ZT-B Zakończenie sezonu letniego w skokach przez przeszkody

Poznań - Hipodrom Wola, 29 września 2018
Wydruk: 29-09-2018 16:23:32
1/KUCE
10:00
(29-09-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / KUCE / Zwykły, art. 238.2.1, wysokość przeszkód do 70cm
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BRANDON (41)
KUC / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / kasztanowata / nn / nn
- / -


Oliwia CHLASTA (JM.2004)
klub jeździecki Kapada Wiry
048,44
2MARIT (60)
Kuc Walijski / NED / Klacz / 2007 (11) /
528017 07.00777 / kasztanowata / ANMIKLAGE'S SANDOR / GRUTHUIS DAPHNE
J.SCHUURMAN / Barbara Zmierczak - Stawicka


Marianna STAWICKA (JM.2006)
KJ KAPADA WIRY
051,85
3BOROMIR (70)
SP / POL / Wałach / 2007 (11) /
616009610222907 / inna / RASH / BASIS
Andrzej Włoch / Andrzej Włoch


January WŁOCH (JM.2006)
bpk
054,09
4PASJONATA ARNI (59)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2012 (6) /
- / ciemnogniada / Rondo's Matador/ / Anja
Jerzy Kołodziejek / Magdalena Jaśkiewicz


Klementyna RENNERT (JM.2004)
niezrzeszony
056,73
5BELLA (18)
KUC / POL / Klacz / 2011 (7) /
616013680020111 / siwa / Fikus / Bonza
Maria Obidowska / Maria Obidowska


Natalia CEGIELSKA (JM.2006)
JKS "Robir" Chwalęcice
057,67
6PASJONATA POKER (26)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2013 (5) /
616013610121713 / siwa / Tijd Vlijt"s Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
Elżbieta Kołodziejek / Sylwia Kamińska


Maja SZCZEPAŃSKA (Mł.2008)
KJ Ranczo Kołata
059,08
7SARA (69)
KUC / POL / Klacz / 2010 (8) /
616999610278510 / kara / nn / nn
Andrzej Włoch / Andrzej Włoch


January WŁOCH (JM.2006)
bpk
072,67
8BUBA (5)
NN / POL / Wałach / 2012 (6) /
- / inna / nn / nn
Anna Skrzypczak / Anna Skrzypczak


Zofia UNDRYCH (JM.2004)
Złoty Rubin
448,42
9WICHEREK (15)
KN / POL / Wałach / 2012 (6) /
616011610085912 / inna / Parwus / Mikrus / Wichura / Horst
SO Sieraków / Remigiusz Walorczyk


Julia WALORCZYK (J.2002)
KJ Morena Sieraków-Gałowo
454,18
10PASJONATA POKER (26)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2013 (5) /
616013610121713 / siwa / Tijd Vlijt"s Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
Elżbieta Kołodziejek / Sylwia Kamińska


Zofia ĆWIKLIŃSKA (JM.2004)
KJ Ranczo Kołata
468,72
11SARA (69)
KUC / POL / Klacz / 2010 (8) /
616999610278510 / kara / nn / nn
Andrzej Włoch / Andrzej Włoch


Joachim WŁOCH (Mł.2007)
bpk
472,29
12PASJONATA PAVAROTTI (48)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2011 (7) /
616013610016511 / siwa / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
Kołodziejek Elżbieta / Małgorzata Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
KJ Ranczo Kołata
475,87
13MORRIS (49)
KUC / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / gniada / NN / NN
brak / Katarzyna Małecka


Karolina KAMIENIARZ (JM.2005)
Rancho- Poznań
870,98
BAKUMA MATATA (40)
Deutsche Reitpony / POL / Klacz / 2013 (5) /
- / kara / Makuna Matata / Miss Barneby
- / Karol Roszak


Dagmara DOLIŃSKA
KJ Złoty Rubin
elim
ROTGERS OWEN (27)
Kuc Walijski / NED / Wałach / 2001 (17) /
528210000665913 / gniada / Vechtzicht's Cymro / / Rotgers Iris /
- / Agata Kamińska


Marianna KULTYS (Mł.2009)
KJ Ranczo Kołata
elim
HORTA (64)
KUC / POL / Klacz / 2007 (11) /
- / gniada / Piołun / Hulja
Zielński Zbigniew / Katarzyna Malecka


Kaja KASPROWICZ (Mł.2007)
RANCHO- POZNAŃ
elim
WICHER (19)
KUC / POL / Wałach / 2011 (7) /
616999520079011 / srokata / NN / NN
Dariusz Górtatowski / Patrick Borkowski


Wiktoria CZYŻEWSKA (JM.2004)
JKS "Robir" Chwalęcice
elim
HORTA (64)
KUC / POL / Klacz / 2007 (11) /
- / gniada / Piołun / Hulja
Zielński Zbigniew / Katarzyna Malecka


Julia SOBCZAK (Mł.2007)
RANCHO- POZNAŃ
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
PASJONATA ARNI (59)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2012 (6) /
- / ciemnogniada / Rondo's Matador/ / Anja
Jerzy Kołodziejek / Magdalena Jaśkiewicz


Klementyna RENNERT (JM.2004)
niezrzeszony
053,81
BELLA (18)
KUC / POL / Klacz / 2011 (7) /
616013680020111 / siwa / Fikus / Bonza
Maria Obidowska / Maria Obidowska


Natalia CEGIELSKA (JM.2006)
JKS "Robir" Chwalęcice
455,08
WICHER (19)
KUC / POL / Wałach / 2011 (7) /
616999520079011 / srokata / NN / NN
Dariusz Górtatowski / Patrick Borkowski


Wiktoria CZYŻEWSKA (JM.2004)
JKS "Robir" Chwalęcice
882,73
ROTGERS OWEN (27)
Kuc Walijski / NED / Wałach / 2001 (17) /
528210000665913 / gniada / Vechtzicht's Cymro / / Rotgers Iris /
- / Agata Kamińska


Marianna KULTYS (Mł.2009)
KJ Ranczo Kołata
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
70
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
84 s
Startowało koni
22
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka




ZT-B Zakończenie sezonu letniego w skokach przez przeszkody

Poznań - Hipodrom Wola, 29 września 2018
Wydruk: 29-09-2018 16:23:36
2/Mini LL
11:00
(29-09-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / Mini LL / Z trafieniem w normę czasu
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1PASJONATA PAVAROTTI (48)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2011 (7) /
616013610016511 / siwa / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
Kołodziejek Elżbieta / Małgorzata Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
KJ Ranczo Kołata
072,36+0,36
2PASJONAT (61)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / gniada / Taede fan't Kolkenlan / Pianela
Sławomir Łukaszewski / Maciej Olek


Marta KAŹMIERCZAK (J.2000)
bpk
072,67+0,67
3PORTOS (30)
KUC / POL / Wałach / 2010 (8) /
616013610029110 / tarantowata / Pathos / Topaz / Kaśka /
- / Sylwia Kamińska


Maria MICHALSKA (Mł.2007)
KJ Ranczo Kołata
070,54-1,46
4MARIT (60)
Kuc Walijski / NED / Klacz / 2007 (11) /
528017 07.00777 / kasztanowata / ANMIKLAGE'S SANDOR / GRUTHUIS DAPHNE
J.SCHUURMAN / Barbara Zmierczak - Stawicka


Marianna STAWICKA (JM.2006)
KJ KAPADA WIRY
074,22+2,22
5MORRIS (49)
KUC / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / gniada / NN / NN
brak / Katarzyna Małecka


Karolina KAMIENIARZ (JM.2005)
Rancho- Poznań
068,71-3,29
6BELLA (18)
KUC / POL / Klacz / 2011 (7) /
616013680020111 / siwa / Fikus / Bonza
Maria Obidowska / Maria Obidowska


Natalia CEGIELSKA (JM.2006)
JKS "Robir" Chwalęcice
063,99-8,01
7WIVIAN (76)
SP / POL / Klacz / 2011 (7) /
- / gniada / BOLSHOI / WELONDA
Kierznowska Anna / Greser Elżbieta


Martyna KOCZOROWSKA (J.2002)
Cwał Zakrzewo
063,66-8,34
8FERRARI (45)
Trakeńska / POL / Wałach / 2007 (11) /
- / ciemnogniada / Pumpers / Fuchta (trak.)
Ewa Piórkowska / Piotr Kuczyński


Monika KUCZYŃSKA (Mł.2008)
bpk
060,80-11,20
9RUDE SUNSHINE (55)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) /



Maksymilian MATEJA (JM.2003)
bpk
059,99-12,01
10PASJONATA PARYS (29)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2007 (11) /
POL013610145207 / kasztanowata / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
- / Sylwia Kamińska


Julia GANOWSKA (Mł.2008)
KJ Ranczo Kołata
059,14-12,86
11WICHER (19)
KUC / POL / Wałach / 2011 (7) /
616999520079011 / srokata / NN / NN
Dariusz Górtatowski / Patrick Borkowski


Wiktoria CZYŻEWSKA (JM.2004)
JKS "Robir" Chwalęcice
169,59-2,41
12SARA (69)
KUC / POL / Klacz / 2010 (8) /
616999610278510 / kara / nn / nn
Andrzej Włoch / Andrzej Włoch


Joachim WŁOCH (Mł.2007)
bpk
167,11-4,89
13BUBA (5)
NN / POL / Wałach / 2012 (6) /
- / inna / nn / nn
Anna Skrzypczak / Anna Skrzypczak


Agata SKRZYPCZAK (Mł.2008)
Złoty Rubin
278,19+6,19
14BOROMIR (70)
SP / POL / Wałach / 2007 (11) /
616009610222907 / inna / RASH / BASIS
Andrzej Włoch / Andrzej Włoch


January WŁOCH (JM.2006)
bpk
278,69+6,69
15TAJFUN (42)
Mały Koń / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / gniada / nn / nn
nn / Oliwia Chlasta


Oliwia CHLASTA (JM.2004)
klub jeździecki Kapada Wiry
288,40+16,40
16GRAND (52)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / gniada / Levantino / / Grenada /
- / Katarzyna Derc


Katarzyna DERC
Delta Biedrusko
291,39+19,39
17LA CONTINA (11)
AES / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / ciemnogniada / Contender Son / Landmina
Piotr Wilczewski / Weronika Siwińska


Weronika SIWIŃSKA
Brak
3107,96+35,96
18CZARDASZ (75)
MŁP / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / gniada / Chef Supreme / / Chwała /
Ignacy Mariszek / Tina Rzyszkiewicz


Anastazja RZYSZKIEWICZ (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
674,73+2,73
19TOP GUN (16)
SP / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / skarogniada / Le Mistral / Tulka
SK Mieczownica / Adrianna Marciniak


Amelia ŁADZIAK (JM.2004)
KJ Lotus Poznań
696,06+24,06
20BAKUMA MATATA (40)
Deutsche Reitpony / POL / Klacz / 2013 (5) /
- / kara / Makuna Matata / Miss Barneby
- / Karol Roszak


Dagmara DOLIŃSKA
KJ Złoty Rubin
6107,04+35,04
KAIR (2)
Polski Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Wałach / 06.07.2014 /
616009640071614 / skarogniada / Bajerant / Kiria
Płóciennik Stanisław / Nikola Góralska


Nikola GÓRALSKA (JM.2005)
Bpk
elim
CHACCO BOY Z (77)
Hanower / GER / Wałach / 2015 (3) /
- / gniada / Cascalido / Corby
. / Greser Elżbieta


Elżbieta GRESER
Cwał Zakrzewo
elim
PASJONATA POKER (26)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2013 (5) /
616013610121713 / siwa / Tijd Vlijt"s Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
Elżbieta Kołodziejek / Sylwia Kamińska


Zofia ĆWIKLIŃSKA (JM.2004)
KJ Ranczo Kołata
rez

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
GRAND (52)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / gniada / Levantino / / Grenada /
- / Katarzyna Derc


Katarzyna DERC
Delta Biedrusko
071,39-0,61
CHACCO BOY Z (77)
Hanower / GER / Wałach / 2015 (3) /
- / gniada / Cascalido / Corby
. / Greser Elżbieta


Elżbieta GRESER
Cwał Zakrzewo
062,38-9,62
BUBA (5)
NN / POL / Wałach / 2012 (6) /
- / inna / nn / nn
Anna Skrzypczak / Anna Skrzypczak


Agata SKRZYPCZAK (Mł.2008)
Złoty Rubin
175,82+3,82
TOP GUN (16)
SP / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / skarogniada / Le Mistral / Tulka
SK Mieczownica / Adrianna Marciniak


Amelia ŁADZIAK (JM.2004)
KJ Lotus Poznań
266,76-5,24
WIVIAN (76)
SP / POL / Klacz / 2011 (7) /
- / gniada / BOLSHOI / WELONDA
Kierznowska Anna / Greser Elżbieta


Martyna KOCZOROWSKA (J.2002)
Cwał Zakrzewo
284,59+12,59
KAIR (2)
Polski Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Wałach / 06.07.2014 /
616009640071614 / skarogniada / Bajerant / Kiria
Płóciennik Stanisław / Nikola Góralska


Nikola GÓRALSKA (JM.2005)
Bpk
694,39+22,39

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
72 s
Startowało koni
29
Ukończyło koni
20
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka




ZT-B Zakończenie sezonu letniego w skokach przez przeszkody

Poznań - Hipodrom Wola, 29 września 2018
Wydruk: 29-09-2018 16:23:41
3/LL
12:30
(29-09-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / LL / Dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ARTEMIDA (72)
WLKP / POL / Klacz / 2010 (8) /
616007610059810 / kasztanowata / Quinnus III / Quidam's Rubin / Artemiza / Cottonclub
SK Racot / Elżbieta Greser


Marta KAPCIŃSKA
Cwał Zakrzewo
037,60023,59
2GALILEO (28)
KUC / POL / Wałach / 2013 (5) /
6160136610354 / gniada / Amadeo PP / Duero PP / Greeny / Winner W
Beata Cichoń / Sylwia Kamińska


Martyna MACIEJUK (J.2001)
KJ Ranczo Kołata
038,19025,41
3ONTARIO (74)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn
Inga Klaybor Domańska / Ewa Kamieniarz


Ewa KAMIENIARZ
Cwał Zakrzewo
040,36025,78
4FOR CANTO (32)
BRAK / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / gniada / Brak / Brak
Brak / Brak


Piotr BĄK
KJ Profil Piła
044,90026,66
5DIABLO GRAN (4)
OLD / POL / Wałach / 2013 (5) /
DE433334047413 / kara / Diardo / Diamant De Semilly / Jeddah P. / Verdi
Klub Jeździecki Złoty Rubin / Paweł Kruszyk


Zofia UNDRYCH (JM.2004)
Złoty Rubin
040,66028,03
6RUDE SUNSHINE (55)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) /



Maksymilian MATEJA (JM.2003)
bpk
041,55028,46
7ERYK (31)
BRAK / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / gniada / Brak / Brak
Brak / Brak


Piotr BĄK
KJ Profil Piła
046,08028,92
8EMET (20)
MŁP / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / siwa / Cisoń/ / Emeta/
Bronisław Ludwiczak / Maria Obidowska


Hanna MYCKA (J.2002)
JKS "Robir" Chwalęcice
040,30029,42
9POKER (67)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
616999520184308 / kasztanowata / // / //
Marcin Łączny / Marcin Frandzelski


Marcin FRANDZELSKI
Bez przynależności klubowej
041,21029,49
10BEL DIOR (62)
SP / POL / Wałach / 2007 (11) /
- / srokata / Bawet / Daria
Portala Karolina / Katarzyna Malecka


Laura SPRENGER (J.2002)
RANCHO- POZNAŃ
042,20033,47
11BEL DIOR (62)
SP / POL / Wałach / 2007 (11) /
- / srokata / Bawet / Daria
Portala Karolina / Katarzyna Malecka


Alicja KUCHARSKA (J.2002)
RANCHO- POZNAŃ
043,28033,48
12WICHEREK (15)
KN / POL / Wałach / 2012 (6) /
616011610085912 / inna / Parwus / Mikrus / Wichura / Horst
SO Sieraków / Remigiusz Walorczyk


Julia WALORCZYK (J.2002)
KJ Morena Sieraków-Gałowo
043,61033,61
13AMON (17)
SP / POL / Wałach / 2004 (14) /
616009640025104 / siwa / Cantanis / Cantus / Altaja / nn
Dariusz Dąbrowski / Tomasz Daniłoś


Laura KRZEWIŃSKA (J.2002)
LKS Cwał Poznań
045,80034,33
14CZARDASZ (75)
MŁP / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / gniada / Chef Supreme / / Chwała /
Ignacy Mariszek / Tina Rzyszkiewicz


Anastazja RZYSZKIEWICZ (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
049,22034,48
15BOROMIR (70)
SP / POL / Wałach / 2007 (11) /
616009610222907 / inna / RASH / BASIS
Andrzej Włoch / Andrzej Włoch


January WŁOCH (JM.2006)
bpk
043,92034,49
16BAKARA (63)
SP / POL / Klacz / 2001 (17) /
- / ciemnogniada / Dragon / Bawaria
Gospodarstwo Rolne Kosakowscy Urszula i Kazimierz / Katarzyna Malecka


Matylda PODHORECKA (JM.2006)
RANCHO- POZNAŃ
042,02036,47
17OMINA (44)
SP / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / gniada / Literat / / Omonia /
Ryszard Gardyjas / Ryszard Gardyjas


Patrycja CZAPLEWSKA (MJ.1998)
KJ Michałówka
047,56039,66
18LA CONTINA (11)
AES / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / ciemnogniada / Contender Son / Landmina
Piotr Wilczewski / Weronika Siwińska


Weronika SIWIŃSKA
Brak
053,26040,91
19NERON (71)
Wielkopolska / POL / Ogier / 2014 (4) /
- / ciemnogniada / Czad / Newada
Lucjan Barczyński / Lucjan Barczyński


Maciej DRYGAS
KJ Dilmar Kobylarnia
049,41141,11
20GENERAŁ (68)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / tarantowata / Diament / Genua
Mańczuk Tomasz / Katarzyna Malecka


Magdalena NOWAK
RANCHO- POZNAŃ
051,99elim
21BUTTJE BRUNO (23)
Meklemburska / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / gniada / Bertolini / Kronung/Festival Westfalia
Christel Scharmacher / Christel Scharmacher


Przemysław OLEJNIK
St. J Baborówko
052,72rez
22BRANDON (41)
KUC / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / kasztanowata / nn / nn
- / -


Oliwia CHLASTA (JM.2004)
klub jeździecki Kapada Wiry
436,42
23BODRUM L (73)
WLKP / POL / Wałach / 2012 (6) /
616007610124412 / gniada / Che Guevara L / Cassini I / Brawura / Landos
SK Racot / Elżbieta Greser


Monika KARDACH
Cwał Zakrzewo
437,69
24PASJONATA PARYS (29)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2007 (11) /
POL013610145207 / kasztanowata / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
- / Sylwia Kamińska


Julia GANOWSKA (Mł.2008)
KJ Ranczo Kołata
441,28
25OMAR (66)
Małopolska / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / gniada / Figlarz / Orda Dahomanka
Nowak Ireneusz / Aleksandra Szypryt


Aleksandra SZYPRYT (MJ.1999)
KJ Leśna Podkowa Rychlik
443,26
26FERRARI (45)
Trakeńska / POL / Wałach / 2007 (11) /
- / ciemnogniada / Pumpers / Fuchta (trak.)
Ewa Piórkowska / Piotr Kuczyński


Monika KUCZYŃSKA (Mł.2008)
bpk
443,59
27ERR-CHARGER (12)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / gniada / Cantero / / Errisma /
Adrianna Marciniak / Adrianna Marciniak


Filip KAPAŁA
KJ Michałówka
443,71
28BAKARA (63)
SP / POL / Klacz / 2001 (17) /
- / ciemnogniada / Dragon / Bawaria
Gospodarstwo Rolne Kosakowscy Urszula i Kazimierz / Katarzyna Malecka


Michalina SZCZEPANIAK (Mł.2015)
Rancho- Poznań
445,27
29BUENA SORTE (22)
Meklemburska / POL / Klacz / 2013 (5) /
- / skarogniada / Bertolini / Kronung/Festival Westfalia
Christel & Rolf Scharmacher / Christel & Rolf Scharmacher


Przemysław OLEJNIK
St. J Baborówko
449,66
30PASJONAT (61)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / gniada / Taede fan't Kolkenlan / Pianela
Sławomir Łukaszewski / Maciej Olek


Marta KAŹMIERCZAK (J.2000)
bpk
450,65
31PORTOS (30)
KUC / POL / Wałach / 2010 (8) /
616013610029110 / tarantowata / Pathos / Topaz / Kaśka /
- / Sylwia Kamińska


Maria MICHALSKA (Mł.2007)
KJ Ranczo Kołata
454,33
32HELVETIA MK (53)
SP / POL / Klacz / 2013 (5) /
616009600246913 / siwa / Rasch / Ramirado / Huanita / Good Luck


Anna DANIELEWICZ
bpk
457,08
33KAPRI SUN (14)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2011 (7) /
- / gniada / Santiago / Kamparetta
- / Krystyna Dworczak


Krystyna DWORCZAK
brak
664,56
34EVER FOR LUCK (56)
WESTF / GER / Wałach / 2008 (10) /
DE441411981408 / kasztanowata / Ever For Pleasure / Espri / Welt Power / Woronow
Elżbieta Mallert / Tomasz Skrzypkowiak


Wiktoria SKRZYPKOWIAK (J.2001)
bpk
859,22
35WIVIAN (76)
SP / POL / Klacz / 2011 (7) /
- / gniada / BOLSHOI / WELONDA
Kierznowska Anna / Greser Elżbieta


Martyna KOCZOROWSKA (J.2002)
Cwał Zakrzewo
1066,35

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
CZARDASZ (75)
MŁP / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / gniada / Chef Supreme / / Chwała /
Ignacy Mariszek / Tina Rzyszkiewicz


Anastazja RZYSZKIEWICZ (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
047,61029,99
EMET (20)
MŁP / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / siwa / Cisoń/ / Emeta/
Bronisław Ludwiczak / Maria Obidowska


Hanna MYCKA (J.2002)
JKS "Robir" Chwalęcice
041,27034,49
EVER FOR LUCK (56)
WESTF / GER / Wałach / 2008 (10) /
DE441411981408 / kasztanowata / Ever For Pleasure / Espri / Welt Power / Woronow
Elżbieta Mallert / Tomasz Skrzypkowiak


Wiktoria SKRZYPKOWIAK (J.2001)
bpk
046,35037,39
BUTTJE BRUNO (23)
Meklemburska / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / gniada / Bertolini / Kronung/Festival Westfalia
Christel Scharmacher / Christel Scharmacher


Przemysław OLEJNIK
St. J Baborówko
051,01144,25
RUDE SUNSHINE (55)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) /



Maksymilian MATEJA (JM.2003)
bpk
438,98
KAPRI SUN (14)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2011 (7) /
- / gniada / Santiago / Kamparetta
- / Krystyna Dworczak


Krystyna DWORCZAK
brak
446,97
BUENA SORTE (22)
Meklemburska / POL / Klacz / 2013 (5) /
- / skarogniada / Bertolini / Kronung/Festival Westfalia
Christel & Rolf Scharmacher / Christel & Rolf Scharmacher


Przemysław OLEJNIK
St. J Baborówko
849,87

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80/80
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/5
Liczba skoków(Jumps)
8/5
Dystans (m)
325/220
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu(Time allowed)
60/41 s
Startowało koni
42
Ukończyło koni
35
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka




ZT-B Zakończenie sezonu letniego w skokach przez przeszkody

Poznań - Hipodrom Wola, 29 września 2018
Wydruk: 29-09-2018 16:23:48
4/L
14:40
(29-09-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / L / Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ERYK (31)
BRAK / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / gniada / Brak / Brak
Brak / Brak


Piotr BĄK
KJ Profil Piła
4443,21
2FOR CANTO (32)
BRAK / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / gniada / Brak / Brak
Brak / Brak


Piotr BĄK
KJ Profil Piła
4445,46
3LARICA (58)
HOL. / POL / Klacz / 2011 (7) /
DE 421000558711 / gniada / LARIUS W / SARINA VI
Gestut Wahl & Co / PAULINA PIERZYNSKA


Michał REMISZ
KJ Abrasives Group
4446,74
4LUCY (82)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
616 009 52 00047 10 / gniada / Domel / LISA SUE
Trzciński Piotr / Wojciech Michalczak


Zuzanna MICHALCZAK (J.2002)
Stajnia Złota Podkowa
4446,87
5OMINA (44)
SP / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / gniada / Literat / / Omonia /
Ryszard Gardyjas / Ryszard Gardyjas


Patrycja CZAPLEWSKA (MJ.1998)
KJ Michałówka
4447,08
6KARINO (38)
WLKP / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / ciemnogniada / Junus / Ksena
Rosicki Mirosław / Natalia Kowalska


Natalia KOWALSKA
Bpk
4447,59
7ARES (50)
Kuc Connemara / POL / Ogier / 2000 (18) /
POL013670000900 / gniada / Fort Doolin / Rory Rudah / Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
Bogdan Jarząbek / Wysoczańska Małgorzata


Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005)
KJ Michałówka
4447,64
8SALMIN (51)
Pełna Krew Angielska / POL / Ogier / 2012 (6) /
- / gniada / Masini / Segata
Sekuła / Fortuniak Paweł


Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005)
KJ Michałówka
4448,30
9ISQA (34)
SP / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / gniada / Drop / Energia
Stelmaszczyk monika / Roksana oczki


Roksana OCZKI (JM.2003)
BPK
4449,34
10ORCHIDEA KG (46)
WLKP / POL / Klacz / 2011 (7) /
616007610147611 / gniada / Concerto / Contender / Orli Baja KG / Bajou Du Rouet
- / Beata Walkowiak


Piotr FRĄCKOWIAK
bpk
4451,93
11INDIA (57)
SP / POL / Klacz / 2013 (5) /
616009610005213 / siwa / Corrado Boy / Corrado I / Inczara / Czad
Agnieszka Lisiak / Michał Remisz


Michał REMISZ
KJ Abrasives Group
4244,89
12AMON (17)
SP / POL / Wałach / 2004 (14) /
616009640025104 / siwa / Cantanis / Cantus / Altaja / nn
Dariusz Dąbrowski / Tomasz Daniłoś


Laura KRZEWIŃSKA (J.2002)
LKS Cwał Poznań
4248,00
13WISARDA (83)




Aleksander DUR
bpk
4050,90
14PRINCESSA (37)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
POL009640012408 / gniada / Landos II / Lord / Prysilla / West
Józef Jastrząbek / Jarosław Bukowski


Zuzanna BUKOWSKA (MJ.1999)
KJ Wiecanowo
4059,95
15HELVETIA MK (53)
SP / POL / Klacz / 2013 (5) /
616009600246913 / siwa / Rasch / Ramirado / Huanita / Good Luck


Anna DANIELEWICZ
bpk
3944,25
16IMAR (33)
SP / POL / Wałach / 2007 (11) /
POL009640034307 / gniada / Lesotho / Landgraf I / Imara /
- / Andrzej Szymański


Julia SZYMAŃSKA (JM.2005)
KJ Profil Piła
3963,41
17KAŚKA (9)
MŁP / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / ciemnogniada / Kwinto/ / Lady/
Andrzej Tomczak / Wiktoria Woźniak


Marianna KOŚCIUSZKO (J.2000)
bpk
3844,44
18ORBITA (81)
WLKP / POL / Klacz / 2007 (11) /
007520068307 / kara / Mariot / / Orenda /
Marian Gilas / Dariusz Stochaj


Julia STOCHAJ (J.2002)
Leśna Podkowa Rychlik
3744,41
19POKER (39)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
616999520184308 / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
Marcin Łączny / Marcin Frandzelski


Wiktoria FRANDZELSKA (J.2000)
KJ Wiecanowo
3745,13
20NERON (71)
Wielkopolska / POL / Ogier / 2014 (4) /
- / ciemnogniada / Czad / Newada
Lucjan Barczyński / Lucjan Barczyński


Maciej DRYGAS
KJ Dilmar Kobylarnia
3768,51
21OMAR (66)
Małopolska / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / gniada / Figlarz / Orda Dahomanka
Nowak Ireneusz / Aleksandra Szypryt


Aleksandra SZYPRYT (MJ.1999)
KJ Leśna Podkowa Rychlik
3453,74
22KARINO (35)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL009670160508 / gniada / Qumball / Kimball / Iskra / Ottis Van't Eikhof
Józef Gacek / Aleksander Dur


Aleksander DUR
bpk
3455,87
23LAVALLO-STAR (24)
Hanowerska / GER / Wałach / 2005 (13) /
- / ciemnogniada / Litas-Star / Grandacha MDM
ZG Duysens- Mulder-Saul / Beata Rychlik


Nicole PAWLAK (J.2001)
Kj Rancho Poznań
3363,17
24NIWA (8)
WLKP / POL / Klacz / 2013 (5) /
- / kasztanowata / Net / / Parada /
Zenon Kopaniarz / Karolina Foligowska


Karolina FOLIGOWSKA (MJ.1997)
bpk
3064,67
25ONTARIO (74)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn
Inga Klaybor Domańska / Ewa Kamieniarz


Ewa KAMIENIARZ
Cwał Zakrzewo
2944,86
26LITTLE ART (78)
WESTF / GER / Wałach / 2010 (8) /
DE441411589010 / ciemnogniada / Lancer III / Landgraf I / Cuntints / Castillo
Montis Sp. z o. o. / Edyta Borkowska - Malicka


Julia MALICKA (JM.2003)
LKS Cwał Poznań
1247,61
27ZAMIRA (43)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / siwa / Kwazar / / Zorza /
Katarzyna Niedźwiecka / Dagmara Dolińska


Barbara WICHNIAREK (JM.2004)
KJ Michałówka
1248,19
28ERR-CHARGER (12)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / gniada / Cantero / / Errisma /
Adrianna Marciniak / Adrianna Marciniak


Filip KAPAŁA
KJ Michałówka
647,43
29BODRUM L (73)
WLKP / POL / Wałach / 2012 (6) /
616007610124412 / gniada / Che Guevara L / Cassini I / Brawura / Landos
SK Racot / Elżbieta Greser


Monika KARDACH
Cwał Zakrzewo
540,29
30ARTEMIDA (72)
WLKP / POL / Klacz / 2010 (8) /
616007610059810 / kasztanowata / Quinnus III / Quidam's Rubin / Artemiza / Cottonclub
SK Racot / Elżbieta Greser


Marta KAPCIŃSKA
Cwał Zakrzewo
541,49
31EVER FOR LUCK (56)
WESTF / GER / Wałach / 2008 (10) /
DE441411981408 / kasztanowata / Ever For Pleasure / Espri / Welt Power / Woronow
Elżbieta Mallert / Tomasz Skrzypkowiak


Wiktoria SKRZYPKOWIAK (J.2001)
bpk
248,84
32BOLERO DUE (25)
KUC / POL / Ogier / 2011 (7) /
616013610182011 / gniada / Bolero / Life And Liberty / Kimberley / nn
Francesca Santoni / Julia Janku


Julia JANKU (J.2000)
KJ Ranczo Kołata
-369,24
GALILEO (28)
KUC / POL / Wałach / 2013 (5) /
6160136610354 / gniada / Amadeo PP / Duero PP / Greeny / Winner W
Beata Cichoń / Sylwia Kamińska


Martyna MACIEJUK (J.2001)
KJ Ranczo Kołata
elim
GENERAŁ (68)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / tarantowata / Diament / Genua
Mańczuk Tomasz / Katarzyna Malecka


Magdalena NOWAK
RANCHO- POZNAŃ
elim
DIABLO GRAN (4)
OLD / POL / Wałach / 2013 (5) /
DE433334047413 / kara / Diardo / Diamant De Semilly / Jeddah P. / Verdi
Klub Jeździecki Złoty Rubin / Paweł Kruszyk


Zofia UNDRYCH (JM.2004)
Złoty Rubin
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SALMIN (51)
Pełna Krew Angielska / POL / Ogier / 2012 (6) /
- / gniada / Masini / Segata
Sekuła / Fortuniak Paweł


Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005)
KJ Michałówka
1249,46

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
8
Liczba skoków(Jumps)
8
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
60 s
Startowało koni
36
Ukończyło koni
32
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka




ZT-B Zakończenie sezonu letniego w skokach przez przeszkody

Poznań - Hipodrom Wola, 29 września 2018
Wydruk: 29-09-2018 16:23:52
5/L1
16:00
(29-09-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / L1 / Zwykły, art. 238.2.1
(Competition No: 5 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LUCY (82)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
616 009 52 00047 10 / gniada / Domel / LISA SUE
Trzciński Piotr / Wojciech Michalczak


Zuzanna MICHALCZAK (J.2002)
Stajnia Złota Podkowa
052,88
2IMAR (33)
SP / POL / Wałach / 2007 (11) /
POL009640034307 / gniada / Lesotho / Landgraf I / Imara /
- / Andrzej Szymański


Julia SZYMAŃSKA (JM.2005)
KJ Profil Piła
052,96
3KARINO (35)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL009670160508 / gniada / Qumball / Kimball / Iskra / Ottis Van't Eikhof
Józef Gacek / Aleksander Dur


Aleksander DUR
bpk
053,65
4PENGO (47)
SP / POL / Wałach / 2004 (14) /
POL007611115204 / ciemnogniada / Quamiro / Quidam De Revel / Piroga / Czynel
- / Nicoletta Walkowiak


Nicoletta WALKOWIAK
brak
057,07
5BOLERO DUE (25)
KUC / POL / Ogier / 2011 (7) /
616013610182011 / gniada / Bolero / Life And Liberty / Kimberley / nn
Francesca Santoni / Julia Janku


Julia JANKU (J.2000)
KJ Ranczo Kołata
449,18
6WISARDA (83)




Aleksander DUR
bpk
450,57
7LARICA (58)
HOL. / POL / Klacz / 2011 (7) /
DE 421000558711 / gniada / LARIUS W / SARINA VI
Gestut Wahl & Co / PAULINA PIERZYNSKA


Michał REMISZ
KJ Abrasives Group
455,34
8ORCHIDEA KG (46)
WLKP / POL / Klacz / 2011 (7) /
616007610147611 / gniada / Concerto / Contender / Orli Baja KG / Bajou Du Rouet
- / Beata Walkowiak


Piotr FRĄCKOWIAK
bpk
456,90
9PRINCESSA (37)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
POL009640012408 / gniada / Landos II / Lord / Prysilla / West
Józef Jastrząbek / Jarosław Bukowski


Zuzanna BUKOWSKA (MJ.1999)
KJ Wiecanowo
457,58
10ISQA (34)
SP / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / gniada / Drop / Energia
Stelmaszczyk monika / Roksana oczki


Roksana OCZKI (JM.2003)
BPK
854,88
11KARINO (38)
WLKP / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / ciemnogniada / Junus / Ksena
Rosicki Mirosław / Natalia Kowalska


Natalia KOWALSKA
Bpk
858,94
12POKER (39)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
616999520184308 / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
Marcin Łączny / Marcin Frandzelski


Wiktoria FRANDZELSKA (J.2000)
KJ Wiecanowo
865,55
13INDIA (57)
SP / POL / Klacz / 2013 (5) /
616009610005213 / siwa / Corrado Boy / Corrado I / Inczara / Czad
Agnieszka Lisiak / Michał Remisz


Michał REMISZ
KJ Abrasives Group
1255,06
14ORBITA (81)
WLKP / POL / Klacz / 2007 (11) /
007520068307 / kara / Mariot / / Orenda /
Marian Gilas / Dariusz Stochaj


Julia STOCHAJ (J.2002)
Leśna Podkowa Rychlik
1267,62
15LITTLE ART (78)
WESTF / GER / Wałach / 2010 (8) /
DE441411589010 / ciemnogniada / Lancer III / Landgraf I / Cuntints / Castillo
Montis Sp. z o. o. / Edyta Borkowska - Malicka


Julia MALICKA (JM.2003)
LKS Cwał Poznań
1983,93
16NIWA (8)
WLKP / POL / Klacz / 2013 (5) /
- / kasztanowata / Net / / Parada /
Zenon Kopaniarz / Karolina Foligowska


Karolina FOLIGOWSKA (MJ.1997)
bpk
2175,80
KAŚKA (9)
MŁP / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / ciemnogniada / Kwinto/ / Lady/
Andrzej Tomczak / Wiktoria Woźniak


Marianna KOŚCIUSZKO (J.2000)
bpk
rez

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
105
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
72 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka