VII edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - 3 etap

SO Gniezno, 24 czerwca 2018
Wydruk: 25-06-2018 07:53:32
1/Debiuty
10:00
(24-06-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / Debiuty / Dla początkujących - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SIWEK (53)




Maja NAGŁA
Stajnia Adamus
468,01
2SIWEK (53)




Maja NAGŁA
Stajnia Adamus
866,20
KUBUŚ (16)
Kuc Szetlandzki / POL / Wałach / 2005 (13) / - / gniada
NN / NN
NN / Janusz Czyż


Eliza JAKUBOWSKA (JM.2005)
Bpk
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
60
Liczba przeszkód(Obstacles)
7
Liczba skoków(Jumps)
7
Dystans (m)
270
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
54 s
Startowało koni
3
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VII edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - 3 etap

SO Gniezno, 24 czerwca 2018
Wydruk: 25-06-2018 07:53:34
2/Mini LL

(24-06-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / Mini LL / Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BEZA (34)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) / - / gniada
nd / nd
nd / nd


Antonina WARZYWODA (JM.2003)
Delta Biedrusko
068,41
1PROCH (5)




Agata HALIK
Bpk
075,90
1PROCH (5)




Agata HALIK
Bpk
073,15
1TOP GUN (59)




Mikołaj SZYMCZAK (J.2002)
BPK
078,00
1CENTRALKA (54)




Dominika WOLNIEWICZ
Stajnia Adamus
062,63
1DANINA (55)




Joanna MROZIŃSKA
Stajnia Adamus
068,34
1LIMERYK (1)




Sandra NOWACZYK (MJ.1997)
KJ Mustang Kochowo
075,52
8CYKORIA (38)
Wielkopolska / POL / Klacz / 11.04.2010 / - / srokata
Polder / Calineczka
Mariusz Tomczak / Mariusz Tomczak


Marta LESZCZYŃSKA
STAJNIA BIERZGLINEK
187,96
9BEZA (34)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) / - / gniada
nd / nd
nd / nd


Antonina WARZYWODA (JM.2003)
Delta Biedrusko
477,13
9BANDURA (35)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (12) / - / gniada
Chef Supreme / Barda
Stadnina Koni Racot / Trojan Marchwiak


Zuzanna MROCZEK (JM.2005)
Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy "Abakus"
496,68
9BUDRYS (4)




Nadia BERNACIAK
Bpk
474,33
9BUDRYS (4)




Nadia BERNACIAK
Bpk
472,67
9SOPEL (57)




Aleksandra POLITOWICZ
Bpk
471,15
14KASZMIR (10)
- / - / - / 2001 (17) / - / -
Louis / Kleopatra


Ewelina MACHYŃSKA
SJ Dragon Gniezno
587,05
15BANDURA (35)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (12) / - / gniada
Chef Supreme / Barda
Stadnina Koni Racot / Trojan Marchwiak


Zuzanna MROCZEK (JM.2005)
Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy "Abakus"
690,03
15TOP GUN (59)




Mikołaj SZYMCZAK (J.2002)
BPK
691,42
17DUMA (37)
Wielkopolska / POL / Klacz / 14.05.2009 / - / kasztanowata
Marat / Diana
Mariusz Tomczak / Mariusz Tomczak


Natalia CZWAJDA (JM.2004)
STAJNIA BIERZGLINEK
18105,66
18DUMA (37)
Wielkopolska / POL / Klacz / 14.05.2009 / - / kasztanowata
Marat / Diana
Mariusz Tomczak / Mariusz Tomczak


Natalia CZWAJDA (JM.2004)
STAJNIA BIERZGLINEK
2290,27
MY PRINCESS MIA (22)
Kuc Walijski / POL / Klacz / 2007 (11) / - / siwa
NN / NN
NN / Janusz Czyż


Oliwia CHLASTA (JM.2004)
bpk
elim
MY PRINCESS MIA (22)
Kuc Walijski / POL / Klacz / 2007 (11) / - / siwa
NN / NN
NN / Janusz Czyż


Oliwia CHLASTA (JM.2004)
bpk
elim
CYKORIA (38)
Wielkopolska / POL / Klacz / 11.04.2010 / - / srokata
Polder / Calineczka
Mariusz Tomczak / Mariusz Tomczak


Magdalena KAPATKA
STAJNIA BIERZGLINEK
elim
ŁADNY PAN (46)
Polski Kob Szlachetny / POL / Wałach / 2009 (9) / - / kasztanowata
Santiego / Łuna
Marcin Klinkiewicz / Marcin Klinkiewicz


Magdalena STRASZEWSKA (JM.2004)
Marklin Turek
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
70
Liczba przeszkód(Obstacles)
11
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
84 s
Startowało koni
22
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VII edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - 3 etap

SO Gniezno, 24 czerwca 2018
Wydruk: 25-06-2018 07:53:38
3/LL

(24-06-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / LL / Z trafieniem w normę czasu
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1SHUTTERFLY W (36)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) / - / gniada
Vulkan L / Sahara
Wozniak Katarzyna / Przemysław Mroczek


Joanna TUPIKOWSKA
brak
077,43-0,57
2CIESZYN (7)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
077,31-0,69
3MAGIC (9)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
077,03-0,97
4CASARO (60)




Mikołaj SZYMCZAK (J.2002)
BPK
079,06+1,06
5DANINA (55)




Joanna MROZIŃSKA
Stajnia Adamus
076,81-1,19
6TRENDY (32)
KUC / POL / Wałach / 2011 (7) / 616013661404411 / ciemnogniada
My Precious / Silverfox Oisin / Traviata / Walor
Wlzbieta Grabowska-Piasecka / Alicja Jakubowska


Urszula POGODZIŃSKA (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
079,24+1,24
7LIMERYK (1)




Sandra NOWACZYK (MJ.1997)
KJ Mustang Kochowo
080,57+2,57
8CENTRALKA (54)




Dominika WOLNIEWICZ
Stajnia Adamus
075,07-2,93
9HIDALGO (31)
OLD. / POL / Wałach / 2011 (7) / DE433331703311 / siwa
H-Ekwador / / Indira /
- / Monika Krzyżanowska-Szała


Urszula POGODZIŃSKA (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
081,36+3,36
10TURYN (8)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
073,59-4,41
11HURAGAN (27)
SP / POL / Wałach / 2005 (13) / POL009610063605 / gniada
Oskariusz / Biskwit / Hana / Etat
Dominika Sztanka / Dominika Włodarczyk


Dominika WŁODARCZAK
LKJ Abaria Iwno
072,53-5,47
12ZAMIRA (25)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) / - / siwa
Kwazar / / Zorza /
Katarzyna Niedźwiecka / Katarzyna Niedźwiecka


Barbara WICHNIAREK (JM.2004)
KJ Michałówka
070,38-7,62
13BUDRYS (4)




Nadia BERNACIAK
Bpk
069,95-8,05
14ORENA (21)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2013 (5) / 616009670029713 / gniada
Lenon L / Olivia Plus-s
Drabiński Roman / Janusz Grzewiński


Janusz GRZEWIŃSKI
brak
069,36-8,64
15MILLORD D (15)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2010 (8) / - / gniada
Tin Tin / Megana
Patryk Dobrzyński / Monika Krzewińska


Monika KRZEWIŃSKA
Ranczo Ganina
069,26-8,74
16CZANDOR (14)




Piotr SOKOŁOWSKI
St. Kraju Jumping Team
067,24-10,76
17HERMES (20)
WLKP / POL / Klacz / 2008 (10) / POL007610023608 / siwa
Castilio / Cassini I / Habanera / Intek
Marcin Klimkiewicz / Stanisław Stasiak


Natalia STASIAK (JM.2003)
KJ Mar-Klin
065,54-12,46
18LAKI (43)
HAN / GER / Wałach / 2007 (11) / DE431316874107 / gniada
Lanciano/ / Piola/
ZG Kern Berthold und Hartwig Ot. Schellbronn / Marta Rogowska


Marta ROGOWSKA (MJ.1998)
bpk
063,30-14,70
19ŁADNY PAN (46)
Polski Kob Szlachetny / POL / Wałach / 2009 (9) / - / kasztanowata
Santiego / Łuna
Marcin Klinkiewicz / Marcin Klinkiewicz


Magdalena STRASZEWSKA (JM.2004)
Marklin Turek
063,03-14,97
20MEKLAR (11)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) / - / kasztanowata
nn / nn / nn / nn
- / Agnieszka Zbierska


Agnieszka ZBIERSKA
Bpk
060,85-17,15
21SOPEL (57)




Aleksandra POLITOWICZ
Bpk
172,59-5,41
22POLARIS R (28)
SP / POL / Wałach / 2009 (9) / 616009540172409 / gniada
Goofi "R" / Campari "M" / Persefona "R" / Landino
Romuald Hałabuda / Ryszarda Ziemniarska


Agata ZIEMNIARSKA (JM.2003)
KJ Mustang Kochowo
187,06+9,06
23KALMET (61)




Patryk KWAŚNIEWSKI
Stow. Kraju Jumping Team
286,85+8,85
24ALISTER (50)
SP / POL / Wałach / 2014 (4) / - / ciemnogniada
Bolshoi / Alizacja / So in love
Stadnina koni Dobrzyniewo / STAJNIA WAPNO JACH


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
294,16+16,16
25PROCH (5)




Agata HALIK
Bpk
6102,40+24,40
CYKORIA (38)
Wielkopolska / POL / Klacz / 11.04.2010 / - / srokata
Polder / Calineczka
Mariusz Tomczak / Mariusz Tomczak


Marta LESZCZYŃSKA
STAJNIA BIERZGLINEK
elim
KASZMIR (10)
- / - / - / 2001 (17) / - / -
Louis / Kleopatra


Klaudia KWIATKOWSKA
SJ Dragon Gniezno
elim
SARA (29)
WLKP / POL / Klacz / 2009 (9) / - / siwa
Lwówek / Sena
Begier Ryszard / Przemysław Mroczek


Wiktoria SIEJAK (J.2000)
Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy "Abakus"
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
TRENDY (32)
KUC / POL / Wałach / 2011 (7) / 616013661404411 / ciemnogniada
My Precious / Silverfox Oisin / Traviata / Walor
Wlzbieta Grabowska-Piasecka / Alicja Jakubowska


Urszula POGODZIŃSKA (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
076,92-1,08
SHUTTERFLY W (36)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) / - / gniada
Vulkan L / Sahara
Wozniak Katarzyna / Przemysław Mroczek


Joanna TUPIKOWSKA
brak
075,33-2,67
CZANDOR (14)




Piotr SOKOŁOWSKI
St. Kraju Jumping Team
072,96-5,04
ZAMIRA (25)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) / - / siwa
Kwazar / / Zorza /
Katarzyna Niedźwiecka / Katarzyna Niedźwiecka


Barbara WICHNIAREK (JM.2004)
KJ Michałówka
068,07-9,93
HERMES (20)
WLKP / POL / Klacz / 2008 (10) / POL007610023608 / siwa
Castilio / Cassini I / Habanera / Intek
Marcin Klimkiewicz / Stanisław Stasiak


Natalia STASIAK (JM.2003)
KJ Mar-Klin
066,42-11,58
MILLORD D (15)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2010 (8) / - / gniada
Tin Tin / Megana
Patryk Dobrzyński / Monika Krzewińska


Monika KRZEWIŃSKA
Ranczo Ganina
065,45-12,55
MEKLAR (11)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) / - / kasztanowata
nn / nn / nn / nn
- / Agnieszka Zbierska


Agnieszka ZBIERSKA
Bpk
061,84-16,16
HURAGAN (27)
SP / POL / Wałach / 2005 (13) / POL009610063605 / gniada
Oskariusz / Biskwit / Hana / Etat
Dominika Sztanka / Dominika Włodarczyk


Dominika WŁODARCZAK
LKJ Abaria Iwno
171,83-6,17
ŁADNY PAN (46)
Polski Kob Szlachetny / POL / Wałach / 2009 (9) / - / kasztanowata
Santiego / Łuna
Marcin Klinkiewicz / Marcin Klinkiewicz


Magdalena STRASZEWSKA (JM.2004)
Marklin Turek
171,11-6,89
LAKI (43)
HAN / GER / Wałach / 2007 (11) / DE431316874107 / gniada
Lanciano/ / Piola/
ZG Kern Berthold und Hartwig Ot. Schellbronn / Marta Rogowska


Marta ROGOWSKA (MJ.1998)
bpk
161,27-16,73
HIDALGO (31)
OLD. / POL / Wałach / 2011 (7) / DE433331703311 / siwa
H-Ekwador / / Indira /
- / Monika Krzyżanowska-Szała


Urszula POGODZIŃSKA (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
291,36+13,36
ORENA (21)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2013 (5) / 616009670029713 / gniada
Lenon L / Olivia Plus-s
Drabiński Roman / Janusz Grzewiński


Janusz GRZEWIŃSKI
brak
2118,54+40,54
SARA (29)
WLKP / POL / Klacz / 2009 (9) / - / siwa
Lwówek / Sena
Begier Ryszard / Przemysław Mroczek


Wiktoria SIEJAK (J.2000)
Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy "Abakus"
480,30+2,30

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80
Liczba przeszkód(Obstacles)
11
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
78 s
Startowało koni
41
Ukończyło koni
25
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VII edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - 3 etap

SO Gniezno, 24 czerwca 2018
Wydruk: 25-06-2018 07:53:43
4/L

(24-06-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / L / Dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1HONDA (42)
SP / POL / Klacz / 0000 / - / kasztanowata
Czad / Dido / Habenda / Niferak
SK Nowielice / Maciej Ceglarski


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
043,39025,34
2CHARYZMA (41)
SP. / POL / Klacz / 2010 (8) / - / gniada
Czarownik xx/Freedom's Choice / Chloe/Landos
Stadnina Koni Racot / Eugeniusz Lasecki


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
044,11026,09
3LAJERO KG (48)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) / POL009610254206 / kasztanowata
Cajero / Caretino / Larysa K / Graf Top
Grzegorz Komin / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
045,11026,17
4ZANTOS HBC (47)
KWPN / NED / Wałach / 2004 (14) / 528003 04.00575 / gniada
Cantos / Contender / Kwando / Voltaire
HBC / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
044,90027,12
5TURYN (8)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
051,10028,25
6HIDALGO (31)
OLD. / POL / Wałach / 2011 (7) / DE433331703311 / siwa
H-Ekwador / / Indira /
- / Monika Krzyżanowska-Szała


Weronika FRĄCKOWIAK (MJ.1999)
bpk
047,81028,69
7KAN KAN RO (45)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) / 616009610029111 / siwa
Cancoon / Kolia JK
Robert Ostrowski / Robert Ostrowski


Jacek OLEJNICKI
KJ Gołębin Stary
046,99028,83
8PRINCESSA (58)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) / POL009640012408 / gniada
Landos II / Lord / Prysilla / West
Józef Jastrząbek / Jarosław Bukowski


Zuzanna BUKOWSKA
KJ Wiecanowo
043,00029,03
9CANTATRICE (12)




Izabela DUDA
St. Kraju Jumping Team
045,62029,54
10HERA TS (44)
TS / POL / Klacz / 2000 (18) / POL999520057800 / ciemnogniada
nn / nn / nn / nn
- / Aleksander Trojanowicz


Borys TROJANOWICZ (JM.2006)
KJ Zagórów
049,97029,75
11KAMA (65)
WLKP / POL / Klacz / 2007 (11) / - / gniada
nn/nn / nn/nn
- / Katarzyna Frąckowiak


Weronika FRĄCKOWIAK (MJ.1999)
bpk
043,40030,17
12JAZZ DE CARETANGO KZ (2)




Anita SZYMSKA
LZS Lech Gniezno
050,07031,60
13CIESZYN (7)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
051,92033,22
14VILGA (66)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) / - / gniada
nn/nn / nn/nn
- / Przemysław Frąckowiak


Zuzanna FRĄCKOWIAK
Bpk
052,95034,40
15CASARO (60)




Mikołaj SZYMCZAK (J.2002)
BPK
048,42034,52
16CZUMEN K (63)
Sp / POL / O / 2003 (15) / - / -
Ariados / Czunia
- / SO Gniezno


Joanna SIMIŃSKA
SO Gniezno
052,82036,81
17ALISTER (50)
SP / POL / Wałach / 2014 (4) / - / ciemnogniada
Bolshoi / Alizacja / So in love
Stadnina koni Dobrzyniewo / STAJNIA WAPNO JACH


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
050,44431,34
18POKER (64)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2008 (10) / 616999520184308 / kasztanowata
NN / NN
Marcin Łączny / Marcin Frandzelski


Wiktoria FRANDZELSKA
KJ Wiecanowo
050,46450,40
19GRAND (33)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) / - / gniada
Levantino / / Grenada /
- / Katarzyna Derc


Karolina DERC
Delta Biedrusko
159,51
20COSTA BRAVA (13)




Sara SZCZOT
St. Kraju Jumping Team
442,15
21POLARIS R (28)
SP / POL / Wałach / 2009 (9) / 616009540172409 / gniada
Goofi "R" / Campari "M" / Persefona "R" / Landino
Romuald Hałabuda / Ryszarda Ziemniarska


Agata ZIEMNIARSKA (JM.2003)
KJ Mustang Kochowo
443,03
22CENTRALKA (54)




Dominika WOLNIEWICZ
Stajnia Adamus
451,38
KALMET (61)




Patryk KWAŚNIEWSKI
Stow. Kraju Jumping Team
elim
POKER (52)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) / 616999520184308 / kasztanowata
// / //
Marcin Łączny / Marcin Frandzelski


Marcin FRANDZELSKI
Bez przynależności klubowej
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
CANTATRICE (12)




Izabela DUDA
St. Kraju Jumping Team
043,03029,25
COSTA BRAVA (13)




Sara SZCZOT
St. Kraju Jumping Team
043,02030,07
KAN KAN RO (45)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) / 616009610029111 / siwa
Cancoon / Kolia JK
Robert Ostrowski / Robert Ostrowski


Jacek OLEJNICKI
KJ Gołębin Stary
047,57030,63

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100/100
Liczba przeszkód(Obstacles)
7/5
Liczba skoków(Jumps)
7/6
Dystans (m)
300/200
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu(Time allowed)
56/37 s
Startowało koni
27
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VII edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - 3 etap

SO Gniezno, 24 czerwca 2018
Wydruk: 25-06-2018 07:53:46
5/L

(24-06-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / L / Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 5 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ZANTOS HBC (47)
KWPN / NED / Wałach / 2004 (14) / 528003 04.00575 / gniada
Cantos / Contender / Kwando / Voltaire
HBC / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
052,64
2HONDA (42)
SP / POL / Klacz / 0000 / - / kasztanowata
Czad / Dido / Habenda / Niferak
SK Nowielice / Maciej Ceglarski


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
057,00
3PRINCESSA (58)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) / POL009640012408 / gniada
Landos II / Lord / Prysilla / West
Józef Jastrząbek / Jarosław Bukowski


Zuzanna BUKOWSKA
KJ Wiecanowo
059,10
4LAJERO KG (48)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) / POL009610254206 / kasztanowata
Cajero / Caretino / Larysa K / Graf Top
Grzegorz Komin / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
059,12
5POLARIS R (28)
SP / POL / Wałach / 2009 (9) / 616009540172409 / gniada
Goofi "R" / Campari "M" / Persefona "R" / Landino
Romuald Hałabuda / Ryszarda Ziemniarska


Agata ZIEMNIARSKA (JM.2003)
KJ Mustang Kochowo
060,18
6KAMA (65)
WLKP / POL / Klacz / 2007 (11) / - / gniada
nn/nn / nn/nn
- / Katarzyna Frąckowiak


Weronika FRĄCKOWIAK (MJ.1999)
bpk
063,71
7CHARYZMA (41)
SP. / POL / Klacz / 2010 (8) / - / gniada
Czarownik xx/Freedom's Choice / Chloe/Landos
Stadnina Koni Racot / Eugeniusz Lasecki


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
066,36
8VILGA (66)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) / - / gniada
nn/nn / nn/nn
- / Przemysław Frąckowiak


Zuzanna FRĄCKOWIAK
Bpk
069,86
9HERA TS (44)
TS / POL / Klacz / 2000 (18) / POL999520057800 / ciemnogniada
nn / nn / nn / nn
- / Aleksander Trojanowicz


Borys TROJANOWICZ (JM.2006)
KJ Zagórów
872,86

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
11
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
78 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski