ZT-A ZR-A Halowe towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 13-14.04.2019
Wydruk: 17-04-2019 18:25:41
1T/L-1
09:00
(13-04-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1T / L-1 / 20 x 60
(Competition No: 1T / )

Sędziowie:
C - Monika Warych

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %Wynik (Result)
1REQUIEM (23)
SP / POL / Wałach / 2014 (5) /
- / kara / CLAVIUS / RAMONA KG
Magdalena Jeżewska / Dagna Mikołajczak


Dagna MIKOŁAJCZAK
KJ Agro -Handel Śrem
70,000
(1)
70,000
(1)
2ROSALY (20)
Oldenburska / POL / Klacz / 2012 (7) /
DE433330465112 / skarogniada / Hotline / Roxane
Woerdemann / brak


Katarzyna WOSIK
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
67,368
(2)
67,368
(2)
3MILUNIA (14)
KUC / POL / Klacz / 2003 (16) /
POL013611043903 / kasztanowata / Ewrin / Eukaliptus / Migotka / King-Size
Krzysztof Kowalewski / Karolina Garstka


Paulina SAWICKA (JM.2007)
St. J Baborówko
67,368
(2)
67,368
(2)
4ISIS (66)
Lusitano / POR / Klacz / 2013 (6) /
- / kasztanowata / XADREZ / ZAGAIA
Kate Morris / Joanna De Vecchi


Joanna DE VECCHI
Klub Jeździecki Plejada
65,526
(4)
65,526
(4)
5LEWIATAN (26)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2004 (15) /
POL007611236404 / ciemnogniada / Lwówek / NN
Maciej Kubisiak / Maciej Kubisiak


Paula SIERADZKA
brak
65,526
(4)
65,526
(4)
6GRECJA (34)
KUC / POL / Klacz / 2008 (11) /
POL013680014708 / kasztanowata / Wesołek / / Gracja / Calvados Z
Andrys Tadeusz / Mateusz Kicinski


Sara KICIŃSKA (JM.2007)
bpk
59,474
(6)
59,474
(6)
7ARGAN (25)
SP / POL / Wałach / 2002 (17) /
brak / gniada / Aran / nn
R.S.P. "Przyszłość" Jankowice / Joanna kopaczyk


Joanna KOPACZYK
bpk
59,237
(7)
59,237
(7)
8KANIA (4)




Martyna KRUŚ (JM.2007)
Stajnia Rusin
56,053
(8)
56,053
(8)
9DAICHI DALVIN (13)




Dominika SIUDZIŃSKA
JUKS Abakus Kaczyna
55,000
(9)
55,000
(9)
FILIP (38)
KUC / POL / Wałach / 2008 (11) /
POL9995904952 / dereszowata / nn / nn / nn / nn
- / Broda Edward


Sara KICIŃSKA (JM.2007)
bpk
ELIELI

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %Wynik (Result)
KANIA (4)




Martyna KRUŚ (JM.2007)
Stajnia Rusin
64,47464,474

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 






ZT-A ZR-A Halowe towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 13-14.04.2019
Wydruk: 17-04-2019 18:25:44
2T/L-2
10:45
(13-04-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2T / L-2 / 20 x 60
(Competition No: 2T / )

Sędziowie:
C- Monika Warych

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %Wynik (Result)
1REQUIEM (23)
SP / POL / Wałach / 2014 (5) /
- / kara / CLAVIUS / RAMONA KG
Magdalena Jeżewska / Dagna Mikołajczak


Dagna MIKOŁAJCZAK
KJ Agro -Handel Śrem
70,455
(1)
70,455
(1)
2SYDNEY (81)
OLD / GER / Klacz / 2010 (9) /
- / kara / nn / nn / nn / nn
- / Jolantha Kreuzinger-Janik


Jolantha KREUZINGER-JANIK (JM.2007)
St. J Baborówko
67,955
(2)
67,955
(2)
3EFOROS (74)
Koń Czystej Krwii Arabskiej / POL / Wałach / 2006 (13) /
POL060000004265 / siwa / Balon / Efuzja
SK Janów Podlaski / Jagoda Kowalska


Jagoda KOWALSKA
KJ Sokół Świniary
67,273
(3)
67,273
(3)
4MILIONERKA (84)
- / - / - / 2014 (5) /
- / - / Dżulietto / Masterprice
- / Henryk Święcicki


Ewa CHOMICZ
SJ Baborówko
62,955
(4)
62,955
(4)
5ISIS (66)
Lusitano / POR / Klacz / 2013 (6) /
- / kasztanowata / XADREZ / ZAGAIA
Kate Morris / Joanna De Vecchi


Joanna DE VECCHI
Klub Jeździecki Plejada
62,500
(5)
62,500
(5)
6HERR GALLI (43)
Typ Szlachetny / POL / Wałach / 2001 (18) /
POL 999611127201 / gniada / nn / nn
. / Marta Pankiewicz-Karlikowska


Zuzanna LIS (MJ.1999)
KJ Podkowa Gruszczyn
62,045
(6)
62,045
(6)
7P-LUSI (8)
SP / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn


Antonina ROEMER (J.2003)
KS Grand Horse
52,727
(7)
52,727
(7)

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %Wynik (Result)
SYDNEY (81)
OLD / GER / Klacz / 2010 (9) /
- / kara / nn / nn / nn / nn
- / Jolantha Kreuzinger-Janik


Jolantha KREUZINGER-JANIK (JM.2007)
St. J Baborówko
70,22770,227
EFOROS (74)
Koń Czystej Krwii Arabskiej / POL / Wałach / 2006 (13) /
POL060000004265 / siwa / Balon / Efuzja
SK Janów Podlaski / Jagoda Kowalska


Jagoda KOWALSKA
KJ Sokół Świniary
69,54569,545
P-LUSI (8)
SP / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn


Antonina ROEMER (J.2003)
KS Grand Horse
56,13656,136

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 






ZT-A ZR-A Halowe towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 13-14.04.2019
Wydruk: 17-04-2019 18:25:47
R8/CS-1
12:30
(13-04-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R8 / CS-1 / Intermediate II (20x60) (Seria A)
(Competition No: R8 / )

Sędziowie
B - Monika Warych
C - Izabela Bek-Kaczkowska
H- Łukasz Walter

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %H %Wynik (Result)
1KING RON P (35)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
616009670064110 / kara / Ron William / Karenina P
Parkitny / Natalia Organista


Natalia MIERZEJEWSKA
SJ Baborówko
64,605
(1)
63,553
(1)
62,105
(1)
63,421
(1)

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 






ZT-A ZR-A Halowe towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 13-14.04.2019
Wydruk: 17-04-2019 18:25:49
R1/L-1R-K
12:50
(13-04-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R1 / L-1R-K / L-1R-K eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Młodzicy na Kucach (20x40) – TYLKO KUCE
(Competition No: R1 / )

Sędziowie
C - Izabela Bek-Kaczkowska
C - Tomasz Mossakowski

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie Ocena Stylu (Dressage)Nagroda
Prize
C
1JOHNNY (55)
KUC / POL / Wałach / 2000 (19) /
- / izabelowata / nn / nn / nn / nn
- / Anna Wieczorkiewicz


Zuzanna ANTKOWIAK (JM.2007)
KJ Equarius
6,8
(1)
1MILUNIA (14)
KUC / POL / Klacz / 2003 (16) /
POL013611043903 / kasztanowata / Ewrin / Eukaliptus / Migotka / King-Size
Krzysztof Kowalewski / Karolina Garstka


Paulina SAWICKA (JM.2007)
St. J Baborówko
6,8
(1)
3ROYAL (53)
KUC / POL / Wałach / 1998 (21) /
POL999690102898 / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Jarosław Kóska


Jolanta KÓSKA (Mł.2008)
KJ Agro-Handel Śrem
6,6
(3)
3CINAMON (80)
KUC / POL / Wałach / 2010 (9) /
616999610274010 / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
- / Katarzyna Siudzińska


Zuzanna PRZYBYLSKA (Mł.2009)
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy " Abakus "
6,6
(3)
3ROYAL (53)
KUC / POL / Wałach / 1998 (21) /
POL999690102898 / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Jarosław Kóska


Wiktoria MATUSZAK (Mł.2009)
KJ Agro-Handel Śrem
6,6
(3)
6KLEO (54)
Kuc Niem.wierzch. / POL / Klacz / 2009 (10) /
435350055809 / skarogniada / Kennedy / Lisa
brak / Jarosław Kóska


Jolanta KÓSKA (Mł.2008)
KJ Agro-Handel Śrem
6,4
(6)

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie Ocena Stylu (Dressage)Nagroda
Prize
C
JOHNNY (55)
KUC / POL / Wałach / 2000 (19) /
- / izabelowata / nn / nn / nn / nn
- / Anna Wieczorkiewicz


Zuzanna ANTKOWIAK (JM.2007)
KJ Equarius
6,7

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 Gospodarz toru:






ZT-A ZR-A Halowe towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 13-14.04.2019
Wydruk: 17-04-2019 18:25:52
R2/P-3
14:00
(13-04-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R2 / P-3 / P-3 eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Juniorów na Kucach (20x40) – TYLKO KUCE
(Competition No: R2 / )

Sędziowie
B - Łukasz Walter
C - Izabela Bek-Kaczkowska

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %Wynik (Result)
1LUCAS RJT (10)
Welsh Pony / GER / Wałach / 2011 (8) /
DE435350300911 / gniada / Halifax / Hasko / Caroline / Chicago
Kirsten Bodo / Anna Antkowiak


Julia ANTKOWIAK (JM.2004)
Pony Jumping Team
59,750
(1)
65,750
(1)
62,750
(1)
2APIS (67)
KUC / POL / Wałach / 2006 (13) /
POL013670022306 / siwa / Mors / Kumys / Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
Bogdan Jarząbek / Aleksandra Krawczyńska


Aleksandra KRAWCZYŃSKA (JM.2004)
JUKS Abakus Kaczyna
59,250
(2)
59,500
(2)
59,375
(2)

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %Wynik (Result)
LUCAS RJT (10)
Welsh Pony / GER / Wałach / 2011 (8) /
DE435350300911 / gniada / Halifax / Hasko / Caroline / Chicago
Kirsten Bodo / Anna Antkowiak


Julia ANTKOWIAK (JM.2004)
Pony Jumping Team
61,75061,75061,750

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 






ZT-A ZR-A Halowe towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 13-14.04.2019
Wydruk: 17-04-2019 18:25:55
R3/P-1
14:35
(13-04-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R3 / P-1 / (20x60)
(Competition No: R3 / )

Sędziowie
B - Izabela Bek-Kaczkowska
C - Tomasz Mossakwoski

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %Wynik (Result)
1LARIONNE (48)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2012 (7) /
616009640019212 / kasztanowata / Larron / Gwiazdka
Daniel Winnicki / Maja Kasztelan


Maja KASZTELAN (MJ.1998)
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
63,800
(1)
67,000
(1)
65,400
(1)
2ROGER (42)
SP / POL / Wałach / 2005 (14) /
009520132305 / gniada / Dżentelmen / Rozeda
Andrzejewska Milena / Woźnicka Sylwia


Alicja MICHALSKA (J.2003)
KJ Raduszyn
61,000
(3)
64,400
(2)
62,700
(2)
3CALISTO (78)
SP / POL / Wałach / 2011 (8) /
616009610139011 / siwa / Empire / Callie Z
Roman Barlik / Anna Głuszkiewicz


Anna GŁUSZKIEWICZ
Pomorska Liga Jeździecka
57,500
(6)
63,500
(3)
60,500
(3)
4FINEZJA (41)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
- / kasztanowata / Emar / Fantazja
Roman Barlik / Adrianna Grzeszczyk


Adrianna GRZESZCZYK (MJ.2000)
Klub Jeździecki Grodno-Dwór
61,000
(3)
59,400
(4)
60,200
(4)
5ROCKI (11)




Olga DYDYMSKA
Stajnia Kotowo
61,000
(3)
59,000
(5)
60,000
(5)
6CYCERON (5)
-- / POL / Wałach / 2001 (18) /
- / - / Ludger / Cyna
Sylwester Kosiński / Anna Roemer


Natalia ŁADNIAK - ZDZIERA
KS Grand Horse
62,000
(2)
57,200
(7)
59,600
(6)
7JASNA (27)
MLP / POL / Klacz / 2003 (16) /
POL006590147503 / kasztanowata / Dzielżan / / Jutrzenka /
SK Walewice / Izabela Zydorczak


Magdalena ZYDORCZAK (J.2003)
St. J Baborówko
53,000
(8)
58,800
(6)
55,900
(7)
8SOJUSZNIK (49)
Małopolska / POL / Wałach / 2013 (6) /
616006540103413 / ciemnogniada / Szkrab / Salzina
Stadnina Koni Ochaby / Wiktoria Bojzan


Wiktoria BOJZAN (MJ.1999)
LKS Cwał
53,800
(7)
52,600
(8)
53,200
(8)

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %Wynik (Result)
FINEZJA (41)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
- / kasztanowata / Emar / Fantazja
Roman Barlik / Adrianna Grzeszczyk


Adrianna GRZESZCZYK (MJ.2000)
Klub Jeździecki Grodno-Dwór
54,80062,60058,700

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 






ZT-A ZR-A Halowe towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 13-14.04.2019
Wydruk: 17-04-2019 18:25:58
R4/D-2
15:50
(13-04-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R4 / D-2 / eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Juniorów (20x60)
(Competition No: R4 / )

Sędziowie
B - Łukasz Walter
C - Tomasz Mossakowski

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %Wynik (Result)
1LARIONNE (48)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2012 (7) /
616009640019212 / kasztanowata / Larron / Gwiazdka
Daniel Winnicki / Maja Kasztelan


Maja KASZTELAN (MJ.1998)
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
67,000
(2)
68,500
(1)
67,750
(1)
2BLACKY (17)
NRPS / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / kara / Mikel / Begona
J. H. Bruns / Olga Zoll


Taja ZOLL (JM.2007)
RIO GRANDE Krosinko
67,333
(1)
64,667
(3)
66,000
(2)
3ODYSEUSZ (72)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
616013610100507 / ciemnogniada / Domingo / Top Dark Dream / Obia / Bienis
Tomasz Kowala / Stafan Stołowski


Maria KARNABAL (JM.2007)
KJ Podkowa Gruszczyn
64,000
(3)
66,833
(2)
65,417
(3)
4CALISTO (78)
SP / POL / Wałach / 2011 (8) /
616009610139011 / siwa / Empire / Callie Z
Roman Barlik / Anna Głuszkiewicz


Anna GŁUSZKIEWICZ
Pomorska Liga Jeździecka
63,500
(4)
63,167
(4)
63,333
(4)
5ROGER (42)
SP / POL / Wałach / 2005 (14) /
009520132305 / gniada / Dżentelmen / Rozeda
Andrzejewska Milena / Woźnicka Sylwia


Alicja MICHALSKA (J.2003)
KJ Raduszyn
63,000
(5)
63,167
(4)
63,083
(5)
6CYCERON (7)
SP / POL / - / 2001 (18) /
- / - / Ludger / Cyna
- / Anna Roemer


Antonina ROEMER (J.2003)
KS Grand Horse
61,167
(6)
62,333
(8)
61,750
(6)
7BELLE FLEUR (18)
KWPN / POL / Klacz / 2006 (13) /
5280030609401 / kasztanowata / Tolando / Kasjmira
M. Van Den Broek / Frydrych Artur


Zuzanna FRYDRYCH (J.2001)
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
60,167
(7)
63,000
(6)
61,583
(7)
8I.DŻIGIT (73)
TS / POL / Wałach / 2009 (10) /
616999530228609 / gniada / Dżentelmen / / Islandia / nn
Roman Kaczmarek / Natalia Cegiełka


Natalia CEGIEŁKA
KJ Jeziorki- Osieczna
60,167
(7)
62,500
(7)
61,333
(8)
9WENA (19)
SP / POL / Klacz / 2002 (17) /
POL009611205402 / gniada / Bujak / Sir Shostakovich / Wera / Czad
S.P.R. "Agrofirma" / Katarzyna Siudzińska


Celina URBANOWICZ
JUKS Abakus Kaczyna
60,167
(7)
60,000
(11)
60,083
(9)
10JASNA (27)
MLP / POL / Klacz / 2003 (16) /
POL006590147503 / kasztanowata / Dzielżan / / Jutrzenka /
SK Walewice / Izabela Zydorczak


Magdalena ZYDORCZAK (J.2003)
St. J Baborówko
59,000
(10)
61,000
(10)
60,000
(10)
11LAVALLO-STAR (29)
HAN / GER / Wałach / 2005 (14) /
DE431316701205 / ciemnogniada / Litas- Star / Laptop / Grandacha M D M / Graf Grannus
Sport und Zuchtstall Duysens-Mulder-Saul / Paweł Pawlak


Nicole PAWLAK (J.2001)
KJ Agro-Handel Śrem
57,000
(11)
61,500
(9)
59,250
(11)

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %Wynik (Result)
BLACKY (17)
NRPS / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / kara / Mikel / Begona
J. H. Bruns / Olga Zoll


Taja ZOLL (JM.2007)
RIO GRANDE Krosinko
68,50064,66766,583
ODYSEUSZ (72)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
616013610100507 / ciemnogniada / Domingo / Top Dark Dream / Obia / Bienis
Tomasz Kowala / Stafan Stołowski


Maria KARNABAL (JM.2007)
KJ Podkowa Gruszczyn
64,33368,66766,500
BELLE FLEUR (18)
KWPN / POL / Klacz / 2006 (13) /
5280030609401 / kasztanowata / Tolando / Kasjmira
M. Van Den Broek / Frydrych Artur


Zuzanna FRYDRYCH (J.2001)
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
56,33360,16758,250

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 






ZT-A ZR-A Halowe towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 13-14.04.2019
Wydruk: 17-04-2019 18:26:02
R5/N-4
17:40
(13-04-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R5 / N-4 / eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Open (20x60)
(Competition No: R5 / )

Sędziowie
B - Tomasz Mossakowski
C - Łukasz Walter
H - Izabela Bek-Kaczkowska

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %H %Wynik (Result)
1DONATELLA (15)
HAN / POL / Klacz / 2009 (10) /
DE431313316409 / ciemnogniada / Don Henrico / Motte
. / .


Anna ŚLEDZIK
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
65,278
(1)
63,611
(1)
65,694
(1)
64,861
(1)
2LEWIATAN (21)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2004 (15) /
POL007611236404 / ciemnogniada / Lwówek / NN
Maciej Kubisiak / Maciej Kubisiak


Katarzyna WOSIK
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
61,667
(3)
60,972
(2)
63,611
(2)
62,083
(2)
3NENE DE LA LUZ W (45)
Oldenburska / POL / Wałach / 2009 (10) /
DE 433332154509 / skarogniada / Collado / Naomi-W
Bartosz Wroński / Ilona Kamińska


Katarzyna WOSIK
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
62,222
(2)
59,583
(6)
62,639
(3)
61,481
(3)
4HOPKINS (51)
SP / POL / Ogier / 2011 (8) /
616009640037811 / siwa / Falbrus / Aviano / Heraja / Castilio
Violetta Nojmann / Agnieszka Adamczak


Agnieszka ADAMCZAK
LKS Cwał Poznań
61,389
(4)
60,833
(3)
61,250
(5)
61,157
(4)
5RULETKA (52)
SP / POL / Klacz / 2006 (13) /
- / gniada / Denar / / Rodmana /
Salix Sp. z o. o. / Agnieszka Adamczak


Agnieszka ADAMCZAK
LKS Cwał Poznań
59,722
(5)
60,139
(4)
61,389
(4)
60,417
(5)
6WENA (19)
SP / POL / Klacz / 2002 (17) /
POL009611205402 / gniada / Bujak / Sir Shostakovich / Wera / Czad
S.P.R. "Agrofirma" / Katarzyna Siudzińska


Celina URBANOWICZ
JUKS Abakus Kaczyna
58,889
(6)
60,139
(4)
60,417
(6)
59,815
(6)
7I.DŻIGIT (73)
TS / POL / Wałach / 2009 (10) /
616999530228609 / gniada / Dżentelmen / / Islandia / nn
Roman Kaczmarek / Natalia Cegiełka


Natalia CEGIEŁKA
KJ Jeziorki- Osieczna
58,333
(7)
51,806
(7)
56,528
(7)
55,556
(7)

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 






ZT-A ZR-A Halowe towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 13-14.04.2019
Wydruk: 17-04-2019 18:26:05
R8/CS-1
18:50
(13-04-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R8 / CS-1 / Intermediate II (20x60)
(Competition No: R8 / )

Sędziowie
B - Monika Warych
C - Izabela Bek-Kaczkowska
H- Łukasz Walter

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %H %Wynik (Result)
1KING RON P (35)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
616009670064110 / kara / Ron William / Karenina P
Parkitny / Natalia Organista


Natalia MIERZEJEWSKA
SJ Baborówko
64,605
(1)
63,553
(1)
62,105
(1)
63,421
(1)
2DINGI (36)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (13) /
007610048306 / kara / Barbur / Dirke
Przemysław Niezgódka / Przemysław Niezgódka


Natalia MIERZEJEWSKA
SJ Baborówko
60,263
(2)
60,526
(2)
61,974
(2)
60,921
(2)

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 






ZT-A ZR-A Halowe towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 13-14.04.2019
Wydruk: 17-04-2019 18:26:07
R6/C-1
19:10
(13-04-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R6 / C-1 / eliliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Seniorów (20x60)
(Competition No: R6 / )

Sędziowie
B - Monika Warych
C - Izabela Bek-Kaczkowska
H - Łukasz Walter

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %H %Wynik (Result)
1LATHANDER N (65)
Holsztyn / POL / Wałach / 2004 (15) /
DE 427270102012 / gniada / Landos / Nationale
ZG Broederdorf / Hubert Wojtyniak


Katarzyna WOJTYNIAK
JKS Tornado Szczecin
66,765
(1)
64,412
(1)
63,971
(1)
65,049
(1)
2CZEKOLADA (77)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
- / gniada / Coriano's Ass / Czelari
Stefan Kierznowski / Witold Woźniak


Katarzyna WOŹNIAK
KJ Podkowa Gruszczyn
63,971
(2)
61,029
(2)
60,000
(4)
61,667
(2)
3GO GO BORNEO (28)
Oldenburg / NED / Wałach / 2011 (8) /
DE433331691911 / gniada / Belstaff / Feiner Gold
Stijn Renders / Sylwia Woźnicka


Klara WOŹNICKA (MJ.2000)
KJ Raduszyn
61,912
(3)
59,706
(4)
62,206
(3)
61,275
(3)
4CHOU-CHOU (63)
Typ Szlachetny / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / siwa / NN / NN
Joanna Szweda / Jadwiga Lester


Jadwiga LESTER
KJ Jeziorki-Osieczna
60,735
(4)
60,441
(3)
62,500
(2)
61,225
(4)
5RULETKA (52)
SP / POL / Klacz / 2006 (13) /
- / gniada / Denar / / Rodmana /
Salix Sp. z o. o. / Agnieszka Adamczak


Agnieszka ADAMCZAK
LKS Cwał Poznań
59,706
(5)
58,235
(5)
58,088
(6)
58,676
(5)
6DONATELLA (15)
HAN / POL / Klacz / 2009 (10) /
DE431313316409 / ciemnogniada / Don Henrico / Motte
. / .


Anna ŚLEDZIK
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
57,206
(6)
56,765
(7)
60,000
(4)
57,990
(6)
7HOPKINS (51)
SP / POL / Ogier / 2011 (8) /
616009640037811 / siwa / Falbrus / Aviano / Heraja / Castilio
Violetta Nojmann / Agnieszka Adamczak


Agnieszka ADAMCZAK
LKS Cwał Poznań
54,706
(7)
58,088
(6)
55,882
(7)
56,225
(7)
8AKSEL (6)




Natalia ŁADNIAK - ZDZIERA
KS Grand Horse
52,500
(9)
54,265
(9)
51,912
(8)
52,892
(8)
9DA VINCI (59)
HAN / POL / Wałach / 2005 (14) /
- / kara / Don Crusador/ / Walzerfee/
Otto Cohrs / Grzegorz Jachimowicz


Anna BILSKA
KJ Liljówka Stęszewko
52,941
(8)
54,853
(8)
48,088
(9)
51,961
(9)

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 






ZT-A ZR-A Halowe towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 13-14.04.2019
Wydruk: 17-04-2019 18:26:10
R7/CC-1
20:25
(13-04-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R7 / CC-1 / (20x60)
(Competition No: R7 / )

Sędziowie
B - Tomasz Mossakowski
C - Izabel Bek-Kaczkowska
H - Łukasz Walter

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %H %Wynik (Result)
1HAPPY DANCER (46)
HAN / DEU / Wałach / 2011 (8) /
DE431311210811 / ciemnogniada / Heinrich Heine / Hochadel / Siri / Sugunas
Wilhelm Hayer / Alicja Hadryś-Nowak


Alicja HADRYŚ-NOWAK
SKJ Golden Dream
65,972
(1)
66,667
(1)
67,917
(1)
66,852
(1)
2KRAFTER (57)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / gniada / Mars / Karafka
Roman Knaflewski / Agata Kaczmarek


Agata KACZMAREK
Klub Jeździecki Michałówka
61,333
(2)
60,639
(3)
57,444
(2)
59,806
(2)
3GENGHIS KHAN (12)
HANN / POL / Wałach / 2009 (10) /
- / ciemnogniada / Dancier / World Dream
DE / Zofia Czwojdrak


Zofia CZWOJDRAK
KS Idmar Krajkowo
56,944
(3)
61,111
(2)
55,833
(3)
57,963
(3)

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 






ZT-A ZR-A Halowe towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 13-14.04.2019
Wydruk: 17-04-2019 18:26:13
T3/L-3
09:00
(14-04-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: T3 / L-3 / (20 x 60 m)
(Competition No: T3 / )

Sędziowie:
C - Monika Warych

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %Wynik (Result)
1REQUIEM (23)
SP / POL / Wałach / 2014 (5) /
- / kara / CLAVIUS / RAMONA KG
Magdalena Jeżewska / Dagna Mikołajczak


Dagna MIKOŁAJCZAK
KJ Agro -Handel Śrem
69,318
(1)
69,318
(1)
2LEWIATAN (26)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2004 (15) /
POL007611236404 / ciemnogniada / Lwówek / NN
Maciej Kubisiak / Maciej Kubisiak


Paula SIERADZKA
brak
65,227
(2)
65,227
(2)
3ROSALY (20)
Oldenburska / POL / Klacz / 2012 (7) /
DE433330465112 / skarogniada / Hotline / Roxane
Woerdemann / brak


Katarzyna WOSIK
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
64,318
(3)
64,318
(3)
4ISIS (66)
Lusitano / POR / Klacz / 2013 (6) /
- / kasztanowata / XADREZ / ZAGAIA
Kate Morris / Joanna De Vecchi


Joanna DE VECCHI
Klub Jeździecki Plejada
63,636
(4)
63,636
(4)
5CINAMON (80)
KUC / POL / Wałach / 2010 (9) /
616999610274010 / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
- / Katarzyna Siudzińska


Zuzanna PRZYBYLSKA (Mł.2009)
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy " Abakus "
63,409
(5)
63,409
(5)
6VIGOR (76)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2009 (10) /
616009600378609 / kasztanowata / Etos / Vega
Waldemar Gajewski / Julia Golusik


Julia GOLUSIK
BPK
62,955
(6)
62,955
(6)
6BONITA (47)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) /
616009610282507 / gniada / Dżahangir / / Batuta /
Antoni Czyż / Wojciech Wojciechowski


Zuzanna KACZMAREK (MJ.1999)
brak
62,955
(6)
62,955
(6)
8VALENTINO (44)
KWPN / POL / Wałach / 2002 (17) /
0200580 / ciemnogniada / Ronaldo / Rubinstein / Olanta / Amsterdam
a.de.croom / Ilona Kamińska


Adrianna RYCHŁY (J.2002)
bpk
60,227
(8)
60,227
(8)
9DAICHI DALVIN (13)




Dominika SIUDZIŃSKA
JUKS Abakus Kaczyna
60,000
(9)
60,000
(9)
10DAISY (50)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2011 (8) /
616 009 61 00944 11 / gniada / Le Mistral / Donia Lagomera
Piotr Budzyński / Anna Stanek


Anna STANEK
Stajnia z Kopytem
59,318
(10)
59,318
(10)
PRADA (9)
WLKP / POL / Klacz / 2009 (10) /
- / gniada / Leonardo / Priscilla
Łukasz Wierzbicki / Anna-Maria Kluza


Anna-Maria KLUZA
LKJ Cwał Poznań
ELIELI

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %Wynik (Result)
PRADA (9)
WLKP / POL / Klacz / 2009 (10) /
- / gniada / Leonardo / Priscilla
Łukasz Wierzbicki / Anna-Maria Kluza


Anna-Maria KLUZA
LKJ Cwał Poznań
66,59166,591

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 






ZT-A ZR-A Halowe towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 13-14.04.2019
Wydruk: 17-04-2019 18:26:16
T4/L-4
11:20
(14-04-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: T4 / L-4 / (20 x 60 m)
(Competition No: T4 / )

Sędziowie
C - Izabela Bek-Kaczkowska

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %Wynik (Result)
1BELLE FLEUR (18)
KWPN / POL / Klacz / 2006 (13) /
5280030609401 / kasztanowata / Tolando / Kasjmira
M. Van Den Broek / Frydrych Artur


Zuzanna FRYDRYCH (J.2001)
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
68,421
(1)
68,421
(1)
2REQUIEM (23)
SP / POL / Wałach / 2014 (5) /
- / kara / CLAVIUS / RAMONA KG
Magdalena Jeżewska / Dagna Mikołajczak


Dagna MIKOŁAJCZAK
KJ Agro -Handel Śrem
68,158
(2)
68,158
(2)
3APIS (67)
KUC / POL / Wałach / 2006 (13) /
POL013670022306 / siwa / Mors / Kumys / Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
Bogdan Jarząbek / Aleksandra Krawczyńska


Aleksandra KRAWCZYŃSKA (JM.2004)
JUKS Abakus Kaczyna
66,316
(3)
66,316
(3)
4NENE DE LA LUZ W (58)
OLD. / POL / Wałach / 2009 (10) /
DE433332154509 / kara / Collado / Naomi W
Bartosz Wroński / Ilona Kamińska


Ilona KAMIŃSKA
JUKS Mieczewo
66,053
(4)
66,053
(4)
5ISIS (66)
Lusitano / POR / Klacz / 2013 (6) /
- / kasztanowata / XADREZ / ZAGAIA
Kate Morris / Joanna De Vecchi


Joanna DE VECCHI
Klub Jeździecki Plejada
63,684
(5)
63,684
(5)
7LEWIATAN (26)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2004 (15) /
POL007611236404 / ciemnogniada / Lwówek / NN
Maciej Kubisiak / Maciej Kubisiak


Paula SIERADZKA
brak
62,895
(6)
62,895
(6)
6MILUNIA (14)
KUC / POL / Klacz / 2003 (16) /
POL013611043903 / kasztanowata / Ewrin / Eukaliptus / Migotka / King-Size
Krzysztof Kowalewski / Karolina Garstka


Paulina SAWICKA (JM.2007)
St. J Baborówko
62,895
(6)
62,895
(6)
8PASTERNIAK (62)
. / POL / Wałach / 2000 (19) /
. / gniada / . / .
. / .


Miriam PECYNA (J.2001)
.
61,579
(8)
61,579
(8)
9MAGNAT (70)
SP / POL / Wałach / 2009 (10) /
. / gniada / . / .
. / Jakub Rogacki


Oliwia TIETZ (J.2003)
.
59,737
(9)
59,737
(9)
10DAISY (50)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2011 (8) /
616 009 61 00944 11 / gniada / Le Mistral / Donia Lagomera
Piotr Budzyński / Anna Stanek


Anna STANEK
Stajnia z Kopytem
58,421
(10)
58,421
(10)
11BONITA (47)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) /
616009610282507 / gniada / Dżahangir / / Batuta /
Antoni Czyż / Wojciech Wojciechowski


Zuzanna KACZMAREK (MJ.1999)
brak
57,895
(11)
57,895
(11)
12GROSZEK (68)
KUC / POL / Wałach / 2005 (14) /
6169996102548 / inna / nn / nn / nn / nn
- / Natalia Dreszer


Stanisław OPIELEWICZ (JM.2004)
LKS Cwał Poznań
56,579
(12)
56,579
(12)
13LOTNIA (16)
Małopolska / POL / Klacz / 2004 (15) /
POL 006 58 00397 04 / inna / Empik / Luneta
Kazimierz Iluk / Paweł Tomkiewicz


Wiktoria WOJTKOWIAK (J.2002)
Bez Przynależności Klubowej
53,421
(13)
53,421
(13)
14VALENTINO (44)
KWPN / POL / Wałach / 2002 (17) /
0200580 / ciemnogniada / Ronaldo / Rubinstein / Olanta / Amsterdam
a.de.croom / Ilona Kamińska


Adrianna RYCHŁY (J.2002)
bpk
53,158
(14)
53,158
(14)

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %Wynik (Result)
BELLE FLEUR (18)
KWPN / POL / Klacz / 2006 (13) /
5280030609401 / kasztanowata / Tolando / Kasjmira
M. Van Den Broek / Frydrych Artur


Zuzanna FRYDRYCH (J.2001)
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
67,36867,368
MILUNIA (14)
KUC / POL / Klacz / 2003 (16) /
POL013611043903 / kasztanowata / Ewrin / Eukaliptus / Migotka / King-Size
Krzysztof Kowalewski / Karolina Garstka


Paulina SAWICKA (JM.2007)
St. J Baborówko
61,57961,579
MAGNAT (70)
SP / POL / Wałach / 2009 (10) /
. / gniada / . / .
. / Jakub Rogacki


Oliwia TIETZ (J.2003)
.
61,31661,316
PASTERNIAK (62)
. / POL / Wałach / 2000 (19) /
. / gniada / . / .
. / .


Miriam PECYNA (J.2001)
.
59,21159,211
LOTNIA (16)
Małopolska / POL / Klacz / 2004 (15) /
POL 006 58 00397 04 / inna / Empik / Luneta
Kazimierz Iluk / Paweł Tomkiewicz


Wiktoria WOJTKOWIAK (J.2002)
Bez Przynależności Klubowej
53,15853,158

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 






ZT-A ZR-A Halowe towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 13-14.04.2019
Wydruk: 17-04-2019 18:26:20
R15/CS-2
14:00
(14-04-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R15 / CS-2 / GRAND PRIX (20x60) (Seria A)
(Competition No: R15 / )

Sędziowie
B - Tomasz Mossakowski
C - Łukasz Walter
H - Monika Warych

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %H %Wynik (Result)
1DINGI (36)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (13) /
007610048306 / kara / Barbur / Dirke
Przemysław Niezgódka / Przemysław Niezgódka


Natalia MIERZEJEWSKA
SJ Baborówko
49,200
(1)
52,200
(1)
54,500
(1)
51,967
(1)

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 






ZT-A ZR-A Halowe towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 13-14.04.2019
Wydruk: 17-04-2019 18:26:23
5T/L6RK
14:20
(14-04-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5T / L6RK / 20 x 40 KUCE
(Competition No: 5T / )

Sędziowie
C - Tomasz Mossakowski, Łukasz Walter

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ocena StyluNagroda
Prize
C
1KARINO (69)
KUC / POL / Wałach / 2003 (16) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn
- / Julita Domagalska


Marta PAWLIK (Mł.2008)
LKS Cwał Poznań
5.0
(1)
2KARINO (69)
KUC / POL / Wałach / 2003 (16) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn
- / Julita Domagalska


Marta PAWLIK (Mł.2008)
LKS Cwał Poznań
BO

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
Liczba przeszkód(Obstacles)
Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m)
Tempo (m/min)
Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
2
Ukończyło koni
2
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 Gospodarz toru:






ZT-A ZR-A Halowe towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 13-14.04.2019
Wydruk: 17-04-2019 18:26:25
R10/P-3
14:45
(14-04-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R10 / P-3 / (20x60)
(Competition No: R10 / )

Sędziowie
B - Tomasz Mossakowski
C - Łukasz Walter

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %Wynik (Result)
1LARIONNE (48)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2012 (7) /
616009640019212 / kasztanowata / Larron / Gwiazdka
Daniel Winnicki / Maja Kasztelan


Maja KASZTELAN (MJ.1998)
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
69,250
(1)
66,500
(1)
67,875
(1)
2ROGER (42)
SP / POL / Wałach / 2005 (14) /
009520132305 / gniada / Dżentelmen / Rozeda
Andrzejewska Milena / Woźnicka Sylwia


Alicja MICHALSKA (J.2003)
KJ Raduszyn
65,500
(2)
66,500
(1)
66,000
(2)
3BELGIA (56)
Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / - / Euripides / Bara
Edmund Idkowiak / Jakub Rogacki


Natalia BANACH
bpk
63,250
(3)
60,500
(4)
61,875
(3)
4WENA (19)
SP / POL / Klacz / 2002 (17) /
POL009611205402 / gniada / Bujak / Sir Shostakovich / Wera / Czad
S.P.R. "Agrofirma" / Katarzyna Siudzińska


Celina URBANOWICZ
JUKS Abakus Kaczyna
58,500
(5)
62,000
(3)
60,250
(4)
5MORENO (40)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL009610223407 / gniada / Denar / Caletto'Son/Calleto I/Cor de la Bryere / Miranda
Zbigniew Konieczny / Anna Rząsa


Anna RZĄSA
Klub Jeździecki Michałówka
60,750
(4)
59,250
(5)
60,000
(5)
6NENE DE LA LUZ W (58)
OLD. / POL / Wałach / 2009 (10) /
DE433332154509 / kara / Collado / Naomi W
Bartosz Wroński / Ilona Kamińska


Ilona KAMIŃSKA
JUKS Mieczewo
57,500
(6)
56,000
(6)
56,750
(6)
7JARBAS (61)
MŁP / POL / Wałach / 2008 (11) /
- / - / Bekas / Jawa
- / Dagmara Imiłkowska


Dagmara IMIŁKOWSKA
bpk
51,750
(7)
51,750
(7)
51,750
(7)
8FINEZJA (41)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
- / kasztanowata / Emar / Fantazja
Roman Barlik / Adrianna Grzeszczyk


Adrianna GRZESZCZYK (MJ.2000)
Klub Jeździecki Grodno-Dwór
47,750
(8)
51,000
(8)
49,375
(8)

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %Wynik (Result)
MORENO (40)
SP / POL / Wałach / 2007 (12) /
POL009610223407 / gniada / Denar / Caletto'Son/Calleto I/Cor de la Bryere / Miranda
Zbigniew Konieczny / Anna Rząsa


Anna RZĄSA
Klub Jeździecki Michałówka
57,25059,00058,125
JARBAS (61)
MŁP / POL / Wałach / 2008 (11) /
- / - / Bekas / Jawa
- / Dagmara Imiłkowska


Dagmara IMIŁKOWSKA
bpk
54,25054,00054,125

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 






ZT-A ZR-A Halowe towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 13-14.04.2019
Wydruk: 17-04-2019 18:26:28
R10/P-3
14:45
(14-04-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R10 / P-3 / (20x60) Kuce
(Competition No: R10 / )

Sędziowie
B - Tomasz Mossakowski
C - Łukasz Walter

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %Wynik (Result)
1APIS (67)
KUC / POL / Wałach / 2006 (13) /
POL013670022306 / siwa / Mors / Kumys / Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
Bogdan Jarząbek / Aleksandra Krawczyńska


Aleksandra KRAWCZYŃSKA (JM.2004)
JUKS Abakus Kaczyna
62,250
(1)
62,250
(1)
62,250
(1)

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 






ZT-A ZR-A Halowe towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 13-14.04.2019
Wydruk: 17-04-2019 18:26:30
R11/D-3
16:45
(14-04-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R11 / D-3 / (20x60)
(Competition No: R11 / )

Sędziowie
B - Tomasz Mossakowski
C - Łukasz Walter
H - Izabela Bek-Kaczkowska

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %H %Wynik (Result)
1LARIONNE (48)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2012 (7) /
616009640019212 / kasztanowata / Larron / Gwiazdka
Daniel Winnicki / Maja Kasztelan


Maja KASZTELAN (MJ.1998)
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
67,667
(1)
65,333
(1)
62,833
(1)
65,111
(1)
2BLACKY (17)
NRPS / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / kara / Mikel / Begona
J. H. Bruns / Olga Zoll


Taja ZOLL (JM.2007)
RIO GRANDE Krosinko
65,833
(2)
64,000
(2)
61,000
(2)
63,611
(2)
3ROGER (42)
SP / POL / Wałach / 2005 (14) /
009520132305 / gniada / Dżentelmen / Rozeda
Andrzejewska Milena / Woźnicka Sylwia


Alicja MICHALSKA (J.2003)
KJ Raduszyn
61,333
(3)
60,667
(3)
58,667
(3)
60,222
(3)
4WENA (19)
SP / POL / Klacz / 2002 (17) /
POL009611205402 / gniada / Bujak / Sir Shostakovich / Wera / Czad
S.P.R. "Agrofirma" / Katarzyna Siudzińska


Celina URBANOWICZ
JUKS Abakus Kaczyna
60,667
(4)
57,167
(4)
58,167
(4)
58,500
(4)

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %H %Wynik (Result)
BLACKY (17)
NRPS / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / kara / Mikel / Begona
J. H. Bruns / Olga Zoll


Taja ZOLL (JM.2007)
RIO GRANDE Krosinko
66,33365,16759,33363,611

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 






ZT-A ZR-A Halowe towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 13-14.04.2019
Wydruk: 17-04-2019 18:26:33
R12/N-5
17:25
(14-04-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R12 / N-5 / (20x60)
(Competition No: R12 / )

Sędziowie:
B - Łukasz Walter
C - Tomasz Mossakowski
H - Monika Warych

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %H %Wynik (Result)
1DONATELLA (15)
HAN / POL / Klacz / 2009 (10) /
DE431313316409 / ciemnogniada / Don Henrico / Motte
. / .


Anna ŚLEDZIK
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
62,714
(1)
65,571
(1)
63,429
(1)
63,905
(1)
2BELGIA (56)
Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / - / Euripides / Bara
Edmund Idkowiak / Jakub Rogacki


Natalia BANACH
bpk
60,857
(2)
64,000
(2)
59,857
(2)
61,571
(2)

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 






ZT-A ZR-A Halowe towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 13-14.04.2019
Wydruk: 17-04-2019 18:26:35
R15/CS-2
17:50
(14-04-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R15 / CS-2 / GRAND PRIX 20 x 60 seria B
(Competition No: R15 / )

Sędziowie:
B - Tomasz Mossakowski
C - Łukasz Walter
H - Monika Warych

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %H %Wynik (Result)
1KING RON P (35)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
616009670064110 / kara / Ron William / Karenina P
Parkitny / Natalia Organista


Natalia MIERZEJEWSKA
SJ Baborówko
60,000
(1)
60,500
(1)
59,800
(1)
60,100
(1)
2DINGI (36)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (13) /
007610048306 / kara / Barbur / Dirke
Przemysław Niezgódka / Przemysław Niezgódka


Natalia MIERZEJEWSKA
SJ Baborówko
49,200
(2)
52,200
(2)
54,500
(2)
51,967
(2)

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 






ZT-A ZR-A Halowe towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 13-14.04.2019
Wydruk: 17-04-2019 18:26:38
R13/C-2
18:10
(14-04-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R13 / C-2 / (20x60)
(Competition No: R13 / )

Sędziowie:
B - Monika Warych
C - Łukasz Walter
H - Tomasz Mosskaowski

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %H %Wynik (Result)
1CHOU-CHOU (63)
Typ Szlachetny / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / siwa / NN / NN
Joanna Szweda / Jadwiga Lester


Jadwiga LESTER
KJ Jeziorki-Osieczna
61,757
(1)
60,000
(1)
59,730
(1)
60,495
(1)

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter
 






ZT-A ZR-A Halowe towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 13-14.04.2019
Wydruk: 17-04-2019 18:26:40
R14/CC-2
18:30
(14-04-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: R14 / CC-2 / (20x60)
(Competition No: R14 / )

Sędziowie:
B - Tomasz Mossakowski
C - Łukasz Walter
H - Monika Warych

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %H %Wynik (Result)
1HAPPY DANCER (46)
HAN / DEU / Wałach / 2011 (8) /
DE431311210811 / ciemnogniada / Heinrich Heine / Hochadel / Siri / Sugunas
Wilhelm Hayer / Alicja Hadryś-Nowak


Alicja HADRYŚ-NOWAK
SKJ Golden Dream
66,316
(1)
66,579
(1)
64,605
(1)
65,833
(1)
2KRAFTER (57)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / gniada / Mars / Karafka
Roman Knaflewski / Agata Kaczmarek


Agata KACZMAREK
Klub Jeździecki Michałówka
61,974
(2)
62,632
(3)
64,211
(2)
62,939
(2)
3GO GO BORNEO (28)
Oldenburg / NED / Wałach / 2011 (8) /
DE433331691911 / gniada / Belstaff / Feiner Gold
Stijn Renders / Sylwia Woźnicka


Klara WOŹNICKA (MJ.2000)
KJ Raduszyn
60,921
(3)
63,553
(2)
63,421
(3)
62,632
(3)

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Walter