VII Edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - 1 etap

SO Gniezno, 29 kwietnia 2018
Wydruk: 29-04-2018 19:57:52
1/Debiuty
10:00
(29-04-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / Debiuty / Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (dla początkujących)
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1POLARIS R (21)




Agata ZIEMNIARSKA
KJ Mustang Kochowo
060,01
2ALBA (16)




Weronika PIETRZAK
KJ Wiecanowo
1897,58
2CZORT (64)




Maria GIZA
Stajnia Ostrowo Młyn
18129,98
SNIEDERSCHINE GOLDY (51)




Monika TROJANOWSKA
UKS Jantar Gniezno
ELIM
CINDIRELLA (32)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) / 616009610209612 / siwa
Casino-L / Costa Rica L
Szymborski Bartoszbrak / Patrycja Trzaskawka


Inga MICHALAK
Bpk
ELIM
CZORT (64)




Maria GIZA
Stajnia Ostrowo Młyn
ELIM

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
40
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
74 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
3
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VII Edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - 1 etap

SO Gniezno, 29 kwietnia 2018
Wydruk: 29-04-2018 19:57:54
2/Mini LL

(29-04-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / Mini LL / Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SNIEDERSCHINE GOLDY (51)




Monika TROJANOWSKA
UKS Jantar Gniezno
059,89
1CINDIRELLA (32)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) / 616009610209612 / siwa
Casino-L / Costa Rica L
Szymborski Bartoszbrak / Patrycja Trzaskawka


Inga MICHALAK
Bpk
065,58
1POLARIS R (21)




Agata ZIEMNIARSKA
KJ Mustang Kochowo
058,60
1NAOMI VAN DORPERHEIDE (37)




Piotr MATŁAWSKI
Bpk
067,94
1CELINKA (45)




Marcelina ZOBEL (JM.2003)
Stajnia Dębnica
064,67
1HELISA (43)




Sylwia GOC
Bpk
064,47
1MAGIC (23)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
069,54
1OPTYMISTKA (59)




Izabela DUDA
St. Kraju Jumping Team
064,74
1CYRYL (66)




Bogdan PRZYBYŁA
Stajnia Ostrowo Młyn
068,81
1BAL (67)




Wiktoria WESOŁOWSKA
Stajnia Ostrowo Młyn
067,78
1EURUTEC TOSIA (26)
Kuc Fel / POL / Klacz / 2011 (7) / 616013610166511 / tarantowata
Figaro / Topaz / Tola /
Leszek Pawlak / Eurutec Sp. z o. o.


Borys TROJANOWICZ (JM.2006)
KJ Zagórów
053,70
1MALUTKA (48)




Kacper GRZEŚKOWIAK
Bpk
065,46
13KASZMIR (22)
- / - / - / 2001 (17) / - / -
Louis / Kleopatra


Klaudia KWIATKOWSKA
JUKS Kłusak Gniezno
174,30
14SNIEDERSCHINE GOLDY (51)




Monika TROJANOWSKA
UKS Jantar Gniezno
471,65
14SPARTAKUS (47)




Dominik GRZEŚKOWIAK
Stajnia Dębnica
466,66
14NAOMI VAN DORPERHEIDE (37)




Piotr MATŁAWSKI
Bpk
467,89
14SPARTAKUS (47)




Dominik GRZEŚKOWIAK
Stajnia Dębnica
469,05
14CELINKA (45)




Marcelina ZOBEL (JM.2003)
Stajnia Dębnica
462,97
19OPTYMISTKA (59)




Izabela DUDA
St. Kraju Jumping Team
591,03
20CINDIRELLA (32)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) / 616009610209612 / siwa
Casino-L / Costa Rica L
Szymborski Bartoszbrak / Patrycja Trzaskawka


Piotr MATŁAWSKI
Bpk
785,06
21PERS (46)
KUC / POL / Ogier / 2012 (6) / 616999610217212 / gniada
nn / nn / nn / nn
Ryszard Nitka / Ryszard Nitka


Wiktoria LUTOMSKA
UKS Master Gniezno
886,82
21NARCIS VAN DORPERHEIDE (38)




Piotr MATŁAWSKI
Bpk
863,79
21NARCIS VAN DORPERHEIDE (38)




Piotr MATŁAWSKI
Bpk
863,67
24HELISA (43)




Sylwia GOC
Bpk
1585,24
ALBA (16)




Weronika PIETRZAK
KJ Wiecanowo
ELIM
PERS (46)
KUC / POL / Ogier / 2012 (6) / 616999610217212 / gniada
nn / nn / nn / nn
Ryszard Nitka / Ryszard Nitka


Wiktoria LUTOMSKA
UKS Master Gniezno
ELIM
NESQUICK VAN DORPERHEIDE (42)




Patryk KWAŚNIEWSKI
Kraju Jumping Team
ELIM
NESQUICK VAN DORPERHEIDE (42)




Patryk KWAŚNIEWSKI
Kraju Jumping Team
ELIM
CZELA (52)




Maria PEŁCZYŃSKA
UKS Jantar Gniezno
ELIM
CZELA (52)




Maria PEŁCZYŃSKA
UKS Jantar Gniezno
ELIM

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
60
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
74 s
Startowało koni
30
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VII Edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - 1 etap

SO Gniezno, 29 kwietnia 2018
Wydruk: 29-04-2018 19:57:58
3/LL

(29-04-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / LL / Z trafieniem w normę czasu
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1CALVADOS (65)




Kacper STEFANIAK
Stajnia Ostrowo Młyn
075,82-0,18
2GLORIA (49)




Mikołaj SZYMCZAK (J.2002)
BPK
075,05-0,95
3CYRYL (66)




Bogdan PRZYBYŁA
Stajnia Ostrowo Młyn
077,72+1,72
4HARTEMOR R (5)




Robert RAKOWSKI
LZS Lech Gniezno
078,31+2,31
5HAMMER (14)




Daria SZARWARK
Bpk
079,05+3,05
6HELVETIA MK (55)
SP / POL / Klacz / 2013 (5) / 616009600246913 / siwa
Rasch / Ramirado / Huanita / Good Luck


Anna DANIELEWICZ
bpk
079,97+3,97
7ZAPARINA (44)
Oldenburska / GER / Klacz / 2008 (10) / - / siwa
Zapateado / Hauptstutbuch Charming Lotti
Mike i Jeanette Otte / Tomasz Goc


Dominika JUREK (MJ.1997)
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
071,62-4,38
8HOKO LADY (11)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) / 616009670090310 / siwa
Cantanis / Cantus / Hossa / Zodiak
Daniel Wieliczko / Adam Czajkowski


Katarzyna CZAJKOWSKA (JM.2003)
Posadowskie TJ
080,68+4,68
9EMO (20)




Julita JANUSZ
Bpk
081,75+5,75
10DEVON HILL (19)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2011 (7) / - / gniada
Le Voltaire / Dama
Daria Wachnowska / Agnieszka Lisowska


Alicja LISOWSKA
Stajnia Toffel
082,20+6,20
11DILER (2)




Weronika GOSPODAREK
LZS "Lech" Gniezno
066,87-9,13
12EURUTEC TOSIA (26)
Kuc Fel / POL / Klacz / 2011 (7) / 616013610166511 / tarantowata
Figaro / Topaz / Tola /
Leszek Pawlak / Eurutec Sp. z o. o.


Borys TROJANOWICZ (JM.2006)
KJ Zagórów
063,81-12,19
13COSTA BRAVA (56)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) / - / gniada
nn / nn / nn / nn
- / Piotr Sokołowski


Sara SZCZOT
St. Kraju Jumping Team
176,14+0,14
14ORKA (13)
SP / POL / Klacz / 2003 (15) / - / gniada
Marino / / Odetta /
Leon Gawroński / Łukasz Dobrzyński


Michalina DOBRZYŃSKA (JM.2003)
LKJ przy SK Mieczownica
177,80+1,80
15CANTATRICE (60)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) / - / ciemnogniada
Vandamme / Guidam / Centuria /
- / Izabela Duda


Izabela DUDA
St. Kraju Jumping Team
173,93-2,07
16TURYN (24)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
172,49-3,51
17MALUTKA (48)




Kacper GRZEŚKOWIAK
Bpk
179,63+3,63
18BAL (67)




Wiktoria WESOŁOWSKA
Stajnia Ostrowo Młyn
182,14+6,14
19MEFISTO (35)
SP / POL / Wałach / 2009 (9) / - / siwa
Faust Z/ / Madea/
Kazimierz Kosakowski / Kazimierz Kosakowski


Andrzej KOSAKOWSKI
KJ Raduszyn
183,85+7,85
20MIRADO (34)
SP / POL / Wałach / 2001 (17) / - / kasztanowata
Dragon/ / Mirabelka/
Kazimierz Kosakowski / Kazimierz Kosakowski


Hania OCH-OLEKSY (JM.2003)
KJ Raduszyn
187,288+11,29
21CIESZYN (25)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
275,87-0,13
22FRYGA (1)




Oliwia STANICKA
LKS Cwał Poznań
277,19+1,19
23POLARIS R (21)




Agata ZIEMNIARSKA
KJ Mustang Kochowo
274,38-1,62
24HIDALGO (68)




Weronika FRĄCKOWIAK (MJ.1999)
Bpk
290,99+14,99
25CZANDOR (58)




Piotr SOKOŁOWSKI
St. Kraju Jumping Team
298,94+22,94
26CLEO (7)




Bilge YILDRIM
Bpk
393,84+17,84
27MEKLAR (61)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) / - / kasztanowata
nn / nn / nn / nn
- / Agnieszka Zbierska


Piotr SOKOŁOWSKI
St. Kraju Jumping Team
394,62+18,62
28GOLIAT (18)




Julia ZIELIŃSKA
Stajnia Toffel
395,36+19,36
29AISHA (8)




Nadine CHUDZIK
Bpk
3101,25+25,25
30COFINO (39)




Piotr MATŁAWSKI
Bpk
476,09+0,09
31KASZMIR (22)
- / - / - / 2001 (17) / - / -
Louis / Kleopatra


Ewelina MACHYŃSKA
JUKS Kłusak Gniezno
6123,63+47,63
BREGO (9)
SP / POL / Ogier / 2007 (11) / - / gniada
Bajou Du Rouet / Baccara
Begier Mikołaj / Begier Mikołaj


Agnieszka JANAS
Stajnia Lider
elim
BREGO (9)
SP / POL / Ogier / 2007 (11) / - / gniada
Bajou Du Rouet / Baccara
Begier Mikołaj / Begier Mikołaj


Agnieszka JANAS
Stajnia Lider
elim
WIGOR (17)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) / 616009610126711 / gniada
Lombard / Genius / Wenus / Halif
Mariusz Kołodziejczak / Mateusz Kowalczyk


Jakub TOFFEL
Stajnia Toffel
elim
WIGOR (17)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) / 616009610126711 / gniada
Lombard / Genius / Wenus / Halif
Mariusz Kołodziejczak / Mateusz Kowalczyk


Jakub TOFFEL
Stajnia Toffel
elim
GOLIAT (18)




Julia ZIELIŃSKA
Stajnia Toffel
elim
ALPINA (53)




Martyna SZEWIOR
UKS Jantar Gniezno
elim
DIAMENT (54)




Dominika WESOŁOWSKA
UKS Jantar Gniezno
elim
MEKLAR (61)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) / - / kasztanowata
nn / nn / nn / nn
- / Agnieszka Zbierska


Agnieszka ZBIERSKA
Bpk
elim
CZANDOR (58)




Piotr SOKOŁOWSKI
St. Kraju Jumping Team
elim
COFINO (39)




Piotr MATŁAWSKI
Bpk
rez
DIAMENT (54)




Dominika WESOŁOWSKA
UKS Jantar Gniezno
rez

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
ALPINA (53)




Martyna SZEWIOR
UKS Jantar Gniezno
074,57-1,43
HIDALGO (68)




Weronika FRĄCKOWIAK (MJ.1999)
Bpk
071,47-4,53
DILER (2)




Weronika GOSPODAREK
LZS "Lech" Gniezno
068,63-7,37
MIRADO (34)
SP / POL / Wałach / 2001 (17) / - / kasztanowata
Dragon/ / Mirabelka/
Kazimierz Kosakowski / Kazimierz Kosakowski


Hania OCH-OLEKSY (JM.2003)
KJ Raduszyn
084,24+8,24
EMO (20)




Julita JANUSZ
Bpk
086,18+10,18
FRYGA (1)




Oliwia STANICKA
LKS Cwał Poznań
061,65-14,35
DEVON HILL (19)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2011 (7) / - / gniada
Le Voltaire / Dama
Daria Wachnowska / Agnieszka Lisowska


Alicja LISOWSKA
Stajnia Toffel
176,79+0,79
HARTEMOR R (5)




Robert RAKOWSKI
LZS Lech Gniezno
276,24+0,24
CLEO (7)




Bilge YILDRIM
Bpk
289,09+13,09

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
76 s
Startowało koni
51
Ukończyło koni
31
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VII Edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - 1 etap

SO Gniezno, 29 kwietnia 2018
Wydruk: 29-04-2018 19:58:03
4/L

(29-04-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / L / Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MISTRAL (29)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) / 616009610136211 / gniada
Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra / Miss Monroe / Landor S
Przemysław Piskorek / Jan Jach


Klaudiusz JACH
GLKS Sokół Damasławek
6551,52
2ZAFIRA (12)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2004 (14) / - / siwa
Harwest / Zuzanna
Siejak Agnieszka / Łukasz Dobrzyński


Michalina DOBRZYŃSKA (JM.2003)
LKJ przy SK Mieczownica
6552,45
3LAJERO KG (30)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) / POL009610254206 / kasztanowata
Cajero / Caretino / Caletto II / Larysa K / Graf Top / Graf Grannus
Grzegorz Komin / Julia Brand


Oliwia JACH
GLKS Sokół Damasławek
6553,47
4HONDA (63)
SP / POL / Klacz / 0000 / - / kasztanowata
Czad / Dido / Habenda / Niferak
SK Nowielice / Maciej Ceglarski


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
6553,64
5KONFETTI (28)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) / 616009680101608 / gniada
Contendor / Contendro I / Księżniczka / Escudo
Aleksandra Klamecka / Sebastian Jach


Klaudiusz JACH
GLKS Sokół Damasławek
6553,75
6ZANTOS HBC (72)
KWPN / NED / Wałach / 2004 (14) / - / gniada
Cantos / / -
HBC / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH
GLKS Sokół Damasławek
6558,02
7CORNEL (57)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) / - / gniada
nn / nn / nn / nn


Piotr SOKOŁOWSKI
St. Kraju Jumping Team
6565,70
8KOBI (4)
Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2009 (9) / - / gniada
Biskwit / Kora
Orliński Grzegorz / Tomasz Joachimiak


Paula JOACHIMIAK
SKJ Gronówka
6565,90
9PRINCESSA (15)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) / POL009640012408 / gniada
Landos II / Lord / Prysilla / West
Józef Jastrząbek / Jarosław Bukowski


Zuzanna BUKOWSKA
KJ Wiecanowo
6567,43
10HELVETIA MK (55)
SP / POL / Klacz / 2013 (5) / 616009600246913 / siwa
Rasch / Ramirado / Huanita / Good Luck


Anna DANIELEWICZ
bpk
6571,08
11CALVADOS (65)




Kacper STEFANIAK
Stajnia Ostrowo Młyn
6068,95
12CIESZYN (25)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
6074,46
13DR.DOOLITTLE 32 (62)
HAN. / GER / Wałach / 0000 / DE431317011902 / gniada
Drosselklang II / Don Carlos / C.Baronesse / Cordial Medoc
Wilhelm Ovelhey / Maciej Ceglarski


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
5966,60
14KAMA (69)
Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Klacz / 01.08.2007 / - / gniada
Kontrast / Hipka
Katarzyna Frąckowiak / Katarzyna Frąckowiak


Weronika FRĄCKOWIAK (MJ.1999)
bpk
5752,79
15HERA TS (27)
TS / POL / Klacz / 2000 (18) / POL999520057800 / ciemnogniada
nn / nn / nn / nn
- / Aleksander Trojanowicz


Borys TROJANOWICZ (JM.2006)
KJ Zagórów
5766,82
16TURYN (24)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
5664,58
17JAZZ DE CARETANGO KZ (40)




Piotr MATŁAWSKI
Bpk
5689,96
18MEFISTO (35)
SP / POL / Wałach / 2009 (9) / - / siwa
Faust Z/ / Madea/
Kazimierz Kosakowski / Kazimierz Kosakowski


Andrzej KOSAKOWSKI
KJ Raduszyn
5574,74
19CANTATRICE (60)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) / - / ciemnogniada
Vandamme / Guidam / Centuria /
- / Izabela Duda


Piotr SOKOŁOWSKI
St. Kraju Jumping Team
5281,83
20ZAPARINA (44)
Oldenburska / GER / Klacz / 2008 (10) / - / siwa
Zapateado / Hauptstutbuch Charming Lotti
Mike i Jeanette Otte / Tomasz Goc


Dominika JUREK (MJ.1997)
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
5075,36
21HAMMER (14)




Daria SZARWARK
Bpk
4492,54
22COSTA BRAVA (56)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) / - / gniada
nn / nn / nn / nn
- / Piotr Sokołowski


Sara SZCZOT
St. Kraju Jumping Team
3976,61
23CZANDOR (58)




Piotr SOKOŁOWSKI
St. Kraju Jumping Team
3979,06
24MEKLAR (61)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) / - / kasztanowata
nn / nn / nn / nn
- / Agnieszka Zbierska


Piotr SOKOŁOWSKI
St. Kraju Jumping Team
3990,54
25JINTERA R (6)




Robert RAKOWSKI
LZS Lech Gniezno
6102,32

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
JAZZ DE CARETANGO KZ (40)




Piotr MATŁAWSKI
Bpk
4572,61

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
76 s
Startowało koni
26
Ukończyło koni
25
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VII Edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - 1 etap

SO Gniezno, 29 kwietnia 2018
Wydruk: 29-04-2018 19:58:07
5/L

(29-04-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / L / Dwufazowy art. 274.5..3
(Competition No: 5 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1KONFETTI (28)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) / 616009680101608 / gniada
Contendor / Contendro I / Księżniczka / Escudo
Aleksandra Klamecka / Sebastian Jach


Klaudiusz JACH
GLKS Sokół Damasławek
051,48022,45
2ZANTOS HBC (72)
KWPN / NED / Wałach / 2004 (14) / - / gniada
Cantos / / -
HBC / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH
GLKS Sokół Damasławek
043,69024,58
3ZAFIRA (12)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2004 (14) / - / siwa
Harwest / Zuzanna
Siejak Agnieszka / Łukasz Dobrzyński


Michalina DOBRZYŃSKA (JM.2003)
LKJ przy SK Mieczownica
045,89025,45
4KOBI (4)
Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2009 (9) / - / gniada
Biskwit / Kora
Orliński Grzegorz / Tomasz Joachimiak


Paula JOACHIMIAK
SKJ Gronówka
048,84027,96
5HERA TS (27)
TS / POL / Klacz / 2000 (18) / POL999520057800 / ciemnogniada
nn / nn / nn / nn
- / Aleksander Trojanowicz


Borys TROJANOWICZ (JM.2006)
KJ Zagórów
050,96029,28
6CORNEL (57)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) / - / gniada
nn / nn / nn / nn


Piotr SOKOŁOWSKI
St. Kraju Jumping Team
053,38029,83
7JINTERA R (6)




Robert RAKOWSKI
LZS Lech Gniezno
049,84032,48
8TAMBOURINE RED WINE (41)




Piotr MATŁAWSKI
Bpk
058,12345,35
9LAJERO KG (30)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) / POL009610254206 / kasztanowata
Cajero / Caretino / Caletto II / Larysa K / Graf Top / Graf Grannus
Grzegorz Komin / Julia Brand


Oliwia JACH
GLKS Sokół Damasławek
048,05424,69
10HONDA (63)
SP / POL / Klacz / 0000 / - / kasztanowata
Czad / Dido / Habenda / Niferak
SK Nowielice / Maciej Ceglarski


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
050,01427,05
11KAMA (69)
Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Klacz / 01.08.2007 / - / gniada
Kontrast / Hipka
Katarzyna Frąckowiak / Katarzyna Frąckowiak


Weronika FRĄCKOWIAK (MJ.1999)
bpk
048,59429,73
12HOKO LADY (11)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) / 616009670090310 / siwa
Cantanis / Cantus / Hossa / Zodiak
Daniel Wieliczko / Adam Czajkowski


Katarzyna CZAJKOWSKA (JM.2003)
Posadowskie TJ
057,15431,83
13PRINCESSA (15)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) / POL009640012408 / gniada
Landos II / Lord / Prysilla / West
Józef Jastrząbek / Jarosław Bukowski


Zuzanna BUKOWSKA
KJ Wiecanowo
448,59
14GLORIA (49)




Mikołaj SZYMCZAK (J.2002)
BPK
453,10
15ZAPARINA (44)
Oldenburska / GER / Klacz / 2008 (10) / - / siwa
Zapateado / Hauptstutbuch Charming Lotti
Mike i Jeanette Otte / Tomasz Goc


Dominika JUREK (MJ.1997)
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
453,48
16ORKA (13)
SP / POL / Klacz / 2003 (15) / - / gniada
Marino / / Odetta /
Leon Gawroński / Łukasz Dobrzyński


Michalina DOBRZYŃSKA (JM.2003)
LKJ przy SK Mieczownica
457,16
17DR.DOOLITTLE 32 (62)
HAN. / GER / Wałach / 0000 / DE431317011902 / gniada
Drosselklang II / Don Carlos / C.Baronesse / Cordial Medoc
Wilhelm Ovelhey / Maciej Ceglarski


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
457.98

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
TAMBOURINE RED WINE (41)




Piotr MATŁAWSKI
Bpk
056,83240,41

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100/100
Liczba przeszkód(Obstacles)
8/4
Liczba skoków(Jumps)
9/4
Dystans (m)
350/200
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
60/35 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski