VIII Edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - II etap

SO Gniezno, 19 maja 2019
Wydruk: 24-05-2019 20:59:14
1/Debiuty
10:00
(19-05-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / Debiuty / Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (dla początkujących)
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FIONA (54)
KUC / POL / Klacz / 2005 (14) /
- / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Michalina JACH (Mł.2010)
KJ Sokół Damasławek
059,50
2ANTONIO (44)
KUC / POL / Wałach / 2015 (4) /
brak / skarogniada / NN / NN
NN / Sandra Białobrzeska


Aleksandra MARKIEWICZ (JM.2006)
Bez Przynależności Klubowej
1991,46
KAWALER (40)
Typ Pogrubiany / POL / Wałach / 2012 (7) /
616999610205612 / kara / Taede Fan’t Kolkenlan / Kalina
Sławomir Łukaszewski / Ewa Grylewicz


Dominika GRYLEWICZ (MJ.1999)
Bez Przynależności Klubowej
elim
PASJONATA POLLYANNA (27)
Kuc Walijski / POL / Klacz / 2006 (13) /
013610119906 / siwa / LINDE HOEVE'S OPTIMIST / POLLY
TOMASZ WISNIEWSKI / TOMASZ WIŚNIEWSKI


Paulina WIŚNIEWSKA (Mł.2008)
BUDZISŁAW KOŚCIELNY
elim
KAWALER (40)
Typ Pogrubiany / POL / Wałach / 2012 (7) /
616999610205612 / kara / Taede Fan’t Kolkenlan / Kalina
Sławomir Łukaszewski / Ewa Grylewicz


Dominika GRYLEWICZ (MJ.1999)
Bez Przynależności Klubowej
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
30
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
64 s
Startowało koni
5
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VIII Edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - II etap

SO Gniezno, 19 maja 2019
Wydruk: 24-05-2019 20:59:16
2/Kuce

(19-05-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / Kuce / Zwykły, art. 238.2.1
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PASJONATA (14)
KUC / POL / Klacz / 2010 (9) /
616013520039110 / gniada / Sanwan / Navajo / Prima W / Euron
Rajmund Łączny / Elżbieta Lasecka


Wiktoria LASECKA (JM.2006)
KJ Wiecanowo
040,07
2SHREK (53)
NN / POL / Wałach / 2007 (12) /
/// / siwa / Nn / Nn
Stadnina koni wapno / Stadnina koni wapno


Michalina JACH (Mł.2010)
KJ Sokół Damasławek
044,88
3TARA (16)
KUC / POL / Klacz / 2008 (11) /
POL013610208108 / gniada / Galon / Tina
Łykowski piotr / Szymczyk Tomasz


Oliwia SZYMCZYK (JM.2007)
Ostrowo młyn
048,95
4SAMBA (26)
Niemiecki Kuc Wierzchowy / POL / Klacz / 2003 (16) /
DE422.220086003 / gniada / Monsun N / Sunna
Pries Karl Heinrich / Daria Bielecka


Maria PEŁCZYŃSKA (JM.2004)
UKS Jantar Gniezno
052,59
5FIONA (54)
KUC / POL / Klacz / 2005 (14) /
- / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Michalina JACH (Mł.2010)
KJ Sokół Damasławek
056,60
6NELSON (30)
KUC / POL / Wałach / 2015 (4) /
brak / gniada / NN / NN
Rajmund Łączny / Maria Pietrzak


Weronika PIETRZAK (Mł.2010)
Klub Jeździecki Wiecanowo
1367,41
ANTONIO (44)
KUC / POL / Wałach / 2015 (4) /
brak / skarogniada / NN / NN
NN / Sandra Białobrzeska


Aleksandra MARKIEWICZ (JM.2006)
Bez Przynależności Klubowej
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
60
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
64 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VIII Edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - II etap

SO Gniezno, 19 maja 2019
Wydruk: 24-05-2019 20:59:19
3/Mini LL

(19-05-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / Mini LL / Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SAMBA (26)
Niemiecki Kuc Wierzchowy / POL / Klacz / 2003 (16) /
DE422.220086003 / gniada / Monsun N / Sunna
Pries Karl Heinrich / Daria Bielecka


Maria PEŁCZYŃSKA (JM.2004)
UKS Jantar Gniezno
052,88
1LINDA (2)
Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2006 (13) /
POL999590250506 / kasztanowata / Rodos / Loska
Sasha Paweł / Stajnia Maskawa


Joanna NOWICKA (J.2002)
Stajnia Maskawa
047,01
1PALMASIJA (21)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) /
- / ciemnogniada / Bankiet / Puccina
Paulina Przewoźna / Ewelina Tomczak


Zuzanna BOROWIAK (J.2001)
Bez Przynależności Klubowej
055,31
1MALTA (32)
WLKP / POL / Klacz / 2008 (11) /
007520053508 / gniada / Likwor / Makata
Rajmund Łączny / Elżbieta Lasecka


Wiktoria LASECKA (JM.2006)
KJ Wiecanowo
074,18
1LINDA (23)
Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2006 (13) /
POL999590250506 / kasztanowata / Rodos / Loska
Sasha Paweł / Stajnia Maskawa


Amelia IRSKA (JM.2005)
Stajnia Maskawa
050,41
1BREGO (60)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2008 (11) /
POL007610032508 / kasztanowata / Dawid / Bifara
Szuba Mieczysław / Magdalena Stencel


Alan BORUCZKOWSKI
Stajnia Maskawa
057,80
1WILLA (62)




Aleksandra PLUTA
OSiR Kleczew
047,17
1WISŁA (61)




Szymon WIŚNIEWSKI
OSiR Kleczew
058,26
1REGRANDA S (9)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) /
POL009520029807 / ciemnogniada / Grand De La Cour / / Roma /
Stanisław Szurik / Paweł Stefaniak


Paweł STEFANIAK
Delta Biedrusko
055,92
1GAJA (17)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
- / gniada / Fred / G
nn / Nowakowski


Marta NOWAKOWSKA (JM.2005)
Klub Jeździecki Wiecanowo
057,24
1SWING (28)
SP / POL / Wałach / 2012 (7) /
- / gniada / Fokus / / Siena / Placido / Animo
Marcin Nowak / Katarzyna Wojciechowicz


Katarzyna WOJCIECHOWICZ
Delta Biedrusko
055,59
1DIABLO (29)
WLKP / POL / Wałach / 2012 (7) /
616007610132812 / inna / Lew / / Duna /
Sławomir Łukaszewski / Marta Jaworska


Marta JAWORSKA
Bez Przynależności Klubowej
059,09
1ZRYWNA (48)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / gniada / Midas / Zeta P
Brzozowski Zenon / Klaudia Krajewska


Klaudia KRAJEWSKA
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
055,07
1TARA (16)
KUC / POL / Klacz / 2008 (11) /
POL013610208108 / gniada / Galon / Tina
Łykowski piotr / Szymczyk Tomasz


Oliwia SZYMCZYK (JM.2007)
Ostrowo młyn
042,42
15GADŻET (63)




Katarzyna WI ECŁAWSKA
OSiR Kleczew
160,34
16NELSON (30)
KUC / POL / Wałach / 2015 (4) /
brak / gniada / NN / NN
Rajmund Łączny / Maria Pietrzak


Weronika PIETRZAK (Mł.2010)
Klub Jeździecki Wiecanowo
451,82
17TALBOT (22)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2012 (7) /
- / ciemnogniada / Le Mistral / Trischa
Janusz Wołowicz / Rafał Pisarek


Rafał PISAREK
bez przynależności klubowej
667,81
17MALTA (32)
WLKP / POL / Klacz / 2008 (11) /
007520053508 / gniada / Likwor / Makata
Rajmund Łączny / Elżbieta Lasecka


Wiktoria LASECKA (JM.2006)
KJ Wiecanowo
664,36
19WISŁA (61)




Katarzyna PRAWUCKA
OSiR Kleczew
770,09
20TURYN (6)




Ewelina MACHYŃSKA
SJ Dragon Gniezno
979,78
20BREGO (60)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2008 (11) /
POL007610032508 / kasztanowata / Dawid / Bifara
Szuba Mieczysław / Magdalena Stencel


Alan BORUCZKOWSKI
Stajnia Maskawa
979,51
20ALADIN (36)
HUN / HUN / Wałach / 2010 (9) /
- / kasztanowata / Acorn / Lacerta
Węgry / Iwona Wcislek


Iwona WCISLEK
Stajnia Owczegłowy
961,08
23FRANKO (42)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2011 (8) /
6160076101453 / siwa / Liberado / Forteca
- / -


Julia ZIELIŃSKA (MJ.1998)
Stajnia Toffel
1080,51
24SHREK (53)
NN / POL / Wałach / 2007 (12) /
/// / siwa / Nn / Nn
Stadnina koni wapno / Stadnina koni wapno


Michalina JACH (Mł.2010)
KJ Sokół Damasławek
1986,35
25PALMASIJA (21)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) /
- / ciemnogniada / Bankiet / Puccina
Paulina Przewoźna / Ewelina Tomczak


Zuzanna BOROWIAK (J.2001)
Bez Przynależności Klubowej
2489,74
TALBOT (22)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2012 (7) /
- / ciemnogniada / Le Mistral / Trischa
Janusz Wołowicz / Rafał Pisarek


Rafał PISAREK
bez przynależności klubowej
elim
PASJONATA POLLYANNA (27)
Kuc Walijski / POL / Klacz / 2006 (13) /
013610119906 / siwa / LINDE HOEVE'S OPTIMIST / POLLY
TOMASZ WISNIEWSKI / TOMASZ WIŚNIEWSKI


Paulina WIŚNIEWSKA (Mł.2008)
BUDZISŁAW KOŚCIELNY
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
70
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
60 s
Startowało koni
27
Ukończyło koni
25
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VIII Edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - II etap

SO Gniezno, 19 maja 2019
Wydruk: 24-05-2019 20:59:23
4/LL

(19-05-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / LL / Z trafieniem w normę czasu
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1JANTARINA (12)
KWPN / NED / Klacz / 2014 (5) /
528003201407333 / gniada / Carembar De Muze / Cantarina
DE RADSTAKE B.V. / Karolina Siwka


Karolina SIWKA
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
081,21+0,21
2MILLORD D (45)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / gniada / Tin Tin / Megana
Patryk Dobrzyński / Monika Krzewińska


Monika KRZEWIŃSKA
Ranczo Ganina
080,70-0,30
3SILESIA (64)




Lucyna KALISTA
UKS OSIR KLECZEW
082,46+1,46
4DELICJA (3)




Emilia CZAJKA
Bpk
083,79+2,79
5MILLORD D (45)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / gniada / Tin Tin / Megana
Patryk Dobrzyński / Monika Krzewińska


Monika KRZEWIŃSKA
Ranczo Ganina
084,26+3,26
6WULA (4)




Martyna SZEWIOR
Bpk
084,28+3,28
7ALPINA (25)
Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2003 (16) /
POL009670123903 / kara / Aster / Austria
Gnyrek Karol / Daria Bielecka


Monika TROJANOWSKA (JM.2004)
UKS Jantar Gniezno
084,62+3,62
8GAJA (17)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
- / gniada / Fred / G
nn / Nowakowski


Marta NOWAKOWSKA (JM.2005)
Klub Jeździecki Wiecanowo
085,70+4,70
9KRYZA (58)
WLKP. / POL / Klacz / 2010 (9) /
616007610009210 / kasztanowata / Czad / Dido / Kiara / Pas
Rozynek Sławomir / Ceglarski Maciej


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
086,25+5,25
10REGRANDA S (9)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) /
POL009520029807 / ciemnogniada / Grand De La Cour / / Roma /
Stanisław Szurik / Paweł Stefaniak


Paweł STEFANIAK
Delta Biedrusko
086,31+5,31
11SWING (28)
SP / POL / Wałach / 2012 (7) /
- / gniada / Fokus / / Siena / Placido / Animo
Marcin Nowak / Katarzyna Wojciechowicz


Katarzyna WOJCIECHOWICZ
Delta Biedrusko
086,39+5,39
12PASO DOBLE (38)
KUC / POL / Wałach / 2009 (10) /
brak / kara / Nando Super / Penny
Sobkowiak / Solarczyk


Gabriela SOLARCZYK (J.2002)
Klub Jeździecki Wiecanowo
087,64+6,64
13ALPINA (25)
Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2003 (16) /
POL009670123903 / kara / Aster / Austria
Gnyrek Karol / Daria Bielecka


Monika TROJANOWSKA (JM.2004)
UKS Jantar Gniezno
091,34+10,34
14BOROMIR (50)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL009610222907 / inna / Rekrut / Rash / Basia / Basis
Andrzej Włoch / Andrzej Włoch


January WŁOCH (JM.2006)
BPK - WIE
093,15+12,15
15NIEBO (43)
Pełna Krew Angielska / POL / Wałach / 2007 (12) /
- / ciemnogniada / Don Corleone (GB) / Nikandra
Maja Hampel-Bochińska / Sandra Białobrzeska


Sandra BIAŁOBRZESKA
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
093,36+12,36
16BOROMIR (50)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL009610222907 / inna / Rekrut / Rash / Basia / Basis
Andrzej Włoch / Andrzej Włoch


January WŁOCH (JM.2006)
BPK - WIE
098,59+17,59
17ZRYWNA (48)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / gniada / Midas / Zeta P
Brzozowski Zenon / Klaudia Krajewska


Klaudia KRAJEWSKA
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
181,63+0,63
18ONYKS (15)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
brak / kasztanowata / CARETINO K / OCEANIA
Stelmaszyk Stanisław / Agata Kołodziej


Anna MACIEJEWSKA
bpk
179,41-1,59
19SWING (28)
SP / POL / Wałach / 2012 (7) /
- / gniada / Fokus / / Siena / Placido / Animo
Marcin Nowak / Katarzyna Wojciechowicz


Katarzyna WOJCIECHOWICZ
Delta Biedrusko
184,51+3,51
20CIESZYN (7)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
185,85+4,85
21GADŻET (63)




Kornelia ORZECHOWSKA
UKS OSiR Kleczew
193,23+12,23
22ESTER (37)
WLKP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616007591087713 / gniada / Le Duc / / Etna /
Waldemar Kubicki / Anna Gałka


Anna GAŁKA
bpk
196,87+15,87
23CHARYZMA (59)
SP. / POL / Klacz / 2010 (9) /
- / gniada / Czarownik xx/Freedom's Choice / Chloe/Landos
Stadnina Koni Racot / Eugeniusz Lasecki


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
299,58+18,58
24ONYKS (15)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
brak / kasztanowata / CARETINO K / OCEANIA
Stelmaszyk Stanisław / Agata Kołodziej


Agata KOŁODZIEJ
BPK
2108,50+27,50
25SAMBA (26)
Niemiecki Kuc Wierzchowy / POL / Klacz / 2003 (16) /
DE422.220086003 / gniada / Monsun N / Sunna
Pries Karl Heinrich / Daria Bielecka


Maria PEŁCZYŃSKA (JM.2004)
UKS Jantar Gniezno
384,72+3,72
26CARLOS (31)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2012 (7) /
brak / siwa / nn / nn
nn / Piotr Niemczyk


Daria NIEMCZYK (J.2002)
Klub Jeździecki Wiecanowo
393,96+12,96
27WISŁA (61)




Katarzyna PRAWUCKA
OSiR Kleczew
395,17+14,17
28ALADIN (36)
HUN / HUN / Wałach / 2010 (9) /
- / kasztanowata / Acorn / Lacerta
Węgry / Iwona Wcislek


Iwona WCISLEK
Stajnia Owczegłowy
398,20+17,20
29REGRANDA S (9)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) /
POL009520029807 / ciemnogniada / Grand De La Cour / / Roma /
Stanisław Szurik / Paweł Stefaniak


Paweł STEFANIAK
Delta Biedrusko
3114,66+33,66
30DELICJA (3)




Emilia CZAJKA
Bpk
6114,51+33,51
31LUKAS (49)
SP / POL / Wałach / 2004 (15) /
POL 999611356904 / tarantowata / nn / nn
Andrzej Włoch / Andrzej Włoch


Joachim WŁOCH (JM.2007)
BPK - WIE
7108,46+27,46
32GRETA (5)
HOL / POL / Klacz / 2013 (6) /
DE421000567713 / siwa / Carlos DZ / Cantus / R-Cascaya / Calato
Kwiron Juszczak / Rafał Kiernikowski


Patryk KWAŚNIEWSKI
Stow. Kraju Jumping Team
9137,61+56,61
PASJONATA (14)
KUC / POL / Klacz / 2010 (9) /
616013520039110 / gniada / Sanwan / Navajo / Prima W / Euron
Rajmund Łączny / Elżbieta Lasecka


Wiktoria LASECKA (JM.2006)
KJ Wiecanowo
elim
FRANKO (42)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2011 (8) /
6160076101453 / siwa / Liberado / Forteca
- / -


Julia ZIELIŃSKA (MJ.1998)
Stajnia Toffel
elim
DIABLO (29)
WLKP / POL / Wałach / 2012 (7) /
616007610132812 / inna / Lew / / Duna /
Sławomir Łukaszewski / Marta Jaworska


Marta JAWORSKA
Bez Przynależności Klubowej
elim
WILLA (62)




Aleksandra PLUTA
OSiR Kleczew
elim
CARLOS (31)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2012 (7) /
brak / siwa / nn / nn
nn / Piotr Niemczyk


Daria NIEMCZYK (J.2002)
Klub Jeździecki Wiecanowo
elim
LUKAS (49)
SP / POL / Wałach / 2004 (15) /
POL 999611356904 / tarantowata / nn / nn
Andrzej Włoch / Andrzej Włoch


Joachim WŁOCH (JM.2007)
BPK - WIE
elim
FRANKO (42)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2011 (8) /
6160076101453 / siwa / Liberado / Forteca
- / -


Julia ZIELIŃSKA (MJ.1998)
Stajnia Toffel
elim
CHARYZMA (59)
SP. / POL / Klacz / 2010 (9) /
- / gniada / Czarownik xx/Freedom's Choice / Chloe/Landos
Stadnina Koni Racot / Eugeniusz Lasecki


Karolina UMERLE
Geniu i spółka
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80
Liczba przeszkód(Obstacles)
12
Liczba skoków(Jumps)
13
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
81 s
Startowało koni
40
Ukończyło koni
32
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VIII Edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - II etap

SO Gniezno, 19 maja 2019
Wydruk: 24-05-2019 20:59:28
5/L

(19-05-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / L / Wzrastającego stopnia trudności
(Competition No: 5 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ALISTER (52)
SP / POL / Wałach / 2014 (5) /
616009610072314 / ciemnogniada / Bolshoi / Favoritas / Alzacja / So In Love
SK Dobrzyniewo / Stajnia Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
4438,46
2TREFL (57)
SP / POL / Ogier / 1998 (21) /
POL009660069698 / ciemnogniada / Cabrol Amicor / Caletto I / Tarcza / Czad
SK Nowielice / SO Łąck


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
4439,12
3RENOMA (24)
SP / POL / Klacz / 2006 (13) /
POL009590066706 / gniada / Aravel II / / Rakija / Aravel I
Justyna Wiese / Przemysław Olszewski


Joanna GABRYELSKA (J.2002)
LKJ Kiekrz
4441,76
4GADŻET (63)




Kornelia ORZECHOWSKA
UKS OSiR Kleczew
4442,77
5KARINO (33)
WLKP / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / ciemnogniada / Junus / / Ksena /
Mirisław Rosicki / Natalia Kowalska


Natalia KOWALSKA
bpk
4442,83
6BOROMIR (50)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL009610222907 / inna / Rekrut / Rash / Basia / Basis
Andrzej Włoch / Andrzej Włoch


January WŁOCH (JM.2006)
BPK - WIE
4443,14
7CATOKIS (34)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
616009640015410 / gniada / Catoki / Cambridge / Ina IV / Lesanto
Roman Siwek / Andrzejewska Monika


Monika ANDRZEJEWSKA
bpk
4443,20
8HINTERA R (66)
WLKP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616007610026312 / siwa / Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra / Husaria / Ekwador
Robert Rakowski / Robert Rakowski


Robert RAKOWSKI
LZS Lech Gniezno
4443,70
9CZUMEN K (1)
Sp / POL / O / 2003 (16) /
- / - / Ariados / Czunia
- / SO Gniezno


Joanna SIMIŃSKA
SO Gniezno
4444,04
10JANTARINA (12)
KWPN / NED / Klacz / 2014 (5) /
528003201407333 / gniada / Carembar De Muze / Cantarina
DE RADSTAKE B.V. / Karolina Siwka


Karolina SIWKA
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
4444,05
11CONGO AK (47)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / gniada / Contendus / / Czunita K /
- / Monika Grzegorek


Adrianna GRZEGOREK (JM.2006)
bpk
4445,04
12VICE VANDAM (65)
SP / POL / Ogier / 2008 (11) /
POL009610177707 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Vice Versa " M " / Paradys
Antoni Dhalke / SO Gniezno


Anita SZYMSKA
LZS Lech Gniezno
4446,69
13WULA (4)




Martyna SZEWIOR
Bpk
4448,23
14BIG LORD (18)
KWPN / POL / Wałach / 2006 (13) /
5280030611662 / gniada / Lord Z / Dirmatine
Stal Zielman / Zuzanna Bukowska


Zuzanna BUKOWSKA (MJ.1999)
KJ Wiecanowo
4450,39
15POKER (35)
SP / POL / Wałach / 2008 (11) /
616999520184308 / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
Marcin Łączny / Marcin Frandzelski


Wiktoria FRANDZELSKA (MJ.2000)
KJ Wiecanowo
4451,65
16PASO DOBLE (38)
KUC / POL / Wałach / 2009 (10) /
brak / kara / Nando Super / Penny
Sobkowiak / Solarczyk


Gabriela SOLARCZYK (J.2002)
Klub Jeździecki Wiecanowo
4143,03
17SILESIA (64)




Lucyna KALISTA
UKS OSIR KLECZEW
4045,07
18TURYN (6)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
3941,63
19GRETA (5)
HOL / POL / Klacz / 2013 (6) /
DE421000567713 / siwa / Carlos DZ / Cantus / R-Cascaya / Calato
Kwiron Juszczak / Rafał Kiernikowski


Patryk KWAŚNIEWSKI
Stow. Kraju Jumping Team
3952,21
20KRYZA (58)
WLKP. / POL / Klacz / 2010 (9) /
616007610009210 / kasztanowata / Czad / Dido / Kiara / Pas
Rozynek Sławomir / Ceglarski Maciej


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
3842,79
21ESTER (37)
WLKP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616007591087713 / gniada / Le Duc / / Etna /
Waldemar Kubicki / Anna Gałka


Anna GAŁKA
bpk
3858,49
22MISSY GREY (19)
TS / POL / Klacz / 2012 (7) /
- / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Julia Frankiewicz


Ewa JARCZYŃSKA (J.2002)
bpk
3861,14
23CHARYZMA (59)
SP. / POL / Klacz / 2010 (9) /
- / gniada / Czarownik xx/Freedom's Choice / Chloe/Landos
Stadnina Koni Racot / Eugeniusz Lasecki


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
3741,70
24ALPINA (25)
Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2003 (16) /
POL009670123903 / kara / Aster / Austria
Gnyrek Karol / Daria Bielecka


Monika TROJANOWSKA (JM.2004)
UKS Jantar Gniezno
3751,70
25CIESZYN (7)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
3752,14
26IN TIME (46)
KWPN / NED / Klacz / 2010 (9) /
528003201000219 / siwa / Indorado / Corrado I / Waludine / Goodtimes
- / Magdalena Murawska


Magdalena MURAWSKA
KJ Zagórów
3667,89
27DUKAT (51)
SP / POL / Wałach / 2009 (10) /
- / gniada / Harvest / / / Bujak
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Kamil JARMUŻ
KJ Sokół Damasławek
3143,47
28CZEREDA (20)
SP / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / gniada / Czarownik / / Czesna /
SK Racot / Julia Frankiewicz


Ewa JARCZYŃSKA (J.2002)
bpk
1250,59
TORINA DEUX (39)
KUC / POL / Klacz / 2012 (7) /
616999610226312 / gniada / Czuwaj / Windwurf / Sasanka / Owad
Sławomir Zobel / Sławomir Zobel


Marcelina ZOBEL (JM.2004)
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
8
Liczba skoków(Jumps)
8
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
55 s
Startowało koni
29
Ukończyło koni
28
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VIII Edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - II etap

SO Gniezno, 19 maja 2019
Wydruk: 24-05-2019 20:59:33
6/L1

(19-05-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 6 / L1 / Zwykły, art. 238.2.1
(Competition No: 6 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ALISTER (52)
SP / POL / Wałach / 2014 (5) /
616009610072314 / ciemnogniada / Bolshoi / Favoritas / Alzacja / So In Love
SK Dobrzyniewo / Stajnia Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
061,08
2RENOMA (24)
SP / POL / Klacz / 2006 (13) /
POL009590066706 / gniada / Aravel II / / Rakija / Aravel I
Justyna Wiese / Przemysław Olszewski


Joanna GABRYELSKA (J.2002)
LKJ Kiekrz
064,65
3TREFL (57)
SP / POL / Ogier / 1998 (21) /
POL009660069698 / ciemnogniada / Cabrol Amicor / Caletto I / Tarcza / Czad
SK Nowielice / SO Łąck


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
068,15
4CONGO AK (47)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / gniada / Contendus / / Czunita K /
- / Monika Grzegorek


Adrianna GRZEGOREK (JM.2006)
bpk
068,47
5CZUMEN K (1)
Sp / POL / O / 2003 (16) /
- / - / Ariados / Czunia
- / SO Gniezno


Joanna SIMIŃSKA
SO Gniezno
068,50
6VICE VANDAM (65)
SP / POL / Ogier / 2008 (11) /
POL009610177707 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Vice Versa " M " / Paradys
Antoni Dhalke / SO Gniezno


Anita SZYMSKA
LZS Lech Gniezno
073,82
7BIG LORD (18)
KWPN / POL / Wałach / 2006 (13) /
5280030611662 / gniada / Lord Z / Dirmatine
Stal Zielman / Zuzanna Bukowska


Zuzanna BUKOWSKA (MJ.1999)
KJ Wiecanowo
080,05
8KARINO (33)
WLKP / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / ciemnogniada / Junus / / Ksena /
Mirisław Rosicki / Natalia Kowalska


Natalia KOWALSKA
bpk
463,70
9HINTERA R (66)
WLKP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616007610026312 / siwa / Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra / Husaria / Ekwador
Robert Rakowski / Robert Rakowski


Robert RAKOWSKI
LZS Lech Gniezno
472,82
10SILESIA (64)




Lucyna KALISTA
UKS OSIR KLECZEW
477,32
11IN TIME (46)
KWPN / NED / Klacz / 2010 (9) /
528003201000219 / siwa / Indorado / Corrado I / Waludine / Goodtimes
- / Magdalena Murawska


Magdalena MURAWSKA
KJ Zagórów
477,67
12CATOKIS (34)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
616009640015410 / gniada / Catoki / Cambridge / Ina IV / Lesanto
Roman Siwek / Andrzejewska Monika


Monika ANDRZEJEWSKA
bpk
479,77
13POKER (35)
SP / POL / Wałach / 2008 (11) /
616999520184308 / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
Marcin Łączny / Marcin Frandzelski


Wiktoria FRANDZELSKA (MJ.2000)
KJ Wiecanowo
981,40
14CZEREDA (20)
SP / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / gniada / Czarownik / / Czesna /
SK Racot / Julia Frankiewicz


Ewa JARCZYŃSKA (J.2002)
bpk
997,30
15DUKAT (51)
SP / POL / Wałach / 2009 (10) /
- / gniada / Harvest / / / Bujak
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Kamil JARMUŻ
KJ Sokół Damasławek
1274,07
16CIESZYN (7)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
2287,32
TORINA DEUX (39)
KUC / POL / Klacz / 2012 (7) /
616999610226312 / gniada / Czuwaj / Windwurf / Sasanka / Owad
Sławomir Zobel / Sławomir Zobel


Marcelina ZOBEL (JM.2004)
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
elim
MISSY GREY (19)
TS / POL / Klacz / 2012 (7) /
- / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Julia Frankiewicz


Ewa JARCZYŃSKA (J.2002)
bpk
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
105
Liczba przeszkód(Obstacles)
12
Liczba skoków(Jumps)
13
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
81 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski