ZT-B Mistrzostwa Poznania w skokach przez przeszkody - kuce , juniorzy, seniorzy

Poznań - Hipodrom Wola, 16 czerwca 2018
Wydruk: 16-06-2018 19:36:11
1/Kuce
09:00
(16-06-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / Kuce / Zwykły, art. 238.2.1
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1WOJTEK (71)
KUC / POL / Wałach / 2010 (8) / 616013610268210 / kara
Monarcha / Wartownik / Wanessa / Eros
Zdzisław Szubstarski / Klaudia Olejniczak


Hanna STEIN (Mł.2008)
Pony Jumping Team
058,92
2PIPI (104)




Agata KUJAWA
KJ Pony Jumpig Team
064,53
3FUKSJA (58)
KUC / POL / Klacz / 2009 (9) / 616013640043609 / gniada
Majk / Finka
Mażulis Katarzyna / Maria Obidowska


Oliwia MATWIEJ (JM.2005)
JKS "Robir"
078,51
4MORRIS (91)
KUCYK / POL / Wałach / 2003 (15) / - / gniada

brak / Katarzyna Małecka


Olga SALAMONIK (JM.2005)
KJ Rancho Poznań
470,90
5TRENDY (76)
KUC / POL / Wałach / 2011 (7) / 616013661404411 / ciemnogniada
My Precious / Silverfox Oisin / Traviata / Walor
Wlzbieta Grabowska-Piasecka / Alicja Jakubowska


Urszula POGODZIŃSKA (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
472,31
6BELLA (55)
KUC / POL / Klacz / 2011 (7) / 616013680020111 / siwa
Fikus / Bonza
Maria Obidowska / Maria Obidowska


Natalia CEGIELSKA (JM.2006)
JKS "Robir" Chwalęcice
482,36
7SISI (17)
NN / POL / Klacz / 2011 (7) / - / srokata
Szaman / Sakwa
--- / Michalina Sapała


Zuzanna RYBARCZYK (JM.2003)
Stajnia Rusin
852,94
8HARRY POTTER (74)
KUC / POL / Ogier / 2010 (8) / - / tarantowata
Bardi / / Hani /
Joanna Kołodzińska / Elżbieta Greser


Maria KRAUWICKA (JM.2006)
Cwał Zakrzewo
857,50
ROSSUM'S TRAVEL (34)
New Forest Pony / POL / Wałach / 2003 (15) / POL014611176103 / gniada
Valentino / Vernons Vineyard / Rossums Miss Marple / Silverlea Spiderman
- / Filip Wysoczańki


Nina WYSOCZAŃSKA (Mł.2008)
KJ Michałówka
elim
HORTA (92)
KUC / POL / Klacz / 2005 (13) / - / kara
nn / nn / nn / nn


Kamila SKONIECZNA
KJ Rancho Poznań
elim
HORTA (92)
KUC / POL / Klacz / 2005 (13) / - / kara
nn / nn / nn / nn


Aleksandra RYBACKA
KJ Rancho Poznań
elim
HIDALGO (75)
OLD. / POL / Wałach / 2011 (7) / DE433331703311 / siwa
H-Ekwador / / Indira /
- / Monika Krzyżanowska-Szała


Urszula POGODZIŃSKA (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
elim
PASJONATA ARNI (82)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2012 (6) / - / ciemnogniada
Rondo's Matador/ / Anja
Jerzy Kołodziejek / Magdalena Jaśkiewicz


Klementyna RENNERT (JM.2004)
niezrzeszony
elim
ROSZPONKA (96)




Nicole PAWLAK (J.2001)
Kj Rancho Poznań
elim
JACOB (38)
KUC / POL / Wałach / 2008 (10) / 616999610318008 / kara
nn / nn / nn / nn
- / Katarzyna Stołowska


Marta KONARSKA (JM.2006)
KJ Podkowa Gruszczyn
elim
ROSZPONKA (96)




Nicole PAWLAK (J.2001)
Kj Rancho Poznań
rez

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
ROSSUM'S TRAVEL (34)
New Forest Pony / POL / Wałach / 2003 (15) / POL014611176103 / gniada
Valentino / Vernons Vineyard / Rossums Miss Marple / Silverlea Spiderman
- / Filip Wysoczańki


Nina WYSOCZAŃSKA (Mł.2008)
KJ Michałówka
053,12
WOJTEK (71)
KUC / POL / Wałach / 2010 (8) / 616013610268210 / kara
Monarcha / Wartownik / Wanessa / Eros
Zdzisław Szubstarski / Klaudia Olejniczak


Hanna STEIN (Mł.2008)
Pony Jumping Team
056,84
PIPI (104)




Agata KUJAWA
KJ Pony Jumpig Team
057,34
TRENDY (76)
KUC / POL / Wałach / 2011 (7) / 616013661404411 / ciemnogniada
My Precious / Silverfox Oisin / Traviata / Walor
Wlzbieta Grabowska-Piasecka / Alicja Jakubowska


Urszula POGODZIŃSKA (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
067,11
HIDALGO (75)
OLD. / POL / Wałach / 2011 (7) / DE433331703311 / siwa
H-Ekwador / / Indira /
- / Monika Krzyżanowska-Szała


Urszula POGODZIŃSKA (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
070,84
FUKSJA (58)
KUC / POL / Klacz / 2009 (9) / 616013640043609 / gniada
Majk / Finka
Mażulis Katarzyna / Maria Obidowska


Oliwia MATWIEJ (JM.2005)
JKS "Robir"
072,18
HARRY POTTER (74)
KUC / POL / Ogier / 2010 (8) / - / tarantowata
Bardi / / Hani /
Joanna Kołodzińska / Elżbieta Greser


Maria KRAUWICKA (JM.2006)
Cwał Zakrzewo
455,61
BELLA (55)
KUC / POL / Klacz / 2011 (7) / 616013680020111 / siwa
Fikus / Bonza
Maria Obidowska / Maria Obidowska


Natalia CEGIELSKA (JM.2006)
JKS "Robir" Chwalęcice
862,81
MORRIS (91)
KUCYK / POL / Wałach / 2003 (15) / - / gniada

brak / Katarzyna Małecka


Olga SALAMONIK (JM.2005)
KJ Rancho Poznań
869,07
PASJONATA ARNI (82)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2012 (6) / - / ciemnogniada
Rondo's Matador/ / Anja
Jerzy Kołodziejek / Magdalena Jaśkiewicz


Klementyna RENNERT (JM.2004)
niezrzeszony
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
70
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
84 s
Startowało koni
26
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka




ZT-B Mistrzostwa Poznania w skokach przez przeszkody - kuce , juniorzy, seniorzy

Poznań - Hipodrom Wola, 16 czerwca 2018
Wydruk: 16-06-2018 19:36:15
2 MP/Kuce
10:00
(16-06-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 MP / Kuce / Mistrzostwa Poznania Kuców - dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No: 2 MP / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1KRESKA (85)
KM / POL / Klacz / 2010 (8) / 616013640040510 / kasztanowata
Fikus / Angelo / Kuszka / Oktan
Katarzyna Mażulis / Jan Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
045,84025,76
2CINAMON (9)
KUC / POL / Wałach / 2010 (8) / 616999610274010 / kasztanowata
nn / nn / nn / nn
- / Katarzyna Siudzińska


Dominika SIUDZIŃSKA (JM.2003)
JUKS Abakus Kaczyna
044,79025,94
3ARES (68)
Kuc Connemara / POL / Ogier / 2000 (18) / POL013670000900 / gniada
Fort Doolin / Rory Rudah / Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
Bogdan Jarząbek / Wysoczańska Małgorzata


Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005)
KJ Michałówka
051,39030,84
4SULIMA (39)
KUC / POL / Klacz / 1995 (23) / POL013660608095 / kara
Suseł / Panter / Płocha / Margiel
- / Krzysztof Konarski


Marta KONARSKA (JM.2006)
KJ Podkowa Gruszczyn
048,07424,08
5BOLERO DUE (10)
KUC / POL / Ogier / 2011 (7) / 616013610182011 / gniada
Bolero / Life And Liberty / Kimberley / nn
Francesca Santoni / Julia Janku


Julia JANKU (J.2000)
KJ Ranczo Kołata
045,77424,44
6TORINA DEUX (54)
KUC / POL / Klacz / 2012 (6) / 616999610226312 / gniada
Czuwaj / Sasanka
Sławomir Zobel / Sławomir Zobel


Marcelina ZOBEL (JM.2003)
LZS "Lech" Gniezno
050,281446,32
7FIOŁEK (57)
KUC / POL / Wałach / 2008 (10) / - / siwa
Kabaret/ / Finka/
Katarzyna Mażulis / Maria Obidowska


Katarzyna NOGALSKA (J.2001)
JKS Robir Chwalęcice
048,59elim
8SISI (17)
NN / POL / Klacz / 2011 (7) / - / srokata
Szaman / Sakwa
--- / Michalina Sapała


Zuzanna RYBARCZYK (JM.2003)
Stajnia Rusin
453,77
JACOB (38)
KUC / POL / Wałach / 2008 (10) / 616999610318008 / kara
nn / nn / nn / nn
- / Katarzyna Stołowska


Marta KONARSKA (JM.2006)
KJ Podkowa Gruszczyn
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
FIOŁEK (57)
KUC / POL / Wałach / 2008 (10) / - / siwa
Kabaret/ / Finka/
Katarzyna Mażulis / Maria Obidowska


Katarzyna NOGALSKA (J.2001)
JKS Robir Chwalęcice
046,83026,98
RIWIERA (88)
KUC / POL / Klacz / 2011 (7) / - / gniada
fikus / ...
... / stajnia wapno JACH


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
054,85029,85
APIS (8)
KUC / POL / Wałach / 2006 (12) / POL013670022306 / siwa
Mors / Kumys / Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
Bogdan Jarząbek / Aleksandra Krawczyńska


Dominika SIUDZIŃSKA (JM.2003)
JUKS Abakus Kaczyna
058,49033,57

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
90/90
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/5
Liczba skoków(Jumps)
8/5
Dystans (m)
320/220
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu(Time allowed)
60/41 s
Startowało koni
12
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka




ZT-B Mistrzostwa Poznania w skokach przez przeszkody - kuce , juniorzy, seniorzy

Poznań - Hipodrom Wola, 16 czerwca 2018
Wydruk: 16-06-2018 19:36:18
3/LL
11:00
(16-06-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / LL / Z trafieniem w normę czasu
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1DIABLO GRAN (18)
OLD / POL / Wałach / 2013 (5) / DE433334047413 / kara
Diardo / Diamant De Semilly / Jeddah P. / Verdi
Klub Jeździecki Złoty Rubin / Paweł Kruszyk


Zofia UNDRYCH (JM.2004)
Złoty Rubin
065,19+0,19
2GALA (27)
PKSP / POL / Klacz / 2005 (13) / - / kasztanowata
A v e r o / G A L I A
Sk racot / Kuba Rogacki


Aleksandra PYCZEK (JM.2003)
Bpk
064,01-0,99
3EMET (56)
MŁP / POL / Wałach / 2009 (9) / - / siwa
Cisoń/ / Emeta/
Bronisław Ludwiczak / Maria Obidowska


Hanna MYCKA (J.2002)
JKS "Robir" Chwalęcice
066,07+1,07
4GRASSHOPPER (97)




Marek KOPRAS
Kopras spółka z o.o
066,52+1,52
5HOKO LADY (70)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) / 616009670090310 / siwa
Cantanis / Cantus / Hossa / Zodiak
Daniel Wieliczko / Adam Czajkowski


Katarzyna CZAJKOWSKA (JM.2003)
Posadowskie TJ
066,64+1,64
6CHILI (6)
WLKP / POL / Klacz / 2010 (8) / 616007610080910 / kasztanowata
Ramet / Lombardo / Quidam De Revel / Charyzma / Czerski I
Henryk Tabaczyński / Magdalena Płowens


Filip KAPAŁA
KJ Michałówka
066,78+1,78
7CAPRIS (64)
Hanowerska / GER / Klacz / 2003 (15) / - / ciemnogniada
Carbid / Surprise
Roman Roszkiewicz / Maciej Czajka


Adrian KWAPIŃSKI
bpk
063,16-1,84
8G (24)
BWP / POL / Wałach / 2011 (7) / - / ciemnogniada
Phin Phin / Chin Chin / Burgraf /
- / Michałówka Sp. z o. o.


Filip KAPAŁA
KJ Michałówka
067,45+2,45
9SAJGON (15)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) / POL 009 52 01144 06 / gniada
SALUT / SPORTINA
Perlikowski Emilian / Pałac Mierzęcin NOVOL


Patryk KOZAJDA
bpk
067,67+2,67
10BAL (103)
SP / POL / Wałach / 2009 (9) / - / gniada
nn / nn
nn / nn


Wiktoria WESOŁOWSKA
Stajnia Ostrowo Młyn
067,83+2,83
11LITTLE ART (50)
Westfalska / GER / Wałach / 2010 (8) / DE441411589010 / ciemnogniada
Lancer III / Cuntints
Montis Sp. zo. o / Edyta Borkowska- Malicka


Julia MALICKA (JM.2003)
LKS Cwał Poznań
061,83-3,17
12GROC (51)
WLKP / POL / Wałach / 1996 (22) / - / siwa
Lew / / Groteska /
Czerniejewskie Przed. Rolno-Usługowe Sp. z o. o. / Elżbieta Greser


Julia LISZYŃSKA (JM.2004)
Cwał Zakrzewo
069,08+4,08
13TORINA DEUX (54)
KUC / POL / Klacz / 2012 (6) / 616999610226312 / gniada
Czuwaj / Sasanka
Sławomir Zobel / Sławomir Zobel


Marcelina ZOBEL (JM.2003)
LZS "Lech" Gniezno
069,94+4,94
14CONSOTHO II (73)
Deutsche Sport Pferde / GER / Wałach / 2012 (6) / - / ciemnogniada
Con Sherry / Contendro I / Lacrima / Lesotho
Andreas Krentz / Rafał Kiernikowski


Zuzanna SZKLARZ (J.2002)
Bpk
074,16+9,16
15CONNORO (83)
Holsztyński / POL / Ogier / 2014 (4) / - / kara
Conor / .
. / .


Patrycja OBST
Budzyński KS Kłos
076,44+11,44
16MAKAO H (28)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2006 (12) / - / gniada
Landjonker S / Modelka
- / -


Martyna WYPYCHOWSKA (J.2001)
-
077,14+12,14
17CHACCO (84)
HOL / GER / Ogier / 2013 (5) / - / gniada
Cormint / / Toscania IV /
Lewitz / Rafał Kiernikowski


Michał POL
KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
167,06+2,06
18SALMIN (69)
Pełna Krew Angielska / POL / Ogier / 2012 (6) / - / gniada
Masini / Segata
Sekuła / Fortuniak Paweł


Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005)
KJ Michałówka
162,64-2,36
19ANNAPURNA (20)
WLKP / POL / Klacz / 2009 (9) / 616007600267409 / kara
Czarczaf / / Agitacja /
SK Liski / Adrianna Marciniak


Amelia ŁADZIAK (JM.2004)
BPK
167,49+2,49
20BRIDGET JONES (98)




Marek KOPRAS
Kopras spółka z o.o
169,08+4,08
21ONTARIO (42)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) / - / gniada
nn / nn / nn / nn
Inga Klaybor Domańska / Ewa Kamieniarz


Ewa KAMIENIARZ
Cwał Zakrzewo
169,22+4,22
22KLARA (67)
- / POL / Klacz / 2010 (8) / - / kasztanowata
- / -
- / -


Zuzanna AUGUSTYNIAK (J.2002)
KJ Michałówka
172,58+7,58
23CZARDASZ (45)
MŁP / POL / Wałach / 2009 (9) / - / gniada
Chef Supreme / / Chwała /
Ignacy Mariszek / Tina Rzyszkiewicz


Anastazja RZYSZKIEWICZ (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
173,09+8,09
24CYNAMONA (33)
Wielkopolska / POL / Klacz / 1998 (20) / - / kasztanowata
RUMUN / CYKUTA/ CYNIK
WACŁAW REGULSKI / WANDA SZYGUŁA


Tadeusz SOBOLEWSKI
KJ Jeziorki Osieczna
174,35+9,35
25ZAMIRA (61)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) / - / siwa
Kwazar / / Zorza /
Katarzyna Niedźwiecka / Katarzyna Niedźwiecka


Barbara WICHNIAREK (JM.2004)
KJ Michałówka
175,46+10,46
26AMON (37)
SP / POL / Wałach / 2004 (14) / 616009640025104 / siwa
Cantanis / Cantus / Altaja / nn
Dariusz Dąbrowski / Tomasz Daniłoś


Laura KRZEWIŃSKA (J.2002)
LKS Cwał Poznań
268,18+3,18
27JASAWA (1)
wlkp / POL / - / - / - / -

- / Jarosław Pacholski


Justyna MODZELEWSKA
Stajnia Rusin
272,30+7,30
28BEL DIOR (94)
SP / POL / Wałach / 2007 (11) / - / srokata
Bawet/ Juror / Daria/ Tik Tak
- / Katarzyna Małecka


Laura SPRENGER
KJ Rancho Poznań
280,37+15,37
29MAGNUM (40)
WLKP / POL / Wałach / 2008 (10) / - / kasztanowata
. / .
. / Kuba Rogacki


Nell DYKCIK (Mł.2007)
Bpk
390,56+25,56
WITO CORLEONE (35)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) / 616009610014513 / gniada
Michael Angelo F / Wolta / Kingsten
Jacek Maria / Tadeusz Szymoniak


Aleksandra NAZAR (JM.2003)
KJ Michałówka
ELI
AISZA (93)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (12) / - / jelena
nn / nn / nn / nn


Alicja KUCHARSKA
KJ Rancho Poznań
ELI
FOKUS (95)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2004 (14) / - / kasztanowata
ISTMUS / FORTA
Sławomir Nafalski / Szkoła Jazdy Konnej Katarzyna Małecka


Dominik SKORY
KJ Rancho Poznań
ELI
MEKLAR (2)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) / - / kasztanowata
nn / nn / nn / nn
- / Agnieszka Zbierska


Agnieszka ZBIERSKA
Bpk
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
BEL DIOR (94)
SP / POL / Wałach / 2007 (11) / - / srokata
Bawet/ Juror / Daria/ Tik Tak
- / Katarzyna Małecka


Laura SPRENGER
KJ Rancho Poznań
064,24-0,76
GROC (51)
WLKP / POL / Wałach / 1996 (22) / - / siwa
Lew / / Groteska /
Czerniejewskie Przed. Rolno-Usługowe Sp. z o. o. / Elżbieta Greser


Julia LISZYŃSKA (JM.2004)
Cwał Zakrzewo
064,16-0,84
ZAMIRA (61)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) / - / siwa
Kwazar / / Zorza /
Katarzyna Niedźwiecka / Katarzyna Niedźwiecka


Barbara WICHNIAREK (JM.2004)
KJ Michałówka
063,85-1,15
TORINA DEUX (54)
KUC / POL / Klacz / 2012 (6) / 616999610226312 / gniada
Czuwaj / Sasanka
Sławomir Zobel / Sławomir Zobel


Marcelina ZOBEL (JM.2003)
LZS "Lech" Gniezno
062,34-2,66
WITO CORLEONE (35)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) / 616009610014513 / gniada
Michael Angelo F / Wolta / Kingsten
Jacek Maria / Tadeusz Szymoniak


Aleksandra NAZAR (JM.2003)
KJ Michałówka
067,83+2,83
ANNAPURNA (20)
WLKP / POL / Klacz / 2009 (9) / 616007600267409 / kara
Czarczaf / / Agitacja /
SK Liski / Adrianna Marciniak


Amelia ŁADZIAK (JM.2004)
BPK
061,94-3,06
MAKAO H (28)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2006 (12) / - / gniada
Landjonker S / Modelka
- / -


Martyna WYPYCHOWSKA (J.2001)
-
068,20+3,20
EMET (56)
MŁP / POL / Wałach / 2009 (9) / - / siwa
Cisoń/ / Emeta/
Bronisław Ludwiczak / Maria Obidowska


Hanna MYCKA (J.2002)
JKS "Robir" Chwalęcice
061,37-3,63
CZARDASZ (45)
MŁP / POL / Wałach / 2009 (9) / - / gniada
Chef Supreme / / Chwała /
Ignacy Mariszek / Tina Rzyszkiewicz


Anastazja RZYSZKIEWICZ (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
069,01+4,01
BRIDGET JONES (98)




Marek KOPRAS
Kopras spółka z o.o
071,93+6,93
LITTLE ART (50)
Westfalska / GER / Wałach / 2010 (8) / DE441411589010 / ciemnogniada
Lancer III / Cuntints
Montis Sp. zo. o / Edyta Borkowska- Malicka


Julia MALICKA (JM.2003)
LKS Cwał Poznań
165,66+0,66
BAL (103)
SP / POL / Wałach / 2009 (9) / - / gniada
nn / nn
nn / nn


Wiktoria WESOŁOWSKA
Stajnia Ostrowo Młyn
166,99+1,99
CONNORO (83)
Holsztyński / POL / Ogier / 2014 (4) / - / kara
Conor / .
. / .


Patrycja OBST
Budzyński KS Kłos
167,02+2,02
AMON (37)
SP / POL / Wałach / 2004 (14) / 616009640025104 / siwa
Cantanis / Cantus / Altaja / nn
Dariusz Dąbrowski / Tomasz Daniłoś


Laura KRZEWIŃSKA (J.2002)
LKS Cwał Poznań
169,47+4,47
JASAWA (1)
wlkp / POL / - / - / - / -

- / Jarosław Pacholski


Justyna MODZELEWSKA
Stajnia Rusin
173,14+8,14
GRASSHOPPER (97)




Marek KOPRAS
Kopras spółka z o.o
268,29+3,29
MAGNUM (40)
WLKP / POL / Wałach / 2008 (10) / - / kasztanowata
. / .
. / Kuba Rogacki


Nell DYKCIK (Mł.2007)
Bpk
254,08-10,92
MEKLAR (2)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) / - / kasztanowata
nn / nn / nn / nn
- / Agnieszka Zbierska


Agnieszka ZBIERSKA
Bpk
368,17+3,17
CYNAMONA (33)
Wielkopolska / POL / Klacz / 1998 (20) / - / kasztanowata
RUMUN / CYKUTA/ CYNIK
WACŁAW REGULSKI / WANDA SZYGUŁA


Tadeusz SOBOLEWSKI
KJ Jeziorki Osieczna
383,01+18,01
AISZA (93)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (12) / - / jelena
nn / nn / nn / nn


Alicja KUCHARSKA
KJ Rancho Poznań
484,01+19,01

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
65 s
Startowało koni
53
Ukończyło koni
29
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka




ZT-B Mistrzostwa Poznania w skokach przez przeszkody - kuce , juniorzy, seniorzy

Poznań - Hipodrom Wola, 16 czerwca 2018
Wydruk: 16-06-2018 19:36:23
4/L
13:20
(16-06-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / L / Wzrastajacego stopnia trudności z jokerem
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BOLERO DUE (10)
KUC / POL / Ogier / 2011 (7) / 616013610182011 / gniada
Bolero / Life And Liberty / Kimberley / nn
Francesca Santoni / Julia Janku


Julia JANKU (J.2000)
KJ Ranczo Kołata
4439,75
2KONOR (11)
WLKP / POL / Wałach / 2009 (9) / 616007610118209 / siwa
Contendor / Contendro / Kobra / Correro
Lech Garstka / Monika Hojna


Monika HOJNA
KJ Agro-Handel Śrem
4441,10
3CARGO (49)
HAN / POL / Wałach / 2005 (13) / DE431316567405 / gniada
Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher
Roman Roszkiewicz / Edyta Borkowska-Malicka


Julia MALICKA (JM.2003)
LKS Cwał Poznań
4442,15
4TIGRA K (22)
SP / POL / Klacz / 2009 (9) / - / gniada
Convoi / Titina
Marek Kubacki / Tamara Pawlaczyk- Kamieńska


Patrycja KAMIEŃSKA (J.2001)
Klub Jeździecki Rancho
4444,13
5FOREST (26)
KWPN / POL / Wałach / 2010 (8) / - / gniada
- / -
- / Jakub Rogacki


Jakub ROGACKI
bpk
4444,74
6BODRUM L (43)
WLKP / POL / Wałach / 2012 (6) / 616007610124412 / gniada
Che Guevara L / Cassini I / Brawura / Landos
SK Racot / Elżbieta Greser


Monika KARDACH
Cwał Zakrzewo
4445,75
7JARBAS (41)
Małopolska / POL / Wałach / 2008 (10) / - / gniada
Bekas / Jawa
Ryszard Wolanin / Dagmara Imiłkowska


Dagmara IMIŁKOWSKA
bpk
4445,84
8JASYR (66)
SP / POL / Wałach / 2004 (14) / POL009590050004 / gniada
Lagrain / Landgraf I / Jacquelien / Zuidhorn
Małgorzata Balcerzak / Paweł Augustyniak


Zuzanna AUGUSTYNIAK (J.2002)
KJ Michałówka
4449,61
9WERBUS-K (36)
SP / POL / Ogier / 2010 (8) / 616009610029910 / siwa
HBC Lake Bid / Lansing / Wega / Duntroon
Marek Kubacki / Tamara Pawlaczyk-Kamieńska


Weronika KAMIEŃSKA (J.2001)
KJ Rancho Poznań
4454,22
10EVITA (72)
SP / POL / Klacz / 2001 (17) / 616009590193601 / srokata
Emir / Emeryt / Elwira / Elf
Monika Pięta-Leśniak / Ewa Heidrych


Barbara KUREK (J.2001)
Budzyński KS Kłos
4242,95
11GREVIOUS (23)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) / - / gniada
Harnaś / Godiwa
Olszewka Elżbieta / Agnieszka Ciebiada


Jagoda CIEBIADA (J.2000)
Korona Wałcz
4256,44
12CASSTIEL KAMA (21)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) / 616009640079910 / kara
Cassini Kama / Cassini I / Nerma / Cantanis
Jan Kuśmierkowski / Grzegorz Gniadek


Oliwia GNIADEK (J.2002)
BPK - WIE
4257,65
13LANTANA (32)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) / - / ciemnogniada
Come on / Losita
Katarzyna Laskowska / Katarzyna Laskowska


Julia KRUPIŃSKA (J.2002)
KJ Korona Wałcz
4060,26
14KLARA (67)
- / POL / Klacz / 2010 (8) / - / kasztanowata
- / -
- / -


Zuzanna AUGUSTYNIAK (J.2002)
KJ Michałówka
3378,95
15BRETON (12)
SP / POL / Wałach / 2005 (13) / - / ciemnogniada
Karter / / Brenda /
- / Marta Wilk


Danuta KOŁODZIEJCZAK (JM.2003)
bpk
3387,61
16ARTEMIDA (44)
WLKP / POL / Klacz / 2010 (8) / 616007610059810 / kasztanowata
Quinnus III / Quidam's Rubin / Artemiza / Cottonclub
SK Racot / Elżbieta Greser


Marta KAPCIŃSKA
Cwał Zakrzewo
3242,89
17RYSA (52)
TS / POL / Klacz / 2010 (8) / - / gniada
nn / nn / nn / nn
- / Agnieszka Jankowska


Zuzanna JANKOWSKA (J.2001)
JUKS Mieczewo
2873,55
18SAJGON (15)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) / POL 009 52 01144 06 / gniada
SALUT / SPORTINA
Perlikowski Emilian / Pałac Mierzęcin NOVOL


Patryk KOZAJDA
bpk
1959,60
19CHACCO (84)
HOL / GER / Ogier / 2013 (5) / - / gniada
Cormint / / Toscania IV /
Lewitz / Rafał Kiernikowski


Michał POL
KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
1665,71
20BELGIA (25)
Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2011 (7) / - / -
Euripides / Bara
Edmund Idkowiak / Jakub Rogacki


Natalia BANACH
bpk
1239,13
21KOBI (65)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (12) / - / ciemnogniada
Honwed / / Kastra /
- / Hubert Kaliński


Monika MAJORCZYK
Stajnia Kaliński - LKJ Kiekrz
1245,09
22POKER (19)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) / 616999520184308 / kasztanowata
// / //
Marcin Łączny / Marcin Frandzelski


Marcin FRANDZELSKI
Bez przynależności klubowej
1245,82
23SCOTT (16)
XX / POL / Wałach / 2010 (8) / - / ciemnogniada
Roulette / Scintina
Stadnina Widzow / Adam Thiel


Klaudia SKRZYPCZAK (J.2002)
"Stajnia Nietażkowo"
1149,39
JASAWA (1)
wlkp / POL / - / - / - / -

- / Jarosław Pacholski


Justyna MODZELEWSKA
Stajnia Rusin
ELI

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
RYSA (52)
TS / POL / Klacz / 2010 (8) / - / gniada
nn / nn / nn / nn
- / Agnieszka Jankowska


Zuzanna JANKOWSKA (J.2001)
JUKS Mieczewo
REZ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
8
Liczba skoków(Jumps)
8
Dystans (m)
350
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
60 s
Startowało koni
25
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka




ZT-B Mistrzostwa Poznania w skokach przez przeszkody - kuce , juniorzy, seniorzy

Poznań - Hipodrom Wola, 16 czerwca 2018
Wydruk: 16-06-2018 19:36:26
5 MP/L
14:45
(16-06-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 MP / L / Mistrzostwa Poznania Juniorów - dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No: 5 MP / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1CARGO (49)
HAN / POL / Wałach / 2005 (13) / DE431316567405 / gniada
Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher
Roman Roszkiewicz / Edyta Borkowska-Malicka


Julia MALICKA (JM.2003)
LKS Cwał Poznań
048,48026,61
2BRETON (12)
SP / POL / Wałach / 2005 (13) / - / ciemnogniada
Karter / / Brenda /
- / Marta Wilk


Danuta KOŁODZIEJCZAK (JM.2003)
bpk
045,58426,26
3DIABLO GRAN (18)
OLD / POL / Wałach / 2013 (5) / DE433334047413 / kara
Diardo / Diamant De Semilly / Jeddah P. / Verdi
Klub Jeździecki Złoty Rubin / Paweł Kruszyk


Zofia UNDRYCH (JM.2004)
Złoty Rubin
053,57430,24
4TIGRA K (22)
SP / POL / Klacz / 2009 (9) / - / gniada
Convoi / Titina
Marek Kubacki / Tamara Pawlaczyk- Kamieńska


Patrycja KAMIEŃSKA (J.2001)
Klub Jeździecki Rancho
053,41430,38
5HOSTEL (46)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) / POL009640017108 / gniada
Viscount / Pythagoras / Hostella / Czad
SK Nowielice / Dorota Życka


Maja ŻYCKA (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
059,21433,36
6JJ AVICII (47)
ISH / IRL / Wałach / 2010 (8) / 372414005621354 / gniada
Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde / Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
Deirdre Lusby / Jarosław Niedźwiedź


Wiktoria NIEDŹWIEDŹ (J.2002)
LKS Cwał Poznań
059,43436,29
7LANTANA (32)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) / - / ciemnogniada
Come on / Losita
Katarzyna Laskowska / Katarzyna Laskowska


Julia KRUPIŃSKA (J.2002)
KJ Korona Wałcz
050,63841,24
8CASSTIEL KAMA (21)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) / 616009640079910 / kara
Cassini Kama / Cassini I / Nerma / Cantanis
Jan Kuśmierkowski / Grzegorz Gniadek


Oliwia GNIADEK (J.2002)
BPK - WIE
055,031169,46
9EVITA (72)
SP / POL / Klacz / 2001 (17) / 616009590193601 / srokata
Emir / Emeryt / Elwira / Elf
Monika Pięta-Leśniak / Ewa Heidrych


Barbara KUREK (J.2001)
Budzyński KS Kłos
448,38
10GREVIOUS (23)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) / - / gniada
Harnaś / Godiwa
Olszewka Elżbieta / Agnieszka Ciebiada


Jagoda CIEBIADA (J.2000)
Korona Wałcz
451,23
11HOKO LADY (70)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) / 616009670090310 / siwa
Cantanis / Cantus / Hossa / Zodiak
Daniel Wieliczko / Adam Czajkowski


Katarzyna CZAJKOWSKA (JM.2003)
Posadowskie TJ
452,86
12CELINA (29)
WLKP / POL / Klacz / 2012 (6) / 616007610031712 / gniada
Idol / Carbano / Cyntia / Polder
Lech Frydrych / Inga Dezor


Inga DEZOR (J.2002)
JUKS Mieczewo
459,21
13GALA (27)
PKSP / POL / Klacz / 2005 (13) / - / kasztanowata
A v e r o / G A L I A
Sk racot / Kuba Rogacki


Aleksandra PYCZEK (JM.2003)
Bpk
560,31
14SCOTT (16)
XX / POL / Wałach / 2010 (8) / - / ciemnogniada
Roulette / Scintina
Stadnina Widzow / Adam Thiel


Klaudia SKRZYPCZAK (J.2002)
"Stajnia Nietażkowo"
848,75
15REQUIEM (53)
SP / POL / Ogier / 03.05.2014 / - / kara
CLAVIUS / RAMONA KG
Magdalena Jeżewska / Magdalena Jeżewska


Natalia JĘZIOŁOWSKA (J.2002)
KJ Michałówka
979,65
16JASYR (66)
SP / POL / Wałach / 2004 (14) / POL009590050004 / gniada
Lagrain / Landgraf I / Jacquelien / Zuidhorn
Małgorzata Balcerzak / Paweł Augustyniak


Zuzanna AUGUSTYNIAK (J.2002)
KJ Michałówka
1170,21
17WERBUS-K (36)
SP / POL / Ogier / 2010 (8) / 616009610029910 / siwa
HBC Lake Bid / Lansing / Wega / Duntroon
Marek Kubacki / Tamara Pawlaczyk-Kamieńska


Weronika KAMIEŃSKA (J.2001)
KJ Rancho Poznań
2489,33
CONSOTHO II (73)
Deutsche Sport Pferde / GER / Wałach / 2012 (6) / - / ciemnogniada
Con Sherry / Contendro I / Lacrima / Lesotho
Andreas Krentz / Rafał Kiernikowski


Zuzanna SZKLARZ (J.2002)
Bpk
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
HOSTEL (46)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) / POL009640017108 / gniada
Viscount / Pythagoras / Hostella / Czad
SK Nowielice / Dorota Życka


Maja ŻYCKA (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
059,94034,55
JJ AVICII (47)
ISH / IRL / Wałach / 2010 (8) / 372414005621354 / gniada
Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde / Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
Deirdre Lusby / Jarosław Niedźwiedź


Wiktoria NIEDŹWIEDŹ (J.2002)
LKS Cwał Poznań
455,45

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100/100
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/5
Liczba skoków(Jumps)
9/5
Dystans (m)
350/240
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
60/42 s
Startowało koni
20
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka




ZT-B Mistrzostwa Poznania w skokach przez przeszkody - kuce , juniorzy, seniorzy

Poznań - Hipodrom Wola, 16 czerwca 2018
Wydruk: 16-06-2018 19:36:30
6 MP/L
16:00
(16-06-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 6 MP / L / Mistrzostwa Poznania Seniorów - zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 6 MP / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MISTRAL (86)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) / 616009610136211 / gniada
Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra / Miss Monroe / Landor S
Przemysław Piskorek / Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
050,61
2GENTILA (60)
SP / POL / Klacz / 2011 (7) / 61600961238111 / ciemnogniada
Alvarez 17 / Alexis Z / Gracja / Da Lisco
- / Andrzej Bomba


Alina CELMEROWSKA
KJ Michałówka
051,81
3CHILI (6)
WLKP / POL / Klacz / 2010 (8) / 616007610080910 / kasztanowata
Ramet / Lombardo / Quidam De Revel / Charyzma / Czerski I
Henryk Tabaczyński / Magdalena Płowens


Filip KAPAŁA
KJ Michałówka
052,86
4KONOR (11)
WLKP / POL / Wałach / 2009 (9) / 616007610118209 / siwa
Contendor / Contendro / Kobra / Correro
Lech Garstka / Monika Hojna


Monika HOJNA
KJ Agro-Handel Śrem
053,51
5FOREST (26)
KWPN / POL / Wałach / 2010 (8) / - / gniada
- / -
- / Jakub Rogacki


Jakub ROGACKI
bpk
054,30
6T.GOLD QUIDAME Z (89)
Z / POL / Klacz / 2013 (5) / 616007610189809 / gniada
Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II / Gold Quidame L / Quidam's Rubin


Dagmara DOLIŃSKA
Klub Jeździecki Złoty Rubin Sp. z o.o.
060,16
7QUESTA (101)




Wojciech SŁOMSKI
BPK
064,15
8ARTEMIDA (44)
WLKP / POL / Klacz / 2010 (8) / 616007610059810 / kasztanowata
Quinnus III / Quidam's Rubin / Artemiza / Cottonclub
SK Racot / Elżbieta Greser


Marta KAPCIŃSKA
Cwał Zakrzewo
453,71
9BELGIA (25)
Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2011 (7) / - / -
Euripides / Bara
Edmund Idkowiak / Jakub Rogacki


Natalia BANACH
bpk
453,76
10BODRUM L (43)
WLKP / POL / Wałach / 2012 (6) / 616007610124412 / gniada
Che Guevara L / Cassini I / Brawura / Landos
SK Racot / Elżbieta Greser


Monika KARDACH
Cwał Zakrzewo
454,43
11CAPRIS (64)
Hanowerska / GER / Klacz / 2003 (15) / - / ciemnogniada
Carbid / Surprise
Roman Roszkiewicz / Maciej Czajka


Adrian KWAPIŃSKI
bpk
454,95
12SCOTT (16)
XX / POL / Wałach / 2010 (8) / - / ciemnogniada
Roulette / Scintina
Stadnina Widzow / Adam Thiel


Natalia TARGOSZ (MJ.1998)
"Stajnia Nietażkowo"
456,11
13KOBI (65)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (12) / - / ciemnogniada
Honwed / / Kastra /
- / Hubert Kaliński


Monika MAJORCZYK
Stajnia Kaliński - LKJ Kiekrz
457,78
14JARBAS (41)
Małopolska / POL / Wałach / 2008 (10) / - / gniada
Bekas / Jawa
Ryszard Wolanin / Dagmara Imiłkowska


Dagmara IMIŁKOWSKA
bpk
1257,54
15POKER (19)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) / 616999520184308 / kasztanowata
// / //
Marcin Łączny / Marcin Frandzelski


Marcin FRANDZELSKI
Bez przynależności klubowej
1261,76
16TINA (31)
SP / POL / Klacz / 2003 (15) / POL009570049903 / siwa
Silver Dream / Silbersee / Talia / Diament
Władysław Gałęziowski / Aleksander Dur


Aleksander DUR
bpk
1271,89
KARINO (30)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) / POL009670160508 / gniada
Qumball / Kimball / Iskra / Ottis Van't Eikhof
Józef Gacek / Aleksander Dur


Aleksander DUR
bpk
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
KONFETTI (87)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) / 616009680101608 / gniada
Contendor / Contendro I / Księżniczka / Escudo
Aleksandra Klamecka / Sebastian Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
051,15
CATTICK (59)
OS / GER / Wałach / 2011 (7) / DE418180107011 / ciemnogniada
Catoki's Cannon / Catoki / Lady Lewitz / Landfriese II
- / Janusz Paprocki


Alina CELMEROWSKA
KJ Michałówka
055,72
T.GOLD QUIDAME Z (89)
Z / POL / Klacz / 2013 (5) / 616007610189809 / gniada
Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II / Gold Quidame L / Quidam's Rubin


Dagmara DOLIŃSKA
Klub Jeździecki Złoty Rubin Sp. z o.o.
059,84
G (24)
BWP / POL / Wałach / 2011 (7) / - / ciemnogniada
Phin Phin / Chin Chin / Burgraf /
- / Michałówka Sp. z o. o.


Filip KAPAŁA
KJ Michałówka
458,72

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
72 s
Startowało koni
21
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka