FINAŁ JEŹDZIECKIEGO PUCHARU POWIATU CHODZIESKIEGO W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY - JUNIOR 2018

Sypniewo, 22 września 2018
Wydruk: 25-09-2018 17:38:27
1/Pony Games
10:00
(22-09-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / Pony Games / Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MAŁA (3)
Kuc Szetlandzki / POL / Mare / 2003 (15) /
- / darkbay / nn / nn
nn / Marzena Deneszewska


Julia TKACZUK (Mł.2008)
O.J. Lipowy Dwór
010,57
2BEAUTY (47)
Typ Kuc / POL / Mare / 2005 (13) /
POL 999530042495 / piebald / Bass / Brandy
Marian Andrzejewski / Sławomir Bramowicz


Nina BRAMOWICZ (Mł.2009)
BRAK
011,41
3TAJGA (4)
NN / POL / Mare / 2013 (5) /
- / other / nn / nn
nn / Marzena Deneszewska


Malina DENESZEWSKA (Mł.2015)
Ośrodek Jeździecki Lipowy Dwór
011,51
4GRACJA (39)
KUC / POL / Mare / 2013 (5) /
616999610187213 / piebald / NN / NN
Cegiełka Natalia / Cegiełka Natalia


Maja WAWRYCZ (Mł.2008)
Stajnia Anielin
011,56
5KARY (77)




Wioleta BORNIKOWSKA
Fundacja Karino
011,74
6KARY (77)




Helena BYSZEWSKA
Fundacja Karino
011,79
7FIONA (52)
KUC / POL / Mare / 2005 (13) /
- / grey / nn / nn / nn / nn
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Michalina JACH (Mł.2010)
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
012,03
8TADZIK (44)
KUC / POL / Gleiding / 2005 (13) /
616999610268105 / piebald / NN / NN
NN / Michał Krzeszewski


Tatiana KĘDZIORA (Mł.2008)
Sekcja Jeździecka Turzyn
012,25
9MAŁA (3)
Kuc Szetlandzki / POL / Mare / 2003 (15) /
- / darkbay / nn / nn
nn / Marzena Deneszewska


Nadia DZIEDZIEJKO
012,60
10FIONA (52)
KUC / POL / Mare / 2005 (13) /
- / grey / nn / nn / nn / nn
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Martyna JACH (Mł.2015)
Stajnia wapno
012,69
11KUBUŚ (18)
KUC / POL / Gleiding / 2008 (10) /
- / chestnut / brak / brak
brak / Katarzyna Laskowska


Piotr BOGUCKI (Mł.2010)
brak
012,78
12BLACKY (76)




Inga OGRABEK
Fundacja Karino
013,58
13CIAPEK (41)
KUC / POL / Gleiding / 2012 (6) /
- / other / nn / mm
Marzena Deneszewska / Marzena Deneszewska


Gabrysia MIELCAREK (Mł.2008)
Ośrodek Jeździecki Lipowy Dwór
014,12
14BLACKY (76)




Jerzy OGRABEK
Fundacja Karino
014,33
15KUBUŚ (18)
KUC / POL / Gleiding / 2008 (10) /
- / chestnut / brak / brak
brak / Katarzyna Laskowska


Natasza BOGUCKA (Mł.2010)
brak
014,52
16KARA (33)
SP / POL / Mare / 2005 (13) /
616999610260505 / darkbay / nn / nn / nn / nn


Weronika KAMINSKA (Mł.2018)
Nn
014,57
17MAŁY (49)
Kuc Szetlandzki / POL / Gleiding / 2007 (11) /
- / bay / NN / NN
NN / Katarzyna Laskowska


Aleksandra LASKOWSKA (Mł.2011)
Kj Korona Wałcz
015,31
18MAŁA (3)
Kuc Szetlandzki / POL / Mare / 2003 (15) /
- / darkbay / nn / nn
nn / Marzena Deneszewska


Michalina SOĆKO (Mł.2008)
Ośrodek Jeździecki Lipowy Dwór
015,40
19TAJGA (4)
NN / POL / Mare / 2013 (5) /
- / other / nn / nn
nn / Marzena Deneszewska


Maja BRYSIAK
016,28
20TAJGA (82)




Wiktoria TRUSEWICZ (Mł.2008)
O.J. Lipowy Dwór
017,10
21KAARAA (35)
. / POL / Mare / 1212 /
- / darkbay / nn / nn
nn / nn


Julia BRONNENBERG (Mł.2011)
Budzyn
017,35
22MAŁA (78)




Maja BARTOSIK
017,46
23TAJGA (4)
NN / POL / Mare / 2013 (5) /
- / other / nn / nn
nn / Marzena Deneszewska


Cyprian DENESZEWSKI (Mł.2011)
O.J. Lipowy Dwór
019,01
24KOŃ (81)




Nadia 
021,83
25BELKA (34)
. / POL / Gleiding / 1111 /
- / grey / . / .
. / .


William BRONNENBERG (Mł.2018)
Budzyn
028,63
26BELKA (34)
. / POL / Gleiding / 1111 /
- / grey / . / .
. / .


Jerzy LAUK
Budzyn
032,96
27VAJANA (79)




Sebastian WROŃSKI
Bpk
033,85

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
27
Ukończyło koni
27
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Krystian Ograbek




FINAŁ JEŹDZIECKIEGO PUCHARU POWIATU CHODZIESKIEGO W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY - JUNIOR 2018

Sypniewo, 22 września 2018
Wydruk: 25-09-2018 17:38:30
2/Debiuty

(22-09-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / Debiuty / Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 do 40 cm
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MILUŚ (60)
KUC / POL / Gleiding / 2006 (12) /
- / chestnut / nn / nn
nn / Aleksandra Suda


Wiktoria KWAŚNA (JM.2006)
Stajnia ARGO
066,64
1KARA (33)
SP / POL / Mare / 2005 (13) /
616999610260505 / darkbay / nn / nn / nn / nn


Weronika KAMINSKA (Mł.2018)
Nn
062,14
1TADZIK (44)
KUC / POL / Gleiding / 2005 (13) /
616999610268105 / piebald / NN / NN
NN / Michał Krzeszewski


Tatiana KĘDZIORA (Mł.2008)
Sekcja Jeździecka Turzyn
077,19
1TAJGA (4)
NN / POL / Mare / 2013 (5) /
- / other / nn / nn
nn / Marzena Deneszewska


Julia BRYSIAK (Mł.2008)
O.J. Lipowy Dwór
079,58
1FIONA (52)
KUC / POL / Mare / 2005 (13) /
- / grey / nn / nn / nn / nn
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Michalina JACH (Mł.2010)
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
063,45
1MAŁA (3)
Kuc Szetlandzki / POL / Mare / 2003 (15) /
- / darkbay / nn / nn
nn / Marzena Deneszewska


Nadia DZIEDZIEJKO (Mł.2009)
O.J. Lipowy Dwór
076,22
1BEAUTY (47)
Typ Kuc / POL / Mare / 2005 (13) /
POL 999530042495 / piebald / Bass / Brandy
Marian Andrzejewski / Sławomir Bramowicz


Nina BRAMOWICZ (Mł.2009)
BRAK
068,18
1CALIA (61)
Kuc Walijski / POL / Mare / 2009 (9) /
- / grey / Timo / Culiko / topas
Izydorek Stanisław / Stadnina koni Wapno


Pola KOSSOWSKA (JM.2006)
Stajnia Wapno
050,17
1TAJGA (82)




Wiktoria TRUSEWICZ (Mł.2008)
O.J. Lipowy Dwór
073,99
1MALWINA (64)
Koń Mały / POL / Mare / 2009 (9) /
- / grey / .. / ...
Stadnina koni Wapno / Stadnina koni Wapno


Dominika WAWRZYNIAK (JM.2003)
Stajnia wapno
053,26
1GROMEK (62)
KUC / POL / Gleiding / 2006 (12) /
- / chestnut / nn / nn
nn / Aleksandra Suda


Patrycja KOPYDŁOWSKA (JM.2003)
Stajnia ARGO
059,47
1I.DŻIGIT (38)
TS / POL / Gleiding / 2009 (9) /
616999530228609 / bay / Dżentelmen / / Islandia / nn
Roman Kaczmarek / Natalia Cegiełka


Zuzanna ZIĘTARA (JM.2005)
Stajnia Anielin
058,54
13GRACJA (39)
KUC / POL / Mare / 2013 (5) /
616999610187213 / piebald / NN / NN
Cegiełka Natalia / Cegiełka Natalia


Maja WAWRYCZ (Mł.2008)
Stajnia Anielin
467,65
13MILUŚ (60)
KUC / POL / Gleiding / 2006 (12) /
- / chestnut / nn / nn
nn / Aleksandra Suda


Amelia NIEPOLSKA (JM.2006)
Stajnia ARGO
468,92
13TARA (2)
Mały Koń / POL / Mare / 2008 (10) /
POL 013 61 02081 08 / bay / Pasjans / Tina
Piotr Łykowski / Tomasz Szymczyk


Oliwia SZYMCZYK (Mł.2007)
Bez przynależności klubowej
493,40
16MAŁA (3)
Kuc Szetlandzki / POL / Mare / 2003 (15) /
- / darkbay / nn / nn
nn / Marzena Deneszewska


Julia TKACZUK (Mł.2008)
O.J. Lipowy Dwór
581,82
17CIAPEK (41)
KUC / POL / Gleiding / 2012 (6) /
- / other / nn / mm
Marzena Deneszewska / Marzena Deneszewska


Gabrysia MIELCAREK (Mł.2008)
Ośrodek Jeździecki Lipowy Dwór
7104,12
18MIGOTKA (80)




Anna PAULUS
32156,10
19VAJANA (79)




Amelia HANECT
34197,31
RAIKEN (68)
KUC / POL / Gleiding / 2012 (6) /
- / black / Bolshoi / Favoritas / Rachel V. D. Langenhorst /
Krystian Ograbek / Krystian Ograbek


Nadia PAPROCKA (JM.2006)
brak
ELI

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
CALIA (61)
Kuc Walijski / POL / Mare / 2009 (9) /
- / grey / Timo / Culiko / topas
Izydorek Stanisław / Stadnina koni Wapno


Pola KOSSOWSKA (JM.2006)
Stajnia Wapno
065,34
BEAUTY (47)
Typ Kuc / POL / Mare / 2005 (13) /
POL 999530042495 / piebald / Bass / Brandy
Marian Andrzejewski / Sławomir Bramowicz


Nina BRAMOWICZ (Mł.2009)
BRAK
687,16
MALWINA (64)
Koń Mały / POL / Mare / 2009 (9) /
- / grey / .. / ...
Stadnina koni Wapno / Stadnina koni Wapno


Dominika WAWRZYNIAK (JM.2003)
Stajnia wapno
7106,54
TARA (2)
Mały Koń / POL / Mare / 2008 (10) /
POL 013 61 02081 08 / bay / Pasjans / Tina
Piotr Łykowski / Tomasz Szymczyk


Oliwia SZYMCZYK (Mł.2007)
Bez przynależności klubowej
868,91
CIAPEK (41)
KUC / POL / Gleiding / 2012 (6) /
- / other / nn / mm
Marzena Deneszewska / Marzena Deneszewska


Gabrysia MIELCAREK (Mł.2008)
Ośrodek Jeździecki Lipowy Dwór
22133,71
TAJGA (82)




Wiktoria TRUSEWICZ (Mł.2008)
O.J. Lipowy Dwór
ELI
I.DŻIGIT (38)
TS / POL / Gleiding / 2009 (9) /
616999530228609 / bay / Dżentelmen / / Islandia / nn
Roman Kaczmarek / Natalia Cegiełka


Zuzanna ZIĘTARA (JM.2005)
Stajnia Anielin
ELI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
40
Liczba przeszkód(Obstacles)
7
Liczba skoków(Jumps)
7
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
27
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Krystian Ograbek




FINAŁ JEŹDZIECKIEGO PUCHARU POWIATU CHODZIESKIEGO W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY - JUNIOR 2018

Sypniewo, 22 września 2018
Wydruk: 25-09-2018 17:38:33
3/Mini LL

(22-09-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / Mini LL / Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 60 cm
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1POWERSTAR CAPITAN (53)
DRP / GER / Gleiding / 2012 (6) /
- / chestnut / nn / nn / nn / nn
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Zuzanna SKOCZYLAS (J.2002)
KJ Sokół Damasławek
060,72+0,72
2RIWIERA (54)
KUC / POL / Mare / 2011 (7) /
- / bay / Fikus / / nn / nn
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Kinga JARUZAL (JM.2004)
Stajnia Wapno
060,90+0,90
3DROPS (48)
SP / POL / Gleiding / 2005 (13) /
- / bay / Domingo / Draska
Aleksandra Gul / Sławomir Bramowicz


Sławomir BRAMOWICZ
brak
061,04+1,04
4JUBEL (32)
Kuc Wal / POL / Stalion / 2004 (14) /
616013670044104 / grey / Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando / Abberthome's Judith / Abberthome's Hello-Boy


Anna KĘPA (Mł.2007)
Budzyński KS Kłos
061,12+1,12
5RAIKEN (68)
KUC / POL / Gleiding / 2012 (6) /
- / black / Bolshoi / Favoritas / Rachel V. D. Langenhorst /
Krystian Ograbek / Krystian Ograbek


Daria WIKA
Stajnia Sypniewo
061,32+1,32
6OLIVER (56)
KUC / POL / Gleiding / 2012 (6) /
- / darkbay / nn / nn / nn / nn
Stajnia Wapno Jan Jach / Stajnia Wapno Jan Jach


Dominika FIK (JM.2004)
Stajnia Wapno
061,99+1,99
7GRACJA (39)
KUC / POL / Mare / 2013 (5) /
616999610187213 / piebald / NN / NN
Cegiełka Natalia / Cegiełka Natalia


Jowita WAWRZEŃCZYK (JM.2004)
Stajnia Anielin
057,50-2,50
8COSTA SERENA (31)
KUC / POL / Mare / 2008 (10) /
616999610314508 / bay / nn / nn / nn / nn


Kornelia GORNICKA (Mł.2007)
Budzyński KS Kłos
062,91+2,91
9ASKANA (43)
Z / POL / Mare / 2009 (9) /
- / bay / Aramis Z / / Iza /
Tomasz Browarski / Anna Jasińska


Barbara JASIŃSKA (JM.2004)
SJ Turzyn
063,55+3,55
10DEJLI (9)
KUC / POL / Mare / 2012 (6) /
616999640074612 / grey / NN / NN
Hoppe Andrzej / Hoppe Andrzej


Aleksandra HOPPE (J.2002)
JKS Karolewko
054,21-5,79
11PINAKOLADA (57)
DRP / POL / Mare / 2013 (5) /
- / bay / Nando Super / / nn / nn
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Sonata RACZKOWSKA (JM.2003)
Stajnia Wapno
068,60+8,60
12MIKEL (63)
Wielkopolska / POL / Gleiding / 2012 (6) /
- / bay / Bolshoi / Miss Lady
Krystian Ograbek / Krystian Ograbek


Daria WIKA (JM.2003)
Fundacja Karino
158,64-1,36
13KORDIAN (40)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Gleiding / 2002 (16) /
- / chestnut / Kober / NN
Marzena Deneszewska / Marzena Deneszewska


Aleksandra DOBAK (J.2001)
OJ Lipowy Dwór
264,97+4,97
14DESPERADO (16)
HAN / GER / Gleiding / 2010 (8) /
DE 431310147610 / bay / Desperados/Moheba Zirkon / Elvira
Raimund Vorwerk / Natalia Przybył


Emilia SKRZECZKOWSKA (JM.2006)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
270,08+10,08
15KARTAGO (6)
SP / POL / Gleiding / 2011 (7) /
- / chestnut / Top Gun / / Kariera /
Urszula i Kazimierz Kosakowscy / Małgorzata Sokołowicz


Małgorzata SOKOŁOWICZ
KJ Sokół Damasławek
271,47+11,47
16CONTENDRO SON (1)
Hanowerska / POL / Gleiding / 2002 (16) /
- / bay / Contendro l / Laurentia
- / Klaudia Kwiecień


Klaudia KWIECIEŃ (J.2002)
BZ
685,92+25,92
LUKSJA (14)
Wielkopolska / POL / Mare / 2007 (11) /
- / darkbay / Azer / Laguna
Jan Jeziorny / Natalia Przybył


Agata PRZYBYŁ (J.2001)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
ELI
LUKSJA (14)
Wielkopolska / POL / Mare / 2007 (11) /
- / darkbay / Azer / Laguna
Jan Jeziorny / Natalia Przybył


Emilia SKRZECZKOWSKA (JM.2006)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
ELI
CAPRI (51)
WLKP / POL / Mare / 2005 (13) /
- / darkbay / nn / nn
Aleksandra Suda / Aleksandra Suda


Natasza DOBRZYKOWSKA (JM.2004)
Stajnia ARGO
ELI
LOTOS (55)
WLKP / POL / Gleiding / 2006 (12) /
- / bay / nn / nn
nn / Aleksandra Suda


Olga DOBRZYKOWSKA (JM.2004)
Stajnia ARGO
ELI
TARA (2)
Mały Koń / POL / Mare / 2008 (10) /
POL 013 61 02081 08 / bay / Pasjans / Tina
Piotr Łykowski / Tomasz Szymczyk


Oliwia SZYMCZYK (Mł.2007)
Bez przynależności klubowej
ELI

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
DROPS (48)
SP / POL / Gleiding / 2005 (13) /
- / bay / Domingo / Draska
Aleksandra Gul / Sławomir Bramowicz


Sławomir BRAMOWICZ
brak
159,70-0,30
KORDIAN (40)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Gleiding / 2002 (16) /
- / chestnut / Kober / NN
Marzena Deneszewska / Marzena Deneszewska


Aleksandra DOBAK (J.2001)
OJ Lipowy Dwór
265,15+5,15
DEJLI (9)
KUC / POL / Mare / 2012 (6) /
616999640074612 / grey / NN / NN
Hoppe Andrzej / Hoppe Andrzej


Aleksandra HOPPE (J.2002)
JKS Karolewko
273,21+13,21
CAPRI (51)
WLKP / POL / Mare / 2005 (13) /
- / darkbay / nn / nn
Aleksandra Suda / Aleksandra Suda


Natasza DOBRZYKOWSKA (JM.2004)
Stajnia ARGO
ELI
LOTOS (55)
WLKP / POL / Gleiding / 2006 (12) /
- / bay / nn / nn
nn / Aleksandra Suda


Olga DOBRZYKOWSKA (JM.2004)
Stajnia ARGO
ELI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
60
Liczba przeszkód(Obstacles)
8
Liczba skoków(Jumps)
8
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
60 s
Startowało koni
26
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Krystian Ograbek




FINAŁ JEŹDZIECKIEGO PUCHARU POWIATU CHODZIESKIEGO W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY - JUNIOR 2018

Sypniewo, 22 września 2018
Wydruk: 25-09-2018 17:38:36
4/LL

(22-09-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / LL / Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1WALENCJA (26)
KUC / POL / Mare / 2009 (9) /
616013610101109 / grey / Pietrek / Elpar / Wira / Farmer


Amelia GÓRNICKA (JM.2005)
Budzyński KS Kłos
060,10+0,10
2PINAKOLADA (57)
DRP / POL / Mare / 2013 (5) /
- / bay / Nando Super / / nn / nn
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Sonata RACZKOWSKA (JM.2003)
Stajnia Wapno
060,13+0,13
3DONOVAN (65)
WLKP / POL / Gleiding / 2013 (5) /
- / bay / Vandamme / Doba
Krystian Ograbek / Krystian Ograbek


Daria WIKA (JM.2003)
Fundacja Karino
060,89+0,89
4ASKANA (43)
Z / POL / Mare / 2009 (9) /
- / bay / Aramis Z / / Iza /
Tomasz Browarski / Anna Jasińska


Barbara JASIŃSKA (JM.2004)
SJ Turzyn
061,03+1,03
5ALDO (28)
SP / POL / Gleiding / 1997 (21) /
- / - / . / .
. / .


Angelika PAWLAK
,
061,27+1,27
6ODET (84)




Wojciech DALKE
061,57+1,57
7NIKITA (27)
SP / POL / Mare / 1111 /
- / bay / . / .
. / .


Aleksandra LAUK
Budzyński KS Kłos
061,78+1,78
8COSTA SERENA (31)
KUC / POL / Mare / 2008 (10) /
616999610314508 / bay / nn / nn / nn / nn


Kornelia GORNICKA (Mł.2007)
Budzyński KS Kłos
061,99+1,99
9GUIDO (29)
. / POL / Gleiding / 1234 /
- / bay / mm / mm
aa / ..


Angelika TESKA
.
062,14+2,14
10WELLA (73)
SP / POL / Mare / 2014 (4) /
- / grey / Landor / Lacatraz / Wenus / Witbooi
Gospodarstwo rolne "wienc-rol" sp. Z.o.o. / Stadnina koni Wapno


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
057,85-2,15
11OLIVER (56)
KUC / POL / Gleiding / 2012 (6) /
- / darkbay / nn / nn / nn / nn
Stajnia Wapno Jan Jach / Stajnia Wapno Jan Jach


Dominika FIK (JM.2004)
Stajnia Wapno
057,82-2,18
12DESPERADO (16)
HAN / GER / Gleiding / 2010 (8) /
DE 431310147610 / bay / Desperados/Moheba Zirkon / Elvira
Raimund Vorwerk / Natalia Przybył


Agata PIĄTEK (J.2001)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
062,31+2,31
13POWERSTAR CAPITAN (53)
DRP / GER / Gleiding / 2012 (6) /
- / chestnut / nn / nn / nn / nn
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Zuzanna SKOCZYLAS (J.2002)
KJ Sokół Damasławek
057,40-2,60
14ASTORIA (50)
SP / POL / Mare / 2010 (8) /
- / darkbay / Vandamme / Andaluzja
Andrzej Konowalski / Paweł Mantaj


Patrycja WALCZAK (MJ.1997)
Stajnia Grzybowice
063,88+3,88
15JUBEL (32)
Kuc Wal / POL / Stalion / 2004 (14) /
616013670044104 / grey / Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando / Abberthome's Judith / Abberthome's Hello-Boy


Anna KĘPA (Mł.2007)
Budzyński KS Kłos
055,08-4,92
16DESPERADO (16)
HAN / GER / Gleiding / 2010 (8) /
DE 431310147610 / bay / Desperados/Moheba Zirkon / Elvira
Raimund Vorwerk / Natalia Przybył


Emilia SKRZECZKOWSKA (JM.2006)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
065,88+5,88
17KARTAGO (6)
SP / POL / Gleiding / 2011 (7) /
- / chestnut / Top Gun / / Kariera /
Urszula i Kazimierz Kosakowscy / Małgorzata Sokołowicz


Małgorzata SOKOŁOWICZ
KJ Sokół Damasławek
158,83-1,17
18DROPS (48)
SP / POL / Gleiding / 2005 (13) /
- / bay / Domingo / Draska
Aleksandra Gul / Sławomir Bramowicz


Sławomir BRAMOWICZ
brak
161,61+1,61
19CONTENDRO SON (1)
Hanowerska / POL / Gleiding / 2002 (16) /
- / bay / Contendro l / Laurentia
- / Klaudia Kwiecień


Klaudia KWIECIEŃ (J.2002)
BZ
261,67+1,67
20RIWIERA (54)
KUC / POL / Mare / 2011 (7) /
- / bay / Fikus / / nn / nn
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Kinga JARUZAL (JM.2004)
Stajnia Wapno
264,42+4,42
21I.DŻIGIT (38)
TS / POL / Gleiding / 2009 (9) /
616999530228609 / bay / Dżentelmen / / Islandia / nn
Roman Kaczmarek / Natalia Cegiełka


Jowita WAWRZEŃCZYK (JM.2004)
Stajnia Anielin
277,36+17,36
22GLOSA (17)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Mare / 2006 (12) /
- / bay / Szron / Gligenia II
Stadnina Koni Ochaby Sp.z o.o. / Przemysław Dereziński


Aleksandra PIOTROWSKA (J.2002)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
6103,59+43,59
LUKSJA (14)
Wielkopolska / POL / Mare / 2007 (11) /
- / darkbay / Azer / Laguna
Jan Jeziorny / Natalia Przybył


Natalia DEREZIŃSKA
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
ELI
KORDIAN (40)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Gleiding / 2002 (16) /
- / chestnut / Kober / NN
Marzena Deneszewska / Marzena Deneszewska


Aleksandra DOBAK (J.2001)
OJ Lipowy Dwór
ELI
KAMEL (19)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Gleiding / 2007 (11) /
- / bay / Vandamme / Klaudia
Wieczorek Grzegorz / Sylwia Rębarz


Sylwia RĘBARZ
Kłos Budzyń
ELI
RAGGIO DI SPERANZA (15)
Wielkopolska / POL / Mare / 2009 (9) /
- / darkbay / Cytolog / Reakcja
Magdalena Jeżewska / Marek Przywara


Aleksandra PIOTROWSKA (J.2002)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
ELI
DILERKA (42)
SP / POL / Mare / 2012 (6) /
- / grey / Cameron / / Delia / Baby Bid
Kazimierz Lewandowski / Janusz Adamski


Wioleta ADAMSKA (JM.2003)
SJ Turzyn
ELI
WIDAM (83)




Marek SZEPCZYŃSKI
ELI
MIKEL (63)
Wielkopolska / POL / Gleiding / 2012 (6) /
- / bay / Bolshoi / Miss Lady
Krystian Ograbek / Krystian Ograbek


Daria WIKA (JM.2003)
Fundacja Karino
REZ
GLOSA (17)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Mare / 2006 (12) /
- / bay / Szron / Gligenia II
Stadnina Koni Ochaby Sp.z o.o. / Przemysław Dereziński


Michalina BONK (JM.2004)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
REZ

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
KAMEL (19)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Gleiding / 2007 (11) /
- / bay / Vandamme / Klaudia
Wieczorek Grzegorz / Sylwia Rębarz


Sylwia RĘBARZ
Kłos Budzyń
059,71-0,29
WELLA (73)
SP / POL / Mare / 2014 (4) /
- / grey / Landor / Lacatraz / Wenus / Witbooi
Gospodarstwo rolne "wienc-rol" sp. Z.o.o. / Stadnina koni Wapno


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
058,64-1,36
ALDO (28)
SP / POL / Gleiding / 1997 (21) /
- / - / . / .
. / .


Angelika PAWLAK
,
055,88-4,12
WALENCJA (26)
KUC / POL / Mare / 2009 (9) /
616013610101109 / grey / Pietrek / Elpar / Wira / Farmer


Amelia GÓRNICKA (JM.2005)
Budzyński KS Kłos
052,83-7,17
ODET (84)




Wojciech DALKE
161,19+1,19
NIKITA (27)
SP / POL / Mare / 1111 /
- / bay / . / .
. / .


Aleksandra LAUK
Budzyński KS Kłos
158,68-1,32
GUIDO (29)
. / POL / Gleiding / 1234 /
- / bay / mm / mm
aa / ..


Angelika TESKA
.
156,40-3,60
RAGGIO DI SPERANZA (15)
Wielkopolska / POL / Mare / 2009 (9) /
- / darkbay / Cytolog / Reakcja
Magdalena Jeżewska / Marek Przywara


Aleksandra PIOTROWSKA (J.2002)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
ELI
CONTENDRO SON (1)
Hanowerska / POL / Gleiding / 2002 (16) /
- / bay / Contendro l / Laurentia
- / Klaudia Kwiecień


Klaudia KWIECIEŃ (J.2002)
BZ
REZ
WIDAM (83)




Marek SZEPCZYŃSKI
REZ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80
Liczba przeszkód(Obstacles)
8
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
60 s
Startowało koni
40
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Krystian Ograbek




FINAŁ JEŹDZIECKIEGO PUCHARU POWIATU CHODZIESKIEGO W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY - JUNIOR 2018

Sypniewo, 22 września 2018
Wydruk: 25-09-2018 17:38:39
5/L

(22-09-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / L / O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
(Competition No: 5 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ZANTOS HBC (67)
KWPN / NED / Gleiding / 2004 (14) /
528003 04.00575 / bay / Cantos / Contender / Kwando / Voltaire
HBC / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
4438,98
2MONTANA P (59)
SP / POL / Mare / 2012 (6) /
616009610047812 / darkbay / Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra / Miss Monroe / Landor S
Przemysław Piskorek / Stajnia Wapno Jan Jach


Daria SZYMAŃSKA (MJ.1997)
KJ Sokół Damasławek
4441,57
3EMPATIA (11)
SP / POL / Mare / 2012 (6) /
616009530002412 / bay / Libretto / Milone / Eufemia / Lando
Jan Jurkiewicz / Izabela Bąk


Izabela BĄK
KJ Profil Piła
4445,45
4CUIDAMME (12)
SP / POL / Gleiding / 2008 (10) /
POL00961022710 / darkbay / Vandamme / Guidam / Centuria / Lavendel
Michał Szafryna / Janusz Kiciński


Janusz KICIŃSKI
KJ Profil Piła
4445,87
5BILLY M (74)
Macklenburger / GER / Gleiding / 2010 (8) /
- / bay / Baldini II / bachus / Lilli Marlen / elite loredo
Roland Maehling / Stadnina koni Wapno


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
4446,28
6ORBITA (70)
WLKP / POL / Mare / 2007 (11) /
007520068307 / black / Mariot / / Orenda /
Marian Gilas / Dariusz Stochaj


Julia STOCHAJ (J.2002)
Leśna Podkowa Rychlik
4446,44
7KONFETTI (72)
SP / POL / Mare / 2008 (10) /
616009680101608 / bay / Contendor / Contendro I / Księżniczka / Escudo
Aleksandra Klamecka / Sebastian Jach


Natalia KOSSOWSKA (J.2000)
KJ Sokół Damasławek
4447,26
8SOLARIS M (13)
SP / POL / Gleiding / 2012 (6) /
- / darkbay / Vandamme / Quidam / Somatina M / Qulester
SK Dobrzyniewo / SK Dobrzyniewo


Mikołaj BAJAN
KJ Sokół Damasławek
4448,31
9IMAR (10)
SP / POL / Gleiding / 2007 (11) /
POL009640034307 / bay / Lesotho / Landgraf I / Imara /
- / Andrzej Szymański


Julia SZYMAŃSKA (JM.2005)
KJ Profil Piła
4449,40
10JULIO ENKEL (85)




Wojciech DALKE
4451,48
11MALAWAL (69)
SP / POL / Gleiding / 2014 (4) /
- / bay / Landor / / Maja / Placido
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
4453,95
12MOHITO (66)
Wielkopolska / POL / Gleiding / 2011 (7) /
- / bay / Van Damme / Miss Lady
Krystian Ograbek / Krystian Ograbek


Daria WIKA (JM.2003)
Fundacja Karino
4456,48
13ALISTER (75)
SP / POL / Gleiding / 2014 (4) /
- / darkbay / Bolshoi / / Alizacja / So In Love
SK Dobrzyniewo / Stajnia Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
3943,93
14ASTORIA (50)
SP / POL / Mare / 2010 (8) /
- / darkbay / Vandamme / Andaluzja
Andrzej Konowalski / Paweł Mantaj


Patrycja WALCZAK (MJ.1997)
Stajnia Grzybowice
3757,15
15GLOSA (17)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Mare / 2006 (12) /
- / bay / Szron / Gligenia II
Stadnina Koni Ochaby Sp.z o.o. / Przemysław Dereziński


Agata PRZYBYŁ (J.2001)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2477,59
RAGGIO DI SPERANZA (15)
Wielkopolska / POL / Mare / 2009 (9) /
- / darkbay / Cytolog / Reakcja
Magdalena Jeżewska / Marek Przywara


Aleksandra PIOTROWSKA (J.2002)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
REZ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
8
Liczba skoków(Jumps)
8
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
60 s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Krystian Ograbek




FINAŁ JEŹDZIECKIEGO PUCHARU POWIATU CHODZIESKIEGO W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY - JUNIOR 2018

Sypniewo, 22 września 2018
Wydruk: 25-09-2018 17:38:42
6/L

(22-09-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 6 / L / Grand Prix Peugeot Auto Club Poznań - zwykły art. 238.2.1 do 100 cm
(Competition No: 6 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ZANTOS HBC (67)
KWPN / NED / Gleiding / 2004 (14) /
528003 04.00575 / bay / Cantos / Contender / Kwando / Voltaire
HBC / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
044,77
2LITTLE JOE (86)




Wojciech DALKE
047,04
3ALISTER (75)
SP / POL / Gleiding / 2014 (4) /
- / darkbay / Bolshoi / / Alizacja / So In Love
SK Dobrzyniewo / Stajnia Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
048,95
4IMAR (10)
SP / POL / Gleiding / 2007 (11) /
POL009640034307 / bay / Lesotho / Landgraf I / Imara /
- / Andrzej Szymański


Julia SZYMAŃSKA (JM.2005)
KJ Profil Piła
052,98
5SOLARIS M (13)
SP / POL / Gleiding / 2012 (6) /
- / darkbay / Vandamme / Quidam / Somatina M / Qulester
SK Dobrzyniewo / SK Dobrzyniewo


Mikołaj BAJAN
KJ Sokół Damasławek
053,96
6CUIDAMME (12)
SP / POL / Gleiding / 2008 (10) /
POL00961022710 / darkbay / Vandamme / Guidam / Centuria / Lavendel
Michał Szafryna / Janusz Kiciński


Janusz KICIŃSKI
KJ Profil Piła
054,07
7JULIO ENKEL (85)




Wojciech DALKE
054,52
8ORBITA (70)
WLKP / POL / Mare / 2007 (11) /
007520068307 / black / Mariot / / Orenda /
Marian Gilas / Dariusz Stochaj


Julia STOCHAJ (J.2002)
Leśna Podkowa Rychlik
452,95
9MALAWAL (69)
SP / POL / Gleiding / 2014 (4) /
- / bay / Landor / / Maja / Placido
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
459,42
10MOHITO (66)
Wielkopolska / POL / Gleiding / 2011 (7) /
- / bay / Van Damme / Miss Lady
Krystian Ograbek / Krystian Ograbek


Daria WIKA (JM.2003)
Fundacja Karino
459,54
11MONTANA P (59)
SP / POL / Mare / 2012 (6) /
616009610047812 / darkbay / Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra / Miss Monroe / Landor S
Przemysław Piskorek / Stajnia Wapno Jan Jach


Daria SZYMAŃSKA (MJ.1997)
KJ Sokół Damasławek
859,22
12BILLY M (74)
Macklenburger / GER / Gleiding / 2010 (8) /
- / bay / Baldini II / bachus / Lilli Marlen / elite loredo
Roland Maehling / Stadnina koni Wapno


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
974,55
KONFETTI (72)
SP / POL / Mare / 2008 (10) /
616009680101608 / bay / Contendor / Contendro I / Księżniczka / Escudo
Aleksandra Klamecka / Sebastian Jach


Natalia KOSSOWSKA (J.2000)
KJ Sokół Damasławek
ELI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
71 s
Startowało koni
13
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Krystian Ograbek