I Halowe Zawody w Skokach przez przeszkody na Hipodromie Wola w 2019r

Poznań - Hipodrom Wola, 19 stycznia 2019
Wydruk: 18-02-2019 20:24:12
1A/Kuce 50
10:00
(19-01-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1A / Kuce 50 / Zwykły, art. 238.2.1, przeszkody do 50cm
(Competition No: 1A / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SIWEK (100)
KUC / POL / Wałach / 2009 (10) /
- / siwa / Nn / Nn
Andrzej Wolniewicz / Andrzej Wolniewicz


Maja NAGŁA
St. KJ Stajnia Adamus
058,21
2PASJONATA POKER (47)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2013 (6) /
616013610121713 / siwa / Tijd Vlijt"s Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
Elżbieta Kołodziejek / Sylwia Kamińska


Maja SZCZEPAŃSKA (Mł.2008)
KJ Ranczo Kołata
067,22
3ROSARIO (8)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2013 (6) /
- / izabelowata / Zefir / Pasjonata Roksana
- / Anna Danielewicz


Adrianna SIUDA (MJ.2000)
Harmony Club Owińska
067,95
4BUDYŃ (89)
KUC / POL / Wałach / 2014 (5) /
. / gniada / . / .
. / .


Klaudia KOSTRZEWSKA
St. J Baborówko
173,06
5LUCAS RJT (33)
Welsh Pony / GER / Wałach / 2011 (8) /
DE435350300911 / gniada / Halifax / Hasko / Caroline / Chicago
Kirsten Bodo / Anna Antkowiak


Julia ANTKOWIAK (JM.2004)
Pony Jumping Team
464,89
6TANGO (99)
sp / POL / W / 2002 (17) /
- / - / Biskwit / Trawiata
- / Patrycja Dziewolska


Kornelia NAGŁA (MJ.1998)
St. KJ Stajnia Adamus
465,96
7KASIA (101)




Maja BOBKOWICZ
St. KJ Stajnia Adamus
674,95
MEGI (48)
KUC / POL / Klacz / 2012 (7) /
- / gniada / Nando Super / Nando / Melodia /
Piotr Ciecholewski / Sylwia Kamińska


Zofia ĆWIKLIŃSKA (JM.2004)
KJ Ranczo Kołata
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SIWEK (100)
KUC / POL / Wałach / 2009 (10) /
- / siwa / Nn / Nn
Andrzej Wolniewicz / Andrzej Wolniewicz


Maja NAGŁA
St. KJ Stajnia Adamus
056,14
ROSARIO (8)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2013 (6) /
- / izabelowata / Zefir / Pasjonata Roksana
- / Anna Danielewicz


Adrianna SIUDA (MJ.2000)
Harmony Club Owińska
063,75
BUDYŃ (89)
KUC / POL / Wałach / 2014 (5) /
. / gniada / . / .
. / .


Klaudia KOSTRZEWSKA
St. J Baborówko
378,84
MEGI (48)
KUC / POL / Klacz / 2012 (7) /
- / gniada / Nando Super / Nando / Melodia /
Piotr Ciecholewski / Sylwia Kamińska


Zofia ĆWIKLIŃSKA (JM.2004)
KJ Ranczo Kołata
571,82
TANGO (99)
sp / POL / W / 2002 (17) /
- / - / Biskwit / Trawiata
- / Patrycja Dziewolska


Kornelia NAGŁA (MJ.1998)
St. KJ Stajnia Adamus
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
50
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
70 s
Startowało koni
13
Ukończyło koni
7
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka




I Halowe Zawody w Skokach przez przeszkody na Hipodromie Wola w 2019r

Poznań - Hipodrom Wola, 19 stycznia 2019
Wydruk: 18-02-2019 20:24:15
1B/Kuce 70
10:50
(19-01-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1B / Kuce 70 / Zwykły, art 238.2.1, przeszkody do 70cm
(Competition No: 1B / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PASJONATA PARYS (49)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL013610145207 / kasztanowata / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
- / Sylwia Kamińska


Julia GANOWSKA (Mł.2008)
KJ Ranczo Kołata
041,86
2SONATA (85)
KUC / POL / Klacz / 2007 (12) /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
- / Patrycja Buszczak


Zuzanna BUSZCZAK (JM.2007)
KJ Michałówka
053,56
3RATINA L (75)
KUC / POL / Klacz / 2007 (12) /
- / gniada / Alibaba / / Ruletka /
Grzegorz Jachimowicz / Grzegorz Jachimowicz


Maria CHWAŁCZYŃSKA (JM.2007)
KJ Liljówka Stęszewko
055,69
4LUCAS RJT (33)
Welsh Pony / GER / Wałach / 2011 (8) /
DE435350300911 / gniada / Halifax / Hasko / Caroline / Chicago
Kirsten Bodo / Anna Antkowiak


Julia ANTKOWIAK (JM.2004)
Pony Jumping Team
057,25
5GARCIA (73)
Haflinger / GER / Klacz / 2007 (12) /
- / izabelowata / Baumeister / / Gismo /
- / Grzegorz Jachimowicz


Julia BOHDAN (JM.2007)
KJ Liljówka Stęszewko
059,49
6KASIA (101)




Maja BOBKOWICZ
St. KJ Stajnia Adamus
060,48
7NANDINA (52)
KUC / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / skarogniada / Nando Super / Kafejka
- / -


Julia GANOWSKA (Mł.2008)
KJ Ranczo Kołata
060,95
8NANDINA (52)
KUC / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / skarogniada / Nando Super / Kafejka
- / -


Agata KAMIŃSKA (JM.2004)
KJ Ranczo Kołata
063,01
9KNOCKMA MARIO (68)
Kuc Connemara / IRL / Wałach / 2014 (5) /
372004100015899 / siwa / Castleside Tique / Gorteen Boy / Hollbrook Ash / High Peak
Paddy Reilly / Małgorzata Wysoczańska


Klaudia KOSTRZEWSKA
St. J Baborówko
069,13
10TEKSAS DE SULIGNAC (91)
KUC / POL / Wałach / . /
. / siwa / . / .
. / Edyta Jaroszkiewicz


Klaudia KOSTRZEWSKA
SJ Baborówko
274,41
11SZAMAN (76)
KUC / POL / Wałach / 2005 (14) /
POL999610247005 / siwa / Billy / nn / Shira / nn


Natalia GŁOWACZ (Mł.2008)
KJ Liljówka Stęszewko
440,51
12FRANKENHOEH`S MYLORD (31)
Kuc Walijski / GER / Ogier / 2004 (15) /
- / kasztanowata / Den Bramels Baye / Rowols Poko / Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
DE / Łukasz Skotarczak


Nel SKOTARCZAK (Mł.2009)
KJ Podkowa Gruszczyn
458,93
13NOKIA (72)
OO / POL / Klacz / 1999 (20) /
POL990000001136 / gniada / Camus / Eukaliptus / Nowina / Wermut
- / Grzegorz Jachimowicz


Julia BOHDAN (JM.2007)
KJ Liljówka Stęszewko
852,08
14BRANDON (98)
KUC / POL / Wałach / 2006 (13) /
- / kasztanowata / nn / nn
- / -


Kornelia NAGŁA (MJ.1998)
St. KJ Stajnia Adamus
883,46
FIONA (34)
Mały Koń / POL / Klacz / 2010 (9) /
brak / siwa / NN / NN
Anna Podgrodzka-Kuczkowska / Agata Stróżyńska


Agata STRÓŻYŃSKA (J.2003)
JUKS Mieczewo
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SZAMAN (76)
KUC / POL / Wałach / 2005 (14) /
POL999610247005 / siwa / Billy / nn / Shira / nn


Natalia GŁOWACZ (Mł.2008)
KJ Liljówka Stęszewko
040,31
FRANKENHOEH`S MYLORD (31)
Kuc Walijski / GER / Ogier / 2004 (15) /
- / kasztanowata / Den Bramels Baye / Rowols Poko / Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
DE / Łukasz Skotarczak


Nel SKOTARCZAK (Mł.2009)
KJ Podkowa Gruszczyn
042,95
SONATA (85)
KUC / POL / Klacz / 2007 (12) /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
- / Patrycja Buszczak


Zuzanna BUSZCZAK (JM.2007)
KJ Michałówka
045,61
RATINA L (75)
KUC / POL / Klacz / 2007 (12) /
- / gniada / Alibaba / / Ruletka /
Grzegorz Jachimowicz / Grzegorz Jachimowicz


Maria CHWAŁCZYŃSKA (JM.2007)
KJ Liljówka Stęszewko
052,60
GARCIA (73)
Haflinger / GER / Klacz / 2007 (12) /
- / izabelowata / Baumeister / / Gismo /
- / Grzegorz Jachimowicz


Julia BOHDAN (JM.2007)
KJ Liljówka Stęszewko
052,77
BRANDON (98)
KUC / POL / Wałach / 2006 (13) /
- / kasztanowata / nn / nn
- / -


Kornelia NAGŁA (MJ.1998)
St. KJ Stajnia Adamus
067,36
KNOCKMA MARIO (68)
Kuc Connemara / IRL / Wałach / 2014 (5) /
372004100015899 / siwa / Castleside Tique / Gorteen Boy / Hollbrook Ash / High Peak
Paddy Reilly / Małgorzata Wysoczańska


Klaudia KOSTRZEWSKA
St. J Baborówko
069,69
TEKSAS DE SULIGNAC (91)
KUC / POL / Wałach / . /
. / siwa / . / .
. / Edyta Jaroszkiewicz


Klaudia KOSTRZEWSKA
SJ Baborówko
171,61
NOKIA (72)
OO / POL / Klacz / 1999 (20) /
POL990000001136 / gniada / Camus / Eukaliptus / Nowina / Wermut
- / Grzegorz Jachimowicz


Julia BOHDAN (JM.2007)
KJ Liljówka Stęszewko
441,60

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
70
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
70 s
Startowało koni
24
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka




I Halowe Zawody w Skokach przez przeszkody na Hipodromie Wola w 2019r

Poznań - Hipodrom Wola, 19 stycznia 2019
Wydruk: 18-02-2019 20:24:19
2/Mini LL
12:00
(19-01-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / Mini LL / Z trafieniem w normę czasu
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1HIDALGO (50)
OLD / POL / Wałach / 2011 (8) /
DE433331703311 / siwa / H-Ekwador / Heraldik / Indira / In Extenso
- / Monika Krzyżanowska-Szała


Urszula POGODZIŃSKA (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
069,95+0,95
2DESPERADO (38)
HAN / GER / Wałach / 2010 (9) /
DE 431310147610 / gniada / Desperados/Moheba Zirkon / Elvira
Raimund Vorwerk / Natalia Przybył


Aleksandra FRĘŚKO (J.2001)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
070,75+1,75
3WATER QUEEN MK (7)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
None / gniada / Marino / Echeveria
Marek Kucharski / Przemysław Starkowski


Anna DANIELEWICZ
bpk
066,84-2,16
4GLOSA (39)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2006 (13) /
- / gniada / Szron / Gligenia II
Stadnina Koni Ochaby Sp.z o.o. / Przemysław Dereziński


Aleksandra PIOTROWSKA (J.2002)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
066,75-2,25
5FIONA (34)
Mały Koń / POL / Klacz / 2010 (9) /
brak / siwa / NN / NN
Anna Podgrodzka-Kuczkowska / Agata Stróżyńska


Agata STRÓŻYŃSKA (J.2003)
JUKS Mieczewo
066,64-2,36
6HINGIS (11)
SP / POL / Ogier / 2000 (19) /
- / gniada / Marcus / / Highvellya /
- / Przemysław Starkowski


Marcelina MATUSZ
bpk
071,47+2,47
7GLOSA (39)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2006 (13) /
- / gniada / Szron / Gligenia II
Stadnina Koni Ochaby Sp.z o.o. / Przemysław Dereziński


Martyna MICHALSKA (J.2003)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
064,72-4,28
8CORTINA (6)
OLD / POL / Klacz / 2008 (11) /
DE433331567808 / gniada / Kaiser Karl / / Marchen D /
Zenon Lewandowski / Dagmara Dolińska


Urbańska NIKOLA (J.2002)
KJ Podkowa Gruszczyn
062,33-6,67
9HINGIS (11)
SP / POL / Ogier / 2000 (19) /
- / gniada / Marcus / / Highvellya /
- / Przemysław Starkowski


Zofia BOROWIEC (JM.2005)
bpk
076,32+7,32
10BEL DIOR (60)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
- / srokata / Bawet / / Daria /
Karolina Portala / Katarzyna Małecka


Katia MICHNIEWICZ (JM.2005)
Rancho Poznań
061,35-7,65
11DESPERADO (38)
HAN / GER / Wałach / 2010 (9) /
DE 431310147610 / gniada / Desperados/Moheba Zirkon / Elvira
Raimund Vorwerk / Natalia Przybył


Alicja PIOTROWSKA (JM.2006)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
078,63+9,63
12SARA (86)
WLKP / POL / Klacz / 2014 (5) /
Brak / kara / Skaner A / Scarlet
Xxxxx / Marcin Ćwik


Bartosz GAUZA
KJ Sokół Damasławek
167,79-1,21
13PIORUN (88)
KUC / POL / Wałach / 2011 (8) /
. / kasztanowata / . / .
. / Marek Kopras


Klaudia KOSTRZEWSKA
St. J Baborówko
174,60+5,60
14MIĘTUS (51)
WLKP / POL / Wałach / 2007 (12) /
- / gniada / Makbet/ / Sahara/
- / Sylwia Kamińska


Adraianna PRZYBYŁ (JM.2004)
KJ Ranczo Kołata
156,81-12,19
15WICHEREK (32)
KN / POL / Wałach / 2012 (7) /
616011610085912 / inna / Parwus / Mikrus / Wichura / Horst
SO Sieraków / Remigiusz Walorczyk


Julia WALORCZYK (J.2002)
KJ Morena Sieraków-Gałowo
274,51+5,51
16LIBIA (40)
Wielkopolska / POL / Mare / 2005 (14) /
POL 007 61 00341 05 / bay / Lorenso / Loteria
Piotr Nagórski / Arleta Gerber


Maja NOWAKOWSKA (J.2001)
Delta Biedrusko
377,70+8,70
17AISZA (59)
WLKP / POL / Klacz / 2004 (15) /
- / jelena / Czandor / / Asta /
Mariusz Jasiak / Katarzyna Małecka


Emilia MIKOŁAJCZAK (JM.2005)
KJ Rancho Poznań
384,14+15,14
18MORRIS (70)
KUC / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn
- / Katarzyna Małecka


Ewelina SZCZEPANIAK
Bpk
389,33+20,33
BAKARA (61)
SP / POL / Klacz / 2001 (18) /
- / ciemnogniada / Dragon / / Bawaria /
GR Urszula i Kazimierz Kosakowscy / Katarzyna Małecka


Charlie MEIJER (J.2003)
Klub Jeździecki Rancho Poznań
elim
MORRIS (70)
KUC / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn
- / Katarzyna Małecka


Amelia TERELAK (JM.2005)
Klub Jeździecki Rancho Poznań
elim
MUSSE (17)
KUC / POL / Klacz / 2008 (11) /
- / tarantowata / NN / nn
xxxxxxx / Marcin Ćwik


Zuzanna KRYGIER (Mł.2009)
Pałucki klub jeździecki
elim
I LOVE YOU (18)
UWB / POL / Wałach / 2001 (18) /
K009414 / kasztanowata / Belick / Burka
Leonid Loshakov / Karol Roszak


Maja SŁAWECKA (JM.2004)
brak
elim
DODIS MK (80)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
- / ciemnogniada / Carlos DZ / Dzoja
. / .


Wiktoria DUKARSKA (JM.2004)
bpk
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
LIBIA (40)
Wielkopolska / POL / Mare / 2005 (14) /
POL 007 61 00341 05 / bay / Lorenso / Loteria
Piotr Nagórski / Arleta Gerber


Maja NOWAKOWSKA (J.2001)
Delta Biedrusko
068,85-0,15
HIDALGO (50)
OLD / POL / Wałach / 2011 (8) /
DE433331703311 / siwa / H-Ekwador / Heraldik / Indira / In Extenso
- / Monika Krzyżanowska-Szała


Urszula POGODZIŃSKA (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
068,10-0,90
SARA (86)
WLKP / POL / Klacz / 2014 (5) /
Brak / kara / Skaner A / Scarlet
Xxxxx / Marcin Ćwik


Bartosz GAUZA
KJ Sokół Damasławek
067,58-1,42
PIORUN (88)
KUC / POL / Wałach / 2011 (8) /
. / kasztanowata / . / .
. / Marek Kopras


Klaudia KOSTRZEWSKA
St. J Baborówko
066,26-2,74
BEL DIOR (60)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
- / srokata / Bawet / / Daria /
Karolina Portala / Katarzyna Małecka


Katia MICHNIEWICZ (JM.2005)
Rancho Poznań
062,18-6,82
MIĘTUS (51)
WLKP / POL / Wałach / 2007 (12) /
- / gniada / Makbet/ / Sahara/
- / Sylwia Kamińska


Adraianna PRZYBYŁ (JM.2004)
KJ Ranczo Kołata
058,13-10,87
AISZA (59)
WLKP / POL / Klacz / 2004 (15) /
- / jelena / Czandor / / Asta /
Mariusz Jasiak / Katarzyna Małecka


Emilia MIKOŁAJCZAK (JM.2005)
KJ Rancho Poznań
170,03+1,03
WATER QUEEN MK (7)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
None / gniada / Marino / Echeveria
Marek Kucharski / Przemysław Starkowski


Anna DANIELEWICZ
bpk
164,35-4,65
MUSSE (17)
KUC / POL / Klacz / 2008 (11) /
- / tarantowata / NN / nn
xxxxxxx / Marcin Ćwik


Zuzanna KRYGIER (Mł.2009)
Pałucki klub jeździecki
279,46+10,46
BAKARA (61)
SP / POL / Klacz / 2001 (18) /
- / ciemnogniada / Dragon / / Bawaria /
GR Urszula i Kazimierz Kosakowscy / Katarzyna Małecka


Charlie MEIJER (J.2003)
Klub Jeździecki Rancho Poznań
361,00-8,00

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
70
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
69 s
Startowało koni
33
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka




I Halowe Zawody w Skokach przez przeszkody na Hipodromie Wola w 2019r

Poznań - Hipodrom Wola, 19 stycznia 2019
Wydruk: 18-02-2019 20:24:23
3/LL
13:20
(19-01-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / LL / Dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1EMICA (20)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009690017212 / gniada / Candiavolo / Cantus / Emanuelle / Luron
SK Prudnik / Małgorzata Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
KS Jumping Events Poznań
042,85019,02150 PLN
2EROZJA (83)
KUC / POL / Klacz / 2005 (14) /
POL013680042705 / gniada / Jambo / Wolfs Hamway - R / Eroika / Dżagar
Tomasz Kowala / Marcelina Jackowiak


Marcelina JACKOWIAK (JM.2007)
St. KJ Gronówka
045,78019,65100 PLN
3RENOMA (43)
SP / POL / Klacz / 2006 (13) /
POL009590066706 / gniada / Aravel II / / Rakija / Aravel I
Justyna Wiese / Przemysław Olszewski


Joanna GABRYELSKA (J.2002)
LKJ Kiekrz
046,10020,1550 PLN
4COAST PLAYER SEGURET (82)
Kuc Conemara / FRA / Wałach / 2012 (7) /
250001 12153371N / biała / Ungaro Deux Seguret / / Jouese De Marcy /
E.A.R.L De Seguret / Iwona Jackowiak


Marcelina JACKOWIAK (JM.2007)
St. KJ Gronówka
051,89020,88
5MARCOS (96)
Holenderski Kuc Sportowy / NED / Wałach / 2008 (11) /
528008080119808 / gniada / Machno Carwxn / Carregloch Bleddyn / Leonie Van Stal Arco / Casper
W. Van Elteren / Małgorzata Pięta


Julia PIĘTA (JM.2007)
JUKS Abakus Kaczyna
053,01020,92
6LAVALLO-STAR (4)
Hanowerska / GER / Wałach / 2005 (14) /
DE431316701205 / ciemnogniada / Litas-Star /Laptop / Grandacha MDM /Grag Grannus
Sport- und Zuchtstall Duysens-Mulder-Saul / Paweł Pawlak


Nicole PAWLAK (J.2001)
BPK
045,49021,02
7GLOSA (39)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2006 (13) /
- / gniada / Szron / Gligenia II
Stadnina Koni Ochaby Sp.z o.o. / Przemysław Dereziński


Agata PRZYBYŁ (J.2001)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
052,49021,18
8DUKAT (95)
SP / POL / Wałach / 2009 (10) /
- / gniada / Harvest / // Bujak
.... / STAJNIA WAPNO JACH


Kamil JARMUŻ
KJ Sokół Damasławek
047,13021,26
9RUDE SUNSHINE (25)
OLD / POL / Klacz / 2005 (14) /
DE433330470605 / skarogniada / Romanov Blue Hors / Rohdiamant / Fontania / Sevillano


Maksymilian MATEJA (J.2003)
bpk
049,37021,48
10WELLA (93)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / siwa / Landor / Lacatraz / Wenus / Witbooi
GR Wienc-Rol Sp. z o. o. / SK Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
048,31021,69
11WICHEREK (32)
KN / POL / Wałach / 2012 (7) /
616011610085912 / inna / Parwus / Mikrus / Wichura / Horst
SO Sieraków / Remigiusz Walorczyk


Julia WALORCZYK (J.2002)
KJ Morena Sieraków-Gałowo
047,18022,82
12SALMIN (69)
Pełna Krew Angielska / POL / Ogier / 2012 (7) /
616POL1200758IT / gniada / Masini / / Segasta / Special Power
Marek Sekuła / Paweł Fortuniak


Klaudia KOSTRZEWSKA
St. J Baborówko
051,71022,91
13CHEWELIA - SZ (81)
WLKP / POL / Klacz / 2008 (11) /
- / gniada / Tramal / Chardona
Edward Szuk / Krzysztof Seren


Inez KOZŁOWSKA (J.2003)
Stajnia Zagórze
055,41023,41
14LORA (44)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn
- / Daria Kwiatkowska


Matylda KACZMAREK (MJ.1999)
Stajnia z Kopytem
053,01024,94
15IN TIME (62)
KWPN / NED / Klacz / 2010 (9) /
528003201000219 / siwa / Indorado / Corrado I / Waludine / Goodtimes
- / Magdalena Murawska


Magdalena MURAWSKA
KJ Zagórów
050,91024,95
16LIGHTNING TG (19)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009610196112 / gniada / Orient / Biskwit / Laurbina KG / Bambino Van't Zorgvliet
Tomasz Gogołek / Wiktoria Borowiak


Wiktoria BOROWIAK (MJ.2000)
KJ Abrasives Group
050,45025,14
17LUNA (10)
NN / POL / Klacz / 2010 (9) /
528009101178093 / gniada / nn / nn
NED / Magdalena Skotarczak


Nel SKOTARCZAK (Mł.2009)
KJ Podkowa Gruszczyn
046,72421,96
18HIDALGO (50)
OLD / POL / Wałach / 2011 (8) /
DE433331703311 / siwa / H-Ekwador / Heraldik / Indira / In Extenso
- / Monika Krzyżanowska-Szała


Urszula POGODZIŃSKA (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
051,64423,89
19DESPERADO (38)
HAN / GER / Wałach / 2010 (9) /
DE 431310147610 / gniada / Desperados/Moheba Zirkon / Elvira
Raimund Vorwerk / Natalia Przybył


Aleksandra PIOTROWSKA (J.2002)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
055,77424,17
20SALMIN (69)
Pełna Krew Angielska / POL / Ogier / 2012 (7) /
616POL1200758IT / gniada / Masini / / Segasta / Special Power
Marek Sekuła / Paweł Fortuniak


Klaudia KOSTRZEWSKA
St. J Baborówko
055,03424,53
21FAVORITA (64)
AES / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / kasztanowata / Farezzo B / Femme Fatale
Anna Piwonska / Anna Piwonska


Anna PIWOŃSKA
KJ Profil Piła
054,05436,21
22HINDUSKA DAMA L (74)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (13) /
616007610012606 / ciemnogniada / Drako / Drakdream / Higa / Arkan
Grzegorz Jachimowicz / Liliana Błochowiak-Jachimowicz


Patrycja TUMILEWICZ (MJ.1998)
KJ Liljówka Stęszewko
047,34832,67
23NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE (92)
BWP / BEL / Wałach / 2013 (6) /
056-002-W00305200 / siwa / H&M ZILVERSTAR T / IZA C /winningmood vd arenberg
Rudo Philippaerts / Stadnina koni wapno


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
054,691442,77
24JERNILLA VDL (45)
KWPN / POL / Klacz / 2014 (5) /
... / kasztanowata / Dakar VDL / Pernilla
VDL / Rafał Loba


Łukasz BRZÓSKA
KJ Brzóska Sport Horses
156,58
25CARTER (102)




Piotr BĄK
KJ Profil Piła
157,00
26TETI (78)
KUC / POL / Klacz / 2006 (13) /
POL013520048606 / siwa / Dante / Falk / Tritti / Dethmer
Anna Tomaszewska / Marcin Ćwik


Zofia ĆWIK (JM.2007)
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
448,62
27CORTINA (6)
OLD / POL / Klacz / 2008 (11) /
DE433331567808 / gniada / Kaiser Karl / / Marchen D /
Zenon Lewandowski / Dagmara Dolińska


Urbańska NIKOLA (J.2002)
KJ Podkowa Gruszczyn
450,30
28SAMARA (79)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / kasztanowata / Farmer / / nn / nn
SK Nowielice / Natalia Chuda


Bartosz CZAPRAŃSKI
KJ Agro-Handel Śrem
452,77
29INNOCENTY (87)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2014 (5) /
616013520046814 / siwa / Falk / Ijsselvliedt's Fabian / Imka / Varpullan Wieroch
- / Małgorzata Grygier


Klaudia KOSTRZEWSKA
St. J Baborówko
455,05
30CARTAGENE (71)
SP / POL / Klacz / 2013 (6) /
616009640075013 / siwa / Larron / Cardina
Danielewicz Bolesław / Marta Paluszkiewicz


Marta PALUSZKIEWICZ
Kj Grodno Dwór
1773,42
EROZJA (83)
KUC / POL / Klacz / 2005 (14) /
POL013680042705 / gniada / Jambo / Wolfs Hamway - R / Eroika / Dżagar
Tomasz Kowala / Marcelina Jackowiak


Marcelina JACKOWIAK (JM.2007)
St. KJ Gronówka
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
MARCOS (96)
Holenderski Kuc Sportowy / NED / Wałach / 2008 (11) /
528008080119808 / gniada / Machno Carwxn / Carregloch Bleddyn / Leonie Van Stal Arco / Casper
W. Van Elteren / Małgorzata Pięta


Julia PIĘTA (JM.2007)
JUKS Abakus Kaczyna
052,12019,48
COAST PLAYER SEGURET (82)
Kuc Conemara / FRA / Wałach / 2012 (7) /
250001 12153371N / biała / Ungaro Deux Seguret / / Jouese De Marcy /
E.A.R.L De Seguret / Iwona Jackowiak


Marcelina JACKOWIAK (JM.2007)
St. KJ Gronówka
051,19019,98
LUNA (10)
NN / POL / Klacz / 2010 (9) /
528009101178093 / gniada / nn / nn
NED / Magdalena Skotarczak


Nel SKOTARCZAK (Mł.2009)
KJ Podkowa Gruszczyn
047,16021,20
TETI (78)
KUC / POL / Klacz / 2006 (13) /
POL013520048606 / siwa / Dante / Falk / Tritti / Dethmer
Anna Tomaszewska / Marcin Ćwik


Zofia ĆWIK (JM.2007)
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
047,27023,61
JERNILLA VDL (45)
KWPN / POL / Klacz / 2014 (5) /
... / kasztanowata / Dakar VDL / Pernilla
VDL / Rafał Loba


Łukasz BRZÓSKA
KJ Brzóska Sport Horses
053,07025,83
FAVORITA (64)
AES / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / kasztanowata / Farezzo B / Femme Fatale
Anna Piwonska / Anna Piwonska


Anna PIWOŃSKA
KJ Profil Piła
054,84026,50
CARTER (102)




Piotr BĄK
KJ Profil Piła
053,30027,46
CORTINA (6)
OLD / POL / Klacz / 2008 (11) /
DE433331567808 / gniada / Kaiser Karl / / Marchen D /
Zenon Lewandowski / Dagmara Dolińska


Urbańska NIKOLA (J.2002)
KJ Podkowa Gruszczyn
053,31422,06
CARTAGENE (71)
SP / POL / Klacz / 2013 (6) /
616009640075013 / siwa / Larron / Cardina
Danielewicz Bolesław / Marta Paluszkiewicz


Marta PALUSZKIEWICZ
Kj Grodno Dwór
045,14422,37
DUKAT (95)
SP / POL / Wałach / 2009 (10) /
- / gniada / Harvest / // Bujak
.... / STAJNIA WAPNO JACH


Kamil JARMUŻ
KJ Sokół Damasławek
047,16423,57
INNOCENTY (87)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2014 (5) /
616013520046814 / siwa / Falk / Ijsselvliedt's Fabian / Imka / Varpullan Wieroch
- / Małgorzata Grygier


Klaudia KOSTRZEWSKA
St. J Baborówko
050,40424,25
NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE (92)
BWP / BEL / Wałach / 2013 (6) /
056-002-W00305200 / siwa / H&M ZILVERSTAR T / IZA C /winningmood vd arenberg
Rudo Philippaerts / Stadnina koni wapno


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
050,52430,97
HINDUSKA DAMA L (74)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (13) /
616007610012606 / ciemnogniada / Drako / Drakdream / Higa / Arkan
Grzegorz Jachimowicz / Liliana Błochowiak-Jachimowicz


Patrycja TUMILEWICZ (MJ.1998)
KJ Liljówka Stęszewko
846,79

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80/80
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/5
Liczba skoków(Jumps)
8/5
Dystans (m)
300/200
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu(Time allowed)
56/37 s
Startowało koni
44
Ukończyło koni
30
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka




I Halowe Zawody w Skokach przez przeszkody na Hipodromie Wola w 2019r

Poznań - Hipodrom Wola, 19 stycznia 2019
Wydruk: 18-02-2019 20:24:28
4/L
15:15
(19-01-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / L / Zwykły, art. 238.2.1
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CZINGIS CHAN (54)
WLKP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL007610239307 / gniada / Hufiec / Pick Wick / Czuła / Kurant
Katarzyna Olejnik / Sylwia Kamińska


Agata KAMIŃSKA (JM.2004)
KJ Ranczo Kołata
040,88200 PLN
2EMICA (20)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009690017212 / gniada / Candiavolo / Cantus / Emanuelle / Luron
SK Prudnik / Małgorzata Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
KS Jumping Events Poznań
044,09150 PLN
3EURYDYKA (21)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
616009680091210 / ciemnogniada / Contendor / Contendro / Egida / Eskudo
Aleksandra Klamecka / Julia Brand


Julia BRAND
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
048,61100 PLN
4TORINA DEUX (84)
KUC / POL / Klacz / 2012 (7) /
616999610226312 / gniada / Czuwaj / / Sasanka /
Sławomir Zobel / Sławomir Zobel


Marcelina ZOBEL (JM.2004)
LZS Lech Gniezno
048,72
5RENOMA (43)
SP / POL / Klacz / 2006 (13) /
POL009590066706 / gniada / Aravel II / / Rakija / Aravel I
Justyna Wiese / Przemysław Olszewski


Joanna GABRYELSKA (J.2002)
LKJ Kiekrz
048,99
6FOR CANTO (103)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616009610128614 / gniada / Cantolar / Canstakko / For Fun / For Pleasure


Piotr BĄK
KJ Profil Piła
049,04
7INVORIO (65)
KWPN / AFG / Wałach / 2013 (6) /
528003201303775 / gniada / Lexicon / Voltaire / Pescara / Lennard
B. J. Pier / Anna Piwońska


Anna PIWOŃSKA
KJ Profil Piła
049,54
8CASANDRA (53)
SP / POL / Klacz / 2013 (6) /
- / kasztanowata / Stolzenberg / Caletta
x / Agata Kamińska


Agata KAMIŃSKA (JM.2004)
KJ Ranczo Kołata
050,44
9ORLANDO B (56)
SP / POL / Gleiding / 2011 (8) /
616009610245311 / chestnut / Jaguar Mail / Hand In Glove / Orane Du Libaire / Quatoubet Du Rouet
Łukasz Brzóska / Barbara Brzóska


Magdalena DREGER (J.2003)
KJ Stajnia z Kopytem
051,04
10CUIDAMME (66)
SP / POL / Wałach / 2008 (11) /
POL00961022710 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Centuria / Lavendel
Michał Szafryna / Janusz Kiciński


Janusz KICIŃSKI
KJ Profil Piła
051,11
11HELVETIA MK (24)
SP / POL / Klacz / 2013 (6) /
616009600246913 / siwa / Rasch / Ramirado / Huanita / Good Luck


Anna DANIELEWICZ
bpk
052,37
12IMPERO (57)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL009610017707 / siwa / Denar / Caletto'son / Iskra / Moran
Łukasz Litke / Otylia Loba


Otylia LOBA (JM.2004)
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
052,54
13IMAR (41)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL009640034307 / gniada / Lesotho / Landgraf I / Imara /
- / Andrzej Szymański


Julia SZYMAŃSKA (JM.2005)
KJ Profil Piła
054,75
14LAVALLO-STAR (4)
Hanowerska / GER / Wałach / 2005 (14) /
DE431316701205 / ciemnogniada / Litas-Star /Laptop / Grandacha MDM /Grag Grannus
Sport- und Zuchtstall Duysens-Mulder-Saul / Paweł Pawlak


Nicole PAWLAK (J.2001)
BPK
054,93
15LIGHTNING TG (19)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009610196112 / gniada / Orient / Biskwit / Laurbina KG / Bambino Van't Zorgvliet
Tomasz Gogołek / Wiktoria Borowiak


Wiktoria BOROWIAK (MJ.2000)
KJ Abrasives Group
055,52
16AMOR (23)
SP / POL / Wałach / 2008 (11) /
POL009660910808 / kasztanowata / Empire / Embassy I / Afera / Ever For Pleasure
- / Jacek Mateja


Katarzyna ŁAKOMY
LKS Cwał Poznań
055,68
17WELLA (93)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / siwa / Landor / Lacatraz / Wenus / Witbooi
GR Wienc-Rol Sp. z o. o. / SK Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
056,80
18BRIDGET JONES (37)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009610071912 / ciemnogniada / Golden Aviator / Aviano / Butterfly / Lancer II
Kopras Sp. z o. o. / Kopras Sp. z o. o.


Marek KOPRAS
KJ Kopras
057,32
19SCHOGUN (15)
SP / POL / Wałach / 2014 (5) /
Brak / gniada / Kamlet / S
Xxxx / Xxxx


Bartosz GAUZA
KJ Sokół Damasławek
160,03
20ANKA (30)
SP / POL / Klacz / 2004 (15) /
- / kasztanowata / Acord II / / Melissa /
Kamila Świercz / Kamila Świercz


Kinga KUREK (J.2001)
Harmony Club Owińska
449,92
21EMPATIA (42)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009530002412 / gniada / Libretto / Milone / Eufemia / Lando
Jan Jurkiewicz / Izabela Bąk


Izabela BĄK
KJ Profil Piła
450,01
22MARY GLENN (77)
Niem. Sport. / POL / Klacz / 2004 (15) /
DE457-0001078-04 / gniada / Glenn Mentino / Glenn Alme / Anette / Altmeister
- / Jacek Wachowiak


Wiktoria NOWAK (MJ.2000)
KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
452,23
23JULISZ CEZAR (22)
SP / POL / Wałach / 2006 (13) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn
- / Jacek Mateja


Katarzyna ŁAKOMY
LKS Cwał Poznań
453,75
24IN TIME (62)
KWPN / NED / Klacz / 2010 (9) /
528003201000219 / siwa / Indorado / Corrado I / Waludine / Goodtimes
- / Magdalena Murawska


Magdalena MURAWSKA
KJ Zagórów
453,99
25INDIA (63)
SP / POL / Klacz / 2013 (6) /
616009610005213 / siwa / Corrado Boy / Corrado I / Inczara / Czad
Agnieszka Lisiak / Michał Remisz


Michał REMISZ
KJ Abrasives Group Jakubowo
454,66
26SAMARA (79)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / kasztanowata / Farmer / / nn / nn
SK Nowielice / Natalia Chuda


Bartosz CZAPRAŃSKI
KJ Agro-Handel Śrem
457,32
27K- TAURYN (29)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
- / kasztanowata / Chaber / Ważna
Waldemar Olech / Adrianna Siuda


Adrianna SIUDA (MJ.2000)
Harmony Club
458,65
28ALISTER (94)
SP / POL / Wałach / 2014 (5) /
- / ciemnogniada / Bolshoi / / Alizacja / So In Love
SK Dobrzyniewo / Stajnia Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
458,74
29KOBI (46)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (13) /
POL007610114606 / ciemnogniada / Honwed / Nirkan / Kastra / Karkas
Dominik Radke / Hubert Kaliński


Monika MAJORCZYK
LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
459,24
30LAMBORGHINI (55)
Niem. Sportowa / POL / Wałach / 2010 (9) /
DE456570236310 / gniada / Abke / Acorado / Libra / West
SK Bielin Waldemar Kaczmarek / Patryk Kaczmarek


Patryk KACZMAREK (MJ.1998)
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
560,13
31CHEWELIA - SZ (81)
WLKP / POL / Klacz / 2008 (11) /
- / gniada / Tramal / Chardona
Edward Szuk / Krzysztof Seren


Inez KOZŁOWSKA (J.2003)
Stajnia Zagórze
850,51
32RUDE SUNSHINE (25)
OLD / POL / Klacz / 2005 (14) /
DE433330470605 / skarogniada / Romanov Blue Hors / Rohdiamant / Fontania / Sevillano


Maksymilian MATEJA (J.2003)
bpk
1250,04
LORA (44)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn
- / Daria Kwiatkowska


Matylda KACZMAREK (MJ.1999)
Stajnia z Kopytem
elim
LORETTA B (58)
SP / POL / Klacz / 2013 (6) /
616009610175013 / kasztanowata / Otello / Winner / Laurine Du Libaire / Diaman De Abbaye
Łukasz Brzóska / Barbara Brzóska


Emilia KASPRZAK (MJ.1999)
KJ Brzóska Sport Horses
Rez

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
IMPERO (57)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL009610017707 / siwa / Denar / Caletto'son / Iskra / Moran
Łukasz Litke / Otylia Loba


Otylia LOBA (JM.2004)
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
053,50
BRIDGET JONES (37)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009610071912 / ciemnogniada / Golden Aviator / Aviano / Butterfly / Lancer II
Kopras Sp. z o. o. / Kopras Sp. z o. o.


Marek KOPRAS
KJ Kopras
055,16
K- TAURYN (29)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
- / kasztanowata / Chaber / Ważna
Waldemar Olech / Adrianna Siuda


Adrianna SIUDA (MJ.2000)
Harmony Club
055,70
ALISTER (94)
SP / POL / Wałach / 2014 (5) /
- / ciemnogniada / Bolshoi / / Alizacja / So In Love
SK Dobrzyniewo / Stajnia Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
055,79
IN TIME (62)
KWPN / NED / Klacz / 2010 (9) /
528003201000219 / siwa / Indorado / Corrado I / Waludine / Goodtimes
- / Magdalena Murawska


Magdalena MURAWSKA
KJ Zagórów
056,03

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
325
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
60 s
Startowało koni
39
Ukończyło koni
32
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka




I Halowe Zawody w Skokach przez przeszkody na Hipodromie Wola w 2019r

Poznań - Hipodrom Wola, 19 stycznia 2019
Wydruk: 18-02-2019 20:24:33
5/L1
16:30
(19-01-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / L1 / Wzrastającego stopnia trudności art. 269
(Competition No: 5 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CZINGIS CHAN (54)
WLKP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL007610239307 / gniada / Hufiec / Pick Wick / Czuła / Kurant
Katarzyna Olejnik / Sylwia Kamińska


Agata KAMIŃSKA (JM.2004)
KJ Ranczo Kołata
6551,39300 PLN
2WOLF (26)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL009661639607 / kara / Rubin / / Wiolina /
- / Anna Słodkiewicz


Łukasz BRZÓSKA
KJ Brzóska Sport Horses
6561,67200 PLN
3CUIDAMME (66)
SP / POL / Wałach / 2008 (11) /
POL00961022710 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Centuria / Lavendel
Michał Szafryna / Janusz Kiciński


Janusz KICIŃSKI
KJ Profil Piła
6562,97100 PLN
4FINEZ DU ROUET (28)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009610059612 / siwa / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Fuzja / Contas
SK Iwno / Gariel Waszkiewicz


Łukasz BRZÓSKA
KJ Brzóska Sport Horses
6563,94
5IMAR (41)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL009640034307 / gniada / Lesotho / Landgraf I / Imara /
- / Andrzej Szymański


Julia SZYMAŃSKA (JM.2005)
KJ Profil Piła
6566,79
6LORETTA B (58)
SP / POL / Klacz / 2013 (6) /
616009610175013 / kasztanowata / Otello / Winner / Laurine Du Libaire / Diaman De Abbaye
Łukasz Brzóska / Barbara Brzóska


Łukasz BRZÓSKA
KJ Brzóska Sport Horses
6568,94
7MARY GLENN (77)
Niem. Sport. / POL / Klacz / 2004 (15) /
DE457-0001078-04 / gniada / Glenn Mentino / Glenn Alme / Anette / Altmeister
- / Jacek Wachowiak


Wiktoria NOWAK (MJ.2000)
KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
6261,05
8FOR CANTO (103)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616009610128614 / gniada / Cantolar / Canstakko / For Fun / For Pleasure


Piotr BĄK
KJ Profil Piła
6164,93
9ANKA (30)
SP / POL / Klacz / 2004 (15) /
- / kasztanowata / Acord II / / Melissa /
Kamila Świercz / Kamila Świercz


Kinga KUREK (J.2001)
Harmony Club Owińska
6056,14
10HELVETIA MK (24)
SP / POL / Klacz / 2013 (6) /
616009600246913 / siwa / Rasch / Ramirado / Huanita / Good Luck


Anna DANIELEWICZ
bpk
5858,13
11EURYDYKA (21)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
616009680091210 / ciemnogniada / Contendor / Contendro / Egida / Eskudo
Aleksandra Klamecka / Julia Brand


Julia BRAND
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
5757,25
12KOBI (46)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (13) /
POL007610114606 / ciemnogniada / Honwed / Nirkan / Kastra / Karkas
Dominik Radke / Hubert Kaliński


Monika MAJORCZYK
LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
5651,45
13CASANDRA (53)
SP / POL / Klacz / 2013 (6) /
- / kasztanowata / Stolzenberg / Caletta
x / Agata Kamińska


Agata KAMIŃSKA (JM.2004)
KJ Ranczo Kołata
5656,83
14ORLANDO B (56)
SP / POL / Gleiding / 2011 (8) /
616009610245311 / chestnut / Jaguar Mail / Hand In Glove / Orane Du Libaire / Quatoubet Du Rouet
Łukasz Brzóska / Barbara Brzóska


Magdalena DREGER (J.2003)
KJ Stajnia z Kopytem
5660,31
15INDIA (63)
SP / POL / Klacz / 2013 (6) /
616009610005213 / siwa / Corrado Boy / Corrado I / Inczara / Czad
Agnieszka Lisiak / Michał Remisz


Michał REMISZ
KJ Abrasives Group Jakubowo
5662,82
16RUDE SUNSHINE (25)
OLD / POL / Klacz / 2005 (14) /
DE433330470605 / skarogniada / Romanov Blue Hors / Rohdiamant / Fontania / Sevillano


Maksymilian MATEJA (J.2003)
bpk
4654,14
17SCHOGUN (15)
SP / POL / Wałach / 2014 (5) /
Brak / gniada / Kamlet / S
Xxxx / Xxxx


Bartosz GAUZA
KJ Sokół Damasławek
4361,13
18JULISZ CEZAR (22)
SP / POL / Wałach / 2006 (13) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn
- / Jacek Mateja


Katarzyna ŁAKOMY
LKS Cwał Poznań
1679,41
AMOR (23)
SP / POL / Wałach / 2008 (11) /
POL009660910808 / kasztanowata / Empire / Embassy I / Afera / Ever For Pleasure
- / Jacek Mateja


Katarzyna ŁAKOMY
LKS Cwał Poznań
elim
TORINA DEUX (84)
KUC / POL / Klacz / 2012 (7) /
616999610226312 / gniada / Czuwaj / / Sasanka /
Sławomir Zobel / Sławomir Zobel


Marcelina ZOBEL (JM.2004)
LZS Lech Gniezno
elim
INVORIO (65)
KWPN / AFG / Wałach / 2013 (6) /
528003201303775 / gniada / Lexicon / Voltaire / Pescara / Lennard
B. J. Pier / Anna Piwońska


Anna PIWOŃSKA
KJ Profil Piła
elim
LAMBORGHINI (55)
Niem. Sportowa / POL / Wałach / 2010 (9) /
DE456570236310 / gniada / Abke / Acorado / Libra / West
SK Bielin Waldemar Kaczmarek / Patryk Kaczmarek


Patryk KACZMAREK (MJ.1998)
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
FINEZ DU ROUET (28)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009610059612 / siwa / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Fuzja / Contas
SK Iwno / Gariel Waszkiewicz


Łukasz BRZÓSKA
KJ Brzóska Sport Horses
6568,09
WOLF (26)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL009661639607 / kara / Rubin / / Wiolina /
- / Anna Słodkiewicz


Łukasz BRZÓSKA
KJ Brzóska Sport Horses
5375,23

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
105
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
69 s
Startowało koni
24
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka