ZT-B Zawody towarzyskie w skokach przez przeszkody

Poznań - Hipodrom Wola, 4 sierpnia 2018
Wydruk: 04-08-2018 14:33:31
1/Kuce 70
09:00
(04-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / Kuce 70 / Zwykły, wysokość przeszkód 70cm
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BERNY (68)
KUC / POL / Ogier / 2012 (6) /
- / tarantowata / Grey / / Bona /
Jarosław Ginter / Elżbieta Greser


Emilia KURP (JM.2006)
Cwał Zakrzewo
057,74
2PICASSO (27)
KUC / POL / Wałach / 2011 (7) /
616999520137011 / srokata / nn / nn / nn / nn
- / Anna Szewczuk


Anastazja FROŁOW (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
065,10
3HALNY (34)
Kuc Walijski / POL / Ogier / 2012 (6) /
616013610071212 / gniada / Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist / Hawana / Bernstein Yul
- / Iveco Truck Partner


Nell SÓWKA (Mł.2008)
KJ Podkowa Gruszczyn
070,08
4BEZA (47)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
- / Alicja Jakubowska


Antonina WARZYWODA (JM.2003)
bpk
081,49
5BELLA (38)
KUC / POL / Klacz / 2011 (7) /
616013680020111 / siwa / Fikus / Bonza
Maria Obidowska / Maria Obidowska


Iga BARYŁA (JM.2006)
JKS "Robir" Chwalęcice
086,47
6S-PIORUN (35)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2009 (9) /
616013670129009 / siwa / nn / nn / Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
Jorg Berning / Iveco Truck Partner


Nell SÓWKA (Mł.2008)
KJ Podkowa Gruszczyn
462,60
7PASJONATA PAVAROTTI (79)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2011 (7) /
616013610016511 / siwa / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
Kołodziejek Elżbieta / Małgorzata Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
KJ Ranczo Kołata
466,44
8SISI (41)
NN / POL / Klacz / 2011 (7) /
- / srokata / Szaman / Sakwa
--- / Michalina Sapała


Zuzanna RYBARCZYK (JM.2003)
Stajnia Rusin
467,34
9BRANDON (82)




Oliwia CHLASTA (JM.2004)
bpk
863,09
10HARRY POTTER (69)
KUC / POL / Ogier / 2010 (8) /
- / tarantowata / Bardi / / Hani /
Joanna Kołodzińska / Elżbieta Greser


Hanna NOWAKOWSKA (Mł.2007)
Cwał Zakrzewo
1289,43
11SAJGA (36)
Czysta Krew Arabska / POL / Klacz / 2004 (14) /
- / siwa / Eldon / Salamandra
Bogusław Dąbrowski / Zuzanna Skowronek


Zuzanna SKOWRONEK (JM.2005)
KJ Podkowa Gruszczyn
17111,15
MORRIS (61)
KUC / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / gniada / NN / NN
brak / Katarzyna Małecka


Karolina KAMIENIARZ (JM.2005)
Rancho- Poznań
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
PASJONATA PAVAROTTI (79)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2011 (7) /
616013610016511 / siwa / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
Kołodziejek Elżbieta / Małgorzata Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
KJ Ranczo Kołata
058,29
PICASSO (27)
KUC / POL / Wałach / 2011 (7) /
616999520137011 / srokata / nn / nn / nn / nn
- / Anna Szewczuk


Anastazja FROŁOW (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
062,90
HALNY (34)
Kuc Walijski / POL / Ogier / 2012 (6) /
616013610071212 / gniada / Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist / Hawana / Bernstein Yul
- / Iveco Truck Partner


Nell SÓWKA (Mł.2008)
KJ Podkowa Gruszczyn
066,43
SELLANO BOY (31)
WLKP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL007610112308 / siwa / Chellano's Boy / Chellano Z / Saxonia / Susex
Bartosz Wroński / Gabrysia Kucharska


Gabrysia KUCHARSKA (JM.2003)
Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
078,70
BELLA (38)
KUC / POL / Klacz / 2011 (7) /
616013680020111 / siwa / Fikus / Bonza
Maria Obidowska / Maria Obidowska


Iga BARYŁA (JM.2006)
JKS "Robir" Chwalęcice
085,74
S-PIORUN (35)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2009 (9) /
616013670129009 / siwa / nn / nn / Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
Jorg Berning / Iveco Truck Partner


Nell SÓWKA (Mł.2008)
KJ Podkowa Gruszczyn
461,11
SAJGA (36)
Czysta Krew Arabska / POL / Klacz / 2004 (14) /
- / siwa / Eldon / Salamandra
Bogusław Dąbrowski / Zuzanna Skowronek


Zuzanna SKOWRONEK (JM.2005)
KJ Podkowa Gruszczyn
468,21
BEZA (47)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
- / Alicja Jakubowska


Antonina WARZYWODA (JM.2003)
bpk
482,47
TAJFUN (32)
Mały Koń / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / bułana / nn / nn
nn / Oliwia Chlasta


Oliwia CHLASTA (JM.2004)
klub jeździecki Kapada Wiry
1998,50
BRANDON (82)




Oliwia CHLASTA (JM.2004)
bpk
REZ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
70
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
90 s
Startowało koni
22
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka




ZT-B Zawody towarzyskie w skokach przez przeszkody

Poznań - Hipodrom Wola, 4 sierpnia 2018
Wydruk: 04-08-2018 14:33:37
2/Mini LL
10:00
(04-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / Mini LL / Z trafieniem w normę czasu
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1ONTARIO (67)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn
Inga Klaybor Domańska / Ewa Kamieniarz


Ewa KAMIENIARZ
Cwał Zakrzewo
077,92-0,08
2APOLLO (3)
- / - / W / 2005 (13) /
- / - / Cavalier / Erismona


Judyta WIECZOREK
Bpk
079,46+1,46
3AMOR (56)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / kasztanowata / Empire / Afera
- / Jacek Mateja


Katarzyna ŁAKOMY
LKS Cwał Poznań
081,12+3,12
4TAJFUN (32)
Mały Koń / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / bułana / nn / nn
nn / Oliwia Chlasta


Oliwia CHLASTA (JM.2004)
klub jeździecki Kapada Wiry
072,12-5,88
5JULIUSZ CEZAR (55)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / gniada / na / na
na / Jacek Mateja


Katarzyna ŁAKOMY
LKS Cwał Poznań
084,48+6,48
6BERNY (68)
KUC / POL / Ogier / 2012 (6) /
- / tarantowata / Grey / / Bona /
Jarosław Ginter / Elżbieta Greser


Emilia KURP (JM.2006)
Cwał Zakrzewo
085,10+7,10
7BODRUM L (70)
WLKP / POL / Wałach / 2012 (6) /
616007610124412 / gniada / Che Guevara L / Cassini I / Brawura / Landos
SK Racot / Elżbieta Greser


Julia MICEK (JM.2004)
CWAŁ ZAKRZEWO
069,38-8,62
8GOLDIKA (4)
SP / POL / Klacz / 2001 (17) /
POL 009 61 10727 01 / siwa / LAMBADO / GIRLSA
Jan Kosnowicz / Stajnia Nowina Alina Celmerowska


Wiktoria DYMEK
Bpk
067,95-10,05
9APOLLO (3)
- / - / W / 2005 (13) /
- / - / Cavalier / Erismona


Zofia DUBIAŁ
Bpk
091,99+13,99
10SISI (41)
NN / POL / Klacz / 2011 (7) /
- / srokata / Szaman / Sakwa
--- / Michalina Sapała


Zuzanna RYBARCZYK (JM.2003)
Stajnia Rusin
063,02-14,98
11TULIPAN (57)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / siwa / na / na
na / Jacek Mateja


Katarzyna ŁAKOMY
LKS Cwał Poznań
093,49+15,49
12JULIUSZ CEZAR (55)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / gniada / na / na
na / Jacek Mateja


Maksymilian MATEJA (JM.2003)
bpk
175,11-2,89
13TORNADO (5)




Karolina KASPERCZAK
JUKS Mieczewo
181,23+3,23
14HARRY POTTER (69)
KUC / POL / Ogier / 2010 (8) /
- / tarantowata / Bardi / / Hani /
Joanna Kołodzińska / Elżbieta Greser


Hanna NOWAKOWSKA (Mł.2007)
Cwał Zakrzewo
280,53+2,53
15CZARDASZ (66)
MŁP / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / gniada / Chef Supreme / / Chwała /
Ignacy Mariszek / Tina Rzyszkiewicz


Anastazja RZYSZKIEWICZ (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
286,15+8,15
16MORRIS (61)
KUC / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / gniada / NN / NN
brak / Katarzyna Małecka


Karolina KAMIENIARZ (JM.2005)
Rancho- Poznań
290,77+12,77
17INNOCENTY (72)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / siwa / Falko / Imka
. / Małgorzata Grygier


Klaudia KOSTRZEWSKA (MJ.1997)
St. J Baborówko
2100,71+22,71
18GOLDIKA (4)
SP / POL / Klacz / 2001 (17) /
POL 009 61 10727 01 / siwa / LAMBADO / GIRLSA
Jan Kosnowicz / Stajnia Nowina Alina Celmerowska


Aleksandra DUBIAŁ
Bpk
3121,58+43,58
LAVALLO STAR (37)
Hanowerska / GER / Wałach / 2005 (13) /
- / ciemnogniada / Litas-Star / Grandacha MDM
- / Beata Rychlik


Nicole PAWLAK (J.2001)
Kj Rancho Poznań
elim
FOKUS (62)
SP / POL / Wałach / 2004 (14) /
- / kasztanowata / Istmus / Forta
Nafalski Sławomir / Katarzyna Małecka


Michalina SZCZEPANIAK (Mł.2015)
Rancho- Poznań
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
BODRUM L (70)
WLKP / POL / Wałach / 2012 (6) /
616007610124412 / gniada / Che Guevara L / Cassini I / Brawura / Landos
SK Racot / Elżbieta Greser


Julia MICEK (JM.2004)
CWAŁ ZAKRZEWO
066,08-11,92
TULIPAN (57)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / siwa / na / na
na / Jacek Mateja


Katarzyna ŁAKOMY
LKS Cwał Poznań
180,67+2,67
LAVALLO STAR (37)
Hanowerska / GER / Wałach / 2005 (13) /
- / ciemnogniada / Litas-Star / Grandacha MDM
- / Beata Rychlik


Nicole PAWLAK (J.2001)
Kj Rancho Poznań
299,19+21,19
INNOCENTY (72)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / siwa / Falko / Imka
. / Małgorzata Grygier


Klaudia KOSTRZEWSKA (MJ.1997)
St. J Baborówko
389,45+11,45
FOKUS (62)
SP / POL / Wałach / 2004 (14) /
- / kasztanowata / Istmus / Forta
Nafalski Sławomir / Katarzyna Małecka


Michalina SZCZEPANIAK (Mł.2015)
Rancho- Poznań
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
70
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
78 s
Startowało koni
25
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka




ZT-B Zawody towarzyskie w skokach przez przeszkody

Poznań - Hipodrom Wola, 4 sierpnia 2018
Wydruk: 04-08-2018 14:33:43
3/LL
11:20
(04-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / LL / Dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ANTONY HOPKINS (9)
DRP / POL / Wałach / 2000 (18) /
DE435350274200 / ciemnogniada / Apslau / Kaiseradler / Candy / Heros
- / Marta Stołowska-Lubońska


Amelia KLOTA (JM.2004)
KJ Podkowa Gruszczyn
050,21029,39
2DURGA (51)
SP / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn
- / Izabelka Matysiak


Izabela MATYSIAK
KJ Jeziorki-Osieczna
055,09029,89
3FIOŁEK (52)
KUC / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / siwa / Kabaret/ / Finka/
Katarzyna Mażulis / Maria Obidowska


Katarzyna NOGALSKA (J.2001)
JKS Robir Chwalęcice
052,05030,87
4BILLY BOY (20)
SP / POL / Wałach / 2005 (13) /
- / ciemnogniada / Analog / Bila
PL / Zuzanna Skowronek


Zuzanna SKOWRONEK (JM.2005)
KJ Podkowa Gruszczyn
054,09032,59
5HELVETIA MK (24)
SP / POL / Klacz / 2013 (5) /
616009600246913 / siwa / Rasch / Ramirado / Huanita / Good Luck


Anna DANIELEWICZ
bpk
068,22035,50
6AMOR (56)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / kasztanowata / Empire / Afera
- / Jacek Mateja


Katarzyna ŁAKOMY
LKS Cwał Poznań
060,31035,79
7ONTARIO (67)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn
Inga Klaybor Domańska / Ewa Kamieniarz


Ewa KAMIENIARZ
Cwał Zakrzewo
060,75035,87
8CAPRIS (65)
HAN / GER / Klacz / 2003 (15) /
DE431319836503 / ciemnogniada / Carbid / Calypso II / Suprise / Sao Paulo
Roman Roszkiewicz / Maciej Czajka


Cezary URBANOWSKI
Bpk
050,89037,03
9SELLANO BOY (31)
WLKP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL007610112308 / siwa / Chellano's Boy / Chellano Z / Saxonia / Susex
Bartosz Wroński / Gabrysia Kucharska


Gabrysia KUCHARSKA (JM.2003)
Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
055,26037,32
10FUKSJA (39)
KUC / POL / Klacz / 2009 (9) /
616013640043609 / gniada / Majk / Finka
Mażulis Katarzyna / Maria Obidowska


Oliwia MATWIEJ (JM.2005)
JKS "Robir"
061,22038,95
11ANTONY HOPKINS (9)
DRP / POL / Wałach / 2000 (18) /
DE435350274200 / ciemnogniada / Apslau / Kaiseradler / Candy / Heros
- / Marta Stołowska-Lubońska


Amelia KLOTA (JM.2004)
KJ Podkowa Gruszczyn
052,36429,06
12WANGA (71)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / gniada / Coriano’s Ass / Wangara
Stadnina Koni Racot / Weronika Jęchorek


Weronika JĘCHOREK
OJK Michałówka
054,20435,11
13GENGHIS KHAN (25)
HANN / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / ciemnogniada / Dancier / World Dream
DE / Zofia Czwojdrak


Zofia CZWOJDRAK
Idmar Krajkowo
056,32437,10
14TORNADO (5)




Karolina KASPERCZAK
JUKS Mieczewo
065,68542,26
15ESCANTO (74)
SP / POL / Wałach / 2012 (6) /
- / siwa / nn / nn / nn / nn


Michał PRZYBECKI
KJ Michałówka
067,05645,99
16LUNA (21)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2011 (7) /
- / ciemnogniada / Goder / Limba
Ejma Jerzy / Magdalena Jóźwiak


Piotr TARGOSZ (Mł.2018)
Stajnia Karino
062,601043,13
17JULY (49)
SP / POL / Klacz / 2013 (5) /
- / gniada / Marino / Jenny
Ząbrsko górne / Zbigniew Trzeciak


Julia HALLADIN (J.2001)
BPK
456,02
18TRENDY (59)
KUC / POL / Wałach / 2011 (7) /
616013661404411 / ciemnogniada / My Precious / Silverfox Oisin / Traviata / Walor
Wlzbieta Grabowska-Piasecka / Alicja Jakubowska


Urszula POGODZIŃSKA (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
459,90
19LITTLE ART (64)
WESTF / GER / Wałach / 2010 (8) /
DE441411589010 / ciemnogniada / Lancer III / Landgraf I / Cuntints / Castillo
Montis Sp. z o. o. / Edyta Borkowska - Malicka


Julia MALICKA (JM.2003)
LKS Cwał Poznań
675,14
20GENGHIS KHAN (25)
HANN / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / ciemnogniada / Dancier / World Dream
DE / Zofia Czwojdrak


Zofia CZWOJDRAK
Idmar Krajkowo
778,84
21MAKAO H (63)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / gniada / Landjonker S / Modelka
- / -


Martyna WYPYCHOWSKA (J.2001)
-
857,59
22RADIADO STAR (29)
WLKP / POL / Ogier / 2014 (4) /
- / gniada / Discar / Diarado / Rosa B ( Rapsod/Romanus x Orkisz)
Starkowski Hubert / Starkowski Krystian


Krystian STARKOWSKI
JKS Fer Więckowice
988,39
23CZARDASZ (66)
MŁP / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / gniada / Chef Supreme / / Chwała /
Ignacy Mariszek / Tina Rzyszkiewicz


Anastazja RZYSZKIEWICZ (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
1684,82
SPENCER (19)
KUC / POL / Wałach / 2003 (15) /
DE498570025703 / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Stefan Stołowski


Nikola URBAŃSKA (J.2002)
KJ Podkowa Gruszczyn
elim
SPENCER (19)
KUC / POL / Wałach / 2003 (15) /
DE498570025703 / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Stefan Stołowski


Nikola URBAŃSKA (J.2002)
KJ Podkowa Gruszczyn
elim
JASAWA (1)
wlkp / POL / - / - /

- / Jarosław Pacholski


Zuzanna PŁACHETKA
Stajnia Rusin
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
BILLY BOY (20)
SP / POL / Wałach / 2005 (13) /
- / ciemnogniada / Analog / Bila
PL / Zuzanna Skowronek


Zuzanna SKOWRONEK (JM.2005)
KJ Podkowa Gruszczyn
053,25034,47
EMET (40)
MŁP / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / siwa / Cisoń/ / Emeta/
Bronisław Ludwiczak / Maria Obidowska


Hanna MYCKA (J.2002)
JKS "Robir" Chwalęcice
053,26037,09
EMET (40)
MŁP / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / siwa / Cisoń/ / Emeta/
Bronisław Ludwiczak / Maria Obidowska


Hanna MYCKA (J.2002)
JKS "Robir" Chwalęcice
057,85037,79
CAPRIS (65)
HAN / GER / Klacz / 2003 (15) /
DE431319836503 / ciemnogniada / Carbid / Calypso II / Suprise / Sao Paulo
Roman Roszkiewicz / Maciej Czajka


Cezary URBANOWSKI
Bpk
055,89139,60
FUKSJA (39)
KUC / POL / Klacz / 2009 (9) /
616013640043609 / gniada / Majk / Finka
Mażulis Katarzyna / Maria Obidowska


Oliwia MATWIEJ (JM.2005)
JKS "Robir"
059,89243,80
JULY (49)
SP / POL / Klacz / 2013 (5) /
- / gniada / Marino / Jenny
Ząbrsko górne / Zbigniew Trzeciak


Julia HALLADIN (J.2001)
BPK
054,22436,01
TRENDY (59)
KUC / POL / Wałach / 2011 (7) /
616013661404411 / ciemnogniada / My Precious / Silverfox Oisin / Traviata / Walor
Wlzbieta Grabowska-Piasecka / Alicja Jakubowska


Urszula POGODZIŃSKA (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
059,13436,97
CZARDASZ (66)
MŁP / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / gniada / Chef Supreme / / Chwała /
Ignacy Mariszek / Tina Rzyszkiewicz


Anastazja RZYSZKIEWICZ (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
454,88
DURGA (51)
SP / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn
- / Izabelka Matysiak


Izabela MATYSIAK
KJ Jeziorki-Osieczna
459,07
JASAWA (1)
wlkp / POL / - / - /

- / Jarosław Pacholski


Zuzanna PŁACHETKA
Stajnia Rusin
20100,50

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80/80
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/5
Liczba skoków(Jumps)
8/5
Dystans (m)
370/210
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu(Time allowed)
69/39 s
Startowało koni
36
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka




ZT-B Zawody towarzyskie w skokach przez przeszkody

Poznań - Hipodrom Wola, 4 sierpnia 2018
Wydruk: 04-08-2018 14:33:48
4/L
13:20
(04-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / L / Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KOBI (42)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (12) /
POL007610114606 / ciemnogniada / Honwed / / Kastra /
Dominik Radke / Hubert Kaliński


Monika MAJORCZYK
Stajnia Kaliński - LKJ Kiekrz
4443,65
2TINA (23)
SP / POL / Klacz / 2003 (15) /
POL009570049903 / siwa / Silver Dream / Silbersee / Talia / Diament
Władysław Gałęziowski / Aleksander Dur


Aleksander DUR
bpk
4447,48
3RAVEN (43)
WKPN / NED / Wałach / 2002 (16) /
009611193002 / gniada / Placido / Animo / Reonetty / Belmondo
- / Marian Nickel


Anna WIĄCEK (J.2001)
St. Grupy Nickel
4448,74
4JINGLE BOY (30)
SP / POL / Wałach / 2012 (6) /
- / kasztanowata / Izaurus / Jingle
Henryk Święcicki / Henryk Święcicki


Katarzyna RUTKOWSKA
St. J Baborówko
4450,72
5GRAND (50)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / gniada / Levantino / / Grenada /
- / Katarzyna Derc


Karolina DERC
Delta Biedrusko
4457,94
6HELVETIA MK (24)
SP / POL / Klacz / 2013 (5) /
616009600246913 / siwa / Rasch / Ramirado / Huanita / Good Luck


Anna DANIELEWICZ
bpk
4458,50
7CUIDAMME (44)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL00961022710 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Centuria / Lavendel
Michał Szafryna / Janusz Kiciński


Janusz KICIŃSKI
KJ Profil Piła
4351,92
8ZAMIRA (33)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / siwa / Kwazar / / Zorza /
Katarzyna Niedźwiecka / Katarzyna Niedźwiecka


Dagmara DOLIŃSKA
KJ Złoty Rubin
4361,32
9MAKAO H (63)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / gniada / Landjonker S / Modelka
- / -


Martyna WYPYCHOWSKA (J.2001)
-
4153,09
10WITO CORLEONE (10)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
616009610014513 / gniada / Michael Angelo F / Wolta / Kingsten
Jacek Maria / Tadeusz Szymoniak


Aleksandra NAZAR (JM.2003)
KJ Michałówka
3569,04
11LITTLE ART (64)
WESTF / GER / Wałach / 2010 (8) /
DE441411589010 / ciemnogniada / Lancer III / Landgraf I / Cuntints / Castillo
Montis Sp. z o. o. / Edyta Borkowska - Malicka


Julia MALICKA (JM.2003)
LKS Cwał Poznań
3073,25
12KARINO (22)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL009670160508 / gniada / Qumball / Kimball / Iskra / Ottis Van't Eikhof
Józef Gacek / Aleksander Dur


Aleksander DUR
bpk
2766,44
13FIOŁEK (52)
KUC / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / siwa / Kabaret/ / Finka/
Katarzyna Mażulis / Maria Obidowska


Katarzyna NOGALSKA (J.2001)
JKS Robir Chwalęcice
1776,49
14RADIADO STAR (29)
WLKP / POL / Ogier / 2014 (4) /
- / gniada / Discar / Diarado / Rosa B ( Rapsod/Romanus x Orkisz)
Starkowski Hubert / Starkowski Krystian


Krystian STARKOWSKI
JKS Fer Więckowice
1254,73
LUNA (21)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2011 (7) /
- / ciemnogniada / Goder / Limba
Ejma Jerzy / Magdalena Jóźwiak


Piotr TARGOSZ (Mł.2018)
Stajnia Karino
rez

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
WITO CORLEONE (10)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
616009610014513 / gniada / Michael Angelo F / Wolta / Kingsten
Jacek Maria / Tadeusz Szymoniak


Aleksandra NAZAR (JM.2003)
KJ Michałówka
4452,53
GRAND (50)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / gniada / Levantino / / Grenada /
- / Katarzyna Derc


Karolina DERC
Delta Biedrusko
4455,03

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
8
Liczba skoków(Jumps)
8
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
60 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka




ZT-B Zawody towarzyskie w skokach przez przeszkody

Poznań - Hipodrom Wola, 4 sierpnia 2018
Wydruk: 04-08-2018 14:33:52
5/P
14:20
(04-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / P / Zwykły, art. 238.2.1
(Competition No: 5 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KOBI (42)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (12) /
POL007610114606 / ciemnogniada / Honwed / / Kastra /
Dominik Radke / Hubert Kaliński


Monika MAJORCZYK
Stajnia Kaliński - LKJ Kiekrz
057,42
2TINA (23)
SP / POL / Klacz / 2003 (15) /
POL009570049903 / siwa / Silver Dream / Silbersee / Talia / Diament
Władysław Gałęziowski / Aleksander Dur


Aleksander DUR
bpk
061,46
3CUIDAMME (44)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL00961022710 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Centuria / Lavendel
Michał Szafryna / Janusz Kiciński


Janusz KICIŃSKI
KJ Profil Piła
064,94
4HALNY (83)
SP / POL / Ogier / 2013 (5) /
- / siwa / Grand Master / Hiuna
Tomikowski Mirosław / Tumikowski mirosław


Przemysław OLEJNIK
bpk
065,65
5RAVEN (43)
WKPN / NED / Wałach / 2002 (16) /
009611193002 / gniada / Placido / Animo / Reonetty / Belmondo
- / Marian Nickel


Anna WIĄCEK (J.2001)
St. Grupy Nickel
066,25
6JINGLE BOY (30)
SP / POL / Wałach / 2012 (6) /
- / kasztanowata / Izaurus / Jingle
Henryk Święcicki / Henryk Święcicki


Katarzyna RUTKOWSKA
St. J Baborówko
467,90
7ZAMIRA (33)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / siwa / Kwazar / / Zorza /
Katarzyna Niedźwiecka / Katarzyna Niedźwiecka


Dagmara DOLIŃSKA
KJ Złoty Rubin
580,78
8KARINO (22)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL009670160508 / gniada / Qumball / Kimball / Iskra / Ottis Van't Eikhof
Józef Gacek / Aleksander Dur


Aleksander DUR
bpk
1586,25
9CANTATRICE (54)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
POL009610150607 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Centuria / Lavendel
- / Izabela Duda


Piotr SOKOŁOWSKI
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
1662,25
10KOSTA BRAWA (53)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
POL999670012608 / gniada / Lord B/ Lambado / Kostaryka/ Kabuz
Marek Brzechwa / Piotr Sokołowski


Piotr SOKOŁOWSKI
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
1989,14

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
110
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
78 s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka