ZT-B I Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego w skokach przez przeszkody

Świniary, 28.07.2018
Wydruk: 01-08-2018 20:35:14
1/Mini LL
11:00
(28-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / Mini LL / 60 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 o Puchar Jana Klemta
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ARI ALKI (52)
Klusak / NED / Wałach / 2007 (11) /
- / gniada / - / Incredible Crafts
Brak / Joanna Stawasz


Franciszek SPICZAK (JM.2006)
Stajnia Kuźnik
058,24
1BELLA (33)
KUC / POL / Klacz / 2011 (7) /
616013680020111 / siwa / Fikus / Bonza
Maria Obidowska / Maria Obidowska


Natalia CEGIELSKA (JM.2006)
JKS "Robir" Chwalęcice
053,47
1AMARETTO VDV (50)
KWPN / NLD / Wałach / 2005 (13) /
900032001937941 / siwa / Salvatore / Cazieni V
E. Van der Vaart / Alina Zagrodzka-Kulczyk


Wiktoria GÓRZNA (J.2002)
Stajnia Kuźnik
054,08
1FIONA (53)
Meklemburska / GER / Klacz / 2008 (10) /
- / kasztanowata / Fabricio / Lola
Christiane Kappenberg / Roman Witczak


Martyna WITCZAK (JM.2003)
Stajnia Kuźnik
058,84
1RASTAMAN (36)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / gniada / Latino / Rossa
Barbara Augustyniak / Barbara Augustyniak


Dominika AUGUSTYNIAK (J.2001)
BPK
057,32
1WARKA (38)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / siwa / Inblanco / Wiga
Paulina Jansens / Paulina Jansens


Tomasz MARKUSZEWSKI (J.2001)
Stajnia Bio-Tine Gościnowo
058,80
7JUFOLTA (37)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2007 (11) /
- / gniada / Folio / Juna
Paulina Jansens / Paulina Jansens


Tomasz MARKUSZEWSKI (J.2001)
Stajnia Bio-Tine Gościnowo
1264,73
8LOLITA 179 (6)




Wiesław NAWROT
Bpk
25107,00
9IKONA (51)
SP / POL / Klacz / 2004 (14) /
- / gniada / Impet / Cypra
Zygmunt Stawasz / Joanna oleksiak


Joanna OLEKSIAK
Stajnia Kuźnik
2798,54
ARI ALKI (52)
Klusak / NED / Wałach / 2007 (11) /
- / gniada / - / Incredible Crafts
Brak / Joanna Stawasz


Franciszek SPICZAK (JM.2006)
Stajnia Kuźnik
elim
BALANGA (2)




Karolina SZAFRANIEC
Rancho u Jochna Tarnawa Krościeńska
elim
BALANGA (2)




Karolina SZAFRANIEC
Rancho u Jochna Tarnawa Krościeńska
elim
OPTIMA (42)
Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2007 (11) /
- / kasztanowata / Imbir / Osnowa
Brak / Anna Fechner


Basia FECHNER (JM.2006)
Stajnia Pszczew
elim
JOPLIN (23)
SP / POL / Klacz / 2011 (7) /
616009670074111 / gniada / Sallust S / / Janis /
Agnieszka Mierzwińska / Jagoda Ziomek


Jagoda ZIOMEK (MJ.1997)
JKS Rafi Gorzów
elim
OPTIMA (42)
Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2007 (11) /
- / kasztanowata / Imbir / Osnowa
Brak / Anna Fechner


Basia FECHNER (JM.2006)
Stajnia Pszczew
elim
JOPLIN (23)
SP / POL / Klacz / 2011 (7) /
616009670074111 / gniada / Sallust S / / Janis /
Agnieszka Mierzwińska / Jagoda Ziomek


Jagoda ZIOMEK (MJ.1997)
JKS Rafi Gorzów
elim
IKONA (51)
SP / POL / Klacz / 2004 (14) /
- / gniada / Impet / Cypra
Zygmunt Stawasz / Joanna oleksiak


Joanna OLEKSIAK
Stajnia Kuźnik
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
60
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
72 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Piotr Helon
 Gospodarz toru:






ZT-B I Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego w skokach przez przeszkody

Świniary, 28.07.2018
Wydruk: 01-08-2018 20:35:17
2/LL
12:00
(28-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / LL / 80 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Wójta Gminy Przytoczna Bartłomieja Kucharyka
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BRIS (3)




Kornelia KUJAWOWICZ
Rancho u Jochna Tarnawa Krościeńska
042,91
2SHE IS A LADY (26)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2008 (10) /
616009590207008 / kasztanowata / Imequyl / Samira
Dylewska Agata / Karolina Kleciak


Karolina KLECIAK (J.2002)
brak
043,92
3PAVAROTTI (18)
SP / POL / Wałach / 2007 (11) /
- / siwa / Cantanis / Cantus / Paola /
- / Paulina Jaśkiewicz


Paulina JAŚKIEWICZ (MJ.1998)
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
045,06
4MARY GLENN (46)
Niem. Sport. / POL / Klacz / 2004 (14) /
DE457-0001078-04 / gniada / Glenn Mentino / Glenn Alme / Anette / Altmeister
- / Jacek Wachowiak


Wiktoria NOWAK (J.2000)
KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
045,91
5BELLA (33)
KUC / POL / Klacz / 2011 (7) /
616013680020111 / siwa / Fikus / Bonza
Maria Obidowska / Maria Obidowska


Natalia CEGIELSKA (JM.2006)
JKS "Robir" Chwalęcice
046,10
6HOKO LADY (35)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
616009670090310 / siwa / Cantanis / Cantus / Hossa / Zodiak
Daniel Wieliczko / Adam Czajkowski


Katarzyna CZAJKOWSKA (JM.2003)
Posadowskie TJ
046,30
7MAGNEZJA (40)
TS / POL / Klacz / 2011 (7) /
616999680024713 / srokata / nn / nn / nn / nn
Ewelina kowalczyk / Ewelina Kowalczyk


Ewelina KOWALCZYK
Stajnia Zagroda Janczewo
046,31
8RIVIERA (27)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 21.05.2001 /
POL 00961 10325 01 / gniada / Courage / Rota
Janowski Marian / Katarzyna Wawrzyniak


Patryk WAWRZYNIAK (J.2001)
bpk
047,67
9NEFRYT (43)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2003 (15) /
- / kara / Corofini / Nostalgia
Marcin Turtoń / Marcin Turtoń


Ewelina KOWALCZYK
Stajnia Zagroda Janczewo
047,92
10REWIA (20)
WLKP / POL / Klacz / 2004 (14) /
POL007680073004 / siwa / Książe/ / Rabka/
Katarzyna Mosińska / Katarzyna Wawrzyniak


Patryk WAWRZYNIAK (J.2001)
bpk
048,04
11LOLITA 179 (6)




Wiesław NAWROT
Bpk
051,02
12MONA LISA (21)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2013 (5) /
- / gniada / Eger / Meta
Daniela Frąckowiak / Iwona Stańkowska


Aleksandra MOREL (J.2000)
None
057,10
13FUKSJA (30)
KUC / POL / Klacz / 2009 (9) /
616013640043609 / gniada / Majk / Finka
Mażulis Katarzyna / Maria Obidowska


Oliwia MATWIEJ (JM.2005)
JKS "Robir"
057,20
14CAYENNE (19)
WLKP / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / gniada / Cytolog / / Basia /
- / Małgorzata Kowal


Małgorzata KOWAL
KJ Leśna Podkowa Rychlik
444,96
15PIGWA (15)
Koń Wielkopolski / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / kara / Powój / Prima
Górski Jan / Iwona Stańkowska


Nadia MICHALAK (JM.2003)
Jeździecki Klub Sportowy Rafi
450,91
16RASTAMAN (36)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / gniada / Latino / Rossa
Barbara Augustyniak / Barbara Augustyniak


Dominika AUGUSTYNIAK (J.2001)
BPK
454,63
17WARKA (38)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / siwa / Inblanco / Wiga
Paulina Jansens / Paulina Jansens


Tomasz MARKUSZEWSKI (J.2001)
Stajnia Bio-Tine Gościnowo
456,48
18FIONA (53)
Meklemburska / GER / Klacz / 2008 (10) /
- / kasztanowata / Fabricio / Lola
Christiane Kappenberg / Roman Witczak


Martyna WITCZAK (JM.2003)
Stajnia Kuźnik
460,51
19AMARETTO VDV (50)
KWPN / NLD / Wałach / 2005 (13) /
900032001937941 / siwa / Salvatore / Cazieni V
E. Van der Vaart / Alina Zagrodzka-Kulczyk


Wiktoria GÓRZNA (J.2002)
Stajnia Kuźnik
463,61
20EMET (31)
MŁP / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / siwa / Cisoń/ / Emeta/
Bronisław Ludwiczak / Maria Obidowska


Hanna MYCKA (J.2002)
JKS "Robir" Chwalęcice
572,81
21PROZA (25)
Wielkopolska Pochodzenie Trake / POL / Klacz / 2008 (10) /
007600396508 / kasztanowata / Esaul / Poezja
Stadnina Koni Liski / Paulina Kleciak


Paulina KLECIAK (J.2002)
brak
866,90
22IKONA (51)
SP / POL / Klacz / 2004 (14) /
- / gniada / Impet / Cypra
Zygmunt Stawasz / Joanna oleksiak


Joanna OLEKSIAK
Stajnia Kuźnik
988,54
JUFOLTA (37)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2007 (11) /
- / gniada / Folio / Juna
Paulina Jansens / Paulina Jansens


Tomasz MARKUSZEWSKI (J.2001)
Stajnia Bio-Tine Gościnowo
rez

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
BELLA (33)
KUC / POL / Klacz / 2011 (7) /
616013680020111 / siwa / Fikus / Bonza
Maria Obidowska / Maria Obidowska


Natalia CEGIELSKA (JM.2006)
JKS "Robir" Chwalęcice
048,13
EMET (31)
MŁP / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / siwa / Cisoń/ / Emeta/
Bronisław Ludwiczak / Maria Obidowska


Hanna MYCKA (J.2002)
JKS "Robir" Chwalęcice
054,50
WARKA (38)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / siwa / Inblanco / Wiga
Paulina Jansens / Paulina Jansens


Tomasz MARKUSZEWSKI (J.2001)
Stajnia Bio-Tine Gościnowo
057,97
FUKSJA (30)
KUC / POL / Klacz / 2009 (9) /
616013640043609 / gniada / Majk / Finka
Mażulis Katarzyna / Maria Obidowska


Oliwia MATWIEJ (JM.2005)
JKS "Robir"
058,39
RASTAMAN (36)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / gniada / Latino / Rossa
Barbara Augustyniak / Barbara Augustyniak


Dominika AUGUSTYNIAK (J.2001)
BPK
449,56

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
72 s
Startowało koni
28
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Piotr Helon
 Gospodarz toru:






ZT-B I Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego w skokach przez przeszkody

Świniary, 28.07.2018
Wydruk: 01-08-2018 20:35:21
3/L
13:30
(28-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / L / 90 cm - zwykły art. 238.2.1 o puchar Burmistrza Skwierzyna Lesława Hołowni
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TREFL (17)
SP / POL / Ogier / 1998 (20) /
POL009660069698 / ciemnogniada / Cabrol Amicor / Caletto I / Tarcza / Czad
SK Nowielice / SO Łąck


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
056,88
2CORDINO (47)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL009610184508 / kasztanowata / Cantero / Cambridge / Caren / Landjonker S
Edward Suszek / Edward Suszek, Dorota Cwalina


Łukasz BRZÓSKA
KJ Abrasives Group Jakubowo
060,19
3BRIS (3)




Kornelia KUJAWOWICZ
Rancho u Jochna Tarnawa Krościeńska
061,79
4MARY GLENN (46)
Niem. Sport. / POL / Klacz / 2004 (14) /
DE457-0001078-04 / gniada / Glenn Mentino / Glenn Alme / Anette / Altmeister
- / Jacek Wachowiak


Wiktoria NOWAK (J.2000)
KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
065,11
5KALINKA (44)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / gniada / Rapsod / / Korweta /
Mariusz Paradowski / Patryk Lembicz


Patryk LEMBICZ (MJ.1999)
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
066,20
6BIO-TINE (39)
BWP / BEL / Klacz / 2001 (17) /
056098100351302 / siwa / Toulon / Heartbreaker / Qualite / Capital
B.U. B.A. DE GOEDEREEDE - Paulina Jensens / B.U. B.A. DE GOEDEREEDE - Paulina Jensens


Tomasz MARKUSZEWSKI (J.2001)
Stajnia Bio-Tine Gościnowo
066,97
7RIVIERA (27)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 21.05.2001 /
POL 00961 10325 01 / gniada / Courage / Rota
Janowski Marian / Katarzyna Wawrzyniak


Patryk WAWRZYNIAK (J.2001)
bpk
066,98
8MONTANO (13)
WLKP / POL / Wałach / 2009 (9) /
616007520124109 / gniada / Fred / Colorado / Montana / Niels
- / Anna Polańska


Anna POLAŃSKA
SKJ Tradycja Siedlnica
067,81
9NERO (24)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) /
616009680051406 / kasztanowata / Wolf's Panter / / Niwa /
Bronisław Frontczak / Bronisław Frontczak


Zuzanna WOŁOWSKA (MJ.1997)
Rancho Frontczaka
070,91
10PIGWA (15)
Koń Wielkopolski / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / kara / Powój / Prima
Górski Jan / Iwona Stańkowska


Nadia MICHALAK (JM.2003)
Jeździecki Klub Sportowy Rafi
071,47
11PAVAROTTI (18)
SP / POL / Wałach / 2007 (11) /
- / siwa / Cantanis / Cantus / Paola /
- / Paulina Jaśkiewicz


Paulina JAŚKIEWICZ (MJ.1998)
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
276,91
12SONKO TIT (14)
Kłusak Francuski / POL / Wałach / 2006 (12) /
06212946 / ciemnogniada / Gebrazac / Sebrazac / Ilene Soltit / Le Loir
- / Anna Polańska


Anna POLAŃSKA
SKJ Tradycja Siedlnica
457,81
13REWIA (20)
WLKP / POL / Klacz / 2004 (14) /
POL007680073004 / siwa / Książe/ / Rabka/
Katarzyna Mosińska / Katarzyna Wawrzyniak


Patryk WAWRZYNIAK (J.2001)
bpk
464,12
14MAGNEZJA (40)
TS / POL / Klacz / 2011 (7) /
616999680024713 / srokata / nn / nn / nn / nn
Ewelina kowalczyk / Ewelina Kowalczyk


Ewelina KOWALCZYK
Stajnia Zagroda Janczewo
464,65
15TICANOS (12)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
616009640005713 / gniada / Canoso / Contact Me / Timbaly / Calido I
Ryszard Felusiak / Laura Maciejkiewicz


Laura MACIEJKIEWICZ (MJ.1997)
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
465,17
16DR.DOOLITTLE 32 (22)
HAN. / GER / Wałach / 0000 /
DE431317011902 / gniada / Drosselklang II / Don Carlos / C.Baronesse / Cordial Medoc
Wilhelm Ovelhey / Maciej Ceglarski


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
465,67
17CHARYZMA (16)
SP. / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / gniada / Czarownik xx/Freedom's Choice / Chloe/Landos
Stadnina Koni Racot / Eugeniusz Lasecki


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
467,96
18HOKO LADY (35)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
616009670090310 / siwa / Cantanis / Cantus / Hossa / Zodiak
Daniel Wieliczko / Adam Czajkowski


Katarzyna CZAJKOWSKA (JM.2003)
Posadowskie TJ
470,97
19LIGHTING TG (48)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / ciemnogniada / Oient / Laurbina KG
Tomasz Gogołek / Wiktoria Borowiak


Łukasz BRZÓSKA
KJ Abrasives Group Jakubowo
677,72
20CAYENNE (19)
WLKP / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / gniada / Cytolog / / Basia /
- / Małgorzata Kowal


Małgorzata KOWAL
KJ Leśna Podkowa Rychlik
975,12
21NOBLOSZ (28)
XX / POL / Wałach / Xxxx /
- / ciemnogniada / Xx / Xx
Xx / Włodzimierz Chmielnik


Patrycja CZAPLEWSKA (MJ.1998)
KJ Michałówka
975,75
22CORRIDA (54)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / - / Corrado Son/ / Cindy/
Tomasz Pawlak / Katarzyna Worona


Joanna STAWASZ
Stajnia Kuźnik
1095,58
23NEFRYT (43)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2003 (15) /
- / kara / Corofini / Nostalgia
Marcin Turtoń / Marcin Turtoń


Ewelina KOWALCZYK
Stajnia Zagroda Janczewo
1183,73
24KALOE (8)
SP / POL / Klacz / 2001 (17) /
- / siwa / Spartakus / Korsyka
.... / Kamila Grzybowska


Karina BIEŃKOWSKA (JM.2005)
zawodnik niezrzeszony
1580,29
FUKSJA (30)
KUC / POL / Klacz / 2009 (9) /
616013640043609 / gniada / Majk / Finka
Mażulis Katarzyna / Maria Obidowska


Oliwia MATWIEJ (JM.2005)
JKS "Robir"
elim
EMET (31)
MŁP / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / siwa / Cisoń/ / Emeta/
Bronisław Ludwiczak / Maria Obidowska


Hanna MYCKA (J.2002)
JKS "Robir" Chwalęcice
elim
SHE IS A LADY (26)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2008 (10) /
616009590207008 / kasztanowata / Imequyl / Samira
Dylewska Agata / Karolina Kleciak


Karolina KLECIAK (J.2002)
brak
elim
MONA LISA (21)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2013 (5) /
- / gniada / Eger / Meta
Daniela Frąckowiak / Iwona Stańkowska


Aleksandra MOREL (J.2000)
None
elim
FIONA (53)
Meklemburska / GER / Klacz / 2008 (10) /
- / kasztanowata / Fabricio / Lola
Christiane Kappenberg / Roman Witczak


Joanna OLEKSIAK
Stajnia Kuźnik
elim
N-PEGAZ (11)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / kasztanowata / Iros / Empik / Niwa / Tamborek
Bronisław Frontczak / Bronisław Frontczak


Nikolas KOMOROWSKI
Rancho Frontczaka
elim
CAYENNE (55)
Oldenburger Springpferd / POL / Klacz / 2008 (10) /
DE 418180165308 / gniada / Contendro I / Stutbuch 1 Grandina
Jarosław Sekula / Andrzej Skrzyniarz


Wiktoria SKRZYNIARZ (JM.2003)
Stajnia Kuźnik
elim
EVER FOR LUCK (45)
Westfalska / DEU / Wałach / 2008 (10) /
- / kasztanowata / Ever For Pleasure / Weltpower
Elzbieta Mallert / Tomasz Skrzypkowiak


Wiktoria SKRZYPKOWIAK (J.2001)
bpk
elim
PROZA (25)
Wielkopolska Pochodzenie Trake / POL / Klacz / 2008 (10) /
007600396508 / kasztanowata / Esaul / Poezja
Stadnina Koni Liski / Paulina Kleciak


Paulina KLECIAK (J.2002)
brak
rez
CZARDASZ (34)
HAN / GER / Wałach / 2007 (11) /
- / kara / Ariadus/ / Czunia/
Leszek Ławniczak / Ewa Hellwich


Marta HELLWICH (MJ.1998)
Stajnia Pszczew
rez

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
PAVAROTTI (18)
SP / POL / Wałach / 2007 (11) /
- / siwa / Cantanis / Cantus / Paola /
- / Paulina Jaśkiewicz


Paulina JAŚKIEWICZ (MJ.1998)
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
172,49

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
90
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
72 s
Startowało koni
35
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Piotr Helon
 Gospodarz toru:






ZT-B I Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego w skokach przez przeszkody

Świniary, 28.07.2018
Wydruk: 01-08-2018 20:35:25
4/L
15:00
(28-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / L / Wzrastajęcego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LIGHTING TG (48)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / ciemnogniada / Oient / Laurbina KG
Tomasz Gogołek / Wiktoria Borowiak


Łukasz BRZÓSKA
KJ Abrasives Group Jakubowo
4447,49
2SONKO TIT (14)
Kłusak Francuski / POL / Wałach / 2006 (12) /
06212946 / ciemnogniada / Gebrazac / Sebrazac / Ilene Soltit / Le Loir
- / Anna Polańska


Anna POLAŃSKA
SKJ Tradycja Siedlnica
4452,32
3TREFL (17)
SP / POL / Ogier / 1998 (20) /
POL009660069698 / ciemnogniada / Cabrol Amicor / Caletto I / Tarcza / Czad
SK Nowielice / SO Łąck


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
4452,91
4KALINKA (44)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / gniada / Rapsod / / Korweta /
Mariusz Paradowski / Patryk Lembicz


Patryk LEMBICZ (MJ.1999)
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
4454,61
5CAYENNE (19)
WLKP / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / gniada / Cytolog / / Basia /
- / Małgorzata Kowal


Małgorzata KOWAL
KJ Leśna Podkowa Rychlik
4455,13
6MARY GLENN (46)
Niem. Sport. / POL / Klacz / 2004 (14) /
DE457-0001078-04 / gniada / Glenn Mentino / Glenn Alme / Anette / Altmeister
- / Jacek Wachowiak


Wiktoria NOWAK (J.2000)
KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
4458,45
7MONTANO (13)
WLKP / POL / Wałach / 2009 (9) /
616007520124109 / gniada / Fred / Colorado / Montana / Niels
- / Anna Polańska


Anna POLAŃSKA
SKJ Tradycja Siedlnica
4458,95
8KALOE (8)
SP / POL / Klacz / 2001 (17) /
- / siwa / Spartakus / Korsyka
.... / Kamila Grzybowska


Karina BIEŃKOWSKA (JM.2005)
zawodnik niezrzeszony
4368,59
9CORRIDA (54)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / - / Corrado Son/ / Cindy/
Tomasz Pawlak / Katarzyna Worona


Joanna STAWASZ
Stajnia Kuźnik
4272,56
10BIO-TINE (39)
BWP / BEL / Klacz / 2001 (17) /
056098100351302 / siwa / Toulon / Heartbreaker / Qualite / Capital
B.U. B.A. DE GOEDEREEDE - Paulina Jensens / B.U. B.A. DE GOEDEREEDE - Paulina Jensens


Tomasz MARKUSZEWSKI (J.2001)
Stajnia Bio-Tine Gościnowo
3952,34
11NERO (24)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) /
616009680051406 / kasztanowata / Wolf's Panter / / Niwa /
Bronisław Frontczak / Bronisław Frontczak


Zuzanna WOŁOWSKA (MJ.1997)
Rancho Frontczaka
3958,81
12TICANOS (12)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
616009640005713 / gniada / Canoso / Contact Me / Timbaly / Calido I
Ryszard Felusiak / Laura Maciejkiewicz


Laura MACIEJKIEWICZ (MJ.1997)
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
3554,84
13CAYENNE (55)
Oldenburger Springpferd / POL / Klacz / 2008 (10) /
DE 418180165308 / gniada / Contendro I / Stutbuch 1 Grandina
Jarosław Sekula / Andrzej Skrzyniarz


Wiktoria SKRZYNIARZ (JM.2003)
Stajnia Kuźnik
3565,83
14CORDINO (47)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL009610184508 / kasztanowata / Cantero / Cambridge / Caren / Landjonker S
Edward Suszek / Edward Suszek, Dorota Cwalina


Łukasz BRZÓSKA
KJ Abrasives Group Jakubowo
2853,29
15REWIA (20)
WLKP / POL / Klacz / 2004 (14) /
POL007680073004 / siwa / Książe/ / Rabka/
Katarzyna Mosińska / Katarzyna Wawrzyniak


Patryk WAWRZYNIAK (J.2001)
bpk
2562,35
16NOBLOSZ (28)
XX / POL / Wałach / Xxxx /
- / ciemnogniada / Xx / Xx
Xx / Włodzimierz Chmielnik


Patrycja CZAPLEWSKA (MJ.1998)
KJ Michałówka
1163,14
17BRIS (3)




Kornelia KUJAWOWICZ
Rancho u Jochna Tarnawa Krościeńska
754,81
EVER FOR LUCK (45)
Westfalska / DEU / Wałach / 2008 (10) /
- / kasztanowata / Ever For Pleasure / Weltpower
Elzbieta Mallert / Tomasz Skrzypkowiak


Wiktoria SKRZYPKOWIAK (J.2001)
bpk
elim
N-PEGAZ (11)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / kasztanowata / Iros / Empik / Niwa / Tamborek
Bronisław Frontczak / Bronisław Frontczak


Nikolas KOMOROWSKI
Rancho Frontczaka
elim
SHE IS A LADY (26)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2008 (10) /
616009590207008 / kasztanowata / Imequyl / Samira
Dylewska Agata / Karolina Kleciak


Karolina KLECIAK (J.2002)
brak
elim
DR.DOOLITTLE 32 (22)
HAN. / GER / Wałach / 0000 /
DE431317011902 / gniada / Drosselklang II / Don Carlos / C.Baronesse / Cordial Medoc
Wilhelm Ovelhey / Maciej Ceglarski


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
rez
CHARYZMA (16)
SP. / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / gniada / Czarownik xx/Freedom's Choice / Chloe/Landos
Stadnina Koni Racot / Eugeniusz Lasecki


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
rez

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
8
Liczba skoków(Jumps)
8
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
66 s
Startowało koni
22
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Piotr Helon
 Gospodarz toru:






ZT-B I Memoriał mjr Jarosława Suchorskiego w skokach przez przeszkody

Świniary, 28.07.2018
Wydruk: 01-08-2018 20:35:29
5/Bariery
16:30
(28-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / Bariery / Potęga skoku - dla zwycięzców 3 i 4 konkursu
(Competition No: 5 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty 1.15mRozgrywka I 1.35mRozgrywka II 1.50mRozgrywka III 1.60mRozgrywka IV 1.65Nagroda
Prize
PunktyPunktyPunktyPunkty
1SONKO TIT (14)
Kłusak Francuski / POL / Wałach / 2006 (12) /
06212946 / ciemnogniada / Gebrazac / Sebrazac / Ilene Soltit / Le Loir
- / Anna Polańska


Anna POLAŃSKA
SKJ Tradycja Siedlnica
00004
2KALOE (8)
SP / POL / Klacz / 2001 (17) /
- / siwa / Spartakus / Korsyka
.... / Kamila Grzybowska


Karina BIEŃKOWSKA (JM.2005)
zawodnik niezrzeszony
0000wycofano
3BIO-TINE (39)
BWP / BEL / Klacz / 2001 (17) /
056098100351302 / siwa / Toulon / Heartbreaker / Qualite / Capital
B.U. B.A. DE GOEDEREEDE - Paulina Jensens / B.U. B.A. DE GOEDEREEDE - Paulina Jensens


Tomasz MARKUSZEWSKI (J.2001)
Stajnia Bio-Tine Gościnowo
0004
TREFL (17)
SP / POL / Ogier / 1998 (20) /
POL009660069698 / ciemnogniada / Cabrol Amicor / Caletto I / Tarcza / Czad
SK Nowielice / SO Łąck


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
004
COMET (41)
HOL / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / gniada / / / /
Niemcy / Przemysław Olejnik


Przemysław OLEJNIK
bpk
004
LIGHTING TG (48)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / ciemnogniada / Oient / Laurbina KG
Tomasz Gogołek / Wiktoria Borowiak


Łukasz BRZÓSKA
KJ Abrasives Group Jakubowo
004
NERO (24)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) /
616009680051406 / kasztanowata / Wolf's Panter / / Niwa /
Bronisław Frontczak / Bronisław Frontczak


Zuzanna WOŁOWSKA (MJ.1997)
Rancho Frontczaka
008
CORDINO (47)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL009610184508 / kasztanowata / Cantero / Cambridge / Caren / Landjonker S
Edward Suszek / Edward Suszek, Dorota Cwalina


Łukasz BRZÓSKA
KJ Abrasives Group Jakubowo
04
N-PEGAZ (11)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / kasztanowata / Iros / Empik / Niwa / Tamborek
Bronisław Frontczak / Bronisław Frontczak


Nikolas KOMOROWSKI
Rancho Frontczaka
4
CHARYZMA (16)
SP. / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / gniada / Czarownik xx/Freedom's Choice / Chloe/Landos
Stadnina Koni Racot / Eugeniusz Lasecki


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
4
DR.DOOLITTLE 32 (22)
HAN. / GER / Wałach / 0000 /
DE431317011902 / gniada / Drosselklang II / Don Carlos / C.Baronesse / Cordial Medoc
Wilhelm Ovelhey / Maciej Ceglarski


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
8

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Piotr Helon
 Gospodarz toru: