FINAŁ JEŹDZIECKIEGO PUCHARU GNIEZNA W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY

SO Gniezno, 16 września 2018
Wydruk: 19-09-2018 20:06:05
1/Debiuty
10:00
(16-09-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / Debiuty / Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1FERRARI (2)
Trakeńska / POL / Wałach / 2007 (11) /
- / ciemnogniada / Pumpers / Fuchta (trak.)
Ewa Piórkowska / Piotr Kuczyński


Monika KUCZYŃSKA (Mł.2008)
bpk
062,44
1ALBA (27)
KUC / POL / Klacz / 2013 (5) /
- / gniada / NN / NN
Holandia / Rajmund Łączny


Weronika PIETRZAK (Mł.2010)
Klub Jeździecki Wiecanowo
072,42
1NIGRA (44)




Maciej ROSZAK
Ranczo Podkowa
062,12
1LEGA (45)




Weronika MIERZEJEWSKA
Ranczo Podkowa
065,86

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
40
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
74 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Bożena Młotek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




FINAŁ JEŹDZIECKIEGO PUCHARU GNIEZNA W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY

SO Gniezno, 16 września 2018
Wydruk: 19-09-2018 20:06:09
2/Mini LL

(16-09-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / Mini LL / Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1NIGRA (44)




Maciej ROSZAK
Ranczo Podkowa
060,34
1SKRA (9)
KUC / POL / Klacz / 2008 (10) /
- / kara / Siquest / Iskra
Orzałkiewicz Zenon / Magdalena Wojtecka


Agata PIETRUSZEWSKA (JM.2003)
Stajnia Okej
053,73
1CYGRAFIA (10)
Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2007 (11) /
- / kasztanowata / Arcygraf / Cudna
Magdalena Wojtecka / Magdalena Wojtecka


Zofia SZESZYCKA (J.2001)
Stajnia Okej
055,24
1CELESTYNA (18)
Wielkopolska / POL / Klacz / 16.11.1999 /
- / siwa / Polder / Calineczka
Mariusz Tomczak / Tomczak Mariusz


Zuzanna TOMCZAK (J.2002)
STAJNIA BIERZGLINEK
062,64
1GAJA (33)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / gniada / Fred / G
nn / Nowakowski


Marta NOWAKOWSKA (JM.2005)
Klub Jeździecki Wiecanowo
067,83
1ALI (14)
KUC / POL / Wałach / 2007 (11) /
616999610326507 / biała / nn / nn / nn / nn
Krzysztof Niesiołowski / Krzysztof Niesiołowski


Zofia NIESIOŁOWSKA (Mł.2007)
bpk
066,28
1BREGO (66)




Agnieszka JANAS
Stajnia Lider
064,05
1SEGAAL (4)
Koń Małopolski / POL / Ogier / 2005 (13) /
- / ciemnogniada / Bonaparte / Seria
Aureliusz Czech / Stanisław Jacek Gajowiak


Maja KOŁODZIEJSKA (J.2001)
KJ Ranczo Pod Brzozami
065,28
1ASTRID (6)
SP / POL / Wałach / 2003 (15) /
- / tarantowata / Astan / / Karina /
Marian Deminiak / Karolina Ewa Obst


Jagoda MAJORCZYK (Mł.2008)
KJ Ostrowo Młyn
056,21
1CZORT (7)
SP / POL / Wałach / 2003 (15) /
- / siwa / . / .
. / Obst Patrycja


Nikola MAJORCZYK (Mł.2009)
KJ Ostrowo Młyn
063,29
1BAKUMA MATATA (68)




Dagmara DOLIŃSKA
KJ Złoty Rubin
068,09
1PASJONATA (26)
KUC / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / gniada / Sanwan / Prima W
Rajmund Łączny / Elżbieta Lasecka


Wiktoria LASECKA (JM.2006)
Klub Jeździecki Wiecanowo
060,87
13WYBRANKA (17)
Wielkopolska / POL / Klacz / 20.06.2005 /
- / ciemnogniada / Tabun / Watra
Jarosław Pacek / Mariusz Tomczak


Marta LESZCZYŃSKA
STAJNIA BIERZGLINEK
172,25
13GOLDY (60)




Monika TROJANOWSKA
UKS Jantar Gniezno
170,30
15ALBA (27)
KUC / POL / Klacz / 2013 (5) /
- / gniada / NN / NN
Holandia / Rajmund Łączny


Weronika PIETRZAK (Mł.2010)
Klub Jeździecki Wiecanowo
276,50
16FERRARI (2)
Trakeńska / POL / Wałach / 2007 (11) /
- / ciemnogniada / Pumpers / Fuchta (trak.)
Ewa Piórkowska / Piotr Kuczyński


Monika KUCZYŃSKA (Mł.2008)
bpk
455,17
16LEGA (45)




Weronika MIERZEJEWSKA
Ranczo Podkowa
465,32
16CYGRAFIA (10)
Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2007 (11) /
- / kasztanowata / Arcygraf / Cudna
Magdalena Wojtecka / Magdalena Wojtecka


Zofia SZESZYCKA (J.2001)
Stajnia Okej
462,47
16CYKORIA (16)
Wielkopolska / POL / Klacz / 11.04.2010 /
- / srokata / Polder / Calineczka
Mariusz Tomczak / Mariusz Tomczak


Marta LESZCZYŃSKA
STAJNIA BIERZGLINEK
466,65
16WYBRANKA (17)
Wielkopolska / POL / Klacz / 20.06.2005 /
- / ciemnogniada / Tabun / Watra
Jarosław Pacek / Mariusz Tomczak


Natalia CZWAJDA (JM.2004)
STAJNIA BIERZGLINEK
457,28
16CELESTYNA (18)
Wielkopolska / POL / Klacz / 16.11.1999 /
- / siwa / Polder / Calineczka
Mariusz Tomczak / Tomczak Mariusz


Zuzanna TOMCZAK (J.2002)
STAJNIA BIERZGLINEK
458,43
16PECTUS (32)
Mały Koń / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / kasztanowata / Kalipso / Prima W
Rajmund Łączny / Rajmund Łączny


Agata ZIOŁA (Mł.2009)
KJ Wiecanowo
463,66
16PECTUS (32)
Mały Koń / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / kasztanowata / Kalipso / Prima W
Rajmund Łączny / Rajmund Łączny


Agata ZIOŁA (Mł.2009)
KJ Wiecanowo
461,11
16GAJA (33)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / gniada / Fred / G
nn / Nowakowski


Marta NOWAKOWSKA (JM.2005)
Klub Jeździecki Wiecanowo
466,54
25SKRA (9)
KUC / POL / Klacz / 2008 (10) /
- / kara / Siquest / Iskra
Orzałkiewicz Zenon / Magdalena Wojtecka


Agata PIETRUSZEWSKA (JM.2003)
Stajnia Okej
569,25
25ALI (14)
KUC / POL / Wałach / 2007 (11) /
616999610326507 / biała / nn / nn / nn / nn
Krzysztof Niesiołowski / Krzysztof Niesiołowski


Zofia NIESIOŁOWSKA (Mł.2007)
bpk
571,65
27KASZMIR (64)
- / - / - / 2001 (17) /
- / - / Louis / Kleopatra


Ewelina MACHYŃSKA
SJ Dragon Gniezno
675,91
28CELINKA (29)
Huculska / POL / Klacz / 2015 (3) /
- / ciemnogniada / Joker / Czyrna
Sławomir Zobel / Sławomir Zobel


Marcelina ZOBEL (JM.2004)
LZS "Lech" Gniezno
778,07
29FERRARI (2)
Trakeńska / POL / Wałach / 2007 (11) /
- / ciemnogniada / Pumpers / Fuchta (trak.)
Ewa Piórkowska / Piotr Kuczyński


Monika KUCZYŃSKA (Mł.2008)
bpk
1177,58
30FUKSYN (3)
Czystej Krwi Arabskiej / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / siwa / Poligon / Flecistka
brak / Kinga Gaertner


Kinga GAERTNER
brak
1681,65
CYKORIA (16)
Wielkopolska / POL / Klacz / 11.04.2010 /
- / srokata / Polder / Calineczka
Mariusz Tomczak / Mariusz Tomczak


Natalia CZWAJDA (JM.2004)
STAJNIA BIERZGLINEK
elim
PASJA (19)
Wielkopolska / POL / Klacz / 09.03.2011 /
- / kara / Polder / Pamela
Mariusz Tomczak / Mariusz Tomczak


Magdalena KAPATKA
STAJNIA BIERZGLINEK
elim
PASJA (19)
Wielkopolska / POL / Klacz / 09.03.2011 /
- / kara / Polder / Pamela
Mariusz Tomczak / Mariusz Tomczak


Magdalena KAPATKA
STAJNIA BIERZGLINEK
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
60
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
69 s
Startowało koni
33
Ukończyło koni
30
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Bożena Młotek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




FINAŁ JEŹDZIECKIEGO PUCHARU GNIEZNA W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY

SO Gniezno, 16 września 2018
Wydruk: 19-09-2018 20:06:15
3/LL

(16-09-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / LL / Z trafieniem w normę czasu
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1CIESZYN (47)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
079,81-1,19
2PASZA (41)
WLKP / POL / Ogier / 2002 (16) /
- / ciemnogniada / Bujak / Pastrana
SK Liski / SO Gniezno


Aneta RÓŻEWICKA
JKS Dragon
083,08+2,08
3EMMI (51)




Roksana OCZKI
BPK
083,37+2,37
4SZAFIR (54)




Zuzanna PIĄTEK
OJK Michałówka
085,02+4,02
5KRESKA (37)
KM / POL / Klacz / 2010 (8) /
616013640040510 / kasztanowata / Fikus / Angelo / Kuszka / Oktan
Katarzyna Mażulis / Jan Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
085,09+4,09
6NERON (31)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 21.04.2012 /
- / gniada / Bolshoi / Neska
Mirosław Gradecki / Mirosław Gradecki


Weronika BRONIARCZYK (MJ.1997)
Harmony Club
076,84-4,16
7SEGAAL (4)
Koń Małopolski / POL / Ogier / 2005 (13) /
- / ciemnogniada / Bonaparte / Seria
Aureliusz Czech / Stanisław Jacek Gajowiak


Maja KOŁODZIEJSKA (J.2001)
KJ Ranczo Pod Brzozami
076,83-4,17
8TORINA DEUX (30)
KUC / POL / Klacz / 2012 (6) /
616999610226312 / gniada / Czuwaj / Sasanka
Sławomir Zobel / Sławomir Zobel


Marcelina ZOBEL (JM.2004)
LZS "Lech" Gniezno
075,93-5,07
9CLOONEY (39)
HANN / GER / Ogier / 2014 (4) /
- / kasztanowata / - / -
- / Mateusz Kowalczyk


Mateusz KOWALCZYK
Bpk
075,21-5,79
10CZANDOR (57)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / siwa / Czumak / / Czuma /
- / Piotr Sokołowski


Sylwia BARTKOWIAK
KJ Rancho Poznań
074,81-6,19
11JINTERA R (35)
WLKP / POL / Klacz / 2012 (6) /
616 007 61 00264 12 / gniada / Romeo des Vaux / Juda
Rakowski Robert / Maciej Krzewiński


Laura KRZEWIŃSKA (J.2002)
LKS Cwał Poznań
074,74-6,26
12BIO (53)
- / - / W / 2010 (8) /
- / gniada / Calato Kama / Boliwi


Jakub RAWECKI
OJK Michałówka
074,16-6,84
13ALPINA (62)




Martyna SZEWIOR
UKS Jantar Gniezno
095,44+14,44
14TAJGA S (43)
SP / POL / - / 2008 (10) /



Marta WOŹNIAK
Ranczo Podkowa
177,63-3,37
15ASTRID (6)
SP / POL / Wałach / 2003 (15) /
- / tarantowata / Astan / / Karina /
Marian Deminiak / Karolina Ewa Obst


Jagoda MAJORCZYK (Mł.2008)
KJ Ostrowo Młyn
172,76-8,24
16PECTUS (32)
Mały Koń / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / kasztanowata / Kalipso / Prima W
Rajmund Łączny / Rajmund Łączny


Marta NOWAKOWSKA (JM.2005)
Klub Jeździecki Wiecanowo
171,29-9,71
17TURYN (48)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
284,83+3,83
18CZORT (7)
SP / POL / Wałach / 2003 (15) /
- / siwa / . / .
. / Obst Patrycja


Nikola MAJORCZYK (Mł.2009)
KJ Ostrowo Młyn
275,85-5,15
19PASJONATA (26)
KUC / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / gniada / Sanwan / Prima W
Rajmund Łączny / Elżbieta Lasecka


Wiktoria LASECKA (JM.2006)
Klub Jeździecki Wiecanowo
299,79+18,79
20CLEO (67)




Agnieszka JANAS
Stajnia Lider
489,00+8,00
21DELICJA (52)




Piotr FRANKOWSKI
LZS Lech Gniezno
6123,69+42,69
BAKUMA MATATA (68)




Dagmara DOLIŃSKA
KJ Złoty Rubin
elim
CELINKA (29)
Huculska / POL / Klacz / 2015 (3) /
- / ciemnogniada / Joker / Czyrna
Sławomir Zobel / Sławomir Zobel


Marcelina ZOBEL (JM.2004)
LZS "Lech" Gniezno
elim
FUKSYN (3)
Czystej Krwi Arabskiej / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / siwa / Poligon / Flecistka
brak / Kinga Gaertner


Wiktoria KOTERWA (J.2002)
brak
elim
GOLDY (60)




Monika TROJANOWSKA
UKS Jantar Gniezno
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
BIO (53)
- / - / W / 2010 (8) /
- / gniada / Calato Kama / Boliwi


Jakub RAWECKI
OJK Michałówka
080,19-0,81
CLOONEY (39)
HANN / GER / Ogier / 2014 (4) /
- / kasztanowata / - / -
- / Mateusz Kowalczyk


Mateusz KOWALCZYK
Bpk
173,85-7,15
CZANDOR (57)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / siwa / Czumak / / Czuma /
- / Piotr Sokołowski


Sylwia BARTKOWIAK
KJ Rancho Poznań
173,19-7,81
DELICJA (52)




Piotr FRANKOWSKI
LZS Lech Gniezno
284,40+3,40
GOLDY (60)




Monika TROJANOWSKA
UKS Jantar Gniezno
6117,66+36,66

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80
Liczba przeszkód(Obstacles)
11
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
81 s
Startowało koni
30
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Bożena Młotek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




FINAŁ JEŹDZIECKIEGO PUCHARU GNIEZNA W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY

SO Gniezno, 16 września 2018
Wydruk: 19-09-2018 20:06:21
4/L

(16-09-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / L / Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ZANTOS HBC (38)
KWPN / NED / Wałach / 2004 (14) /
528003 04.00575 / gniada / Cantos / Contender / Kwando / Voltaire
HBC / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
6549,99
2HONDA (22)
SP / POL / Klacz / 0000 /
- / kasztanowata / Czad / Dido / Habenda / Niferak
Stadnina Koni Nowielice / Maciej Ceglarski


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
6552,56
3ALISTER (36)
SP / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / ciemnogniada / Bolshoi / / Alizacja / So In Love
SK Dobrzyniewo / Stajnia Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
6553,74
4KRESKA (37)
KM / POL / Klacz / 2010 (8) /
616013640040510 / kasztanowata / Fikus / Angelo / Kuszka / Oktan
Katarzyna Mażulis / Jan Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
6553,98
5CHARYZMA (21)
SP. / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / gniada / Czarownik xx/Freedom's Choice / Chloe/Landos
Stadnina Koni Racot / Eugeniusz Lasecki


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
6555,27
6VILGA (24)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
009670062508 / gniada / Egzotyk / / Vanessa /
Przemysław Frąckowiak / Przemysław Frąckowiak


Weronika FRĄCKOWIAK (MJ.1999)
bpk
6556,14
7TREFL (15)
SP / POL / Ogier / 1998 (20) /
POL009660069698 / ciemnogniada / Cabrol Amicor / Caletto I / Tarcza / Czad
SK Nowielice / SO Łąck


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
6557,42
8KOSTA BRAWA (59)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
POL999670012608 / gniada / Lord B / Lambado / Kostaryka / Kabuz
Brzechwa Marek / Piotr Sokołowski


Piotr SOKOŁOWSKI
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
6560,90
9TAJGA S (43)
SP / POL / - / 2008 (10) /



Marta WOŹNIAK
Ranczo Podkowa
6561,58
10ALPINA (62)




Martyna SZEWIOR
UKS Jantar Gniezno
6566,83
11DENIS (40)
WLKP / POL / Wałach / 2004 (14) /
- / siwa / Helanic/ cantanis / Dalmacja/ saturn
Romanowski Marek / Stadnina koni Wapno Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
6567,12
12JAZZ DE CARETANGO KZ (65)




Marta KWIATKOWSKA
Bpk
6569,87
13POKER (28)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
616999520184308 / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
Marcin Łączny / Marcin Frandzelski


Wiktoria FRANDZELSKA (J.2000)
KJ Wiecanowo
6260,03
14CATOKIS (11)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) /
616009640015410 / gniada / Catoki / Cambridge / Ina IV / Lesanto
Roman Siwek / Andrzejewska Monika


Monika ANDRZEJEWSKA
bpk
6165,64
15GRALSON 0000 (50)
Westfalska / GER / Wałach / 2001 (17) /
- / gniada / Grashuter / Grannuse
. / Aleksander Trojanowicz


Borys TROJANOWICZ (JM.2006)
KJ Zagórów
6078,33
16CANTATRICE (58)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
POL009610150607 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Centuria / Lavendel
- / Izabela Duda


Izabela DUDA
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
5980,97
17HIDALGO P (23)
WLKP / POL / Wałach / 2011 (7) /
616007610219711 / gniada / Contendor / Contendro / Halszka /
Katarzyna Frąckowiak / Katarzyna Frąckowiak


Weronika FRĄCKOWIAK (MJ.1999)
bpk
5658,72
18VICE VANDAM (55)
SP / POL / Ogier / 2008 (10) /
POL009610177707 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Vice Versa " M " / Paradys
Antoni Dhalke / SO Gniezno


Anita SZYMSKA
LZS Lech Gniezno
5658,98
19PRINCESSA (20)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
POL009640012408 / gniada / Landos II / Lord / Prysilla / West
Józef Jastrząbek / Jarosław Bukowski


Zuzanna BUKOWSKA (MJ.1999)
KJ Wiecanowo
5663,37
20HERA TS (49)
TS / POL / Klacz / 2000 (18) /
POL999520057800 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
- / Aleksander Trojanowicz


Borys TROJANOWICZ (JM.2006)
KJ Zagórów
5558,11
21LAVALLO STAR (5)
Hanowerska / GER / Wałach / 2005 (13) /
- / ciemnogniada / Litas-Star / Grandacha MDM
- / Beata Rychlik


Nicole PAWLAK (J.2001)
Kj Rancho Poznań
5481,67
22JINTERA R (35)
WLKP / POL / Klacz / 2012 (6) /
616 007 61 00264 12 / gniada / Romeo des Vaux / Juda
Rakowski Robert / Maciej Krzewiński


Laura KRZEWIŃSKA (J.2002)
LKS Cwał Poznań
5367,28
23MEKLAR (56)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
- / Agnieszka Zbierska


Agnieszka ZBIERSKA (MJ.1998)
bpk
5173,80
24PASZA (41)
WLKP / POL / Ogier / 2002 (16) /
- / ciemnogniada / Bujak / Pastrana
SK Liski / SO Gniezno


Aneta RÓŻEWICKA
JKS Dragon
4894,79
25TORINA DEUX (30)
KUC / POL / Klacz / 2012 (6) /
616999610226312 / gniada / Czuwaj / Sasanka
Sławomir Zobel / Sławomir Zobel


Marcelina ZOBEL (JM.2004)
LZS "Lech" Gniezno
2783,27
26CLEO (67)




Agnieszka JANAS
Stajnia Lider
2795,92
27ZAFIRA (13)
WLKP / POL / Klacz / 2004 (14) /
POL007611060204 / siwa / Harwest / Indoctro / Zuzanna / Lew
Siejak Agnieszka / Łukasz Dobrzyński


Michalina DOBRZYŃSKA (JM.2003)
LKJ przy SK Mieczownica
1563,52
ORKA (12)
SP / POL / Klacz / 2003 (15) /
- / gniada / Marino / / Odetta /
Leon Gawroński / Łukasz Dobrzyński


Michalina DOBRZYŃSKA (JM.2003)
LKJ przy SK Mieczownica
elim
KAMA (25)
SP / POL / Klacz / 01.08.2007 /
- / gniada / Kontrast / / Hipka /
Katarzyna Frąckowiak / Katarzyna Frąckowiak


Weronika FRĄCKOWIAK (MJ.1999)
bpk
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
76 s
Startowało koni
29
Ukończyło koni
27
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Bożena Młotek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




FINAŁ JEŹDZIECKIEGO PUCHARU GNIEZNA W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY

SO Gniezno, 16 września 2018
Wydruk: 19-09-2018 20:06:27
5/L

(16-09-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / L / Zwykły, art. 238.2.1
(Competition No: 5 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ZAFIRA (13)
WLKP / POL / Klacz / 2004 (14) /
POL007611060204 / siwa / Harwest / Indoctro / Zuzanna / Lew
Siejak Agnieszka / Łukasz Dobrzyński


Michalina DOBRZYŃSKA (JM.2003)
LKJ przy SK Mieczownica
055,75
2ZANTOS HBC (38)
KWPN / NED / Wałach / 2004 (14) /
528003 04.00575 / gniada / Cantos / Contender / Kwando / Voltaire
HBC / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
055,90
3HONDA (22)
SP / POL / Klacz / 0000 /
- / kasztanowata / Czad / Dido / Habenda / Niferak
Stadnina Koni Nowielice / Maciej Ceglarski


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
058,39
4CATOKIS (11)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) /
616009640015410 / gniada / Catoki / Cambridge / Ina IV / Lesanto
Roman Siwek / Andrzejewska Monika


Monika ANDRZEJEWSKA
bpk
062,91
5TREFL (15)
SP / POL / Ogier / 1998 (20) /
POL009660069698 / ciemnogniada / Cabrol Amicor / Caletto I / Tarcza / Czad
SK Nowielice / SO Łąck


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
063,75
6CHARYZMA (21)
SP. / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / gniada / Czarownik xx/Freedom's Choice / Chloe/Landos
Stadnina Koni Racot / Eugeniusz Lasecki


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
064,81
7PRINCESSA (20)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
POL009640012408 / gniada / Landos II / Lord / Prysilla / West
Józef Jastrząbek / Jarosław Bukowski


Zuzanna BUKOWSKA (MJ.1999)
KJ Wiecanowo
066,98
8LAVALLO STAR (5)
Hanowerska / GER / Wałach / 2005 (13) /
- / ciemnogniada / Litas-Star / Grandacha MDM
- / Beata Rychlik


Nicole PAWLAK (J.2001)
Kj Rancho Poznań
067,05
9EMMI (51)




Roksana OCZKI
BPK
068,51
10DENIS (40)
WLKP / POL / Wałach / 2004 (14) /
- / siwa / Helanic/ cantanis / Dalmacja/ saturn
Romanowski Marek / Stadnina koni Wapno Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
071,99
11CANTATRICE (58)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
POL009610150607 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Centuria / Lavendel
- / Izabela Duda


Izabela DUDA
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
285,27
12VILGA (24)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
009670062508 / gniada / Egzotyk / / Vanessa /
Przemysław Frąckowiak / Przemysław Frąckowiak


Weronika FRĄCKOWIAK (MJ.1999)
bpk
460,39
13HERA TS (49)
TS / POL / Klacz / 2000 (18) /
POL999520057800 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
- / Aleksander Trojanowicz


Borys TROJANOWICZ (JM.2006)
KJ Zagórów
460,84
14HIDALGO P (23)
WLKP / POL / Wałach / 2011 (7) /
616007610219711 / gniada / Contendor / Contendro / Halszka /
Katarzyna Frąckowiak / Katarzyna Frąckowiak


Weronika FRĄCKOWIAK (MJ.1999)
bpk
463,13
15TURYN (48)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
463,33
16ALISTER (36)
SP / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / ciemnogniada / Bolshoi / / Alizacja / So In Love
SK Dobrzyniewo / Stajnia Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
465,59
17GRALSON 0000 (50)
Westfalska / GER / Wałach / 2001 (17) /
- / gniada / Grashuter / Grannuse
. / Aleksander Trojanowicz


Borys TROJANOWICZ (JM.2006)
KJ Zagórów
466,33
18KOSTA BRAWA (59)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
POL999670012608 / gniada / Lord B / Lambado / Kostaryka / Kabuz
Brzechwa Marek / Piotr Sokołowski


Piotr SOKOŁOWSKI
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
467,44
19VICE VANDAM (55)
SP / POL / Ogier / 2008 (10) /
POL009610177707 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Vice Versa " M " / Paradys
Antoni Dhalke / SO Gniezno


Anita SZYMSKA
LZS Lech Gniezno
469,98
20NERON (31)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 21.04.2012 /
- / gniada / Bolshoi / Neska
Mirosław Gradecki / Mirosław Gradecki


Weronika BRONIARCZYK (MJ.1997)
Harmony Club
479,36
21TORINA DEUX (30)
KUC / POL / Klacz / 2012 (6) /
616999610226312 / gniada / Czuwaj / Sasanka
Sławomir Zobel / Sławomir Zobel


Marcelina ZOBEL (JM.2004)
LZS "Lech" Gniezno
865,28
22POKER (28)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
616999520184308 / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
Marcin Łączny / Marcin Frandzelski


Wiktoria FRANDZELSKA (J.2000)
KJ Wiecanowo
880,57
23JAZZ DE CARETANGO KZ (65)




Marta KWIATKOWSKA
Bpk
10104,34
24CIESZYN (47)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
1268,38
25MEKLAR (56)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
- / Agnieszka Zbierska


Agnieszka ZBIERSKA (MJ.1998)
bpk
2093,81
26ORKA (12)
SP / POL / Klacz / 2003 (15) /
- / gniada / Marino / / Odetta /
Leon Gawroński / Łukasz Dobrzyński


Michalina DOBRZYŃSKA (JM.2003)
LKJ przy SK Mieczownica
22103,74
KAMA (25)
SP / POL / Klacz / 01.08.2007 /
- / gniada / Kontrast / / Hipka /
Katarzyna Frąckowiak / Katarzyna Frąckowiak


Weronika FRĄCKOWIAK (MJ.1999)
bpk
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
11
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
81 s
Startowało koni
27
Ukończyło koni
26
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Bożena Młotek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski