ZT-B Jeździecki Puchar Powiatu Chodzieskiego - JUNIOR 2018 - Etap II

Milcz, 29 lipca 2018
Wydruk: 29-07-2018 22:05:17
1/Pony Games
10:00
(29-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / Pony Games / Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FIONA (31)
KUC / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Michalina JACH (Mł.2010)
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
012,37
1TADZIK (21)
KUC / POL / Wałach / 2005 (13) /
616999610268105 / srokata / NN / NN
NN / Michał Krzeszewski


Jan KRZESZEWSKI (Mł.2010)
Sekcja Jeździecka Turzyn
012,37
1FIONA (31)
KUC / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Martyna JACH (Mł.2015)
Stajnia wapno
010,28
1TADZIK (21)
KUC / POL / Wałach / 2005 (13) /
616999610268105 / srokata / NN / NN
NN / Michał Krzeszewski


Jan KRZESZEWSKI (Mł.2010)
Sekcja Jeździecka Turzyn
012,37

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Dawid Rakoczy




ZT-B Jeździecki Puchar Powiatu Chodzieskiego - JUNIOR 2018 - Etap II

Milcz, 29 lipca 2018
Wydruk: 29-07-2018 22:05:19
2/Debiuty

(29-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / Debiuty / Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FIONA (31)
KUC / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Michalina JACH (Mł.2010)
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
062,69
1MILUŚ (14)
KUC / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / kasztanowata / nn / nn
nn / Aleksandra Suda


Amelia NIEPOLSKA (JM.2006)
Stajnia ARGO
092,76
1MILUŚ (14)
KUC / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / kasztanowata / nn / nn
nn / Aleksandra Suda


Patrycja KOPYDŁOWSKA (JM.2003)
Stajnia ARGO
070,29
1DEJLI (11)
KUC / POL / Klacz / 2012 (6) /
616999640074612 / siwa / NN / NN
Hoppe Andrzej / Hoppe Andrzej


Aleksandra HOPPE (J.2002)
brak
060,45
5CEKIN (16)
KUC / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / srokata / nn / nn
nn / Jacek Soforek


Marcel SOFOREK (Mł.2010)
Stajnia ARGO
470,93
6TADZIK (21)
KUC / POL / Wałach / 2005 (13) /
616999610268105 / srokata / NN / NN
NN / Michał Krzeszewski


Tatiana KĘDZIORA (Mł.2008)
Sekcja Jeździecka Turzyn
12111,97
6AARON (8)
Haflinger / GER / Wałach / 2011 (7) /
- / izabelowata / Aaronstein / Uta
Erika und Reinhard Bickmann Landwirtschafts / Agnieszka Dreczka


Agnieszka DRECZKA
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
1284,62
8PORTOS (15)
WLKP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / tarantowata / NN / NN
NN / Aleksandra Suda


Wiktoria KUFEL (JM.2006)
Stajnia ARGO
16200,61
8ABBAS (17)
Duży Koń Bez Przynależności Ra / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / kara / nn / nn
nn / Marzena Deneszewska


Samanta KAWALEC (JM.2003)
Ośrodek Jeździecki Lipowy Dwór
16143,66
8ABBAS (17)
Duży Koń Bez Przynależności Ra / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / kara / nn / nn
nn / Marzena Deneszewska


Samanta KAWALEC (JM.2003)
Ośrodek Jeździecki Lipowy Dwór
16110,90
AARON (8)
Haflinger / GER / Wałach / 2011 (7) /
- / izabelowata / Aaronstein / Uta
Erika und Reinhard Bickmann Landwirtschafts / Agnieszka Dreczka


Aleksandra PIOTROWSKA (J.2002)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
ELI
TADZIK (21)
KUC / POL / Wałach / 2005 (13) /
616999610268105 / srokata / NN / NN
NN / Michał Krzeszewski


Tatiana KĘDZIORA (Mł.2008)
Sekcja Jeździecka Turzyn
ELI
CEKIN (16)
KUC / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / srokata / nn / nn
nn / Jacek Soforek


Marcel SOFOREK (Mł.2010)
Stajnia ARGO
ELI
BLACKY (34)




Nadia PAPROCKA
ELI
BLACKY (34)




Nadia PAPROCKA
ELI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
8
Liczba skoków(Jumps)
8
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
15
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Dawid Rakoczy




ZT-B Jeździecki Puchar Powiatu Chodzieskiego - JUNIOR 2018 - Etap II

Milcz, 29 lipca 2018
Wydruk: 29-07-2018 22:05:21
3/Mini LL

(29-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / Mini LL / Z trafieniem w normę czasu - wys. przeszkód do 60cm
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1KARENINA (10)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / gniada / Bolshoi / Kolonia
STADNINA KONI W DOBRZYNIEWIE SP. Z O.O. / Jakub Szejner


Aleksandra SZEJNER (J.2001)
bpk
068,10-5,90
2KORDIAN (18)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2002 (16) /
- / kasztanowata / Kober / NN
Marzena Deneszewska / Marzena Deneszewska


Aleksandra DOBAK (J.2001)
OJ Lipowy Dwór
067,16-6,84
3LUKSJA (7)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2007 (11) /
- / ciemnogniada / Azer / Laguna
Jan Jeziorny / Natalia Przybył


Agata PRZYBYŁ (J.2001)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
064,05-9,95
4RAIKEN (12)
KUC / POL / Wałach / 2012 (6) /
- / kara / Bolshoi / Favoritas / Rachel V. D. Langenhorst /
Krystian Ograbek / Krystian Ograbek


Daria WIKA (JM.2003)
Fundacja Karino
088,95+14,95
5KORDIAN (18)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2002 (16) /
- / kasztanowata / Kober / NN
Marzena Deneszewska / Marzena Deneszewska


Aleksandra DOBAK (J.2001)
OJ Lipowy Dwór
168,88-5,12
6LUKSJA (7)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2007 (11) /
- / ciemnogniada / Azer / Laguna
Jan Jeziorny / Natalia Przybył


Aleksandra PIOTROWSKA (J.2002)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
164,12-9,88
7DESPERADO (6)
HAN / GER / Wałach / 2010 (8) /
DE 431310147610 / gniada / Desperados/Moheba Zirkon / Elvira
Raimund Vorwerk / Natalia Przybył


Maja PRZYBYŁ (J.2000)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
161,72-12,28
8CAPRI (13)
WLKP / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / ciemnogniada / nn / nn
Aleksandra Suda / Aleksandra Suda


Natasza DOBRZYKOWSKA (JM.2004)
Stajnia ARGO
394,64+20,64
9DEJLI (11)
KUC / POL / Klacz / 2012 (6) /
616999640074612 / siwa / NN / NN
Hoppe Andrzej / Hoppe Andrzej


Aleksandra HOPPE (J.2002)
brak
3100,15+26,15
10CAPRI (13)
WLKP / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / ciemnogniada / nn / nn
Aleksandra Suda / Aleksandra Suda


Olga DOBRZYKOWSKA (JM.2004)
Stajnia ARGO
598,96+24,96

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
60
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
74 s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Dawid Rakoczy




ZT-B Jeździecki Puchar Powiatu Chodzieskiego - JUNIOR 2018 - Etap II

Milcz, 29 lipca 2018
Wydruk: 29-07-2018 22:05:23
4/LL

(29-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / LL / Z trafieniem w normę czasu - wys. przeszkód do 80cm
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1POWERSTAR CAPITAN (32)
DRP / GER / Wałach / 2012 (6) /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Zuzanna SKOCZYLAS (J.2002)
KJ Sokół Damasławek
068,76-5,24
2DESPERADO (6)
HAN / GER / Wałach / 2010 (8) /
DE 431310147610 / gniada / Desperados/Moheba Zirkon / Elvira
Raimund Vorwerk / Natalia Przybył


Emilia SKRZECZKOWSKA (JM.2006)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
066,05-7,95
3SIMON (36)




Aleksandra GEBLER
065,34-8,66
4GLOSA (5)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2006 (12) /
- / gniada / Szron / Gligenia II
Stadnina Koni Ochaby Sp.z o.o. / Przemysław Dereziński


Natalia DEREZIŃSKA
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
086,72+12,72
5RAIKEN (12)
KUC / POL / Wałach / 2012 (6) /
- / kara / Bolshoi / Favoritas / Rachel V. D. Langenhorst /
Krystian Ograbek / Krystian Ograbek


Daria WIKA (JM.2003)
Fundacja Karino
175,63+1,63
6FRUGO (37)




Grzegorz SZUBERT
171,59-2,41
7GLOSA (5)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2006 (12) /
- / gniada / Szron / Gligenia II
Stadnina Koni Ochaby Sp.z o.o. / Przemysław Dereziński


Agata PRZYBYŁ (J.2001)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
166,46-7,54
8LUKSJA (7)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2007 (11) /
- / ciemnogniada / Azer / Laguna
Jan Jeziorny / Natalia Przybył


Maja PRZYBYŁ (J.2000)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
164,91-9,09
9DESPERADO (6)
HAN / GER / Wałach / 2010 (8) /
DE 431310147610 / gniada / Desperados/Moheba Zirkon / Elvira
Raimund Vorwerk / Natalia Przybył


Agata PIĄTEK (J.2001)
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
269,56-4,44
10SUAREZ (38)




Jan PTASZYŃSKI
290,02+16,02
11KARENINA (10)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / gniada / Bolshoi / Kolonia
STADNINA KONI W DOBRZYNIEWIE SP. Z O.O. / Jakub Szejner


Aleksandra SZEJNER (J.2001)
bpk
377,88+3,88
KARTAGO (4)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / kasztanowata / Top Gun / / Kariera /
Urszula i Kazimierz Kosakowscy / Małgorzata Sokołowicz


Małgorzata SOKOŁOWICZ
KJ Sokół Damasławek
ELI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
74 s
Startowało koni
12
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Dawid Rakoczy




ZT-B Jeździecki Puchar Powiatu Chodzieskiego - JUNIOR 2018 - Etap II

Milcz, 29 lipca 2018
Wydruk: 29-07-2018 22:05:25
5/L

(29-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / L / Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - do 100cm
(Competition No: 5 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ANTEK (33)
KUC / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / siwa / nn / nn / nn / nn
Stajnia Wapno Jan Jach / Stajnia Wapno Jan Jach


Zuzanna SKOCZYLAS (J.2002)
KJ Sokół Damasławek
4447,62
2CHARYZMA (39)




Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
4447,81
3SUAREZ (38)




Jan PTASZYŃSKI
4457,72
4JULIO ENKEL (35)




Aleksandra GEBLER
4461,04
5MOHITO (22)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / gniada / Van Damme / Miss Lady
Krystian Ograbek / Krystian Ograbek


Daria WIKA
4358,72
6DILERKA (20)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / siwa / Cameron / / Delia / Baby Bid
Kazimierz Lewandowski / Janusz Adamski


Wioleta ADAMSKA (JM.2003)
SJ Turzyn
3949,72
7SIMON (36)




Aleksandra GEBLER
3861,39
8CUIDAMME (3)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL00961022710 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Centuria / Lavendel
Michał Szafryna / Janusz Kiciński


Janusz KICIŃSKI
KJ Profil Piła
3753,55
9POWERSTAR CAPITAN (32)
DRP / GER / Wałach / 2012 (6) /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Zuzanna SKOCZYLAS (J.2002)
KJ Sokół Damasławek
3348,14
10FRUGO (37)




Grzegorz SZUBERT
2660,94

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
00
Liczba przeszkód(Obstacles)
8
Liczba skoków(Jumps)
8
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
66 s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Dawid Rakoczy




ZT-B Jeździecki Puchar Powiatu Chodzieskiego - JUNIOR 2018 - Etap II

Milcz, 29 lipca 2018
Wydruk: 29-07-2018 22:05:26
6/L

(29-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 6 / L / Zwykły art. 238.2.1 - GRAND PRIX Gminy Chodzież
(Competition No: 6 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CHARYZMA (39)




Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
059,59
2CUIDAMME (3)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL00961022710 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Centuria / Lavendel
Michał Szafryna / Janusz Kiciński


Janusz KICIŃSKI
KJ Profil Piła
063,30
3JULIO ENKEL (35)




Aleksandra GEBLER
067,11
4MOHITO (22)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / gniada / Van Damme / Miss Lady
Krystian Ograbek / Krystian Ograbek


Daria WIKA
068,62
5ANTEK (33)
KUC / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / siwa / nn / nn / nn / nn
Stajnia Wapno Jan Jach / Stajnia Wapno Jan Jach


Zuzanna SKOCZYLAS (J.2002)
KJ Sokół Damasławek
858,43
DILERKA (20)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / siwa / Cameron / / Delia / Baby Bid
Kazimierz Lewandowski / Janusz Adamski


Wioleta ADAMSKA (JM.2003)
SJ Turzyn
ELI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
430
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
74 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Dawid Rakoczy