VII edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - 2 etap

SO Gniezno, 13 maja 2018
Wydruk: 13-05-2018 16:39:47
2/Mini LL
10:00
(13-05-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / Mini LL / Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1AMBICJA (28)




Sandra NOWACZYK (MJ.1997)
KJ Mustang Kochowo
062,07
1HERMES (32)
WLKP / POL / Wałach / 2008 (10) / - / siwa
Castilio / Habanera
Marcin Klinkiewicz / Mariusz Gromada


Natalia STASIAK
KJ Mar-Klin Turek
056,14
1JARKA (27)




Damaris DOROCIAK
KJ Mustang w Kochowie
066,19
1BAL (60)




Bogdan PRZYBYLA
Stajnia Ostrowo Młyn
063,85
1EURUTEC TOSIA (36)
Kuc Fel / POL / Klacz / 2011 (7) / 616013610166511 / tarantowata
Figaro / Topaz / Tola /
Leszek Pawlak / Eurutec Sp. z o. o.


Borys TROJANOWICZ (JM.2006)
KJ Zagórów
056,15
1CZORT (16)




Nikola MAJORCZYK
Stajnia Ostrowo Młyn
067,13
1HEABISCUIT N (59)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2014 (4) / - / gniada
Lapis / H'lotka
Jacek Nowaczyk / Jacek Nowaczyk


Sandra NOWACZYK
KJ Mustang w Kochowie
059,84
8CZORT (16)




Nikola MAJORCZYK
Stajnia Ostrowo Młyn
171,37
9POLARIS R (25)




Agata ZIEMNIARSKA
KJ Mustang Kochowo
460,70
9MEKLAR (58)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) / - / kasztanowata
nn / nn / nn / nn
- / Agnieszka Zbierska


Agnieszka ZBIERSKA
Bpk
460,09
9ASTRID (15)
SP / POL / Wałach / 2003 (15) / - / tarantowata
Astan / Karina
Marian Deminiak / Karolina Ewa Obst


Jagoda MAJORCZYK
Stajnia Ostrowo Młyn
462,36
9NARNIA (52)




Piotr MATŁAWSKI
Bpk
466.20
9CELINKA (46)




Marcelina ZOBEL (JM.2003)
Stajnia Dębnica
461,96
9BUDRYS (47)




Nadia BERNACIAK
Bpk
465,78
15KASZMIR (21)
- / - / - / 2001 (17) / - / -
Louis / Kleopatra


Ewelina MACHYŃSKA
JUKS Kłusak Gniezno
569,55
16ASTRID (15)
SP / POL / Wałach / 2003 (15) / - / tarantowata
Astan / Karina
Marian Deminiak / Karolina Ewa Obst


Jagoda MAJORCZYK
Stajnia Ostrowo Młyn
675,33
17PROCH (48)




Agata HALIK
Bpk
779,50
18NARNIA (52)




Piotr MATŁAWSKI
Bpk
864,87
19DIABLO (9)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2012 (6) / 616007610132812 / inna
Lew / Duna
Sławomir Łukaszewski / Marta Jaworska


Marta JAWORSKA
Stowarzyszenie KJ Leśna Podkowa Rychlik
1073,52
20SOPEL (30)




Aleksandra POLITOWICZ
Bpk
1261,62
21NESQUICK VAN DORPERHEIDE (50)




Piotr MATŁAWSKI
Bpk
1369,72
22NATAN (51)




Piotr MATŁAWSKI
Bpk
21101,86
NESQUICK VAN DORPERHEIDE (50)




Piotr MATŁAWSKI
Bpk
elim
HERMES (32)
WLKP / POL / Wałach / 2008 (10) / - / siwa
Castilio / Habanera
Marcin Klinkiewicz / Mariusz Gromada


Natalia STASIAK
KJ Mar-Klin Turek
elim
PROCH (48)




Agata HALIK
Bpk
elim
NATAN (51)




Piotr MATŁAWSKI
Bpk
elim
BUDRYS (47)




Nadia BERNACIAK
Bpk
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
70
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
69 s
Startowało koni
27
Ukończyło koni
22
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Balukiewicz
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VII edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - 2 etap

SO Gniezno, 13 maja 2018
Wydruk: 13-05-2018 16:39:51
3/LL

(13-05-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / LL / Z trafieniem w normę czasu
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1CELINKA (46)




Marcelina ZOBEL (JM.2003)
Stajnia Dębnica
072,01+0,01
2HOKO LADY (8)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) / 616009670090310 / siwa
Cantanis / Cantus / Hossa / Zodiak
Daniel Wieliczko / Adam Czajkowski


Katarzyna CZAJKOWSKA (JM.2003)
Posadowskie TJ
072,94+0,94
3BABILON (34)
SP / POL / Wałach / 2001 (17) / - / kasztanowata
Dragon / Bylina
Kazimierz Kosakowski / Roman Przymusiński


Hania OCH-OLEKSY (JM.2003)
KJ Raduszyn
070,93-1,07
4TURYN (24)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
070,76-1,24
5HIDALGO (6)




Weronika FRĄCKOWIAK (MJ.1999)
Bpk
073,45+1,45
6POKER (49)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2008 (10) / 616999520184308 / kasztanowata
NN / NN
Marcin Łączny / Marcin Frandzelski


Marcin FRANDZELSKI
Bpk
069,61-2,39
7BAL (60)




Bogdan PRZYBYLA
Stajnia Ostrowo Młyn
075,18+3,18
8AMBICJA (28)




Sandra NOWACZYK (MJ.1997)
KJ Mustang Kochowo
079,08+7,08
9POLARIS R (25)




Agata ZIEMNIARSKA
KJ Mustang Kochowo
064,24-7,76
10NARCIS VAN DORPERHEIDE (54)




Piotr MATŁAWSKI
Bpk
080,41+8,41
11LIDER (29)




Agnieszka JANAS
Stajnia Lider
172,31+0,31
12PILOT (26)




Sylwia MICHAŁOWSKA
bpk
170,47-1,53
13COSTA BRAVA (57)




Sara SZCZOT
St. Kraju Jumping Team
176,22+4,22
14JARKA (27)




Damaris DOROCIAK
KJ Mustang w Kochowie
176,62+4,62
15EURUTEC TOSIA (36)
Kuc Fel / POL / Klacz / 2011 (7) / 616013610166511 / tarantowata
Figaro / Topaz / Tola /
Leszek Pawlak / Eurutec Sp. z o. o.


Borys TROJANOWICZ (JM.2006)
KJ Zagórów
167,30-4,70
16MEKLAR (58)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) / - / kasztanowata
nn / nn / nn / nn
- / Agnieszka Zbierska


Agnieszka ZBIERSKA
Bpk
167,11-4,89
17NAOMI VAN DORPERHEIDE (53)




Piotr MATŁAWSKI
Bpk
177,02+5,02
18ASTRID (18)




Patrycja OBST
BKS Kłos
368,75-3,25
19DEVON HILL (13)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2011 (7) / - / gniada
Le Voltaire / Dama
Daria Wachnowska / Agnieszka Lisowska


Alicja LISOWSKA
Stajnia Toffel
382,35+10,35
20MALAWAL (41)




Klaudiusz JACH
GLKS Sokół Damasławek
396,48+24,48
21EMO (20)
SP / POL / Wałach / 2012 (6) / - / gniada
Bolshoi/ / Emocja/
SK Dobrzyniewo / Julita Janusz


Julita JANUSZ
Bpk
3104,44+32,44
22MAGIC (22)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
491,28+19,28
23HEABISCUIT N (59)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2014 (4) / - / gniada
Lapis / H'lotka
Jacek Nowaczyk / Jacek Nowaczyk


Sandra NOWACZYK
KJ Mustang w Kochowie
574,20+2,20
24CALVADOS (19)




Kacper STEFANIAK
Stajnia Ostrowo Młyn
697,58+25,58
25HERMES (32)
WLKP / POL / Wałach / 2008 (10) / - / siwa
Castilio / Habanera
Marcin Klinkiewicz / Mariusz Gromada


Natalia STASIAK
KJ Mar-Klin Turek
788,15+16,15
26GOLIAT (10)




Julia ZIELIŃSKA
Stajnia Toffel
798,08+26,08
27SOPEL (30)




Aleksandra POLITOWICZ
Bpk
887.95+15,95
BUDRYS (47)




Nadia BERNACIAK
Bpk
elim
KASZMIR (21)
- / - / - / 2001 (17) / - / -
Louis / Kleopatra


Klaudia KWIATKOWSKA
JUKS Kłusak Gniezno
elim
DIABLO (9)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2012 (6) / 616007610132812 / inna
Lew / Duna
Sławomir Łukaszewski / Marta Jaworska


Marta JAWORSKA
Stowarzyszenie KJ Leśna Podkowa Rychlik
elim
KROTON (3)




Karolina KIAŁKA
MUKS Bielice
elim
CIESZYN (23)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
elim
WIGOR (11)
SP / POL / - / 2011 (7) / - / -



Jakub TOFFEL
Stajnia Toffel
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
LIDER (29)




Agnieszka JANAS
Stajnia Lider
072,28+0,28
MEKLAR (58)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) / - / kasztanowata
nn / nn / nn / nn
- / Agnieszka Zbierska


Agnieszka ZBIERSKA
Bpk
067,03-4,97
PILOT (26)




Sylwia MICHAŁOWSKA
bpk
066,92-5,08
EMO (20)
SP / POL / Wałach / 2012 (6) / - / gniada
Bolshoi/ / Emocja/
SK Dobrzyniewo / Julita Janusz


Julita JANUSZ
Bpk
077,38+5,38
BABILON (34)
SP / POL / Wałach / 2001 (17) / - / kasztanowata
Dragon / Bylina
Kazimierz Kosakowski / Roman Przymusiński


Hania OCH-OLEKSY (JM.2003)
KJ Raduszyn
171,30-0,70
KROTON (3)




Karolina KIAŁKA
MUKS Bielice
177,79+5,79
NAOMI VAN DORPERHEIDE (53)




Piotr MATŁAWSKI
Bpk
273,65+1,65
NARCIS VAN DORPERHEIDE (54)




Piotr MATŁAWSKI
Bpk
471,95-0,05
GOLIAT (10)




Julia ZIELIŃSKA
Stajnia Toffel
574,41+2,41
WIGOR (11)
SP / POL / - / 2011 (7) / - / -



Jakub TOFFEL
Stajnia Toffel
690,56+18,56

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
72 s
Startowało koni
43
Ukończyło koni
27
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Balukiewicz
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VII edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - 2 etap

SO Gniezno, 13 maja 2018
Wydruk: 13-05-2018 16:39:55
4/L

(13-05-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / L / Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PRINS HANS (42)




Klaudiusz JACH
GLKS Sokół Damasławek
6551,83
2PRINCESSA (31)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) / POL009640012408 / gniada
Landos II / Lord / Prysilla / West
Józef Jastrząbek / Jarosław Bukowski


Zuzanna BUKOWSKA
KJ Wiecanowo
6558,58
3HONDA (1)
SP / POL / Klacz / 0000 / - / kasztanowata
Czad / Dido / Habenda / Niferak
SK Nowielice / Maciej Ceglarski


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
6558,73
4MALAWAL (41)




Klaudiusz JACH
GLKS Sokół Damasławek
6563,25
5HELVETIA MK (14)
SP / POL / Klacz / 2013 (5) / 616009600246913 / siwa
Rasch / Ramirado / Huanita / Good Luck


Anna DANIELEWICZ
bpk
6566,77
6MISTRAL (40)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) / 616009610136211 / gniada
Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra / Miss Monroe / Landor S
Przemysław Piskorek / Jan Jach


Klaudiusz JACH
GLKS Sokół Damasławek
6567,82
7ZANTOS HBC (45)
KWPN / NED / Wałach / 2004 (14) / - / gniada
Cantos / / -
HBC / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
6158,95
8HIDALGO (6)




Weronika FRĄCKOWIAK (MJ.1999)
Bpk
5964,64
9CIESZYN (23)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
5880,77
10LAJERO KG (43)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) / POL009610254206 / kasztanowata
Cajero / Caretino / Caletto II / Larysa K / Graf Top / Graf Grannus
Grzegorz Komin / Julia Brand


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
5653,80
11ZAFIRA (4)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2004 (14) / - / siwa
Harwest / Zuzanna
Siejak Agnieszka / Łukasz Dobrzyński


Michalina DOBRZYŃSKA (JM.2003)
LKJ przy SK Mieczownica
5257,84
12HERA TS (37)
TS / POL / Klacz / 2000 (18) / POL999520057800 / ciemnogniada
nn / nn / nn / nn
- / Aleksander Trojanowicz


Borys TROJANOWICZ (JM.2006)
KJ Zagórów
5083,22
13HOKO LADY (8)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) / 616009670090310 / siwa
Cantanis / Cantus / Hossa / Zodiak
Daniel Wieliczko / Adam Czajkowski


Katarzyna CZAJKOWSKA (JM.2003)
Posadowskie TJ
4965,47
14DR.DOOLITTLE 32 (2)
HAN. / GER / Wałach / 0000 / DE431317011902 / gniada
Drosselklang II / Don Carlos / C.Baronesse / Cordial Medoc
Wilhelm Ovelhey / Maciej Ceglarski


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
4968,49
15KAMA (7)
Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Klacz / 01.08.2007 / - / gniada
Kontrast / Hipka
Katarzyna Frąckowiak / Katarzyna Frąckowiak


Weronika FRĄCKOWIAK (MJ.1999)
Bpk
4984,97
16INDEX (56)
WLKP / POL / Wałach / 2002 (16) / 616007611263602 / ciemnogniada
Dar / Dukat / Intuicja / Interpol
Robert Grunwald / Ryszard Nitka


Weronika JAZIKOWSKA
UKS Master Gniezno
4677,83
17QORLEONE (55)




Patryk KWAŚNIEWSKI
Kraju Jumping Team
43101,71
18TURYN (24)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
4084,95
19COSTA BRAVA (57)




Sara SZCZOT
St. Kraju Jumping Team
3965,27
20CALVADOS (19)




Kacper STEFANIAK
Stajnia Ostrowo Młyn
3888,26
21GREY GRANNUS (33)




Mariusz GROMADA
KJ "Mar - Klin" Turek
3891,26
22KONFETTI (39)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) / 616009680101608 / gniada
Contendor / Contendro I / Księżniczka / Escudo
Aleksandra Klamecka / Sebastian Jach


Klaudiusz JACH
GLKS Sokół Damasławek
2552,15
23DEVON HILL (13)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2011 (7) / - / gniada
Le Voltaire / Dama
Daria Wachnowska / Agnieszka Lisowska


Alicja LISOWSKA
Stajnia Toffel
2381,53
POKER (49)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2008 (10) / 616999520184308 / kasztanowata
NN / NN
Marcin Łączny / Marcin Frandzelski


Marcin FRANDZELSKI
Bpk
elim
ORKA (5)
SP / POL / Klacz / 2003 (15) / - / gniada
Marino / / Odetta /
Leon Gawroński / Łukasz Dobrzyński


Michalina DOBRZYŃSKA (JM.2003)
LKJ przy SK Mieczownica
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
72 s
Startowało koni
25
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Balukiewicz
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VII edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - 2 etap

SO Gniezno, 13 maja 2018
Wydruk: 13-05-2018 16:39:59
5/L

(13-05-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / L / Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 5 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1PRINS HANS (42)




Klaudiusz JACH
GLKS Sokół Damasławek
050,73
2LAJERO KG (43)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) / POL009610254206 / kasztanowata
Cajero / Caretino / Caletto II / Larysa K / Graf Top / Graf Grannus
Grzegorz Komin / Julia Brand


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
052,63
3KONFETTI (39)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) / 616009680101608 / gniada
Contendor / Contendro I / Księżniczka / Escudo
Aleksandra Klamecka / Sebastian Jach


Klaudiusz JACH
GLKS Sokół Damasławek
053,17
4PRINCESSA (31)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) / POL009640012408 / gniada
Landos II / Lord / Prysilla / West
Józef Jastrząbek / Jarosław Bukowski


Zuzanna BUKOWSKA
KJ Wiecanowo
056,78
5KAMA (7)
Koń Szlachetnej Półkrwi / POL / Klacz / 01.08.2007 / - / gniada
Kontrast / Hipka
Katarzyna Frąckowiak / Katarzyna Frąckowiak


Weronika FRĄCKOWIAK (MJ.1999)
Bpk
057,83
6HONDA (1)
SP / POL / Klacz / 0000 / - / kasztanowata
Czad / Dido / Habenda / Niferak
SK Nowielice / Maciej Ceglarski


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
060,19
7HERA TS (37)
TS / POL / Klacz / 2000 (18) / POL999520057800 / ciemnogniada
nn / nn / nn / nn
- / Aleksander Trojanowicz


Borys TROJANOWICZ (JM.2006)
KJ Zagórów
061,20
8GREY GRANNUS (33)




Mariusz GROMADA
KJ "Mar - Klin" Turek
062,42
9HELVETIA MK (14)
SP / POL / Klacz / 2013 (5) / 616009600246913 / siwa
Rasch / Ramirado / Huanita / Good Luck


Anna DANIELEWICZ
bpk
063,86
10MISTRAL (40)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) / 616009610136211 / gniada
Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra / Miss Monroe / Landor S
Przemysław Piskorek / Jan Jach


Klaudiusz JACH
GLKS Sokół Damasławek
065,41
11QORLEONE (55)




Patryk KWAŚNIEWSKI
Kraju Jumping Team
069,23
12ZAFIRA (4)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2004 (14) / - / siwa
Harwest / Zuzanna
Siejak Agnieszka / Łukasz Dobrzyński


Michalina DOBRZYŃSKA (JM.2003)
LKJ przy SK Mieczownica
451,14
13INDEX (56)
WLKP / POL / Wałach / 2002 (16) / 616007611263602 / ciemnogniada
Dar / Dukat / Intuicja / Interpol
Robert Grunwald / Ryszard Nitka


Weronika JAZIKOWSKA
UKS Master Gniezno
457,78
14ZANTOS HBC (45)
KWPN / NED / Wałach / 2004 (14) / - / gniada
Cantos / / -
HBC / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
849,11
15POLARIS R (25)




Agata ZIEMNIARSKA
KJ Mustang Kochowo
860,84
16DR.DOOLITTLE 32 (2)
HAN. / GER / Wałach / 0000 / DE431317011902 / gniada
Drosselklang II / Don Carlos / C.Baronesse / Cordial Medoc
Wilhelm Ovelhey / Maciej Ceglarski


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
866,21
17ORKA (5)
SP / POL / Klacz / 2003 (15) / - / gniada
Marino / / Odetta /
Leon Gawroński / Łukasz Dobrzyński


Michalina DOBRZYŃSKA (JM.2003)
LKJ przy SK Mieczownica
1685,89

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
72 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
17
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Balukiewicz
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski