ZT-A ZR-A Towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 16-17.02.2019
Wydruk: 18-02-2019 20:25:11
T1/L-1
09:00
(16-02-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: T1 / L-1 / 20 x 60
(Competition No: T1 / )

Sędziowie:
C - Barbara Berezowska

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %Wynik (Result)
1JODCASALL A-Z (47)
SP / POL / Wałach / 2014 (5) /
616009600259014 / gniada / Cascadello / / Joda / Enjoy Plan
Andrzej Zdziebło / Henryk Warszawski, Paweł Warszawski


Anna SOBAŃSKA
SJ Baborówko
67,632
(1)
67,632
(1)
2REQUIEM (24)




Dagna MIKOŁAJCZAK
KJ Agro-Handel Śrem
67,105
(2)
67,105
(2)
3SOJUSZNIK (20)




Wiktoria BOJZAN
Bpk
66,579
(3)
66,579
(3)
4SYDNEY (46)
old / DE / - / - /
- / - / Sungold / Cheerina S
Manuela Schenkluhn / Jolanta Kreuzinger-Janik


Jolantha KREUZINGER-JANIK
SJ Baborówko
65,000
(4)
65,000
(4)
5LORD HARRY (53)




Adela SPENDOWSKA
SJ Baborówko
62,895
(5)
62,895
(5)
6FOLLOW ME (72)
OLD / POL / - / 2015 (4) /
- / kasztanowata / Farbenspiel / Well Done
- / Agata Gietka


Agata GIETKA
KJ Młyńska Struga
62,368
(6)
62,368
(6)
6BACARA (43)




Weronika ŁABIŃSKA
KJ Stajnia z Kopytem
62,368
(6)
62,368
(6)
8ERR-CHARGER (22)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616009610116213 / gniada / Cantero / Cambridge / Errisima / Turbud Tempo
Adrianna Marciniak / Adrianna Marciniak


Adrianna MARCINIAK
KJ Lotus Poznań
59,474
(8)
59,474
(8)
8KADET (64)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2013 (6) /
- / kasztanowata / Ever for Pleasure / Kariera
Kazimierz Kosakowski / Kazimierz Kosakowski


Andrzej KOSAKOWSKI
KJ Raduszyn
59,474
(8)
59,474
(8)
10MEFISTO (65)
SP / POL / Wałach / 2009 (10) /
- / siwa / Faust Z/ / Madea/
Kazimierz Kosakowski / Kazimierz Kosakowski


Halina KOSAKOWSKA
KJ Raduszyn
59,211
(10)
59,211
(10)
11WANGA (13)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / gniada / Coriano’s Ass / Wangara
Stadnina Koni Racot / Weronika Jęchorek


Weronika JĘCHOREK
OJK Michałówka
58,684
(11)
58,684
(11)
11APIS (2)
KUC / POL / Ogier / 2006 (13) /
POL013670022306 / siwa / Mors / Kumys / Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
Bogdan Jarząbek / Małgorzata Pięta


Aleksandra KRAWCZYŃSKA
JUKS Abakus Kaczyna
58,684
(11)
58,684
(11)
13SONATA (12)




Zuzanna BUSZCZAK
KJ Michałówka
58,421
(13)
58,421
(13)
14KANIA (69)




Martyna KRUŚ (JM.2007)
Stajnia Rusin
57,895
(14)
57,895
(14)
15DENIS (73)
WLKP / POL / Wałach / 2004 (15) /
POL007600111504 / siwa / Hellanis / Cantanis / Dalmacja / Saturn
SK Nowielice Sp. z o. o. / Krzysztof Łapacz


Diana TOMKOWIAK
KJ Michałówka
57,105
(15)
57,105
(15)
16SONATA - N (59)




Zuzanna ZIĘTARA
JKS Stajnia Brzózki
56,579
(16)
56,579
(16)
17LEWIATAN (78)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2004 (15) /
- / ciemnogniada / Lwówek / NN
Żółtowski Stanisław / Maciej Kubisiak


Paula SIERADZKA
Bpk
56,053
(17)
56,053
(17)
18IRENA (63)
NN / POL / Klacz / 2006 (13) /
- / siwa / nn / nn
brak / Jagoda Pieścicka


Jagoda PIEŚCICKA
Bpk
55,789
(18)
55,789
(18)
19PASJONATA RAMZES (40)




Wiktoria BUDNIK (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
55,263
(19)
55,263
(19)
20PERSEUSZ (25)
SP / POL / Wałach / - /
- / gniada / - / -
- / -


Weronika BIELAK (MJ.2000)
KJ Pony Poznań
54,737
(20)
54,737
(20)
21KOBI (34)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (13) /
POL007610114606 / ciemnogniada / Honwed / Nirkan / Kastra / Karkas
Dominik Radke / Hubert Kaliński


Monika MAJORCZYK
LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
54,211
(21)
54,211
(21)
21I LOVE YOU (74)
UWB / POL / Wałach / 2001 (18) /
K009414 / kasztanowata / Belick / Burka
Leonid Loshakov / Karol Roszak


Zofia KURPISZ
Bpk
54,211
(21)
54,211
(21)
21WIZJONERKA (26)
KUC / POL / Klacz / - /
- / srokata / - / -
- / -


Zuzanna PRZYBYLSKA (Mł.2009)
KJ Pony Poznań
54,211
(21)
54,211
(21)
24ARGAN (4)




Joanna KOPACZYK
Bpk
53,947
(24)
53,947
(24)
25PEGAZ (17)




Alina DZIAMSKA (J.2003)
brak
50,526
(25)
50,526
(25)
26SISI (29)
NN / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / srokata / Szaman / Sakwa
--- / Michalina Sapała


Natasza MOŻDŻEŃ
Stajnia Rusin
47,105
(26)
47,105
(26)

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %Wynik (Result)
REQUIEM (24)




Dagna MIKOŁAJCZAK
KJ Agro-Handel Śrem
67,36867,368
SYDNEY (46)
old / DE / - / - /
- / - / Sungold / Cheerina S
Manuela Schenkluhn / Jolanta Kreuzinger-Janik


Jolantha KREUZINGER-JANIK
SJ Baborówko
65,52665,526
SOJUSZNIK (20)




Wiktoria BOJZAN
Bpk
61,05361,053
DENIS (73)
WLKP / POL / Wałach / 2004 (15) /
POL007600111504 / siwa / Hellanis / Cantanis / Dalmacja / Saturn
SK Nowielice Sp. z o. o. / Krzysztof Łapacz


Diana TOMKOWIAK
KJ Michałówka
57,63257,632
SONATA (12)




Zuzanna BUSZCZAK
KJ Michałówka
57,36857,368
PERSEUSZ (25)
SP / POL / Wałach / - /
- / gniada / - / -
- / -


Weronika BIELAK (MJ.2000)
KJ Pony Poznań
57,10557,105
SONATA - N (59)




Zuzanna ZIĘTARA
JKS Stajnia Brzózki
56,57956,579
IRENA (63)
NN / POL / Klacz / 2006 (13) /
- / siwa / nn / nn
brak / Jagoda Pieścicka


Jagoda PIEŚCICKA
Bpk
55,78955,789
KOBI (34)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (13) /
POL007610114606 / ciemnogniada / Honwed / Nirkan / Kastra / Karkas
Dominik Radke / Hubert Kaliński


Monika MAJORCZYK
LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
55,00055,000
SISI (29)
NN / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / srokata / Szaman / Sakwa
--- / Michalina Sapała


Natasza MOŻDŻEŃ
Stajnia Rusin
54,47454,474
WANGA (13)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / gniada / Coriano’s Ass / Wangara
Stadnina Koni Racot / Weronika Jęchorek


Weronika JĘCHOREK
OJK Michałówka
54,23754,237
I LOVE YOU (74)
UWB / POL / Wałach / 2001 (18) /
K009414 / kasztanowata / Belick / Burka
Leonid Loshakov / Karol Roszak


Zofia KURPISZ
Bpk
54,21154,211
KANIA (69)




Martyna KRUŚ (JM.2007)
Stajnia Rusin
53,42153,421
WIZJONERKA (26)
KUC / POL / Klacz / - /
- / srokata / - / -
- / -


Zuzanna PRZYBYLSKA (Mł.2009)
KJ Pony Poznań
49,21149,211

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 






ZT-A ZR-A Towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 16-17.02.2019
Wydruk: 18-02-2019 20:25:16
R1/L-6R-K
14:00
(16-02-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R1 / L-6R-K / Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Młodzicy na Kucach (20x40) – TYLKO KUCE
(Competition No: R1 / )

Sędziowie
C- Łukasz Walter, Tomasz Mossakowski, Lillianna Jachimowicz

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Wynik Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C
1ROYAL (70)
KUC / POL / Wałach / 1998 (21) /
POL999690102898 / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Jarosław Kóska


Jolanta KÓSKA (Mł.2008)
KJ Agro-Handel Śrem
6,7
(1)
2ARMANI RJT (32)
Kuc Conemara / IRL / Wałach / 2014 (5) /
S33720041000172 / gniada / Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui / Tequila Rose / Island Lad
- / Zuzanna Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
KS Jumping Events Poznań
6,4
(2)
3MILUNIA (75)
KUC / POL / Klacz / 2003 (16) /
POL013611043903 / kasztanowata / Ewrin / Eukaliptus / Migotka / King-Size
Krzysztof Kowalewski / Karolina Garstka


Paulina SAWICKA (JM.2007)
SJ Baborówko
6,2
(3)
4ROYAL (70)
KUC / POL / Wałach / 1998 (21) /
POL999690102898 / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Jarosław Kóska


Wiktoria MATUSZAK
KJ Agro-Handel Śrem
6,1
(4)
5PASJONATA PAVAROTTI (31)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2011 (8) /
616013610016511 / siwa / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
Kołodziejek Elżbieta / Małgorzata Grygier


Zuzanna GRYGIER (JM.2006)
KS Jumping Events Poznań
6,0
(5)
SNOOPY (39)
KUC / POL / Wałach / 2008 (11) /
616013610299008 / siwa / Frankenhoeh's Mylord / Den Bramel's Baye / Stokrotka / nn
Salix Sp. z o. o. / Robert Pleśnierowicz


Olga PATECKA
Kociałkowa Górka
BO

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Wynik Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C
SNOOPY (39)
KUC / POL / Wałach / 2008 (11) /
616013610299008 / siwa / Frankenhoeh's Mylord / Den Bramel's Baye / Stokrotka / nn
Salix Sp. z o. o. / Robert Pleśnierowicz


Olga PATECKA
Kociałkowa Górka
5,0

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 Gospodarz toru:






ZT-A ZR-A Towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 16-17.02.2019
Wydruk: 18-02-2019 20:25:19
R2/P6
14:55
(16-02-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R2 / P6 / Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Juniorów na Kucach (20x40) – TYLKO KUCE
(Competition No: R2 / )

Sędziowie
C - Łukasz Walter
B - Tomasz Mossakowski

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %B %Wynik (Result)
1CINAMON (1)
KUC / POL / Wałach / 2010 (9) /
616999610274010 / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
- / Katarzyna Siudzińska


Dominika SIUDZIŃSKA
JUKS Abakus Kaczyna
62,292
(2)
62,917
(1)
62,604
(1)
2APIS (2)
KUC / POL / Ogier / 2006 (13) /
POL013670022306 / siwa / Mors / Kumys / Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
Bogdan Jarząbek / Małgorzata Pięta


Aleksandra KRAWCZYŃSKA
JUKS Abakus Kaczyna
62,917
(1)
56,875
(2)
59,896
(2)
3PASJONATA RAMZES (40)




Wiktoria BUDNIK (JM.2005)
LKS Cwał Poznań
55,333
(3)
51,375
(3)
53,354
(3)

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 






ZT-A ZR-A Towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 16-17.02.2019
Wydruk: 18-02-2019 20:25:21
R9/CS-1
15:20
(16-02-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R9 / CS-1 / CS-1 Intermediate II (20x60)
(Competition No: R9 / )

Sędziowie
B - Tomasz Mossakowski
C - Łukasz Walter
H - Lilianna Jachimowicz

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %H %Wynik (Result)
1DINGI (38)




Natalia MIERZEJEWSKA
SJ Baborówko
60,395
(1)
55,132
(1)
59,211
(1)
58,246
(1)

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 






ZT-A ZR-A Towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 16-17.02.2019
Wydruk: 18-02-2019 20:25:23
R3/P-2
15:20
(16-02-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R3 / P-2 / 20 x 60
(Competition No: R3 / )

Sędziowie
B - Lilianna Jachimowicz
C - Łukasz Walter

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %Wynik (Result)
1Q10 (56)




Martyna BUTRYN
JKS Stajnia Brzózki
65,152
(2)
67,727
(1)
66,439
(1)
2FERDINAND (41)




Anna PRZYSADA (J.2001)
Racocki Klub Jeździecki
65,258
(1)
64,652
(4)
64,955
(2)
3BOHUN (57)




Zarah SOLECKA
JKS Stajnia Brzózki
62,121
(5)
66,970
(2)
64,545
(3)
4NELANO (58)




Dionizy POLIKOWSKI
JKS Stajnia Brzózki
62,833
(4)
65,864
(3)
64,348
(4)
5ROSA (30)




Magdalena PALICKA
JUKS Mieczewo
65,000
(3)
63,636
(5)
64,318
(5)
6LEWIATAN (78)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2004 (15) /
- / ciemnogniada / Lwówek / NN
Żółtowski Stanisław / Maciej Kubisiak


Katarzyna WOSIK
SJ Baborówko
61,970
(6)
61,818
(8)
61,894
(6)
7FALSTERBEAU (55)




Francesca BLUMEL
JKS Stajnia Brzózki
60,303
(8)
62,424
(6)
61,364
(7)
8THOSWIN VELDHOEK (76)
BWP / BEL / W / 2003 (16) /
- / \GN / Oswin / Datania
- / Justyna Andruszkiewicz


Zuzanna ANDRUSZKIEWICZ
KJ Dilmar
57,076
(11)
61,924
(7)
59,500
(8)
9FINEZJA (71)




Adrianna GRZESZCZYK
Klub Jeździecki Grodno-Dwór
60,606
(7)
56,667
(12)
58,636
(9)
10I.DŻIGIT (60)
typ szlachetny / POL / W / 2009 (10) /
- / gn / Dżentelmen / Islandia
- / Natalia Cegiełka


Natalia CEGIEŁKA
KJ Jeziorki Osieczna
58,485
(9)
58,485
(11)
58,485
(10)
11CYCERON (27)
WLKP / POL / Wałach / 2001 (18) /
POL009681015601 / gniada / Ludger / Laptop / Cyna / Ceres
Sylwester Kosiński / Anna Roemer


Natalia ŁADNIAK - ZDZIERA
KS Grand Horse
56,924
(12)
59,045
(9)
57,985
(11)
12VALENTINO (6)




Ilona KAMIŃSKA
JUKS Mieczewo
56,212
(13)
58,788
(10)
57,500
(12)
13MORENO (19)
SP / POL / - / 2007 (12) /
- / - / Denar/Caletto's Son / Miranda
- / Anna Guziana


Anna RZĄSA
OJK Michałówka
58,333
(10)
54,697
(13)
56,515
(13)
14MISS MAJORKA (67)
SP / POL / Klacz / 2000 (19) /
- / siwa / Allegro I/ / Majorka/
Paweł Fimmel / Maria Piasecka


Maria PIASECKA
Bpk
49,045
(14)
49,500
(14)
49,273
(14)

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 






ZT-A ZR-A Towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 16-17.02.2019
Wydruk: 18-02-2019 20:25:27
R3/P-2
15:30
(16-02-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R3 / P-2 / 20 x 60 Kuce
(Competition No: R3 / )

Sędziowie
B- Lilianna Jachimowicz
C - Łukasz Walter

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %Wynik (Result)
1CINAMON (1)
KUC / POL / Wałach / 2010 (9) /
616999610274010 / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
- / Katarzyna Siudzińska


Dominika SIUDZIŃSKA
JUKS Abakus Kaczyna
65,303
(1)
60,909
(1)
63,106
(1)

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 






ZT-A ZR-A Towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 16-17.02.2019
Wydruk: 18-02-2019 20:25:29
R4/D-1
18:10
(16-02-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R4 / D-1 / Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Juniorów (20x60)
(Competition No: R4 / )

Sędziowie
B - Łukasz Walter
C - Tomasz Mossakowski

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %Wynik (Result)
1Q10 (56)




Martyna BUTRYN
JKS Stajnia Brzózki
67,692
(1)
69,808
(1)
68,750
(1)
2BOHUN (57)




Zarah SOLECKA
JKS Stajnia Brzózki
67,308
(2)
66,731
(3)
67,019
(2)
3FERDINAND (41)




Anna PRZYSADA (J.2001)
Racocki Klub Jeździecki
64,615
(5)
68,654
(2)
66,635
(3)
4CEROUSINA B (42)




Anna PRZYSADA (J.2001)
Racocki Klub Jeździecki
65,000
(4)
65,577
(4)
65,288
(4)
5KONSTANTINO-P (36)




Maya PASZKIEWICZ
SJ Baborówko
65,192
(3)
63,654
(6)
64,423
(5)
6FALSTERBEAU (55)




Francesca BLUMEL
JKS Stajnia Brzózki
62,500
(8)
64,615
(5)
63,558
(6)
7ROGER (35)
- / - / W / 2005 (14) /



Alicja MICHALSKA (J.2003)
KJ Raduszyn
64,038
(6)
61,731
(10)
62,885
(7)
8ERRISIMA (21)
Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2002 (17) /
POL009540109002 / gniada / Turbud Tempo / Elegantka
Tomasz Marczak / Adrianna Marciniak


Adrianna MARCINIAK
KJ Lotus Poznań
62,115
(9)
62,885
(7)
62,500
(8)
9ODYSEUSZ (16)




Maria KARNABAL (JM.2007)
KJ Podkowa Gruszczyn
61,731
(10)
60,577
(12)
61,154
(9)
10I.DŻIGIT (60)
typ szlachetny / POL / W / 2009 (10) /
- / gn / Dżentelmen / Islandia
- / Natalia Cegiełka


Natalia CEGIEŁKA
KJ Jeziorki Osieczna
60,000
(12)
62,115
(8)
61,058
(10)
11ROSA (30)




Magdalena PALICKA
JUKS Mieczewo
63,654
(7)
58,269
(16)
60,962
(11)
12WITO CORLEONE (7)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616009610014513 / gniada / Michael Angelo F / Wolta / Kingsten
Jacek Maria / -


Aleksandra NAZAR
OJK Michałówka
61,154
(11)
60,577
(12)
60,865
(12)
13NELANO (58)




Dionizy POLIKOWSKI
JKS Stajnia Brzózki
59,808
(13)
60,385
(14)
60,096
(13)
14ERR-CHARGER (22)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616009610116213 / gniada / Cantero / Cambridge / Errisima / Turbud Tempo
Adrianna Marciniak / Adrianna Marciniak


Adrianna MARCINIAK
KJ Lotus Poznań
57,885
(16)
62,115
(8)
60,000
(14)
15THOSWIN VELDHOEK (76)
BWP / BEL / W / 2003 (16) /
- / \GN / Oswin / Datania
- / Justyna Andruszkiewicz


Zuzanna ANDRUSZKIEWICZ
KJ Dilmar
58,077
(14)
61,346
(11)
59,712
(15)
16CYCERON (27)
WLKP / POL / Wałach / 2001 (18) /
POL009681015601 / gniada / Ludger / Laptop / Cyna / Ceres
Sylwester Kosiński / Anna Roemer


Antonina ROEMER (J.2003)
KS Grand Horse Suchy Las
58,077
(14)
60,000
(15)
59,038
(16)

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 






ZT-A ZR-A Towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 16-17.02.2019
Wydruk: 18-02-2019 20:25:33
R5/N-3
20:20
(16-02-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R5 / N-3 / Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Open (20x60)
(Competition No: R5 / )

Sędziowie
B - Lillianna Jachimowicz
C - Tomasz Mossakowski

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %Wynik (Result)
1WENA (3)
SP / POL / K / 2009 (10) /
- / - / Watson / Warmia


Celina URBANOWICZ
JUKS Abakus Kaczyna
53,415
(1)
48,293
(1)
50,854
(1)

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 






ZT-A ZR-A Towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 16-17.02.2019
Wydruk: 18-02-2019 20:25:35
R9/CS-1
20:30
(16-02-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R9 / CS-1 / CS-1 Intermediate II (20x60) - cd
(Competition No: R9 / )

Sędziowie
B- Lillianna Jachimowicz
C - Łukasz Walter
H - Tomasz Mossakowski

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %H %Wynik (Result)
1KING RON P (37)




Natalia MIERZEJEWSKA
SJ Baborówko
57,237
(1)
54,474
(1)
55,000
(1)
55,570
(1)

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 






ZT-A ZR-A Towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 16-17.02.2019
Wydruk: 18-02-2019 20:25:37
R6/C-1
20:35
(16-02-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R6 / C-1 / Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Seniorów (20x60)
(Competition No: R6 / )

Sędziowie
B - Lillianna Jachimowicz
C - Łukasz Walter
H - Tomasz Mossakowski

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %H %Wynik (Result)
1DONATELLA (49)




Anna ŚLEDZIK
SJ Baborówko
60,588
(1)
60,147
(1)
58,235
(1)
59,657
(1)
2AKSEL (28)




Natalia ŁADNIAK - ZDZIERA
KS Grand Horse
58,088
(2)
56,618
(2)
56,765
(2)
57,157
(2)

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 






ZT-A ZR-A Towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 16-17.02.2019
Wydruk: 18-02-2019 20:25:39
R7/C-1
21:10
(16-02-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R7 / C-1 / FEI Preliminary Dressage Test For 7 Year Old Horses (20x60)
(Competition No: R7 / )

Sędziowie
B - Lilianna Jachimowicz
C - Łukasz Walter
H - Tomasz Mossakowski

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %H %Wynik (Result)
1HAPPY DANCER (33)




Alicja HADRYŚ-NOWAK
KJ Centurion
73,057
(1)
68,857
(1)
66,339
(1)
69,418
(1)
2KRAFTER (51)
- / - / O / - /



Agata KACZMAREK
KJ Michałówka
69,560
(2)
62,181
(2)
59,607
(2)
63,785
(2)

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 






ZT-A ZR-A Towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 16-17.02.2019
Wydruk: 18-02-2019 20:25:42
T2/L-5
10:00
(17-02-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: T2 / L-5 / Dowolny z muzyką – Carnival Grand Prix Debiut (20 x 40 m)
(Competition No: T2 / )

Sędziowie:
Łukasz Walter
Monika Warych

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %Wynik (Result)
1MILUNIA (75)
KUC / POL / Klacz / 2003 (16) /
POL013611043903 / kasztanowata / Ewrin / Eukaliptus / Migotka / King-Size
Krzysztof Kowalewski / Karolina Garstka


Paulina SAWICKA (JM.2007)
SJ Baborówko
58,250
55,500
61,000
(1)
64,750
63,500
66,000
(1)
61,500
59,500
63,500
(1)

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 






ZT-A ZR-A Towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 16-17.02.2019
Wydruk: 18-02-2019 20:25:44
T3/L-2
10:40
(17-02-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: T3 / L-2 / 20 x 60
(Competition No: T3 / )

Sędziowie:
C - Monika Warych

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %Wynik (Result)
1SYDNEY (46)
old / DE / - / - /
- / - / Sungold / Cheerina S
Manuela Schenkluhn / Jolanta Kreuzinger-Janik


Jolantha KREUZINGER-JANIK
SJ Baborówko
71,136
(1)
71,136
(1)
2HAGRID (18)




Anita URBAŃCZYK
KJ Podkowa Gruszczyn
67,500
(2)
67,500
(2)
3BATUTA (44)




Weronika ŁABIŃSKA
KJ Stajnia z Kopytem
67,045
(3)
67,045
(3)
4GROSZEK (61)
KUC / POL / Wałach / 2005 (14) /
6169996102548 / inna / nn / nn / nn / nn
- / Natalia Dreszer


Stanisław OPIELEWICZ (JM.2004)
LKS Cwał Poznań
66,818
(4)
66,818
(4)
5MEFISTO (65)
SP / POL / Wałach / 2009 (10) /
- / siwa / Faust Z/ / Madea/
Kazimierz Kosakowski / Kazimierz Kosakowski


Halina KOSAKOWSKA
KJ Raduszyn
66,136
(5)
66,136
(5)
5TEXAS DE SOULIGNAC (83)




Klaudia KOSTRZEWSKA
SJ Baborówko
66,136
(5)
66,136
(5)
7BUDYŃ (84)




Klaudia KOSTRZEWSKA
SJ Baborówko
65,227
(7)
65,227
(7)
8APIS (2)
KUC / POL / Ogier / 2006 (13) /
POL013670022306 / siwa / Mors / Kumys / Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
Bogdan Jarząbek / Małgorzata Pięta


Aleksandra KRAWCZYŃSKA
JUKS Abakus Kaczyna
61,591
(8)
61,591
(8)
9KRA (5)
- / - / K / 2007 (12) /



Zuzanna RYBARCZYK (J.2003)
Bpk
60,000
(9)
60,000
(9)
9BELLE FLEUR (68)




Zuzanna FRYDRYCH
SJ Baborówko
60,000
(9)
60,000
(9)
11VALENTINO (6)




Adrianna RYCHŁY
Bpk
59,318
(11)
59,318
(11)
12LEWIATAN (78)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2004 (15) /
- / ciemnogniada / Lwówek / NN
Żółtowski Stanisław / Maciej Kubisiak


Agnieszka WALKOWIAK
KJ Equarius
58,636
(12)
58,636
(12)
13BEJ (81)




Patrycja PIWOSZ
KJ Gold Team Rogalinek
58,409
(13)
58,409
(13)
14DAISY (50)

- / - / Le Mistral / Donia Lagomera


Anna STANEK
Stajnia z Kopytem
55,682
(14)
55,682
(14)
15CORDE (79)
- / - / - / 2001 (18) /



Cezary URBANOWSKI
Bpk
54,773
(15)
54,773
(15)
16MIRADO (66)
SP / POL / Wałach / 2001 (18) /
- / kasztanowata / Dragon/ / Mirabelka/
Kazimierz Kosakowski / Kazimierz Kosakowski


Hanna OCH-OLEKSY (J.2003)
KJ Raduszyn
54,545
(16)
54,545
(16)
17DANTE HANOVER (54)




Zofia KLIMEK
Bpk
53,591
(17)
53,591
(17)
18KLIRO C (48)
- / - / - / 2010 (9) /



Katarzyna MYŚLAK
Stajnia Kotowo
51,818
(18)
51,818
(18)
19ISIS (80)
- / - / - / 2013 (6) /



Joanna DE VECCHI
Bpk
50,000
(19)
50,000
(19)

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %Wynik (Result)
SYDNEY (46)
old / DE / - / - /
- / - / Sungold / Cheerina S
Manuela Schenkluhn / Jolanta Kreuzinger-Janik


Jolantha KREUZINGER-JANIK
SJ Baborówko
69,77369,773
BUDYŃ (84)




Klaudia KOSTRZEWSKA
SJ Baborówko
68,40968,409
KRA (5)
- / - / K / 2007 (12) /



Zuzanna RYBARCZYK (J.2003)
Bpk
63,86463,864
ISIS (80)
- / - / - / 2013 (6) /



Joanna DE VECCHI
Bpk
60,40960,409
BEJ (81)




Patrycja PIWOSZ
KJ Gold Team Rogalinek
58,63658,636
DAISY (50)

- / - / Le Mistral / Donia Lagomera


Anna STANEK
Stajnia z Kopytem
57,04557,045
CORDE (79)
- / - / - / 2001 (18) /



Cezary URBANOWSKI
Bpk
56,81856,818
KLIRO C (48)
- / - / - / 2010 (9) /



Katarzyna MYŚLAK
Stajnia Kotowo
54,31854,318

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 






ZT-A ZR-A Towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 16-17.02.2019
Wydruk: 18-02-2019 20:25:48
R10/P-4
14:10
(17-02-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R10 / P-4 / 20 x 60
(Competition No: R10 / )

Sędziowie
B - Lilianna Jachimowicz
C - Tomasz Mossakowski

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %Wynik (Result)
1ROGER (35)
- / - / W / 2005 (14) /



Alicja MICHALSKA (J.2003)
KJ Raduszyn
64,545
(1)
60,227
(1)
62,386
(1)
2WENA (3)
SP / POL / K / 2009 (10) /
- / - / Watson / Warmia


Celina URBANOWICZ
JUKS Abakus Kaczyna
61,364
(2)
59,318
(2)
60,341
(2)

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 






ZT-A ZR-A Towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 16-17.02.2019
Wydruk: 18-02-2019 20:25:51
R10/P-4
14:10
(17-02-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R10 / P-4 / 20 x 60 Kuce
(Competition No: R10 / )

Sędziowie
B - Lilianna Jachimowicz
C - Tomasz Mossakowski

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %Wynik (Result)
1TEXAS DE SOULIGNAC (83)




Klaudia KOSTRZEWSKA
SJ Baborówko
63,636
(1)
67,045
(2)
65,341
(1)
2SONJAHOFS UNITAS (82)
KUC / NED / Wałach / 2011 (8) /
528017201100174 / gniada / Heitrak's Marvin / / Voorwijk's Unique /
- / Edyta Jaroszkiewicz


Klaudia KOSTRZEWSKA
SJ Baborówko
61,591
(3)
67,273
(1)
64,432
(2)
3CINAMON (1)
KUC / POL / Wałach / 2010 (9) /
616999610274010 / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
- / Katarzyna Siudzińska


Dominika SIUDZIŃSKA
JUKS Abakus Kaczyna
62,273
(2)
62,273
(3)
62,273
(3)

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 






ZT-A ZR-A Towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 16-17.02.2019
Wydruk: 18-02-2019 20:25:53
R11/P-5
15:10
(17-02-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R11 / P-5 / Dowolny z muzyką – Carnival Grand Prix Amator (20x60)
(Competition No: R11 / )

Sędziowie
B - Monika Warych
C - Tomasz Mossakowski
H - Łukasz Walter

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %H %Wynik (Result)
1LEWIATAN (78)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2004 (15) /
- / ciemnogniada / Lwówek / NN
Żółtowski Stanisław / Maciej Kubisiak


Katarzyna WOSIK
SJ Baborówko
64,000
63,000
65,000
(2)
62,875
63,750
62,000
(1)
61,250
59,500
63,000
(1)
62,708
62,083
63,333
(1)
2CYCERON (27)
WLKP / POL / Wałach / 2001 (18) /
POL009681015601 / gniada / Ludger / Laptop / Cyna / Ceres
Sylwester Kosiński / Anna Roemer


Antonina ROEMER (J.2003)
KS Grand Horse Suchy Las
64,625
63,250
66,000
(1)
56,625
57,250
56,000
(2)
60,250
59,500
61,000
(2)
60,500
60,000
61,000
(2)
3MISS MAJORKA (67)
SP / POL / Klacz / 2000 (19) /
- / siwa / Allegro I/ / Majorka/
Paweł Fimmel / Maria Piasecka


Maria PIASECKA
Bpk
55,125


(3)
44,125
43,250
45,000
(3)
50,125
49,250
51,000
(3)
49,792
48,917
50,667
(3)

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 






ZT-A ZR-A Towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 16-17.02.2019
Wydruk: 18-02-2019 20:25:55
R15/CS-1
15:35
(17-02-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R15 / CS-1 / Intermediate II (20x60) -
(Competition No: R15 / )

Sędziowie

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %H %Wynik (Result)
1KING RON P (37)




Natalia MIERZEJEWSKA
SJ Baborówko
61,974
(1)
60,000
(1)
59,737
(1)
60,570
(1)

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 






ZT-A ZR-A Towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 16-17.02.2019
Wydruk: 18-02-2019 20:25:57
R13/C-4
15:40
(17-02-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R13 / C-4 / Dowolny z muzyką – Carnival Grand Prix Profi (20x60)
(Competition No: R13 / )

Sędziowie
Tomasz Mossakowski
Łukasz Walter
Lillianna Jachimowicz

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %H %Wynik (Result)
1AKSEL (28)




Natalia ŁADNIAK - ZDZIERA
KS Grand Horse
62,375


(1)
57,500
55,000
60,000
(1)
54,500
54,000
55,000
(1)
58,125
56,917
59,333
(1)

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski
 






ZT-A ZR-A Towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 16-17.02.2019
Wydruk: 18-02-2019 20:26:00
R14/CC-1
16:10
(17-02-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R14 / CC-1 / 20 x 60
(Competition No: R14 / )

Sędziowie
H - Tomasz Mossakowski
C - Łukasz Walter
B - Lillianna Jachimowicz

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %H %Wynik (Result)
1DINGI (38)




Natalia MIERZEJEWSKA
SJ Baborówko
61,611
(1)
61,889
(1)
59,944
(1)
61,148
(1)
2GO GO BORNEO (77)




Klara WOŹNICKA
KJ Złoty Rubin sp zoo.
55,972
(2)
57,639
(2)
56,389
(2)
56,667
(2)

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tomasz Mossakowski