ZT-B II Zawody konne w skokach przez przeszkody - "Rancho Kimana"

Łagów Lubuski, 18 sierpnia 2018
Wydruk: 18-08-2018 19:04:06
1/Mini LL
12:00
(18-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / Mini LL / Zwykły art. 238.2.1 - do 60cm
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KSIĘŻNICZKA (30)
SP / POL / Klacz / 2006 (12) /
- / ciemnogniada / brak / brak
brak / brak


Jarosław SZYMKOWIAK
Rancho u Johna Tarnawa Krośnieńska
029,96
2ARI ALKI (44)
Klusak / NED / Wałach / 2007 (11) /
- / gniada / - / Incredible Crafts
Brak / Joanna Stawasz


Wiktoria SKRZYNIARZ (JM.2003)
Stajnia Kuźnik
032,43
3JUFOLTA (35)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2007 (11) /
- / gniada / Folio / Juna
Paulina Jansens / Paulina Jansens


Tomasz MARKUSZEWSKI (J.2001)
Stajnia Bio-Tine Gościnowo
035,09
4KSIĘŻNICZKA (30)
SP / POL / Klacz / 2006 (12) /
- / ciemnogniada / brak / brak
brak / brak


Karolina SZAFRANIEC (JM.2003)
Rancho u Johna Tarnawa Krośnieńska
035,26
5ROXANA (46)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / ciemnogniada / brak / brak
brak / Marek Frontczak


Zosia ŁOSOWICKA (JM.2003)
STAJNIA ORNOWIA
037,15
6AMERYKA (39)
WLKP / POL / Klacz / 2001 (17) /
- / ciemnogniada / Xxx / Xx
Xxz / Xxz


Wiktoria ŚNIOWSKA (MJ.1999)
Stajnia Siwki Szarcz
039,32
7SANTIAGO (47)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / kasztanowata / brak / brak
brak / Marek Frontczak


Marta NIJAKA (MJ.1998)
STAJNIA ORNOWIA
040,03
8SABRINA (11)
KUC / POL / Klacz / 2004 (14) /
- / srokata / brak / brak
brak / brak


Kaja KOZIEŁ (JM.2005)
Rancho Kimana
040,22
9NERO (19)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / kasztanowata / Wolf's panter / Niwa
Bronisław Frontczak / Bronisław Frontczak


Dominika SZŁAPKA (Mł.2007)
Rancho frontczaka Lubniewice
040,59
10BELLA (21)
KUC / POL / Klacz / 2011 (7) /
616013680020111 / siwa / Fikus / Bonza
Maria Obidowska / Maria Obidowska


Iga BARYŁA (JM.2006)
JKS "Robir" Chwalęcice
041,32
11KIRA (16)
SP / POL / Klacz / 0000 /
999 68 10893 04 / kara / NN / NN
brak / Jessica Komorowska


Ula RODOBOLSKA (JM.2004)
Rancho Kimana
042,15
12ROSE OF NIGHT (23)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) /
616009680023112 / kasztanowata / Le Voltaire / Randia
Maria Obidowska / Maria Obidowska


Dominika CHMIELENKO (MJ.1998)
JKS "Robir" Chwalęcice
042,73
13MGIEŁKA (10)
KUC / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / siwa / brak / brak
brak / brak


Kaja KOZIEŁ (JM.2005)
Rancho Kimana
043,23
14K-DESPERADO (20)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / ciemnogniada / Iros / Karina
Bronisław Frontczak / Bronisław Frontczak


Julia KAMIENICZNA (Mł.2018)
Rancho frontczaka
043,57
15WICHER (22)
KUC / POL / Wałach / 2011 (7) /
616999520079011 / srokata / NN / NN
Dariusz Górtatowski / Patrick Borkowski


Wiktoria CZYŻEWSKA (JM.2004)
JKS "Robir" Chwalęcice
044,74
16JANA (41)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2004 (14) /
- / kasztanowata / Hibryd / Juka
Rajczowski Dariusz / Ryszard Lewaszkiewicz


Maria CHUDZIŃSKA (JM.2003)
brak
046,66
17FUKS (29)
KUC / POL / Wałach / 2009 (9) /
616013640043409 / gniada / Majk / Frezja
Katarzyna Mażulis / Maria Obidowska


Natalia CEGIELSKA (JM.2006)
JKS "Robir" Chwalęcice
047,11
18MAJKA (45)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2011 (7) /
- / dereszowata / brak / brak
brak / Marek Frontczak


Agnieszka FRONTCZAK (JM.2006)
STAJNIA ORNOWIA
440,19
19DUNKAN (17)
SP / POL / Wałach / 2005 (13) /
- / kasztanowata / brak / brak
brak / brak


Oliwia PICHÓR (J.2001)
Rancho Kimana
443,68
20BOND (48)




Karolina SZAFRANIEC (JM.2003)
Rancho u Johna Tarnawa Krośnieńska
836,84
MILKA (5)
Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / siwa / Lew / Majja
Brak / Patrycja Dudek


Patrycja DUDEK (Mł.2018)
Rancho Kimana
ELI

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
FUKS (29)
KUC / POL / Wałach / 2009 (9) /
616013640043409 / gniada / Majk / Frezja
Katarzyna Mażulis / Maria Obidowska


Natalia CEGIELSKA (JM.2006)
JKS "Robir" Chwalęcice
ELI
JANA (41)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2004 (14) /
- / kasztanowata / Hibryd / Juka
Rajczowski Dariusz / Ryszard Lewaszkiewicz


Maria CHUDZIŃSKA (JM.2003)
brak
ELI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
60
Liczba przeszkód(Obstacles)
8
Liczba skoków(Jumps)
8
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
23
Ukończyło koni
20
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Adam Hoffmann
 Gospodarz toru:






ZT-B II Zawody konne w skokach przez przeszkody - "Rancho Kimana"

Łagów Lubuski, 18 sierpnia 2018
Wydruk: 18-08-2018 19:04:09
2/LL

(18-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / LL / Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BRIS (32)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / ciemnogniada / brak / brak
brak / brak


Jarosław SZYMKOWIAK
Rancho u Johna Tarnawa Krośnieńska
029,49
2FIOŁEK (25)
KUC / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / siwa / Kabaret/ / Finka/
Katarzyna Mażulis / Maria Obidowska


Katarzyna NOGALSKA (J.2001)
JKS Robir Chwalęcice
030,70
3REWIA (13)
WLKP / POL / Klacz / 2004 (14) /
POL007680073004 / siwa / Książe/ / Rabka/
Katarzyna Mosińska / Katarzyna Wawrzyniak


Patryk WAWRZYNIAK (J.2001)
bpk
031,80
4KIRA (16)
SP / POL / Klacz / 0000 /
999 68 10893 04 / kara / NN / NN
brak / Jessica Komorowska


Jessica KOMOROWSKA (MJ.1997)
Rancho Kimana
032,05
5N-PEGAZ (27)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / kasztanowata / Iros / Empik / Niwa / Tamborek
Bronisław Frontczak / Bronisław Frontczak


Nikolas KOMOROWSKI
Rancho Frontczaka
032,10
6QUINTERA (26)
Holsztyńska / POL / Klacz / 19.04.2012 /
- / ciemnogniada / Quintero / My Lady VII
ZG Stegemann / Martyna Florczak


Martyna FLORCZAK
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
032,12
7ROXANA (46)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / ciemnogniada / brak / brak
brak / Marek Frontczak


Zosia ŁOSOWICKA (JM.2003)
STAJNIA ORNOWIA
033,42
8MADERA (34)
Polski Koń Zimnokrwisty / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / gniada / Dragon / Mała
Ewelina Kowalczyk / Ewelina Kowalczyk


Klaudia KORSAK (MJ.1999)
Stajnia Zagroda Janczewo
033,67
9SANTIAGO (47)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / kasztanowata / brak / brak
brak / Marek Frontczak


Marta NIJAKA (MJ.1998)
STAJNIA ORNOWIA
033,81
10RIVIERA (14)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 21.05.2001 /
POL 00961 10325 01 / gniada / Courage / Rota
Janowski Marian / Katarzyna Wawrzyniak


Patryk WAWRZYNIAK (J.2001)
bpk
033,84
11KALOE (15)
SP / POL / Klacz / 2001 (17) /
- / siwa / Spartakus / Korsyka
.... / Kamila Grzybowska


Karina BIEŃKOWSKA (JM.2005)
zawodnik niezrzeszony
034,02
12WARKA (36)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / siwa / Inblanco / Wiga
Paulina Jansens / Paulina Jansens


Tomasz MARKUSZEWSKI (J.2001)
Stajnia Bio-Tine Gościnowo
035,13
13MAJKA (45)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2011 (7) /
- / dereszowata / brak / brak
brak / Marek Frontczak


Agnieszka FRONTCZAK (JM.2006)
STAJNIA ORNOWIA
036,25
14NEFRYT (37)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2003 (15) /
- / kara / Corofini / Nostalgia
Marcin Turtoń / Marcin Turtoń


Ewelina KOWALCZYK
Stajnia Zagroda Janczewo
037,66
15NERO (19)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / kasztanowata / Wolf's panter / Niwa
Bronisław Frontczak / Bronisław Frontczak


Dominika SZŁAPKA (Mł.2007)
Rancho frontczaka Lubniewice
038,01
16MADERA (34)
Polski Koń Zimnokrwisty / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / gniada / Dragon / Mała
Ewelina Kowalczyk / Ewelina Kowalczyk


Natalia BRZEZIŃSKA (JM.2006)
Stajnia zagroda janczewo
038,53
17RASTAMAN (18)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / gniada / Latino / Rossa
Barbara Augustyniak / Barbara Augustyniak


Dominika AUGUSTYNIAK (J.2001)
BPK
038,78
18WICHER (22)
KUC / POL / Wałach / 2011 (7) /
616999520079011 / srokata / NN / NN
Dariusz Górtatowski / Patrick Borkowski


Wiktoria CZYŻEWSKA (JM.2004)
JKS "Robir" Chwalęcice
038,90
19ROSE OF NIGHT (23)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) /
616009680023112 / kasztanowata / Le Voltaire / Randia
Maria Obidowska / Maria Obidowska


Dominika CHMIELENKO (MJ.1998)
JKS "Robir" Chwalęcice
039,03
20CAYENNE (43)
Oldenburger Springpferd / POL / Klacz / 2008 (10) /
DE 418180165308 / gniada / Contendro I / Stutbuch 1 Grandina
Jarosław Sekula / Andrzej Skrzyniarz


Wiktoria SKRZYNIARZ (JM.2003)
Stajnia Kuźnik
039,84
21KIRA (16)
SP / POL / Klacz / 0000 /
999 68 10893 04 / kara / NN / NN
brak / Jessica Komorowska


Ula RODOBOLSKA (JM.2004)
Rancho Kimana
040,44
22FUKSJA (24)
KUC / POL / Klacz / 2009 (9) /
616013640043609 / gniada / Majk / Finka
Mażulis Katarzyna / Maria Obidowska


Oliwia MATWIEJ (JM.2005)
JKS "Robir" Chwalęcice
040,74
23AMERYKA (42)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2001 (17) /
007530077301 / ciemnogniada / Malmo / NN
Winiecka Grażyna / Dominika Zych


Wiktoria ŚNIOWSKA (MJ.1999)
Stajnia Siwki
042,05
24BELLA (21)
KUC / POL / Klacz / 2011 (7) /
616013680020111 / siwa / Fikus / Bonza
Maria Obidowska / Maria Obidowska


Iga BARYŁA (JM.2006)
JKS "Robir" Chwalęcice
042,39
25KSIĘŻNICZKA (30)
SP / POL / Klacz / 2006 (12) /
- / ciemnogniada / brak / brak
brak / brak


Jarosław SZYMKOWIAK
Rancho u Johna Tarnawa Krośnieńska
430,89
26K-DESPERADO (20)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / ciemnogniada / Iros / Karina
Bronisław Frontczak / Bronisław Frontczak


Julia KAMIENICZNA (Mł.2018)
Rancho frontczaka
753,46
27BOND (31)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / ciemnogniada / brak / brak
brak / brak


Jarosław SZYMKOWIAK
Rancho u Johna Tarnawa Krośnieńska
831,59
28JUFOLTA (35)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2007 (11) /
- / gniada / Folio / Juna
Paulina Jansens / Paulina Jansens


Tomasz MARKUSZEWSKI (J.2001)
Stajnia Bio-Tine Gościnowo
834,31
29ARI ALKI (44)
Klusak / NED / Wałach / 2007 (11) /
- / gniada / - / Incredible Crafts
Brak / Joanna Stawasz


Wiktoria SKRZYNIARZ (JM.2003)
Stajnia Kuźnik
1242,51
30LEONIDAS (40)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / gniada / brak / brak
brak / Agnieszka Walkusz


Agnieszka WALKUSZ
Rancho Kimana
1866,23
31MGIEŁKA (10)
KUC / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / siwa / brak / brak
brak / brak


Kaja KOZIEŁ (JM.2005)
Rancho Kimana
2489,39
SABRINA (11)
KUC / POL / Klacz / 2004 (14) /
- / srokata / brak / brak
brak / brak


Kaja KOZIEŁ (JM.2005)
Rancho Kimana
ELI
DUNKAN (17)
SP / POL / Wałach / 2005 (13) /
- / kasztanowata / brak / brak
brak / brak


Oliwia PICHÓR (J.2001)
Rancho Kimana
ELI
MILKA (5)
Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / siwa / Lew / Majja
Brak / Patrycja Dudek


Patrycja DUDEK (Mł.2018)
Rancho Kimana
ELI

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
QUINTERA (26)
Holsztyńska / POL / Klacz / 19.04.2012 /
- / ciemnogniada / Quintero / My Lady VII
ZG Stegemann / Martyna Florczak


Martyna FLORCZAK
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
036,86
BELLA (21)
KUC / POL / Klacz / 2011 (7) /
616013680020111 / siwa / Fikus / Bonza
Maria Obidowska / Maria Obidowska


Iga BARYŁA (JM.2006)
JKS "Robir" Chwalęcice
044,12
ROSE OF NIGHT (23)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) /
616009680023112 / kasztanowata / Le Voltaire / Randia
Maria Obidowska / Maria Obidowska


Dominika CHMIELENKO (MJ.1998)
JKS "Robir" Chwalęcice
438,37
SANTIAGO (47)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / kasztanowata / brak / brak
brak / Marek Frontczak


Marta NIJAKA (MJ.1998)
STAJNIA ORNOWIA
834,27
WICHER (22)
KUC / POL / Wałach / 2011 (7) /
616999520079011 / srokata / NN / NN
Dariusz Górtatowski / Patrick Borkowski


Wiktoria CZYŻEWSKA (JM.2004)
JKS "Robir" Chwalęcice
860,24
ROXANA (46)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / ciemnogniada / brak / brak
brak / Marek Frontczak


Zosia ŁOSOWICKA (JM.2003)
STAJNIA ORNOWIA
1764,77
MADERA (34)
Polski Koń Zimnokrwisty / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / gniada / Dragon / Mała
Ewelina Kowalczyk / Ewelina Kowalczyk


Natalia BRZEZIŃSKA (JM.2006)
Stajnia zagroda janczewo
1865,64
RASTAMAN (18)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / gniada / Latino / Rossa
Barbara Augustyniak / Barbara Augustyniak


Dominika AUGUSTYNIAK (J.2001)
BPK
ELI
AMERYKA (39)
WLKP / POL / Klacz / 2001 (17) /
- / ciemnogniada / Xxx / Xx
Xxz / Xxz


Wiktoria ŚNIOWSKA (MJ.1999)
Stajnia Siwki Szarcz
REZ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80
Liczba przeszkód(Obstacles)
8
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
45 s
Startowało koni
43
Ukończyło koni
31
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Adam Hoffmann
 Gospodarz toru:






ZT-B II Zawody konne w skokach przez przeszkody - "Rancho Kimana"

Łagów Lubuski, 18 sierpnia 2018
Wydruk: 18-08-2018 19:04:12
3/L

(18-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / L / Zwykły art. 238.2.1 - do 100cm
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1REWIA (13)
WLKP / POL / Klacz / 2004 (14) /
POL007680073004 / siwa / Książe/ / Rabka/
Katarzyna Mosińska / Katarzyna Wawrzyniak


Patryk WAWRZYNIAK (J.2001)
bpk
033,82
2N-PEGAZ (27)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / kasztanowata / Iros / Empik / Niwa / Tamborek
Bronisław Frontczak / Bronisław Frontczak


Nikolas KOMOROWSKI
Rancho Frontczaka
034,05
3KALOE (15)
SP / POL / Klacz / 2001 (17) /
- / siwa / Spartakus / Korsyka
.... / Kamila Grzybowska


Karina BIEŃKOWSKA (JM.2005)
zawodnik niezrzeszony
035,01
4NEFRYT (37)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2003 (15) /
- / kara / Corofini / Nostalgia
Marcin Turtoń / Marcin Turtoń


Ewelina KOWALCZYK
Stajnia Zagroda Janczewo
035,03
5DR.DOOLITTLE 32 (6)
HAN. / GER / Wałach / 0000 /
DE431317011902 / gniada / Drosselklang II / Don Carlos / C.Baronesse / Cordial Medoc
Wilhelm Ovelhey / Maciej Ceglarski


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
035,86
6TREFL (7)
SP / POL / Ogier / 1998 (20) /
POL009660069698 / ciemnogniada / Cabrol Amicor / Caletto I / Tarcza / Czad
SK Nowielice / SO Łąck


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
036,05
7CAYENNE (43)
Oldenburger Springpferd / POL / Klacz / 2008 (10) /
DE 418180165308 / gniada / Contendro I / Stutbuch 1 Grandina
Jarosław Sekula / Andrzej Skrzyniarz


Wiktoria SKRZYNIARZ (JM.2003)
Stajnia Kuźnik
036,35
8MAJKA (45)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2011 (7) /
- / dereszowata / brak / brak
brak / Marek Frontczak


Agnieszka FRONTCZAK (JM.2006)
STAJNIA ORNOWIA
043,66
9WARKA (36)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / siwa / Inblanco / Wiga
Paulina Jansens / Paulina Jansens


Tomasz MARKUSZEWSKI (J.2001)
Stajnia Bio-Tine Gościnowo
426,02
10BRIS (32)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / ciemnogniada / brak / brak
brak / brak


Jarosław SZYMKOWIAK
Rancho u Johna Tarnawa Krośnieńska
433,31
11MADERA (34)
Polski Koń Zimnokrwisty / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / gniada / Dragon / Mała
Ewelina Kowalczyk / Ewelina Kowalczyk


Klaudia KORSAK (MJ.1999)
Stajnia Zagroda Janczewo
436,34
12NERO (28)
Polski Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / kasztanowata / Wolf’s Panter / Niwa
Bronisław Frontczak / Bronisław Frontczak


Nikolas KOMOROWSKI
Rancho Frontczaka
437,66
FIOŁEK (25)
KUC / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / siwa / Kabaret/ / Finka/
Katarzyna Mażulis / Maria Obidowska


Katarzyna NOGALSKA (J.2001)
JKS Robir Chwalęcice
ELI
LEONIDAS (40)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / gniada / brak / brak
brak / Agnieszka Walkusz


Agnieszka WALKUSZ
Rancho Kimana
ELI
ROKSANA (49)




Zosia ŁOSOWICKA (JM.2003)
STAJNIA ORNOWIA
ELI
FUKSJA (24)
KUC / POL / Klacz / 2009 (9) /
616013640043609 / gniada / Majk / Finka
Mażulis Katarzyna / Maria Obidowska


Oliwia MATWIEJ (JM.2005)
JKS "Robir" Chwalęcice
ELI
RIVIERA (14)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 21.05.2001 /
POL 00961 10325 01 / gniada / Courage / Rota
Janowski Marian / Katarzyna Wawrzyniak


Patryk WAWRZYNIAK (J.2001)
bpk
REZ

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
N-PEGAZ (27)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / kasztanowata / Iros / Empik / Niwa / Tamborek
Bronisław Frontczak / Bronisław Frontczak


Nikolas KOMOROWSKI
Rancho Frontczaka
434,76
BRIS (32)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / ciemnogniada / brak / brak
brak / brak


Jarosław SZYMKOWIAK
Rancho u Johna Tarnawa Krośnieńska
833,91
NEFRYT (37)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2003 (15) /
- / kara / Corofini / Nostalgia
Marcin Turtoń / Marcin Turtoń


Ewelina KOWALCZYK
Stajnia Zagroda Janczewo
842,98

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
8
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
45 s
Startowało koni
20
Ukończyło koni
12
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Adam Hoffmann
 Gospodarz toru:






ZT-B II Zawody konne w skokach przez przeszkody - "Rancho Kimana"

Łagów Lubuski, 18 sierpnia 2018
Wydruk: 18-08-2018 19:04:14
4/Potęga Skoku

(18-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / Potęga Skoku / art. 262.2
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty 115Rozgrywka I 125Rozgrywka II 135Rozgrywka IIIRozgrywka IVNagroda
Prize
PunktyPunktyPunktyPunkty
1DR.DOOLITTLE 32 (6)
HAN. / GER / Wałach / 0000 /
DE431317011902 / gniada / Drosselklang II / Don Carlos / C.Baronesse / Cordial Medoc
Wilhelm Ovelhey / Maciej Ceglarski


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
000
2N-PEGAZ (27)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / kasztanowata / Iros / Empik / Niwa / Tamborek
Bronisław Frontczak / Bronisław Frontczak


Nikolas KOMOROWSKI
Rancho Frontczaka
004
2BRIS (32)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / ciemnogniada / brak / brak
brak / brak


Jarosław SZYMKOWIAK
Rancho u Johna Tarnawa Krośnieńska
004
2REWIA (13)
WLKP / POL / Klacz / 2004 (14) /
POL007680073004 / siwa / Książe/ / Rabka/
Katarzyna Mosińska / Katarzyna Wawrzyniak


Patryk WAWRZYNIAK (J.2001)
bpk
004
2TREFL (7)
SP / POL / Ogier / 1998 (20) /
POL009660069698 / ciemnogniada / Cabrol Amicor / Caletto I / Tarcza / Czad
SK Nowielice / SO Łąck


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
004
6MAJKA (45)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2011 (7) /
- / dereszowata / brak / brak
brak / Marek Frontczak


Agnieszka FRONTCZAK (JM.2006)
STAJNIA ORNOWIA
4
6KALOE (15)
SP / POL / Klacz / 2001 (17) /
- / siwa / Spartakus / Korsyka
.... / Kamila Grzybowska


Karina BIEŃKOWSKA (JM.2005)
zawodnik niezrzeszony
4
6NERO (28)
Polski Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / kasztanowata / Wolf’s Panter / Niwa
Bronisław Frontczak / Bronisław Frontczak


Nikolas KOMOROWSKI
Rancho Frontczaka
4

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
8
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Adam Hoffmann
 Gospodarz toru: