VIII Edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - III etap

SO Gniezno, 16 czerwca 2019
Wydruk: 10-09-2019 20:33:42
2/Kuce

(16-06-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / Kuce / Zwykły, art. 238.2.1
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ŁEZKA (13)
KUC / POL / Klacz / 2006 (13) /
POL013610121006 / inna / Zorro / Włóczykij / Łyska / nn
Vogt Bronisław / Przemysław Jędraszak


Julia DZIURKIEWICZ (JM.2005)
WTK Hermanów
048,85
2NELSON (29)
KUC / POL / Wałach / 2015 (4) /
brak / gniada / NN / NN
Rajmund Łączny / Maria Pietrzak


Weronika PIETRZAK (Mł.2010)
Klub Jeździecki Wiecanowo
050,58
3BOLERO (40)
KUC / POL / Wałach / 2008 (11) /
616013640055209 / skarogniada / Rondo's Black Boy / Casperhof's Freddy / Beauty / Twix
Dariusz Kempa / Dariusz Kempa


Aleksandra KEMPA (Mł.2010)
St. KJ Stajnia ADAMUS
051,94
4PICASSO (33)
NN / POL / Wałach / 2011 (8) /
616999520137011 / srokata / NN / NN
brak / Anna Szewczuk


Marta NAJEWSKA (Mł.2007)
Delta Biedrusko
061,67
5FIGARO (52)
KUC / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / srokata / NN / NN
NN / Michał Krzeszewski


Barbara JASIŃSKA (JM.2004)
SJ Turzyn
458,39

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
FIGARO (52)
KUC / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / srokata / NN / NN
NN / Michał Krzeszewski


Barbara JASIŃSKA (JM.2004)
SJ Turzyn
457,34

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
60
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
64 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VIII Edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - III etap

SO Gniezno, 16 czerwca 2019
Wydruk: 10-09-2019 20:33:46
3/Mini LL

(16-06-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / Mini LL / Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 60-70cm)
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1BOLERO (40)
KUC / POL / Wałach / 2008 (11) /
616013640055209 / skarogniada / Rondo's Black Boy / Casperhof's Freddy / Beauty / Twix
Dariusz Kempa / Dariusz Kempa


Aleksandra KEMPA (Mł.2010)
St. KJ Stajnia ADAMUS
047,68
1BRETON (47)
SP / POL / Wałach / 2005 (14) /
pol009610143705 / skarogniada / nd / nd
nd / nd


Julia BRUSKA (JM.2006)
Delta Biedrusko
055,60
1NELSON (29)
KUC / POL / Wałach / 2015 (4) /
brak / gniada / NN / NN
Rajmund Łączny / Maria Pietrzak


Weronika PIETRZAK (Mł.2010)
Klub Jeździecki Wiecanowo
051,45
1BRETON (47)
SP / POL / Wałach / 2005 (14) /
pol009610143705 / skarogniada / nd / nd
nd / nd


Julia BRUSKA (JM.2006)
Delta Biedrusko
051,13
1CZORT (58)




Jagoda MAJORCZYK
Stajnia Ostrowo Młyn
052,71
1OPTYMISTKA (53)
KUC / POL / Klacz / 2005 (14) /
brak / siwa / Cisoń / Osumi
Lilianna Gajdzińska / Izabela Duda


Róża NOWACZYK (JM.2006)
OJ Kalina
058,90
1REGRANDA S (17)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) /
- / kara / nd / nd
nd / Paweł Stefaniak


Paweł STEFANIAK
Delta Biedrusko
054,78
1SWING (18)
SP / POL / Wałach / 2012 (7) /
- / gniada / Fokus / / Siena / Placido / Animo
Marcin Nowak / Katarzyna Wojciechowicz


Katarzyna WOJCIECHOWICZ
Delta Biedrusko
052,38
1GAJA (21)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
- / gniada / Fred / G
nn / Nowakowski


Marta NOWAKOWSKA (JM.2005)
Klub Jeździecki Wiecanowo
059,92
1WILLA (4)




Aleksandra PLUTA
OSiR Kleczew
048,20
1WISŁA (3)




Katarzyna PRAWUCKA
OSiR Kleczew
049,29
1MEKLAR (56)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
- / Agnieszka Zbierska


Jagoda SZREYMANN (Mł.2019)
OJ Kalina
051,91
1BAL (59)




Nikola MAJORCZYK
Stajnia Ostrowo Młyn
047,42
1MEKLAR (56)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
- / Agnieszka Zbierska


Jagoda SZREYMANN (Mł.2019)
OJ Kalina
055,60
1TALBOT (20)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2012 (7) /
- / ciemnogniada / Le Mistral / Trischa
Janusz Wołowicz / Rafał Pisarek


Rafał PISAREK
bez przynależności klubowej
058,80
1DIABLO (34)
WLKP / POL / Wałach / 2012 (7) /
616007610132812 / inna / Lew / / Duna /
Sławomir Łukaszewski / Marta Jaworska


Marta JAWORSKA
Bez Przynależności Klubowej
050,71
1NOWA (60)




Patrycja OBST
BKS Kłos
058,68
1CARINO (61)




Wiktoria WRÓBLEWSKA (J.2003)
Ostrowo Młyn
055,75
1NOWA (60)




Patrycja OBST
BKS Kłos
056,15
1CARINO (61)




Wiktoria WRÓBLEWSKA (J.2003)
Ostrowo Młyn
052,08
1OPTYMISTKA (53)
KUC / POL / Klacz / 2005 (14) /
brak / siwa / Cisoń / Osumi
Lilianna Gajdzińska / Izabela Duda


Wiktoria RUREK (JM.2005)
OJ Kalina
057,73
22ŁEZKA (13)
KUC / POL / Klacz / 2006 (13) /
POL013610121006 / inna / Zorro / Włóczykij / Łyska / nn
Vogt Bronisław / Przemysław Jędraszak


Julia DZIURKIEWICZ (JM.2005)
WTK Hermanów
448,07

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
22
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VIII Edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - III etap

SO Gniezno, 16 czerwca 2019
Wydruk: 10-09-2019 20:33:51
4/LL

(16-06-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / LL / Z trafieniem w normę czasu
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1TORUNIA DEUX (55)
KUC / POL / Klacz / 2012 (7) /
Brak / gniada / Czuwaj / Sasanka
. / Marcelina Zobel


Piotr SOKOŁOWSKI
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
059,97-0,03
2PASJONATA (10)
KUC / POL / Klacz / 2010 (9) /
616013520039110 / gniada / Sanwan / Navajo / Prima W / Euron
Rajmund Łączny / Elżbieta Lasecka


Wiktoria LASECKA (JM.2006)
KJ Wiecanowo
060,45+0,45
3REGRANDA S (17)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) /
- / kara / nd / nd
nd / Paweł Stefaniak


Paweł STEFANIAK
Delta Biedrusko
060,53+0,53
4BABILON (11)
SP / POL / Wałach / 2001 (18) /
POL009611165901 / kasztanowata / Dragon / Davidoff / Bylina / Burgos
Kazimierz Kosakowski / Roman Przymusiński


Andrzej KOSAKOWSKI
KJ Raduszyn
060,71+0,71
5CA IRA (12)
WLKP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616007610152812 / ciemnogniada / Galon / / Calineczka /
Kazimierz Kosakowski / Kazimierz Kosakowski


Hanna OCH-OLEKSY (J.2003)
KJ Raduszyn
060,98+0,98
6MILLORD D (30)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / gniada / Tin Tin / Megana
Patryk Dobrzyński / Monika Krzewińska


Monika KRZEWIŃSKA
Ranczo Ganina
058,80-1,20
7GAJA (21)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
- / gniada / Fred / G
nn / Nowakowski


Marta NOWAKOWSKA (JM.2005)
Klub Jeździecki Wiecanowo
058,47-1,53
8PASJONATA (10)
KUC / POL / Klacz / 2010 (9) /
616013520039110 / gniada / Sanwan / Navajo / Prima W / Euron
Rajmund Łączny / Elżbieta Lasecka


Wiktoria LASECKA (JM.2006)
KJ Wiecanowo
061,62+1,62
9KRYZA (25)
WLKP. / POL / Klacz / 2010 (9) /
616007610009210 / kasztanowata / Czad / Dido / Kiara / Pas
Rozynek Sławomir / Ceglarski Maciej


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
058,33-1,67
10K-TAURYN (27)
T.P. / POL / Wałach / 2007 (12) /
6169996801135 / kasztanowata / Ważny/Chaber / Karina/Cantanis
Ireneusz Koza / Justyna Sikorska


Karol JAROSZ (JM.2005)
Rura Team
058,07-1,93
11REGRANDA S (17)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) /
- / kara / nd / nd
nd / Paweł Stefaniak


Paweł STEFANIAK
Delta Biedrusko
058,02-1,98
12PASO DOBLE (35)
KUC / POL / Wałach / 2009 (10) /
brak / kara / Nando Super / Penny
Sobkowiak / Solarczyk


Gabriela SOLARCZYK (J.2002)
Klub Jeździecki Wiecanowo
062,14+2,14
13CA IRA (12)
WLKP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616007610152812 / ciemnogniada / Galon / / Calineczka /
Kazimierz Kosakowski / Kazimierz Kosakowski


Hanna OCH-OLEKSY (J.2003)
KJ Raduszyn
057,60-2,40
14TORUNIA DEUX (55)
KUC / POL / Klacz / 2012 (7) /
Brak / gniada / Czuwaj / Sasanka
. / Marcelina Zobel


Piotr SOKOŁOWSKI
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
062,43+2,43
15CIESZYN (63)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
057,50-2,50
16GADŻET (5)




Kornelia ORZECHOWSKA
UKS OSiR Kleczew
057,49-2,51
17TALBOT (20)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2012 (7) /
- / ciemnogniada / Le Mistral / Trischa
Janusz Wołowicz / Rafał Pisarek


Rafał PISAREK
bez przynależności klubowej
057,00-3,00
18TURYN (62)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
056,59-3,41
19MAGIK (64)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
056,12-3,88
20FORREST GUMP (43)
SP / POL / Wałach / 2011 (8) /
616009610146811 / gniada / Vandamme / Guidam / Quidam De Revel / Franchesca /
Ireneusz Kondratowicz / Anna Kantecka


Anna KANTECKA (J.2003)
bpk
056,11-3,89
21JUBILATKA (14)
WLKP / POL / Klacz / 2003 (16) /
POL007530131203 / kara / Wir / Wiking / Juma / nn
Małgorzata Rybka-Ciurzyńska / Sławomira Połczyńska


Paulina BOCHEŃSKA (J.2001)
WTK Hermanów
055,89-4,11
22SILESIA (6)




Lucyna KALISTA
UKS OSIR KLECZEW
055,16-4,84
23WILLA (4)




Aleksandra PLUTA
OSiR Kleczew
054,82-5,18
24GAJA (21)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
- / gniada / Fred / G
nn / Nowakowski


Marta NOWAKOWSKA (JM.2005)
Klub Jeździecki Wiecanowo
054,66-5,34
25ONYKS (45)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
brak / kasztanowata / CARETINO K / OCEANIA
Stelmaszyk Stanisław / Agata Kołodziej


Anna MACIEJEWSKA
bpk
054,39-5,61
26CARLOS (31)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2012 (7) /
brak / siwa / nn / nn
nn / Piotr Niemczyk


Daria NIEMCZYK (J.2002)
Klub Jeździecki Wiecanowo
054,26-5,74
27ELVIS (16)
SP / POL / Wałach / 2006 (13) /
- / kara / Lwówek / / Elza /
Perek / Magdalena Wroczyńska


Nicole SOCHACKA (JM.2006)
KJ Runowo
053,24-6,76
28DIABLO (34)
WLKP / POL / Wałach / 2012 (7) /
616007610132812 / inna / Lew / / Duna /
Sławomir Łukaszewski / Marta Jaworska


Marta JAWORSKA
Bez Przynależności Klubowej
052,83-7,17
29LAKI (48)
HAN / GER / Wałach / 2007 (12) /
DE431316874107 / gniada / Lanciano / / Piola /
ZG Kern Berthold und Hartwig Ot. Schellbronn / Marta Rogowska


Marta ROGOWSKA (MJ.1998)
bpk
052,27-7,73
30BESAR (54)
WLKP / POL / Wałach / 2011 (8) /
- / gniada / Kalmet / Belinda
Kamila Hamerlińska / Anna Jasińska


Barbara JASIŃSKA (JM.2004)
SJ Turzyn
051,56-8,44
31SWING (18)
SP / POL / Wałach / 2012 (7) /
- / gniada / Fokus / / Siena / Placido / Animo
Marcin Nowak / Katarzyna Wojciechowicz


Katarzyna WOJCIECHOWICZ
Delta Biedrusko
051,45-8,55
32LAKI (48)
HAN / GER / Wałach / 2007 (12) /
DE431316874107 / gniada / Lanciano / / Piola /
ZG Kern Berthold und Hartwig Ot. Schellbronn / Marta Rogowska


Marta ROGOWSKA (MJ.1998)
bpk
050,70-9,30
33BAL (59)




Nikola MAJORCZYK
Stajnia Ostrowo Młyn
050,64-9,36
34ONYKS (45)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
brak / kasztanowata / CARETINO K / OCEANIA
Stelmaszyk Stanisław / Agata Kołodziej


Agata KOŁODZIEJ
BPK
050,19-9,81
35MEKLAR (56)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
- / Agnieszka Zbierska


Jagoda SZREYMANN (Mł.2019)
OJ Kalina
050,07-9,93
36GADŻET (5)




Katarzyna WIĘCŁAWSKA
OSiR Kleczew
049,90-10,10
37OLIWKA (26)
SP / POL / Klacz / 2009 (10) /
616009530267309 / kasztanowata / Empire / Embassy I / Odra / Sir Neel
Bożena Smorawska / Dominika Jelewska


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
159,38-0,62
38K-TAURYN (27)
T.P. / POL / Wałach / 2007 (12) /
6169996801135 / kasztanowata / Ważny/Chaber / Karina/Cantanis
Ireneusz Koza / Justyna Sikorska


Karol JAROSZ (JM.2005)
Rura Team
159,34-0,66
39CASINO (15)
KUC / POL / Wałach / 2011 (8) /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
Magdalena Wroczyńska / Magdalena Wroczyńska


Hanna WIKIEŁ (JM.2005)
KJ Runowo
160,94+0,94
40ELVIS (16)
SP / POL / Wałach / 2006 (13) /
- / kara / Lwówek / / Elza /
Perek / Magdalena Wroczyńska


Nicole SOCHACKA (JM.2006)
KJ Runowo
157,78-2,22
41CASINO (15)
KUC / POL / Wałach / 2011 (8) /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
Magdalena Wroczyńska / Magdalena Wroczyńska


Hanna WIKIEŁ (JM.2005)
KJ Runowo
157,61-2,39
42KALEW (46)
Wielkopolska / POL / Ogier / 1999 (20) /
09355 / kara / Lew / Karlina
0 / Marcin Bajer


Weronika ZOBEL (JM.2004)
bpk
157,03-2,97
43LOPEZ (23)
SP / POL / Wałach / 2015 (4) /
661009610036115 / kasztanowata / Iperyt / L' Amour
Haniewicz Grzegorz / Daria Szymańska


Daria SZYMAŃSKA
KJ Sokół Damasławek
155,49-4,51
44SWING (18)
SP / POL / Wałach / 2012 (7) /
- / gniada / Fokus / / Siena / Placido / Animo
Marcin Nowak / Katarzyna Wojciechowicz


Katarzyna WOJCIECHOWICZ
Delta Biedrusko
153,72-6,28
45KALEW (46)
Wielkopolska / POL / Ogier / 1999 (20) /
09355 / kara / Lew / Karlina
0 / Marcin Bajer


Weronika ZOBEL (JM.2004)
bpk
152,96-7,04
46FORREST GUMP (43)
SP / POL / Wałach / 2011 (8) /
616009610146811 / gniada / Vandamme / Guidam / Quidam De Revel / Franchesca /
Ireneusz Kondratowicz / Anna Kantecka


Anna KANTECKA (J.2003)
bpk
151,16-8,84
47CAYENNE (51)
SP / POL / Klacz / 2015 (4) /
- / siwa / Leonardo / Choya
Jakub Łysy Konarski / Zofia Krzeszewska


Zofia KRZESZEWSKA
SJ Turzyn
258,12-1,88
48OLIWKA (26)
SP / POL / Klacz / 2009 (10) /
616009530267309 / kasztanowata / Empire / Embassy I / Odra / Sir Neel
Bożena Smorawska / Dominika Jelewska


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
254,06-5,94
49WISŁA (3)




Katarzyna PRAWUCKA
OSiR Kleczew
266,25+6,25
50WISŁA (3)




Szymon WIŚNIEWSKI
OSiR Kleczew
375,51+15,51
51CAYENNE (51)
SP / POL / Klacz / 2015 (4) /
- / siwa / Leonardo / Choya
Jakub Łysy Konarski / Zofia Krzeszewska


Zofia KRZESZEWSKA
SJ Turzyn
465,98+5,98
52DIABLO (34)
WLKP / POL / Wałach / 2012 (7) /
616007610132812 / inna / Lew / / Duna /
Sławomir Łukaszewski / Marta Jaworska


Marta JAWORSKA
Bez Przynależności Klubowej
694,56+34,56
53BESAR (54)
WLKP / POL / Wałach / 2011 (8) /
- / gniada / Kalmet / Belinda
Kamila Hamerlińska / Anna Jasińska


Barbara JASIŃSKA (JM.2004)
SJ Turzyn
879,85+19,85
CZORT (58)




Jagoda MAJORCZYK
Stajnia Ostrowo Młyn
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
60 s
Startowało koni
54
Ukończyło koni
53
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VIII Edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - III etap

SO Gniezno, 16 czerwca 2019
Wydruk: 10-09-2019 20:33:57
5/L

(16-06-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / L / Dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No: 5 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1GALAPAGOS (22)
SP / POL / Ogier / 2015 (4) /
- / gniada / Lyjanero / Gardenia
SK Dobrzyniewo / SO Gniezno


Piotr MATŁAWSKI
bpk
040,43026,60
2CZUMEN K (1)
Sp / POL / O / 2003 (16) /
- / - / Ariados / Czunia
- / SO Gniezno


Joanna SIMIŃSKA
Bpk
035,98027,67
3ONYKS (45)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
brak / kasztanowata / CARETINO K / OCEANIA
Stelmaszyk Stanisław / Agata Kołodziej


Anna MACIEJEWSKA
bpk
038,08027,91
4TURYN (62)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
037,57423,24
5PRINCESA (36)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
W82 / gniada / Landos / P
Zb / Zb


Marta KWIATKOWSKA
Szumawa Bobrowiec
033,09423,87
6KRYZA (25)
WLKP. / POL / Klacz / 2010 (9) /
616007610009210 / kasztanowata / Czad / Dido / Kiara / Pas
Rozynek Sławomir / Ceglarski Maciej


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
038,68426,81
7WULA (7)
KWPN / POL / Klacz / 2003 (16) /
0 / gniada / Hemmingway / Kilana
- / Wojciech Szeszycki


Martyna SZEWIOR (J.2002)
Bpk
039,92428,71
8CIESZYN (63)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
039,13938,39
9CARACAS (32)
SP / POL / Wałach / 2012 (7) /
616009640037512 / gniada / Carry Son / Solaris
Nieznany / Robert Boruch


Marcin ŁĄCZNY
KJ Wiecanowo
435,49
10SOLO (39)
WLKP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616007610188513 / gniada / Leonardo / Loxgraf GO / Samba / Lwówek
Zbigniew Bigaj / Maria Słabowska


Joanna SŁABOWSKA (J.2001)
KJ Wiecanowo
435,65
11PASO DOBLE (35)
KUC / POL / Wałach / 2009 (10) /
brak / kara / Nando Super / Penny
Sobkowiak / Solarczyk


Gabriela SOLARCZYK (J.2002)
Klub Jeździecki Wiecanowo
436,32
12SILESIA (6)




Lucyna KALISTA
UKS OSIR KLECZEW
437,38
13TREFL (24)
SP / POL / Ogier / 1998 (21) /
POL009660069698 / ciemnogniada / Cabrol Amicor / Caletto I / Tarcza / Czad
SK Nowielice / SO Łąck


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
438,77
14CINDIRELLA (38)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009610209612 / siwa / Casino L / Cassiano / Costa Rica L / Wessex
Bartosz Szymborski / Patrycja Trzaskawka


Patrycja TRZASKAWKA
St. Kraju Jumping Team
439,57
15CATOKIS (28)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
616009640015410 / gniada / Catoki / Cambridge / Ina IV / Lesanto
Roman Siwek / Andrzejewska Monika


Monika ANDRZEJEWSKA
bpk
646,65
16GADŻET (5)




Kornelia ORZECHOWSKA
UKS OSiR Kleczew
752,22
17KOSTA BRAWA (57)
SP / POL / Klacz / 2008 (11) /
POL999670012608 / gniada / Lord B / Lambado / Kostaryka / Kabuz
Brzechwa Marek / Piotr Sokołowski


Sara SZCZOT
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
835,14
18K-TAURYN (27)
T.P. / POL / Wałach / 2007 (12) /
6169996801135 / kasztanowata / Ważny/Chaber / Karina/Cantanis
Ireneusz Koza / Justyna Sikorska


Karol JAROSZ (JM.2005)
Rura Team
839,01
19CARLOS (31)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2012 (7) /
brak / siwa / nn / nn
nn / Piotr Niemczyk


Daria NIEMCZYK (J.2002)
Klub Jeździecki Wiecanowo
1239,23
20OLIWKA (26)
SP / POL / Klacz / 2009 (10) /
616009530267309 / kasztanowata / Empire / Embassy I / Odra / Sir Neel
Bożena Smorawska / Dominika Jelewska


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
1239,35
21BABILON (11)
SP / POL / Wałach / 2001 (18) /
POL009611165901 / kasztanowata / Dragon / Davidoff / Bylina / Burgos
Kazimierz Kosakowski / Roman Przymusiński


Andrzej KOSAKOWSKI
KJ Raduszyn
1240,35
22MAGIK (64)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
1550,02
23JUBILATKA (14)
WLKP / POL / Klacz / 2003 (16) /
POL007530131203 / kara / Wir / Wiking / Juma / nn
Małgorzata Rybka-Ciurzyńska / Sławomira Połczyńska


Paulina BOCHEŃSKA (J.2001)
WTK Hermanów
1758,03
24MILLORD D (30)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / gniada / Tin Tin / Megana
Patryk Dobrzyński / Monika Krzewińska


Monika KRZEWIŃSKA
Ranczo Ganina
2662,27
PASJONATA (10)
KUC / POL / Klacz / 2010 (9) /
616013520039110 / gniada / Sanwan / Navajo / Prima W / Euron
Rajmund Łączny / Elżbieta Lasecka


Wiktoria LASECKA (JM.2006)
KJ Wiecanowo
elim
LOPEZ (23)
SP / POL / Wałach / 2015 (4) /
661009610036115 / kasztanowata / Iperyt / L' Amour
Haniewicz Grzegorz / Daria Szymańska


Daria SZYMAŃSKA
KJ Sokół Damasławek
rez

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100/80
Liczba przeszkód(Obstacles)
7/4
Liczba skoków(Jumps)
8/4
Dystans (m)
220/200
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu(Time allowed)
41/37 s
Startowało koni
26
Ukończyło koni
24
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VIII Edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - III etap

SO Gniezno, 16 czerwca 2019
Wydruk: 10-09-2019 20:34:02
6/L1

(16-06-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 6 / L1 / Zwykły art. 283.2.1
(Competition No: 6 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1CZUMEN K (1)
Sp / POL / O / 2003 (16) /
- / - / Ariados / Czunia
- / SO Gniezno


Joanna SIMIŃSKA
Bpk
055,46
2SOLO (39)
WLKP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616007610188513 / gniada / Leonardo / Loxgraf GO / Samba / Lwówek
Zbigniew Bigaj / Maria Słabowska


Joanna SŁABOWSKA (J.2001)
KJ Wiecanowo
056,35
3WULA (7)
KWPN / POL / Klacz / 2003 (16) /
0 / gniada / Hemmingway / Kilana
- / Wojciech Szeszycki


Martyna SZEWIOR (J.2002)
Bpk
459,56
4CARACAS (32)
SP / POL / Wałach / 2012 (7) /
616009640037512 / gniada / Carry Son / Solaris
Nieznany / Robert Boruch


Marcin ŁĄCZNY
KJ Wiecanowo
460,38
5SILESIA (6)




Lucyna KALISTA
UKS OSIR KLECZEW
460,94
6TREFL (24)
SP / POL / Ogier / 1998 (21) /
POL009660069698 / ciemnogniada / Cabrol Amicor / Caletto I / Tarcza / Czad
SK Nowielice / SO Łąck


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
461,50
7CINDIRELLA (38)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616009610209612 / siwa / Casino L / Cassiano / Costa Rica L / Wessex
Bartosz Szymborski / Patrycja Trzaskawka


Patrycja TRZASKAWKA
St. Kraju Jumping Team
465,31
8PRINCESA (36)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
W82 / gniada / Landos / P
Zb / Zb


Marta KWIATKOWSKA
Szumawa Bobrowiec
853,29
9KOSTA BRAWA (57)
SP / POL / Klacz / 2008 (11) /
POL999670012608 / gniada / Lord B / Lambado / Kostaryka / Kabuz
Brzechwa Marek / Piotr Sokołowski


Sara SZCZOT
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
864,10
10COSTA BRAVA (65)
HOL. / GER / Klacz / 2010 (9) /
- / - / Cardino / Rhea Finekiss
Henrike Feldhaus / Klub Jeździecki Gołębin Stary


Piotr SOKOŁOWSKI
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
869,94
CATOKIS (28)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
616009640015410 / gniada / Catoki / Cambridge / Ina IV / Lesanto
Roman Siwek / Andrzejewska Monika


Monika ANDRZEJEWSKA
bpk
rez

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
105
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
390
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
72 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski