ZT-B VIII Otwarte zawody w skokach przez przeszkody - 10 lecie Michałówki

Góra k/Tarnowa Podgórnego, 1 czerwca 2019
Wydruk: 18-06-2019 07:39:17
1/Kuce
10:00
(01-06-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / Kuce / Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 60-70cm
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1RIWIERA (18)
KUC / POL / Klacz / 2011 (8) /
. / gniada / Fikus / Robir |ady
M.Obidowska / S.Jach


Zuzanna BUSZCZAK (JM.2007)
KJ Michałówka
037,72
2TORNADO (77)
KUC / POL / Wałach / 2006 (13) /
- / kara / nn / nn / nn / nn
Patrycja Woźniak / Patrycja Woźniak


Martyna ZAREMBA (JM.2006)
bpk
042,51
3ROSARIO (51)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2011 (8) /
- / izabelowata / Zefir / / Pasjonata Roksana /
- / Anna Danielewicz


Oliwia ROBINSKA (JM.2006)
Bpk
043,95
4ROSARIO (51)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2011 (8) /
- / izabelowata / Zefir / / Pasjonata Roksana /
- / Anna Danielewicz


Adrianna SIUDA (MJ.2000)
Harmony Club Owińska
050,89
5WALNUT SAMSON (82)
Kuc Walijski / POL / Ogier / 2011 (8) /
- / bułana / Willow Tree Twice / Wildzang’s Sabiona
Maja Gołębiowska / Jagoda Karpińska


Klaudia KOSTRZEWSKA
St. J Baborówko
056,08
6ZALOTKA (46)
KUC / POL / Klacz / 2012 (7) /
616999520044112 / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
Hanna Domeracka / Natalia Kłyszyńska


Oliwia KŁYSZYŃSKA (Mł.2011)
bpk
461,22
7AFERA (34)
Mały Koń / POL / Klacz / 2012 (7) /
616999610020412 / kasztanowata / Cantanis / A Debora
. / Jelewska Dominika


Martyna NOWAKOWSKA (JM.2006)
RURA TEAM
565,28
8GRAND (25)
KUC / POL / Wałach / 2010 (9) /
616999610284010 / kara / nn / nn / nn / nn
NN / Małgorzata Wysoczańska


Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005)
KJ Michałówka
567,67
9PAKO (35)
Hucuł / POL / Wałach / 2014 (5) /
6160126101930014 / inna / Wtorek/Szatyn / Panama/Oskar
Ryszard Szczygieł / Jelewska Dominika


Zosia MIKA (JM.2006)
Rura Team
775,03
10SONATA (17)
KUC / POL / Klacz / 2007 (12) /
POL013670066806 / kasztanowata / STARYER'S SAMSON / SINFONIE
Paweł Śniegucki / Patrycja Buszczak


Zuzanna BUSZCZAK (JM.2007)
KJ Michałówka
841,08

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
GRAND (25)
KUC / POL / Wałach / 2010 (9) /
616999610284010 / kara / nn / nn / nn / nn
NN / Małgorzata Wysoczańska


Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005)
KJ Michałówka
052,18
WALNUT SAMSON (82)
Kuc Walijski / POL / Ogier / 2011 (8) /
- / bułana / Willow Tree Twice / Wildzang’s Sabiona
Maja Gołębiowska / Jagoda Karpińska


Klaudia KOSTRZEWSKA
St. J Baborówko
052,44
AFERA (34)
Mały Koń / POL / Klacz / 2012 (7) /
616999610020412 / kasztanowata / Cantanis / A Debora
. / Jelewska Dominika


Martyna NOWAKOWSKA (JM.2006)
RURA TEAM
053,25
PAKO (35)
Hucuł / POL / Wałach / 2014 (5) /
6160126101930014 / inna / Wtorek/Szatyn / Panama/Oskar
Ryszard Szczygieł / Jelewska Dominika


Zosia MIKA (JM.2006)
Rura Team
058,54
TORNADO (77)
KUC / POL / Wałach / 2006 (13) /
- / kara / nn / nn / nn / nn
Patrycja Woźniak / Patrycja Woźniak


Martyna ZAREMBA (JM.2006)
bpk
440,86

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
60
Liczba przeszkód(Obstacles)
8
Liczba skoków(Jumps)
8
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
64 s
Startowało koni
15
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Rafał Pisarek
 Gospodarz toru:


Krystian Ograbek




ZT-B VIII Otwarte zawody w skokach przez przeszkody - 10 lecie Michałówki

Góra k/Tarnowa Podgórnego, 1 czerwca 2019
Wydruk: 18-06-2019 07:39:20
2/Mini LL

(01-06-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / Mini LL / Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 70cm
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1HINGIS (52)
SP / POL / Ogier / 2000 (19) /
- / gniada / Marcus / / Highvellya /
- / Przemysław Starkowski


Marcelina MATUSZ
bpk
040,39
2TORNADO (77)
KUC / POL / Wałach / 2006 (13) /
- / kara / nn / nn / nn / nn
Patrycja Woźniak / Patrycja Woźniak


Martyna ZAREMBA (JM.2006)
bpk
041,22
3BOROWIK (76)
Konik Polski / POL / Wałach / 2010 (9) /
POL999661207504 / inna / nn / nn / nn / nn
- / Paweł Byndas


Julia PTAK (JM.2004)
bpk
042,88
4ROSARIO (51)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2011 (8) /
- / izabelowata / Zefir / / Pasjonata Roksana /
- / Anna Danielewicz


Oliwia ROBINSKA (JM.2006)
Bpk
043,40
5DR.DOOLITTLE 32 (19)
HAN. / GER / Wałach / 0000 /
DE431317011902 / gniada / Drosselklang II / Don Carlos / C.Baronesse / Cordial Medoc
Wilhelm Ovelhey / Maciej Ceglarski


Katarzyna HAMROL (MJ.1998)
Bpk.
043,70
6IRENA (32)
SP / POL / Klacz / 2006 (13) /
- / siwa / nn / nn / nn / nn
Jagoda Pieścicka / Jagoda Pieścicka


Jagoda PIEŚCICKA
JUKS Mieczewo
046,52
7AFERA (34)
Mały Koń / POL / Klacz / 2012 (7) /
616999610020412 / kasztanowata / Cantanis / A Debora
. / Jelewska Dominika


Martyna NOWAKOWSKA (JM.2006)
RURA TEAM
047,21
8SARA (30)
Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2012 (7) /
Brak / bułana / NN / NN
Dworczak Janusz / Mączyńska Marek


Marek MĄCZYŃSKI
Stajnia Mączyńskich
047,90
9CUPIDO (5)
HSH / HUN / Wałach / 28.04.2012 /
HUNMMF122290310 / gniada / Agropoint Chupalido / Cleris
Vizi Zoltán / Iwona Zys


Weronika ZYS (J.2003)
Klub Jeździecki Kapada Wiry
049,70
10HINGIS (52)
SP / POL / Ogier / 2000 (19) /
- / gniada / Marcus / / Highvellya /
- / Przemysław Starkowski


Marta STACHOWIAK
Bpk
050,15
11IMPRESJA (39)
WLKP. / POL / Klacz / 2007 (12) /
POL007610021807 / gniada / Indeks/Damon xx / Iryda/Pekin
Paul-Pon Polska sp. z o.o. Jarosławiec / Eugeniusz Lasecki


Anna GÓRALCZYK (JM.2004)
Brak
050,51
12DODA (10)
WLKP / POL / Klacz / 2009 (10) /
616007610245509 / skarogniada / Barito/Fred / Dumna/Piko
Kuczyński Roman / Cegielska Idalia


Idalia CEGIELSKA
Rura Team
051,05
13ZALOTKA (46)
KUC / POL / Klacz / 2012 (7) /
616999520044112 / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
Hanna Domeracka / Natalia Kłyszyńska


Oliwia KŁYSZYŃSKA (Mł.2011)
bpk
053,18
14BAKARA (2)




Julia ŁĄCZNIAK (J.2003)
Stajnia Angel's horses
053,44
15BELLEZA (61)
KUC / POL / Klacz / 2010 (9) /
616013610043210 / tarantowata / Grey / Wira
Majorczyk Grzegorz / PPUH Mirtech


Emilia SKRZECZKOWSKA (JM.2006)
Stajnia Nowina
055,41
16HARMONIA (59)
SP / POL / Klacz / 2015 (4) /
Brak / ciemnogniada / Indeks / Horsa
. / Micek


Agnieszka DOMINIAK
Cwał Zakrzewo
055,79
17PALMASIJA (47)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) /
- / ciemnogniada / Bankiet / Puccina
Paulina Przewoźna / Ewelina Tomczak


Zuzanna BOROWIAK (J.2001)
Bez Przynależności Klubowej
056,02
18SĘKACZ (13)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2014 (5) /
616007610056414 / siwa / Czumak / Selika
Podolski Władysław / Hanna Sołtysiak


Ewa STACHOWIAK (MJ.1998)
BPK
056,69
19NESTOR (85)
KUC / POL / Wałach / 2004 (15) /
- / izabelowata / nn / nn
Ewa Heidrych / Ewa Heidrych


Magdalena RZESOŚ (JM.2005)
Stowarzyszenie na rzecz Hipoterapii, Korekcji Wad Postawy i Ekologii Lajkonik
057,40
20INNOCENTY (29)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2014 (5) /
616013520046814 / siwa / Falk / Ijsselvliedt's Fabian / Imka / Varpullan Wieroch
Ewa Gotowska / Zuzanna Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
St. KS Jumping Events Poznań
442,09
21GRANDA (79)
SP / POL / Klacz / 2222 /
- / ciemnogniada / s / s
s / s


Marek BŁASZCZAK (Mł.2022)
KJ Michałówka
444,99
22JAŚMINA (1)




Zofia MALECHA (JM.2007)
Angel's horses - body & soul
458,86
23BAGDAD (33)
SP / POL / Wałach / 2001 (18) /
- / kasztanowata / Portret / Arcyksiąże / Babilonia / Ismir


Idalia CEGIELSKA
Rura Team
562,50
24CHARYZMA (89)
SP. / POL / Klacz / 2010 (9) /
- / gniada / Czarownik xx/Freedom's Choice / Chloe/Landos
Stadnina Koni Racot / Eugeniusz Lasecki


Karolina UMERLE
Geniu i spółka
666,72
25GUARIBA (45)
Polski Kuc Wierzchowy / POL / Klacz / 2012 (7) /
616013640084212 / kara / Narwik / Split / Granna / Bonetto D
Jerzy Łukomski / Magdalena Jóźwiak


Nikola BASTA (JM.2005)
Stajnia Nowina
770,57
26ATLANTIC MAGIC (56)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2009 (10) /
- / gniada / Izander / Lombardo / Ankara / Mer
Daria Wachnowska / Wiktoria Choińska


Wiktoria CHOIŃSKA (J.2001)
bpk
1986,87
27LOTTA (41)
KUC / POL / Klacz / 2008 (11) /
POL031610036308 / kasztanowata / Kubuś / / Liza /
- / Patrycja Jaroniec


Zuzanna KOZŁOWSKA (J.2003)
KJ Atrium Swarzędz
1987,77

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
BAGDAD (33)
SP / POL / Wałach / 2001 (18) /
- / kasztanowata / Portret / Arcyksiąże / Babilonia / Ismir


Idalia CEGIELSKA
Rura Team
049,69
IMPRESJA (39)
WLKP. / POL / Klacz / 2007 (12) /
POL007610021807 / gniada / Indeks/Damon xx / Iryda/Pekin
Paul-Pon Polska sp. z o.o. Jarosławiec / Eugeniusz Lasecki


Anna GÓRALCZYK (JM.2004)
Brak
052,34
NESTOR (85)
KUC / POL / Wałach / 2004 (15) /
- / izabelowata / nn / nn
Ewa Heidrych / Ewa Heidrych


Magdalena RZESOŚ (JM.2005)
Stowarzyszenie na rzecz Hipoterapii, Korekcji Wad Postawy i Ekologii Lajkonik
054,85
HARMONIA (59)
SP / POL / Klacz / 2015 (4) /
Brak / ciemnogniada / Indeks / Horsa
. / Micek


Agnieszka DOMINIAK
Cwał Zakrzewo
057,11
BOROWIK (76)
Konik Polski / POL / Wałach / 2010 (9) /
POL999661207504 / inna / nn / nn / nn / nn
- / Paweł Byndas


Julia PTAK (JM.2004)
bpk
440,05
PALMASIJA (47)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) /
- / ciemnogniada / Bankiet / Puccina
Paulina Przewoźna / Ewelina Tomczak


Zuzanna BOROWIAK (J.2001)
Bez Przynależności Klubowej
452,27
DODA (10)
WLKP / POL / Klacz / 2009 (10) /
616007610245509 / skarogniada / Barito/Fred / Dumna/Piko
Kuczyński Roman / Cegielska Idalia


Idalia CEGIELSKA
Rura Team
664,40
LOTTA (41)
KUC / POL / Klacz / 2008 (11) /
POL031610036308 / kasztanowata / Kubuś / / Liza /
- / Patrycja Jaroniec


Zuzanna KOZŁOWSKA (J.2003)
KJ Atrium Swarzędz
1776,75

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
70
Liczba przeszkód(Obstacles)
8
Liczba skoków(Jumps)
8
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
60 s
Startowało koni
35
Ukończyło koni
27
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Rafał Pisarek
 Gospodarz toru:


Krystian Ograbek




ZT-B VIII Otwarte zawody w skokach przez przeszkody - 10 lecie Michałówki

Góra k/Tarnowa Podgórnego, 1 czerwca 2019
Wydruk: 18-06-2019 07:39:25
3/LL

(01-06-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / LL / Z trafieniem w normę czasu
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1--2INNOCENTY (29)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2014 (5) /
616013520046814 / siwa / Falk / Ijsselvliedt's Fabian / Imka / Varpullan Wieroch
Ewa Gotowska / Zuzanna Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
St. KS Jumping Events Poznań
061,94-0,06
1--2SZAFIR (7)
WLKP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL007610086707 / siwa / Lwówek / Agar / Sisi / Royal
- / Jakub Rawecki


Zuzanna PIĄTEK
KJ Michałówka
062,06+0,06
3GUARIBA (45)
Polski Kuc Wierzchowy / POL / Klacz / 2012 (7) /
616013640084212 / kara / Narwik / Split / Granna / Bonetto D
Jerzy Łukomski / Magdalena Jóźwiak


Nikola BASTA (JM.2005)
Stajnia Nowina
062,07+0,07
4ETNA (4)




Magdalena KARCZ
Stajnia Angel's Horses
062,37+0,37
5--6LA CONTINA (12)
AES / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / ciemnogniada / Contender Son / Contender / Landmina /
Piotr Wilczewski / Weronika Siwińska


Weronika SIWIŃSKA
bpk
061,56-0,44
5--6IRENA (32)
SP / POL / Klacz / 2006 (13) /
- / siwa / nn / nn / nn / nn
Jagoda Pieścicka / Jagoda Pieścicka


Jagoda PIEŚCICKA
JUKS Mieczewo
061,56-0,44
7CAMPARI (68)
SP / POL / Klacz / 2005 (14) /
- / kara / nn / nn / nn / nn


Martyna KARNAT (J.2002)
KJ Atrium Swarzędz
061,29-0,71
8OLIWKA (38)
SP / POL / Klacz / 2009 (10) /
616009530267309 / kasztanowata / Empire / Embassy I / Odra / Sir Neel
Bożena Smorawska / Dominika Jelewska


Emilia SOPOT (J.2003)
Rura Team
062,72+0,72
9--10LA CONTINA (12)
AES / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / ciemnogniada / Contender Son / Contender / Landmina /
Piotr Wilczewski / Weronika Siwińska


Weronika SIWIŃSKA
bpk
061,14-0,86
9--10SZAFIR (7)
WLKP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL007610086707 / siwa / Lwówek / Agar / Sisi / Royal
- / Jakub Rawecki


Zuzanna PIĄTEK
KJ Michałówka
062,86+0,86
11LUNA (81)
KUC / POL / Klacz / 2010 (9) /
. / gniada / . / .
. / .


Klaudia KOSTRZEWSKA
St. J Baborówko
060,95-1,05
12--13KNOCKMA MARIO (20)
Kuc Connemara / IRL / Wałach / 2014 (5) /
372004100015899 / siwa / Castleside Tique / Gorteen Boy / Hollbrook Ash / High Peak
Paddy Reilly / Małgorzata Wysoczańska


Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005)
KJ Michałówka
060,60-1,40
12--13SARA (30)
Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2012 (7) /
Brak / bułana / NN / NN
Dworczak Janusz / Mączyńska Marek


Marek MĄCZYŃSKI
Stajnia Mączyńskich
063,40+1,40
14HUZAR II (88)
MŁP / POL / Wałach / 2012 (7) /
616006580471212 / kara / Huzar / Jalienny / Hortensja /
Grzeforz Rysak / Ewa Chomicz


Ewa CHOMICZ
St. J Baborówko
060,42-1,58
15BELINDA (64)
WLKP / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / gniada / Parys / Bonita
Jakub Rogacki / Jakub Rogacki


Jakub ROGACKI
bpk
060,40-1,60
16CARINA BAJOU F (42)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
- / skarogniada / Michael Angelo F / Carmen
Marek Fimmel / Mariusz Ciesielski


Aleksandra NAZAR (J.2003)
KJ Michałówka
063,72+1,72
17DAKOTA (55)
SP / POL / Klacz / 2008 (11) /
- / siwa / - / -
- / Agnieszka Męczyńska


Julia KAMIŃSKA (JM.2005)
KJ Atrium Swarzędz
063,95+1,95
18PLEJADA (74)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / gniada / NN / NN
Nieznany / Patryk Lembicz


Katarzyna PRZEWOŹNA
St. Kraju Jumping Team
064,02+2,02
19BELLEZA (61)
KUC / POL / Klacz / 2010 (9) /
616013610043210 / tarantowata / Grey / Wira
Majorczyk Grzegorz / PPUH Mirtech


Emilia SKRZECZKOWSKA (JM.2006)
Stajnia Nowina
064,28+2,28
20ODYSEJA (84)
Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2015 (4) /
616 999 61 01229 15 / tarantowata / Pielgrzym / Orbita
Dariusz Stochaj / Dariusz Stochaj


Julia STOCHAJ (J.2002)
KJ Leśna Podkowa
059,64-2,36
21K-TAURYN (36)
T.P. / POL / Wałach / 2007 (12) /
6169996801135 / kasztanowata / Ważny/Chaber / Karina/Cantanis
Ireneusz Koza / Justyna Sikorska


Karol JAROSZ (JM.2005)
Rura Team
059,55-2,45
22MAJA (58)
Litewska / POL / Klacz / 2007 (12) /
- / kasztanowata / Armando / / / Vicontas
Daiva Zavadskiene / Adrianna Marciniak


Nikola URBAŃSKA (J.2002)
KJ Lotus Poznań
059,32-2,68
23MAGNAT (66)
SP / POL / Wałach / 2009 (10) /
. / gniada / . / .
. / Jakub Rogacki


Aleksandra PYCZEK (J.2003)
bpk
059,27-2,73
24CARINA BAJOU F (42)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
- / skarogniada / Michael Angelo F / Carmen
Marek Fimmel / Mariusz Ciesielski


Aleksandra NAZAR (J.2003)
KJ Michałówka
059,20-2,80
25WANGA (90)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
616009610074114 / gniada / Coriano's Ass / Coriano Z / Wangara / Graf Quidam
SK Racot / Weronika Jęchorek


Weronika JĘCHOREK
OJK Michałówka
059,12-2,88
26SIWA (MISSY GREY) (21)
Typ Szlachetny / POL / Klacz / 1900 /
616999682005413 / siwa / nn / nn / nn / nn
Julia Frankiewicz / Julia Frankiewicz


Marta KROPACZ (J.2002)
JUKS Mieczewo
059,06-2,94
27DR.DOOLITTLE 32 (19)
HAN. / GER / Wałach / 0000 /
DE431317011902 / gniada / Drosselklang II / Don Carlos / C.Baronesse / Cordial Medoc
Wilhelm Ovelhey / Maciej Ceglarski


Katarzyna HAMROL (MJ.1998)
Bpk.
059,01-2,99
28LANDOSKA A (40)
SP / POL / Klacz / 2008 (11) /
616009610218508 / gniada / Love Affair/ Lauries Crusador / Landoska L/ Landos
Agnieszka Męczyńska / Agnieszka Męczyńska


Zofia SZYMANIAK (JM.2004)
Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
058,98-3,02
29DIOGENES BH (50)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 (13) /
009 66 04932 06 / kara / Elf / Demeter
Hupa Bogna / Millena Zajączkowska-Kabacinska


Madison KABACINSKA (JM.2004)
O.J.K Michałówka
065,47+3,47
30TAMARYSZEK (80)
DRP / POL / Wałach / 2008 (11) /
. / gniada / . / .
. / .


Klaudia KOSTRZEWSKA
St. J Baborówko
058,49-3,51
31LUNA (81)
KUC / POL / Klacz / 2010 (9) /
. / gniada / . / .
. / .


Klaudia KOSTRZEWSKA
St. J Baborówko
058,39-3,61
32RUDE SUNSHINE (53)
OLD / POL / Klacz / 2005 (14) /
DE433330470605 / skarogniada / Romanov Blue Hors / Rohdiamant / Fontania / Sevillano


Maksymilian MATEJA (J.2003)
bpk
058,22-3,78
33CZURMEN (44)
SP / POL / Wałach / 2012 (7) /
616009610184912 / skarogniada / Czad / Dido / Kaja /
Zenon Najderek / Agata Naplocha


Alina CELMEROWSKA
KJ Michałówka
066,06+4,06
34BAKARA (2)




Julia ŁĄCZNIAK (J.2003)
Stajnia Angel's horses
057,94-4,06
35CARLO BLUE (15)
MEKL / GER / Wałach / 2008 (11) /
. / kasztanowata / Carlo / Lalique
. / Jakub Rawecki


Jakub RAWECKI
KJ Michałówka
057,30-4,70
36KNOCKMA MARIO (20)
Kuc Connemara / IRL / Wałach / 2014 (5) /
372004100015899 / siwa / Castleside Tique / Gorteen Boy / Hollbrook Ash / High Peak
Paddy Reilly / Małgorzata Wysoczańska


Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005)
KJ Michałówka
057,27-4,73
37TAMARYSZEK (80)
DRP / POL / Wałach / 2008 (11) /
. / gniada / . / .
. / .


Klaudia KOSTRZEWSKA
St. J Baborówko
057,16-4,84
38MAJA (58)
Litewska / POL / Klacz / 2007 (12) /
- / kasztanowata / Armando / / / Vicontas
Daiva Zavadskiene / Adrianna Marciniak


Nikola URBAŃSKA (J.2002)
KJ Lotus Poznań
056,82-5,18
39CZURMEN (44)
SP / POL / Wałach / 2012 (7) /
616009610184912 / skarogniada / Czad / Dido / Kaja /
Zenon Najderek / Agata Naplocha


Alina CELMEROWSKA
KJ Michałówka
067,44+5,44
40ALPHA NOBLE (94)




Matylda WRZOSEK
KJ Cwał Poznań
056,53-5,47
41FOLKER 2 (31)
Hannover / GER / Wałach / 2009 (10) /
DE 431314311509 / ciemnogniada / For Edition / Rubina
Volker von Holten / Agnieszka Zielińska


Agnieszka ZIELIŃSKA
KJ STAJNIA Z KOPYTEM
067,83+5,83
42K-TAURYN (36)
T.P. / POL / Wałach / 2007 (12) /
6169996801135 / kasztanowata / Ważny/Chaber / Karina/Cantanis
Ireneusz Koza / Justyna Sikorska


Karol JAROSZ (JM.2005)
Rura Team
055,92-6,08
43IMPRESJA (39)
WLKP. / POL / Klacz / 2007 (12) /
POL007610021807 / gniada / Indeks/Damon xx / Iryda/Pekin
Paul-Pon Polska sp. z o.o. Jarosławiec / Eugeniusz Lasecki


Emilia SOPOT (J.2003)
Rura Team
055,25-6,75
44AMOR (54)
SP / POL / Wałach / 2008 (11) /
POL009660910808 / kasztanowata / Empire / Embassy I / Afera / Ever For Pleasure
- / Jacek Mateja


Katarzyna ŁAKOMY
LKS Cwał Poznań
069,23+7,23
45DECATHLON (9)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616009610104813 / kasztanowata / Casino L / Cassiano / Decyma / Chef Supreme
SK Racot / Jagoda Pieścicka


Jagoda PIEŚCICKA
JUKS Mieczewo
071,94+9,94
46GRANDA (79)
SP / POL / Klacz / 2222 /
- / ciemnogniada / s / s
s / s


Marek BŁASZCZAK (Mł.2022)
KJ Michałówka
050,17-11,83
47BAGDAD (33)
SP / POL / Wałach / 2001 (18) /
- / kasztanowata / Portret / Arcyksiąże / Babilonia / Ismir


Karol JAROSZ (JM.2005)
Rura Team
162,21+0,21
48ETNA (95)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2013 (6) /
616007610191813 / kara / Polder / Era
. / Sławomir Łukaszewski


Patrycja BARANIAK
Stajnia Angel's Horses
161,69-0,31
49DIOGENES BH (50)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 (13) /
009 66 04932 06 / kara / Elf / Demeter
Hupa Bogna / Millena Zajączkowska-Kabacinska


Madison KABACINSKA (JM.2004)
O.J.K Michałówka
160,81-1,19
50CAMPARI (68)
SP / POL / Klacz / 2005 (14) /
- / kara / nn / nn / nn / nn


Martyna KARNAT (J.2002)
KJ Atrium Swarzędz
160,74-1,26
51SĘKACZ (13)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2014 (5) /
616007610056414 / siwa / Czumak / Selika
Podolski Władysław / Hanna Sołtysiak


Ewa STACHOWIAK (MJ.1998)
BPK
163,28+1,28
52JARBAS (65)
MŁP / POL / Wałach / 2008 (11) /
- / - / Bekas / Jawa
- / Dagmara Imiłkowska


Dagmara IMIŁKOWSKA
bpk
159,17-2,83
53DAKOTA (55)
SP / POL / Klacz / 2008 (11) /
- / siwa / - / -
- / Agnieszka Męczyńska


Julia KAMIŃSKA (JM.2005)
KJ Atrium Swarzędz
165,19+3,19
54CARLO BLUE (15)
MEKL / GER / Wałach / 2008 (11) /
. / kasztanowata / Carlo / Lalique
. / Jakub Rawecki


Jakub RAWECKI
KJ Michałówka
156,28-5,72
55P-LUSI (22)
SP / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn


Jagoda BUKCZYŃSKA (JM.2005)
KS Grand Horse Suchy Las
154,42-7,58
56CHARYZMA (89)
SP. / POL / Klacz / 2010 (9) /
- / gniada / Czarownik xx/Freedom's Choice / Chloe/Landos
Stadnina Koni Racot / Eugeniusz Lasecki


Karolina UMERLE
Geniu i spółka
153,65-8,35
57DECATHLON (9)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616009610104813 / kasztanowata / Casino L / Cassiano / Decyma / Chef Supreme
SK Racot / Jagoda Pieścicka


Jagoda PIEŚCICKA
JUKS Mieczewo
173,15+11,15
58BOROWIK (76)
Konik Polski / POL / Wałach / 2010 (9) /
POL999661207504 / inna / nn / nn / nn / nn
- / Paweł Byndas


Julia PTAK (JM.2004)
bpk
147,92-14,08
59KITTY ES (92)




Wojciech KUKOWSKI
bpk
260,32-1,68
60CUPIDO (5)
HSH / HUN / Wałach / 28.04.2012 /
HUNMMF122290310 / gniada / Agropoint Chupalido / Cleris
Vizi Zoltán / Iwona Zys


Weronika ZYS (J.2003)
Klub Jeździecki Kapada Wiry
267,15+5,15
61JAŚMINA (1)




Zofia MALECHA (JM.2007)
Angel's horses - body & soul
254,32-7,68
62P-LUSI (22)
SP / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn


Jagoda BUKCZYŃSKA (JM.2005)
KS Grand Horse Suchy Las
271,61+9,61
63FOLKER 2 (31)
Hannover / GER / Wałach / 2009 (10) /
DE 431314311509 / ciemnogniada / For Edition / Rubina
Volker von Holten / Agnieszka Zielińska


Agnieszka ZIELIŃSKA
KJ STAJNIA Z KOPYTEM
281,23+19,23
64KITTY ES (92)




Wojciech KUKOWSKI
bpk
285,72+23,72
65ATLANTIC MAGIC (56)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2009 (10) /
- / gniada / Izander / Lombardo / Ankara / Mer
Daria Wachnowska / Wiktoria Choińska


Wiktoria CHOIŃSKA (J.2001)
bpk
478,36+16,36
66QUESTION MARK HE (91)




Wojciech KUKOWSKI
bpk
573,42+11,42
67QUESTION MARK HE (91)




Wojciech KUKOWSKI
bpk
784,30+22,30

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80
Liczba przeszkód(Obstacles)
8
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
62 s
Startowało koni
67
Ukończyło koni
67
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Rafał Pisarek
 Gospodarz toru:


Krystian Ograbek




ZT-B VIII Otwarte zawody w skokach przez przeszkody - 10 lecie Michałówki

Góra k/Tarnowa Podgórnego, 1 czerwca 2019
Wydruk: 18-06-2019 07:39:32
4/L

(01-06-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / L / Dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1BELGIA (63)
Typ Szlach. / POL / Klacz / 2011 (8) /
616999680034111 / gniada / Euripides / Bara / Debos
Edmund Idkowiak / Jakub Rogacki


Natalia BANACH
BPK - LUL
055,21021,02
2KALINKA (75)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
- / gniada / Rapsod / / Korweta /
Mariusz Paradowski / Patryk Lembicz


Patryk LEMBICZ (MJ.1999)
St. Kraju Jumping Team
057,85022,46
3MARY GLENN (27)
Niem. Sport. / POL / Klacz / 2004 (15) /
DE457-0001078-04 / gniada / Glenn Mentino / Glenn Alme / Anette / Altmeister
- / Jacek Wachowiak


Wiktoria NOWAK (MJ.2000)
Posadowskie TJ
053,85023,00
4PLEJADA (74)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / gniada / NN / NN
Nieznany / Patryk Lembicz


Katarzyna PRZEWOŹNA
St. Kraju Jumping Team
052,31023,14
5ARMANI RJT (28)
Kuc Conemara / IRL / Wałach / 2014 (5) /
S33720041000172 / gniada / Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui / Tequila Rose / Island Lad
- / Zuzanna Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
St. KS Jumping Events Poznań
055,43023,44
6KARUSO (23)
WLKP / POL / Wałach / 2010 (9) /
616007610092210 / gniada / Pengo / Hipovit / Kora / Kurant


Katarzyna DAWIDOWSKA-ZAWARTOWSKA
KS Idmar Krajkowo
055,74025,24
7WULA (87)
KWPN / POL / Klacz / 2003 (16) /
0 / gniada / Hemmingway / Kilana
- / Wojciech Szeszycki


Martyna SZEWIOR (J.2002)
Bpk
056,10028,62
8MAGNAT (66)
SP / POL / Wałach / 2009 (10) /
. / gniada / . / .
. / Jakub Rogacki


Aleksandra PYCZEK (J.2003)
bpk
053,69030,15
9SALIDAD (60)
SP / POL / Ogier / 2012 (7) /
616009610010112 / gniada / La Calidad / Lancer II / Sawa / MyWill
Romuald Turowski / Michał Zgrabka


Michał ZGRABKA
Posadowskie TJ
059,40424,13
10JANTARINA (86)
KWPN / NED / Klacz / 2014 (5) /
528003201407333 / gniada / Carembar De Muze / Cantarina
DE RADSTAKE B.V. / Karolina Siwka


Karolina SIWKA
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
055,31424,94
11K-TAURYN (36)
T.P. / POL / Wałach / 2007 (12) /
6169996801135 / kasztanowata / Ważny/Chaber / Karina/Cantanis
Ireneusz Koza / Justyna Sikorska


Karol JAROSZ (JM.2005)
Rura Team
058,51425,68
12EVITA (49)
SP / POL / Klacz / 2001 (18) /
616009590193601 / srokata / Emir / Emeryt / Elwira / Elf
Monika Pięta-Leśniak / Ewa Heidrych


Barbara KUREK (J.2001)
Budzyński KS Kłos
450,02
13JARBAS (65)
MŁP / POL / Wałach / 2008 (11) /
- / - / Bekas / Jawa
- / Dagmara Imiłkowska


Dagmara IMIŁKOWSKA
bpk
450,54
14WITO CORLEONE (11)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616009610014513 / gniada / Michael Angelo F / Wolta / Kingsten
Jacek Maria / Tadeusz Szymoniak


Aleksandra NAZAR (J.2003)
KJ Michałówka
452,53
15HUZAR II (88)
MŁP / POL / Wałach / 2012 (7) /
616006580471212 / kara / Huzar / Jalienny / Hortensja /
Grzeforz Rysak / Ewa Chomicz


Ewa CHOMICZ
St. J Baborówko
456,11
16OLIWKA (38)
SP / POL / Klacz / 2009 (10) /
616009530267309 / kasztanowata / Empire / Embassy I / Odra / Sir Neel
Bożena Smorawska / Dominika Jelewska


Emilia SOPOT (J.2003)
Rura Team
456,79
17WANGA (90)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
616009610074114 / gniada / Coriano's Ass / Coriano Z / Wangara / Graf Quidam
SK Racot / Weronika Jęchorek


Weronika JĘCHOREK
OJK Michałówka
458,08
18DONOVAN (8)
WLKP / POL / Wałach / 2014 (5) /
616007610160913 / gniada / Vandamme / Guidam / Quidam De Revel / Doba /
Ograbek Krystian / Ograbek Krystian


Adrianna SIUDA (Mł.2019)
Harmony Club Owińska
458,90
19RIWA (26)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / skarogniada / Vandamme / Guidam / Quidam De Revel / Royal Lady Of Honor /
. / .


Aleksandra GEBLER (J.2002)
KJ Sokół Damasławek
459,90
20LANDOSKA A (40)
SP / POL / Klacz / 2008 (11) /
616009610218508 / gniada / Love Affair/ Lauries Crusador / Landoska L/ Landos
Agnieszka Męczyńska / Agnieszka Męczyńska


Zofia SZYMANIAK (JM.2004)
Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
562,55
21BELINDA (64)
WLKP / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / gniada / Parys / Bonita
Jakub Rogacki / Jakub Rogacki


Jakub ROGACKI
bpk
562,98
22DIANTUS S (43)
OS / GER / Wałach / 2015 (4) /
_ / gniada / DIARADO'S BOY/DIARADO / C-ATLANTA S/ATLANTUS/CHACCO-BLUE
Johannes Sabel / Bartosz Wroński


Alina CELMEROWSKA
KJ Michałówka
770,74
23ORBITA (83)
WLKP / POL / Klacz / 2007 (12) /
007520068307 / kara / Mariot / / Orenda /
Marian Gilas / Dariusz Stochaj


Julia STOCHAJ (J.2002)
KJ Leśna Podkowa
852,62
24RENOMA (37)
SP / POL / Klacz / 2006 (13) /
POL009590066706 / gniada / Aravel II / / Rakija / Aravel I
Justyna Wiese / Przemysław Olszewski


Joanna GABRYELSKA (J.2002)
LKJ Kiekrz
964,48
25TOP GUN (57)
SP / POL / Wałach / 2014 (5) /
616009610004014 / skarogniada / Le Mistral / Leuthen I / Landgraf I / Tulka / Lap Bej / Elsing
SK Mieczownica / Patryk Reimisz


Amelia ŁADZIAK (JM.2004)
KJ Lotus Poznań
28123,70
FANTASY (24)
BWP / POL / Klacz / 2005 (14) /
BELW243436BWP / kasztanowata / Catoki / Cambridge / Obella / Cassini II
Andrzej Kubik / Katarzyna Dawidowska-Zawartowska


Katarzyna DAWIDOWSKA-ZAWARTOWSKA
KS Idmar Krajkowo
elim
KORSON (93)




Zuzanna AUGUSTYNIAK (J.2002)
KJ Michałówka
elim
SIWA (MISSY GREY) (21)
Typ Szlachetny / POL / Klacz / 1900 /
616999682005413 / siwa / nn / nn / nn / nn
Julia Frankiewicz / Julia Frankiewicz


Marta KROPACZ (J.2002)
JUKS Mieczewo
elim
CAMPARI (68)
SP / POL / Klacz / 2005 (14) /
- / kara / nn / nn / nn / nn


Martyna KARNAT (J.2002)
KJ Atrium Swarzędz
elim
ETNA (95)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2013 (6) /
616007610191813 / kara / Polder / Era
. / Sławomir Łukaszewski


Magdalena KARCZ
Stajnia Angel's Horses
elim
AMOR (54)
SP / POL / Wałach / 2008 (11) /
POL009660910808 / kasztanowata / Empire / Embassy I / Afera / Ever For Pleasure
- / Jacek Mateja


Katarzyna ŁAKOMY
LKS Cwał Poznań
elim
RUDE SUNSHINE (53)
OLD / POL / Klacz / 2005 (14) /
DE433330470605 / skarogniada / Romanov Blue Hors / Rohdiamant / Fontania / Sevillano


Maksymilian MATEJA (J.2003)
bpk
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
RUDE SUNSHINE (53)
OLD / POL / Klacz / 2005 (14) /
DE433330470605 / skarogniada / Romanov Blue Hors / Rohdiamant / Fontania / Sevillano


Maksymilian MATEJA (J.2003)
bpk
049,68024,64
WULA (87)
KWPN / POL / Klacz / 2003 (16) /
0 / gniada / Hemmingway / Kilana
- / Wojciech Szeszycki


Martyna SZEWIOR (J.2002)
Bpk
454,84
TOP GUN (57)
SP / POL / Wałach / 2014 (5) /
616009610004014 / skarogniada / Le Mistral / Leuthen I / Landgraf I / Tulka / Lap Bej / Elsing
SK Mieczownica / Patryk Reimisz


Amelia ŁADZIAK (JM.2004)
KJ Lotus Poznań
455,17
JANTARINA (86)
KWPN / NED / Klacz / 2014 (5) /
528003201407333 / gniada / Carembar De Muze / Cantarina
DE RADSTAKE B.V. / Karolina Siwka


Karolina SIWKA
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
460,79
KORSON (93)




Zuzanna AUGUSTYNIAK (J.2002)
KJ Michałówka
1988,20
OLIWKA (38)
SP / POL / Klacz / 2009 (10) /
616009530267309 / kasztanowata / Empire / Embassy I / Odra / Sir Neel
Bożena Smorawska / Dominika Jelewska


Emilia SOPOT (J.2003)
Rura Team
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100/100
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/4
Liczba skoków(Jumps)
8/4
Dystans (m)
360/220
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
62/38 s
Startowało koni
38
Ukończyło koni
25
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Rafał Pisarek
 Gospodarz toru:


Krystian Ograbek




ZT-B VIII Otwarte zawody w skokach przez przeszkody - 10 lecie Michałówki

Góra k/Tarnowa Podgórnego, 1 czerwca 2019
Wydruk: 18-06-2019 07:39:37
5/L1

(01-06-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / L1 / Grand Prix Michałówki - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
(Competition No: 5 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1FANTASY (24)
BWP / POL / Klacz / 2005 (14) /
BELW243436BWP / kasztanowata / Catoki / Cambridge / Obella / Cassini II
Andrzej Kubik / Katarzyna Dawidowska-Zawartowska


Katarzyna DAWIDOWSKA-ZAWARTOWSKA
KS Idmar Krajkowo
072,87040,17
2SALIDAD (60)
SP / POL / Ogier / 2012 (7) /
616009610010112 / gniada / La Calidad / Lancer II / Sawa / MyWill
Romuald Turowski / Michał Zgrabka


Michał ZGRABKA
Posadowskie TJ
077,22041,80
3GENCO KG (14)
SP / POL / Wałach / 2008 (11) /
- / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Quidam De Revel / Gina KG / Campari M
Grzegorz Komin / Kamila Świercz-Kozakiewicz


Filip KAPAŁA
KS Jumping Events Poznań
076,41041,95
4MARY GLENN (27)
Niem. Sport. / POL / Klacz / 2004 (15) /
DE457-0001078-04 / gniada / Glenn Mentino / Glenn Alme / Anette / Altmeister
- / Jacek Wachowiak


Wiktoria NOWAK (MJ.2000)
Posadowskie TJ
068,85042,56
5KARUSO (23)
WLKP / POL / Wałach / 2010 (9) /
616007610092210 / gniada / Pengo / Hipovit / Kora / Kurant


Katarzyna DAWIDOWSKA-ZAWARTOWSKA
KS Idmar Krajkowo
073,96043,91
6EVITA (49)
SP / POL / Klacz / 2001 (18) /
616009590193601 / srokata / Emir / Emeryt / Elwira / Elf
Monika Pięta-Leśniak / Ewa Heidrych


Barbara KUREK (J.2001)
Budzyński KS Kłos
063,47433,60
7DONOVAN (8)
WLKP / POL / Wałach / 2014 (5) /
616007610160913 / gniada / Vandamme / Guidam / Quidam De Revel / Doba /
Ograbek Krystian / Ograbek Krystian


Adrianna SIUDA (Mł.2019)
Harmony Club Owińska
071,851153,53
8ODETTE VAN DE HELLE (96)




Tomasz GOGOŁEK
JKS Melloni Horses Szczecin
181,93
9WITO CORLEONE (11)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616009610014513 / gniada / Michael Angelo F / Wolta / Kingsten
Jacek Maria / Tadeusz Szymoniak


Aleksandra NAZAR (J.2003)
KJ Michałówka
468,52
10RENOMA (37)
SP / POL / Klacz / 2006 (13) /
POL009590066706 / gniada / Aravel II / / Rakija / Aravel I
Justyna Wiese / Przemysław Olszewski


Joanna GABRYELSKA (J.2002)
LKJ Kiekrz
468,59
11BELGIA (63)
Typ Szlach. / POL / Klacz / 2011 (8) /
616999680034111 / gniada / Euripides / Bara / Debos
Edmund Idkowiak / Jakub Rogacki


Natalia BANACH
BPK - LUL
470,59
12RIWA (26)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / skarogniada / Vandamme / Guidam / Quidam De Revel / Royal Lady Of Honor /
. / .


Aleksandra GEBLER (J.2002)
KJ Sokół Damasławek
472,02
13DIANTUS S (43)
OS / GER / Wałach / 2015 (4) /
_ / gniada / DIARADO'S BOY/DIARADO / C-ATLANTA S/ATLANTUS/CHACCO-BLUE
Johannes Sabel / Bartosz Wroński


Alina CELMEROWSKA
KJ Michałówka
473,59
KALINKA (75)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
- / gniada / Rapsod / / Korweta /
Mariusz Paradowski / Patryk Lembicz


Patryk LEMBICZ (MJ.1999)
St. Kraju Jumping Team
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
105/105
Liczba przeszkód(Obstacles)
10/6
Liczba skoków(Jumps)
11/7
Dystans (m)
450/270
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
78/47 s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Rafał Pisarek
 Gospodarz toru:


Krystian Ograbek