ZT-B Jeździecki Puchar Powiatu Chodzieskiego - Junior 2018r

Podstolice, 1 lipca 2018
Wydruk: 01-07-2018 21:49:44
2/Debiuty

(01-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / Debiuty / Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - wys. przeszkód do 40cm
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ZENIT (3)




Wiktoria KWAŚNA
Stajnia AGRO
079,83
1NIEBO (35)
Pełna Krew Angielska / POL / Wałach / 2007 (11) /
- / ciemnogniada / Don Corleone (GB) / Nikandra
Maja Hampel-Bochińska / Sandra Białobrzeska


Maja JANKOWIAK (Mł.2008)
Bez przynależności klubowej
047,30
1NIEBO (35)
Pełna Krew Angielska / POL / Wałach / 2007 (11) /
- / ciemnogniada / Don Corleone (GB) / Nikandra
Maja Hampel-Bochińska / Sandra Białobrzeska


Maja JANKOWIAK (Mł.2008)
Bez przynależności klubowej
048,39
1MILUŚ (5)
KUC / POL / Wałach / 2001 (17) /
- / kasztanowata / NN / NN
NN / Aleksandra Suda


Wiktoria KUFEL (Mł.2007)
Stajnia ARGO
068,44
1DEJLI (27)
KUC / POL / Klacz / 2012 (6) /
616999640074612 / siwa / NN / NN
Hoppe Andrzej / Hoppe Andrzej


Aleksandra HOPPE (J.2002)
brak
051,58
1AMEBA (36)
KUC / POL / Klacz / 2013 (5) /
616013680046313 / bułana / Ami / Burza
Marczak Jan / Magdalena Wroczyńska


Nicole SOCHACKA (JM.2006)
K.J. RUNOWO
056,44
1BUBA (14)
NN / POL / Wałach / 2012 (6) /
- / inna / nn / nn
Anna Skrzypczak / Anna Skrzypczak


Agata SKRZYPCZAK (Mł.2008)
Złoty Rubin
055,23
1AMEBA (36)
KUC / POL / Klacz / 2013 (5) /
616013680046313 / bułana / Ami / Burza
Marczak Jan / Magdalena Wroczyńska


Nicole SOCHACKA (JM.2006)
K.J. RUNOWO
056,20
1TAJGA (53)




Nadia DZIEDZIEJKO
071,36
1TAJGA (53)




Nadia DZIEDZIEJKO
082,97
11MILUŚ (5)
KUC / POL / Wałach / 2001 (17) /
- / kasztanowata / NN / NN
NN / Aleksandra Suda


Amelia NIEPOLSKA
Stajnia AGRO
475,26
11ALICJA (6)
Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2008 (10) /
- / kara / NN / NN
NN / Aleksandra Suda


Faustyna SZMANIA (JM.2004)
Stajnia ARGO
4116,64
11CEKIN (7)




Marcel SOFOREK
Stajnia AGRO
468,88
11BUBA (14)
NN / POL / Wałach / 2012 (6) /
- / inna / nn / nn
Anna Skrzypczak / Anna Skrzypczak


Agata SKRZYPCZAK (Mł.2008)
Złoty Rubin
460,70
11ABBAS (52)




Samanta KAWALEC (JM.2003)
Ośrodek Jeździecki Lipowy Dwór
475,72
11ABBAS (52)




Samanta KAWALEC (JM.2003)
Ośrodek Jeździecki Lipowy Dwór
448,68
17CEKIN (7)




Marcel SOFOREK
Stajnia AGRO
1281,79
ALICJA (6)
Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2008 (10) /
- / kara / NN / NN
NN / Aleksandra Suda


Patrycja KOPYDŁOWSKA
Stajnia AGRO
REZ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
40
Liczba przeszkód(Obstacles)
7
Liczba skoków(Jumps)
7
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Dawid Rakoczy




ZT-B Jeździecki Puchar Powiatu Chodzieskiego - Junior 2018r

Podstolice, 1 lipca 2018
Wydruk: 01-07-2018 21:49:46
3/Mini LL

(01-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / Mini LL / Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 60cm
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1NIEBO (35)
Pełna Krew Angielska / POL / Wałach / 2007 (11) /
- / ciemnogniada / Don Corleone (GB) / Nikandra
Maja Hampel-Bochińska / Sandra Białobrzeska


Sandra BIAŁOBRZESKA
Bez przynależności klubowej
077,97-0,03
2ASKANA (47)
Z / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / gniada / Aramis z / Iza
Tomasz Browarski / Anna Jasińska


Barbara JASIŃSKA (JM.2004)
Sokół Damasławek
079,60+1,60
3DIABLO GRAN (11)
OLD / POL / Wałach / 2013 (5) /
DE433334047413 / kara / Diardo / Diamant De Semilly / Jeddah P. / Verdi
Klub Jeździecki Złoty Rubin / Paweł Kruszyk


Zofia UNDRYCH (JM.2004)
Złoty Rubin
080,57+2,57
4MIKEL (41)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2012 (6) /
- / gniada / Bolshoi / Miss Lady
Krystian Ograbek / Krystian Ograbek


Daria WIKA (JM.2003)
Fundacja Karino
072,23-5,77
5KARA (16)
. / POL / Klacz / 0000 /
- / ciemnogniada / . / .
. / .


Anna KEPA
.
072,17-5,83
6DEJLI (27)
KUC / POL / Klacz / 2012 (6) /
616999640074612 / siwa / NN / NN
Hoppe Andrzej / Hoppe Andrzej


Aleksandra HOPPE (J.2002)
brak
071,07-6,93
7CASINO (37)
KUC / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
Magdalena Wroczyńska / Magdalena Wroczyńska


Hanna WIKIEŁ (JM.2005)
Stajnia Runowo
070,50-7,50
8DILERKA (48)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / siwa / Cameron / Delia sp po Baby Bid xx
Lewandowski Kazimierz / Janusz Adamski


Wioleta ADAMSKA (JM.2003)
Sokół Damasławek
069,57-8,43
9JUBELL (18)
. / POL / Wałach / 1111 /
- / siwa / nn / nn
. / lauk


Kornelia GORNICKA
.
069,39-8,61
10KARA (16)
. / POL / Klacz / 0000 /
- / ciemnogniada / . / .
. / .


Anna KEPA
.
067,61-10,39
11KADET (10)
Haflingerska / POL / Ogier / 2002 (16) /
- / kasztanowata / NN / NN
NN / Joanna Zwierzykowska


Michalina ZWIERZYKOWSKA (JM.2004)
bpk
067,54-10,46
12HEIKE (34)
Meklemburska / DEU / Klacz / 2014 (4) /
- / kasztanowata / Mekl. Pony / Mekl. Pony
Jörg Heidtmann / Kornelia Bąkowska


Kornelia BĄKOWSKA (JM.2003)
Towarzystwo Przyjaciół Skórki KJ Gonitwa
067,43-10,57
13JUBELL (18)
. / POL / Wałach / 1111 /
- / siwa / nn / nn
. / lauk


Kornelia GORNICKA
.
066,38-11,62
14RAIKEN (40)
KUC / POL / Wałach / 2012 (6) /
- / kara / Bolshoi / Favoritas / Rachel V. D. Langenhorst /
Krystian Ograbek / Krystian Ograbek


Daria WIKA (JM.2003)
Fundacja Karino
065,53-12,47
15COSTA SERENA (17)
KUC / POL / Klacz / 1111 /
nn / gniada / , / ,
, / ,


Sandra PAWLAK
.
064,98-13,02
16DEJLI (27)
KUC / POL / Klacz / 2012 (6) /
616999640074612 / siwa / NN / NN
Hoppe Andrzej / Hoppe Andrzej


Aleksandra HOPPE (J.2002)
brak
170,69-7,31
17KADET (10)
Haflingerska / POL / Ogier / 2002 (16) /
- / kasztanowata / NN / NN
NN / Joanna Zwierzykowska


Michalina ZWIERZYKOWSKA (JM.2004)
bpk
169,61-8,39
18COSTA SERENA (17)
KUC / POL / Klacz / 1111 /
nn / gniada / , / ,
, / ,


Sandra PAWLAK
.
165,42-12,58
19WISTERIA (39)
KUC / POL / Klacz / 2000 (18) /
- / srokata / Wawel / Wenus
Marian Siejak / Kamila Pytlak


Sara PYTLAK (J.2001)
stajnia prywatna
281,57+3,57
20LOTOS (8)




Natasza DOBRZYKOWSKA (JM.2004)
Stajnia ARGO
291,59+13,59
21LOTOS (8)




Olga DOBRZYKOWSKA
Stania AGRO
6100,19+22,19
HEIKE (34)
Meklemburska / DEU / Klacz / 2014 (4) /
- / kasztanowata / Mekl. Pony / Mekl. Pony
Jörg Heidtmann / Kornelia Bąkowska


Kornelia BĄKOWSKA (JM.2003)
Towarzystwo Przyjaciół Skórki KJ Gonitwa
REZ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
60
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
78 s
Startowało koni
22
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Dawid Rakoczy




ZT-B Jeździecki Puchar Powiatu Chodzieskiego - Junior 2018r

Podstolice, 1 lipca 2018
Wydruk: 01-07-2018 21:49:48
4/LL

(01-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / LL / Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1DESPERADO (13)
HAN / GER / Wałach / 2010 (8) /
DE 431310147610 / gniada / Desperados/Moheba Zirkon / Elvira
Raimund Vorwerk / Natalia Przybył


Jakub JAROSZ (JM.2003)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
070,05+0,05
2WALENCJA (26)
KUC / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / - / . / .
. / .


Amelia GORNICKA
.
069,79-0,21
3BIEDRONKA (33)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
POL009610141608 / gniada / Concert / Concetto / Biełka / Eltor
Ryszard Bąkowski / Ryszard Bąkowski


Kornelia BĄKOWSKA (JM.2003)
Towarzystwo Przyjaciół Skórki KJ Gonitwa
069,56-0,44
4ASKANA (47)
Z / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / gniada / Aramis z / Iza
Tomasz Browarski / Anna Jasińska


Barbara JASIŃSKA (JM.2004)
Sokół Damasławek
069,53-0,47
5RAIKEN (40)
KUC / POL / Wałach / 2012 (6) /
- / kara / Bolshoi / Favoritas / Rachel V. D. Langenhorst /
Krystian Ograbek / Krystian Ograbek


Daria WIKA (JM.2003)
Fundacja Karino
067,63-2,37
6KWISEPPE (21)
SP / POL / Wałach / 2222 /
- / gniada / w / e
2 / 1


Angelika PAWLAK
,
066,66-3,34
7DIABLO GRAN (11)
OLD / POL / Wałach / 2013 (5) /
DE433334047413 / kara / Diardo / Diamant De Semilly / Jeddah P. / Verdi
Klub Jeździecki Złoty Rubin / Paweł Kruszyk


Zofia UNDRYCH (JM.2004)
Złoty Rubin
063,91-6,09
8MARKIZA (22)
.. / POL / Klacz / 1919 /
- / ciemnogniada / . / .
. / .


Ryszard PIATEK
.
061,48-8,52
9NIEBO (35)
Pełna Krew Angielska / POL / Wałach / 2007 (11) /
- / ciemnogniada / Don Corleone (GB) / Nikandra
Maja Hampel-Bochińska / Sandra Białobrzeska


Sandra BIAŁOBRZESKA
Bez przynależności klubowej
269,37-0,63
10ORENA (29)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2013 (5) /
616009670029713 / gniada / Lenon L / Olivia Plus-s
Drabiński Roman / Janusz Grzewiński


Janusz GRZEWIŃSKI
brak
269,18-0,82
11AKT (19)
TRAK / POL / Wałach / 2002 (16) /
- / - / . / .
. / .


Marta BRONNENBERG
Budzyński KS Kłos
273,51+3,51
12CASINO (37)
KUC / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
Magdalena Wroczyńska / Magdalena Wroczyńska


Hanna WIKIEŁ (JM.2005)
Stajnia Runowo
265,17-4,83
13DILERKA (48)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / siwa / Cameron / Delia sp po Baby Bid xx
Lewandowski Kazimierz / Janusz Adamski


Wioleta ADAMSKA (JM.2003)
Sokół Damasławek
275,30+5,30
14BALUZINO (30)
WLKP / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / ciemnogniada / Biskwit / / Belinda /
Kamila Hamerlińska / Mateusz Bulak


Marta BULAK
bpk
376,58+6,58
15MIKEL (41)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2012 (6) /
- / gniada / Bolshoi / Miss Lady
Krystian Ograbek / Krystian Ograbek


Daria WIKA (JM.2003)
Fundacja Karino
382,70+12,70
DESPERADO (13)
HAN / GER / Wałach / 2010 (8) /
DE 431310147610 / gniada / Desperados/Moheba Zirkon / Elvira
Raimund Vorwerk / Natalia Przybył


Emilia SKRZECZKOWSKA (JM.2006)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
ELI
GUIDO (20)
. / POL / Wałach / 1234 /
- / gniada / mm / mm
aa / ..


Angelika TESKA
.
ELI
RAGGIO DI SPERANZA (31)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / ciemnogniada / Cytolog / Reakcja
Magdalena Jeżewska / Marek Przywara


Aleksandra PIOTROWSKA (J.2002)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
ELI
LILAK (9)
Haflinger / POL / Wałach / 2005 (13) /
- / kasztanowata / Niko / / Lila /
Ireneusz Walczak / Joanna Zwierzykowska


Michalina ZWIERZYKOWSKA (JM.2004)
bpk
ELI
KARTAGO (32)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / kasztanowata / Top Gun / / Kariera /
Urszula i Kazimierz Kosakowscy / Małgorzata Sokołowicz


Małgorzata SOKOŁOWICZ
KJ Sokół Damasławek
ELI
WISTERIA (39)
KUC / POL / Klacz / 2000 (18) /
- / srokata / Wawel / Wenus
Marian Siejak / Kamila Pytlak


Sara PYTLAK (J.2001)
stajnia prywatna
REZ
RAGGIO DI SPERANZA (31)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / ciemnogniada / Cytolog / Reakcja
Magdalena Jeżewska / Marek Przywara


Maja PRZYBYŁ (J.2000)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
REZ

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
AKT (19)
TRAK / POL / Wałach / 2002 (16) /
- / - / . / .
. / .


Marta BRONNENBERG
Budzyński KS Kłos
067,79-2,21
WALENCJA (26)
KUC / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / - / . / .
. / .


Amelia GORNICKA
.
058,93-11,07
KWISEPPE (21)
SP / POL / Wałach / 2222 /
- / gniada / w / e
2 / 1


Angelika PAWLAK
,
265,54-4,46
MARKIZA (22)
.. / POL / Klacz / 1919 /
- / ciemnogniada / . / .
. / .


Ryszard PIATEK
.
377,05+7,05
LILAK (9)
Haflinger / POL / Wałach / 2005 (13) /
- / kasztanowata / Niko / / Lila /
Ireneusz Walczak / Joanna Zwierzykowska


Michalina ZWIERZYKOWSKA (JM.2004)
bpk
380,19+10,19

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
405
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
70 s
Startowało koni
27
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Dawid Rakoczy




ZT-B Jeździecki Puchar Powiatu Chodzieskiego - Junior 2018r

Podstolice, 1 lipca 2018
Wydruk: 01-07-2018 21:49:51
5/L

(01-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / L / Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
(Competition No: 5 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KLARA-W (25)
. / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / ciemnogniada / cc / xx
q / aa


Klementyna CAJSKE (JM.2003)
Budzyński KS Kłos
4435,61
2ZANTOS (50)




Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
4439,62
3FESTA (24)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / - / . / .
. / .


Aleksander LAUK (JM.2004)
Budzyński KS Kłos
4440,12
4DIABLO GRAN (11)
OLD / POL / Wałach / 2013 (5) /
DE433334047413 / kara / Diardo / Diamant De Semilly / Jeddah P. / Verdi
Klub Jeździecki Złoty Rubin / Paweł Kruszyk


Zofia UNDRYCH (JM.2004)
Złoty Rubin
4442,05
5CUIDAMME (28)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL00961022710 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Centuria / Lavendel
Michał Szafryna / Janusz Kiciński


Janusz KICIŃSKI
KJ Profil Piła
4444,62
6JULIO ENKEL (51)




Wojciech DAHLKE
4456,06
7BIEDRONKA (33)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
POL009610141608 / gniada / Concert / Concetto / Biełka / Eltor
Ryszard Bąkowski / Ryszard Bąkowski


Kornelia BĄKOWSKA (JM.2003)
Towarzystwo Przyjaciół Skórki KJ Gonitwa
4156,20
8KRESKA (49)
KM / POL / Klacz / 2010 (8) /
616013640040510 / kasztanowata / Fikus / Angelo / Kuszka / Oktan
Katarzyna Mażulis / Jan Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
4055,08
9KONFETTI (46)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
616009680101608 / gniada / Contendor / Contendro I / Księżniczka / Escudo
Aleksandra Klamecka / Sebastian Jach


Natalia KOSSOWSKA (J.2000)
KJ Sokół Damasławek
3838,35
10EX LIBRIS GOLD Z (15)
ZANG / POL / Ogier / 2013 (5) /
056015Z55508213 / gniada / Eldorado Van De Zeshoek / Clinton / Centuria / Lavendel
Michał Szafryna / Michał Szafryna


Michał SZAFRYNA
Budzyński KS Kłos
3854,79
11ORBITA (44)
WLKP / POL / Klacz / 2007 (11) /
007520068307 / kara / Mariot / / Orenda /
Marian Gilas / Dariusz Stochaj


Julia STOCHAJ (J.2002)
Leśna Podkowa Rychlik
3740,70
12CAVALDOS (38)
Holsztyńska / POL / Wałach / 2010 (8) /
DE421000082010 / gniada / Canto / Noblesse XVII
Feldhaus Henrike / Kacper Stefaniak


Kacper STEFANIAK (J.2001)
Stajnia Ostrowo Młyn
3465,23
13ORENA (29)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2013 (5) /
616009670029713 / gniada / Lenon L / Olivia Plus-s
Drabiński Roman / Janusz Grzewiński


Janusz GRZEWIŃSKI
brak
3252,87
14DESPERADO (13)
HAN / GER / Wałach / 2010 (8) /
DE 431310147610 / gniada / Desperados/Moheba Zirkon / Elvira
Raimund Vorwerk / Natalia Przybył


Agata PRZYBYŁ (J.2001)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
055,05
CAREA (23)
CC / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / gniada / Chacco Fly / Carewna
,, / ,,


Jeroen BRONNENBERG
Budzyński KS Kłos
ELI

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
EX LIBRIS GOLD Z (15)
ZANG / POL / Ogier / 2013 (5) /
056015Z55508213 / gniada / Eldorado Van De Zeshoek / Clinton / Centuria / Lavendel
Michał Szafryna / Michał Szafryna


Michał SZAFRYNA
Budzyński KS Kłos
4448,44

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
8
Liczba skoków(Jumps)
8
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
62 s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Dawid Rakoczy




ZT-B Jeździecki Puchar Powiatu Chodzieskiego - Junior 2018r

Podstolice, 1 lipca 2018
Wydruk: 01-07-2018 21:49:53
6/L

(01-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 6 / L / Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - GRAND PRIX Gminy Budzyń
(Competition No: 6 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1KLARA-W (25)
. / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / ciemnogniada / cc / xx
q / aa


Klementyna CAJSKE (JM.2003)
Budzyński KS Kłos
052,03034,39
2ZANTOS (50)




Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
050,49037,02
3JULIO ENKEL (51)




Wojciech DAHLKE
064,25046,07
4KONFETTI (46)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
616009680101608 / gniada / Contendor / Contendro I / Księżniczka / Escudo
Aleksandra Klamecka / Sebastian Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
058,15433,72
5FESTA (24)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / - / . / .
. / .


Aleksander LAUK (JM.2004)
Budzyński KS Kłos
053,06435,79
6CUIDAMME (28)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL00961022710 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Centuria / Lavendel
Michał Szafryna / Janusz Kiciński


Janusz KICIŃSKI
KJ Profil Piła
053,40442,35
7MISTRAL (45)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) /
616009610136211 / gniada / Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra / Miss Monroe / Landor S
Przemysław Piskorek / Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
057,91444,46
8CAREA (23)
CC / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / gniada / Chacco Fly / Carewna
,, / ,,


Jeroen BRONNENBERG
Budzyński KS Kłos
465,00
9KRESKA (49)
KM / POL / Klacz / 2010 (8) /
616013640040510 / kasztanowata / Fikus / Angelo / Kuszka / Oktan
Katarzyna Mażulis / Jan Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
866,89
10ORBITA (44)
WLKP / POL / Klacz / 2007 (11) /
007520068307 / kara / Mariot / / Orenda /
Marian Gilas / Dariusz Stochaj


Julia STOCHAJ (J.2002)
Leśna Podkowa Rychlik
1654,74
CAVALDOS (38)
Holsztyńska / POL / Wałach / 2010 (8) /
DE421000082010 / gniada / Canto / Noblesse XVII
Feldhaus Henrike / Kacper Stefaniak


Kacper STEFANIAK (J.2001)
Stajnia Ostrowo Młyn
ELI

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
CAVALDOS (38)
Holsztyńska / POL / Wałach / 2010 (8) /
DE421000082010 / gniada / Canto / Noblesse XVII
Feldhaus Henrike / Kacper Stefaniak


Kacper STEFANIAK (J.2001)
Stajnia Ostrowo Młyn
2290,50

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
405
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
70 s
Startowało koni
12
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Dawid Rakoczy