VII edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - 5 etap

SO Gniezno, 12 sierpnia 2018
Wydruk: 12-08-2018 20:08:59
1/Debiuty
10:00
(12-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / Debiuty / Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1MIRKO (56)
KUC / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / siwa / Magnat / Karinka
Aleksandra Klimek / Adam Hybiak


Maja NAGŁA (Mł.2009)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
078,57
1CYGRAFIA (7)




Zofia SZESZYCKA
Stajnia Okej
060,52
1ALBA (40)
KUC / POL / Klacz / 2013 (5) /
- / gniada / NN / NN
Holandia / Rajmund Łączny


Weronika PIETRZAK (Mł.2010)
Klub Jeździecki Wiecanowo
060,17
1INDI (58)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / siwa / Nn / Nn
Adam Hybiak / Monika Ciołek


Julia CIOŁEK (JM.2004)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
059,73
1GALLUS (26)
Koń Czystej Krwi Arabskiej / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / siwa / Poganin / Galia-Bis
Michał Bogajewicz / Daria Bratkowska


Natalia SZYMAŃSKA
Parkur
066,81
1GALLUS (26)
Koń Czystej Krwi Arabskiej / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / siwa / Poganin / Galia-Bis
Michał Bogajewicz / Daria Bratkowska


Natalia SZYMAŃSKA
Parkur
056,70
1SIWEK (57)
KUC / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / siwa / Nn / Nn
Andrzej Wolniewicz / Andrzej Wolniewicz


Maja NAGŁA (Mł.2009)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
058,62
8SKRA (8)




Agata PIETRUSZEWSKA
Stajnia Okej
464,96
9INNOCENTY (64)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / siwa / Falk / Imka
Gotowska Ewa / Zuzanna Grygier


Małgorzata GRYGIER
bpk
593,71

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
40
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
90 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VII edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - 5 etap

SO Gniezno, 12 sierpnia 2018
Wydruk: 12-08-2018 20:09:02
2/Mini LL

(12-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / Mini LL / Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SIWEK (57)
KUC / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / siwa / Nn / Nn
Andrzej Wolniewicz / Andrzej Wolniewicz


Maja NAGŁA (Mł.2009)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
073,18
1INDI (58)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / siwa / Nn / Nn
Adam Hybiak / Monika Ciołek


Julia CIOŁEK (JM.2004)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
065,09
1SKRA (8)




Agata PIETRUSZEWSKA
Stajnia Okej
059,13
1CYGRAFIA (7)




Zofia SZESZYCKA
Stajnia Okej
055,37
1CELESTYNA (52)
Wielkopolska / POL / Klacz / 16.11.1999 /
- / siwa / Polder / Calineczka
Mariusz Tomczak / Tomczak Mariusz


Zuzanna TOMCZAK (J.2002)
STAJNIA BIERZGLINEK
069,08
1CELESTYNA (52)
Wielkopolska / POL / Klacz / 16.11.1999 /
- / siwa / Polder / Calineczka
Mariusz Tomczak / Tomczak Mariusz


Zuzanna TOMCZAK (J.2002)
STAJNIA BIERZGLINEK
065,89
1PASJONATA (39)
KUC / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / gniada / Sanwan / Prima W
Rajmund Łączny / Elżbieta Lasecka


Wiktoria LASECKA (JM.2006)
Klub Jeździecki Wiecanowo
055,09
1PECTUS (41)
Mały Koń / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / kasztanowata / Kalipso / Prima W
Rajmund Łączny / Rajmund Łączny


Marta NOWAKOWSKA (JM.2005)
Klub Jeździecki Wiecanowo
064,70
1CELINKA (44)
Huculska / POL / Klacz / 2015 (3) /
- / ciemnogniada / Joker / Czyrna
Sławomir Zobel / Sławomir Zobel


Marcelina ZOBEL (JM.2004)
LZS "Lech" Gniezno
064,71
1POLUBNA (49)
Małopolska / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / gniada / Lubań / Prima
Stanisław Jopek / Adam Hybiak


Kornelia NAGŁA (MJ.1998)
St. KJ Stajnia Adamus
055,66
1PASJA (22)
Wielkopolska / POL / Klacz / 09.03.2011 /
- / kara / Polder / Pamela
Mariusz Tomczak / Mariusz Tomczak


Magdalena KAPATKA
STAJNIA BIERZGLINEK
065,86
1LUMEN (55)
/ / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / siwa / / / /
/ / /


Paweł KUBASZEWSKI (Mł.2018)
/
066,76
1ARMANI RJT (23)
Kuc Conemara / IRL / Wałach / 2014 (4) /
S33720041000172 / gniada / Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui / Tequila Rose / Island Lad
- / Zuzanna Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
KJ Ranczo Kołata
054,32
14MIRKO (56)
KUC / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / siwa / Magnat / Karinka
Aleksandra Klimek / Adam Hybiak


Maja NAGŁA (Mł.2009)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
183,93
15INNOCENTY (64)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / siwa / Falk / Imka
Gotowska Ewa / Zuzanna Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
KJ Ranczo Kołata
454,76
15WYBRANKA (50)
Wielkopolska / POL / Klacz / 20.06.2005 /
- / ciemnogniada / Tabun / Watra
Jarosław Pacek / Mariusz Tomczak


Natalia CZWAJDA (JM.2004)
STAJNIA BIERZGLINEK
467,67
15GALLUS (26)
Koń Czystej Krwi Arabskiej / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / siwa / Poganin / Galia-Bis
Michał Bogajewicz / Daria Bratkowska


Natalia SZYMAŃSKA
Parkur
461,45
18ALBA (40)
KUC / POL / Klacz / 2013 (5) /
- / gniada / NN / NN
Holandia / Rajmund Łączny


Weronika PIETRZAK (Mł.2010)
Klub Jeździecki Wiecanowo
875,33
18WYBRANKA (50)
Wielkopolska / POL / Klacz / 20.06.2005 /
- / ciemnogniada / Tabun / Watra
Jarosław Pacek / Mariusz Tomczak


Natalia CZWAJDA (JM.2004)
STAJNIA BIERZGLINEK
865,29
TURYN (3)




Klaudia KWIATKOWSKA
JUKS Kłusak Gniezno
elim
CYKORIA (51)
Wielkopolska / POL / Klacz / 11.04.2010 /
- / srokata / Polder / Calineczka
Mariusz Tomczak / Mariusz Tomczak


Marta LESZCZYŃSKA
STAJNIA BIERZGLINEK
elim
CYKORIA (51)
Wielkopolska / POL / Klacz / 11.04.2010 /
- / srokata / Polder / Calineczka
Mariusz Tomczak / Mariusz Tomczak


Marta LESZCZYŃSKA
STAJNIA BIERZGLINEK
elim
KASZMIR (13)
- / - / - / 2001 (17) /
- / - / Louis / Kleopatra


Agata HALIK
JUKS Kłusak Gniezno
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
70
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
82 s
Startowało koni
23
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VII edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - 5 etap

SO Gniezno, 12 sierpnia 2018
Wydruk: 12-08-2018 20:09:06
3/LL

(12-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / LL / Z trafieniem w normę czasu
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1BABILON (28)
SP / POL / Wałach / 2001 (17) /
- / kasztanowata / Dragon / Bylina
Kazimierz Kosakowski / Roman Przymusiński


Halina KOSAKOWSKA
Klub Jeździecki Raduszyn
080,90-0,10
2SOLO (61)
WLKP / POL / Wałach / 2013 (5) /
616007610188513 / gniada / Leonardo / Loxgraf GO / Samba / Lwówek
Zbigniew Bigaj / Maria Słabowska


Joanna SŁABOWSKA (J.2001)
KJ Wiecanowo
082,52+1,52
3HAMMER (10)




Daria SZARWARK
Stajnia pod Wierzbami
083,71+2,71
4CA IRA (29)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2012 (6) /
616007610152812 / ciemnogniada / Galon / Calineczka
Kazimierz Kosakowski / Kazimierz Kosakowski


Andrzej KOSAKOWSKI
KJ Raduszyn
084,01+3,01
5CA IRA (29)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2012 (6) /
616007610152812 / ciemnogniada / Galon / Calineczka
Kazimierz Kosakowski / Kazimierz Kosakowski


Hania OCH-OLEKSY (JM.2003)
KJ Raduszyn
085,24+4,24
6NARNIA (15)




Piotr MATŁAWSKI
Bpk
085,41+4,41
7IN TIME (65)
KWPN / NED / Klacz / 2010 (8) /
528003201000219 / siwa / Indorado / Corrado I / Waludine / Goodtimes
- / Magdalena Murawska


Magdalena MURAWSKA
KJ Zagórów
087,34+6,34
8MAGIC (4)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
088,75+7,75
9LUMEN (55)
/ / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / siwa / / / /
/ / /


Paweł KUBASZEWSKI (Mł.2018)
/
091,20+10,20
10CIESZYN (5)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
180,05-0,95
11HEABISCUIT N (36)
WLKP / POL / Wałach / 2014 (4) /
616007610105214 / gniada / Lapis / Lagaro / H'Lotka / Magnet
Jacek Nowaczyk / Jacek Nowaczyk


Sandra NOWACZYK (MJ.1997)
KJ Mustang Kochowo
184,90+3,90
12POLUBNA (49)
Małopolska / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / gniada / Lubań / Prima
Stanisław Jopek / Adam Hybiak


Kornelia NAGŁA (MJ.1998)
St. KJ Stajnia Adamus
186,40+5,40
13ARMANI RJT (23)
Kuc Conemara / IRL / Wałach / 2014 (4) /
S33720041000172 / gniada / Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui / Tequila Rose / Island Lad
- / Zuzanna Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
KJ Ranczo Kołata
174,04-6,96
14TORINA DEUX (45)
KUC / POL / Klacz / 2012 (6) /
616999610226312 / gniada / Czuwaj / Sasanka
Sławomir Zobel / Sławomir Zobel


Marcelina ZOBEL (JM.2004)
LZS "Lech" Gniezno
287,42+6,42
15PECTUS (41)
Mały Koń / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / kasztanowata / Kalipso / Prima W
Rajmund Łączny / Rajmund Łączny


Marta NOWAKOWSKA (JM.2005)
Klub Jeździecki Wiecanowo
296,12+15,12
16MIRADO (27)
SP / POL / Wałach / 2001 (17) /
- / kasztanowata / Dragon/ / Mirabelka/
Kazimierz Kosakowski / Kazimierz Kosakowski


Martyna RATAJCZAK (J.2001)
KJ Raduszyn
298,28+17,28
17MIRADO (27)
SP / POL / Wałach / 2001 (17) /
- / kasztanowata / Dragon/ / Mirabelka/
Kazimierz Kosakowski / Kazimierz Kosakowski


Aleksandra ANDRZEJEWSKA (J.2000)
KJ Raduszyn
384,14+3,14
18INDI (58)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / siwa / Nn / Nn
Adam Hybiak / Monika Ciołek


Julia CIOŁEK (JM.2004)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
3109,33+28,33
19MILLORD D (25)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / gniada / Tin Tin / Megana
Patryk Dobrzyński / Monika Krzewińska


Monika KRZEWIŃSKA
Ranczo Ganina
3110,84+29,84
20KALMET (2)




Adam FRĄCKOWIAK
SJ Dragon Gniezno
680,02-0,98
21MEKLAR (60)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
- / Agnieszka Zbierska


Izabela DUDA
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
8126,09+45,09
CELINKA (44)
Huculska / POL / Klacz / 2015 (3) /
- / ciemnogniada / Joker / Czyrna
Sławomir Zobel / Sławomir Zobel


Marcelina ZOBEL (JM.2004)
LZS "Lech" Gniezno
elim
PASJONATA (39)
KUC / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / gniada / Sanwan / Prima W
Rajmund Łączny / Elżbieta Lasecka


Wiktoria LASECKA (JM.2006)
Klub Jeździecki Wiecanowo
elim
KASZMIR (13)
- / - / - / 2001 (17) /
- / - / Louis / Kleopatra


Agata HALIK
JUKS Kłusak Gniezno
elim
DELICJA (11)




Emilia CZAJKA
Bpk
elim
PASJA (22)
Wielkopolska / POL / Klacz / 09.03.2011 /
- / kara / Polder / Pamela
Mariusz Tomczak / Mariusz Tomczak


Zuzanna TOMCZAK (J.2002)
STAJNIA BIERZGLINEK
elim
DESANT Z (21)
Zangersheide / BEL / Wałach / 2003 (15) /
- / ciemnogniada / Dutch Capitol / Fazeta
Leon Mlchior / Tomasz Umerle


Karolina UMERLE
bpk
REZ

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
MILLORD D (25)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / gniada / Tin Tin / Megana
Patryk Dobrzyński / Monika Krzewińska


Monika KRZEWIŃSKA
Ranczo Ganina
079,76-1,24
BABILON (28)
SP / POL / Wałach / 2001 (17) /
- / kasztanowata / Dragon / Bylina
Kazimierz Kosakowski / Roman Przymusiński


Halina KOSAKOWSKA
Klub Jeździecki Raduszyn
090,04+9,04
MEKLAR (60)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
- / Agnieszka Zbierska


Izabela DUDA
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
186,55+5,55
DELICJA (11)




Emilia CZAJKA
Bpk
7113,13+32,13
DESANT Z (21)
Zangersheide / BEL / Wałach / 2003 (15) /
- / ciemnogniada / Dutch Capitol / Fazeta
Leon Mlchior / Tomasz Umerle


Karolina UMERLE
bpk
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80
Liczba przeszkód(Obstacles)
11
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
81 s
Startowało koni
32
Ukończyło koni
21
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VII edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - 5 etap

SO Gniezno, 12 sierpnia 2018
Wydruk: 12-08-2018 20:09:10
4/L

(12-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / L / Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1ZANTOS HBC (66)
KWPN / NED / Wałach / 2004 (14) /
528003 04.00575 / gniada / Cantos / Contender / Kwando / Voltaire
HBC / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
6546,60
2HONDA (43)
SP / POL / Klacz / 0000 /
- / kasztanowata / Czad / Dido / Habenda / Niferak
Stadnina Koni Nowielice / Maciej Ceglarski


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
6550,45
3ZAFIRA (38)
WLKP / POL / Klacz / 2004 (14) /
POL007611060204 / siwa / Harwest / Indoctro / Zuzanna / Lew
Siejak Agnieszka / Łukasz Dobrzyński


Michalina DOBRZYŃSKA (JM.2003)
LKJ przy SK Mieczownica
6553,07
4DIABLO (67)




Zofia UNDRYCH (JM.2004)
-
6557,10
5JAZEBEL VAN DORPERHEIDE (16)




Piotr MATŁAWSKI
Bpk
6559,03
6GRALSON 0000 (47)
Westfalska / GER / Wałach / 2001 (17) /
- / gniada / Grashuter / Grannuse
. / Aleksander Trojanowicz


Borys TROJANOWICZ (JM.2006)
KJ Zagórów
6559,58
7CANTATRICE (59)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
POL009610150607 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Centuria / Lavendel
- / Izabela Duda


Izabela DUDA
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
6560,11
8ALABAMA (62)
SP / POL / Klacz / 2009 (9) /
616009610269309 / ciemnogniada / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Airwalmo / Airport
Andrzej Szczepański / Waldemar Skonieczny


Kinga KOZŁOWSKA
Toruński KJK
6560,70
9HAMMER (10)




Daria SZARWARK
Stajnia pod Wierzbami
6563,98
10HEABISCUIT N (36)
WLKP / POL / Wałach / 2014 (4) /
616007610105214 / gniada / Lapis / Lagaro / H'Lotka / Magnet
Jacek Nowaczyk / Jacek Nowaczyk


Sandra NOWACZYK (MJ.1997)
KJ Mustang Kochowo
6566,16
11HIDALGO P (30)
WLKP / POL / Wałach / 2011 (7) /
616007610219711 / gniada / Contendor / Contendro / Halszka /
Katarzyna Frąckowiak / Katarzyna Frąckowiak


Weronika FRĄCKOWIAK (MJ.1999)
bpk
6359,04
12TORINA DEUX (45)
KUC / POL / Klacz / 2012 (6) /
616999610226312 / gniada / Czuwaj / Sasanka
Sławomir Zobel / Sławomir Zobel


Marcelina ZOBEL (JM.2004)
LZS "Lech" Gniezno
6257,72
13SOLO (61)
WLKP / POL / Wałach / 2013 (5) /
616007610188513 / gniada / Leonardo / Loxgraf GO / Samba / Lwówek
Zbigniew Bigaj / Maria Słabowska


Joanna SŁABOWSKA (J.2001)
KJ Wiecanowo
6262,09
14CHARYZMA (42)
SP. / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / gniada / Czarownik xx/Freedom's Choice / Chloe/Landos
Stadnina Koni Racot / Eugeniusz Lasecki


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
6161,13
15VILGA (32)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
009670062508 / gniada / Egzotyk / / Vanessa /
Przemysław Frąckowiak / Przemysław Frąckowiak


Weronika FRĄCKOWIAK (MJ.1999)
bpk
5961,86
16MIRADO (27)
SP / POL / Wałach / 2001 (17) /
- / kasztanowata / Dragon/ / Mirabelka/
Kazimierz Kosakowski / Kazimierz Kosakowski


Aleksandra ANDRZEJEWSKA (J.2000)
KJ Raduszyn
5965,73
17VICE VANDAM (19)
SP / POL / Ogier / 2008 (10) /
POL009610177707 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Vice Versa " M " / Paradys
Antoni Dhalke / SO Gniezno


Anita SZYMSKA
LZS Lech Gniezno
5754,60
18CZUMEN K (1)
Sp / POL / O / 2003 (15) /
- / - / Ariados / Czunia
- / SO Gniezno


Joanna SIMIŃSKA
SO Gniezno
5761,00
19LAKI (54)
HAN / GER / Wałach / 2007 (11) /
DE431316874107 / gniada / Lanciano / / Piola /
ZG Kern Berthold und Hartwig Ot. Schellbronn / Marta Rogowska


Marta ROGOWSKA (MJ.1998)
bpk
5465,07
20MALAWAL (63)
SP / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / gniada / Landor / / Maja / Placido
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
5382,16
21IN TIME (65)
KWPN / NED / Klacz / 2010 (8) /
528003201000219 / siwa / Indorado / Corrado I / Waludine / Goodtimes
- / Magdalena Murawska


Magdalena MURAWSKA
KJ Zagórów
5285,75
22KAMA (31)
SP / POL / Klacz / 01.08.2007 /
- / gniada / Kontrast / / Hipka /
Katarzyna Frąckowiak / Katarzyna Frąckowiak


Weronika FRĄCKOWIAK (MJ.1999)
bpk
5085,17
23NAOMI VAN DORPERHEIDE (18)




Anita SZYMSKA
LZS Lech Gniezno
4672,16
CINDIRELLA (37)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) /
616 009 61 02096 12 / siwa / Casino L / Costa Rica
Bartosz Szymborski / Patrycja Trzaskawka


Inga MICHALAK (JM.2005)
bpk
elim
CATOKIS (35)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) /
616009640015410 / gniada / Catoki / Cambridge / Ina IV / Lesanto
Roman Siwek / Andrzejewska Monika


Monika ANDRZEJEWSKA
bpk
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
CANTATRICE (59)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
POL009610150607 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Centuria / Lavendel
- / Izabela Duda


Izabela DUDA
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
4958,85
CINDIRELLA (37)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) /
616 009 61 02096 12 / siwa / Casino L / Costa Rica
Bartosz Szymborski / Patrycja Trzaskawka


Inga MICHALAK (JM.2005)
bpk
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
440
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
76 s
Startowało koni
27
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VII edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - 5 etap

SO Gniezno, 12 sierpnia 2018
Wydruk: 12-08-2018 20:09:14
5/L

(12-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / L / Dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No: 5 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ZANTOS HBC (66)
KWPN / NED / Wałach / 2004 (14) /
528003 04.00575 / gniada / Cantos / Contender / Kwando / Voltaire
HBC / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
067,96025,35
2ZAFIRA (38)
WLKP / POL / Klacz / 2004 (14) /
POL007611060204 / siwa / Harwest / Indoctro / Zuzanna / Lew
Siejak Agnieszka / Łukasz Dobrzyński


Michalina DOBRZYŃSKA (JM.2003)
LKJ przy SK Mieczownica
065,00027,62
3VICE VANDAM (19)
SP / POL / Ogier / 2008 (10) /
POL009610177707 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Vice Versa " M " / Paradys
Antoni Dhalke / SO Gniezno


Anita SZYMSKA
LZS Lech Gniezno
063,54031,03
4CHARYZMA (42)
SP. / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / gniada / Czarownik xx/Freedom's Choice / Chloe/Landos
Stadnina Koni Racot / Eugeniusz Lasecki


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
065,36031,22
5TURYN (6)
młp / POL / W / 1998 (20) /
- / - / Kwartet / Tulonka
- / Krzyżan-Forlii Iwona


Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
071,67035,00
6CZUMEN K (1)
Sp / POL / O / 2003 (15) /
- / - / Ariados / Czunia
- / SO Gniezno


Joanna SIMIŃSKA
SO Gniezno
065,23037,02
7MALAWAL (63)
SP / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / gniada / Landor / / Maja / Placido
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Oliwia JACH (JM.2003)
KJ Sokół Damasławek
070,89440,83
8GRALSON 0000 (47)
Westfalska / GER / Wałach / 2001 (17) /
- / gniada / Grashuter / Grannuse
. / Aleksander Trojanowicz


Borys TROJANOWICZ (JM.2006)
KJ Zagórów
066,21649,12
9HIDALGO P (30)
WLKP / POL / Wałach / 2011 (7) /
616007610219711 / gniada / Contendor / Contendro / Halszka /
Katarzyna Frąckowiak / Katarzyna Frąckowiak


Weronika FRĄCKOWIAK (MJ.1999)
bpk
068,201467,03
10TAMBOURINE RED WINE (17)




Piotr MATŁAWSKI
Bpk
178,53
11HONDA (43)
SP / POL / Klacz / 0000 /
- / kasztanowata / Czad / Dido / Habenda / Niferak
Stadnina Koni Nowielice / Maciej Ceglarski


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
463,68
12DIABLO (67)




Zofia UNDRYCH (JM.2004)
-
466,99
13ALABAMA (62)
SP / POL / Klacz / 2009 (9) /
616009610269309 / ciemnogniada / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Airwalmo / Airport
Andrzej Szczepański / Waldemar Skonieczny


Kinga KOZŁOWSKA
Toruński KJK
473,12
14MAGIC (4)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
474,63
15DURGA (48)
SP / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn
- / Izabelka Matysiak


Izabela MATYSIAK
KJ Jeziorki-Osieczna
578,15
16CATOKIS (35)
SP / POL / Wałach / 2010 (8) /
616009640015410 / gniada / Catoki / Cambridge / Ina IV / Lesanto
Roman Siwek / Andrzejewska Monika


Monika ANDRZEJEWSKA
bpk
784,83
17VILGA (32)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
009670062508 / gniada / Egzotyk / / Vanessa /
Przemysław Frąckowiak / Przemysław Frąckowiak


Weronika FRĄCKOWIAK (MJ.1999)
bpk
861,30
18LAKI (54)
HAN / GER / Wałach / 2007 (11) /
DE431316874107 / gniada / Lanciano / / Piola /
ZG Kern Berthold und Hartwig Ot. Schellbronn / Marta Rogowska


Marta ROGOWSKA (MJ.1998)
bpk
866,22
19CIESZYN (5)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
874,62
20TORINA DEUX (45)
KUC / POL / Klacz / 2012 (6) /
616999610226312 / gniada / Czuwaj / Sasanka
Sławomir Zobel / Sławomir Zobel


Marcelina ZOBEL (JM.2004)
LZS "Lech" Gniezno
1261,54
KAMA (31)
SP / POL / Klacz / 01.08.2007 /
- / gniada / Kontrast / / Hipka /
Katarzyna Frąckowiak / Katarzyna Frąckowiak


Weronika FRĄCKOWIAK (MJ.1999)
bpk
REZ

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
DURGA (48)
SP / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn
- / Izabelka Matysiak


Izabela MATYSIAK
KJ Jeziorki-Osieczna
976,90

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100/100
Liczba przeszkód(Obstacles)
10/5
Liczba skoków(Jumps)
11/5
Dystans (m)
440/260
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
76/45 s
Startowało koni
22
Ukończyło koni
20
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski