ZT-B Zawody w skokach przez przeszkody

Poznań - Hipodrom Wola, 14 lipca 2018
Wydruk: 14-07-2018 19:35:26
1/Kuce 70
10:00
(14-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / Kuce 70 / Zwykły art. 238.2.21
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1S-PIORUN (76)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2009 (9) / 616013670129009 / siwa
nn/nn / Sarnau Rainstorm/
Jorg Berning / Iveco Truck Partner


Nell SÓWKA (Mł.2008)
KJ Podkowa Gruszczyn
055,59
2B-FOOD BOUNTY A-Z (59)
Kuc Walijski / POL / Klacz / 2011 (7) / - / izabelowata
Tijd Vlijt's Victor / / Bohemian Foxy Five /
- / Elżbieta Greser


Natalia HOFFMANN (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
056,97
3ARMANI RJT (12)
Kuc Conemara / IRL / Wałach / 2014 (4) / S33720041000172 / gniada
Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui / Tequila Rose / Island Lad
- / Zuzanna Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
KJ Ranczo Kołata
064,66
4PASJONATA PAVAROTTI (17)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2011 (7) / 616013610016511 / siwa
Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
Kołodziejek Elżbieta / Małgorzata Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
KJ Ranczo Kołata
067,85
5WASYL (19)
Hucuł / POL / Wałach / 2012 (6) / 616012610204312 / srokata
Halif / Warta
Mariusz Chojnacki / Mateusz Hofman


Joanna WICENTY
-
070,91
6PASJONATA ARNI (52)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2012 (6) / - / ciemnogniada
Rondo's Matador/ / Anja
Jerzy Kołodziejek / Magdalena Jaśkiewicz


Klementyna RENNERT (JM.2004)
niezrzeszony
075,68
7B-FENIX (46)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2013 (5) / 616013610012113 / izabelowata
Linde Hoeve's Optymist / Shamrock Mr. Olivier / B-Food Finezja / Wolling's Dante
Arkadiusz Kasperski / Marta Dąbrowska


Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005)
KJ Michałówka
077,35
8BENITO (49)
KUC / POL / Wałach / 2007 (11) / POL013670142807 / siwa
Nando / Nightstar / Błyskotka / Alibaba
Stefan Kierznowski / Stefan Kierznowski


Maria KARNABAL (Mł.2007)
KJ Podkowa Gruszczyn
876,27
HORTA (70)
KUC / POL / Klacz / 2007 (11) / - / ciemnogniada
PIOŁUN / HULJA
Zieliński Zbigniew / Szkoła Jazdy Konnej Katarzyna Małecka


Kaja KASPROWICZ
KJ Rancho Poznań
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
S-PIORUN (76)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2009 (9) / 616013670129009 / siwa
nn/nn / Sarnau Rainstorm/
Jorg Berning / Iveco Truck Partner


Nell SÓWKA (Mł.2008)
KJ Podkowa Gruszczyn
054,02
PASJONATA ARNI (52)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2012 (6) / - / ciemnogniada
Rondo's Matador/ / Anja
Jerzy Kołodziejek / Magdalena Jaśkiewicz


Klementyna RENNERT (JM.2004)
niezrzeszony
069,22
HORTA (70)
KUC / POL / Klacz / 2007 (11) / - / ciemnogniada
PIOŁUN / HULJA
Zieliński Zbigniew / Szkoła Jazdy Konnej Katarzyna Małecka


Kaja KASPROWICZ
KJ Rancho Poznań
485,60

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
70
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
94 s
Startowało koni
12
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka




ZT-B Zawody w skokach przez przeszkody

Poznań - Hipodrom Wola, 14 lipca 2018
Wydruk: 14-07-2018 19:35:29
2/Mini LL
10:40
(14-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / Mini LL / Z trafieniem w normę czasu
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1ERKAN (21)
Śląska / POL / Wałach / 2004 (14) / POL 008 67 00477 04 / ciemnogniada
Bizon / Elipsina
Jendza Stanislaw / Maria Zaporowska


Mirosława SALAMON (J.2001)
bez klubu
077,07-0,93
2BEL DIOR (71)
SP / POL / Wałach / 2007 (11) / - / srokata
Bawet/ Juror / Daria/ Tik Tak
- / Katarzyna Małecka


Alicja KUCHARSKA
KJ Rancho Poznań
076,79-1,21
3ARMANI RJT (12)
Kuc Conemara / IRL / Wałach / 2014 (4) / S33720041000172 / gniada
Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui / Tequila Rose / Island Lad
- / Zuzanna Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
KJ Ranczo Kołata
079,80+1,80
4DIARADA Z (65)
OLD / POL / Klacz / 2012 (6) / - / ciemnogniada
Diarado / / Vulana L /
- / Elżbieta Greser


Henryk ZIÓŁEK
Cwał Zakrzewo
081,06+3,06
5SELLANO BOY (30)
WLKP / POL / Wałach / 2008 (10) / POL007610112308 / siwa
Chellano's Boy / / Saxonia /
Bartosz Wroński / Dagmara Dolińska


Gabrysia KUCHARSKA (JM.2003)
Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
082,59+4,59
6ONTARIO (60)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) / - / gniada
nn / nn / nn / nn
Inga Klaybor Domańska / Ewa Kamieniarz


Ewa KAMIENIARZ
Cwał Zakrzewo
073,28-4,72
7B-FOOD BOUNTY A-Z (59)
Kuc Walijski / POL / Klacz / 2011 (7) / - / izabelowata
Tijd Vlijt's Victor / / Bohemian Foxy Five /
- / Elżbieta Greser


Natalia HOFFMANN (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
085,10+7,10
8RADOŚĆ Z (66)
SP / POL / Klacz / 2013 (5) / - / gniada
Casino L / Rosaria
Greser Elżbieta / Greser Elżbieta


Henryk ZIÓŁEK
Cwał Zakrzewo
086,40+8,40
9KASTOR (75)
SP / POL / Wałach / 2005 (13) / - / gniada

- / Agata Ochotny


Aleksandra WASILEWSKA (J.2001)
STAJNIA POD LASEM ŁOSINIEC
171,94-6,06
10ROSARIA (62)
SP / POL / Klacz / 2007 (11) / - / kasztanowata
Chef Supreme/ / Rostia/
SK Racot / Elżbieta Greser


Julia LISZYŃSKA (JM.2004)
Cwał Zakrzewo
278,30+0,30
11GENERAŁ (74)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) / - / kasztanowata
. / .
. / .


Magdalena NOWAK
KJ Rancho Poznań
281,27+3,27
12LAVALLO STAR (27)
Hanowerska / GER / Wałach / 2005 (13) / - / ciemnogniada
Litas-Star / Grandacha MDM
- / Beata Rychlik


Nicole PAWLAK (J.2001)
Kj Rancho Poznań
284,68+6,68
13AISZA (73)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2004 (14) / - / jelena
Czandor / Asta
Mariusz Jasiak / Katarzyna Małecka


Marta JASKÓLSKA
KJ Rancho Poznań
292,27+14,27
14CZARDASZ (61)
MŁP / POL / Wałach / 2009 (9) / - / gniada
Chef Supreme / / Chwała /
Ignacy Mariszek / Tina Rzyszkiewicz


Anastazja RZYSZKIEWICZ (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
793,22+15,22
FOKUS (72)
SP / POL / Wałach / 2004 (14) / - / kasztanowata
nn / nn / nn / nn
- / Katarzyna Małecka


Matylda PODHORECKA
KJ Rancho Poznań
elim
MAGNUM (43)
WLKP / POL / Wałach / 2008 (10) / - / kasztanowata
. / .
. / Kuba Rogacki


Nell DYKCIK (Mł.2007)
Bpk
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
AISZA (73)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2004 (14) / - / jelena
Czandor / Asta
Mariusz Jasiak / Katarzyna Małecka


Marta JASKÓLSKA
KJ Rancho Poznań
074,81-3,19
LAVALLO STAR (27)
Hanowerska / GER / Wałach / 2005 (13) / - / ciemnogniada
Litas-Star / Grandacha MDM
- / Beata Rychlik


Nicole PAWLAK (J.2001)
Kj Rancho Poznań
061,68-16,32
GENERAŁ (74)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) / - / kasztanowata
. / .
. / .


Magdalena NOWAK
KJ Rancho Poznań
175,49-2,51
BEL DIOR (71)
SP / POL / Wałach / 2007 (11) / - / srokata
Bawet/ Juror / Daria/ Tik Tak
- / Katarzyna Małecka


Alicja KUCHARSKA
KJ Rancho Poznań
172,15-5,85
KASTOR (75)
SP / POL / Wałach / 2005 (13) / - / gniada

- / Agata Ochotny


Aleksandra WASILEWSKA (J.2001)
STAJNIA POD LASEM ŁOSINIEC
276,03-1,97
FOKUS (72)
SP / POL / Wałach / 2004 (14) / - / kasztanowata
nn / nn / nn / nn
- / Katarzyna Małecka


Matylda PODHORECKA
KJ Rancho Poznań
elim
MAGNUM (43)
WLKP / POL / Wałach / 2008 (10) / - / kasztanowata
. / .
. / Kuba Rogacki


Nell DYKCIK (Mł.2007)
Bpk
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
70
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
78 s
Startowało koni
23
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka




ZT-B Zawody w skokach przez przeszkody

Poznań - Hipodrom Wola, 14 lipca 2018
Wydruk: 14-07-2018 19:35:32
3/LL
12:10
(14-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / LL / Dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1GRAN CHACO (36)
KUC / POL / Ogier / 2008 (10) / POL013610240908 / bułana
Duero PP / Der Feine Lord / Grecja / Split
Jerzy Łukomski / Joanna Liszkowska


Zuzanna LISZKOWSKA (JM.2004)
KJ Podkowa Gruszczyn
048,60034,97
2HINGIS (35)
SP / POL / Ogier / 2000 (18) / - / gniada
Marcus / Highvellya
- / Przemysław Starkowski


Anna DANIELEWICZ
bpk
058,36035,97
3HELVETIA MK (34)
SP / POL / Klacz / 2013 (5) / 616009600246913 / siwa
Rasch / Ramirado / Huanita / Good Luck


Anna DANIELEWICZ
bpk
056,58036,06
4SALMIN (7)
Pełna Krew Angielska / POL / Ogier / 2012 (6) / - / gniada
Masini / Segata
Sekuła / Fortuniak Paweł


Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005)
KJ Michałówka
050,14036,10
5WENTO (20)
SP / POL / Wałach / 2012 (6) / 616 009 69 00135 12 / kara
Marafon / Wenecja
Jasiulek Iwona / Wojciech Markowski


Charlotte DESAILLY-MARKOWSKA
bez klubu
054,30036,58
6MAKAO H (58)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2006 (12) / - / gniada
Landjonker S / Modelka
- / -


Martyna WYPYCHOWSKA (J.2001)
-
054,26038,42
7NIWA (40)
WLKP / POL / Klacz / 2013 (5) / - / kasztanowata
Net / / Parada /
Zenon Kopaniarz / Karolina Foligowska


Karolina FOLIGOWSKA (MJ.1997)
bpk
051,98039,98
8WASYL (19)
Hucuł / POL / Wałach / 2012 (6) / 616012610204312 / srokata
Halif / Warta
Mariusz Chojnacki / Mateusz Hofman


Joanna WICENTY
-
055,32040,94
9ERKAN (21)
Śląska / POL / Wałach / 2004 (14) / POL 008 67 00477 04 / ciemnogniada
Bizon / Elipsina
Jendza Stanislaw / Maria Zaporowska


Mirosława SALAMON (J.2001)
bez klubu
056,67251,26
10ARTEMIDA (63)
WLKP / POL / Klacz / 2010 (8) / 616007610059810 / kasztanowata
Quinnus III / Quidam's Rubin / Artemiza / Cottonclub
SK Racot / Elżbieta Greser


Marta KAPCIŃSKA
Cwał Zakrzewo
047,99435,45
11DIARADA Z (65)
OLD / POL / Klacz / 2012 (6) / - / ciemnogniada
Diarado / / Vulana L /
- / Elżbieta Greser


Henryk ZIÓŁEK
Cwał Zakrzewo
053,43545,73
12SELLANO BOY (30)
WLKP / POL / Wałach / 2008 (10) / POL007610112308 / siwa
Chellano's Boy / / Saxonia /
Bartosz Wroński / Dagmara Dolińska


Gabrysia KUCHARSKA (JM.2003)
Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
048,85546,42
13CAPRIS (57)
HAN / GER / Klacz / 2003 (15) / DE431319836503 / ciemnogniada
Carbid / Calypso II / Suprise / Sao Paulo
Roman Roszkiewicz / Maciej Czajka


Katarzyna FRANKIEWICZ
Bpk
059,61753,68
14CZARDASZ (61)
MŁP / POL / Wałach / 2009 (9) / - / gniada
Chef Supreme / / Chwała /
Ignacy Mariszek / Tina Rzyszkiewicz


Anastazja RZYSZKIEWICZ (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
050,011762,52
15JANOSIK (37)
SP / POL / Wałach / 2004 (14) / POL009611031904 / gniada
Homerus / Jarota
.. / Lipiecka


Julia LIPIECKA (JM.2003)
KJ Podkowa Gruszczyn
448,85
16ROSARIA (62)
SP / POL / Klacz / 2007 (11) / - / kasztanowata
Chef Supreme/ / Rostia/
SK Racot / Elżbieta Greser


Julia LISZYŃSKA (JM.2004)
Cwał Zakrzewo
449,32
17BENITO (49)
KUC / POL / Wałach / 2007 (11) / POL013670142807 / siwa
Nando / Nightstar / Błyskotka / Alibaba
Stefan Kierznowski / Stefan Kierznowski


Maria KARNABAL (Mł.2007)
KJ Podkowa Gruszczyn
450,64
18GOLDQUIDAME L (29)
SP / POL / Klacz / 2011 (7) / 616009610241811 / gniada
Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II / Goldmaedel / Grannus


Dagmara DOLIŃSKA
KJ Złoty Rubin
459,30
19ONTARIO (60)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) / - / gniada
nn / nn / nn / nn
Inga Klaybor Domańska / Ewa Kamieniarz


Ewa KAMIENIARZ
Cwał Zakrzewo
560,08
20ARES (8)
Kuc Connemara / POL / Ogier / 2000 (18) / POL013670000900 / gniada
Fort Doolin / Rory Rudah / Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
Bogdan Jarząbek / Wysoczańska Małgorzata


Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005)
KJ Michałówka
560,96

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
JANOSIK (37)
SP / POL / Wałach / 2004 (14) / POL009611031904 / gniada
Homerus / Jarota
.. / Lipiecka


Julia LIPIECKA (JM.2003)
KJ Podkowa Gruszczyn
051,85037,31
CZARDASZ (61)
MŁP / POL / Wałach / 2009 (9) / - / gniada
Chef Supreme / / Chwała /
Ignacy Mariszek / Tina Rzyszkiewicz


Anastazja RZYSZKIEWICZ (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
048,22146,25
CAPRIS (57)
HAN / GER / Klacz / 2003 (15) / DE431319836503 / ciemnogniada
Carbid / Calypso II / Suprise / Sao Paulo
Roman Roszkiewicz / Maciej Czajka


Katarzyna FRANKIEWICZ
Bpk
056,11252,63

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80/80
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/5
Liczba skoków(Jumps)
8/5
Dystans (m)
320/240
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu(Time allowed)
60/45 s
Startowało koni
23
Ukończyło koni
20
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka




ZT-B Zawody w skokach przez przeszkody

Poznań - Hipodrom Wola, 14 lipca 2018
Wydruk: 14-07-2018 19:35:36
4/L
13:35
(14-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / L / Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BELGIA (41)
Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2011 (7) / - / -
Euripides / Bara
Edmund Idkowiak / Jakub Rogacki


Natalia BANACH
bpk
4446,56
2KARINO (47)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) / POL009670160508 / gniada
Qumball / Kimball / Iskra / Ottis Van't Eikhof
Józef Gacek / Aleksander Dur


Aleksander DUR
bpk
4446,58
3TAJFUN (5)
KUC / POL / Wałach / 2006 (12) / - / siwa
Matrix / / Toffi /
- / Małgorzata Kaczmarek


Natalia CIECIERSKA (J.2000)
brak
4446,60
4NIWA (40)
WLKP / POL / Klacz / 2013 (5) / - / kasztanowata
Net / / Parada /
Zenon Kopaniarz / Karolina Foligowska


Karolina FOLIGOWSKA (MJ.1997)
bpk
4450,95
5HELVETIA MK (34)
SP / POL / Klacz / 2013 (5) / 616009600246913 / siwa
Rasch / Ramirado / Huanita / Good Luck


Anna DANIELEWICZ
bpk
4451,37
6HALNY (14)
WLKP / POL / Ogier / 2013 (5) / - / siwa
Grand Master/ Graff Grannus / Czumen K
Tomikowski Mirosław / Tomikowski Mirosław


Przemysław OLEJNIK
bpk
4459,76
7ARTEMIDA (63)
WLKP / POL / Klacz / 2010 (8) / 616007610059810 / kasztanowata
Quinnus III / Quidam's Rubin / Artemiza / Cottonclub
SK Racot / Elżbieta Greser


Marta KAPCIŃSKA
Cwał Zakrzewo
4345,19
8RAVEN (48)
WKPN / NED / Wałach / 2002 (16) / 009611193002 / gniada
Placido / Animo / Reonetty / Belmondo
- / Marian Nickel


Anna WIĄCEK (J.2001)
St. Grupy Nickel
4352,62
9HINGIS (35)
SP / POL / Ogier / 2000 (18) / - / gniada
Marcus / Highvellya
- / Przemysław Starkowski


Anna DANIELEWICZ
bpk
4053,75
10EMICA (33)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) / - / gniada
CANDIAVOLO / CANTUS / EMANUELLE / LURON
SK Prudnik / Małgorzata Grygier


Filip KAPAŁA
KJ Michałówka
3942,96
11CHAMP ACOR (22)
HOL / GER / Wałach / 2011 (7) / DE421000278311 / siwa
Chin Champ / Chin Chin / Miss Acora F / Acord II
Jan Gottfried Jef / Piotr Gadomski


Marta DĄBROWSKA
bpk
3867,60
12FOREST (42)
KWPN / POL / Wałach / 2010 (8) / - / gniada
- / -
- / Jakub Rogacki


Jakub ROGACKI
bpk
3746,56
13GOLDQUIDAME L (29)
SP / POL / Klacz / 2011 (7) / 616009610241811 / gniada
Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II / Goldmaedel / Grannus


Dagmara DOLIŃSKA
KJ Złoty Rubin
3659,25
14JARBAS (31)
Małopolska / POL / Wałach / 2008 (10) / - / gniada
Bekas / Jawa
Ryszard Wolanin / Dagmara Imiłkowska


Dagmara IMIŁKOWSKA
bpk
3361,77
15P' QUATRO (44)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) / - / gniada
QULESTER / .
. / .


Bartosz CZAPRAŃSKI
KJ Agro-Handel Śrem
3385,64
16TINA (45)
SP / POL / Klacz / 2003 (15) / POL009570049903 / siwa
Silver Dream / Silbersee / Talia / Diament
Władysław Gałęziowski / Aleksander Dur


Aleksander DUR
bpk
3065,75
17CORONA 123 (28)
WESTF / POL / Klacz / 2009 (9) / DE441410837009 / gniada
Coronas / Cornet Obolensky / Raphaela / RTL
Sławomir Zieniewicz / Sławomir Zieniewicz


Dominika ZIENIEWICZ (JM.2004)
KJ Zagórów
2682,05
18GRAN CHACO (36)
KUC / POL / Ogier / 2008 (10) / POL013610240908 / bułana
Duero PP / Der Feine Lord / Grecja / Split
Jerzy Łukomski / Joanna Liszkowska


Zuzanna LISZKOWSKA (JM.2004)
KJ Podkowa Gruszczyn
1691,50
19MAGNEZJA (56)
TS / POL / Klacz / 2011 (7) / 616999680024713 / srokata
nn / nn / nn / nn
Ewelina kowalczyk / Ewelina Kowalczyk


Ewelina KOWALCZYK
bpk
1245,52
KOBI (55)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (12) / - / ciemnogniada
Honwed / / Kastra /
- / Hubert Kaliński


Monika MAJORCZYK
Stajnia Kaliński - LKJ Kiekrz
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
JARBAS (31)
Małopolska / POL / Wałach / 2008 (10) / - / gniada
Bekas / Jawa
Ryszard Wolanin / Dagmara Imiłkowska


Dagmara IMIŁKOWSKA
bpk
4447,01

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
8
Liczba skoków(Jumps)
8
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
60 s
Startowało koni
21
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka




ZT-B Zawody w skokach przez przeszkody

Poznań - Hipodrom Wola, 14 lipca 2018
Wydruk: 14-07-2018 19:35:39
5/P
15:00
(14-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / P / Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 5 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DIE KLEINE LADY (16)
Węgierski Koń Sportowy / HUN / Klacz / 2009 (9) / HUNKMF092440220 / siwa
Der Kleine Lord / Lord / Nadaly / Aldato-1
Szigeti - Centrum KFT / Kornelia Smura


Kornelia SMURA (JM.2005)
bpk
063,55
2EMICA (33)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) / - / gniada
CANDIAVOLO / CANTUS / EMANUELLE / LURON
SK Prudnik / Małgorzata Grygier


Filip KAPAŁA
KJ Michałówka
067,49
3HALNY (14)
WLKP / POL / Ogier / 2013 (5) / - / siwa
Grand Master/ Graff Grannus / Czumen K
Tomikowski Mirosław / Tomikowski Mirosław


Przemysław OLEJNIK
bpk
071,89
4KOBI (55)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (12) / - / ciemnogniada
Honwed / / Kastra /
- / Hubert Kaliński


Monika MAJORCZYK
Stajnia Kaliński - LKJ Kiekrz
457,72
5TINA (45)
SP / POL / Klacz / 2003 (15) / POL009570049903 / siwa
Silver Dream / Silbersee / Talia / Diament
Władysław Gałęziowski / Aleksander Dur


Aleksander DUR
bpk
471,67
6CHAMP ACOR (22)
HOL / GER / Wałach / 2011 (7) / DE421000278311 / siwa
Chin Champ / Chin Chin / Miss Acora F / Acord II
Jan Gottfried Jef / Piotr Gadomski


Marta DĄBROWSKA
bpk
473,85
7TAJFUN (5)
KUC / POL / Wałach / 2006 (12) / - / siwa
Matrix / / Toffi /
- / Małgorzata Kaczmarek


Natalia CIECIERSKA (J.2000)
brak
478,79
8BELGIA (41)
Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2011 (7) / - / -
Euripides / Bara
Edmund Idkowiak / Jakub Rogacki


Natalia BANACH
bpk
861,69
9LARINA (23)
NRPS / POL / Klacz / 2009 (9) / 528008090178909 / siwa
U2 / Guidam / Zarina / Vito Van De Paardenwinning
D. Schaper / Piotr Gadomski i Marta Dąbrowska


Marta DĄBROWSKA
bpk
862,86
10CORONA 123 (28)
WESTF / POL / Klacz / 2009 (9) / DE441410837009 / gniada
Coronas / Cornet Obolensky / Raphaela / RTL
Sławomir Zieniewicz / Sławomir Zieniewicz


Dominika ZIENIEWICZ (JM.2004)
KJ Zagórów
868,98
11RAVEN (48)
WKPN / NED / Wałach / 2002 (16) / 009611193002 / gniada
Placido / Animo / Reonetty / Belmondo
- / Marian Nickel


Anna WIĄCEK (J.2001)
St. Grupy Nickel
982,51
12P' QUATRO (44)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) / - / gniada
QULESTER / .
. / .


Bartosz CZAPRAŃSKI
KJ Agro-Handel Śrem
1191,13
13FOREST (42)
KWPN / POL / Wałach / 2010 (8) / - / gniada
- / -
- / Jakub Rogacki


Jakub ROGACKI
bpk
1275,21
14MAGNEZJA (56)
TS / POL / Klacz / 2011 (7) / 616999680024713 / srokata
nn / nn / nn / nn
Ewelina kowalczyk / Ewelina Kowalczyk


Ewelina KOWALCZYK
bpk
1668,88
15KARINO (47)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) / POL009670160508 / gniada
Qumball / Kimball / Iskra / Ottis Van't Eikhof
Józef Gacek / Aleksander Dur


Aleksander DUR
bpk
2392,65

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
120
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
81 s
Startowało koni
15
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Mirosław Szłapka