ZT-B ZR-B w skokach przez przeszkody, finał cyklu Wielko-Poniacy oraz TALENT WLKP

Poznań - Hipodrom Wola, 25-26.08.2018
Wydruk: 25-08-2018 18:11:23
1 ZT/Kuce
10:00
(25-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 ZT / Kuce / Z trafieniem w normę czasu
(Competition No: 1 ZT / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1PASJONATA PAVAROTTI (57)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2011 (7) /
616013610016511 / siwa / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
Kołodziejek Elżbieta / Małgorzata Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
KJ Ranczo Kołata
069,77+0,77
2MISSY GREY (151)
NN / POL / Klacz / NNNN /
- / siwa / NN / NN
NN / Julia Frankiewicz


Marta KROPACZ (J.2002)
JUKS Mieczewo
068,12-0,88
3PIKSI (122)
KUC / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / kara / NN / NN
- / Katarzyna Stołowska


Aleksandra OSUCH (JM.2004)
KJ Podkowa Gruszczyn
067,56-1,44
4TRENDY (70)
KUC / POL / Wałach / 2011 (7) /
616013661404411 / ciemnogniada / My Precious / Silverfox Oisin / Traviata / Walor
Wlzbieta Grabowska-Piasecka / Alicja Jakubowska


Urszula POGODZIŃSKA (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
065,89-3,11
5SARA (172)
KUC / POL / Klacz / 2010 (8) /
616999610278510 / kara / nn / nn
Andrzej Włoch / Andrzej Włoch


January WŁOCH (JM.2006)
bpk
065,49-3,51
6ALISZA (100)
KUC / POL / Klacz / 2013 (5) /
616013610039513 / gniada / Szaman / / Ali Drabka /
H. Tabaczyński / W. Goc


Anastazja FROŁOW (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
064,72-4,28
7HORTA (181)
KUC / POL / Klacz / 2007 (11) /
- / ciemnogniada / PIOŁUN / HULJA
Zieliński Zbigniew / Szkoła Jazdy Konnej Katarzyna Małecka


Kaja KASPROWICZ
KJ Rancho Poznań
073,78+4,78
8GUARANA (3)
Kuc / POL / - / - /
- / bułana / Gabon / Grecja po SPLIT
Jerzy Łukomski / Jerzy Łukomski


Olga JANECKA (J.2001)
bpk
078,19+9,19
9ALF (7)
KUC / POL / Ogier / 1996 (22) /
POL999640013896 / izabelowata / nn / nn / nn / nn
- / Katarzyna Stołowska


Natalia PRZYBYŁA (Mł.2009)
Kj podkowa gruszczyn
056,48-12,52
10PASJONATA POKER (105)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2013 (5) /
616013610121713 / siwa / Tijd Vlijt"s Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
Elżbieta Kołodziejek / Sylwia Kamińska


Zofia ĆWIKLIŃSKA (JM.2004)
KJ Ranczo Kołata
053,24-15,76
11TAJFUN (46)
Mały Koń / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / gniada / nn / nn
nn / Oliwia Chlasta


Oliwia CHLASTA (JM.2004)
klub jeździecki Kapada Wiry
170,21+1,21
12NARCYZA (6)
Haflinger / POL / Klacz / 2004 (14) /
- / kasztanowata / Admirał / Nala
Grzegorz Wróblewski / Karina Pankowska


Julia BARTOSZ (JM.2003)
KJ-Kamionki
268,34-0,66
13SUMMER CRUISE II (48)
Irlandzki Koń Sportowy / IRL / Wałach / 1999 (19) /
826067PHS030074 / siwa / Cruising po Sea Crest / NN
Catriona Pinington / Magdalena Świstel


Magdalena ŚWISTEL
JKS RAFI GORZÓW
272,33+3,33
14ILUZJA (93)
MŁP / POL / Klacz / 2009 (9) /
616006580807509 / kasztanowata / Fenomen / / Iwa /
Leszek Zbyśko / Katarzyna Dachterska


Matylda ZABRZEWSKA (Mł.2017)
Klub Jeździecki Kapada Wiry
277,86+8,86
15GALLUS (42)
Koń Czystej Krwi Arabskiej / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / siwa / Poganin / Galia-Bis
Michał Bogajewicz / Daria Bratkowska


Natalia SZYMAŃSKA
Parkur
371,94+2,94
16GRAN CHACO (9)
KUC / POL / Ogier / 2008 (10) /
POL013610240908 / bułana / Duero PP / Der Feine Lord / Grecja / Split
Jerzy Łukomski / Joanna Liszkowska


Zuzanna LISZKOWSKA (JM.2004)
KJ Podkowa Gruszczyn
380,61+11,61
17WASYL (106)
Hucuł / POL / Wałach / 2012 (6) /
616012610204312 / srokata / Halif / Warta
Mariusz Chojnacki / Mateusz Hofman


Joanna WICENTY
-
381,68+12,68
18SILVER (51)
KUC / POL / Wałach / 0000 /
- / srokata / NN / NN
Brak / Agnieszka Męczyńska


Aleksandra SZUBA (JM.2005)
KJ Atrium Swarzędz
475,29+6,29
MIGOTKA (2)




Anna PAULUS (JM.2006)
Bpk
elim
SINDI (50)
- / POL / Klacz / 0000 /
- / - / - / -
- / Agnieszka Męczyńska


Zuzanna TULISZKIEWICZ (JM.2005)
KJ Atrium Swarzędz
elim
SUMMER CRUISE II (48)
Irlandzki Koń Sportowy / IRL / Wałach / 1999 (19) /
826067PHS030074 / siwa / Cruising po Sea Crest / NN
Catriona Pinington / Magdalena Świstel


Magdalena ŚWISTEL
JKS RAFI GORZÓW
elim
LUKAS (171)
KUC / POL / Wałach / 2004 (14) /
POL 999611356904 / tarantowata / nn / nn
Andrzej Włoch / Andrzej Włoch


January WŁOCH (JM.2006)
bpk
elim
BRANDON (10)
KUC / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / kasztanowata / nn / nn
- / -


Oliwia CHLASTA (JM.2004)
klub jeździecki Kapada Wiry
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
HORTA (181)
KUC / POL / Klacz / 2007 (11) /
- / ciemnogniada / PIOŁUN / HULJA
Zieliński Zbigniew / Szkoła Jazdy Konnej Katarzyna Małecka


Kaja KASPROWICZ
KJ Rancho Poznań
067,21-1,79
SARA (172)
KUC / POL / Klacz / 2010 (8) /
616999610278510 / kara / nn / nn
Andrzej Włoch / Andrzej Włoch


January WŁOCH (JM.2006)
bpk
066,82-2,18
GALLUS (42)
Koń Czystej Krwi Arabskiej / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / siwa / Poganin / Galia-Bis
Michał Bogajewicz / Daria Bratkowska


Natalia SZYMAŃSKA
Parkur
066,77-2,23
ALISZA (100)
KUC / POL / Klacz / 2013 (5) /
616013610039513 / gniada / Szaman / / Ali Drabka /
H. Tabaczyński / W. Goc


Anastazja FROŁOW (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
072,38+3,38
PIKSI (122)
KUC / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / kara / NN / NN
- / Katarzyna Stołowska


Aleksandra OSUCH (JM.2004)
KJ Podkowa Gruszczyn
072,63+3,63
PASJONATA PAVAROTTI (57)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2011 (7) /
616013610016511 / siwa / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
Kołodziejek Elżbieta / Małgorzata Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
KJ Ranczo Kołata
061,47-7,53
ALF (7)
KUC / POL / Ogier / 1996 (22) /
POL999640013896 / izabelowata / nn / nn / nn / nn
- / Katarzyna Stołowska


Natalia PRZYBYŁA (Mł.2009)
Kj podkowa gruszczyn
059,45-9,55
BRANDON (10)
KUC / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / kasztanowata / nn / nn
- / -


Oliwia CHLASTA (JM.2004)
klub jeździecki Kapada Wiry
047,59-21,41
GUARANA (3)
Kuc / POL / - / - /
- / bułana / Gabon / Grecja po SPLIT
Jerzy Łukomski / Jerzy Łukomski


Olga JANECKA (J.2001)
bpk
165,83-3,17
SINDI (50)
- / POL / Klacz / 0000 /
- / - / - / -
- / Agnieszka Męczyńska


Zuzanna TULISZKIEWICZ (JM.2005)
KJ Atrium Swarzędz
265,54-3,46
ILUZJA (93)
MŁP / POL / Klacz / 2009 (9) /
616006580807509 / kasztanowata / Fenomen / / Iwa /
Leszek Zbyśko / Katarzyna Dachterska


Matylda ZABRZEWSKA (Mł.2017)
Klub Jeździecki Kapada Wiry
264,86-4,14
NARCYZA (6)
Haflinger / POL / Klacz / 2004 (14) /
- / kasztanowata / Admirał / Nala
Grzegorz Wróblewski / Karina Pankowska


Julia BARTOSZ (JM.2003)
KJ-Kamionki
362,16-6,84
SILVER (51)
KUC / POL / Wałach / 0000 /
- / srokata / NN / NN
Brak / Agnieszka Męczyńska


Aleksandra SZUBA (JM.2005)
KJ Atrium Swarzędz
377,55+8,55
MIGOTKA (2)




Anna PAULUS (JM.2006)
Bpk
1097,40+28,40

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
60
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
9
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
69 s
Startowało koni
37
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak




ZT-B ZR-B w skokach przez przeszkody, finał cyklu Wielko-Poniacy oraz TALENT WLKP

Poznań - Hipodrom Wola, 25-26.08.2018
Wydruk: 25-08-2018 18:11:29
2 ZT/LL
11:30
(25-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 ZT / LL / Dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No: 2 ZT / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1DIARADA Z (156)
OLD / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / ciemnogniada / Diarado / / Vulana L /
- / Elżbieta Greser


Henryk ZIÓŁEK
Cwał Zakrzewo
042,20026,32
2ZAFIRA (60)
WLKP / POL / Klacz / 2004 (14) /
POL007611060204 / siwa / Harwest / Indoctro / Zuzanna / Lew
Siejak Agnieszka / Łukasz Dobrzyński


Michalina DOBRZYŃSKA (JM.2003)
LKJ przy SK Mieczownica
042,71026,67
3FINEZJA (142)
NN / POL / Klacz / brak /
- / gniada / NN / NN
NN / NN


Alicja WOJCIECHOWSKA (J.2000)
brak
038,67027,17
4EMICA (62)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / gniada / CANDIAVOLO / CANTUS / EMANUELLE / LURON
SK Prudnik / Małgorzata Grygier


Filip KAPAŁA
KJ Michałówka
041,67027,48
5SANDRA (180)
- / POL / - / - /



Weronika KAPŁON
Bpk
036,82028,19
6BILLY BOY (49)
SP / POL / Wałach / 2005 (13) /
- / ciemnogniada / Analog / Bila
Artur Bober / Zuzanna Skowronek


Zuzanna SKOWRONEK (JM.2005)
Podkowa Gruszczyn
041,18028,26
7JANOSIK (82)
SP / POL / Wałach / 2004 (14) /
POL009611031904 / gniada / Homerus / Jarota
.. / Lipiecka


Julia LIPIECKA (JM.2003)
KJ Podkowa Gruszczyn
047,31029,04
8MISSY GREY (151)
NN / POL / Klacz / NNNN /
- / siwa / NN / NN
NN / Julia Frankiewicz


Marta KROPACZ (J.2002)
JUKS Mieczewo
043,01029,57
9GRAN CHACO (9)
KUC / POL / Ogier / 2008 (10) /
POL013610240908 / bułana / Duero PP / Der Feine Lord / Grecja / Split
Jerzy Łukomski / Joanna Liszkowska


Zuzanna LISZKOWSKA (JM.2004)
KJ Podkowa Gruszczyn
039,75030,06
10SALMIN (86)
Pełna Krew Angielska / POL / Ogier / 2012 (6) /
- / gniada / Masini / Segata
Sekuła / Fortuniak Paweł


Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005)
KJ Michałówka
046,10030,41
11GOLDI (85)
Wielkopolski / POL / Wałach / 2004 (14) /
- / kasztanowata / Santiago / Gizela
Budziszewko / Maria Pluta


Mateusz PLUTA (MJ.1999)
bpk
044,76030,51
12PASJONATA POKER (105)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2013 (5) /
616013610121713 / siwa / Tijd Vlijt"s Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
Elżbieta Kołodziejek / Sylwia Kamińska


Zofia ĆWIKLIŃSKA (JM.2004)
KJ Ranczo Kołata
042,79031,72
13ONTARIO (154)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn
Inga Klaybor Domańska / Ewa Kamieniarz


Ewa KAMIENIARZ
Cwał Zakrzewo
042,43031,96
14JULISZ CEZAR (169)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / gniada / na / na
na / Jacek Mateja


Katarzyna ŁAKOMY
LKS Cwał Poznań
046,61032,07
15LAVALLO STAR (30)
Hanowerska / GER / Wałach / 2005 (13) /
- / ciemnogniada / Litas-Star / Grandacha MDM
- / Beata Rychlik


Nicole PAWLAK (J.2001)
Kj Rancho Poznań
045,12032,11
16WASYL (106)
Hucuł / POL / Wałach / 2012 (6) /
616012610204312 / srokata / Halif / Warta
Mariusz Chojnacki / Mateusz Hofman


Joanna WICENTY
-
043,16032,18
17SUMMER CRUISE II (48)
Irlandzki Koń Sportowy / IRL / Wałach / 1999 (19) /
826067PHS030074 / siwa / Cruising po Sea Crest / NN
Catriona Pinington / Magdalena Świstel


Magdalena ŚWISTEL
JKS RAFI GORZÓW
042,14032,41
18DAKOTA (52)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn
- / Agnieszka Męczyńska


Zofia SZYMANIAK (JM.2004)
KJ Atrium Swarzędz
042,14032,46
19JULISZ CEZAR (169)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / gniada / na / na
na / Jacek Mateja


Maksymilian MATEJA (JM.2003)
bpk
045,08032,74
20BEQUICK (108)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn


Jakub ADAMSKI (MJ.1999)
Delta Biedrusko
049,87033,23
21AMOR (168)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / kasztanowata / Empire / Afera
- / Jacek Mateja


Katarzyna ŁAKOMY
LKS Cwał Poznań
048,60033,90
22POKER (104)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
616999520184308 / kasztanowata / // / //
Marcin Łączny / Marcin Frandzelski


Marcin FRANDZELSKI
Bez przynależności klubowej
047,41033,99
23TRENDY (70)
KUC / POL / Wałach / 2011 (7) /
616013661404411 / ciemnogniada / My Precious / Silverfox Oisin / Traviata / Walor
Wlzbieta Grabowska-Piasecka / Alicja Jakubowska


Urszula POGODZIŃSKA (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
047,96034,23
24BELL DIOR (183)




Michał WIELOCH
KJ Rancho Poznań
046,29034,89
25REWIA (71)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2014 (4) /
616 007 61 02048 14 / gniada / Marino / Reakcja
- / Klaudia Rogozińska


Klaudia ROGOZIŃSKA (MJ.1998)
KJ Korona Wałcz
045,30036,20
26PEGAZ (90)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / kara / Endemit / Pola
brak / Lucyna Dziamska


Alina DZIAMSKA (JM.2003)
brak
044,54036,35
27LEON M (141)
WLKP / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / siwa / Leonardo / Laguna M
Elżbieta Izydorek / Katarzyna Małecka


Jagienka ŁUKOMSKA
KJ Rancho Poznań
052,16042,16
28BAJKA (123)
SP / POL / Klacz / 2013 (5) /
- / ciemnogniada / Toast / Ballada
SK Pępowo / SK Pępowo


Agata SOREL (MJ.1999)
JKS Gogolewo
046,00139,14
29ROM (63)
WLKP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn
- / Bartosz Dobecki


Katarzyna KUBACKA
bpk
046,49140,07
30BUTTJE BRUNO (110)
Meklemburska / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / gniada / Bertolini / Kronung/Festival Westfalia
Christel Scharmacher / Christel Scharmacher


Przemysław OLEJNIK
St. J Baborówko
048,51140,18
31LIGHTNING TG (167)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) /
616009610196112 / gniada / Orient / Biskwit / Laurbina KG / Bambino Van't Zorgvliet
Tomasz Gogołek / Wiktoria Borowiak


Wiktoria BOROWIAK (J.2000)
KJ Abrasives Group
050,15140,52
32SELLANO BOY (11)
WLKP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL007610112308 / siwa / Chellano's Boy / Chellano Z / Saxonia / Susex
Bartosz Wroński / Gabrysia Kucharska


Gabrysia KUCHARSKA (JM.2003)
Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
057,70241,14
32LA CONTINA (64)
AES / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / ciemnogniada / Contender Son / Landmina
Piotr Wilczewski / Weronika Siwińska


Weronika SIWIŃSKA
Brak
058,61241,14
34CZADAR (43)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / gniada / Lider/ Le GrandIII / Czunia/ Cytron
„Agrofirma” Wroniawy / Katarzyna Adamczewska


Katarzyna ADAMCZEWSKA
LKS CWAŁ Poznań
064,98241,32
35TAJFUN (46)
Mały Koń / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / gniada / nn / nn
nn / Oliwia Chlasta


Oliwia CHLASTA (JM.2004)
klub jeździecki Kapada Wiry
048,79241,36
36ZAMIRA (45)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / siwa / Kwazar / / Zorza /
Katarzyna Niedźwiecka / Dagmara Dolińska


Barbara WICHNIAREK (JM.2004)
KJ Michałówka
049,07241,39
37CZECZOTKA (124)
SP / POL / Klacz / 2013 (5) /
- / kasztanowata / Toast / Centawa
SK Pępowo / SK Pępowo


Agata SOREL (MJ.1999)
JKS Gogolewo
049,11241,56
38EMICA (58)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) /
616009690017212 / gniada / Candiavolo / Cantus / Emanuelle / Luron
SK Prudnik / Małgorzata Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
KJ Ranczo Kołata
042,93428,72
39ORABELLA (28)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / srokata / Etos / Orawa
Kin Jolanta / Karina Pankowska


Karina PANKOWSKA (J.2002)
KJ kamionki
037,70434,35
40BAWARCZYK (107)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) /
POL007520013706 / siwa / Machandel trk / Mandant trk / Bogdanka / Polonus wlkp
Jerzy Leszczyński / Zuzanna Ostańska


Zuzanna OSTAŃSKA
KJ Stajnia z Kopytem
049,70540,44
41DELAYLA LOXGRAFF (134)
SP / POL / Klacz / 2011 (7) /
- / gniada / Lucky Lord Loxgraff II / / Domena / Court
Anna Worotniak / Aleksandra Grzywacz


Małgorzata SICZYŃSKA
Stajnia z kopytem
056,26554,73
42KAŚKA (33)
Małopolska / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / ciemnogniada / Kwinto / Lady
brak / Wiktoria Woźniak


Urszula MARCINÓW
bez przynależności klubowej
045,08852,47
43IMPERO (152)
SP / POL / Wałach / 2007 (11) /
POL009610017707 / siwa / Denar / Caletto'son / Iskra / Moran
Łukasz Litke / Otylia Loba


Otylia LOBA (JM.2004)
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
044,79939,85
44GLAMURA (75)
SP / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / gniada / Bolshoi / Gladiola
Stadnina Koni w Dobrzyniewie / Stadnina Koni w Dobrzyniewie


Mikołaj BAJAN
KJ Sokół Damasławek
052,77956,86
45LUKAS (171)
KUC / POL / Wałach / 2004 (14) /
POL 999611356904 / tarantowata / nn / nn
Andrzej Włoch / Andrzej Włoch


January WŁOCH (JM.2006)
bpk
046,622276,85
46CLASSIC (145)
SP / POL / Wałach / 2012 (6) /
616009610181812 / gniada / Wiwaldi / / Cara /
Aleksandra Nowak / Mirosława Borowska


Amelia BOROWSKA (JM.2003)
KJ Pony Poznań
443,67
47QUINTUS 67 (135)
HOL / GER / Wałach / 2003 (15) /
DE421000022103 / gniada / Quantum / Quidam De Revel / Baroness VIII / Reichsgraf
- / Amelia Stawińska


Amelia STAWIŃSKA (J.2002)
Posadowskie TJ
446,35
48COMET (109)
HOL / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / gniada / / / /
Niemcy / Przemysław Olejnik


Oskar CZOSTEK (J.2002)
Bpk
447,08
49WENTO (26)
SP / POL / Wałach / 2012 (6) /
616009690013512 / kara / Marafon / Wenecja
Jasiulek Iwona / Wojciech Markowski


Charlotte DESAILLY-MARKOWSKA
Bpk
448,76
49JASAWA (1)
wlkp / POL / - / - /

- / Jarosław Pacholski


Zuzanna PŁACHETKA
Stajnia Rusin
448,76
51FUKSYN (59)
Czystej Krwi Arabskiej / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / siwa / Poligon / Flecistka
brak / Kinga Gaertner


Wiktoria KOTERWA (J.2002)
brak
448,89
52BAWARCZYK (107)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) /
POL007520013706 / siwa / Machandel trk / Mandant trk / Bogdanka / Polonus wlkp
Jerzy Leszczyński / Zuzanna Ostańska


Zuzanna OSTAŃSKA
KJ Stajnia z Kopytem
450,90
53DISCOVERY (139)
KUC / POL / Wałach / 2012 (6) /
616013670113812 / kasztanowata / Strayer's Samson / / Dora / Vilnius
SK Jaroszówka / Iga Tokarska


Natalia SYDOW (JM.2005)
St. KJ Gronówka
451,18
54OMINA (121)
SP / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / gniada / Literat / Omonia
Ryszard Gardyjas / Ryszard Gardyjas


Patrycja CZAPLEWSKA (MJ.1998)
KJ Michałówka
451,55
55LORETTA (155)
Hanower / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / gniada / Le Cou Cou / Wendi
Niemcy / Grodziska Sylwia


Sylwia GRODZISKA
CWAŁ ZAKRZEWO
453,15
56TORNADO (4)




Karolina KASPERCZAK
JUKS Mieczewo
455,17
57GENGHIS KHAN (99)
HANN / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / ciemnogniada / Dancier / World Dream
DE / Zofia Czwojdrak


Zofia CZWOJDRAK
Idmar Krajkowo
457,15
58BRANDON (10)
KUC / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / kasztanowata / nn / nn
- / -


Oliwia CHLASTA (JM.2004)
klub jeździecki Kapada Wiry
457,70
59INDIA (178)
SP / POL / Klacz / 2013 (5) /
616009610005213 / siwa / Corrado Boy / Corrado I / Inczara / Czad
Agnieszka Lisiak / Michał Remisz


Michał REMISZ
KJ Abrasives Group
458,30
60KAPRI SUN (5)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2011 (7) /
- / gniada / Santiago / Kamparetta
- / Krystyna Dworczak


Krystyna DWORCZAK
brak
461,59
61LITTLE ART (153)
WESTF / GER / Wałach / 2010 (8) /
DE441411589010 / ciemnogniada / Lancer III / Landgraf I / Cuntints / Castillo
Montis Sp. z o. o. / Edyta Borkowska - Malicka


Julia MALICKA (JM.2003)
LKS Cwał Poznań
463,01
62DIAMENT (94)
Trakeńska / POL / Ogier / 2012 (6) /
POL 732 01 00742 12 / kara / Emis / Delicja
Mirosław Kulpiński / Jacek Stawicki


Marianna STAWICKA (JM.2006)
Klub Jeździecki Kapada Wiry
846,30
63ERKAN (27)
Śląska / POL / Wałach / 2004 (14) /
POL 008 67 00477 04 / ciemnogniada / Bizon / Elipsina
Jendza Stanisław / Maria Zaporowska


Mirosława SALAMON (J.2001)
bpk
850,47
64AMON (133)
SP / POL / Wałach / 2004 (14) /
616009640025104 / siwa / Cantanis / Cantus / Altaja / nn
Dariusz Dąbrowski / Tomasz Daniłoś


Laura KRZEWIŃSKA (J.2002)
LKS Cwał Poznań
851,91
HR. HAZEL (179)




Aleksandra ZYGMAŃSKA
Stajnia Hazel Witobel
ELI
ANLEJ (24)
SP / POL / Wałach / 2005 (13) /
POL 009 59 01438 05 / siwa / Czekan / Awista
Antoni Przyborek / Wiktoria Radojewska


Wiktoria RADOJEWSKA (J.2001)
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
ELI

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
SANDRA (180)
- / POL / - / - /



Weronika KAPŁON
Bpk
035,00026,84
JANOSIK (82)
SP / POL / Wałach / 2004 (14) /
POL009611031904 / gniada / Homerus / Jarota
.. / Lipiecka


Julia LIPIECKA (JM.2003)
KJ Podkowa Gruszczyn
045,68030,19
LAVALLO STAR (30)
Hanowerska / GER / Wałach / 2005 (13) /
- / ciemnogniada / Litas-Star / Grandacha MDM
- / Beata Rychlik


Nicole PAWLAK (J.2001)
Kj Rancho Poznań
041,94032,13
BELL DIOR (183)




Michał WIELOCH
KJ Rancho Poznań
046,29033,86
LORETTA (155)
Hanower / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / gniada / Le Cou Cou / Wendi
Niemcy / Grodziska Sylwia


Sylwia GRODZISKA
CWAŁ ZAKRZEWO
046,70035,00
ROM (63)
WLKP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn
- / Bartosz Dobecki


Katarzyna KUBACKA
bpk
044,58035,93
REWIA (71)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2014 (4) /
616 007 61 02048 14 / gniada / Marino / Reakcja
- / Klaudia Rogozińska


Klaudia ROGOZIŃSKA (MJ.1998)
KJ Korona Wałcz
043,73036,09
DAKOTA (52)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn
- / Agnieszka Męczyńska


Zofia SZYMANIAK (JM.2004)
KJ Atrium Swarzędz
040,38036,12
LIGHTNING TG (167)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) /
616009610196112 / gniada / Orient / Biskwit / Laurbina KG / Bambino Van't Zorgvliet
Tomasz Gogołek / Wiktoria Borowiak


Wiktoria BOROWIAK (J.2000)
KJ Abrasives Group
042,43137,19
CZECZOTKA (124)
SP / POL / Klacz / 2013 (5) /
- / kasztanowata / Toast / Centawa
SK Pępowo / SK Pępowo


Agata SOREL (MJ.1999)
JKS Gogolewo
048,15241,91
COMET (109)
HOL / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / gniada / / / /
Niemcy / Przemysław Olejnik


Oskar CZOSTEK (J.2002)
Bpk
046,11243,23
FUKSYN (59)
Czystej Krwi Arabskiej / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / siwa / Poligon / Flecistka
brak / Kinga Gaertner


Wiktoria KOTERWA (J.2002)
brak
040,86435,84
DIAMENT (94)
Trakeńska / POL / Ogier / 2012 (6) /
POL 732 01 00742 12 / kara / Emis / Delicja
Mirosław Kulpiński / Jacek Stawicki


Marianna STAWICKA (JM.2006)
Klub Jeździecki Kapada Wiry
043,49436,05
GENGHIS KHAN (99)
HANN / POL / Wałach / 2009 (9) /
- / ciemnogniada / Dancier / World Dream
DE / Zofia Czwojdrak


Zofia CZWOJDRAK
Idmar Krajkowo
053,03449,28
OMINA (121)
SP / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / gniada / Literat / Omonia
Ryszard Gardyjas / Ryszard Gardyjas


Patrycja CZAPLEWSKA (MJ.1998)
KJ Michałówka
048,69539,38
DELAYLA LOXGRAFF (134)
SP / POL / Klacz / 2011 (7) /
- / gniada / Lucky Lord Loxgraff II / / Domena / Court
Anna Worotniak / Aleksandra Grzywacz


Małgorzata SICZYŃSKA
Stajnia z kopytem
052,34643,25
KAPRI SUN (5)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2011 (7) /
- / gniada / Santiago / Kamparetta
- / Krystyna Dworczak


Krystyna DWORCZAK
brak
048,82648,82
BUTTJE BRUNO (110)
Meklemburska / POL / Wałach / 2014 (4) /
- / gniada / Bertolini / Kronung/Festival Westfalia
Christel Scharmacher / Christel Scharmacher


Przemysław OLEJNIK
St. J Baborówko
050,45953,58
LUKAS (171)
KUC / POL / Wałach / 2004 (14) /
POL 999611356904 / tarantowata / nn / nn
Andrzej Włoch / Andrzej Włoch


January WŁOCH (JM.2006)
bpk
440,85
BEQUICK (108)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn


Jakub ADAMSKI (MJ.1999)
Delta Biedrusko
447,80
SELLANO BOY (11)
WLKP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL007610112308 / siwa / Chellano's Boy / Chellano Z / Saxonia / Susex
Bartosz Wroński / Gabrysia Kucharska


Gabrysia KUCHARSKA (JM.2003)
Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
448,92
CZADAR (43)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / gniada / Lider/ Le GrandIII / Czunia/ Cytron
„Agrofirma” Wroniawy / Katarzyna Adamczewska


Katarzyna ADAMCZEWSKA
LKS CWAŁ Poznań
450,17
TORNADO (4)




Karolina KASPERCZAK
JUKS Mieczewo
457,14
CLASSIC (145)
SP / POL / Wałach / 2012 (6) /
616009610181812 / gniada / Wiwaldi / / Cara /
Aleksandra Nowak / Mirosława Borowska


Amelia BOROWSKA (JM.2003)
KJ Pony Poznań
844,21
BAJKA (123)
SP / POL / Klacz / 2013 (5) /
- / ciemnogniada / Toast / Ballada
SK Pępowo / SK Pępowo


Agata SOREL (MJ.1999)
JKS Gogolewo
1244,57
IMPERO (152)
SP / POL / Wałach / 2007 (11) /
POL009610017707 / siwa / Denar / Caletto'son / Iskra / Moran
Łukasz Litke / Otylia Loba


Otylia LOBA (JM.2004)
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
1245,27
PEGAZ (90)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / kara / Endemit / Pola
brak / Lucyna Dziamska


Alina DZIAMSKA (JM.2003)
brak
1255,30
BILLY BOY (49)
SP / POL / Wałach / 2005 (13) /
- / ciemnogniada / Analog / Bila
Artur Bober / Zuzanna Skowronek


Zuzanna SKOWRONEK (JM.2005)
Podkowa Gruszczyn
1259,72
HR. HAZEL (179)




Aleksandra ZYGMAŃSKA
Stajnia Hazel Witobel
ELI
ANLEJ (24)
SP / POL / Wałach / 2005 (13) /
POL 009 59 01438 05 / siwa / Czekan / Awista
Antoni Przyborek / Wiktoria Radojewska


Wiktoria RADOJEWSKA (J.2001)
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
ELI

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80/80
Liczba przeszkód(Obstacles)
7/5
Liczba skoków(Jumps)
7/5
Dystans (m)
350/200
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu(Time allowed)
65/37 s
Startowało koni
96
Ukończyło koni
64
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak




ZT-B ZR-B w skokach przez przeszkody, finał cyklu Wielko-Poniacy oraz TALENT WLKP

Poznań - Hipodrom Wola, 25-26.08.2018
Wydruk: 25-08-2018 18:11:39
3 ZT/L
15:30
(25-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 ZT / L / Dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No: 3 ZT / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1ZARETINO (102)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) /
POL009670069606 / gniada / Cajero / Caretino / Zacna / Qumball
Anna Kierznowska / Maria Goss


Aleksandra GRZYBKOWSKA
brak
048,30029,51
2DUNKA (157)
HAN / DNK / Klacz / 2008 (10) /
DE431319641408 / ciemnogniada / Chacco - Blue / Chambertin / Dorina / Don Juan
- / Elżbieta Greser


Henryk ZIÓŁEK
Cwał Zakrzewo
040,71029,57
3ONTARIO (154)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn
Inga Klaybor Domańska / Ewa Kamieniarz


Ewa KAMIENIARZ
Cwał Zakrzewo
041,17032,77
4MAGNEZJA (162)
TS / POL / Klacz / 2011 (7) /
616999680024713 / srokata / nn / nn / nn / nn
Ewelina kowalczyk / Ewelina Kowalczyk


Ewelina KOWALCZYK
Stajnia Zagroda Janczewo
041,68033,83
5KAŚKA (34)
MŁP / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / ciemnogniada / Kwinto/ / Lady/
Andrzej Tomczak / Wiktoria Woźniak


Marianna KOŚCIUSZKO (J.2000)
bpk
046,76034,27
6NIGHT FITGHER (111)
SP / POL / Ogier / 2014 (4) /
616009610044414 / gniada / Cassilio / Cassini I / Nightingale / Linako
Roma Kosicka / Norbert Sawicki


Mieszko DĄBROWSKI
LKJ Mieczownica
052,43035,37
7LAVALLO STAR (30)
Hanowerska / GER / Wałach / 2005 (13) /
- / ciemnogniada / Litas-Star / Grandacha MDM
- / Beata Rychlik


Nicole PAWLAK (J.2001)
Kj Rancho Poznań
043,73038,46
8SOLARIS M (74)
SP / POL / Wałach / 2012 (6) /
- / ciemnogniada / Vandamme / Quidam / Somatina M / Qulester
SK Dobrzyniewo / SK Dobrzyniewo


Mikołaj BAJAN
KJ Sokół Damasławek
048,42039,65
9INDIA (178)
SP / POL / Klacz / 2013 (5) /
616009610005213 / siwa / Corrado Boy / Corrado I / Inczara / Czad
Agnieszka Lisiak / Michał Remisz


Michał REMISZ
KJ Abrasives Group
051,55145,61
10ARTEMIDA (158)
WLKP / POL / Klacz / 2010 (8) /
616007610059810 / kasztanowata / Quinnus III / Quidam's Rubin / Artemiza / Cottonclub
SK Racot / Elżbieta Greser


Henryk ZIÓŁEK
Cwał Zakrzewo
043,18828,97
11WASYL (106)
Hucuł / POL / Wałach / 2012 (6) /
616012610204312 / srokata / Halif / Warta
Mariusz Chojnacki / Mateusz Hofman


Joanna WICENTY
-
048,52837,89
12KAŚKA (33)
Małopolska / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / ciemnogniada / Kwinto / Lady
brak / Wiktoria Woźniak


Urszula MARCINÓW
bez przynależności klubowej
047,34ELI
13LEON M (141)
WLKP / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / siwa / Leonardo / Laguna M
Elżbieta Izydorek / Katarzyna Małecka


Jagienka ŁUKOMSKA
KJ Rancho Poznań
162,22
14GANDALF (65)
MŁP / POL / Wałach / 2012 (6) /
616006680053712 / kasztanowata / Davinci / Veloce De Favi / Goldika / Devin Du Maury
Anna Modelewska / Agnieszka Matoszko


Klaudia MATOSZKO (JM.2004)
KJ Agro-Handel Śrem
443,04
15ZAFIRA (60)
WLKP / POL / Klacz / 2004 (14) /
POL007611060204 / siwa / Harwest / Indoctro / Zuzanna / Lew
Siejak Agnieszka / Łukasz Dobrzyński


Michalina DOBRZYŃSKA (JM.2003)
LKJ przy SK Mieczownica
443,43
16PRINCESSA (91)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
POL009640012408 / gniada / Landos II / Lord / Prysilla / West
Józef Jastrząbek / Jarosław Bukowski


Zuzanna BUKOWSKA (MJ.1999)
KJ Wiecanowo
443,58
17NEFRYT (163)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2003 (15) /
- / kara / Corofini / Nostalgia
Marcin Turtoń / Marcin Turtoń


Ewelina KOWALCZYK
Stajnia Zagroda Janczewo
444,99
18CZANDOR (176)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / siwa / Czumak / / Czuma /
- / Piotr Sokołowski


Sara SZCZOT
St. Kraju Jumping Team
445,40
19AMON (133)
SP / POL / Wałach / 2004 (14) /
616009640025104 / siwa / Cantanis / Cantus / Altaja / nn
Dariusz Dąbrowski / Tomasz Daniłoś


Laura KRZEWIŃSKA (J.2002)
LKS Cwał Poznań
446,23
20GLAMURA (75)
SP / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / gniada / Bolshoi / Gladiola
Stadnina Koni w Dobrzyniewie / Stadnina Koni w Dobrzyniewie


Mikołaj BAJAN
KJ Sokół Damasławek
448,99
21LITTLE ART (153)
WESTF / GER / Wałach / 2010 (8) /
DE441411589010 / ciemnogniada / Lancer III / Landgraf I / Cuntints / Castillo
Montis Sp. z o. o. / Edyta Borkowska - Malicka


Julia MALICKA (JM.2003)
LKS Cwał Poznań
449,02
22GALILEO (87)
KUC / POL / Wałach / 2013 (5) /
6160136610354 / gniada / Amadeo PP / Duero PP / Greeny / Winner W
Beata Cichoń / Sylwia Kamińska


Martyna MACIEJUK (J.2001)
KJ Ranczo Kołata
449,24
23DURGA (127)
SP / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn
- / Izabelka Matysiak


Izabela MATYSIAK
KJ Jeziorki-Osieczna
449,77
24AMOR (168)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / kasztanowata / Empire / Afera
- / Jacek Mateja


Katarzyna ŁAKOMY
LKS Cwał Poznań
450,08
25CANTATRICE (177)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
POL009610150607 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Centuria / Lavendel
- / Izabela Duda


Izabela DUDA
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
450,84
26BILLY BOY (49)
SP / POL / Wałach / 2005 (13) /
- / ciemnogniada / Analog / Bila
Artur Bober / Zuzanna Skowronek


Zuzanna SKOWRONEK (JM.2005)
Podkowa Gruszczyn
450,99
27GRAND (23)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / gniada / Levantino / / Grenada /
- / Katarzyna Derc


Karolina DERC
Delta Biedrusko
453,76
28GOLDMEDEL (187)




Zuzanna ZMUDA
LKS Cwał Poznań
453,82
29ŁAŃCUT (125)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / gniada / Libero A / / Łata /
SK Mieczownica / Mieszko Dąbrowski


Mieszko DĄBROWSKI
LKJ przy SK Mieczownica
455,03
30QUINTUS 67 (135)
HOL / GER / Wałach / 2003 (15) /
DE421000022103 / gniada / Quantum / Quidam De Revel / Baroness VIII / Reichsgraf
- / Amelia Stawińska


Amelia STAWIŃSKA (J.2002)
Posadowskie TJ
455,61
31ZAMIRA (45)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / siwa / Kwazar / / Zorza /
Katarzyna Niedźwiecka / Dagmara Dolińska


Barbara WICHNIAREK (JM.2004)
KJ Michałówka
665,51
32JULISZ CEZAR (169)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / gniada / na / na
na / Jacek Mateja


Katarzyna ŁAKOMY
LKS Cwał Poznań
846,14
33T.GOLD QUIDAME Z (188)
Z / POL / Klacz / 2013 (5) /
616007610189809 / gniada / Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II / Gold Quidame L / Quidam's Rubin


Zuzanna ZMUDA
LKS Cwał Poznań
847,59
34SALMIN (86)
Pełna Krew Angielska / POL / Ogier / 2012 (6) /
- / gniada / Masini / Segata
Sekuła / Fortuniak Paweł


Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005)
KJ Michałówka
847,72
35DIARADA Z (156)
OLD / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / ciemnogniada / Diarado / / Vulana L /
- / Elżbieta Greser


Henryk ZIÓŁEK
Cwał Zakrzewo
848,30
36GRANADA (166)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / ciemnogniada / Colox Cup / Gafme
Polska / Radosław Krawczykowski


Daria KRAWCZYKOWSKA (JM.2003)
KJ Liliówka Stęszewko
963,80
37POKER (104)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
616999520184308 / kasztanowata / // / //
Marcin Łączny / Marcin Frandzelski


Marcin FRANDZELSKI
Bez przynależności klubowej
1244,44
38BOLIWA (19)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2010 (8) /
616 009 64 00542 10 / siwa / Avero / Brazylia
Stanisław Mieszczański / Norbert Sawicki


Klaudia STRÓŻYŃSKA (MJ.1997)
Stowarzyszenie jedziecie pro eques
1247,40
39FUKSYN (59)
Czystej Krwi Arabskiej / POL / Wałach / 2010 (8) /
- / siwa / Poligon / Flecistka
brak / Kinga Gaertner


Wiktoria KOTERWA (J.2002)
brak
1650,75
40DISCOVERY (139)
KUC / POL / Wałach / 2012 (6) /
616013670113812 / kasztanowata / Strayer's Samson / / Dora / Vilnius
SK Jaroszówka / Iga Tokarska


Natalia SYDOW (JM.2005)
St. KJ Gronówka
1657,23
41GOLDI (85)
Wielkopolski / POL / Wałach / 2004 (14) /
- / kasztanowata / Santiago / Gizela
Budziszewko / Maria Pluta


Mateusz PLUTA (MJ.1999)
bpk
2072,49
JASAWA (1)
wlkp / POL / - / - /

- / Jarosław Pacholski


Zuzanna PŁACHETKA
Stajnia Rusin
ELIM
FINEZJA (142)
NN / POL / Klacz / brak /
- / gniada / NN / NN
NN / NN


Alicja WOJCIECHOWSKA (J.2000)
brak
ELIM

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
T.GOLD QUIDAME Z (188)
Z / POL / Klacz / 2013 (5) /
616007610189809 / gniada / Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II / Gold Quidame L / Quidam's Rubin


Zuzanna ZMUDA
LKS Cwał Poznań
049,43040,54
ŁAŃCUT (125)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / gniada / Libero A / / Łata /
SK Mieczownica / Mieszko Dąbrowski


Mieszko DĄBROWSKI
LKJ przy SK Mieczownica
057,73248,56
GRANADA (166)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / ciemnogniada / Colox Cup / Gafme
Polska / Radosław Krawczykowski


Daria KRAWCZYKOWSKA (JM.2003)
KJ Liliówka Stęszewko
047,17753,87
BOLIWA (19)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2010 (8) /
616 009 64 00542 10 / siwa / Avero / Brazylia
Stanisław Mieszczański / Norbert Sawicki


Klaudia STRÓŻYŃSKA (MJ.1997)
Stowarzyszenie jedziecie pro eques
442,61
GRAND (23)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
- / gniada / Levantino / / Grenada /
- / Katarzyna Derc


Karolina DERC
Delta Biedrusko
449,38
NIGHT FITGHER (111)
SP / POL / Ogier / 2014 (4) /
616009610044414 / gniada / Cassilio / Cassini I / Nightingale / Linako
Roma Kosicka / Norbert Sawicki


Mieszko DĄBROWSKI
LKJ Mieczownica
455,49
ZAMIRA (45)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) /
- / siwa / Kwazar / / Zorza /
Katarzyna Niedźwiecka / Dagmara Dolińska


Barbara WICHNIAREK (JM.2004)
KJ Michałówka
850,32

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
90/90
Liczba przeszkód(Obstacles)
7/5
Liczba skoków(Jumps)
7/5
Dystans (m)
350/250
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
60/43 s
Startowało koni
50
Ukończyło koni
41
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak




ZT-B ZR-B w skokach przez przeszkody, finał cyklu Wielko-Poniacy oraz TALENT WLKP

Poznań - Hipodrom Wola, 25-26.08.2018
Wydruk: 25-08-2018 18:11:48
4 ZT/L
18:00
(25-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 ZT / L / Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 4 ZT / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1DUNKA (157)
HAN / DNK / Klacz / 2008 (10) /
DE431319641408 / ciemnogniada / Chacco - Blue / Chambertin / Dorina / Don Juan
- / Elżbieta Greser


Henryk ZIÓŁEK
Cwał Zakrzewo
054,09
2ZAFIRA (60)
WLKP / POL / Klacz / 2004 (14) /
POL007611060204 / siwa / Harwest / Indoctro / Zuzanna / Lew
Siejak Agnieszka / Łukasz Dobrzyński


Michalina DOBRZYŃSKA (JM.2003)
LKJ przy SK Mieczownica
056,32
3ZARETINO (102)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) /
POL009670069606 / gniada / Cajero / Caretino / Zacna / Qumball
Anna Kierznowska / Maria Goss


Aleksandra GRZYBKOWSKA
brak
059,95
4SOLARIS M (74)
SP / POL / Wałach / 2012 (6) /
- / ciemnogniada / Vandamme / Quidam / Somatina M / Qulester
SK Dobrzyniewo / SK Dobrzyniewo


Mikołaj BAJAN
KJ Sokół Damasławek
075,78
5DURGA (127)
SP / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn
- / Izabelka Matysiak


Izabela MATYSIAK
KJ Jeziorki-Osieczna
169,11
6GRASSHOPPER (67)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
616009610033513 / siwa / Corrado Boy / Corrado I / Girlfriend / Neo
Marek Kopras / Marek Kopras


Marek KOPRAS
KJ Kopras
169,76
7SHOGUN (98)
SP / POL / Wałach / 2003 (15) /
POL009611270603 / gniada / Wandervogel II / Wanderer / Samara / Baby Bid
- / Anna Sokolnicka-Elzanowska


Tatiana ELZANOWSKA
bpk
273,76
8CZEREŚNIA (184)




Aleksandra GRZYBKOWSKA
KJ Agro-Handel Śrem
276,21
9ARTEMIDA (158)
WLKP / POL / Klacz / 2010 (8) /
616007610059810 / kasztanowata / Quinnus III / Quidam's Rubin / Artemiza / Cottonclub
SK Racot / Elżbieta Greser


Henryk ZIÓŁEK
Cwał Zakrzewo
455,60
10MAGNEZJA (162)
TS / POL / Klacz / 2011 (7) /
616999680024713 / srokata / nn / nn / nn / nn
Ewelina kowalczyk / Ewelina Kowalczyk


Ewelina KOWALCZYK
Stajnia Zagroda Janczewo
458,65
11GANDALF (65)
MŁP / POL / Wałach / 2012 (6) /
616006680053712 / kasztanowata / Davinci / Veloce De Favi / Goldika / Devin Du Maury
Anna Modelewska / Agnieszka Matoszko


Klaudia MATOSZKO (JM.2004)
KJ Agro-Handel Śrem
460,33
12PRINCESSA (91)
SP / POL / Klacz / 2008 (10) /
POL009640012408 / gniada / Landos II / Lord / Prysilla / West
Józef Jastrząbek / Jarosław Bukowski


Zuzanna BUKOWSKA (MJ.1999)
KJ Wiecanowo
465,17
13CANTATRICE (177)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
POL009610150607 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Centuria / Lavendel
- / Izabela Duda


Izabela DUDA
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
673,93
14GALILEO (87)
KUC / POL / Wałach / 2013 (5) /
6160136610354 / gniada / Amadeo PP / Duero PP / Greeny / Winner W
Beata Cichoń / Sylwia Kamińska


Martyna MACIEJUK (J.2001)
KJ Ranczo Kołata
778,92
15ONTARIO (154)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn
Inga Klaybor Domańska / Ewa Kamieniarz


Ewa KAMIENIARZ
Cwał Zakrzewo
862,01
16NEFRYT (163)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2003 (15) /
- / kara / Corofini / Nostalgia
Marcin Turtoń / Marcin Turtoń


Ewelina KOWALCZYK
Stajnia Zagroda Janczewo
864,28
17CZANDOR (176)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) /
- / siwa / Czumak / / Czuma /
- / Piotr Sokołowski


Sara SZCZOT
St. Kraju Jumping Team
1177,94
18ORABELLA (28)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2014 (4) /
- / srokata / Etos / Orawa
Kin Jolanta / Karina Pankowska


Karina PANKOWSKA (J.2002)
KJ kamionki
1875,35
BRIDGET JONES (69)
Polski Koń Szlachetny / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / ciemnogniada / Golden Aviator / Butterfly
Kopras sp z o o / Kopras Sp z o o


Marek KOPRAS
KJ Kopras
ELIM

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SHOGUN (98)
SP / POL / Wałach / 2003 (15) /
POL009611270603 / gniada / Wandervogel II / Wanderer / Samara / Baby Bid
- / Anna Sokolnicka-Elzanowska


Tatiana ELZANOWSKA
bpk
170,77
CZEREŚNIA (184)




Aleksandra GRZYBKOWSKA
KJ Agro-Handel Śrem
377,76
BRIDGET JONES (69)
Polski Koń Szlachetny / POL / Klacz / 2012 (6) /
- / ciemnogniada / Golden Aviator / Butterfly
Kopras sp z o o / Kopras Sp z o o


Marek KOPRAS
KJ Kopras
466,44
GRASSHOPPER (67)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
616009610033513 / siwa / Corrado Boy / Corrado I / Girlfriend / Neo
Marek Kopras / Marek Kopras


Marek KOPRAS
KJ Kopras
970,88

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
69 s
Startowało koni
23
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak