ZT-B Sylwestrowe zawody w skokach przez przeszkody

Poznań - Hipodrom Wola, 28 grudnia 2018
Wydruk: 18-02-2019 20:23:14
1/KUCE 70
09:00
(28-12-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / KUCE 70 / Zwykły, art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1B-FOOD BOUNTY A-Z (49)
Kuc Walijski / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / izabelowata / Tijd Vlijt's Victor / / Bohemian Foxy Five /
- / Elżbieta Greser


Natalia HOFFMANN (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
039,55
2MARIT (107)
Kuc Walijski / POL / Klacz / 2007 (12) /
5280170700777 / kasztanowata / Anmiklage's Sandor / Casperhof's Freddy / Gruthuis Daphne / Den Bramel's Baye
0 / Barbara Zmierczak-Stawicka


Julia PIĘTA (JM.2004)
KJ Kapada Wiry
040,94
3PASJONATA PARYS (89)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL013610145207 / kasztanowata / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
- / Sylwia Kamińska


Julia GANOWSKA (Mł.2008)
KJ Ranczo Kołata
042,26
4PIPI (68)
NN / POL / Klacz / Nn /
6169996102613 / inna / Nn / Nn
Nn / Klaudia Olejniczak


Wiktoria ŁAMASZEWSKA (JM.2007)
Pony Jumping Team
046,02
5MEGI (28)
KUC / POL / Klacz / 2012 (7) /
- / gniada / Nando Super / Nando / Melodia /
Piotr Ciecholewski / Sylwia Kamińska


Natalia KNOPKIEWICZ (JM.2006)
KJ Ranczo Kołata
047,28
6MILUNIA (25)
KUC / POL / Klacz / 2003 (16) /
POL013611043903 / kasztanowata / Ewrin / Eukaliptus / Migotka / King-Size
Krzysztof Kowalewski / Karolina Garstka


Paulina SAWICKA (JM.2007)
St. J Baborówko
049,61
7SOFIA (70)
KUC / POL / Klacz / 2008 (11) /
POL013640083408 / izabelowata / Boris / Sonja
A / Ilona Lewkowicz


Amelia LEWKOWICZ (Mł.2008)
KJ Podkowa Gruszczyn
049,90
8ROZBÓJNIK (43)
KUC / POL / Wałach / 2014 (5) /
616999681034114 / srokata / nn / nn / nn / nn
- / Klaudia Olejniczak


Hanna STEIN (Mł.2008)
Pony Jumping Team
050,45
9KNOCKMA MARIO (5)
Kuc Connemara / IRL / Wałach / 2014 (5) /
372004100015899 / siwa / Castleside Tique / Gorteen Boy / Hollbrook Ash / High Peak
Paddy Reilly / Małgorzata Wysoczańska


Klaudia KOSTRZEWSKA
St. J Baborówko
056,21
10KIMBERLY (30)
KUC / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / gniada / Falk / Kirsten
Zbigniew Bedliński / x


Maria MICHALSKA (JM.2007)
KJ Ranczo Kołata
456,75
11FIONA (111)
Mały Koń / POL / Klacz / 2010 (9) /
brak / siwa / NN / NN
Anna Podgrodzka-Kuczkowska / Agata Stróżyńska


Agata STRÓŻYŃSKA (J.2003)
JUKS Mieczewo
456,96
12WOJTEK (124)
KUC / POL / Wałach / 16.03.2010 /
- / kara / brak / brak
brak / klaudia olejniczak


Laura WALICKA (Mł.2008)
PONY JUMPING TEAM KLAUDIA OLEJNICZAK
458,75
13LEON (69)
KUC / POL / Wałach / 2005 (14) /
616999610260905 / kara / nn / nn / nn / nn
- / Stefan Stołowski


Karolina KWIATKOWSKA (Mł.2008)
KJ Podkowa Gruszczyn
462,00
14MAJA (130)
KUC / POL / Klacz / 2013 (6) /
- / tarantowata / Pegaz / / Mokka /
Andrzej Radzikowski / Tomasz Goc


Patrycja SENGER (JM.2005)
Rancho Tomasz Goc
856,96
15ALI (147)
KUC / POL / Wałach / 2007 (12) /
616999610326507 / biała / nn / nn / nn / nn
Krzysztof Niesiołowski / Krzysztof Niesiołowski


Zofia NIESIOŁOWSKA (JM.2007)
bpk
1468,28
16IBERADO M (15)
Kuc Welsh Pony / POL / Wałach / 2013 (6) /
- / tarantowata / -- / --
-- / Jakubowska Eliza


Eliza JAKUBOWSKA (JM.2005)
Bpk
1973,18
DEJZI (122)
KUC / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / tarantowata / nn / nn / nn / nn
- / Aleksander Szabliński


Wiktoria ZUJEWSKA (JM.2007)
Stajnia Trzy Konie
elim
LEXUS (169)
KUC / POL / Klacz / 2012 (7) /
- / siwa / / / /
/ / Joanna Lehmann


Nadia LEHMANN (Mł.2009)
Lehmann Sport Horses
elim
SARA (159)
KUC / POL / Klacz / 2010 (9) /
616999610278510 / kara / nn / nn / nn / nn
Andrzej Włoch / Andrzej Włoch


Joachim WŁOCH (JM.2007)
bpk
elim
PASJONATA POKER (27)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2013 (6) /
616013610121713 / siwa / Tijd Vlijt"s Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
Elżbieta Kołodziejek / Sylwia Kamińska


Maja SZCZEPAŃSKA (Mł.2008)
KJ Ranczo Kołata
elim
PASJONATA POKER (27)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2013 (6) /
616013610121713 / siwa / Tijd Vlijt"s Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
Elżbieta Kołodziejek / Sylwia Kamińska


Maja SZCZEPAŃSKA (Mł.2008)
KJ Ranczo Kołata
elim
KAFFE (29)
Polski Kuc Wierzchowy / POL / Wałach / 2014 (5) /
616013520102714 / gniada / NANDO SUPER / KAFEJKA
X / SYLWIA KAMIŃSKA


Michalina CHUDY (JM.2006)
KJ Ranczo Kołata
elim
ROSARIO (88)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2013 (6) /
- / izabelowata / Zefir / Pasjonata Roksana
- / Anna Danielewicz


Adrianna SIUDA (MJ.2000)
Harmony Club Owińska
elim
MOKKA (129)
Kuc Walijski / POL / Klacz / 2009 (10) /
brak / kasztanowata / brak / brak
Andrzej Radzikowski / Tomasz Goc


Dominika JUREK
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
elim
PASJA MA LEONSIO (53)
Kuc Walijski / POL / Ogier / 2014 (5) /
- / jelena / Ares / / Pasja Ma Lussi /
Marek Koza / Elżbieta Greser


Nikola KLIMECKA (J.2003)
Cwał Zakrzewo
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
PIPI (68)
NN / POL / Klacz / Nn /
6169996102613 / inna / Nn / Nn
Nn / Klaudia Olejniczak


Wiktoria ŁAMASZEWSKA (JM.2007)
Pony Jumping Team
042,70
LEON (69)
KUC / POL / Wałach / 2005 (14) /
616999610260905 / kara / nn / nn / nn / nn
- / Stefan Stołowski


Karolina KWIATKOWSKA (Mł.2008)
KJ Podkowa Gruszczyn
047,16
ALI (147)
KUC / POL / Wałach / 2007 (12) /
616999610326507 / biała / nn / nn / nn / nn
Krzysztof Niesiołowski / Krzysztof Niesiołowski


Zofia NIESIOŁOWSKA (JM.2007)
bpk
049,72
SOFIA (70)
KUC / POL / Klacz / 2008 (11) /
POL013640083408 / izabelowata / Boris / Sonja
A / Ilona Lewkowicz


Amelia LEWKOWICZ (Mł.2008)
KJ Podkowa Gruszczyn
049,86
WOJTEK (124)
KUC / POL / Wałach / 16.03.2010 /
- / kara / brak / brak
brak / klaudia olejniczak


Laura WALICKA (Mł.2008)
PONY JUMPING TEAM KLAUDIA OLEJNICZAK
049,94
KNOCKMA MARIO (5)
Kuc Connemara / IRL / Wałach / 2014 (5) /
372004100015899 / siwa / Castleside Tique / Gorteen Boy / Hollbrook Ash / High Peak
Paddy Reilly / Małgorzata Wysoczańska


Klaudia KOSTRZEWSKA
St. J Baborówko
056,70
ROZBÓJNIK (43)
KUC / POL / Wałach / 2014 (5) /
616999681034114 / srokata / nn / nn / nn / nn
- / Klaudia Olejniczak


Hanna STEIN (Mł.2008)
Pony Jumping Team
447,00
LEXUS (169)
KUC / POL / Klacz / 2012 (7) /
- / siwa / / / /
/ / Joanna Lehmann


Nadia LEHMANN (Mł.2009)
Lehmann Sport Horses
876,17
DEJZI (122)
KUC / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / tarantowata / nn / nn / nn / nn
- / Aleksander Szabliński


Wiktoria ZUJEWSKA (JM.2007)
Stajnia Trzy Konie
1679,01
SARA (159)
KUC / POL / Klacz / 2010 (9) /
616999610278510 / kara / nn / nn / nn / nn
Andrzej Włoch / Andrzej Włoch


Joachim WŁOCH (JM.2007)
bpk
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
70
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
64 s
Startowało koni
35
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka




ZT-B Sylwestrowe zawody w skokach przez przeszkody

Poznań - Hipodrom Wola, 28 grudnia 2018
Wydruk: 18-02-2019 20:23:20
2/Mini LL
10:20
(28-12-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / Mini LL / Z trafieniem w normę czasu
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1GROC (55)
WLKP / POL / Wałach / 1996 (23) /
- / siwa / Lew / / Groteska /
Czerniejewskie Przed. Rolno-Usługowe Sp. z o. o. / Elżbieta Greser


Oliwia ROBIŃSKA (JM.2006)
CWAŁ ZAKRZEWO
056,85+0,85
2WICHEREK (65)
KN / POL / Wałach / 2012 (7) /
616011610085912 / inna / Parwus / Mikrus / Wichura / Horst
SO Sieraków / Remigiusz Walorczyk


Julia WALORCZYK (J.2002)
KJ Morena Sieraków-Gałowo
055,09-0,91
3HINGIS (144)
SP / POL / Ogier / 2000 (19) /
- / gniada / Marcus / / Highvellya /
- / Przemysław Starkowski


Marcelina MATUSZ
bpk
056,98+0,98
4BOROMIR (160)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL009610222907 / inna / Rekrut / Rash / Basia / Basis
Andrzej Włoch / Andrzej Włoch


January WŁOCH (JM.2006)
bpk
054,14-1,86
5AMELIA (140)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
- / gniada / Larron / Anna-shila
Kazimierz Bartkowiak / Tomasz Rybczyński


Olga RYBCZYŃSKA (J.2003)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
053,91-2,09
6REGRANDA S (112)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) /
POL009520029807 / ciemnogniada / Grand De La Cour / / Roma /
Stanisław Szurik / Paweł Stefaniak


Paweł STEFANIAK
Delta Biedrusko
053,47-2,53
7BAKARA (91)
SP / POL / Klacz / 2001 (18) /
- / ciemnogniada / Dragon / / Bawaria /
GR Urszula i Kazimierz Kosakowscy / Katarzyna Małecka


Julia ŻEBROWSKA (J.2003)
RANCHO- POZNAŃ
058,87+2,87
8HARKSTEDE C (101)
KWPN / NED / Wałach / 02.06.2012 /
- / kasztanowata / Charisma / / Zonwina C /
B. J. Heringa / Radosław Łukaszewski


Radosław ŁUKASZEWSKI
KJ Gronówka
052,44-3,56
9MAJA (130)
KUC / POL / Klacz / 2013 (6) /
- / tarantowata / Pegaz / / Mokka /
Andrzej Radzikowski / Tomasz Goc


Patrycja SENGER (JM.2005)
Rancho Tomasz Goc
052,37-3,63
10HAPPY DAY (141)
Pełna Krew Angielska / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / gniada / Grand Presidium / Hulaj Dusza
Grażyna Molska, Wiesław Saniewski / Andrzej Wolniewicz


Julia MICHALAK (JM.2004)
St. KJ Stajnia Adamus
052,34-3,66
11GINEWRA (100)
WLKP / POL / Klacz / 2011 (8) /
616007610176111 / kasztanowata / Romeo Des Vaux / / Gejsza /
Dariusz Gronowski / Jadwiga Wawrzyniak


Karolina WENGEREK
St. KJ Gronówka
059,79+3,79
12DELICJA (126)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2003 (16) /
POL 007611177403 / siwa / Impero / Drzazga
Aleksander Tecław / Karolina Jaskulska


Karolina JASKULSKA
Stajnia Trzy Konie
060,35+4,35
13MILUNIA (25)
KUC / POL / Klacz / 2003 (16) /
POL013611043903 / kasztanowata / Ewrin / Eukaliptus / Migotka / King-Size
Krzysztof Kowalewski / Karolina Garstka


Paulina SAWICKA (JM.2007)
St. J Baborówko
051,35-4,65
14EMPATIA (125)
Małopolska / POL / Klacz / 2007 (12) /
POL 006590288907 / siwa / Ewerina / Plik
Klaudia Kulma / Agnieszka Szafran


Joanna KOZŁOWSKA (J.2001)
Stajnia Trzy Konie
051,14-4,86
15FIONA (111)
Mały Koń / POL / Klacz / 2010 (9) /
brak / siwa / NN / NN
Anna Podgrodzka-Kuczkowska / Agata Stróżyńska


Agata STRÓŻYŃSKA (J.2003)
JUKS Mieczewo
050,95-5,05
16MEGI (28)
KUC / POL / Klacz / 2012 (7) /
- / gniada / Nando Super / Nando / Melodia /
Piotr Ciecholewski / Sylwia Kamińska


Natalia KNOPKIEWICZ (JM.2006)
KJ Ranczo Kołata
050,88-5,12
17BAKARA (91)
SP / POL / Klacz / 2001 (18) /
- / ciemnogniada / Dragon / / Bawaria /
GR Urszula i Kazimierz Kosakowscy / Katarzyna Małecka


Matylda PODHORECKA (JM.2006)
RANCHO- POZNAŃ
050,52-5,48
18HINGIS (144)
SP / POL / Ogier / 2000 (19) /
- / gniada / Marcus / / Highvellya /
- / Przemysław Starkowski


Marta STACHOWIAK
Bpk
062,54+6,54
19B-FOOD BOUNTY A-Z (49)
Kuc Walijski / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / izabelowata / Tijd Vlijt's Victor / / Bohemian Foxy Five /
- / Elżbieta Greser


Natalia HOFFMANN (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
049,19-6,81
20ALMERA (50)
SP / POL / Klacz / 2008 (11) /
- / ciemnogniada / Clear To Jump St Gyvan Z / / Alabama /
SK Racot / Elżbieta Greser


Maria KRAUWICKA (JM.2006)
Cwał Zakrzewo
048,58-7,42
21LEON M (96)
WLKP / POL / Wałach / 2013 (6) /
- / siwa / Leonardo / / Laguna M /
Elżbieta Izydorek / Katarzyna Małecka


Laura SPRENGER (J.2002)
KJ Rancho Poznań
048,39-7,61
22MOKKA (129)
Kuc Walijski / POL / Klacz / 2009 (10) /
brak / kasztanowata / brak / brak
Andrzej Radzikowski / Tomasz Goc


Dominika JUREK
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
048,36-7,64
23ALI (147)
KUC / POL / Wałach / 2007 (12) /
616999610326507 / biała / nn / nn / nn / nn
Krzysztof Niesiołowski / Krzysztof Niesiołowski


Zofia NIESIOŁOWSKA (JM.2007)
bpk
046,26-9,74
24BODRUM L (54)
WLKP / POL / Wałach / 2012 (7) /
616007610124412 / gniada / Che Guevara L / Cassini I / Brawura / Landos
SK Racot / Elżbieta Greser


Julia LISZYŃSKA (JM.2004)
Cwał Zakrzewo
045,86-10,14
25SAHARA (99)
WLKP / POL / Klacz / 2007 (12) /
- / ciemnogniada / Drako / / Sawanna /
Tomasz Żmójdzin / Katarzyna Małecka


Maja GAZDA (JM.2005)
Klub Jeździecki Rancho Poznań
044,37-11,63
26PERSEUSZ (109)
SP / POL / Wałach / - /
- / gniada / - / -
- / -


Weronika BIELAK (MJ.2000)
KJ Pony Poznań
043,13-12,87
27SARA (57)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
- / bułana / nn/nn / nn/nn
Janusz Dworczak / Marek Mączyński


Marek MĄCZYŃSKI
Cwał Zakrzewo
155,68-0,32
28FORREST GUMP (39)
SP / POL / Wałach / 2011 (8) /
616009610146811 / gniada / Vandamme / Guidam / Quidam De Revel / Franchesca /
Ireneusz Kondratowicz / Anna Kantecka


Anna KANTECKA (J.2003)
bpk
149,65-6,35
28WATER QUEEN MK (145)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
None / gniada / Marino / Echeveria
Marek Kucharski / Przemysław Starkowski


Anna DANIELEWICZ
bpk
149,65-6,35
30PASJONATA DOUGLAS (123)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2008 (11) /
013610131508 / siwa / Wolling's Lion King / Tijd Vlijt's Dante
Elżbieta Kołodziejek / Michał Stawiński


Julia BINKOWSKA (JM.2007)
Stajnia Trzy Konie
149,51-6,49
31SAHARA (99)
WLKP / POL / Klacz / 2007 (12) /
- / ciemnogniada / Drako / / Sawanna /
Tomasz Żmójdzin / Katarzyna Małecka


Katia MICHNIEWICZ (JM.2005)
Rancho Poznań
146,13-9,87
32HIDALGO (16)
OLD / POL / Wałach / 2011 (8) /
DE433331703311 / siwa / H-Ekwador / Heraldik / Indira / In Extenso
- / Monika Krzyżanowska-Szała


Urszula POGODZIŃSKA (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
257,61+1,61
33ZARA R (19)
Mały Koń / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / gniada / Cittboy R / Zazula
Gapiński Marek / Roksana oczki


Roksana OCZKI (J.2003)
KJ Agro-Handel Śrem
254,27-1,73
34IBERADO M (15)
Kuc Welsh Pony / POL / Wałach / 2013 (6) /
- / tarantowata / -- / --
-- / Jakubowska Eliza


Eliza JAKUBOWSKA (JM.2005)
Bpk
252,72-3,28
35VELVET (36)
SP / POL / Wałach / 2006 (13) /
616009670005006 / kasztanowata / Egzotyk / / Vanessa /
Anna Górna / Nicole Młynarz


Nicole MŁYNARZ (J.2003)
KJ Podkowa Gruszczyn
252,12-3,88
36ALISTER (34)
TRAK / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL732010025807 / kara / Gluosnis / Gerodot / Aprila / Ogar
- / Izabella Sikorska


Agnieszka SŁODZINKA (J.2003)
KJ Podkowa Gruszczyn
250,11-5,89
37AISZA (92)
WLKP / POL / Klacz / 2004 (15) /
- / jelena / Czandor / / Asta /
Mariusz Jasiak / Katarzyna Małecka


Emilia MIKOŁAJCZAK (JM.2005)
KJ Rancho Poznań
266,64+10,64
38KAFFE (29)
Polski Kuc Wierzchowy / POL / Wałach / 2014 (5) /
616013520102714 / gniada / NANDO SUPER / KAFEJKA
X / SYLWIA KAMIŃSKA


Michalina CHUDY (JM.2006)
KJ Ranczo Kołata
375,10+19,10
39PASJA MA LEONSIO (53)
Kuc Walijski / POL / Ogier / 2014 (5) /
- / jelena / Ares / / Pasja Ma Lussi /
Marek Koza / Elżbieta Greser


Nikola KLIMECKA (J.2003)
Cwał Zakrzewo
682,53+26,53
40SYNERGIA (113)
XX / POL / Klacz / 2002 (17) /
POL020000007070 / gniada / All Hands On Deck / / Sygryda /
SK Iwno / Janusz Czyż


Emilia KOZICZAK (JM.2006)
Stajnia Huffero
771,40+15,40
SARA (159)
KUC / POL / Klacz / 2010 (9) /
616999610278510 / kara / nn / nn / nn / nn
Andrzej Włoch / Andrzej Włoch


Joachim WŁOCH (JM.2007)
bpk
elim
ROSARIO (88)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2013 (6) /
- / izabelowata / Zefir / Pasjonata Roksana
- / Anna Danielewicz


Adrianna SIUDA (MJ.2000)
Harmony Club Owińska
elim
WASYL (9)
Hucuł / POL / Wałach / 2012 (7) /
616012610204312 / srokata / Halif / / Warta /
Mariusz Chojnacki / Mateusz Hofman


Zuzanna TULISZKIEWICZ (JM.2006)
bez przynależności klubowej
elim
PASJONATA PAVAROTTI (11)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2011 (8) /
616013610016511 / siwa / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
Kołodziejek Elżbieta / Małgorzata Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
KS Jumping Events Poznań
elim
HORTA (98)
KUC / POL / Klacz / 2007 (12) /
- / gniada / Piołun / / Hulja /
Zbigniew Zieliński / Katarzyna Małecka


Julia SOBCZAK (JM.2007)
Rancho Poznań
elim
WIZJONERKA (110)
KUC / POL / Klacz / - /
- / srokata / - / -
- / -


Zuzanna PRZYBYLSKA (Mł.2009)
KJ Pony Poznań
elim
ROSZPONKA (97)
Hafflinger / POL / Klacz / 2013 (6) /
- / kasztanowata / Dunaj / / Roszka /
Eko-Farma Lubień Sp. z o. o. / Katarzyna Małecka


Kaja KASPROWICZ (JM.2007)
Rancho Poznań
elim
HORTA (98)
KUC / POL / Klacz / 2007 (12) /
- / gniada / Piołun / / Hulja /
Zbigniew Zieliński / Katarzyna Małecka


Matylda PASZEK (JM.2006)
Klub Jeździecki Rancho Poznań
elim
LIBIA (127)
Wielkopolska / POL / Mare / 2005 (14) /
POL 007 61 00341 05 / bay / Lorenso / Loteria
Piotr Nagórski / Arleta Gerber


Maja NOWAKOWSKA (J.2001)
Delta Biedrusko
elim
P-LUSI (84)
SP / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn


Jagoda BUKCZYŃSKA (JM.2005)
KS Grand Horse Suchy Las
elim
WIVIAN (52)
SP / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / gniada / Bolshoi / / Welonda /
Anna Kierznowska / Elżbieta Greser


Martyna KOCZOROWSKA (J.2002)
Cwał Zakrzewo
rez

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
PASJONATA DOUGLAS (123)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2008 (11) /
013610131508 / siwa / Wolling's Lion King / Tijd Vlijt's Dante
Elżbieta Kołodziejek / Michał Stawiński


Julia BINKOWSKA (JM.2007)
Stajnia Trzy Konie
056,57+0,57
SARA (57)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
- / bułana / nn/nn / nn/nn
Janusz Dworczak / Marek Mączyński


Marek MĄCZYŃSKI
Cwał Zakrzewo
055,30-0,70
AMELIA (140)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
- / gniada / Larron / Anna-shila
Kazimierz Bartkowiak / Tomasz Rybczyński


Olga RYBCZYŃSKA (J.2003)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
053,73-2,27
ALISTER (34)
TRAK / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL732010025807 / kara / Gluosnis / Gerodot / Aprila / Ogar
- / Izabella Sikorska


Agnieszka SŁODZINKA (J.2003)
KJ Podkowa Gruszczyn
052,80-3,20
GROC (55)
WLKP / POL / Wałach / 1996 (23) /
- / siwa / Lew / / Groteska /
Czerniejewskie Przed. Rolno-Usługowe Sp. z o. o. / Elżbieta Greser


Oliwia ROBIŃSKA (JM.2006)
CWAŁ ZAKRZEWO
052,31-3,69
HIDALGO (16)
OLD / POL / Wałach / 2011 (8) /
DE433331703311 / siwa / H-Ekwador / Heraldik / Indira / In Extenso
- / Monika Krzyżanowska-Szała


Urszula POGODZIŃSKA (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
048,76-7,24
PASJONATA PAVAROTTI (11)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2011 (8) /
616013610016511 / siwa / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
Kołodziejek Elżbieta / Małgorzata Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
KS Jumping Events Poznań
047,02-8,98
FORREST GUMP (39)
SP / POL / Wałach / 2011 (8) /
616009610146811 / gniada / Vandamme / Guidam / Quidam De Revel / Franchesca /
Ireneusz Kondratowicz / Anna Kantecka


Anna KANTECKA (J.2003)
bpk
046,77-9,23
WATER QUEEN MK (145)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
None / gniada / Marino / Echeveria
Marek Kucharski / Przemysław Starkowski


Anna DANIELEWICZ
bpk
151,69-4,31
VELVET (36)
SP / POL / Wałach / 2006 (13) /
616009670005006 / kasztanowata / Egzotyk / / Vanessa /
Anna Górna / Nicole Młynarz


Nicole MŁYNARZ (J.2003)
KJ Podkowa Gruszczyn
150,67-5,33
PERSEUSZ (109)
SP / POL / Wałach / - /
- / gniada / - / -
- / -


Weronika BIELAK (MJ.2000)
KJ Pony Poznań
143,11-12,89
LIBIA (127)
Wielkopolska / POL / Mare / 2005 (14) /
POL 007 61 00341 05 / bay / Lorenso / Loteria
Piotr Nagórski / Arleta Gerber


Maja NOWAKOWSKA (J.2001)
Delta Biedrusko
270,51+14,51
ROSZPONKA (97)
Hafflinger / POL / Klacz / 2013 (6) /
- / kasztanowata / Dunaj / / Roszka /
Eko-Farma Lubień Sp. z o. o. / Katarzyna Małecka


Kaja KASPROWICZ (JM.2007)
Rancho Poznań
389,92+33,92
AISZA (92)
WLKP / POL / Klacz / 2004 (15) /
- / jelena / Czandor / / Asta /
Mariusz Jasiak / Katarzyna Małecka


Emilia MIKOŁAJCZAK (JM.2005)
KJ Rancho Poznań
elim
ALMERA (50)
SP / POL / Klacz / 2008 (11) /
- / ciemnogniada / Clear To Jump St Gyvan Z / / Alabama /
SK Racot / Elżbieta Greser


Maria KRAUWICKA (JM.2006)
Cwał Zakrzewo
elim
P-LUSI (84)
SP / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn


Jagoda BUKCZYŃSKA (JM.2005)
KS Grand Horse Suchy Las
elim
WASYL (9)
Hucuł / POL / Wałach / 2012 (7) /
616012610204312 / srokata / Halif / / Warta /
Mariusz Chojnacki / Mateusz Hofman


Zuzanna TULISZKIEWICZ (JM.2006)
bez przynależności klubowej
rez
WIZJONERKA (110)
KUC / POL / Klacz / - /
- / srokata / - / -
- / -


Zuzanna PRZYBYLSKA (Mł.2009)
KJ Pony Poznań
rez

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
70
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
56 s
Startowało koni
69
Ukończyło koni
40
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka




ZT-B Sylwestrowe zawody w skokach przez przeszkody

Poznań - Hipodrom Wola, 28 grudnia 2018
Wydruk: 18-02-2019 20:23:27
3 A/LL
12:45
(28-12-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 A / LL / Dwufazowy art. 274.5.3 (Seria A)
(Competition No: 3 A / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1PASJONATA PARYS (89)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL013610145207 / kasztanowata / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
- / Sylwia Kamińska


Julia GANOWSKA (Mł.2008)
KJ Ranczo Kołata
035,42022,70150 PLN
2MARIT (107)
Kuc Walijski / POL / Klacz / 2007 (12) /
5280170700777 / kasztanowata / Anmiklage's Sandor / Casperhof's Freddy / Gruthuis Daphne / Den Bramel's Baye
0 / Barbara Zmierczak-Stawicka


Julia PIĘTA (JM.2004)
KJ Kapada Wiry
036,96025,65100 PLN
3BODRUM L (54)
WLKP / POL / Wałach / 2012 (7) /
616007610124412 / gniada / Che Guevara L / Cassini I / Brawura / Landos
SK Racot / Elżbieta Greser


Julia LISZYŃSKA (JM.2004)
Cwał Zakrzewo
032,83026,2150 PLN
4COAST PLAYER SEGURET (150)
Kuc Conemara / FRA / Wałach / 2012 (7) /
250001 12153371N / biała / Ungaro Deux Seguret / / Jouese De Marcy /
E.A.R.L De Seguret / Iwona Jackowiak


Marcelina JACKOWIAK (JM.2007)
St. KJ Gronówka
038,29027,61
5BOROMIR (160)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL009610222907 / inna / Rekrut / Rash / Basia / Basis
Andrzej Włoch / Andrzej Włoch


January WŁOCH (JM.2006)
bpk
039,92028,25
6SARA (133)
WLKP / POL / Klacz / 2009 (10) /
- / siwa / Lwówek / Sena
Begier Ryszard / Przemysław Mroczek


Wiktoria SIEJAK (MJ.2000)
JUKS Abakus Kaczyna
038,38028,31
7TRENDY (17)
KUC / POL / Wałach / 2011 (8) /
616013661404411 / ciemnogniada / My Precious / Silverfox Oisin / Traviata / Walor
Elżbieta Grabowska-Piasecka / Alicja Jakubowska


Urszula POGODZIŃSKA (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
036,97029,05
8FORREST GUMP (39)
SP / POL / Wałach / 2011 (8) /
616009610146811 / gniada / Vandamme / Guidam / Quidam De Revel / Franchesca /
Ireneusz Kondratowicz / Anna Kantecka


Anna KANTECKA (J.2003)
bpk
037,23029,19
9DELICJA (126)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2003 (16) /
POL 007611177403 / siwa / Impero / Drzazga
Aleksander Tecław / Karolina Jaskulska


Karolina JASKULSKA
Stajnia Trzy Konie
041,55029,67
10HERA TS (108)
TS / POL / Klacz / 2000 (19) /
POL999520057800 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
- / Aleksander Trojanowicz


Monika WOŹNIAK (MJ.2000)
Bez przynależności klubowej
040,21030,05
11HARKSTEDE C (101)
KWPN / NED / Wałach / 02.06.2012 /
- / kasztanowata / Charisma / / Zonwina C /
B. J. Heringa / Radosław Łukaszewski


Radosław ŁUKASZEWSKI
KJ Gronówka
038,72030,07
11GINEWRA (100)
WLKP / POL / Klacz / 2011 (8) /
616007610176111 / kasztanowata / Romeo Des Vaux / / Gejsza /
Dariusz Gronowski / Jadwiga Wawrzyniak


Karolina WENGEREK
St. KJ Gronówka
040,42030,07
13SHUTTERFLY W (132)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616009610121413 / gniada / Vulkan L / Vulkano / Sahara / Sanyo
Katarzyna Woźniak / Przemysław Mroczek


Zuzanna MROCZEK (JM.2005)
Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy "Abakus"
040,20030,78
14SEPTIMO (168)
SP / POL / Wałach / 2011 (8) /
616009580294611 / skarogniada / Sergio / Salsa
a / Magdalena Skotarczak


Magdalena SKOTARCZAK
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
039,86032,46
15NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE (79)
BWP / BEL / Wałach / 2013 (6) /
056-002-W00305200 / siwa / H&M ZILVERSTAR T / IZA C /winningmood vd arenberg
Rudo Philippaerts / Stadnina koni wapno


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
039,67032,85
16KIMBERLY (30)
KUC / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / gniada / Falk / Kirsten
Zbigniew Bedliński / x


Maria MICHALSKA (JM.2007)
KJ Ranczo Kołata
038,49426,83
17REGRANDA S (112)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) /
POL009520029807 / ciemnogniada / Grand De La Cour / / Roma /
Stanisław Szurik / Paweł Stefaniak


Paweł STEFANIAK
Delta Biedrusko
039,57431,05
18HIDALGO (16)
OLD / POL / Wałach / 2011 (8) /
DE433331703311 / siwa / H-Ekwador / Heraldik / Indira / In Extenso
- / Monika Krzyżanowska-Szała


Urszula POGODZIŃSKA (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
041,42441,40
19DUKAT (74)
SP / POL / Wałach / 2009 (10) /
- / gniada / Harvest / // Bujak
.... / STAJNIA WAPNO JACH


Kamil JARMUŻ
KJ Sokół Damasławek
037,66754,63
20TRENDY (17)
KUC / POL / Wałach / 2011 (8) /
616013661404411 / ciemnogniada / My Precious / Silverfox Oisin / Traviata / Walor
Elżbieta Grabowska-Piasecka / Alicja Jakubowska


Urszula POGODZIŃSKA (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
035,661241,82
21EMPATIA (125)
Małopolska / POL / Klacz / 2007 (12) /
POL 006590288907 / siwa / Ewerina / Plik
Klaudia Kulma / Agnieszka Szafran


Joanna KOZŁOWSKA (J.2001)
Stajnia Trzy Konie
437,33
22DAMON (152)
DRP / GER / Wałach / 2012 (7) /
DE455670233212 / kasztanowata / Diablo Son / Norman / Penny / Diablo
Andrea Hoyer / Franciszek Kurek


Luna KOWALONEK (JM.2007)
JUKS Abakus Kaczyna
437,85
23ZARA R (19)
Mały Koń / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / gniada / Cittboy R / Zazula
Gapiński Marek / Roksana oczki


Roksana OCZKI (J.2003)
KJ Agro-Handel Śrem
438,54
24HAPPY DAY (141)
Pełna Krew Angielska / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / gniada / Grand Presidium / Hulaj Dusza
Grażyna Molska, Wiesław Saniewski / Andrzej Wolniewicz


Julia MICHALAK (JM.2004)
St. KJ Stajnia Adamus
444,18
25EROZJA (149)
KUC / POL / Klacz / 2005 (14) /
POL013680042705 / gniada / Jambo / Wolfs Hamway - R / Eroika / Dżagar
Tomasz Kowala / Marcelina Jackowiak


Marcelina JACKOWIAK (JM.2007)
St. KJ Gronówka
444,76
26C’EST LA VIE (106)
KUC / POL / Klacz / 2012 (7) /
- / ciemnogniada / Nn / Nn
0 / Marta Frąckowiak-Pięta


Julia PIĘTA (JM.2004)
KJ Kapada Wiry
447,24
27GRAFON (78)
SP / POL / Ogier / 2013 (6) /
- / kasztanowata / VANDAMME / Po Calvados Z
Stadnina koni Dobrzyniewo / STAJNIA WAPNO JACH


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
448,55
28BEZA (35)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
- / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
- / Alicja Jakubowska


Antonina WARZYWODA (J.2003)
bpk
759,06
29BEL DIOR (95)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
- / srokata / Bawet / / Daria /
Karolina Portala / Katarzyna Małecka


Michał WIELOCH
Rancho Poznań
760,21
30WICHEREK (65)
KN / POL / Wałach / 2012 (7) /
616011610085912 / inna / Parwus / Mikrus / Wichura / Horst
SO Sieraków / Remigiusz Walorczyk


Julia WALORCZYK (J.2002)
KJ Morena Sieraków-Gałowo
837,37
31GENERAŁ (94)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / tarantowata / Diament / / Genua /
Tomasz Mańczuk / Katarzyna Małecka


Magdalena NOWAK
KJ Rancho Poznań
848,47
32LEON M (96)
WLKP / POL / Wałach / 2013 (6) /
- / siwa / Leonardo / / Laguna M /
Elżbieta Izydorek / Katarzyna Małecka


Laura SPRENGER (J.2002)
KJ Rancho Poznań
1158,23
MAJA (130)
KUC / POL / Klacz / 2013 (6) /
- / tarantowata / Pegaz / / Mokka /
Andrzej Radzikowski / Tomasz Goc


Patrycja SENGER (JM.2005)
Rancho Tomasz Goc
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
EROZJA (149)
KUC / POL / Klacz / 2005 (14) /
POL013680042705 / gniada / Jambo / Wolfs Hamway - R / Eroika / Dżagar
Tomasz Kowala / Marcelina Jackowiak


Marcelina JACKOWIAK (JM.2007)
St. KJ Gronówka
038,41024,04
COAST PLAYER SEGURET (150)
Kuc Conemara / FRA / Wałach / 2012 (7) /
250001 12153371N / biała / Ungaro Deux Seguret / / Jouese De Marcy /
E.A.R.L De Seguret / Iwona Jackowiak


Marcelina JACKOWIAK (JM.2007)
St. KJ Gronówka
042,60025,07
SARA (133)
WLKP / POL / Klacz / 2009 (10) /
- / siwa / Lwówek / Sena
Begier Ryszard / Przemysław Mroczek


Wiktoria SIEJAK (MJ.2000)
JUKS Abakus Kaczyna
036,20027,36
HERA TS (108)
TS / POL / Klacz / 2000 (19) /
POL999520057800 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
- / Aleksander Trojanowicz


Monika WOŹNIAK (MJ.2000)
Bez przynależności klubowej
035,27028,31
DAMON (152)
DRP / GER / Wałach / 2012 (7) /
DE455670233212 / kasztanowata / Diablo Son / Norman / Penny / Diablo
Andrea Hoyer / Franciszek Kurek


Luna KOWALONEK (JM.2007)
JUKS Abakus Kaczyna
034,90029,45
C’EST LA VIE (106)
KUC / POL / Klacz / 2012 (7) /
- / ciemnogniada / Nn / Nn
0 / Marta Frąckowiak-Pięta


Julia PIĘTA (JM.2004)
KJ Kapada Wiry
040,15029,75
SHUTTERFLY W (132)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616009610121413 / gniada / Vulkan L / Vulkano / Sahara / Sanyo
Katarzyna Woźniak / Przemysław Mroczek


Zuzanna MROCZEK (JM.2005)
Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy "Abakus"
037,81030,25
DUKAT (74)
SP / POL / Wałach / 2009 (10) /
- / gniada / Harvest / // Bujak
.... / STAJNIA WAPNO JACH


Kamil JARMUŻ
KJ Sokół Damasławek
038,19030,26
BOROMIR (160)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL009610222907 / inna / Rekrut / Rash / Basia / Basis
Andrzej Włoch / Andrzej Włoch


January WŁOCH (JM.2006)
bpk
035,84030,75
REGRANDA S (112)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) /
POL009520029807 / ciemnogniada / Grand De La Cour / / Roma /
Stanisław Szurik / Paweł Stefaniak


Paweł STEFANIAK
Delta Biedrusko
037,65031,76
DELICJA (126)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2003 (16) /
POL 007611177403 / siwa / Impero / Drzazga
Aleksander Tecław / Karolina Jaskulska


Karolina JASKULSKA
Stajnia Trzy Konie
041,90033,28
BEL DIOR (95)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
- / srokata / Bawet / / Daria /
Karolina Portala / Katarzyna Małecka


Michał WIELOCH
Rancho Poznań
047,70035,71
GENERAŁ (94)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / tarantowata / Diament / / Genua /
Tomasz Mańczuk / Katarzyna Małecka


Magdalena NOWAK
KJ Rancho Poznań
040,84432,05
GRAFON (78)
SP / POL / Ogier / 2013 (6) /
- / kasztanowata / VANDAMME / Po Calvados Z
Stadnina koni Dobrzyniewo / STAJNIA WAPNO JACH


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
436,44
BEZA (35)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
- / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
- / Alicja Jakubowska


Antonina WARZYWODA (J.2003)
bpk
438,20
SEPTIMO (168)
SP / POL / Wałach / 2011 (8) /
616009580294611 / skarogniada / Sergio / Salsa
a / Magdalena Skotarczak


Magdalena SKOTARCZAK
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
438,78
NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE (79)
BWP / BEL / Wałach / 2013 (6) /
056-002-W00305200 / siwa / H&M ZILVERSTAR T / IZA C /winningmood vd arenberg
Rudo Philippaerts / Stadnina koni wapno


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
441,27

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80/80
Liczba przeszkód(Obstacles)
7/5
Liczba skoków(Jumps)
7/5
Dystans (m)
270/230
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu(Time allowed)
50/43 s
Startowało koni
50
Ukończyło koni
32
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka




ZT-B Sylwestrowe zawody w skokach przez przeszkody

Poznań - Hipodrom Wola, 28 grudnia 2018
Wydruk: 18-02-2019 20:23:32
3 B/LL
14:45
(28-12-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 B / LL / Dwufazowy art. 274.5.3 (Seria B)
(Competition No: 3 B / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1KRESKA (73)
KM / POL / Klacz / 2010 (9) /
616013640040510 / kasztanowata / Fikus / Angelo / Kuszka / Oktan
Katarzyna Mażulis / Jan Jach


Oliwia JACH (J.2003)
KJ Sokół Damasławek
033,13023,18150 PLN
2WELLA (81)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / siwa / Landor / Lacatraz / Wenus / Witbooi
GR Wienc-Rol Sp. z o. o. / SK Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
037,27024.17100 PLN
3OSCAR (154)
Belgijski Kuc Sportowy / BEL / Wałach / 2010 (9) /
056-002-P00710373 / ciemnogniada / Cadet / Bertus / Fleur / Vancouver d'Aurar
Gunther Vingerhoets / Małgorzata Pięta


Julia PIĘTA (JM.2007)
JUKS Abakus Kaczyna
038,53025,6150 PLN
4KASANDRA (135)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2006 (13) /
- / kasztanowata / Rodos / Loska
Stajnia Maskawa / Stajnia Maskawa


Alan BORUCZKOWSKI
Stajnia Maskawa
039,89026,35
5FURORA (18)
SP / POL / Klacz / 2009 (10) /
- / kasztanowata / For Leo / / Fortuna /
Andrzej Wolniewicz / Andrzej Wolniewicz


Dominika WOLNIEWICZ (JM.2006)
St. KJ Stajnia Adamus
040,38027,10
6KALINKA (173)




Paulina MATYSIAK
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
038,15027,16
7LORETTA (83)
HAN / GER / Klacz / 2009 (10) /
- / gniada / Le Cou Cou / / Wendi /
- / Sylwia Grodziska


Magdalena KORYTOWSKA
Cwał Zakrzewo
039,22027,43
8PLEJADA (156)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / gniada / NN / NN
Nieznany / Patryk Lembicz


Katarzyna PRZEWOŹNA
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
038,11027,58
9LAVALLO-STAR (24)
Hanowerska / GER / Wałach / 2005 (14) /
DE431316701205 / ciemnogniada / Litas-Star /Laptop / Grandacha MDM /Grag Grannus
Sport- und Zuchtstall Duysens-Mulder-Saul / Paweł Pawlak


Nicole PAWLAK (J.2001)
BPK
045,99027,71
10CONGO AK (137)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / gniada / Contendus / / Czunita K /
- / Monika Grzegorek


Adrianna GRZEGOREK (JM.2006)
bpk
036,25027,88
11RENOMA (66)
SP / POL / Klacz / 2006 (13) /
POL009590066706 / gniada / Aravel II / / Rakija / Aravel I
Justyna Wiese / Przemysław Olszewski


Joanna GABRYELSKA (J.2002)
LKJ Kiekrz
036,08028,01
12NOBEL VAN DORPERHEIDE (80)
BWP / BEL / Wałach / 2013 (6) /
056-002-W00305243 / gniada / Jamal VD heffinck / Kalaska De Semilly / Jolien Van Dorperheide/ Winningmood Van De Arenberg
Stoeterij Dorperheide / SK Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
038,51028,66
13CESJA (165)
Mały Koń / POL / Klacz / 2012 (7) /
- / gniada / Ludger / Czykita
Sylwester Kosiński / Marta Wodzyńska


Magdalena WODZYŃSKA (JM.2005)
Klub Jeździecki "Kaja" Ceków
037,56029,37
14SZILA (164)
Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2013 (6) /
- / skarogniada / NN / NN
NN / Małogorzata Jastrzębska


Oliwia KĘDZIERSKA (J.2001)
Klub Jeździecki "Kaja" Ceków
036,37029,38
15SONJAHOFS UNITAS (151)
KUC / NED / Wałach / 2011 (8) /
528017201100174 / gniada / Heitrak's Marvin / / Voorwijk's Unique /
- / Edyta Jaroszkiewicz


Klaudia KOSTRZEWSKA
St. J Baborówko
038,76029,45
16JULIUS CAESAR (42)
Niemiecki Koń Sportowy / POL / Wałach / 2008 (11) /
DE455878542808 / gniada / Wanderfuerst / Wanderbursch II / Julia / Danish Fort
Piotr Krzyżanowski / Jacek Mateja


Katarzyna ŁAKOMY
LKS Cwał Poznań
039,11029,96
17THE DOCTOR (155)
Kuc Connemara / IRL / Wałach / 2008 (11) /
- / skarogniada / Fairyhill Hawk / / Anner Banana Boots /
- / Katarzyna Drews


Marianna MICHALSKA (JM.2004)
St. J Baborówko
041,09033,79
18GWINEA BISSAU (120)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) /
616009580872907 / kara / Carenzo / Georgina
Adamowicz Leszek / Julia Adamczyk


Julia ADAMCZYK (J.2001)
bpk
032,22035,89
19JUBA (171)




Marcin PAKUŁA
KJ Cortina Kaczenice
044,17036,49
20BANDURA (134)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (13) /
- / gniada / Chef Supreme / Barda
Stadnina Koni Racot / Joanna Tupikowska


Joanna TUPIKOWSKA
Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy "Abakus"
036,73428,61
21KANTJE’S ELTON (153)
New Forest Pony / NED / Wałach / 2009 (10) /
- / kasztanowata / Orchid’s Romario II / Kantje’s Rowena
Nistelrode / Przemysław Mroczek


Julia PIĘTA (JM.2007)
JUKS Abakus Kaczyna
040,92431,39
22RUDE SUNSHINE (41)
OLD / GER / Klacz / 2005 (14) /
DE433330470605 / ciemnogniada / Romanov Blue Hors / Rohdiamant / Fontania / Sevillano
Rudolf Meyer / Jacek Mateja


Maksymilian MATEJA (J.2003)
bpk
435,10
23MAROKO (136)
KUC / POL / Wałach / 2013 (6) /
616013610107713 / srokata / Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra / Maja / nn
Konrad Daleszyński / Patrycja Pawłowska


Nikola PANAROWICZ (JM.2006)
KJ Bonanza Jędrzychowice
440,80
24WIDAM (40)
SP / POL / Ogier / 2013 (6) /
- / bułana / Arktos / Wilga
Marek Szepczyński / Marek Szepczyński


Marek SZEPCZYNSKI
Bez przynależności klubowej
446,35
25PIONIER (58)
SP / POL / Wałach / 2009 (10) /
POL009670006709 / gniada / Wizjoner / Rytm / Pasodoble / Europejczyk
Robert Dziedziński / Agnieszka Adamczak


Agnieszka ADAMCZAK
LKS Cwał Poznań
839,09
26HESTIA (148)
SP / POL / Klacz / 2004 (15) /
- / gniada / Hun / / Bacha /
Kazimierz Lewandowski / Patrycja Kuśmia


Patrycja KUŚMIA
KJ Stajnia z Kopytem
2078,79
TUAREG (102)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2009 (10) /
- / ciemnogniada / PEGASUS HB / TAKA PANI
Mazurek Paweł / Dopierała Adam


Maja DOPIERAŁA (MJ.1998)
LKS Cwał Poznań
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
KANTJE’S ELTON (153)
New Forest Pony / NED / Wałach / 2009 (10) /
- / kasztanowata / Orchid’s Romario II / Kantje’s Rowena
Nistelrode / Przemysław Mroczek


Julia PIĘTA (JM.2007)
JUKS Abakus Kaczyna
040,88027,50
GWINEA BISSAU (120)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) /
616009580872907 / kara / Carenzo / Georgina
Adamowicz Leszek / Julia Adamczyk


Julia ADAMCZYK (J.2001)
bpk
040,57027,99
CESJA (165)
Mały Koń / POL / Klacz / 2012 (7) /
- / gniada / Ludger / Czykita
Sylwester Kosiński / Marta Wodzyńska


Magdalena WODZYŃSKA (JM.2005)
Klub Jeździecki "Kaja" Ceków
034,92029,59
RUDE SUNSHINE (41)
OLD / GER / Klacz / 2005 (14) /
DE433330470605 / ciemnogniada / Romanov Blue Hors / Rohdiamant / Fontania / Sevillano
Rudolf Meyer / Jacek Mateja


Maksymilian MATEJA (J.2003)
bpk
038,68029,97
HESTIA (148)
SP / POL / Klacz / 2004 (15) /
- / gniada / Hun / / Bacha /
Kazimierz Lewandowski / Patrycja Kuśmia


Patrycja KUŚMIA
KJ Stajnia z Kopytem
037,62030,33
OSCAR (154)
Belgijski Kuc Sportowy / BEL / Wałach / 2010 (9) /
056-002-P00710373 / ciemnogniada / Cadet / Bertus / Fleur / Vancouver d'Aurar
Gunther Vingerhoets / Małgorzata Pięta


Julia PIĘTA (JM.2007)
JUKS Abakus Kaczyna
037,10031,22
SONJAHOFS UNITAS (151)
KUC / NED / Wałach / 2011 (8) /
528017201100174 / gniada / Heitrak's Marvin / / Voorwijk's Unique /
- / Edyta Jaroszkiewicz


Klaudia KOSTRZEWSKA
St. J Baborówko
043,98034,34
TUAREG (102)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2009 (10) /
- / ciemnogniada / PEGASUS HB / TAKA PANI
Mazurek Paweł / Dopierała Adam


Maja DOPIERAŁA (MJ.1998)
LKS Cwał Poznań
040,62429,89
JUBA (171)




Marcin PAKUŁA
KJ Cortina Kaczenice
045,85439,96
WIDAM (40)
SP / POL / Ogier / 2013 (6) /
- / bułana / Arktos / Wilga
Marek Szepczyński / Marek Szepczyński


Marek SZEPCZYNSKI
Bez przynależności klubowej
434,46
THE DOCTOR (155)
Kuc Connemara / IRL / Wałach / 2008 (11) /
- / skarogniada / Fairyhill Hawk / / Anner Banana Boots /
- / Katarzyna Drews


Marianna MICHALSKA (JM.2004)
St. J Baborówko
443,73

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80/80
Liczba przeszkód(Obstacles)
7/5
Liczba skoków(Jumps)
7/5
Dystans (m)
270/230
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu(Time allowed)
50/43 s
Startowało koni
38
Ukończyło koni
26
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka




ZT-B Sylwestrowe zawody w skokach przez przeszkody

Poznań - Hipodrom Wola, 28 grudnia 2018
Wydruk: 18-02-2019 20:23:37
4/L
16:45
(28-12-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / L / Zwykły, art. 238.2.1
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CZINGIS CHAN (47)
WLKP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL007610239307 / gniada / Hufiec / Pick Wick / Czuła / Kurant
Katarzyna Olejnik / Sylwia Kamińska


Agata KAMIŃSKA (JM.2004)
KJ Ranczo Kołata
034,92200 PLN
2KRESKA (73)
KM / POL / Klacz / 2010 (9) /
616013640040510 / kasztanowata / Fikus / Angelo / Kuszka / Oktan
Katarzyna Mażulis / Jan Jach


Oliwia JACH (J.2003)
KJ Sokół Damasławek
036,71150 PLN
3DENIS (76)
WLKP / POL / Wałach / 2004 (15) /
POL007600111504 / siwa / Helanic / Cantanis / Dalmacja / Saturn
Marek Romanowski / SK Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (J.2003)
KJ Sokół Damasławek
039,75100 PLN
4PLEJADA (156)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / gniada / NN / NN
Nieznany / Patryk Lembicz


Katarzyna PRZEWOŹNA
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
041,32
5ALISTER (82)
SP / POL / Wałach / 2014 (5) /
- / ciemnogniada / Bolshoi / / Alizacja / So In Love
SK Dobrzyniewo / Stajnia Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
041,54
6LOTNA (118)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
616009610034110 / gniada / Placido / Animo / Lakrima / Rubin
Mirosław Łacinik / Karolina Rutkowska


Karolina RUTKOWSKA
KJ Stajnia z Kopytem
043,88
7ARTEMIDA (56)
WLKP / POL / Klacz / 2010 (9) /
616007610059810 / kasztanowata / Quinnus III / Quidam's Rubin / Artemiza / Cottonclub
SK Racot / Elżbieta Greser


Marta KAPCIŃSKA
Cwał Zakrzewo
044,01
8WELLA (81)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / siwa / Landor / Lacatraz / Wenus / Witbooi
GR Wienc-Rol Sp. z o. o. / SK Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
044,25
9TAJFUN (121)
KUC / POL / Wałach / 2006 (13) /
- / siwa / Matrix / / Toffi /
- / Małgorzata Kaczmarek


Natalia CIECIERSKA (MJ.2000)
brak
044,49
10IMAR (63)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL009640034307 / gniada / Lesotho / Landgraf I / Imara /
- / Andrzej Szymański


Julia SZYMAŃSKA (JM.2005)
KJ Profil Piła
044,54
11LAVALLO-STAR (24)
Hanowerska / GER / Wałach / 2005 (14) /
DE431316701205 / ciemnogniada / Litas-Star /Laptop / Grandacha MDM /Grag Grannus
Sport- und Zuchtstall Duysens-Mulder-Saul / Paweł Pawlak


Nicole PAWLAK (J.2001)
BPK
045,06
12IMPERO (167)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL009610017707 / siwa / Denar / Caletto'son / Iskra / Moran
Łukasz Litke / Otylia Loba


Otylia LOBA (JM.2004)
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
045,46
13CONGO AK (137)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / gniada / Contendus / / Czunita K /
- / Monika Grzegorek


Adrianna GRZEGOREK (JM.2006)
bpk
045,60
14SHUTTERFLY W (132)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616009610121413 / gniada / Vulkan L / Vulkano / Sahara / Sanyo
Katarzyna Woźniak / Przemysław Mroczek


Wiktoria SIEJAK (MJ.2000)
JUKS Abakus Kaczyna
046,82
14TUAREG (102)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2009 (10) /
- / ciemnogniada / PEGASUS HB / TAKA PANI
Mazurek Paweł / Dopierała Adam


Maja DOPIERAŁA (MJ.1998)
LKS Cwał Poznań
046,82
16FURORA (18)
SP / POL / Klacz / 2009 (10) /
- / kasztanowata / For Leo / / Fortuna /
Andrzej Wolniewicz / Andrzej Wolniewicz


Dominika WOLNIEWICZ (JM.2006)
St. KJ Stajnia Adamus
046,90
17HELVETIA MK (86)
SP / POL / Klacz / 2013 (6) /
616009600246913 / siwa / Rasch / Ramirado / Huanita / Good Luck


Anna DANIELEWICZ
bpk
047,61
18AMOR (87)
SP / POL / Wałach / 2008 (11) /
POL009660910808 / kasztanowata / Empire / Embassy I / Afera / Ever For Pleasure
- / Jacek Mateja


Katarzyna ŁAKOMY
LKS Cwał Poznań
048,54
19DURGA (131)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / gniada / Ludger/ Laptop / Didiona/ HBC LAKE BIT
- / Izabela Matysiak


Izabela WINTER
KJ Jeziorki-Osieczna
048,66
20JULIUS CAESAR (42)
Niemiecki Koń Sportowy / POL / Wałach / 2008 (11) /
DE455878542808 / gniada / Wanderfuerst / Wanderbursch II / Julia / Danish Fort
Piotr Krzyżanowski / Jacek Mateja


Katarzyna ŁAKOMY
LKS Cwał Poznań
048,93
21TORINA DEUX (22)
KUC / POL / Klacz / 2012 (7) /
616999610226312 / gniada / Czuwaj / / Sasanka /
Sławomir Zobel / Sławomir Zobel


Marcelina ZOBEL (JM.2004)
LZS Lech Gniezno
050,74
22CASSILIANO (170)




Piotr DULĘBA
Stajnia Bogdanowo
051,48
23MY QUEST (128)
SP / POL / Ogier / 2012 (7) /
616009590177712 / kasztanowata / Conquest Boy / Contendro / My Little Problem / Puissance
Małgorzata Kwiatkowska / Malgorzata Kwiatkowska


Marta KWIATKOWSKA
Szumawa Bobrowiec
051,51
24BRIDGET JONES (90)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009610071912 / ciemnogniada / Golden Aviator / Aviano / Butterfly / Lancer II
Kopras Sp. z o. o. / Kopras Sp. z o. o.


Marek KOPRAS
Kopras Sp. z o.o.
051,93
25GLORIA (172)




Marcin PAKUŁA
KJ Cortina Kaczenice
053,24
26KORTEZ (161)
WLKP / POL / Wałach / 2012 (7) /
- / gniada / Bolshoi / / Kolonia /
SK Dobrzyniewo / Grzegorz Szubert


Grzegorz SZUBERT
bpk
053,51
27ODRECKA (139)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) /
POL009670172707 / kara / Fred / Colorado / Odra / Oder
Kornelia Nagła / Kornelia Nagła


Kornelia NAGŁA (MJ.1998)
St. KJ Stajnia Adamus
439,61
28ANKA (119)
SP / POL / Klacz / 2004 (15) /
- / kasztanowata / Acord II / / Melissa /
Kamila Świercz / Kamila Świercz


Kinga KUREK (J.2001)
Harmony Club Owińska
443,23
29NOBEL VAN DORPERHEIDE (80)
BWP / BEL / Wałach / 2013 (6) /
056-002-W00305243 / gniada / Jamal VD heffinck / Kalaska De Semilly / Jolien Van Dorperheide/ Winningmood Van De Arenberg
Stoeterij Dorperheide / SK Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
446,77
30HESTIA (148)
SP / POL / Klacz / 2004 (15) /
- / gniada / Hun / / Bacha /
Kazimierz Lewandowski / Patrycja Kuśmia


Patrycja KUŚMIA
KJ Stajnia z Kopytem
447,15
31ONTARIO (51)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn
Inga Klaybor Domańska / Ewa Kamieniarz


Ewa KAMIENIARZ
Cwał Zakrzewo
449,28
32KASKADA (138)
SP / POL / Klacz / 2004 (15) /
POL999611266404 / gniada / Kaskaneta / nn / nn / nn
Tomasz Poliński / Adam Hybiak


Adam HYBIAK
St. KJ Stajnia Adamus
449,98
33LORETTA (83)
HAN / GER / Klacz / 2009 (10) /
- / gniada / Le Cou Cou / / Wendi /
- / Sylwia Grodziska


Magdalena KORYTOWSKA
Cwał Zakrzewo
450,63
34SOFIA (21)
SP / POL / Klacz / 2011 (8) /
616009610164911 / gniada / Sir Neel / Darco / Simone / Corland
Antoni Dahlke / Grzegorz Rychlik


Grzegorz RYCHLIK
LKS Cwał Poznań
452,50
35SALIDAD (115)
SP / POL / Ogier / 2012 (7) /
616009610010112 / gniada / La Calidad / Lancer II / Sawa / MyWill
Romuald Turowski / Michał Zgrabka


Michał ZGRABKA
Posadowskie TJ
457,39
36ZANTOS HBC (77)
KWPN / NED / Wałach / 2004 (15) /
528003 04.00575 / gniada / Cantos / Contender / Kwando / Voltaire
HBC / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (J.2003)
KJ Sokół Damasławek
557,15
37CYCERON (85)
WLKP / POL / Wałach / 2001 (18) /
POL009681015601 / gniada / Ludger / Laptop / Cyna / Ceres
Sylwester Kosiński / Anna Roemer


Antonina ROEMER (J.2003)
KS Grand Horse Suchy Las
662,85
38RENOMA (66)
SP / POL / Klacz / 2006 (13) /
POL009590066706 / gniada / Aravel II / / Rakija / Aravel I
Justyna Wiese / Przemysław Olszewski


Joanna GABRYELSKA (J.2002)
LKJ Kiekrz
843,75
39RUDE SUNSHINE (41)
OLD / GER / Klacz / 2005 (14) /
DE433330470605 / ciemnogniada / Romanov Blue Hors / Rohdiamant / Fontania / Sevillano
Rudolf Meyer / Jacek Mateja


Maksymilian MATEJA (J.2003)
bpk
845,45
40SZILA (164)
Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2013 (6) /
- / skarogniada / NN / NN
NN / Małogorzata Jastrzębska


Oliwia KĘDZIERSKA (J.2001)
Klub Jeździecki "Kaja" Ceków
845,56
41KALINKA (173)




Paulina MATYSIAK
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
847,90
42INDIA (67)
SP / POL / Klacz / 2013 (6) /
616009610005213 / siwa / Corrado Boy / Corrado I / Inczara / Czad
Agnieszka Lisiak / Michał Remisz


Michał REMISZ
KJ Abrasives Group Jakubowo
849,44
43LITTLE ART (116)
WESTF / GER / Wałach / 2010 (9) /
DE441411589010 / ciemnogniada / Lancer III / Landgraf I / Cuntints / Castillo
Montis Sp. z o. o. / Edyta Borkowska - Malicka


Julia MALICKA (J.2003)
LKS Cwał Poznań
849,90
44MAROKO (136)
KUC / POL / Wałach / 2013 (6) /
616013610107713 / srokata / Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra / Maja / nn
Konrad Daleszyński / Patrycja Pawłowska


Nikola PANAROWICZ (JM.2006)
KJ Bonanza Jędrzychowice
1167,85
45KOBI (46)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (13) /
POL007610114606 / ciemnogniada / Honwed / Nirkan / Kastra / Karkas
Dominik Radke / Hubert Kaliński


Monika MAJORCZYK
LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
1671,34
PIONIER (58)
SP / POL / Wałach / 2009 (10) /
POL009670006709 / gniada / Wizjoner / Rytm / Pasodoble / Europejczyk
Robert Dziedziński / Agnieszka Adamczak


Agnieszka ADAMCZAK
LKS Cwał Poznań
elim
BANDURA (134)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (13) /
- / gniada / Chef Supreme / Barda
Stadnina Koni Racot / Joanna Tupikowska


Joanna TUPIKOWSKA
Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy "Abakus"
elim
LIGHTNING TG (72)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009610196112 / gniada / Orient / Biskwit / Laurbina KG / Bambino Van't Zorgvliet
Tomasz Gogołek / Wiktoria Borowiak


Wiktoria BOROWIAK (MJ.2000)
KJ Abrasives Group
elim
MIRACLE NF (103)
KWPN / POL / Klacz / 2011 (8) /
616007610085511 / gniada / Marino / Zeoliet / Messalina / Magnes
Natalia Włodarczak - Kubiak / Zuzanna Tecław


Verena VITULLO (MJ.2000)
KJ Stajnia z Kopytem
elim
GALILEO (48)
KUC / POL / Wałach / 2013 (6) /
6160136610354 / gniada / Amadeo PP / Duero PP / Greeny / Winner W
Beata Cichoń / Sylwia Kamińska


Martyna MACIEJUK (J.2001)
KJ Ranczo Kołata
elim
KASANDRA (135)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2006 (13) /
- / kasztanowata / Rodos / Loska
Stajnia Maskawa / Stajnia Maskawa


Alan BORUCZKOWSKI
Stajnia Maskawa
rez

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
IMPERO (167)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL009610017707 / siwa / Denar / Caletto'son / Iskra / Moran
Łukasz Litke / Otylia Loba


Otylia LOBA (JM.2004)
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
047,23
BRIDGET JONES (90)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009610071912 / ciemnogniada / Golden Aviator / Aviano / Butterfly / Lancer II
Kopras Sp. z o. o. / Kopras Sp. z o. o.


Marek KOPRAS
Kopras Sp. z o.o.
049,07
GLORIA (172)




Marcin PAKUŁA
KJ Cortina Kaczenice
054,06
SALIDAD (115)
SP / POL / Ogier / 2012 (7) /
616009610010112 / gniada / La Calidad / Lancer II / Sawa / MyWill
Romuald Turowski / Michał Zgrabka


Michał ZGRABKA
Posadowskie TJ
054,66
KOBI (46)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (13) /
POL007610114606 / ciemnogniada / Honwed / Nirkan / Kastra / Karkas
Dominik Radke / Hubert Kaliński


Monika MAJORCZYK
LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
440,60
DURGA (131)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / gniada / Ludger/ Laptop / Didiona/ HBC LAKE BIT
- / Izabela Matysiak


Izabela WINTER
KJ Jeziorki-Osieczna
451,03
LIGHTNING TG (72)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009610196112 / gniada / Orient / Biskwit / Laurbina KG / Bambino Van't Zorgvliet
Tomasz Gogołek / Wiktoria Borowiak


Wiktoria BOROWIAK (MJ.2000)
KJ Abrasives Group
rez
GALILEO (48)
KUC / POL / Wałach / 2013 (6) /
6160136610354 / gniada / Amadeo PP / Duero PP / Greeny / Winner W
Beata Cichoń / Sylwia Kamińska


Martyna MACIEJUK (J.2001)
KJ Ranczo Kołata
rez

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
56 s
Startowało koni
59
Ukończyło koni
45
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka




ZT-B Sylwestrowe zawody w skokach przez przeszkody

Poznań - Hipodrom Wola, 28 grudnia 2018
Wydruk: 18-02-2019 20:23:43
5/L1
19:00
(28-12-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / L1 / Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 5 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CZINGIS CHAN (47)
WLKP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL007610239307 / gniada / Hufiec / Pick Wick / Czuła / Kurant
Katarzyna Olejnik / Sylwia Kamińska


Agata KAMIŃSKA (JM.2004)
KJ Ranczo Kołata
035,95300 PLN
2DENIS (76)
WLKP / POL / Wałach / 2004 (15) /
POL007600111504 / siwa / Helanic / Cantanis / Dalmacja / Saturn
Marek Romanowski / SK Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (J.2003)
KJ Sokół Damasławek
037,51200 PLN
3CORDINO (158)
SP / POL / Wałach / 2008 (11) /
POL009610184508 / kasztanowata / Cantero / Cambridge / Caren / Landjonker S
Edward Suszek / Edward Suszek, Dorota Cwalina


Łukasz BRZÓSKA
KJ Brzóska Sport Horses
040,26100 PLN
4TAJFUN (121)
KUC / POL / Wałach / 2006 (13) /
- / siwa / Matrix / / Toffi /
- / Małgorzata Kaczmarek


Natalia CIECIERSKA (MJ.2000)
brak
044,28
5IMAR (63)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL009640034307 / gniada / Lesotho / Landgraf I / Imara /
- / Andrzej Szymański


Julia SZYMAŃSKA (JM.2005)
KJ Profil Piła
044,78
6ONTARIO (51)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn
Inga Klaybor Domańska / Ewa Kamieniarz


Ewa KAMIENIARZ
Cwał Zakrzewo
044,90
7GRANDIOSO (117)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
616009610059310 / siwa / Tjungske / Carthagoz / Grenlandia / Landos
SK Racot / Paulina Kwiatkowska


Łukasz BRZÓSKA
KJ Brzóska Sport Horses
047,07
8INDIA (67)
SP / POL / Klacz / 2013 (6) /
616009610005213 / siwa / Corrado Boy / Corrado I / Inczara / Czad
Agnieszka Lisiak / Michał Remisz


Michał REMISZ
KJ Abrasives Group Jakubowo
048,15
9MY QUEST (128)
SP / POL / Ogier / 2012 (7) /
616009590177712 / kasztanowata / Conquest Boy / Contendro / My Little Problem / Puissance
Małgorzata Kwiatkowska / Malgorzata Kwiatkowska


Marta KWIATKOWSKA
Szumawa Bobrowiec
048,22
10HELVETIA MK (86)
SP / POL / Klacz / 2013 (6) /
616009600246913 / siwa / Rasch / Ramirado / Huanita / Good Luck


Anna DANIELEWICZ
bpk
049,25
11FINEZ DU ROUET (64)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009610059612 / siwa / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Fuzja / Contas
SK Iwno / Gariel Waszkiewicz


Łukasz BRZÓSKA
KJ Brzóska Sport Horses
051,76
12ALISTER (82)
SP / POL / Wałach / 2014 (5) /
- / ciemnogniada / Bolshoi / / Alizacja / So In Love
SK Dobrzyniewo / Stajnia Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
055,13
13ODRECKA (139)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) /
POL009670172707 / kara / Fred / Colorado / Odra / Oder
Kornelia Nagła / Kornelia Nagła


Kornelia NAGŁA (MJ.1998)
St. KJ Stajnia Adamus
441,57
14ARTEMIDA (56)
WLKP / POL / Klacz / 2010 (9) /
616007610059810 / kasztanowata / Quinnus III / Quidam's Rubin / Artemiza / Cottonclub
SK Racot / Elżbieta Greser


Marta KAPCIŃSKA
Cwał Zakrzewo
444,30
15LIGHTNING TG (72)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009610196112 / gniada / Orient / Biskwit / Laurbina KG / Bambino Van't Zorgvliet
Tomasz Gogołek / Wiktoria Borowiak


Łukasz BRZÓSKA
KJ Brzóska Sport Horses
445,63
16ANKA (119)
SP / POL / Klacz / 2004 (15) /
- / kasztanowata / Acord II / / Melissa /
Kamila Świercz / Kamila Świercz


Kinga KUREK (J.2001)
Harmony Club Owińska
446,10
17SOFIA (21)
SP / POL / Klacz / 2011 (8) /
616009610164911 / gniada / Sir Neel / Darco / Simone / Corland
Antoni Dahlke / Grzegorz Rychlik


Grzegorz RYCHLIK
LKS Cwał Poznań
449,73
18TORINA DEUX (22)
KUC / POL / Klacz / 2012 (7) /
616999610226312 / gniada / Czuwaj / / Sasanka /
Sławomir Zobel / Sławomir Zobel


Marcelina ZOBEL (JM.2004)
LZS Lech Gniezno
449,90
19FLORENTINA (38)
WLKP / POL / Klacz / 2008 (11) /
POL007610179708 / gniada / Izaurus / Contender Son / Florencja / Contender Son
Henryk Święcicki / Sylwia Rychlik


Sylwia RYCHLIK (MJ.2000)
LKS Cwał Poznań
449,95
20LITTLE ART (116)
WESTF / GER / Wałach / 2010 (9) /
DE441411589010 / ciemnogniada / Lancer III / Landgraf I / Cuntints / Castillo
Montis Sp. z o. o. / Edyta Borkowska - Malicka


Julia MALICKA (J.2003)
LKS Cwał Poznań
451,77
21ZANTOS HBC (77)
KWPN / NED / Wałach / 2004 (15) /
528003 04.00575 / gniada / Cantos / Contender / Kwando / Voltaire
HBC / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (J.2003)
KJ Sokół Damasławek
455,87
22KASKADA (138)
SP / POL / Klacz / 2004 (15) /
POL999611266404 / gniada / Kaskaneta / nn / nn / nn
Tomasz Poliński / Adam Hybiak


Adam HYBIAK
St. KJ Stajnia Adamus
557,10
23LOTNA (118)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
616009610034110 / gniada / Placido / Animo / Lakrima / Rubin
Mirosław Łacinik / Karolina Rutkowska


Karolina RUTKOWSKA
KJ Stajnia z Kopytem
849,22
24CASSILIANO (170)




Piotr DULĘBA
Stajnia Bogdanowo
1166,82
25CYCERON (85)
WLKP / POL / Wałach / 2001 (18) /
POL009681015601 / gniada / Ludger / Laptop / Cyna / Ceres
Sylwester Kosiński / Anna Roemer


Antonina ROEMER (J.2003)
KS Grand Horse Suchy Las
1671,23
26KORTEZ (161)
WLKP / POL / Wałach / 2012 (7) /
- / gniada / Bolshoi / / Kolonia /
SK Dobrzyniewo / Grzegorz Szubert


Grzegorz SZUBERT
bpk
32101,15
MIRACLE NF (103)
KWPN / POL / Klacz / 2011 (8) /
616007610085511 / gniada / Marino / Zeoliet / Messalina / Magnes
Natalia Włodarczak - Kubiak / Zuzanna Tecław


Verena VITULLO (MJ.2000)
KJ Stajnia z Kopytem
elim
AMOR (87)
SP / POL / Wałach / 2008 (11) /
POL009660910808 / kasztanowata / Empire / Embassy I / Afera / Ever For Pleasure
- / Jacek Mateja


Katarzyna ŁAKOMY
LKS Cwał Poznań
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
FINEZ DU ROUET (64)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009610059612 / siwa / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Fuzja / Contas
SK Iwno / Gariel Waszkiewicz


Łukasz BRZÓSKA
KJ Brzóska Sport Horses
044,94
CORDINO (158)
SP / POL / Wałach / 2008 (11) /
POL009610184508 / kasztanowata / Cantero / Cambridge / Caren / Landjonker S
Edward Suszek / Edward Suszek, Dorota Cwalina


Łukasz BRZÓSKA
KJ Brzóska Sport Horses
447,07
FLORENTINA (38)
WLKP / POL / Klacz / 2008 (11) /
POL007610179708 / gniada / Izaurus / Contender Son / Florencja / Contender Son
Henryk Święcicki / Sylwia Rychlik


Sylwia RYCHLIK (MJ.2000)
LKS Cwał Poznań
449,34
GRANDIOSO (117)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
616009610059310 / siwa / Tjungske / Carthagoz / Grenlandia / Landos
SK Racot / Paulina Kwiatkowska


Łukasz BRZÓSKA
KJ Brzóska Sport Horses
451,30

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
105
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
300
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
56 s
Startowało koni
32
Ukończyło koni
26
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka