ZT-B Jeździecki Puchar Powiatu Chodzieskiego Junior 2018

Szamocin, 5 sierpnia 2018
Wydruk: 05-08-2018 20:36:48
2/Debiuty 40

(05-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / Debiuty 40 / Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FIONA (32)
KUC / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Michalina JACH (Mł.2010)
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
070,09
1MIGOTKA (1)




Anna PAULUS
067,77
1MILUŚ (4)
KUC / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / kasztanowata / nn / nn
nn / Aleksandra Suda


Amelia NIEPOLSKA (JM.2006)
Stajnia ARGO
080,47
1TADZIK (22)
KUC / POL / Wałach / 2005 (13) /
616999610268105 / srokata / NN / NN
NN / Michał Krzeszewski


Tatiana KĘDZIORA (Mł.2008)
Sekcja Jeździecka Turzyn
074,81
1BLACKY (19)
KUC / POL / Wałach / 2012 (6) /
- / kara / nn / nn
nn / Nadia Paprocka


Nadia PAPROCKA (JM.2006)
brak
066,11
1DEJLI (28)
KUC / POL / Klacz / 2012 (6) /
616999640074612 / siwa / NN / NN
Hoppe Andrzej / Hoppe Andrzej


Aleksandra HOPPE (J.2002)
brak
053,17
1MILUŚ (4)
KUC / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / kasztanowata / nn / nn
nn / Aleksandra Suda


Wiktoria KWAŚNA (JM.2006)
Stajnia ARGO
070,85
8VAYANA (2)




Nikola BASTA
Bpk
474,26
8ABBAS (9)
Duży Koń Bez Przynależności Ra / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / kara / nn / nn
nn / Marzena Deneszewska


Samanta KAWALEC (JM.2003)
Ośrodek Jeździecki Lipowy Dwór
459,23
CEKIN (16)
KUC / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / srokata / nn / nn
nn / Jacek Soforek


Marcel SOFOREK (Mł.2010)
Stajnia ARGO
ELI
PORTOS (17)
WLKP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / tarantowata / NN / NN
NN / Aleksandra Suda


Wiktoria KUFEL (JM.2006)
Stajnia ARGO
ELI

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
BLACKY (19)
KUC / POL / Wałach / 2012 (6) /
- / kara / nn / nn
nn / Nadia Paprocka


Nadia PAPROCKA (JM.2006)
brak
468,66
ABBAS (9)
Duży Koń Bez Przynależności Ra / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / kara / nn / nn
nn / Marzena Deneszewska


Samanta KAWALEC (JM.2003)
Ośrodek Jeździecki Lipowy Dwór
873,03
CEKIN (16)
KUC / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / srokata / nn / nn
nn / Jacek Soforek


Marcel SOFOREK (Mł.2010)
Stajnia ARGO
ELI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
60
Liczba przeszkód(Obstacles)
7
Liczba skoków(Jumps)
7
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
999 s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Dawid Rakoczy




ZT-B Jeździecki Puchar Powiatu Chodzieskiego Junior 2018

Szamocin, 5 sierpnia 2018
Wydruk: 05-08-2018 20:36:51
3/Mini LL

(05-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / Mini LL / Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 60cm
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1DEJLI (28)
KUC / POL / Klacz / 2012 (6) /
616999640074612 / siwa / NN / NN
Hoppe Andrzej / Hoppe Andrzej


Aleksandra HOPPE (J.2002)
brak
078,04+3,04
2ASKANA (21)
Z / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / gniada / Aramis Z / / Iza /
Tomasz Browarski / Anna Jasińska


Barbara JASIŃSKA (JM.2004)
SJ Turzyn
079,66+4,66
3KORDIAN (8)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2002 (16) /
- / kasztanowata / Kober / NN
Marzena Deneszewska / Marzena Deneszewska


Aleksandra DOBAK (J.2001)
OJ Lipowy Dwór
082,49+7,49
4ZARCO (3)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / gniada / Corleolord L / Zarina/ Landor S
Maja Budnik / Maja Budnik


Milnena BARCZYK- NAJDOWSKA
Stajnia Buntowo
084,42+9,42
5LUKSJA (14)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2007 (11) /
- / ciemnogniada / Azer / Laguna
Jan Jeziorny / Natalia Przybył


Aleksandra PIOTROWSKA (J.2002)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
085,43+10,43
6DEJLI (28)
KUC / POL / Klacz / 2012 (6) /
616999640074612 / siwa / NN / NN
Hoppe Andrzej / Hoppe Andrzej


Aleksandra HOPPE (J.2002)
brak
085,64+10,64
7KARENINA (10)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / gniada / Bolshoi / Kolonia
STADNINA KONI W DOBRZYNIEWIE SP. Z O.O. / Jakub Szejner


Aleksandra SZEJNER (J.2001)
bpk
086,43+11,43
8MIKEL (29)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2012 (6) /
- / gniada / Bolshoi / Miss Lady
Krystian Ograbek / Krystian Ograbek


Daria WIKA (JM.2003)
Fundacja Karino
090,50+15,50
9CAPRI (15)
WLKP / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / ciemnogniada / nn / nn
Aleksandra Suda / Aleksandra Suda


Olga DOBRZYKOWSKA (JM.2004)
Stajnia ARGO
194,02+19,02
10KARTAGO (6)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / kasztanowata / Top Gun / / Kariera /
Urszula i Kazimierz Kosakowscy / Małgorzata Sokołowicz


Małgorzata SOKOŁOWICZ (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
285,23+10,23
11DESPERADO (13)
HAN / GER / Wałach / 2010 (8) /
DE 431310147610 / gniada / Desperados/Moheba Zirkon / Elvira
Raimund Vorwerk / Natalia Przybył


Emilia SKRZECZKOWSKA (JM.2006)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
375,99+0,99
12CAPRI (15)
WLKP / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / ciemnogniada / nn / nn
Aleksandra Suda / Aleksandra Suda


Natasza DOBRZYKOWSKA (JM.2004)
Stajnia ARGO
6124,91+49,91
KORDIAN (8)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2002 (16) /
- / kasztanowata / Kober / NN
Marzena Deneszewska / Marzena Deneszewska


Aleksandra DOBAK (J.2001)
OJ Lipowy Dwór
ELI
BOLKO (11)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / gniada / Bankiet / Bateria
Maja Budnik / Maja Budnik


Katarzyna JARZĄBEK
Stajnia Buntowo
ELI
BOLKO (11)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / gniada / Bankiet / Bateria
Maja Budnik / Maja Budnik


Katarzyna JARZĄBEK
Stajnia Buntowo
ELI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
75 s
Startowało koni
15
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Dawid Rakoczy




ZT-B Jeździecki Puchar Powiatu Chodzieskiego Junior 2018

Szamocin, 5 sierpnia 2018
Wydruk: 05-08-2018 20:36:54
4/LL

(05-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / LL / Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1LUKSJA (14)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2007 (11) /
- / ciemnogniada / Azer / Laguna
Jan Jeziorny / Natalia Przybył


Agata PRZYBYŁ (J.2001)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
075,68+0,68
2ASKANA (21)
Z / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / gniada / Aramis Z / / Iza /
Tomasz Browarski / Anna Jasińska


Barbara JASIŃSKA (JM.2004)
SJ Turzyn
076,03+1,03
3OMAR (25)
Małopolska / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / gniada / Figlarz / Orda Dahomanka
Nowak Ireneusz / Aleksandra Szypryt


Aleksandra SZYPRYT (MJ.1999)
KJ Leśna Podkowa Rychlik
079,38+4,38
4MIKEL (29)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2012 (6) /
- / gniada / Bolshoi / Miss Lady
Krystian Ograbek / Krystian Ograbek


Daria WIKA (JM.2003)
Fundacja Karino
081,17+6,17
5LUKSJA (14)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2007 (11) /
- / ciemnogniada / Azer / Laguna
Jan Jeziorny / Natalia Przybył


Maja PRZYBYŁ (J.2000)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
083,64+8,64
6ALISTER (33)
SP / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / ciemnogniada / Bolshoi / / Alizacja / So In Love
SK Dobrzyniewo / Stajnia Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
089,15+14,15
7KARENINA (10)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / gniada / Bolshoi / Kolonia
STADNINA KONI W DOBRZYNIEWIE SP. Z O.O. / Jakub Szejner


Aleksandra SZEJNER (J.2001)
bpk
175,84+0,84
8DONOVAN (31)
WLKP / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / gniada / Vandamme / Doba
Krystian Ograbek / Krystian Ograbek


Daria WIKA (JM.2003)
Fundacja Karino
180,94+5,94
9DESPERADO (13)
HAN / GER / Wałach / 2010 (8) /
DE 431310147610 / gniada / Desperados/Moheba Zirkon / Elvira
Raimund Vorwerk / Natalia Przybył


Emilia SKRZECZKOWSKA (JM.2006)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
181,49+6,49
10KARTAGO (6)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / kasztanowata / Top Gun / / Kariera /
Urszula i Kazimierz Kosakowscy / Małgorzata Sokołowicz


Małgorzata SOKOŁOWICZ
KJ Sokół Damasławek
273,45-1,55
11ZARCO (3)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / gniada / Corleolord L / Zarina/ Landor S
Maja Budnik / Maja Budnik


Milnena BARCZYK- NAJDOWSKA
Stajnia Buntowo
497,95+22,95

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
75 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Dawid Rakoczy




ZT-B Jeździecki Puchar Powiatu Chodzieskiego Junior 2018

Szamocin, 5 sierpnia 2018
Wydruk: 05-08-2018 20:36:57
5/L

(05-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / L / Wzrastającego stopnia trudnośći z jokerem art. 269.5
(Competition No: 5 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TREFL (27)
SP / POL / Ogier / 1998 (20) /
POL009660069698 / ciemnogniada / Cabrol Amicor / Caletto I / Tarcza / Czad
SK Nowielice / SO Łąck


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
4453,67
2CUIDAMME (12)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL00961022710 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Centuria / Lavendel
Michał Szafryna / Janusz Kiciński


Janusz KICIŃSKI
KJ Profil Piła
4453,69
3EINSTEIN (34)
HOL / GER / Wałach / 2006 (12) /
- / ciemnogniada / ... / ....
Niemcy / STAJNIA WAPNO JACH


Zuzanna SKOCZYLAS (J.2002)
KJ Sokół Damasławek
4454,94
4COLORADO KG (23)
SP / POL / Ogier / 2008 (10) /
616009610286608 / ciemnogniada / Concerto / Concetto / Wonder Girl / Wonderland
Kazimierz Gmys / Kazimierz Gmys


Jonasz RADOWSKI (J.2001)
BPK - WIE
4456,40
5SIMON (20)
SP / POL / Wałach / 2014 (4) /
616009610130814 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Simone / Corland
Antoni Dahlke / Antoni Dahlke


Aleksandra GEBLER (J.2002)
KJ Sokół Damasławek
4362,56
6JULIO ENKEL (39)




Wojciech DALHKE
4366,16
7MONTANA P (35)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) /
616009610047812 / ciemnogniada / Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra / Miss Monroe / Landor S
Przemysław Piskorek / Stajnia Wapno Jan Jach


Daria SZYMAŃSKA (MJ.1997)
KJ Sokół Damasławek
4153,61
8DESPERADO (13)
HAN / GER / Wałach / 2010 (8) /
DE 431310147610 / gniada / Desperados/Moheba Zirkon / Elvira
Raimund Vorwerk / Natalia Przybył


Jakub JAROSZ (JM.2003)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
4063,78
9ALISTER (33)
SP / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / ciemnogniada / Bolshoi / / Alizacja / So In Love
SK Dobrzyniewo / Stajnia Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
3874,97
10DONOVAN (31)
WLKP / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / gniada / Vandamme / Doba
Krystian Ograbek / Krystian Ograbek


Daria WIKA (JM.2003)
Fundacja Karino
3566,24
OMAR (25)
Małopolska / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / gniada / Figlarz / Orda Dahomanka
Nowak Ireneusz / Aleksandra Szypryt


Aleksandra SZYPRYT (MJ.1999)
KJ Leśna Podkowa Rychlik
ELI
MOHITO (30)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / gniada / Van Damme / Miss Lady
Krystian Ograbek / Krystian Ograbek


Daria WIKA (JM.2003)
Fundacja Karino
ELI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
8
Liczba skoków(Jumps)
8
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
64 s
Startowało koni
12
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Dawid Rakoczy




ZT-B Jeździecki Puchar Powiatu Chodzieskiego Junior 2018

Szamocin, 5 sierpnia 2018
Wydruk: 05-08-2018 20:36:59
6/L

(05-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 6 / L / Zwykły art. 282.2.1 Grand Prix Miasta i Gminy Szamocin
(Competition No: 6 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1EINSTEIN (34)
HOL / GER / Wałach / 2006 (12) /
- / ciemnogniada / ... / ....
Niemcy / STAJNIA WAPNO JACH


Zuzanna SKOCZYLAS (J.2002)
KJ Sokół Damasławek
057,13
2CUIDAMME (12)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL00961022710 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Centuria / Lavendel
Michał Szafryna / Janusz Kiciński


Janusz KICIŃSKI
KJ Profil Piła
057,19
3TREFL (27)
SP / POL / Ogier / 1998 (20) /
POL009660069698 / ciemnogniada / Cabrol Amicor / Caletto I / Tarcza / Czad
SK Nowielice / SO Łąck


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
063,99
4MONTANA P (35)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) /
616009610047812 / ciemnogniada / Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra / Miss Monroe / Landor S
Przemysław Piskorek / Stajnia Wapno Jan Jach


Daria SZYMAŃSKA (MJ.1997)
KJ Sokół Damasławek
066,84
5COLORADO KG (23)
SP / POL / Ogier / 2008 (10) /
616009610286608 / ciemnogniada / Concerto / Concetto / Wonder Girl / Wonderland
Kazimierz Gmys / Kazimierz Gmys


Jonasz RADOWSKI (J.2001)
BPK - WIE
465,94
6SIMON (20)
SP / POL / Wałach / 2014 (4) /
616009610130814 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Simone / Corland
Antoni Dahlke / Antoni Dahlke


Aleksandra GEBLER (J.2002)
KJ Sokół Damasławek
469,60
7LITTLE JOE (40)




Wojciech DALHKE
489,28
8MOHITO (30)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / gniada / Van Damme / Miss Lady
Krystian Ograbek / Krystian Ograbek


Daria WIKA (JM.2003)
Fundacja Karino
578,79

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
75 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Dawid Rakoczy