ZT-B FESTYN ŻELAZNEJ PODKOWY

Raduszyn, 18 sierpnia 2018
Wydruk: 19-08-2018 11:39:12
1/Mini LL
10:00
(18-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / Mini LL / Dla początkujących, zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BRANDON (56)
KUC / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / kasztanowata / nn / nn
- / -


Oliwia CHLASTA (JM.2004)
klub jeździecki Kapada Wiry
040,70
2SANDRA (77)
- / POL / - / - /



Weronika KAPŁON
Bpk
041,91
3KORA (68)
WLKP / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / ciemnogniada / Mariensztat / Kanwa
. / Mączyńska Marek


Marek MĄCZYŃSKI
CWAŁ ZAKRZEWO
049,71
4KRA (78)




Agnieszka KOZIOŁ
Bpk
050,49
5RUSAŁKA (27)
Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2013 (5) /
- / kara / Lombardo / Rusłana
Kazimierz Kosakowski / Andrzej Kosakowski


Daria DOBAK (JM.2003)
KJ Raduszyn
051,35
6DEJZI (5)
KUC / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / tarantowata / Nn / Nn
Nn / Aleksander Szabliński


Wiktoria ZUJEWSKA (Mł.2007)
Stajnia Trzy Konie
053,95
7MARCO (45)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2007 (11) /
- / kara / WINCHESTER / MARAKENA
Prządek Małgorzata / Emilia Szczepańska


Emilia SZCZEPAŃSKA
bpk
054,12
8 REGRANDA S (23)
SP / POL / Klacz / 2007 (11) /
- / kara / nd / nd
nd / Paweł Stefaniak


Paweł STEFANIAK
Delta Biedrusko
054,96
9OSKAR (42)
WLKP / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / gniada / Nn / Nn
Janusz Strugarek / Edyta Wawrzyniak


Aleksandra NOWAK (J.2001)
Stajnia Mustang
055,68
10EROS (65)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2004 (14) /
POL007611498404 / srokata / Eszelon II / Maja
Franciszek Krygier / Cynthia Tymkin


Marcjanna KĘDZIORA (JM.2003)
Ośrodek Jeździecki Delta Biedrusko
056,59
11PASJONAT (36)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / gniada / Taede fan't Kolkenlan / Pianela
Sławomir Łukaszewski / Maciej Olek


Marta KAŹMIERCZAK (J.2000)
bpk
057,64
12TAJFUN (55)
Mały Koń / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / bułana / nn / nn
nn / Oliwia Chlasta


Oliwia CHLASTA (JM.2004)
klub jeździecki Kapada Wiry
059,05
13ERKAN (10)
Śląska / POL / Wałach / 2004 (14) /
POL 008 67 00477 04 / ciemnogniada / Bizon / Elipsina
Jendza Stanisław / Maria Zaporowska


Mirosława SALAMON (J.2001)
bpk
059,58
14HUGO (63)
KUC / POL / Wałach / 1999 (19) /
- / gniada / NN / NN
nieznany / Monika Krzyżanowska - Szała


Maria SKUPIŃSKA (Mł.2008)
Delta Biedrusko
269,52
15ORKAN (14)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / siwa / Lew / Ori
Łukaszewski sławomir / Magdalena Urbaniak


Julia URBANIAK (J.2001)
Mustang w Czerwonaku
459,73
16RUSAŁKA (27)
Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2013 (5) /
- / kara / Lombardo / Rusłana
Kazimierz Kosakowski / Andrzej Kosakowski


Izabela DOBAK (JM.2005)
Stajnia Raduszyn
462,70
17DIABLO (34)
WLKP / POL / Wałach / 2012 (6) /
- / siwa / Lew / Duna
Sławomir lukaszewski / Marta Jaworska


Marta JAWORSKA
Stowarzyszenie KJ leśna Podkowa Rychlik
463,34
18INNOCENTY (44)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / siwa / Falk / Imka
Gotowska Ewa / Zuzanna Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
KJ Ranczo Kołata
464,88
19MERIDA (74)
KUC / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / inna / nn / nn
nn / Aleksandra Orczyk


Zofia ORCZYK (Mł.2007)
bpk
879,32
20KIMBERLEY (32)
Kuc Walijski / DNK / Klacz / 2001 (17) /
- / gniada / NN / Era
Francesca Santoni / Kamila Szczepaniak


Kamila SZCZEPANIAK (JM.2005)
Brak
981,35
21LADY (16)
Kuc Felinski / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / kara / Nn / NN
Brak / Stajnia Mustang


Vanessa WAWRZYNIAK (JM.2005)
Stajnia Mustang
1071,84
22BELWEDER (2)
Koń Mały / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / gniada / Wolling’s Dante / Belle Femme
Kazimierz Kosakowski / Andrzej Kosakowski


Lena LEWANDOWSKA (JM.2005)
Stajnia Raduszyn
2077,77
MADEA (28)
Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2001 (17) /
- / siwa / Dragon / Mazda
Kazimierz Kosakowski / Andrzej Kosakowski


Wiktoria KASSEJA (JM.2003)
Stajnia Raduszyn
elim
BELWEDER (29)
Mały Koń / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / ciemnogniada / Wolinght's Dante/ / Belle Femme/
Kazimierz Kosakowski / Kazimierz Kosakowski


Wiktoria WASIELEWSKA (JM.2006)
KJ Raduszyn
elim
MADEA (28)
Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2001 (17) /
- / siwa / Dragon / Mazda
Kazimierz Kosakowski / Andrzej Kosakowski


Maja SZYMAŃSKA (JM.2003)
KJ Raduszyn
elim
FALKON (71)
KUC / POL / Wałach / 2012 (6) /
616013610180112 / kasztanowata / Szaman / Fala
Michał Serafin / Joanna Koziczak


Emilia KOZICZAK (JM.2006)
-
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
REGRANDA S (23)
SP / POL / Klacz / 2007 (11) /
- / kara / nd / nd
nd / Paweł Stefaniak


Paweł STEFANIAK
Delta Biedrusko
056,66
EROS (65)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2004 (14) /
POL007611498404 / srokata / Eszelon II / Maja
Franciszek Krygier / Cynthia Tymkin


Marcjanna KĘDZIORA (JM.2003)
Ośrodek Jeździecki Delta Biedrusko
057,65
DEJZI (5)
KUC / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / tarantowata / Nn / Nn
Nn / Aleksander Szabliński


Wiktoria ZUJEWSKA (Mł.2007)
Stajnia Trzy Konie
058,81
INNOCENTY (44)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / siwa / Falk / Imka
Gotowska Ewa / Zuzanna Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
KJ Ranczo Kołata
447,34
HUGO (63)
KUC / POL / Wałach / 1999 (19) /
- / gniada / NN / NN
nieznany / Monika Krzyżanowska - Szała


Maria SKUPIŃSKA (Mł.2008)
Delta Biedrusko
1087,11
OSKAR (42)
WLKP / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / gniada / Nn / Nn
Janusz Strugarek / Edyta Wawrzyniak


Aleksandra NOWAK (J.2001)
Stajnia Mustang
22104,36
LADY (16)
Kuc Felinski / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / kara / Nn / NN
Brak / Stajnia Mustang


Vanessa WAWRZYNIAK (JM.2005)
Stajnia Mustang
22105
MERIDA (74)
KUC / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / inna / nn / nn
nn / Aleksandra Orczyk


Zofia ORCZYK (Mł.2007)
bpk
elim
KIMBERLEY (32)
Kuc Walijski / DNK / Klacz / 2001 (17) /
- / gniada / NN / Era
Francesca Santoni / Kamila Szczepaniak


Kamila SZCZEPANIAK (JM.2005)
Brak
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
60
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
65 s
Startowało koni
35
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Włodzimierz Chmielnik
 Gospodarz toru:


Piotr Sokołowski




ZT-B FESTYN ŻELAZNEJ PODKOWY

Raduszyn, 18 sierpnia 2018
Wydruk: 19-08-2018 11:39:17
2/LL
11:15
(18-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / LL / Z trafieniem w normę czasu
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1TRENDY (33)
KUC / POL / Wałach / 2011 (7) /
616013661404411 / ciemnogniada / My Precious / Silverfox Oisin / Traviata / Walor
Wlzbieta Grabowska-Piasecka / Alicja Jakubowska


Urszula POGODZIŃSKA (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
060,24+0,24
2MARCO (45)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2007 (11) /
- / kara / WINCHESTER / MARAKENA
Prządek Małgorzata / Emilia Szczepańska


Emilia SZCZEPAŃSKA
bpk
059,29-0,71
3KRA (78)




Agnieszka KOZIOŁ
Bpk
060,89+0,89
4ARMANI RJT (43)
Kuc Conemara / IRL / Wałach / 2014 (4) /
S33720041000172 / gniada / Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui / Tequila Rose / Island Lad
- / Zuzanna Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
KJ Ranczo Kołata
058,86-1,14
5CA IRA (59)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2012 (6) /
616007610152812 / ciemnogniada / Galon / Calineczka
Kazimierz Kosakowski / Kazimierz Kosakowski


Hania OCH-OLEKSY (JM.2003)
KJ Raduszyn
058,66-1,34
6DANIA (8)
MŁP / POL / Klacz / 2000 (18) /
- / tarantowata / Paszkwil / Debata
Natalia Ciszek / Natalia Ciszek


Natalia CISZEK
stajnia miękowo
057,21-2,79
7ASTORIA (64)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / ciemnogniada / Vandamme / Andaluzja
Andrzej Konowalski / Paweł Mantaj


Patrycja WALCZAK (MJ.1997)
Stajnia Grzybowice
056,66-3,34
8MARCOWY WALC (60)
Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / kara / Weltstein / Mardi
Kazimierz Kosakowski / Roman Przymusiński


Martyna RATAJCZAK (J.2001)
KJ Raduszyn
056,57-3,43
9PICASSO (26)
KUC / POL / Wałach / 2011 (7) /
616999520137011 / srokata / nn / nn / nn / nn
- / Anna Szewczuk


Anastazja FROŁOW (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
055,21-4,79
10CUPIDO (49)
Węg. Półkrew / HUN / Wałach / 2012 (6) /
HUNMMF122290310 / gniada / Agropoin Chupalido / Calido I / Cleris / Castor


Agnieszka NOGAJ
Stajnia Złotoryjsko
051,72-8,28
11LORETTA (40)
Hanower / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / gniada / Le Cou Cou / Wendi
Niemcy / Grodziska Sylwia


Sylwia GRODZISKA
CWAŁ ZAKRZEWO
047,84-12,16
12ERKAN (10)
Śląska / POL / Wałach / 2004 (14) /
POL 008 67 00477 04 / ciemnogniada / Bizon / Elipsina
Jendza Stanisław / Maria Zaporowska


Mirosława SALAMON (J.2001)
bpk
158,41-1,59
13DIARADA Z (69)
OLD / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / ciemnogniada / Diarado / / Vulana L /
- / Elżbieta Greser


Henryk ZIÓŁEK
Cwał Zakrzewo
161,67+1,67
14DESPERADO (22)
HAN / GER / Wałach / 2010 (8) /
DE 431310147610 / gniada / Desperados/Moheba Zirkon / Elvira
Raimund Vorwerk / Natalia Przybył


Michalina BONK (JM.2004)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
157,91-2,09
15ORKAN (14)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / siwa / Lew / Ori
Łukaszewski sławomir / Magdalena Urbaniak


Julia URBANIAK (J.2001)
Mustang w Czerwonaku
154,51-5,49
16PASJONAT (36)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / gniada / Taede fan't Kolkenlan / Pianela
Sławomir Łukaszewski / Maciej Olek


Marta KAŹMIERCZAK (J.2000)
bpk
153,18-6,82
17MILANO KP (73)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / gniada / Granilli S / Malaga


Joanna ŻAK
KJ Raduszyn Stajnia Złotoryjsko
152,26-7,74
18KORA (68)
WLKP / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / ciemnogniada / Mariensztat / Kanwa
. / Mączyńska Marek


Marek MĄCZYŃSKI
CWAŁ ZAKRZEWO
260,00+0,00
19CZARDASZ (39)
MŁP / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / gniada / Chef Supreme / / Chwała /
Ignacy Mariszek / Tina Rzyszkiewicz


Anastazja RZYSZKIEWICZ (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
260,41+0,41
20SANDRA (77)
- / POL / - / - /



Weronika KAPŁON
Bpk
261,47+1,47
21DEVON HILL (47)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / gniada / Le Voltaire / Dama
Daria Wachnowska / Agnieszka Lisowska


Alicja LISOWSKA (J.2000)
Stajnia Toffel
262,96+2,96
22DIABLO (34)
WLKP / POL / Wałach / 2012 (6) /
- / siwa / Lew / Duna
Sławomir lukaszewski / Marta Jaworska


Marta JAWORSKA
Stowarzyszenie KJ leśna Podkowa Rychlik
254,18-5,82
23DESPERADO (22)
HAN / GER / Wałach / 2010 (8) /
DE 431310147610 / gniada / Desperados/Moheba Zirkon / Elvira
Raimund Vorwerk / Natalia Przybył


Emilia SKRZECZKOWSKA (JM.2006)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
271,48+11,48
24BRANDON (56)
KUC / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / kasztanowata / nn / nn
- / -


Oliwia CHLASTA (JM.2004)
klub jeździecki Kapada Wiry
246,44-13,56
25SONJAHOFS UNITAS (53)
KUC / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / gniada / Heitrak's Marvin / Voorwijk's Unique
Holandia / Edyta Jaroszkiewicz


Klaudia KOSTRZEWSKA (MJ.1997)
St. J Baborówko
370,69+10,69
26ALISZA (25)
KUC / POL / Klacz / 2013 (5) /
616013610039513 / gniada / Szaman / / Ali Drabka /
H. Tabaczyński / W. Goc


Anastazja FROŁOW (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
372,63+12,63
27TAJFUN (55)
Mały Koń / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / bułana / nn / nn
nn / Oliwia Chlasta


Oliwia CHLASTA (JM.2004)
klub jeździecki Kapada Wiry
680,80+20,80
28MILANO KP (73)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / gniada / Granilli S / Malaga


Joanna ŻAK
KJ Raduszyn Stajnia Złotoryjsko
684,55+24,55
29ELGA (46)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2004 (14) /
- / kara / Kompan / Elena
Stefan Szymanowski / Liwia Jankowiak


Joanna GOŹDZIEWSKA
bpk
695,70+35,70
30ZAMIRA (57)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / siwa / Kwazar / / Zorza /
Katarzyna Niedźwiecka / Dagmara Dolińska


Barbara WICHNIAREK (JM.2004)
KJ Michałówka
776,91+16,91
TARS (48)
SP / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / kasztanowata / Mer / Tara
- / Klaudia Kusz


Adrianna OLEJNIK (Mł.2018)
Stajnia Toffel
rez

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
MARCO (45)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2007 (11) /
- / kara / WINCHESTER / MARAKENA
Prządek Małgorzata / Emilia Szczepańska


Emilia SZCZEPAŃSKA
bpk
059,10-0,90
ELGA (46)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2004 (14) /
- / kara / Kompan / Elena
Stefan Szymanowski / Liwia Jankowiak


Joanna GOŹDZIEWSKA
bpk
057,98-2,02
SONJAHOFS UNITAS (53)
KUC / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / gniada / Heitrak's Marvin / Voorwijk's Unique
Holandia / Edyta Jaroszkiewicz


Klaudia KOSTRZEWSKA (MJ.1997)
St. J Baborówko
057,38-2,62
MARCOWY WALC (60)
Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / kara / Weltstein / Mardi
Kazimierz Kosakowski / Roman Przymusiński


Martyna RATAJCZAK (J.2001)
KJ Raduszyn
056,05-3,95
ZAMIRA (57)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / siwa / Kwazar / / Zorza /
Katarzyna Niedźwiecka / Dagmara Dolińska


Barbara WICHNIAREK (JM.2004)
KJ Michałówka
056,02-3,98
TRENDY (33)
KUC / POL / Wałach / 2011 (7) /
616013661404411 / ciemnogniada / My Precious / Silverfox Oisin / Traviata / Walor
Wlzbieta Grabowska-Piasecka / Alicja Jakubowska


Urszula POGODZIŃSKA (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
055,58-4,42
PICASSO (26)
KUC / POL / Wałach / 2011 (7) /
616999520137011 / srokata / nn / nn / nn / nn
- / Anna Szewczuk


Anastazja FROŁOW (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
053,67-6,33
SANDRA (77)
- / POL / - / - /



Weronika KAPŁON
Bpk
051,45-8,55
ASTORIA (64)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / ciemnogniada / Vandamme / Andaluzja
Andrzej Konowalski / Paweł Mantaj


Patrycja WALCZAK (MJ.1997)
Stajnia Grzybowice
159,99-0,01
CA IRA (59)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2012 (6) /
616007610152812 / ciemnogniada / Galon / Calineczka
Kazimierz Kosakowski / Kazimierz Kosakowski


Hania OCH-OLEKSY (JM.2003)
KJ Raduszyn
155,48-4,52
ALISZA (25)
KUC / POL / Klacz / 2013 (5) /
616013610039513 / gniada / Szaman / / Ali Drabka /
H. Tabaczyński / W. Goc


Anastazja FROŁOW (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
152,26-7,74

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
60 s
Startowało koni
42
Ukończyło koni
30
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Włodzimierz Chmielnik
 Gospodarz toru:


Piotr Sokołowski




ZT-B FESTYN ŻELAZNEJ PODKOWY

Raduszyn, 18 sierpnia 2018
Wydruk: 19-08-2018 11:39:22
3/L
13:00
(18-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / L / Dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1CYKOR (6)
SP / POL / Ogier / 2010 (8) /
616009610243310 / siwa / Cypr / Retusz / Cynia / El Djazair
Karol Robak / Tomasz Barczak


Roksana BARCZAK (MJ.1998)
KJ Rogoźno
044,76028,26
2ARTEMIDA (70)
WLKP / POL / Klacz / 2010 (8) /
616007610059810 / kasztanowata / Quinnus III / Quidam's Rubin / Artemiza / Cottonclub
SK Racot / Elżbieta Greser


Henryk ZIÓŁEK
Cwał Zakrzewo
048,47028,83
3ARMANI RJT (43)
Kuc Conemara / IRL / Wałach / 2014 (4) /
S33720041000172 / gniada / Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui / Tequila Rose / Island Lad
- / Zuzanna Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
KJ Ranczo Kołata
045,51030,62
4GROOD ROOS (37)
KWPN / NED / Klacz / 2011 (7) /
- / kasztanowata / PETER PAN / PILOT / SIDNEY THE KIDNEY / MYSTIKO
J. KLOMPHAAR / Natalia Rutkowska


Filip KAPAŁA
KJ Contendros Barlinek
046,19031,19
5ROSETTO (11)
SP / POL / Ogier / 2014 (4) /
- / gniada / Polonez / Roksana
Tomasz Barczak / Tomasz Barczak


Roksana BARCZAK (MJ.1998)
KJ Rogoźno
051,24033,37
6BALATON (20)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2007 (11) /
- / kara / Rubinstein / Barbara
Do Dobrzyniewo / Krzysztof Schubert


Krzysztof SCHUBERT
Niezrzeszony
047,39033,66
7ORBITA (51)
WLKP / POL / Klacz / 2007 (11) /
007520068307 / kara / Mariot / / Orenda /
Marian Gilas / Dariusz Stochaj


Julia STOCHAJ (J.2002)
Leśna Podkowa Rychlik
049,31033,93
8ONTARIO (38)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn
Inga Klaybor Domańska / Ewa Kamieniarz


Ewa KAMIENIARZ
Cwał Zakrzewo
050,32035,13
9ARABIAN-ATIN-RO (52)
Kuc Walijski / POL / Ogier / 2012 (6) /
616013610122112 / izabelowata / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Apasjonata Viva Viva / Carmana's Neptun
- / Iveco Truck Partner


Klaudia KOSTRZEWSKA (MJ.1997)
St. J Baborówko
049,31429,29
10DIARADA Z (69)
OLD / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / ciemnogniada / Diarado / / Vulana L /
- / Elżbieta Greser


Henryk ZIÓŁEK
Cwał Zakrzewo
048,66431,86
11DAFNE (75)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
POL009610154608 / gniada / Denar / Caletto's Son / Darna / Loxley
Roman Dudkowiak / Roman Dudkowiak


Aleksandra ORCZYK
LZS Lech Gniezno
049,12955,30
12MIRADO (58)
SP / POL / Wałach / 2001 (17) /
- / kasztanowata / Dragon/ / Mirabelka/
Kazimierz Kosakowski / Kazimierz Kosakowski


Aleksandra ANDRZEJEWSKA (J.2000)
KJ Raduszyn
153,48
13ZAMIRA (57)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / siwa / Kwazar / / Zorza /
Katarzyna Niedźwiecka / Dagmara Dolińska


Barbara WICHNIAREK (JM.2004)
KJ Michałówka
155,13
14GLOSA (21)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2006 (12) /
- / gniada / Szron / Gligenia II
Stadnina Koni Ochaby Sp.z o.o. / Przemysław Dereziński


Natalia DEREZIŃSKA
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
257,05
15GLOSA (21)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2006 (12) /
- / gniada / Szron / Gligenia II
Stadnina Koni Ochaby Sp.z o.o. / Przemysław Dereziński


Agata PRZYBYŁ (J.2001)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
443,04
16DANIA (8)
MŁP / POL / Klacz / 2000 (18) /
- / tarantowata / Paszkwil / Debata
Natalia Ciszek / Natalia Ciszek


Natalia CISZEK
stajnia miękowo
445,86
17CZARDASZ (39)
MŁP / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / gniada / Chef Supreme / / Chwała /
Ignacy Mariszek / Tina Rzyszkiewicz


Anastazja RZYSZKIEWICZ (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
447,00
18LORETTA (40)
Hanower / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / gniada / Le Cou Cou / Wendi
Niemcy / Grodziska Sylwia


Sylwia GRODZISKA
CWAŁ ZAKRZEWO
447,13
19CATOKIS (31)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) /
616009640015410 / gniada / Catoki / Cambridge / Ina IV / Lesanto
Roman Siwek / Andrzejewska Monika


Monika ANDRZEJEWSKA
bpk
448,25
20CUPIDO (49)
Węg. Półkrew / HUN / Wałach / 2012 (6) /
HUNMMF122290310 / gniada / Agropoin Chupalido / Calido I / Cleris / Castor


Agnieszka NOGAJ
Stajnia Złotoryjsko
552,82
21NIWA (7)
WLKP / POL / Klacz / 2013 (5) /
- / kasztanowata / Net / / Parada /
Zenon Kopaniarz / Karolina Foligowska


Karolina FOLIGOWSKA (MJ.1997)
bpk
656,65
22DEVON HILL (47)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / gniada / Le Voltaire / Dama
Daria Wachnowska / Agnieszka Lisowska


Alicja LISOWSKA (J.2000)
Stajnia Toffel
849,13
23BANICJA (72)
SP / POL / Klacz / 2007 (11) /
- / siwa / Czumak / Brawura
brak / Andrzej Kosakowski


Joanna ŻAK
KJ Raduszyn Stajnia Złotoryjsko
1073,16
24DESPERADO (22)
HAN / GER / Wałach / 2010 (8) /
DE 431310147610 / gniada / Desperados/Moheba Zirkon / Elvira
Raimund Vorwerk / Natalia Przybył


Jakub JAROSZ (JM.2003)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
1243,80
25WENTO (9)
SP / POL / Wałach / 2012 (6) /
616009690013512 / kara / Marafon / Wenecja
Jasiulek Iwona / Wojciech Markowski


Charlotte DESAILLY-MARKOWSKA
Bpk
1475,81
TARS (48)
SP / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / kasztanowata / Mer / Tara
- / Klaudia Kusz


Adrianna OLEJNIK (Mł.2018)
Stajnia Toffel
elim
ELGA (46)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2004 (14) /
- / kara / Kompan / Elena
Stefan Szymanowski / Liwia Jankowiak


Joanna GOŹDZIEWSKA
bpk
rez

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
ONTARIO (38)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn
Inga Klaybor Domańska / Ewa Kamieniarz


Ewa KAMIENIARZ
Cwał Zakrzewo
048,08437,17
DIARADA Z (69)
OLD / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / ciemnogniada / Diarado / / Vulana L /
- / Elżbieta Greser


Henryk ZIÓŁEK
Cwał Zakrzewo
153,84
CZARDASZ (39)
MŁP / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / gniada / Chef Supreme / / Chwała /
Ignacy Mariszek / Tina Rzyszkiewicz


Anastazja RZYSZKIEWICZ (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
450,20
LORETTA (40)
Hanower / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / gniada / Le Cou Cou / Wendi
Niemcy / Grodziska Sylwia


Sylwia GRODZISKA
CWAŁ ZAKRZEWO
1769,27

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
90/90
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/5
Liczba skoków(Jumps)
9/6
Dystans (m)
300/220
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
52/38 s
Startowało koni
31
Ukończyło koni
25
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Włodzimierz Chmielnik
 Gospodarz toru:


Piotr Sokołowski




ZT-B FESTYN ŻELAZNEJ PODKOWY

Raduszyn, 18 sierpnia 2018
Wydruk: 19-08-2018 11:39:26
4/L

(18-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / L / Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1ARTEMIDA (70)
WLKP / POL / Klacz / 2010 (8) /
616007610059810 / kasztanowata / Quinnus III / Quidam's Rubin / Artemiza / Cottonclub
SK Racot / Elżbieta Greser


Henryk ZIÓŁEK
Cwał Zakrzewo
060,55031,09
2GIGS KG (66)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL009610223208 / kasztanowata / Baryshnikov / Bolero / Glueckchen K / Metternich
Grzegorz Komin / Iza Bajerlein


Kinga KUREK (J.2001)
Harmony Club
061,00032,55
3GRAND (24)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / gniada / Levantino / / Grenada /
- / Katarzyna Derc


Karolina DERC
Delta Biedrusko
062,94037,35
4NIWA (7)
WLKP / POL / Klacz / 2013 (5) /
- / kasztanowata / Net / / Parada /
Zenon Kopaniarz / Karolina Foligowska


Karolina FOLIGOWSKA (MJ.1997)
bpk
062,13041,78
5EVITA (67)
SP / POL / Klacz / 2001 (17) /
616009590193601 / srokata / Emir / Emeryt / Elwira / Elf
Monika Pięta-Leśniak / Ewa Heidrych


Barbara KUREK (J.2001)
Budzyński KS Kłos
056,25430,19
6CATOKIS (31)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) /
616009640015410 / gniada / Catoki / Cambridge / Ina IV / Lesanto
Roman Siwek / Andrzejewska Monika


Monika ANDRZEJEWSKA
bpk
065,76843,86
7CYKOR (6)
SP / POL / Ogier / 2010 (8) /
616009610243310 / siwa / Cypr / Retusz / Cynia / El Djazair
Karol Robak / Tomasz Barczak


Roksana BARCZAK (MJ.1998)
KJ Rogoźno
460,09
7BALATON (20)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2007 (11) /
- / kara / Rubinstein / Barbara
Do Dobrzyniewo / Krzysztof Schubert


Krzysztof SCHUBERT
Niezrzeszony
463,51
9ONTARIO (38)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn
Inga Klaybor Domańska / Ewa Kamieniarz


Ewa KAMIENIARZ
Cwał Zakrzewo
568,80
10DAFNE (75)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
POL009610154608 / gniada / Denar / Caletto's Son / Darna / Loxley
Roman Dudkowiak / Roman Dudkowiak


Aleksandra ORCZYK
LZS Lech Gniezno
859,23
10SYLVIUSZ M (19)
SP / POL / Wałach / 2004 (14) /
10416 / gniada / Sokrates / Sylwia
SK Moszna / Hanna Suchecka


Hanna SUCHECKA (JM.2004)
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo
878,97
12ARABIAN-ATIN-RO (52)
Kuc Walijski / POL / Ogier / 2012 (6) /
616013610122112 / izabelowata / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Apasjonata Viva Viva / Carmana's Neptun
- / Iveco Truck Partner


Klaudia KOSTRZEWSKA (MJ.1997)
St. J Baborówko
984,25
13BANICJA (72)
SP / POL / Klacz / 2007 (11) /
- / siwa / Czumak / Brawura
brak / Andrzej Kosakowski


Joanna ŻAK
KJ Raduszyn Stajnia Złotoryjsko
1071,22
14MIRADO (58)
SP / POL / Wałach / 2001 (17) /
- / kasztanowata / Dragon/ / Mirabelka/
Kazimierz Kosakowski / Kazimierz Kosakowski


Aleksandra ANDRZEJEWSKA (J.2000)
KJ Raduszyn
1263,63
14ORBITA (51)
WLKP / POL / Klacz / 2007 (11) /
007520068307 / kara / Mariot / / Orenda /
Marian Gilas / Dariusz Stochaj


Julia STOCHAJ (J.2002)
Leśna Podkowa Rychlik
1265,65
16GRAND (24)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / gniada / Levantino / / Grenada /
- / Katarzyna Derc


Karolina DERC
Delta Biedrusko
1385,26
17IDEOLOG (35)
Śląska / POL / Ogier / 1998 (20) /
- / ciemnogniada / Hondaker / Ikona
Leszek Kowalczyk / Stanisław Duchowski


Gabriela DUCHOWSKA (J.2000)
Bez przynależności klubowej
32113,50

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
ARTEMIDA (70)
WLKP / POL / Klacz / 2010 (8) /
616007610059810 / kasztanowata / Quinnus III / Quidam's Rubin / Artemiza / Cottonclub
SK Racot / Elżbieta Greser


Henryk ZIÓŁEK
Cwał Zakrzewo
063,48033,49

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100/100
Liczba przeszkód(Obstacles)
10/6
Liczba skoków(Jumps)
11/7
Dystans (m)
380/280
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
66/48 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Włodzimierz Chmielnik
 Gospodarz toru:


Piotr Sokołowski