VII OTWARTE ZAWODY JEŹDZIECKIE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY

Góra k/Tarnowa Podgórnego, 2 czerwca 2018
Wydruk: 03-06-2018 17:06:35
1/Kuce
10:00
(02-06-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / Kuce / Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BERNY (61)
KUC / POL / Ogier / 2012 (6) / - / tarantowata
Grey / / Bona /
Jarosław Ginter / Elżbieta Greser


Emilia KURP (JM.2006)
Cwał Zakrzewo
040,22
2WINNIE THE POOH (78)
KUC / POL / Wałach / 2013 (5) / - / izabelowata
nn / nn / nn / nn
- / Millena Zajączkowska-Kabacińska


Madison KABACIŃSKI (JM.2005)
KJ Michałówka
044,20
3ROSSUM'S TRAVEL (24)
New Forest Pony / POL / Wałach / 2003 (15) / POL014611176103 / gniada
Valentino / Vernons Vineyard / Rossums Miss Marple / Silverlea Spiderman
- / Filip Wysoczańki


Nina WYSOCZAŃSKA (Mł.2008)
KJ Michałówka
044,68
4PASJONATA PAVAROTTI (13)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2011 (7) / 616013610016511 / siwa
Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
Kołodziejek Elżbieta / Małgorzata Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
KJ Ranczo Kołata
048,37
5B-FENIX (23)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2013 (5) / - / izabelowata
Linde Hoeve's Optimist / B-Food Finezja
Arkadiusz Kasperski / Dąbrowska Marta


Nina WYSOCZAŃSKA (Mł.2008)
KJ Michałówka
056,32
SWEET BEABY (2)




Oliwia WEŁNIAK
Stajnia Karino
elim
CAJERO (60)
KUC / POL / Wałach / 2004 (14) / 616999611504104 / ciemnogniada
nn / nn / nn / nn
Iwona Kierznowska / Iwona Kierznowska


Jagoda KIERZNOWSKA (Mł.2007)
KJ Sokół Damasławek
elim
SWEET BEABY (2)




Magdalena PALICKA
Stajnia Karino
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
ROSSUM'S TRAVEL (24)
New Forest Pony / POL / Wałach / 2003 (15) / POL014611176103 / gniada
Valentino / Vernons Vineyard / Rossums Miss Marple / Silverlea Spiderman
- / Filip Wysoczańki


Nina WYSOCZAŃSKA (Mł.2008)
KJ Michałówka
042,02
PASJONATA PAVAROTTI (13)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2011 (7) / 616013610016511 / siwa
Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
Kołodziejek Elżbieta / Małgorzata Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
KJ Ranczo Kołata
042,14
CAJERO (60)
KUC / POL / Wałach / 2004 (14) / 616999611504104 / ciemnogniada
nn / nn / nn / nn
Iwona Kierznowska / Iwona Kierznowska


Jagoda KIERZNOWSKA (Mł.2007)
KJ Sokół Damasławek
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
60
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
69 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Piotr Sokołowski




VII OTWARTE ZAWODY JEŹDZIECKIE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY

Góra k/Tarnowa Podgórnego, 2 czerwca 2018
Wydruk: 03-06-2018 17:06:38
2/Mini LL
10:45
(02-06-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / Mini LL / Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BERNY (61)
KUC / POL / Ogier / 2012 (6) / - / tarantowata
Grey / / Bona /
Jarosław Ginter / Elżbieta Greser


Emilia KURP (JM.2006)
Cwał Zakrzewo
037,60
2GRANDA (82)
SP / POL / Klacz / - / - / ciemnogniada
s / s
s / s


Marek BŁASZCZAK
KJ Michałówka
043,31
3ARMANI RJT (14)
Kuc Conemara / IRL / Wałach / 2014 (4) / S33720041000172 / gniada
Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui / Tequila Rose / Island Lad
- / Zuzanna Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
KJ Ranczo Kołata
044,39
4GLOSA (36)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2006 (12) / - / gniada
Szron / Gligenia II
Stadnina Koni Ochaby Sp.z o.o. / Przemysław Dereziński


Agata PRZYBYŁ (J.2001)
OSJ Romanowo Dolne
045,50
5CEOVILLE S (77)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) / POL009520047808 / ciemnogniada
Leoville / Elan De La Cour / Centka
Stanisław Szurik / Monika Michlak


Maria WANDZEL (JM.2004)
brak
045,67
6CHARYZMA (69)
SP. / POL / Klacz / 2010 (8) / - / gniada
Czarownik xx/Freedom's Choice / Chloe/Landos
Stadnina Koni Racot / Eugeniusz Lasecki


Karol JAROSZ (JM.2005)
Bpk
047,18
7GLOSA (36)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2006 (12) / - / gniada
Szron / Gligenia II
Stadnina Koni Ochaby Sp.z o.o. / Przemysław Dereziński


Natalia DEREZIŃSKA
OSJ Romanowo Dolne
048,93
8GROC (62)
WLKP / POL / Wałach / 1996 (22) / - / siwa
Lew / / Groteska /
Czerniejewskie Przed. Rolno-Usługowe Sp. z o. o. / Elżbieta Greser


Julia LISZYŃSKA (JM.2004)
Cwał Zakrzewo
052,53
9DESPERADO (35)
HAN / GER / Wałach / 2010 (8) / DE 431310147610 / gniada
Desperados/Moheba Zirkon / Elvira
Raimund Vorwerk / Natalia Przybył


Agata PIĄTEK (J.2001)
OSJ Romanowo Dolne
056,79
10GOLDIKA (58)
SP / POL / Klacz / 2001 (17) / - / siwa
LAMBADO / LEVANTOS II / GIRLSA / GRACIOSO
Kosnowicz Lucjan / Alina Celmerowska


Magdalena BASTA-GRIEGER
bez przynależności klubowej
058,38
11ONTARIO (66)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) / - / gniada
nn / nn / nn / nn
Inga Klaybor Domańska / Ewa Kamieniarz


Ewa KAMIENIARZ
Cwał Zakrzewo
451,16
12KAPRI (1)




Piotr TARGOSZ
Stajnia Karino
460,92
13ORKAN (25)
WLKP / POL / Wałach / 2009 (9) / - / siwa
Lew / Ori
Sławomir Łukaszewski / Urbaniak Magdalena


Julia URBANIAK (J.2001)
Brak
463,80
14EMAN (10)
Typ Pogrubiany / POL / Wałach / 2011 (7) / 616999670130610 / kara
NN / Nan
Jacek Muchowski / Jacek Muchowski


Anna JÓŹWIK (J.2002)
Muszka
463,98
15KASTOR (40)
SP / POL / Wałach / 2005 (13) / - / gniada

- / Agata Ochotny


Gabriela WOJTASIK (J.2001)
bpk
466,99
16WINNIE THE POOH (78)
KUC / POL / Wałach / 2013 (5) / - / izabelowata
nn / nn / nn / nn
- / Millena Zajączkowska-Kabacińska


Madison KABACIŃSKI (JM.2005)
KJ Michałówka
854,74
17PASJA I (30)
SP / POL / Klacz / 2014 (4) / - / kara
- / -
- / Michałówka


Filip KAPAŁA
KJ Michałówka
1178,59
18CAJERO (60)
KUC / POL / Wałach / 2004 (14) / 616999611504104 / ciemnogniada
nn / nn / nn / nn
Iwona Kierznowska / Iwona Kierznowska


Jagoda KIERZNOWSKA (Mł.2007)
KJ Sokół Damasławek
1257,80
19CZARDASZ (67)
MŁP / POL / Wałach / 2009 (9) / - / gniada
Chef Supreme / / Chwała /
Ignacy Mariszek / Tina Rzyszkiewicz


Anastazja RZYSZKIEWICZ (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
1263,22
20OLIWKA (68)
SP. / POL / Klacz / 2009 (9) / 616009530267309 / kasztanowata
Empire/Embassy I / Odra/Sir Neel
Smorawska Bożena / Dominika Jelewska


Emilia SOPOT (JM.2003)
Bpk
1579,97
21BLUSA (71)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2000 (18) / - / kasztanowata
Kurant / Bródka
Wiesław Moskwa / Wiesław Moskwa


Tadeusz SOBOLEWSKI
KJ Jeziorki Osieczna
1890,02
WICHEREK (19)
KN / POL / Wałach / 2012 (6) / - / inna
Parwus / Wichura
SO Sieraków / Remigiusz Walorczyk


Julia WALORCZYK (J.2002)
Bpk
elim
SWEET BEABY (2)




Magdalena PALICKA
Stajnia Karino
elim
CENTKA (18)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2013 (5) / 616 007 61 00133 13 / kasztanowata
Grand Master / Celina
Andrzej Strzykała / Jolanta Snopek


Zuzanna SNOPEK (J.2002)
Bpk
elim
LORETTA (63)
Hanower / POL / Klacz / 2009 (9) / - / gniada
Le Cou Cou / Wendi
Niemcy / Grodziska Sylwia


Sylwia GRODZISKA
CWAŁ ZAKRZEWO
elim
CALVADOS (80)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) / - / gniada
. / .
. / Marcin Cybulski


Dominika OSTAŃSKA CYBULSKA (J.2001)
KJ Michałówka
elim
CALVADOS (80)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) / - / gniada
. / .
. / Marcin Cybulski


Dominika OSTAŃSKA CYBULSKA (J.2001)
KJ Michałówka
elim
KAPRI (1)




Wiktoria SEŃCZUK
Stajnia Karino
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
ARMANI RJT (14)
Kuc Conemara / IRL / Wałach / 2014 (4) / S33720041000172 / gniada
Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui / Tequila Rose / Island Lad
- / Zuzanna Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
KJ Ranczo Kołata
043,93
CZARDASZ (67)
MŁP / POL / Wałach / 2009 (9) / - / gniada
Chef Supreme / / Chwała /
Ignacy Mariszek / Tina Rzyszkiewicz


Anastazja RZYSZKIEWICZ (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
047,66
LORETTA (63)
Hanower / POL / Klacz / 2009 (9) / - / gniada
Le Cou Cou / Wendi
Niemcy / Grodziska Sylwia


Sylwia GRODZISKA
CWAŁ ZAKRZEWO
049,21
BLUSA (71)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2000 (18) / - / kasztanowata
Kurant / Bródka
Wiesław Moskwa / Wiesław Moskwa


Tadeusz SOBOLEWSKI
KJ Jeziorki Osieczna
049,92
WICHEREK (19)
KN / POL / Wałach / 2012 (6) / - / inna
Parwus / Wichura
SO Sieraków / Remigiusz Walorczyk


Julia WALORCZYK (J.2002)
Bpk
054,48
GOLDIKA (58)
SP / POL / Klacz / 2001 (17) / - / siwa
LAMBADO / LEVANTOS II / GIRLSA / GRACIOSO
Kosnowicz Lucjan / Alina Celmerowska


Magdalena BASTA-GRIEGER
bez przynależności klubowej
056,18
CENTKA (18)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2013 (5) / 616 007 61 00133 13 / kasztanowata
Grand Master / Celina
Andrzej Strzykała / Jolanta Snopek


Zuzanna SNOPEK (J.2002)
Bpk
061,21
KASTOR (40)
SP / POL / Wałach / 2005 (13) / - / gniada

- / Agata Ochotny


Gabriela WOJTASIK (J.2001)
bpk
458,90
PASJA I (30)
SP / POL / Klacz / 2014 (4) / - / kara
- / -
- / Michałówka


Filip KAPAŁA
KJ Michałówka
849,27

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
65
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
69 s
Startowało koni
37
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Piotr Sokołowski




VII OTWARTE ZAWODY JEŹDZIECKIE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY

Góra k/Tarnowa Podgórnego, 2 czerwca 2018
Wydruk: 03-06-2018 17:06:43
3/LL
12:30
(02-06-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / LL / Dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1FIONA (59)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2011 (7) / - / gniada
GARON / RUBIN / FLIZA / BARBUR
Flejter Grzegorz / Bartosz Wroński


Alina CELMEROWSKA
KJ Michałówka
049,89022,07
2GROC (62)
WLKP / POL / Wałach / 1996 (22) / - / siwa
Lew / / Groteska /
Czerniejewskie Przed. Rolno-Usługowe Sp. z o. o. / Elżbieta Greser


Julia LISZYŃSKA (JM.2004)
Cwał Zakrzewo
047,14022,72
3WITO CORLEONE (7)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) / 616009610014513 / gniada
Michael Angelo F / Wolta / Kingsten
Jacek Maria / Tadeusz Szymoniak


Aleksandra NAZAR (JM.2003)
KJ Michałówka
044,84023,74
4BODRUM L (64)
WLKP / POL / Wałach / 2012 (6) / 616007610124412 / gniada
Che Guevara L / Cassini I / Brawura / Landos
SK Racot / Elżbieta Greser


Monika KARDACH
Cwał Zakrzewo
042,55024,24
5CHARYZMA (69)
SP. / POL / Klacz / 2010 (8) / - / gniada
Czarownik xx/Freedom's Choice / Chloe/Landos
Stadnina Koni Racot / Eugeniusz Lasecki


Martyna RADOWICZ (J.2002)
Bpk
046,60024,40
6HOKO LADY (26)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) / 616009670090310 / siwa
Cantanis / Cantus / Hossa / Zodiak
Daniel Wieliczko / Adam Czajkowski


Katarzyna CZAJKOWSKA (JM.2003)
Posadowskie TJ
047,66024,95
7KALINA (33)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) / - / kara
Łyk Szampana/Emetyt / Kama/Czumen K
- / Joanna Dąbrowska


Joanna DĄBROWSKA
K. J. Michałówka
046,60025,13
8DANIA (3)
- / - / - / 1997 (21) / - / -



Natalia CISZEK
Bpk
047,09025,61
9AMAZONIA (70)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2010 (8) / - / kasztanowata
ULCO / ARONIA/ AGAR
STADNINA KONI DĘBNO / NIESTRAWSKI KAMIL


Anna CUGIER (J.2000)
KJ Jeziorki Osieczna
048,09025,76
10HONEY N (31)
SP / POL / Klacz / 2014 (4) / - / siwa
Carlos DZ / Cantus / Hajka/
M. Nobik / Tadeusz Szymoniak


Filip KAPAŁA
KJ Michałówka
052,61026,40
11GLOSA (36)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2006 (12) / - / gniada
Szron / Gligenia II
Stadnina Koni Ochaby Sp.z o.o. / Przemysław Dereziński


Natalia DEREZIŃSKA
OSJ Romanowo Dolne
055,97027,88
12ARA (27)
WLKP / POL / Klacz / 2003 (15) / POL007611017903 / siwa
Elistor / Kurant / Arena / Ben-Hur
Jan Knypyński / Adrian Wojtkowiak


Oliwia STRONCZYŃSKA (JM.2003)
Racocki KJ
049,34029,29
13NIWA (12)
WLKP / POL / Klacz / 2013 (5) / - / kasztanowata
Net / / Parada /
Zenon Kopaniarz / Karolina Foligowska


Karolina FOLIGOWSKA (MJ.1997)
bpk
047,87030,86
14BALUZINO (57)
WLKP / POL / Wałach / 2013 (5) / - / ciemnogniada
Biskwit / / Belinda /
Kamila Hamerlińska / Mateusz Bulak


Marta BULAK
bpk
050,57030,93
15CHACCO (83)
HOL / GER / Ogier / 2013 (5) / - / gniada
Cormint / / Toscania IV /
Lewitz / Rafał Kiernikowski


Michał POL
KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
054,24034,57
16EVER FOR LUCK (41)
Westfalska / GER / Wałach / 2008 (10) / - / kasztanowata
Ever for Pleasure / Weltpower
Elżbieta Mallert / Tomasz skrzypkowiak


Wiktoria SKRZYPKOWIAK (J.2001)
KJ Michałówka
054,24137,74
17ARTEMIDA (65)
WLKP / POL / Klacz / 2010 (8) / 616007610059810 / kasztanowata
Quinnus III / Quidam's Rubin / Artemiza / Cottonclub
SK Racot / Elżbieta Greser


Marta KAPCIŃSKA
Cwał Zakrzewo
042,40420,99
18DESPERADO (35)
HAN / GER / Wałach / 2010 (8) / DE 431310147610 / gniada
Desperados/Moheba Zirkon / Elvira
Raimund Vorwerk / Natalia Przybył


Jakub JAROSZ (JM.2003)
OSJ Romanowo Dolne
047,46426,71
19ESTER (34)
SP / POL / Klacz / 1999 (19) / POL009540044899 / ciemnogniada
Egipt / / Tara /
Mustang A.J. Stokłosa / Paweł Byndas


Julia PTAK (JM.2004)
bpk
446,78
20DIABLO GRAN (48)
OLD / POL / Wałach / 2013 (5) / DE433334047413 / kara
Diardo / Diamant De Semilly / Jeddah P. / Verdi
Klub Jeździecki Złoty Rubin / Paweł Kruszyk


Zofia UNDRYCH (JM.2004)
Złoty Rubin
446,99
21DESPERADO (35)
HAN / GER / Wałach / 2010 (8) / DE 431310147610 / gniada
Desperados/Moheba Zirkon / Elvira
Raimund Vorwerk / Natalia Przybył


Michalina BONK (JM.2004)
OSJ Romanowo Dolne
447,59
22OLIWKA (68)
SP. / POL / Klacz / 2009 (9) / 616009530267309 / kasztanowata
Empire/Embassy I / Odra/Sir Neel
Smorawska Bożena / Dominika Jelewska


Emilia SOPOT (JM.2003)
Bpk
447,89
23LAGUNA (76)
SP / POL / Klacz / 2007 (11) / POL009610046207 / siwa
Cwał / Arion / Lucia / Jakobin
Leon Kizielewicz / Sławomir Michalski


Adrianna MICHALSKA (J.2001)
KJ Michałówka
450,87
24GOLDI (53)
WLKP / POL / Wałach / 2004 (14) / - / kasztanowata
Santiago / / Gizela /
Ewelina Kożuszkiewicz / Maria Pluta


Mateusz PLUTA (MJ.1999)
bpk
451,42
25KARINO (17)
WLKP / POL / Wałach / 2010 (8) / - / ciemnogniada
Junus / Ksena
Rosicki Mirosław / Natalia Kowalska


Natalia KOWALSKA
Bpk
452,39
26BUCEFAŁ (87)




Mariusz CIESIELSKI
KJ Michałówka
455,59
27EVER FOR LUCK (41)
Westfalska / GER / Wałach / 2008 (10) / - / kasztanowata
Ever for Pleasure / Weltpower
Elżbieta Mallert / Tomasz skrzypkowiak


Wiktoria SKRZYPKOWIAK (J.2001)
KJ Michałówka
456,20
28CEOVILLE S (77)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) / POL009520047808 / ciemnogniada
Leoville / Elan De La Cour / Centka
Stanisław Szurik / Monika Michlak


Maria WANDZEL (JM.2004)
brak
456,70
29CANARO (49)
HANN / POL / Wałach / 2013 (5) / - / ciemnogniada
Conteur / cualite
Mirosław Utracik / Mirosław Utracik


Patrycja CZAPLEWSKA (MJ.1998)
KJ Michałówka
458,11
30LAGUNA (76)
SP / POL / Klacz / 2007 (11) / POL009610046207 / siwa
Cwał / Arion / Lucia / Jakobin
Leon Kizielewicz / Sławomir Michalski


Adrianna MICHALSKA (J.2001)
KJ Michałówka
459,85
31CARINA BAJU F (81)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) / - / ciemnogniada
Michael Angelo F / Carmen
Marek Fimmel / Mariusz Ciecielski


Mariusz CIESIELSKI
KJ Michałówka
570,71
32ONTARIO (66)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) / - / gniada
nn / nn / nn / nn
Inga Klaybor Domańska / Ewa Kamieniarz


Ewa KAMIENIARZ
Cwał Zakrzewo
841,84
33CONSOTHO II (84)
Deutsche Sport Pferde / GER / Wałach / 2012 (6) / DE456570099112 / ciemnogniada
Con Sherry / Contendro I / Lacrima / Lesotho
Andreas Krentz / Rafał Kiernikowski


Zuzanna SZKLARZ (J.2002)
brak
850,67
34CZARDASZ (67)
MŁP / POL / Wałach / 2009 (9) / - / gniada
Chef Supreme / / Chwała /
Ignacy Mariszek / Tina Rzyszkiewicz


Anastazja RZYSZKIEWICZ (JM.2005)
Cwał Zakrzewo
1249,81
35MONTESA QUALITY (29)
KWPN / BEL / Klacz / 2012 (6) / - / gniada
Nabab De Reve / Quidam De Revel / Quick Star /
- / KJ Michałówka


Filip KAPAŁA
KJ Michałówka
1252,37
KAPRI (1)




Piotr TARGOSZ
Stajnia Karino
elim
TAJFUN (47)
KUC / POL / Wałach / 2006 (12) / - / siwa
Matrix / / Toffi /
- / Małgorzata Kaczmarek


Ada LESZCZYŃSKA (JM.2005)
bpk
elim
KLARA (86)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) / 616009680017010 / kasztanowata
Chomsk xx / Kalina sp
Tadeusz Ślozowski / Karolina Perek


Madison KABACIŃSKI (JM.2005)
KJ Michałówka
Rez

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
DIABLO GRAN (48)
OLD / POL / Wałach / 2013 (5) / DE433334047413 / kara
Diardo / Diamant De Semilly / Jeddah P. / Verdi
Klub Jeździecki Złoty Rubin / Paweł Kruszyk


Zofia UNDRYCH (JM.2004)
Złoty Rubin
050,11026,79
GOLDI (53)
WLKP / POL / Wałach / 2004 (14) / - / kasztanowata
Santiago / / Gizela /
Ewelina Kożuszkiewicz / Maria Pluta


Mateusz PLUTA (MJ.1999)
bpk
051,11029,56
CONSOTHO II (84)
Deutsche Sport Pferde / GER / Wałach / 2012 (6) / DE456570099112 / ciemnogniada
Con Sherry / Contendro I / Lacrima / Lesotho
Andreas Krentz / Rafał Kiernikowski


Zuzanna SZKLARZ (J.2002)
brak
049,79029,98
ESTER (34)
SP / POL / Klacz / 1999 (19) / POL009540044899 / ciemnogniada
Egipt / / Tara /
Mustang A.J. Stokłosa / Paweł Byndas


Julia PTAK (JM.2004)
bpk
045,94030,11
FIONA (59)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2011 (7) / - / gniada
GARON / RUBIN / FLIZA / BARBUR
Flejter Grzegorz / Bartosz Wroński


Alina CELMEROWSKA
KJ Michałówka
050,25030,53
CANARO (49)
HANN / POL / Wałach / 2013 (5) / - / ciemnogniada
Conteur / cualite
Mirosław Utracik / Mirosław Utracik


Patrycja CZAPLEWSKA (MJ.1998)
KJ Michałówka
052,86831,10
MONTESA QUALITY (29)
KWPN / BEL / Klacz / 2012 (6) / - / gniada
Nabab De Reve / Quidam De Revel / Quick Star /
- / KJ Michałówka


Filip KAPAŁA
KJ Michałówka
450,94
CHARYZMA (69)
SP. / POL / Klacz / 2010 (8) / - / gniada
Czarownik xx/Freedom's Choice / Chloe/Landos
Stadnina Koni Racot / Eugeniusz Lasecki


Martyna RADOWICZ (J.2002)
Bpk
459,98
TAJFUN (47)
KUC / POL / Wałach / 2006 (12) / - / siwa
Matrix / / Toffi /
- / Małgorzata Kaczmarek


Ada LESZCZYŃSKA (JM.2005)
bpk
858,38
KLARA (86)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) / 616009680017010 / kasztanowata
Chomsk xx / Kalina sp
Tadeusz Ślozowski / Karolina Perek


Madison KABACIŃSKI (JM.2005)
KJ Michałówka
859,46

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80/80
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/4
Liczba skoków(Jumps)
9/4
Dystans (m)
360/200
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu(Time allowed)
67/37 s
Startowało koni
48
Ukończyło koni
35
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Piotr Sokołowski




VII OTWARTE ZAWODY JEŹDZIECKIE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY

Góra k/Tarnowa Podgórnego, 2 czerwca 2018
Wydruk: 03-06-2018 17:06:48
4/L
14:35
(02-06-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / L / Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FANTASY (42)
BWP / POL / Klacz / 2005 (13) / BELW243436BWP / kasztanowata
Catoki / Cambridge / Obella / Cassini II
Andrzej Kubik / Katarzyna Dawidowska-Zawartowska


Katarzyna DAWIDOWSKA-ZAWARTOWSKA
KS Idmar Krajkowo
053,72
2DANIA (3)
- / - / - / 1997 (21) / - / -



Natalia CISZEK
Bpk
056,74
3ARIAN (46)
SP / POL / Wałach / 2012 (6) / - / siwa
Czumen K / Ariados / Ariadus / Alfa /
Kaliński / Kaliński


Lidia WINKLER
LKJ Kiekrz Stajnia Kalińscy
060,44
4GIGS KG (75)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) / POL009610223208 / kasztanowata
Baryshnikov / Bolero / Glueckchen K / Metternich
Grzegorz Komin / Iza Bajerlein


Kinga KUREK (J.2001)
Harmony Club
062,08
5HINGIS (39)
SP / POL / Ogier / 2000 (18) / - / gniada
Marcus / Highvellya
- / Przemysław Starkowski


Anna DANIELEWICZ
bpk
062,92
6CUPIDO (56)
HSH / POL / Wałach / 2012 (6) / - / gniada
Agropoint Chupalido / / -


Joanna ŻAK
KJ Raduszyn Stajnia Złotoryjsko
063,36
7KARUSO (43)
WLKP / POL / Wałach / 2010 (8) / 616007610092210 / gniada
Pengo / Hipovit / Kora / Kurant


Katarzyna DAWIDOWSKA-ZAWARTOWSKA
KS Idmar Krajkowo
063,60
8HELVETIA MK (38)
SP / POL / Klacz / 2013 (5) / 616009600246913 / siwa
Rasch / Ramirado / Huanita / Good Luck


Anna DANIELEWICZ
bpk
064,64
9LARCONDA (50)
HOL / GER / Klacz / 2009 (9) / - / gniada
Larimar / / Contender /
- / Borys Kramer


Katarzyna SZUŃ
KJ Sokół Damasławek
065,56
10EQUES XIER (45)
KWPN / POL / Wałach / 2009 (9) / 528003200905930 / gniada
Amadeus / Bhamira Xier
- / Szymon Byndas


Szymon BYNDAS
JUKS Mieczewo
065,57
11KALINA (33)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) / - / kara
Łyk Szampana/Emetyt / Kama/Czumen K
- / Joanna Dąbrowska


Joanna DĄBROWSKA
K. J. Michałówka
065,95
12ECCE LAMPO (32)
BWP / POL / Klacz / 2008 (10) / - / gniada
Nonstop / Darco / Cinderella / Carte D Or
Lampo Pol / Michałówka sp. zoo


Filip KAPAŁA
KJ Michałówka
167,35
13EVITA (74)
SP / POL / Klacz / 2001 (17) / 616009590193601 / srokata
Emir / Emeryt / Elwira / Elf
Monika Pięta-Leśniak / Ewa Heidrych


Barbara KUREK (J.2001)
Budzyński KS Kłos
448,53
14ARTEMIDA (65)
WLKP / POL / Klacz / 2010 (8) / 616007610059810 / kasztanowata
Quinnus III / Quidam's Rubin / Artemiza / Cottonclub
SK Racot / Elżbieta Greser


Marta KAPCIŃSKA
Cwał Zakrzewo
456,73
14BODRUM L (64)
WLKP / POL / Wałach / 2012 (6) / 616007610124412 / gniada
Che Guevara L / Cassini I / Brawura / Landos
SK Racot / Elżbieta Greser


Monika KARDACH
Cwał Zakrzewo
456,73
16HOKO LADY (26)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) / 616009670090310 / siwa
Cantanis / Cantus / Hossa / Zodiak
Daniel Wieliczko / Adam Czajkowski


Katarzyna CZAJKOWSKA (JM.2003)
Posadowskie TJ
463,58
17PANMAR (4)
trakeńska / - / - / 2000 (18) / - / -



Monika GRZEBYK
Stajnia Irma Pecna
464,17
18NIWA (12)
WLKP / POL / Klacz / 2013 (5) / - / kasztanowata
Net / / Parada /
Zenon Kopaniarz / Karolina Foligowska


Karolina FOLIGOWSKA (MJ.1997)
bpk
672,40
19CHACCO (83)
HOL / GER / Ogier / 2013 (5) / - / gniada
Cormint / / Toscania IV /
Lewitz / Rafał Kiernikowski


Michał POL
KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
673,40
20EVER FOR LUCK (41)
Westfalska / GER / Wałach / 2008 (10) / - / kasztanowata
Ever for Pleasure / Weltpower
Elżbieta Mallert / Tomasz skrzypkowiak


Wiktoria SKRZYPKOWIAK (J.2001)
KJ Michałówka
775,25
21ORAWA (73)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2008 (10) / 12603 / gniada
Placido / Opcja/ Cabrol
Stanisław Grygier / Ewa Niestrawska


Weronika WAWER
KJ Jeziorki Osieczna
854,73
22AMAZONIA (70)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2010 (8) / - / kasztanowata
ULCO / ARONIA/ AGAR
STADNINA KONI DĘBNO / NIESTRAWSKI KAMIL


Anna CUGIER (J.2000)
KJ Jeziorki Osieczna
862,93
23GALMAN (44)
SP / POL / Wałach / 2012 (6) / 616009670067912 / gniada
Ulco / Voltaire / Goplana / Caretino K
Marek Twardak / Paweł Byndas


Armanda BYNDAS
JUKS Mieczewo
1071,06
24KARINO (17)
WLKP / POL / Wałach / 2010 (8) / - / ciemnogniada
Junus / Ksena
Rosicki Mirosław / Natalia Kowalska


Natalia KOWALSKA
Bpk
1282,28
25ARA (27)
WLKP / POL / Klacz / 2003 (15) / POL007611017903 / siwa
Elistor / Kurant / Arena / Ben-Hur
Jan Knypyński / Adrian Wojtkowiak


Oliwia STRONCZYŃSKA (JM.2003)
Racocki KJ
1591,67
26RYSA (9)
TS / POL / Klacz / 2010 (8) / - / gniada
nn / nn / nn / nn
- / Agnieszka Jankowska


Zuzanna JANKOWSKA (J.2001)
JUKS Mieczewo
1784,37
27HONEY N (31)
SP / POL / Klacz / 2014 (4) / - / siwa
Carlos DZ / Cantus / Hajka/
M. Nobik / Tadeusz Szymoniak


Filip KAPAŁA
KJ Michałówka
2495,37
28CARINA BAJU F (81)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) / - / ciemnogniada
Michael Angelo F / Carmen
Marek Fimmel / Mariusz Ciecielski


Mariusz CIESIELSKI
KJ Michałówka
30122,06
29G (28)
BWP / POL / Wałach / 2011 (7) / - / ciemnogniada
Phin Phin / Chin Chin / Burgraf /
- / Michałówka Sp. z o. o.


Filip KAPAŁA
KJ Michałówka
36112,80
BUCEFAŁ (87)




Mariusz CIESIELSKI
KJ Michałówka
elim
TOMIRA (51)
SP / POL / Klacz / 2004 (14) / POL009530043204 / gniada
Romualdo / Kojak / Tradycja / Leuchtpfeil
- / Borys Kramer


Katarzyna SZUŃ
KJ Sokół Damasławek
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
GIGS KG (75)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) / POL009610223208 / kasztanowata
Baryshnikov / Bolero / Glueckchen K / Metternich
Grzegorz Komin / Iza Bajerlein


Kinga KUREK (J.2001)
Harmony Club
055,55
EVITA (74)
SP / POL / Klacz / 2001 (17) / 616009590193601 / srokata
Emir / Emeryt / Elwira / Elf
Monika Pięta-Leśniak / Ewa Heidrych


Barbara KUREK (J.2001)
Budzyński KS Kłos
061,44
PANMAR (4)
trakeńska / - / - / 2000 (18) / - / -



Monika GRZEBYK
Stajnia Irma Pecna
061,45
EQUES XIER (45)
KWPN / POL / Wałach / 2009 (9) / 528003200905930 / gniada
Amadeus / Bhamira Xier
- / Szymon Byndas


Szymon BYNDAS
JUKS Mieczewo
462,57
GALMAN (44)
SP / POL / Wałach / 2012 (6) / 616009670067912 / gniada
Ulco / Voltaire / Goplana / Caretino K
Marek Twardak / Paweł Byndas


Armanda BYNDAS
JUKS Mieczewo
855,50

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
67 s
Startowało koni
36
Ukończyło koni
29
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Piotr Sokołowski




VII OTWARTE ZAWODY JEŹDZIECKIE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY

Góra k/Tarnowa Podgórnego, 2 czerwca 2018
Wydruk: 03-06-2018 17:06:53
5/L
16:00
(02-06-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / L / Zwykły art. 238.2.1 GRAND PRIX Michałówki pod patronatem Osiedla Rozalin
(Competition No: 5 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FANTASY (42)
BWP / POL / Klacz / 2005 (13) / BELW243436BWP / kasztanowata
Catoki / Cambridge / Obella / Cassini II
Andrzej Kubik / Katarzyna Dawidowska-Zawartowska


Katarzyna DAWIDOWSKA-ZAWARTOWSKA
KS Idmar Krajkowo
055,08
2ESCHNAPUR (20)
HAN / GER / Wałach / 2000 (18) / DE431311333300 / kara
Escudo I / Espri / Rabs Muecke / Rabino
- / Joanna Krzyżostaniak


Joanna KRZYŻOSTANIAK
KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
057,71
3CHANTEL (21)
WLKP / POL / Klacz / 2013 (5) / 616007610053013 / kasztanowata
Arktos / Geronimo / Cystyna / Robin
Jakub Rogacki / Joanna Krzyżostaniak


Joanna KRZYŻOSTANIAK
KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
058,15
4KARUSO (43)
WLKP / POL / Wałach / 2010 (8) / 616007610092210 / gniada
Pengo / Hipovit / Kora / Kurant


Katarzyna DAWIDOWSKA-ZAWARTOWSKA
KS Idmar Krajkowo
059,71
5ARIAN (46)
SP / POL / Wałach / 2012 (6) / - / siwa
Czumen K / Ariados / Ariadus / Alfa /
Kaliński / Kaliński


Lidia WINKLER
LKJ Kiekrz Stajnia Kalińscy
060,48
6PANMAR (4)
trakeńska / - / - / 2000 (18) / - / -



Monika GRZEBYK
Stajnia Irma Pecna
061,16
7LARCONDA (50)
HOL / GER / Klacz / 2009 (9) / - / gniada
Larimar / / Contender /
- / Borys Kramer


Katarzyna SZUŃ
KJ Sokół Damasławek
061,47
8TAJFUN (8)
KUC / POL / Wałach / 2006 (12) / - / siwa
Matrix / / Toffi /
- / Małgorzata Kaczmarek


Natalia CIECIERSKA (J.2000)
brak
065,58
9CUPIDO (56)
HSH / POL / Wałach / 2012 (6) / - / gniada
Agropoint Chupalido / / -


Joanna ŻAK
KJ Raduszyn Stajnia Złotoryjsko
066,15
10HELVETIA MK (38)
SP / POL / Klacz / 2013 (5) / 616009600246913 / siwa
Rasch / Ramirado / Huanita / Good Luck


Anna DANIELEWICZ
bpk
066,19
11HINGIS (39)
SP / POL / Ogier / 2000 (18) / - / gniada
Marcus / Highvellya
- / Przemysław Starkowski


Anna DANIELEWICZ
bpk
066,49
12ARES (37)
Kuc Connemara / POL / Ogier / 2000 (18) / POL013670000900 / gniada
Fort Doolin / Rory Rudah / Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
Bogdan Jarząbek / Wysoczańska Małgorzata


Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005)
KJ Michałówka
466,41
13ECCE LAMPO (32)
BWP / POL / Klacz / 2008 (10) / - / gniada
Nonstop / Darco / Cinderella / Carte D Or
Lampo Pol / Michałówka sp. zoo


Filip KAPAŁA
KJ Michałówka
858,25
14ORAWA (73)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2008 (10) / 12603 / gniada
Placido / Opcja/ Cabrol
Stanisław Grygier / Ewa Niestrawska


Weronika WAWER
KJ Jeziorki Osieczna
860,29

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
67 s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
14
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Szymoniak
 Gospodarz toru:


Piotr Sokołowski