Wydruk: 03-06-2018 17:07:30
3/LL
11:30
(03-06-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / LL / Dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1EINSTEIN (5)
HOL / GER / Wałach / 2006 (12) / - / ciemnogniada
... / ....
Niemcy / STAJNIA WAPNO JACH


Zuzanna SKOCZYLAS (J.2002)
KJ Sokół Damasławek
046,78017,25
2KONFETTI (69)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) / 616009680101608 / gniada
Contendor / Contendro I / Księżniczka / Escudo
Aleksandra Klamecka / Sebastian Jach


Natalia KOSSOWSKA (J.2000)
KJ Sokół Damasławek
052,07017,52
3POKER (32)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) / 616999520184308 / kasztanowata
// / //
Marcin Łączny / Marcin Frandzelski


Marcin FRANDZELSKI
Bez przynależności klubowej
052,76018,01
4LIBERTY (67)
SP / POL / Klacz / 2006 (12) / - / gniada
Dalipan / La kin / cotton club
... / STAJNIA WAPNO JACH


Klaudiusz JACH
GLKS Sokół Damasławek
052,33018,22
5KRESKA (7)
KM / POL / Klacz / 2010 (8) / 616013640040510 / kasztanowata
Fikus / Angelo / Kuszka / Oktan
Katarzyna Mażulis / Jan Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
049,49018,42
6WALENCJA (21)
KUC / POL / Klacz / 2009 (9) / - / -
. / .
. / .


Amelia GORNICKA
Bpk
058,11019,22
7LADY DREAM, (18)
. / POL / Klacz / 1234 / - / gniada
, / ,
. / .


Marta BRONNENBERG
Budzyński KS Kłos
054,33019,75
8LIBERTY (67)
SP / POL / Klacz / 2006 (12) / - / gniada
Dalipan / La kin / cotton club
... / STAJNIA WAPNO JACH


Natalia KOSSOWSKA (J.2000)
KJ Sokół Damasławek
049,11020,12
9CAREA (19)
CC / POL / Klacz / 2012 (6) / - / gniada
Chacco Fly / Carewna
,, / ,,


Jeroen BRONNENBERG
Budzyński KS Kłos
053,83021,86
10OMAR (53)
Małopolska / POL / Wałach / 2009 (9) / - / gniada
Figlarz / Orda Dahomanka
Nowak Ireneusz / Aleksandra Szypryt


Aleksandra SZYPRYT (MJ.1999)
KJ Leśna Podkowa Rychlik
051,05022,02
11ZORDON N (45)
WLKP / POL / Wałach / 2009 (9) / - / gniada
Ratrak / / Zorka /
Jolanta Namysłowska / Łukasz Polimirski


Michał PACAN
KJ Sokół Damasławek
059,26023,36
12DODA L (70)
SP / POL / Klacz / 2006 (12) / - / kasztanowata
Cajero/ Caretino / Donna/ Davodoff
Jan Ludwiczak / STAJNIA WAPNO JACH


Aleksandra JAKUBÓW (J.2000)
Stajnia Wapno
052,92023,46
13DI VALENTINA (33)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) / - / kara
Calato Cama / Ditola
- / Obst Patrycja


Barbara KUREK (J.2001)
Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
056,70024,69
14KSIĘŻNA (83)




Sonata RACZKOWSKA (JM.2003)
Stajnia Wapno
057,36029,61
15KARTAGO (13)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) / - / kasztanowata
Top Gun / / Kariera /
Urszula i Kazimierz Kosakowscy / Małgorzata Sokołowicz


Małgorzata SOKOŁOWICZ
KJ Sokół Damasławek
056,59032,95
16ORKA (11)
SP / POL / Klacz / 2003 (15) / - / gniada
Marino / / Odetta /
Leon Gawroński / Łukasz Dobrzyński


Michalina DOBRZYŃSKA (JM.2003)
LKJ przy SK Mieczownica
053,07418,82
17VIKRAN (14)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2013 (5) / - / siwa
Narvik x New Orleans / Vicky / Bon Ami
Piotr Karpiński / Aleksandra Chojnacka


Aleksandra CHOJNACKA
MUKS Bielice
055,37421,03
18MALAWAL (62)
SP / POL / Wałach / 2014 (4) / - / gniada
Landor / Maja/ Placido
... / STAJNIA WAPNO JACH


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
055,63423,49
19PINAKOLADA (56)
DRP / POL / Klacz / 2013 (5) / - / gniada
Nando Super / / nn / nn
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Sonata RACZKOWSKA (JM.2003)
Stajnia Wapno
052,55423,55
20CONTIFAX (48)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) / - / gniada
Rotmistrz / xxxx
xxxx / Jessa Konrad


Debora FIGIEL (Mł.2018)
bks kłos Budzyń
057,90427,14
21ANTEK (72)
KUC / POL / Wałach / 2013 (5) / - / siwa
nn / nn / nn / nn
Stajnia Wapno Jan Jach / Stajnia Wapno Jan Jach


Zuzanna SKOCZYLAS (J.2002)
KJ Sokół Damasławek
051,19427,84
22SEMIRAMIDA (57)
SP / POL / Klacz / 2004 (14) / - / gniada
Sexman / / Suita /
SK Racot / Kamil Jarmuż


Kamil JARMUŻ
KJ Sokół Damasławek
059,36elim
23UN' DIABLO (59)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) / - / kara
Diarado / Diamant De Semilly / Urielle / Silvio I
Stanisław Marek Jóźwiakowski / Jacek Jach


Daria SZYMAŃSKA (MJ.1997)
KJ Sokół Damasławek
059,42elim
24RIWIERA (82)
- / POL / Klacz / 2004 (14) / - / gniada
Rulon / Rewia
- / Nadia Heliasz


Kinga JARUZAL (JM.2004)
Stajnia Wapno
163,68
25HELISA (78)
SP / POL / Klacz / 2011 (7) / - / srokata
Rewir I / Haga
Bała Władysław / Tomasz Goc


Sylwia GOC
Rancho Tomasz Goc
267,65
26CYFRA (88)




Wiktoria WESOŁOWSKA (Mł.2018)
Ostrowo Młyn
267,86
27POLARIS R (43)
SP / POL / Wałach / 2009 (9) / 616009540172409 / gniada
GOOFRI R / PERSEFONA R
ROMUALD HAŁABUDA / RYSZARDA ZIEMNIARSKA


Agata ZIEMNIARSKA (JM.2003)
KJ Mustang Kochowo
452,85
28GUIDO (25)
. / POL / Wałach / 1234 / - / gniada
mm / mm
aa / ..


Angelika TESKA
.
453,61
29ALPINA (2)




Maria PEŁCZYŃSKA
UKS Jantar Gniezno
455,13
30KSIĘŻNA (83)




Aleksandra JAKUBÓW (J.2000)
Stajnia Wapno
457,37
31POWERSTAR CAPITAN (73)
DRP / DEU / Wałach / 2012 (6) / - / kasztanowata
DRP / DRP
Niemcy / STAJNIA WAPNO JACH


Zuzanna SKOCZYLAS (J.2002)
KJ Sokół Damasławek
458,07
32GEPARD (39)
SP / POL / Wałach / 2012 (6) / 616009540109112 / gniada
Pauillac De Meia Lua / / Gligenia II /
SK Ochaby / Obst Patrycja


Patrycja OBST
Budzyński KS Kłos
458,38
33CELICA S (31)
SP / POL / Klacz / 2013 (5) / 616009520036413 / gniada
Black Jack / / Cevilla S /
Stanisław Szurik / Sandra Skwarczyńska


Sandra SKWARCZYŃSKA
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
460,76
34NERON (8)
SP / POL / Ogier / 2014 (4) / - / ciemnogniada
Czad / Newada
Lucjan Barczyński / Lucjan Barczyński


Maciej DRYGAS
KJ Dilmar
668,44
35HASIRO (46)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) / - / gniada
casiro / hiszpanka
xxxx / Stefan Rakoczy


Grzegorz KABAT (Mł.2018)
bks kłos Budzyń
668,64
36ORENA (77)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2013 (5) / 616009670029713 / gniada
Lenon L / Olivia Plus-s
Drabiński Roman / Janusz Grzewiński


Janusz GRZEWIŃSKI
brak
857,30
37HAPPY HONY (55)
DRP / GER / Klacz / 2008 (10) / - / ciemnogniada
nn / nn / nn / nn
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Kinga JARUZAL (JM.2004)
Stajnia Wapno
857,99
38CYMA (66)
SP / POL / Klacz / 2014 (4) / - / gniada
Czumak / Cynita/ Hamlet Go
... / STAJNIA WAPNO JACH


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
964,91
39CYMA (66)
SP / POL / Klacz / 2014 (4) / - / gniada
Czumak / Cynita/ Hamlet Go
... / STAJNIA WAPNO JACH


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
1170,96
40ALISTER (64)
SP / POL / Wałach / 2014 (4) / - / ciemnogniada
Bolshoi / Alizacja / So in love
Stadnina koni Dobrzyniewo / STAJNIA WAPNO JACH


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
1569,10
41JOEP (81)
Oldenbruska / POL / Wałach / 2009 (9) / - / kasztanowata
Weltmeyer / Agawa
Nico Schroder / Tomasz Goc


Dominika JUREK (MJ.1997)
Pałucki Klub Jeździecki
1572,83
42MARKIZA (24)
.. / POL / Klacz / 1919 / - / ciemnogniada
. / .
. / .


Ryszard PIATEK
.
1971,82
43TOBI (30)
SP / POL / Wałach / 2003 (15) / - / gniada
NN / NN
NN / NN


Oliwia KAJTANOWSKA (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
28107,23
BAL (35)
SP / POL / Wałach / 2009 (9) / - / gniada
nn / nn
nn / nn


Bogdan PRZYBYLA
Stajnia Ostrowo Młyn
elim
ALDO (22)
SP / POL / Wałach / 1997 (21) / - / -
. / .
. / .


Amelia GORNICKA
Bpk
elim
MAJA (71)
Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2005 (13) / - / siwa
nn / nn
- / Krzysztof Jarzyński


Katarzyna JARZYŃSKA (JM.2004)
Stajnia Kosno Piła
rez

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
MARKIZA (24)
.. / POL / Klacz / 1919 / - / ciemnogniada
. / .
. / .


Ryszard PIATEK
.
060,77027,66
TOBI (30)
SP / POL / Wałach / 2003 (15) / - / gniada
NN / NN
NN / NN


Oliwia KAJTANOWSKA (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
059,961764,66
CONTIFAX (48)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) / - / gniada
Rotmistrz / xxxx
xxxx / Jessa Konrad


Debora FIGIEL (Mł.2018)
bks kłos Budzyń
055,31rez
WALENCJA (21)
KUC / POL / Klacz / 2009 (9) / - / -
. / .
. / .


Amelia GORNICKA
Bpk
056,13rez
CELICA S (31)
SP / POL / Klacz / 2013 (5) / 616009520036413 / gniada
Black Jack / / Cevilla S /
Stanisław Szurik / Sandra Skwarczyńska


Sandra SKWARCZYŃSKA
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
161,28
HASIRO (46)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) / - / gniada
casiro / hiszpanka
xxxx / Stefan Rakoczy


Grzegorz KABAT (Mł.2018)
bks kłos Budzyń
452,49
ZORDON N (45)
WLKP / POL / Wałach / 2009 (9) / - / gniada
Ratrak / / Zorka /
Jolanta Namysłowska / Łukasz Polimirski


Michał PACAN
KJ Sokół Damasławek
454,46
GUIDO (25)
. / POL / Wałach / 1234 / - / gniada
mm / mm
aa / ..


Angelika TESKA
.
455,11
ALISTER (64)
SP / POL / Wałach / 2014 (4) / - / ciemnogniada
Bolshoi / Alizacja / So in love
Stadnina koni Dobrzyniewo / STAJNIA WAPNO JACH


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
562,99
LADY DREAM, (18)
. / POL / Klacz / 1234 / - / gniada
, / ,
. / .


Marta BRONNENBERG
Budzyński KS Kłos
563,22
NERON (8)
SP / POL / Ogier / 2014 (4) / - / ciemnogniada
Czad / Newada
Lucjan Barczyński / Lucjan Barczyński


Maciej DRYGAS
KJ Dilmar
665,48
KARTAGO (13)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) / - / kasztanowata
Top Gun / / Kariera /
Urszula i Kazimierz Kosakowscy / Małgorzata Sokołowicz


Małgorzata SOKOŁOWICZ
KJ Sokół Damasławek
855,41

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80/80
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/4
Liczba skoków(Jumps)
9/4
Dystans (m)
330/200
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu(Time allowed)
61/37 s
Startowało koni
58
Ukończyło koni
43
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Taduesz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Tadeusz Szymoniak




ZT - B II Otwarte Zawody w Skokach przez Przeszkody - Stajnia Wapno

Wapno, 3 czerwca 2018
Wydruk: 03-06-2018 17:07:37
4/L
14:30
(03-06-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / L / Równoległy - kolejnych eliminacji
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Runda IRunda IIRunda IIIRunda IVMiejsceNagroda
Prize
PunktyPrzech.PunktyPrzech.PunktyPrzech.PunktyPrzech.Ręczne
 KONFETTI (69)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) / 616009680101608 / gniada
Contendor / Contendro I / Księżniczka / Escudo
Aleksandra Klamecka / Sebastian Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
0tak4tak0+ finał01 miejsce1
 KLARA-W (27)
. / POL / Klacz / 2012 (6) / - / ciemnogniada
cc / xx
q / aa


Klementyna CAJSKE (JM.2003)
Budzyński KS Kłos
0tak0tak0+ finał82 miejsce2
 WALENCJA (21)
KUC / POL / Klacz / 2009 (9) / - / -
. / .
. / .


Amelia GORNICKA
Bpk
0tak4tak4- mały finał03 miejse3
 CATOKIS (74)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) / 616009640015410 / gniada
Catoki / Cambridge / Ina IV / Lesanto
Roman Siwek / Andrzejewska Monika


Monika ANDRZEJEWSKA
bez przynależności
0tak0tak0- mały finał04 miejsce4
 FESTA (26)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) / - / -
. / .
. / .


Aleksander LAUK (JM.2004)
Budzyński KS Kłos
0tak4nie
 JOB (84)




Agata RADEBERG
KJ Oxer Paruszka
4tak8nie
 DR.DOOLITTLE 32 (9)
HAN. / GER / Wałach / 0000 / DE431317011902 / gniada
Drosselklang II / Don Carlos / C.Baronesse / Cordial Medoc
Wilhelm Ovelhey / Maciej Ceglarski


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
0takelimnie
 DI VALENTINA (33)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) / - / kara
Calato Cama / Ditola
- / Obst Patrycja


Barbara KUREK (J.2001)
Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
4tak4nie
 ORBITA (65)
WLKP / POL / Klacz / 2007 (11) / 007520068307 / kara
Mariot / / Orenda /
Marian Gilas / Dariusz Stochaj


Julia STOCHAJ (J.2002)
Leśna Podkowa Rychlik
4nie
 LAJERO KG (29)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) / POL009610254206 / kasztanowata
Cajero / Caretino / Larysa K / Graf Top
Grzegorz Komin / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
4nie
 INVORIO (44)
KWPN / NLD / Wałach / 2013 (5) / 528003201303775 / gniada
Lexicon / Voltaire / Pescara / Lennard
B. J. Pier / Anna Piwonska


Laura GABOREK
„PROFIL” Piła
4nie
 EINSTEIN (5)
HOL / GER / Wałach / 2006 (12) / - / ciemnogniada
... / ....
Niemcy / STAJNIA WAPNO JACH


Zuzanna SKOCZYLAS (J.2002)
KJ Sokół Damasławek
8nie
 ZAPARINA (75)
Oldenburska / GER / Klacz / 2008 (10) / - / siwa
Zapateado / Hauptstutbuch Charming Lotti
Mike i Jeanette Otte / Tomasz Goc


Dominika JUREK (MJ.1997)
Pałucki Klub Jeździecki
0nie
 MONTANA P (58)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) / 616009610047812 / ciemnogniada
Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra / Miss Monroe / Landor S
Przemysław Piskorek / Stajnia Wapno Jan Jach


Daria SZYMAŃSKA (MJ.1997)
KJ Sokół Damasławek
0nie
 SEMIRAMIDA (57)
SP / POL / Klacz / 2004 (14) / - / gniada
Sexman / / Suita /
SK Racot / Kamil Jarmuż


Kamil JARMUŻ
KJ Sokół Damasławek
4nie
 CON AMORE (85)




Michalina JASKÓLSKA
KJ Oxer Paruszka
0nie

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
0
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Taduesz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Tadeusz Szymoniak




ZT - B II Otwarte Zawody w Skokach przez Przeszkody - Stajnia Wapno

Wapno, 3 czerwca 2018
Wydruk: 03-06-2018 17:07:40
5/L
15:45
(03-06-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / L / GRAND PRIX Stajni Wapno - Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 5 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ZANTOS HBC (61)
KWPN / NED / Wałach / 2004 (14) / 528003 04.00575 / gniada
Cantos / Contender / Kwando / Voltaire
HBC / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
049,63
2KLARA-W (27)
. / POL / Klacz / 2012 (6) / - / ciemnogniada
cc / xx
q / aa


Klementyna CAJSKE (JM.2003)
Budzyński KS Kłos
049,86
3HONDA (10)
SP / POL / Klacz / 0000 / - / kasztanowata
Czad / Dido / Habenda / Niferak
SK Nowielice / Maciej Ceglarski


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
051,20
4MONTANA P (58)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) / 616009610047812 / ciemnogniada
Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra / Miss Monroe / Landor S
Przemysław Piskorek / Stajnia Wapno Jan Jach


Daria SZYMAŃSKA (MJ.1997)
KJ Sokół Damasławek
053,61
5RUNA (80)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) / 616007520023712 / gniada
Narwik / Rubin / Ruleta / Pikador
Wiesław Gałązka / Adam Gałązka


Aleksandra CHOJNACKA
MUKS Bielice
053,74
6INVORIO (44)
KWPN / NLD / Wałach / 2013 (5) / 528003201303775 / gniada
Lexicon / Voltaire / Pescara / Lennard
B. J. Pier / Anna Piwonska


Laura GABOREK
„PROFIL” Piła
057,91
7ORBITA (65)
WLKP / POL / Klacz / 2007 (11) / 007520068307 / kara
Mariot / / Orenda /
Marian Gilas / Dariusz Stochaj


Julia STOCHAJ (J.2002)
Leśna Podkowa Rychlik
058,89
8CAREA (19)
CC / POL / Klacz / 2012 (6) / - / gniada
Chacco Fly / Carewna
,, / ,,


Jeroen BRONNENBERG
Budzyński KS Kłos
061,98
9CON AMORE (85)




Michalina JASKÓLSKA
KJ Oxer Paruszka
068,50
10JOB (84)




Agata RADEBERG
KJ Oxer Paruszka
070,73
11HARY (47)
SP / POL / Wałach / 2012 (6) / - / gniada
- / Graf Quidam
xxxx / Jessa Konrad


Jagoda SZEJNER
bks kłos Budzyń
072,79
12GEPARD (39)
SP / POL / Wałach / 2012 (6) / 616009540109112 / gniada
Pauillac De Meia Lua / / Gligenia II /
SK Ochaby / Obst Patrycja


Patrycja OBST
Budzyński KS Kłos
074,98
13KRESKA (7)
KM / POL / Klacz / 2010 (8) / 616013640040510 / kasztanowata
Fikus / Angelo / Kuszka / Oktan
Katarzyna Mażulis / Jan Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
449,24
14LAJERO KG (29)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) / POL009610254206 / kasztanowata
Cajero / Caretino / Larysa K / Graf Top
Grzegorz Komin / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
450,43
15MISTRAL (63)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) / 616009610136211 / gniada
Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra / Miss Monroe / Landor S
Przemysław Piskorek / Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
453,32
16DOLINA (50)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) / - / ciemnogniada
Romeo Des Vaux / Droga
Bartosz Szejner / Bartosz Szejner


Jagoda SZEJNER (JM.2003)
-
467,58
17CATOKIS (74)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) / 616009640015410 / gniada
Catoki / Cambridge / Ina IV / Lesanto
Roman Siwek / Andrzejewska Monika


Monika ANDRZEJEWSKA
bez przynależności
579,10
18PRINS HANS (4)
OS / GER / Wałach / 2009 (9) / - / gniada
Chaccomo / Chacco - Blue / Nana de Bonneville / Galoubet A
Gestuet Lewitz / STAJNIA WAPNO JACH


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
684,93
19POKER (32)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) / 616999520184308 / kasztanowata
// / //
Marcin Łączny / Marcin Frandzelski


Marcin FRANDZELSKI
Bez przynależności klubowej
858,59
20ANTEK (72)
KUC / POL / Wałach / 2013 (5) / - / siwa
nn / nn / nn / nn
Stajnia Wapno Jan Jach / Stajnia Wapno Jan Jach


Zuzanna SKOCZYLAS (J.2002)
KJ Sokół Damasławek
859,90
21FESTA (26)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) / - / -
. / .
. / .


Aleksander LAUK (JM.2004)
Budzyński KS Kłos
861,31
22POLARIS R (43)
SP / POL / Wałach / 2009 (9) / 616009540172409 / gniada
GOOFRI R / PERSEFONA R
ROMUALD HAŁABUDA / RYSZARDA ZIEMNIARSKA


Agata ZIEMNIARSKA (JM.2003)
KJ Mustang Kochowo
867,25
23DR.DOOLITTLE 32 (9)
HAN. / GER / Wałach / 0000 / DE431317011902 / gniada
Drosselklang II / Don Carlos / C.Baronesse / Cordial Medoc
Wilhelm Ovelhey / Maciej Ceglarski


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
868,77
24EX LIBRIS GOLD Z (49)
ZANG / POL / Ogier / 2013 (5) / 056015Z55508213 / gniada
Eldorado Van De Zeshoek / Clinton / Centuria / Lavendel
Michał Szafryna / Michał Szafryna


Michał SZAFRYNA
Budzyński KS Kłos
981,31
25ZAPARINA (75)
Oldenburska / GER / Klacz / 2008 (10) / - / siwa
Zapateado / Hauptstutbuch Charming Lotti
Mike i Jeanette Otte / Tomasz Goc


Dominika JUREK (MJ.1997)
Pałucki Klub Jeździecki
1269,07
26GAJA (89)




Agata RADEBERG
KJ Oxer Paruszka
1498,81
MALAWAL (62)
SP / POL / Wałach / 2014 (4) / - / gniada
Landor / Maja/ Placido
... / STAJNIA WAPNO JACH


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
rez

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
CON AMORE (85)




Michalina JASKÓLSKA
KJ Oxer Paruszka
067,93
EX LIBRIS GOLD Z (49)
ZANG / POL / Ogier / 2013 (5) / 056015Z55508213 / gniada
Eldorado Van De Zeshoek / Clinton / Centuria / Lavendel
Michał Szafryna / Michał Szafryna


Michał SZAFRYNA
Budzyński KS Kłos
076,31
JOB (84)




Agata RADEBERG
KJ Oxer Paruszka
466,22
GAJA (89)




Agata RADEBERG
KJ Oxer Paruszka
467,22
DOLINA (50)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) / - / ciemnogniada
Romeo Des Vaux / Droga
Bartosz Szejner / Bartosz Szejner


Jagoda SZEJNER (JM.2003)
-
471,33

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
69 s
Startowało koni
32
Ukończyło koni
26
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Taduesz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Tadeusz Szymoniak