VII edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - 4 etap

SO Gniezno, 15 lipca 2018
Wydruk: 15-07-2018 20:28:59
1/Debiuty
10:00
(15-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / Debiuty / Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1KOPER (44)
KUC / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / bułana / NN / NN
brak / SPL


Zosia PODRAZA (JM.2006)
Stajnia pod lasem
063,50
1CYGRAFIA (69)




Zofia SZESZYCKA
Stajnia Okej
058,22
1SKRA (70)




Agata PIETRUSZEWSKA
Stajnia Okej
063,73
1SNOOPY (37)
KUC / POL / Wałach / 2008 (10) /
616013610299008 / siwa / Frankenhoeh's Mylord / Den Bramel's Baye / Stokrotka / nn
Salix Sp. z o. o. / Robert Pleśnierowicz


Olga PATECKA (Mł.2008)
KJ Kociałkowa Górka
066,23
5PASJONATA (53)
KUC / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / gniada / Sanwan / Prima W
Rajmund Łączny / Elżbieta Lasecka


Wiktoria LASECKA (JM.2006)
Klub Jeździecki Wiecanowo
274,25
5ALBA (51)
KUC / POL / Klacz / 2013 (5) /
- / gniada / NN / NN
Holandia / Rajmund Łączny


Weronika PIETRZAK (Mł.2010)
Klub Jeździecki Wiecanowo
273,73
7BLANSZ (56)
SP / POL / Wałach / 2003 (15) /
- / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Obst Patrycja


Maria GIZA (Mł.2018)
Ostrowo Młyn
482,32
7BLANSZ (56)
SP / POL / Wałach / 2003 (15) /
- / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Obst Patrycja


Maria GIZA (Mł.2018)
Ostrowo Młyn
482,78
9KOPER (44)
KUC / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / bułana / NN / NN
brak / SPL


Zosia PODRAZA (JM.2006)
Stajnia pod lasem
570,38
10BESSA (17)
KUC / POL / Klacz / 2004 (14) /
- / gniada / Astan / / Biest /
Paweł Fimmel / Sylwia Goc


Jan GOC (Mł.2008)
Rancho Tomasz Goc
1993,24
TOLA (43)
KUC / POL / Klacz / 2008 (10) /
- / gniada / NN / NN
brak / SPL


Marta PODRAZA (Mł.2007)
Stajnia pod lasem
elim
TOLA (43)
KUC / POL / Klacz / 2008 (10) /
- / gniada / NN / NN
brak / SPL


Marta PODRAZA (Mł.2007)
Stajnia pod lasem
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
40
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
340
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
68 s
Startowało koni
12
Ukończyło koni
10
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VII edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - 4 etap

SO Gniezno, 15 lipca 2018
Wydruk: 15-07-2018 20:29:02
2/Mini LL

(15-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / Mini LL / Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (bez szeregu)
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PASJA (55)
Wielkopolska / POL / Klacz / 09.03.2011 /
- / kara / Polder / Pamela
Mariusz Tomczak / Mariusz Tomczak


Marcin TOMCZAK
STAJNIA BIERZGLINEK
067,71
1SKRA (70)




Agata PIETRUSZEWSKA
Stajnia Okej
054,10
1CYGRAFIA (69)




Zofia SZESZYCKA
Stajnia Okej
054,89
1PASJONATA (53)
KUC / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / gniada / Sanwan / Prima W
Rajmund Łączny / Elżbieta Lasecka


Wiktoria LASECKA (JM.2006)
Klub Jeździecki Wiecanowo
055,83
1PASJA (55)
Wielkopolska / POL / Klacz / 09.03.2011 /
- / kara / Polder / Pamela
Mariusz Tomczak / Mariusz Tomczak


Magdalena KAPATKA
STAJNIA BIERZGLINEK
058,55
1PASJONATA PAVAROTTI (1)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2011 (7) /
616013610016511 / siwa / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
Kołodziejek Elżbieta / Małgorzata Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
KJ Ranczo Kołata
059,35
1MAJA (22)
KUC / POL / Klacz / 2013 (5) /
- / tarantowata / Pegaz / / Mokka /
Andrzej Radzikowski / Tomasz Goc


Patrycja SENGER (JM.2005)
Rancho Tomasz Goc
059,81
1PASJONATA PAVAROTTI (1)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2011 (7) /
616013610016511 / siwa / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
Kołodziejek Elżbieta / Małgorzata Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
KJ Ranczo Kołata
051,04
1PASJONAT (32)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / gniada / Taede fan't Kolkenlan / Pianela
Sławomir Łukaszewski / Maciej Olek


Joanna GOŹDZIEWSKA
bpk
060,83
1PASJONATA RAMZES (38)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / jelena / Rondo's Matador / Wolling's Dante / Zwaantjes Rozalien / Steehorst Pavarotti
Elżbieta Kołodziejek / Robert Pleśnierowicz


Karolina WENGEREK
SKJ Gronówka
058,32
1PASJONAT (32)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / gniada / Taede fan't Kolkenlan / Pianela
Sławomir Łukaszewski / Maciej Olek


Joanna GOŹDZIEWSKA
bpk
057,99
1KARY (59)
. / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / gniada / . / .
. / .


Piotr SOKOŁOWSKI
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
061,95
1MARCO (8)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2007 (11) /
- / kara / WINCHESTER / MARAKENA
Prządek Małgorzata / Emilia Szczepańska


Emilia SZCZEPAŃSKA
bpk
064,06
1BREGO (76)
SP / POL / Ogier / 2007 (11) /
- / gniada / Bajou Du Rouet / Baccara
Begier Mikołaj / Begier Mikołaj


Agnieszka JANAS
Stajnia Lider
057,61
1PECTUS (52)
Mały Koń / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / kasztanowata / Kalipso / Prima W
Rajmund Łączny / Rajmund Łączny


Marta NOWAKOWSKA (JM.2005)
Klub Jeździecki Wiecanowo
054,27
1ALPINA (73)




Maria PEŁCZYŃSKA
UKS Jantar Gniezno
052,98
1NOTA (66)
XX / POL / Klacz / 2014 (4) /
616POL140082775 / ciemnogniada / Indy Champ / / Nemi / Saphir
SK Golejewko / SK Iwno


Bartosz WYRWA
KJ Liljówka Stęszewko
064,60
18ALBA (51)
KUC / POL / Klacz / 2013 (5) /
- / gniada / NN / NN
Holandia / Rajmund Łączny


Weronika PIETRZAK (Mł.2010)
Klub Jeździecki Wiecanowo
172,96
19HURAGAN (39)
SP / POL / Wałach / 2005 (13) /
POL009610063605 / gniada / Oskariusz / Biskwit / Hana / Etat
Dominika Sztanka / Dominika Włodarczyk


Dominika WŁODARCZAK
LKJ Abaria Iwno
274,11
20CYKORIA (58)
Wielkopolska / POL / Klacz / 11.04.2010 /
- / srokata / Polder / Calineczka
Mariusz Tomczak / Mariusz Tomczak


Marta LESZCZYŃSKA
STAJNIA BIERZGLINEK
377,01
21MAJA (22)
KUC / POL / Klacz / 2013 (5) /
- / tarantowata / Pegaz / / Mokka /
Andrzej Radzikowski / Tomasz Goc


Patrycja SENGER (JM.2005)
Rancho Tomasz Goc
457,73
21WYBRANKA (57)
Wielkopolska / POL / Klacz / 20.06.2005 /
- / ciemnogniada / Tabun / Watra
Jarosław Pacek / Mariusz Tomczak


Natalia CZWAJDA (JM.2004)
STAJNIA BIERZGLINEK
462,81
21WYBRANKA (57)
Wielkopolska / POL / Klacz / 20.06.2005 /
- / ciemnogniada / Tabun / Watra
Jarosław Pacek / Mariusz Tomczak


Natalia CZWAJDA (JM.2004)
STAJNIA BIERZGLINEK
458,37
21KOWU (68)




Aleksandra ŁUBIŃSKA (J.2001)
Bpk
468,51
21GOLDI (72)




Monika TROJANOWSKA
UKS Jantar Gniezno
456,50
26SNOOPY (37)
KUC / POL / Wałach / 2008 (10) /
616013610299008 / siwa / Frankenhoeh's Mylord / Den Bramel's Baye / Stokrotka / nn
Salix Sp. z o. o. / Robert Pleśnierowicz


Olga PATECKA (Mł.2008)
KJ Kociałkowa Górka
779,47
27KARY (59)
. / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / gniada / . / .
. / .


Piotr SOKOŁOWSKI
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
987,69
CYKORIA (58)
Wielkopolska / POL / Klacz / 11.04.2010 /
- / srokata / Polder / Calineczka
Mariusz Tomczak / Mariusz Tomczak


Marta LESZCZYŃSKA
STAJNIA BIERZGLINEK
elim
SARA (49)
WLKP / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / siwa / Lwówek / Sena
Begier Ryszard / Przemysław Mroczek


Zuzanna MROCZEK (JM.2005)
Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy "Abakus"
elim
SARA (49)
WLKP / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / siwa / Lwówek / Sena
Begier Ryszard / Przemysław Mroczek


Zuzanna MROCZEK (JM.2005)
Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy "Abakus"
elim
BREGO (76)
SP / POL / Ogier / 2007 (11) /
- / gniada / Bajou Du Rouet / Baccara
Begier Mikołaj / Begier Mikołaj


Zuzanna JĘDRZEJCZAK
Stajnia Lider
elim
SPARTAKUS (86)




Dominik GRZEŚKOWIAK
Stajnia Dębnica
elim
KASZMIR (85)
- / - / - / 2001 (17) /
- / - / Louis / Kleopatra


Klaudia KWIATKOWSKA
SJ Dragon Gniezno
elim
ASYRIA J (41)
MŁP / POL / Klacz / 2004 (14) /
POL006590315504 / kasztanowata / Łyskacz / / Ascania /
Mirosław Kaczor / Natalia Maraszek


Natalia MARASZEK (MJ.1999)
JKS Moskit
rez

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
70
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
69 s
Startowało koni
34
Ukończyło koni
27
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VII edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - 4 etap

SO Gniezno, 15 lipca 2018
Wydruk: 15-07-2018 20:29:06
3/LL

(15-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / LL / Z trafieniem w normę czasu
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1NENE DE LA LUZ W (42)
Olndenburg / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / kara / Collado / Naomi-W
Bartosz Wronski / Patrycja Świderska


Błażej HADRZYŃSKI
Stara Stajnia
074,01+0,01
2LIDER (75)




Agnieszka JANAS
Stajnia Lider
073,27-0,73
3HAMMER (71)




Daria SZARWARK
Stajnia pod Wierzbami
072,93-1,07
4CYRYL (47)
SP / POL / Wałach / 1111 /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn


Bogdan PRZYBYLA
Stajnia Ostrowo Młyn
072,69-1,31
5ROSETTO (11)
SP / POL / Ogier / 2014 (4) /
- / gniada / Polonez / Roksana
Tomasz Barczak / Tomasz Barczak


Roksana BARCZAK (MJ.1998)
KJ Rogoźno
072,63-1,37
6TURYN (79)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
072,62-1,38
7TARS (35)
SP / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / kasztanowata / Mer / Tara
- / Klaudia Kusz


Adrianna OLEJNIK (Mł.2018)
Stajnia Toffel
072,54-1,46
8CIESZYN (78)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
072,35-1,65
9MIRADO (18)
SP / POL / Wałach / 2001 (17) /
- / kasztanowata / Dragon/ / Mirabelka/
Kazimierz Kosakowski / Kazimierz Kosakowski


Aleksandra ANDRZEJEWSKA (J.2000)
KJ Raduszyn
072,27-1,73
10MEFISTO (19)
SP / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / siwa / Faust Z/ / Madea/
Kazimierz Kosakowski / Kazimierz Kosakowski


Andrzej KOSAKOWSKI
KJ Raduszyn
077,39+3,39
11WANILIA (25)
WLKP / POL / Klacz / 2012 (6) /
616007610108412 / siwa / Lew / Lwowiec / Wygrana / Orbis
Lidia Woźniczka / Dariusz Górski


Dariusz GÓRSKI
KJ Sokół Damasławek
077,47+3,47
12KROTON (20)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2007 (11) /
- / kara / Azer / Karma
Karolina kialka / Karolina Kiałka


Karolina KIAŁKA (MJ.1999)
MUKS Bielice
068,61-5,39
13SHUTTERFLY W (48)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / gniada / Vulkan L / Sahara
Wozniak Katarzyna / Przemysław Mroczek


Wiktoria SIEJAK (J.2000)
Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy "Abakus"
079,70+5,70
14POLARIS R (29)
SP / POL / Wałach / 2009 (9) /
616009540172409 / gniada / Goofi "R" / Campari "M" / Persefona "R" / Landino
Romuald Hałabuda / Ryszarda Ziemniarska


Agata ZIEMNIARSKA (JM.2003)
KJ Mustang Kochowo
067,89-6,11
15HELISA (23)
SP / POL / Klacz / 2011 (7) /
- / srokata / Rewir I / / Haga /
Władysław Bała / Tomasz Goc


Dominika JUREK (MJ.1997)
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
080,70+6,70
16EMICA (2)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) /
616009690017212 / gniada / Candiavolo / Cantus / Emanuelle / Luron
SK Prudnik / Małgorzata Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
KJ Ranczo Kołata
065,53-8,47
17ALPINA (73)




Maria PEŁCZYŃSKA
UKS Jantar Gniezno
064,84-9,16
18CAVALDOS (45)
Holsztyńska / POL / Wałach / 2010 (8) /
DE421000082010 / gniada / Canto / Noblesse XVII
Feldhaus Henrike / Kacper Stefaniak


Kacper STEFANIAK (J.2001)
Stajnia Ostrowo Młyn
174,57+0,57
19MARCO (8)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2007 (11) /
- / kara / WINCHESTER / MARAKENA
Prządek Małgorzata / Emilia Szczepańska


Emilia SZCZEPAŃSKA
bpk
173,42-0,58
20DEVON HILL (34)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / gniada / Le Voltaire / Dama
Daria Wachnowska / Agnieszka Lisowska


Alicja LISOWSKA (J.2000)
Stajnia Toffel
174,58+0,58
21BANDURA (50)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (12) /
- / gniada / Chef Supreme / Barda
Stadnina Koni Racot / Trojan Marchwiak


Joanna TUPIKOWSKA
brak
174,64+0,64
22MAGIC (77)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
175,47+1,47
23PASZA (83)




Aneta RÓŻEWICKA
SJ Dragon Gniezno
175,74+1,74
24DELICJA (74)




Emilia CZAJKA
Bpk
176,99+2,99
25GRYFIN (15)
Małopolska / POL / Klacz / 2003 (15) /
- / gniada / Harun I / Grappa
Anna Szubstarska / Anna Szubstarska


Weronika ZGLEJSZEWSKA (J.2000)
Brak
182,88+8,88
26KARY (59)
. / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / gniada / . / .
. / .


Piotr SOKOŁOWSKI
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
183,26+9,26
27BAL (46)
SP / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / gniada / nn / nn
nn / nn


Wiktoria WESOŁOWSKA (Mł.2018)
Stajnia Ostrowo Młyn
273,55-0,45
28PASJONATA RAMZES (38)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / jelena / Rondo's Matador / Wolling's Dante / Zwaantjes Rozalien / Steehorst Pavarotti
Elżbieta Kołodziejek / Robert Pleśnierowicz


Karolina WENGEREK
SKJ Gronówka
272,40-1,60
29ASYRIA J (41)
MŁP / POL / Klacz / 2004 (14) /
POL006590315504 / kasztanowata / Łyskacz / / Ascania /
Mirosław Kaczor / Natalia Maraszek


Natalia MARASZEK (MJ.1999)
JKS Moskit
288,72+14,72
30MEKLAR (63)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
- / Agnieszka Zbierska


Agnieszka ZBIERSKA (MJ.1998)
bpk
378,50+4,50
31LAKI (24)
HAN / GER / Wałach / 2007 (11) /
DE431316874107 / gniada / Lanciano / / Piola /
ZG Kern Berthold und Hartwig Ot. Schellbronn / Marta Rogowska


Marta ROGOWSKA (MJ.1998)
bpk
364,46-9,54
32ORENA (26)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2013 (5) /
616009670029713 / gniada / Lenon L / Olivia Plus-s
Drabiński Roman / Janusz Grzewiński


Janusz GRZEWIŃSKI
brak
385,19+11,19
33KALMET (84)




Patryk KWAŚNIEWSKI
Stow. Kraju Jumping Team
388,29+14,29
34PECTUS (52)
Mały Koń / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / kasztanowata / Kalipso / Prima W
Rajmund Łączny / Rajmund Łączny


Marta NOWAKOWSKA (JM.2005)
Klub Jeździecki Wiecanowo
4101,73+27,73
35KOWU (68)




Aleksandra ŁUBIŃSKA (J.2001)
Bpk
6110,21+36,21
36CONGO AK (33)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / gniada / Contendus / Czunita K
- / Monika Grzegorek


Adrianna GRZEGOREK (JM.2006)
Stajnia Maskawa
6118,68+44,68
37GOLIAT (36)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / kara / Literat / -
- / -


Julia ZIELIŃSKA (Mł.2018)
Stajnia Toffel
890,33+16,33
GOLDI (72)




Monika TROJANOWSKA
UKS Jantar Gniezno
elim
SPARTAKUS (86)




Dominik GRZEŚKOWIAK
Stajnia Dębnica
elim
KASZMIR (85)
- / - / - / 2001 (17) /
- / - / Louis / Kleopatra


Klaudia KWIATKOWSKA
SJ Dragon Gniezno
elim
CYKORIA (58)
Wielkopolska / POL / Klacz / 11.04.2010 /
- / srokata / Polder / Calineczka
Mariusz Tomczak / Mariusz Tomczak


Marta LESZCZYŃSKA
STAJNIA BIERZGLINEK
elim
CINDIRELLA (21)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) /
616 009 61 02096 12 / siwa / Casino L / Costa Rica
Bartosz Szymborski / Patrycja Trzaskawka


Inga MICHALAK (JM.2005)
bpk
elim
WYBRANKA (57)
Wielkopolska / POL / Klacz / 20.06.2005 /
- / ciemnogniada / Tabun / Watra
Jarosław Pacek / Mariusz Tomczak


Marcin TOMCZAK
STAJNIA BIERZGLINEK
rez

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
CINDIRELLA (21)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) /
616 009 61 02096 12 / siwa / Casino L / Costa Rica
Bartosz Szymborski / Patrycja Trzaskawka


Inga MICHALAK (JM.2005)
bpk
075,40+1,40
BAL (46)
SP / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / gniada / nn / nn
nn / nn


Wiktoria WESOŁOWSKA (Mł.2018)
Stajnia Ostrowo Młyn
072,46-1,54
DELICJA (74)




Emilia CZAJKA
Bpk
081,78+7,78
CYRYL (47)
SP / POL / Wałach / 1111 /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn


Bogdan PRZYBYLA
Stajnia Ostrowo Młyn
174,52+0,52
MEKLAR (63)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
- / Agnieszka Zbierska


Agnieszka ZBIERSKA (MJ.1998)
bpk
172,88-1,12
MARCO (8)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2007 (11) /
- / kara / WINCHESTER / MARAKENA
Prządek Małgorzata / Emilia Szczepańska


Emilia SZCZEPAŃSKA
bpk
274,09+0,09
LIDER (75)




Agnieszka JANAS
Stajnia Lider
267,30-6,70
KALMET (84)




Patryk KWAŚNIEWSKI
Stow. Kraju Jumping Team
369,68-4,32
ASYRIA J (41)
MŁP / POL / Klacz / 2004 (14) /
POL006590315504 / kasztanowata / Łyskacz / / Ascania /
Mirosław Kaczor / Natalia Maraszek


Natalia MARASZEK (MJ.1999)
JKS Moskit
6118,74+44,74

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80
Liczba przeszkód(Obstacles)
11
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
74 s
Startowało koni
52
Ukończyło koni
37
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VII edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - 4 etap

SO Gniezno, 15 lipca 2018
Wydruk: 15-07-2018 20:29:11
4/L

(15-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / L / Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ZANTOS HBC (65)
KWPN / NED / Wałach / 2004 (14) /
528003 04.00575 / gniada / Cantos / Contender / Kwando / Voltaire
HBC / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
4439,30
2HONDA (31)
SP / POL / Klacz / 0000 /
- / kasztanowata / Czad / Dido / Habenda / Niferak
Stadnina Koni Nowielice / Maciej Ceglarski


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
4439,55
3EMICA (7)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / gniada / CANDIAVOLO / CANTUS / EMANUELLE / LURON
SK Prudnik / Małgorzata Grygier


Filip KAPAŁA
KJ Michałówka
4440,06
4CYKOR (10)
SP / POL / Ogier / 2010 (8) /
616009610243310 / siwa / Cypr / Retusz / Cynia / El Djazair
Karol Robak / Tomasz Barczak


Roksana BARCZAK (MJ.1998)
KJ Rogoźno
4440,45
5PRINCESSA (28)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
POL009640012408 / gniada / Landos II / Lord / Prysilla / West
Józef Jastrząbek / Jarosław Bukowski


Zuzanna BUKOWSKA (MJ.1999)
KJ Wiecanowo
4442,87
6CATOKIS (12)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) /
616009640015410 / gniada / Catoki / Cambridge / Ina IV / Lesanto
Roman Siwek / Andrzejewska Monika


Monika ANDRZEJEWSKA
bpk
4443,08
7CHARYZMA (30)
SP. / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / gniada / Czarownik xx/Freedom's Choice / Chloe/Landos
Stadnina Koni Racot / Eugeniusz Lasecki


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
4446,16
8CAVALDOS (45)
Holsztyńska / POL / Wałach / 2010 (8) /
DE421000082010 / gniada / Canto / Noblesse XVII
Feldhaus Henrike / Kacper Stefaniak


Kacper STEFANIAK (J.2001)
Stajnia Ostrowo Młyn
4447,02
9CONGO AK (33)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / gniada / Contendus / Czunita K
- / Monika Grzegorek


Adrianna GRZEGOREK (JM.2006)
Stajnia Maskawa
4447,89
10TARS (35)
SP / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / kasztanowata / Mer / Tara
- / Klaudia Kusz


Adrianna OLEJNIK (Mł.2018)
Stajnia Toffel
4448,03
11ORENA (26)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2013 (5) /
616009670029713 / gniada / Lenon L / Olivia Plus-s
Drabiński Roman / Janusz Grzewiński


Janusz GRZEWIŃSKI
brak
4448,13
12PASZA (83)




Aneta RÓŻEWICKA
SJ Dragon Gniezno
4448,33
13MEKLAR (63)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
- / Agnieszka Zbierska


Agnieszka ZBIERSKA (MJ.1998)
bpk
4448,37
14CZUMEN K (82)
Sp / POL / O / 2003 (15) /
- / - / Ariados / Czunia
- / SO Gniezno


Joanna SIMIŃSKA
SO Gniezno
4450,16
15MIRADO (18)
SP / POL / Wałach / 2001 (17) /
- / kasztanowata / Dragon/ / Mirabelka/
Kazimierz Kosakowski / Kazimierz Kosakowski


Aleksandra ANDRZEJEWSKA (J.2000)
KJ Raduszyn
4450,56
16HAMMER (71)




Daria SZARWARK
Stajnia pod Wierzbami
4451,62
17KARINO (14)
WLKP / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / ciemnogniada / Junus / Ksena
Rosicki Mirosław / Natalia Kowalska


Natalia KOWALSKA
Bpk
4452,05
18DEVON HILL (34)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / gniada / Le Voltaire / Dama
Daria Wachnowska / Agnieszka Lisowska


Alicja LISOWSKA (J.2000)
Stajnia Toffel
4452,37
19MEFISTO (19)
SP / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / siwa / Faust Z/ / Madea/
Kazimierz Kosakowski / Kazimierz Kosakowski


Andrzej KOSAKOWSKI
KJ Raduszyn
4454,30
20GRYFIN (15)
Małopolska / POL / Klacz / 2003 (15) /
- / gniada / Harun I / Grappa
Anna Szubstarska / Anna Szubstarska


Weronika ZGLEJSZEWSKA (J.2000)
Brak
4456,45
21KRESKA (64)
KM / POL / Klacz / 2010 (8) /
616013640040510 / kasztanowata / Fikus / Angelo / Kuszka / Oktan
Katarzyna Mażulis / Jan Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
4047,12
22TORINA DEUX (88)
kuc / POL / K / 2012 (6) /
- / - / - / Sasanka
- / Sławomir Zobel


Marcelina ZOBEL (JM.2003)
Stajnia Dębnica
3753,14
23LAKI (24)
HAN / GER / Wałach / 2007 (11) /
DE431316874107 / gniada / Lanciano / / Piola /
ZG Kern Berthold und Hartwig Ot. Schellbronn / Marta Rogowska


Marta ROGOWSKA (MJ.1998)
bpk
3649,36
24BANDURA (50)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (12) /
- / gniada / Chef Supreme / Barda
Stadnina Koni Racot / Trojan Marchwiak


Joanna TUPIKOWSKA
brak
3448,91
25ZAPARINA (13)
OLD / GER / Klacz / 2008 (10) /
- / siwa / Zapateado / / Hauptstutbuch Charming Lotti /
Mike i Jeanette Otte / Tomasz Goc


Dominika JUREK (MJ.1997)
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
3449,91
26WANILIA (25)
WLKP / POL / Klacz / 2012 (6) /
616007610108412 / siwa / Lew / Lwowiec / Wygrana / Orbis
Lidia Woźniczka / Dariusz Górski


Dariusz GÓRSKI
KJ Sokół Damasławek
2552,13
27EQUERCUS (6)
Polski Koń Szlachetni Półkrwi / POL / Wałach / 2003 (15) /
- / siwa / Vector / Etyka
Kujawa Janusz Krzysztof / Natalia Maraszek


Natalia MARASZEK (MJ.1999)
JKS Moskit
2585,24
28HELISA (23)
SP / POL / Klacz / 2011 (7) /
- / srokata / Rewir I / / Haga /
Władysław Bała / Tomasz Goc


Dominika JUREK (MJ.1997)
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2456,54
29SHUTTERFLY W (48)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / gniada / Vulkan L / Sahara
Wozniak Katarzyna / Przemysław Mroczek


Wiktoria SIEJAK (J.2000)
Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy "Abakus"
1252,26
30POLARIS R (29)
SP / POL / Wałach / 2009 (9) /
616009540172409 / gniada / Goofi "R" / Campari "M" / Persefona "R" / Landino
Romuald Hałabuda / Ryszarda Ziemniarska


Agata ZIEMNIARSKA (JM.2003)
KJ Mustang Kochowo
840,64
31LIMERYK (67)




Sandra NOWACZYK (MJ.1997)
KJ Mustang Kochowo
851,10
GOLIAT (36)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / kara / Literat / -
- / -


Julia ZIELIŃSKA (Mł.2018)
Stajnia Toffel
elim
KROTON (20)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2007 (11) /
- / kara / Azer / Karma
Karolina kialka / Karolina Kiałka


Karolina KIAŁKA (MJ.1999)
MUKS Bielice
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
8
Liczba skoków(Jumps)
8
Dystans (m)
320
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
60 s
Startowało koni
33
Ukończyło koni
31
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VII edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - 4 etap

SO Gniezno, 15 lipca 2018
Wydruk: 15-07-2018 20:29:15
5/L

(15-07-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / L / Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 5 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ZANTOS HBC (65)
KWPN / NED / Wałach / 2004 (14) /
528003 04.00575 / gniada / Cantos / Contender / Kwando / Voltaire
HBC / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
053,85
2HONDA (31)
SP / POL / Klacz / 0000 /
- / kasztanowata / Czad / Dido / Habenda / Niferak
Stadnina Koni Nowielice / Maciej Ceglarski


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
056,17
3TORINA DEUX (88)
kuc / POL / K / 2012 (6) /
- / - / - / Sasanka
- / Sławomir Zobel


Marcelina ZOBEL (JM.2003)
Stajnia Dębnica
057,38
4PRINCESSA (28)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
POL009640012408 / gniada / Landos II / Lord / Prysilla / West
Józef Jastrząbek / Jarosław Bukowski


Zuzanna BUKOWSKA (MJ.1999)
KJ Wiecanowo
057,45
5KARINO (14)
WLKP / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / ciemnogniada / Junus / Ksena
Rosicki Mirosław / Natalia Kowalska


Natalia KOWALSKA
Bpk
059,47
6CHARYZMA (30)
SP. / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / gniada / Czarownik xx/Freedom's Choice / Chloe/Landos
Stadnina Koni Racot / Eugeniusz Lasecki


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
061,43
7CZANDOR (60)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / siwa / Czumak / / Czuma /
- / Piotr Sokołowski


Piotr SOKOŁOWSKI
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
064,07
8KOSTA BRAWA (62)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
POL999670012608 / gniada / Lord B / Lambado / Kostaryka / Kabuz
Brzechwa Marek / Piotr Sokołowski


Sara SZCZOT
St. Kraju Jumping Team
069,18
9ZAPARINA (13)
OLD / GER / Klacz / 2008 (10) /
- / siwa / Zapateado / / Hauptstutbuch Charming Lotti /
Mike i Jeanette Otte / Tomasz Goc


Dominika JUREK (MJ.1997)
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
070,34
10CYKOR (10)
SP / POL / Ogier / 2010 (8) /
616009610243310 / siwa / Cypr / Retusz / Cynia / El Djazair
Karol Robak / Tomasz Barczak


Roksana BARCZAK (MJ.1998)
KJ Rogoźno
452,27
11POLARIS R (29)
SP / POL / Wałach / 2009 (9) /
616009540172409 / gniada / Goofi "R" / Campari "M" / Persefona "R" / Landino
Romuald Hałabuda / Ryszarda Ziemniarska


Agata ZIEMNIARSKA (JM.2003)
KJ Mustang Kochowo
454,23
12TURYN (79)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
456,02
13CATOKIS (12)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) /
616009640015410 / gniada / Catoki / Cambridge / Ina IV / Lesanto
Roman Siwek / Andrzejewska Monika


Monika ANDRZEJEWSKA
bpk
459,48
14CIESZYN (78)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
460,67
15MAGIC (77)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
461,22
16KRESKA (64)
KM / POL / Klacz / 2010 (8) /
616013640040510 / kasztanowata / Fikus / Angelo / Kuszka / Oktan
Katarzyna Mażulis / Jan Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
462,78
17CANTATRICE (61)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
POL009610150607 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Centuria / Lavendel
- / Izabela Duda


Izabela DUDA
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
576,82
18LIMERYK (67)




Sandra NOWACZYK (MJ.1997)
KJ Mustang Kochowo
868,88
EQUERCUS (6)
Polski Koń Szlachetni Półkrwi / POL / Wałach / 2003 (15) /
- / siwa / Vector / Etyka
Kujawa Janusz Krzysztof / Natalia Maraszek


Natalia MARASZEK (MJ.1999)
JKS Moskit
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
KOSTA BRAWA (62)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
POL999670012608 / gniada / Lord B / Lambado / Kostaryka / Kabuz
Brzechwa Marek / Piotr Sokołowski


Sara SZCZOT
St. Kraju Jumping Team
465,17
CANTATRICE (61)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
POL009610150607 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Centuria / Lavendel
- / Izabela Duda


Izabela DUDA
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
862,30
CZANDOR (60)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / siwa / Czumak / / Czuma /
- / Piotr Sokołowski


Piotr SOKOŁOWSKI
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
1272,85

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
11
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
74 s
Startowało koni
22
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski