ZT-A ZR-A Towarzyskie i Regionalne Zawody w Ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 24-25.02.2018
Wydruk: 26-02-2018 19:50:00
1 ZT/L-1
09:00
(24-02-2018)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 ZT / L-1 / KUCE (20x40)
(Competition No: 1 ZT / )

C - Jerzy Łukomski

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %Wynik (Result)
1ALF (39)MajaKACZMAREK (Mł.2007)63,15863,158
   KUC / POL / Ogier / 1996 (22) / POL999640013896 / izabelowata / nn / nn / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
2ANNOUSCHKA 10 (38)MariaKARNABAL (Mł.2007)61,84261,842
   KUC / POL / Klacz / 2000 (18) / NPA20011000 / kasztanowata / Carl / Casper / Patroeska / Condor
   - / Olga Barszewska
KJ Podkowa Gruszczyn
2APIS (43)DominikaSIUDZIŃSKA61,84261,842
   KUC / POL / Ogier / 2006 (12) / POL013670022306 / siwa / Mors / Kumys / Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
   Bogdan Jarząbek / Małgorzata Pięta
JUKS Abakus Kaczyna
4APIS (43)DominikaSIUDZIŃSKA60,00060,000
   KUC / POL / Ogier / 2006 (12) / POL013670022306 / siwa / Mors / Kumys / Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
   Bogdan Jarząbek / Małgorzata Pięta
JUKS Abakus Kaczyna
5WARKA (56)BarbaraCZEKAJSKA59,73759,737
   kuc / - / - / - / - / -
   
Stajnia NF Championstud
6SPENCER (28)NikolaURBAŃSKA (J.2002)58,42158,421
   kuc / - / - / - / - / -
   
KJ Podkowa Gruszczyn
7PASJONATA PAVAROTTI (6)ZuzannaGRYGIER (JM.2006)53,42153,421
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2011 (7) / - / siwa / Tijd Vlijt s Santiago / Polly
   Kołodziejek Elżbieta / Małgorzata Grygier
KJ Ranczo Kołata
8FERRARI (66)AntoniŚLIWIŃSKI53,15853,158
   
   
KJ Podkowa Gruszczyn
9BRYKUŚ (54)KlaudiaNOWAK42,89542,895
   - / - / - / 2009 (9) / - / -
   
Stajnia Rusin
MORRIS (44)ZofiaKURPISZelim
   KUC / POL / Wałach / 2001 (17) / - / bułana / nn / nn / nn / nn
   
Bpk

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %Wynik (Result)
WARKA (56)BarbaraCZEKAJSKA59,73759,737
   kuc / - / - / - / - / -
   
Stajnia NF Championstud
PASJONATA PAVAROTTI (6)ZuzannaGRYGIER (JM.2006)56,05356,053
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2011 (7) / - / siwa / Tijd Vlijt s Santiago / Polly
   Kołodziejek Elżbieta / Małgorzata Grygier
KJ Ranczo Kołata
BRYKUŚ (54)KlaudiaNOWAK50,28950,289
   - / - / - / 2009 (9) / - / -
   
Stajnia Rusin

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jerzy Łukomski
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)



WYNIKI
ZT-A ZR-A Towarzyskie i Regionalne Zawody w Ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 24-25.02.2018
Wydruk: 26-02-2018 19:50:02
2 ZT/L-2
10:30
(24-02-2018)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 ZT / L-2 / (20x60)
(Competition No: 2 ZT / )

B - Barbara Berezowska
C - Łukasz Walter

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %Wynik (Result)
1CELESTIAL CHRIST (10)DanielaKUCZKOWSKA65,455
(2)
66,818
(1)
66,136
(1)
   
   
Bpk
2CIRCYA (22)JagienkaŁUKOMSKA66,591
(1)
64,773
(2)
65,682
(2)
   Deutsches Sportpferd / GER / Klacz / 2011 (7) / - / gniada / Sir Hayfield / Celina
   Antje Weiss / Santos Development sp. z o.o.
KJ Racho Poznań
3SHARAN (23)JagienkaŁUKOMSKA64,091
(3)
62,727
(5)
63,409
(3)
   SP / POL / O / 2014 (4) / - / -
   
KJ Racho Poznań
4BACARA (27)WeronikaŁABIŃSKA61,364
(4)
63,636
(4)
62,500
(4)
   
   
KJ Stajnia z Kopytem
5KHARISMA (4)WeronikaMIKOŁAJCZAK59,091
(6)
64,773
(2)
61,932
(5)
   
   
Racocki Klub Jeździecki
6JASKIERNIK (34)AgataWEIGT61,364
(4)
60,682
(9)
61,023
(6)
   
   
Bpk
7HERR GALLI (30)MartaWESOŁOWSKA58,182
(9)
62,727
(5)
60,454
(7)
   
   
KJ Podkowa Gruszczyn
8ARABIAN-ATIN-RO (64)KlaudiaKOSTRZEWSKA57,955
(11)
62,273
(7)
60,114
(8)
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 2012 (6) / 616013610122112 / izabelowata / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Apasjonata Viva Viva / Carmana's Neptun
   - / Iveco Truck Partner
SJ Baborówko
9CZANOS (3)WeronikaMIKOŁAJCZAK58,182
(9)
61,136
(8)
59,659
(9)
   
   
Racocki Klub Jeździecki
10LEWIATAN (58)KatarzynaWOSIK58,409
(8)
58,864
(12)
58,636
(10)
   WLKP / POL / - / - / - / - / Lwówek / -
   
SJ Baborówko
11FORREST GUMP (62)AnnaKANTECKA56,545
(13)
60,636
(10)
58,591
(11)
   
   
Bpk
12GOLDIKA (49)OlgaJANECKA (J.2001)58,864
(7)
57,273
(13)
58,069
(12)
   SP / POL / Klacz / 2001 (17) / POL 009 61 10727 01 / siwa / LAMBADO / GIRLSA
   Jan Kosnowicz / Stajnia Nowina Alina Celmerowska
bpk
13VH MEIERHOF (50)NikolaBŁAŻEJEWSKA55,000
(17)
59,091
(11)
57,046
(13)
   
   
KS Centaurus
14SPENCER (28)NikolaURBAŃSKA (J.2002)55,909
(15)
57,045
(14)
56,477
(14)
   kuc / - / - / - / - / -
   
KJ Podkowa Gruszczyn
14KOLEUS (57)AleksandraWALAS56,136
(14)
56,818
(15)
56,477
(14)
   
   
Bpk
16MORENO (17)AnnaRZĄSA54,773
(18)
56,364
(16)
55,569
(16)
   SP / POL / - / 2007 (11) / - / - / Denar/Caletto's Son / Miranda
   - / Anna Guziana
Stajnia Rusin
17BEL DIOR (48)AdrianKWAPIŃSKI55,682
(16)
54,318
(17)
55,000
(17)
   SP / POL / Wałach / 2007 (11) / - / srokata / Bawet/ Juror / Daria/ Tik Tak
   - / Katarzyna Małecka
KJ Rancho Poznań
18EARTHQUAKE V.D SCHIMMELSTAL (67)AleksandraCZYŻ56,591
(12)
52,955
(18)
54,773
(18)
   
   
19PRADA (53)AgnieszkaNOSEK53,636
(20)
52,273
(20)
52,955
(19)
   
   
Stajnia NF ChampionStud
20VIGOR (19)JuliaGOLUSIK54,318
(19)
51,591
(21)
52,954
(20)
   
   
Bpk
21KRA (52)WeronikaZABOROWSKA49,500
(23)
52,909
(19)
51,204
(21)
   
   
KJ Rancho Poznań
22AISZA (45)AmeliaFILIPIAK51,136
(21)
51,136
(22)
51,136
(22)
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2004 (14) / - / jelena / Czandor / Asta
   Mariusz Jasiak / Katarzyna Małecka
Bpk
23FOKUS (46)ZuzannaKACZMAREK49,727
(22)
50,227
(23)
49,977
(23)
   SP / POL / Wałach / 2004 (14) / - / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
   - / Katarzyna Małecka
Bpk
24ELWIS (51)KingaKUNEFAŁ46,364
(24)
49,091
(24)
47,727
(24)
   
   
KS Centaurus
25BIEDRONKA (47)LidiaJABŁOŃSKA44,273
(25)
44,955
(25)
44,614
(25)
   SP / POL / Klacz / 2008 (10) / POL009610141608 / gniada / Concert / Concetto / Biełka / Eltor
   Ryszard Bąkowski / Ryszard Bąkowski
Bpk
 CHANTRE' NOIR (11)DanielaKUCZKOWSKArezyg
   
   
Bpk

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %Wynik (Result)
CIRCYA (22)JagienkaŁUKOMSKA67,04564,77365,909
   Deutsches Sportpferd / GER / Klacz / 2011 (7) / - / gniada / Sir Hayfield / Celina
   Antje Weiss / Santos Development sp. z o.o.
KJ Racho Poznań
KHARISMA (4)WeronikaMIKOŁAJCZAK65,22766,36465,796
   
   
Racocki Klub Jeździecki
SHARAN (23)JagienkaŁUKOMSKA65,00066,13665,568
   SP / POL / O / 2014 (4) / - / -
   
KJ Racho Poznań
JASKIERNIK (34)AgataWEIGT65,00064,31864,659
   
   
Bpk
GOLDIKA (49)OlgaJANECKA (J.2001)59,54561,59160,568
   SP / POL / Klacz / 2001 (17) / POL 009 61 10727 01 / siwa / LAMBADO / GIRLSA
   Jan Kosnowicz / Stajnia Nowina Alina Celmerowska
bpk
CZANOS (3)WeronikaMIKOŁAJCZAK60,22759,54559,886
   
   
Racocki Klub Jeździecki
KOLEUS (57)AleksandraWALAS58,86455,45557,159
   
   
Bpk
MORENO (17)AnnaRZĄSA57,27356,13656,705
   SP / POL / - / 2007 (11) / - / - / Denar/Caletto's Son / Miranda
   - / Anna Guziana
Stajnia Rusin
PRADA (53)AgnieszkaNOSEK55,90955,68255,796
   
   
Stajnia NF ChampionStud
VIGOR (19)JuliaGOLUSIK57,50053,63655,568
   
   
Bpk
VH MEIERHOF (50)NikolaBŁAŻEJEWSKA51,59157,95554,773
   
   
KS Centaurus
KRA (52)WeronikaZABOROWSKA52,50052,95552,727
   
   
KJ Rancho Poznań
ELWIS (51)KingaKUNEFAŁ51,13649,54550,341
   
   
KS Centaurus

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jerzy Łukomski
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)



WYNIKI
ZT-A ZR-A Towarzyskie i Regionalne Zawody w Ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 24-25.02.2018
Wydruk: 26-02-2018 19:50:07
3 ZR/P-4
14:55
(24-02-2018)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 ZR / P-4 / KUCE (20x40)
(Competition No: 3 ZR / )

B - Jerzy Łukomski
C - Żaneta Sokołowska

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %Wynik (Result)
1HALNY (63)KlaudiaKOSTRZEWSKA62,727
(1)
60,682
(2)
61,704
(1)
   
   
SJ Baborówko
2CINAMON (42)DominikaSIUDZIŃSKA61,364
(2)
61,136
(1)
61,250
(2)
   KUC / POL / Wałach / 2010 (8) / - / kasztanowata / NN / NN
   NN / Katarzyna Siudzińska
JUKS Abakus Kaczyna
3ORANIA (25)MałgorzataKUŚ51,818
(3)
42,500
(3)
47,159
(3)
   Maly Kon / POL / Klacz / 2011 (7) / 616013640063911 / gniada / KOLORADO / OLIMPIA
   CWAJDA ANTONI / AGNIESZKA KUŚ-RÓŻYCKA
SJ Baborówko

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jerzy Łukomski
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)



WYNIKI
ZT-A ZR-A Towarzyskie i Regionalne Zawody w Ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 24-25.02.2018
Wydruk: 26-02-2018 19:50:09
4 ZR/P-1
15:40
(24-02-2018)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 ZR / P-1 / (20x60)
(Competition No: 4 ZR / )

B - Jerzy Łukomski
C - Żaneta Sokołowska

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %Wynik (Result)
1CHOU-CHOU (18)JadwigaLESTER64,600
(1)
64,400
(1)
64,500
(1)
   
   
Bpk
2FERRY STRONG (12)AnnaGŁUSZKIEWICZ59,200
(2)
61,200
(2)
60,200
(2)
   
   
Pomorska Liga Jeździecka
3ODYSEUSZ (31)MayaPASZKIEWICZ58,400
(3)
60,200
(4)
59,300
(3)
   SP / POL / Wałach / 2004 (14) / POL009611046004 / kara / CampariM/Caprilli / Oklahoma/ Weland
   Magdalena Jeżewska / Zofia Reroń
KJ Podkowa Gruszczyn
4VALENTINO (1)IlonaKAMIŃSKA56,800
(6)
61,200
(2)
59,000
(4)
   
   
Bpk
5ODYSEUSZ (36)ZofiaREROŃ57,600
(5)
58,400
(5)
58,000
(5)
   
   
Stajnia Nowina
6DUMA (69)ZuzannaMATERNIK (MJ.1997)57,800
(4)
55,400
(6)
56,600
(6)
   fryz / HOL / - / 1998 (20) / - / Kara / Sanders / Dukke
   - / Zuzanna Maternik
Klub Jeździecki Gołębin Stary
7CYCERON (15)AntoninaROEMER (JM.2003)55,000
(7)
54,600
(7)
54,800
(7)
   -- / POL / Wałach / 2001 (17) / - / - / Ludger / Cyna
   Sylwester Kosiński / Anna Roemer
KS Grand Horse Suchy Las
PIONIER (5)AgnieszkaADAMCZAKelim
   
   
LKJ Cwał Poznań

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %Wynik (Result)
ODYSEUSZ (31)MayaPASZKIEWICZ62,20063,60062,900
   SP / POL / Wałach / 2004 (14) / POL009611046004 / kara / CampariM/Caprilli / Oklahoma/ Weland
   Magdalena Jeżewska / Zofia Reroń
KJ Podkowa Gruszczyn
FERRY STRONG (12)AnnaGŁUSZKIEWICZ61,20063,20062,200
   
   
Pomorska Liga Jeździecka
CYCERON (15)AntoninaROEMER (JM.2003)56,80056,40056,600
   -- / POL / Wałach / 2001 (17) / - / - / Ludger / Cyna
   Sylwester Kosiński / Anna Roemer
KS Grand Horse Suchy Las
DUMA (69)ZuzannaMATERNIK (MJ.1997)55,00055,20055,100
   fryz / HOL / - / 1998 (20) / - / Kara / Sanders / Dukke
   - / Zuzanna Maternik
Klub Jeździecki Gołębin Stary
ODYSEUSZ (36)ZofiaREROŃ61,60064,00062,800
   
   
Stajnia Nowina

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jerzy Łukomski
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)



WYNIKI
ZT-A ZR-A Towarzyskie i Regionalne Zawody w Ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 24-25.02.2018
Wydruk: 26-02-2018 19:50:11
4A ZR/P-1
16:00
(24-02-2018)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4A ZR / P-1 / (20 x 60)
(Competition No: 4A ZR / )

B - Jerzy Łukomski
C - Żaneta Sokołowska

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %Wynik (Result)
1CHANTRE' NOIR (11)MajaBARANOWSKA63,800
(1)
62,400
(1)
63,100
(1)
   
   
Bpk
2CINAMON (42)DominikaSIUDZIŃSKA61,400
(2)
62,400
(1)
62,800
(2)
   KUC / POL / Wałach / 2010 (8) / - / kasztanowata / NN / NN
   NN / Katarzyna Siudzińska
JUKS Abakus Kaczyna

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jerzy Łukomski
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)



WYNIKI
ZT-A ZR-A Towarzyskie i Regionalne Zawody w Ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 24-25.02.2018
Wydruk: 26-02-2018 19:50:12
5 ZR/N-4
18:00
(24-02-2018)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 ZR / N-4 / (20x60)
(Competition No: 5 ZR / )

B - Łukasz Walter
C - Żaneta Sokołowska

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %Wynik (Result)
1HAPPY DANCER (2)AlicjaHADRYŚ-NOWAK65,833
(1)
64,444
(1)
65,138
(1)
   
   
KJ Centurion
2CHOU-CHOU (18)JadwigaLESTER62,639
(2)
62,500
(3)
62,570
(2)
   
   
Bpk
3ULILEN (20)AgataDAHLKE62,556
(3)
61,722
(4)
62,139
(3)
   SP / POL / Klacz / 2010 (8) / 616009610227310 / gniada / Vandamme / Guidam / Ulinela / Sir Neel
   Antoni Dahlke / Antoni Dahlke
BKS Kłos Budzyń
4KRAFTER (26)AgataKACZMAREK57,083
(5)
64,306
(2)
60,694
(4)
   - / - / O / - / - / -
   
KJ Michałówka
5GO GO BORNEO (8)KlaraWOŹNICKA59,722
(4)
60,694
(5)
60,208
(5)
   
   
KJ Złoty Rubin sp zoo.

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jerzy Łukomski
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)



WYNIKI
ZT-A ZR-A Towarzyskie i Regionalne Zawody w Ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 24-25.02.2018
Wydruk: 26-02-2018 19:50:14
5A ZR/N-4

(24-02-2018)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5A ZR / N-4 / (20x60)
(Competition No: 5A ZR / )

B - Łukasz Walter
C - Żaneta Sokołowska

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %Wynik (Result)
1HALNY (63)KlaudiaKOSTRZEWSKA61,250
(1)
60,278
(1)
60,764
(1)
   
   
SJ Baborówko
2ORANIA (25)MałgorzataKUŚ53,611
(2)
50,000
(2)
51,805
(2)
   Maly Kon / POL / Klacz / 2011 (7) / 616013640063911 / gniada / KOLORADO / OLIMPIA
   CWAJDA ANTONI / AGNIESZKA KUŚ-RÓŻYCKA
SJ Baborówko

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jerzy Łukomski
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)



WYNIKI
ZT-A ZR-A Towarzyskie i Regionalne Zawody w Ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 24-25.02.2018
Wydruk: 26-02-2018 19:50:16
6 ZR/C-2
19:15
(24-02-2018)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 6 ZR / C-2 / (20x60)
(Competition No: 6 ZR / )

B - Łukasz Walter
C - Żaneta Sokołowska
H - Jerzy Łukomski

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %H %Wynik (Result)
1HAPPY DANCER (2)AlicjaHADRYŚ-NOWAK63,243
(1)
61,892
(1)
62,568
(1)
62,568
(1)
   
   
KJ Centurion
2AL GRANDO P (16)AnnaŚLEDZIK58,919
(3)
56,757
(5)
59,054
(2)
58,243
(2)
   PKSP / POL / Klacz / 2001 (17) / - / kasztanowata / Grando / Ataria
   Witold Polowczyk / Anna Śledzik
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
3LILITH (59)KatarzynaWOSIK59,730
(2)
57,973
(3)
56,757
(4)
58,153
(3)
   Deutsches Pferd - ZfdP / Niem / K / 2009 (9) / - / - / Larioso / Alraune po Accord II
   Barbara Ott / Beata Trawczyńska
SJ Baborówko
4VANDAMME (21)AgataDAHLKE57,568
(4)
58,108
(2)
58,378
(3)
58,018
(4)
   KWPN / POL / Ogier / 2002 (16) / 0202715 / ciemnogniada / Guidam / Quidam De Revel / Roberlina / Hemmingway
   Alie Wekema / Anotni Dahlke
BKS Kłos Budzyń
5ROGER (9)KlaraWOŹNICKA53,108
(5)
57,162
(4)
55,000
(5)
55,090
(5)
   - / - / - / 2000 (18) / - / -
   
KJ Złoty Rubin sp zoo.

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jerzy Łukomski
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)



WYNIKI
ZT-A ZR-A Towarzyskie i Regionalne Zawody w Ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 24-25.02.2018
Wydruk: 26-02-2018 19:50:18
7 ZR/CC-4
19:52
(24-02-2018)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 7 ZR / CC-4 / (20x60)
(Competition No: 7 ZR / )

B - Żaneta Sokołowska
C - Łukasz Walter
H - Jerzy Łukomski

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %H %Wynik (Result)
1LARGO (7)KatarzynaKONARSKA64,079
(1)
64,737
(1)
65,000
(1)
64,605
(1)
   
   
KJ Stragona

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jerzy Łukomski
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)



WYNIKI
ZT-A ZR-A Towarzyskie i Regionalne Zawody w Ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 24-25.02.2018
Wydruk: 26-02-2018 19:50:19
9 ZT/L-3
10:00
(25-02-2018)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 9 ZT / L-3 / (20x60)
(Competition No: 9 ZT / )

B - Barbara Berezowska
C - Łukasz Walter

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %Wynik (Result)
1CELESTIAL CHRIST (10)DanielaKUCZKOWSKA64,773
(2)
70,682
(1)
67,727
(1)
   
   
Bpk
2PEARL (13)MagdalenaGIBAŁA (MJ.1999)66,818
(1)
63,636
(3)
65,227
(2)
   
   
KJ Michałówka
3APIS (43)DominikaSIUDZIŃSKA62,045
(4)
63,864
(2)
62,954
(3)
   KUC / POL / Ogier / 2006 (12) / POL013670022306 / siwa / Mors / Kumys / Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
   Bogdan Jarząbek / Małgorzata Pięta
JUKS Abakus Kaczyna
4BACARA (27)WeronikaŁABIŃSKA63,364
(3)
62,000
(5)
62,682
(4)
   
   
KJ Stajnia z Kopytem
5NEKTON PLUS (32)VesnaWOJTASZEK (JM.2004)60,682
(6)
62,500
(4)
61,591
(5)
   REN. / POL / Wałach / 2005 (13) / - / gniada / Now or Never M / Amona
   - / Rafał Wojtaszek
KJ Podkowa Gruszczyn
6FENIRO (55)TomaszNOWAKOWSKI60,909
(5)
61,136
(6)
61,023
(6)
   
   
UKS Fiord Młodzikowo
7VH MEIERHOF (50)NikolaBŁAŻEJEWSKA60,455
(7)
60,000
(7)
60,227
(7)
   
   
KS Centaurus
8LEWIATAN (58)KatarzynaWOSIK59,545
(8)
58,409
(9)
58,977
(8)
   WLKP / POL / - / - / - / - / Lwówek / -
   
SJ Baborówko
9FORELLA (61)KarolinaALANKIEWICZ57,045
(9)
57,045
(13)
57,045
(9)
   SP / POL / - / 2006 (12) / - / - / Dżamir / Ferrara po Contender Son
   - / Henryk Święcicki
Bpk
10ELWIS (51)KingaKUNEFAŁ55,227
(10)
57,727
(10)
56,477
(10)
   
   
KS Centaurus
10KRA (52)AgnieszkaKOZIOŁ53,864
(13)
59,091
(8)
56,477
(10)
   
   
Bpk
12PASJONATA PAVAROTTI (6)ZuzannaGRYGIER (JM.2006)54,545
(12)
57,727
(10)
56,136
(12)
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2011 (7) / - / siwa / Tijd Vlijt s Santiago / Polly
   Kołodziejek Elżbieta / Małgorzata Grygier
KJ Ranczo Kołata
12DAISY (41)AnnaSTANEK55,000
(11)
57,273
(12)
56,136
(12)
   
   
Stajnia z Kopytem
MAJOR (14)ZuzannaPIOTROWICZelim
   WLKP / POL / W / 2005 (13) / - / - / Lwów / Makarena
   - / Zuzanna Piotowicz
KS Grand Horse

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %Wynik (Result)
PEARL (13)MagdalenaGIBAŁA (MJ.1999)67,27363,86465,569
   
   
KJ Michałówka
NEKTON PLUS (32)VesnaWOJTASZEK (JM.2004)61,81864,77363,295
   REN. / POL / Wałach / 2005 (13) / - / gniada / Now or Never M / Amona
   - / Rafał Wojtaszek
KJ Podkowa Gruszczyn
APIS (43)DominikaSIUDZIŃSKA62,04562,95562,500
   KUC / POL / Ogier / 2006 (12) / POL013670022306 / siwa / Mors / Kumys / Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
   Bogdan Jarząbek / Małgorzata Pięta
JUKS Abakus Kaczyna
FENIRO (55)TomaszNOWAKOWSKI62,27361,81862,046
   
   
UKS Fiord Młodzikowo
DAISY (41)AnnaSTANEK57,50060,00058,750
   
   
Stajnia z Kopytem
PASJONATA PAVAROTTI (6)ZuzannaGRYGIER (JM.2006)57,95558,86458,409
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2011 (7) / - / siwa / Tijd Vlijt s Santiago / Polly
   Kołodziejek Elżbieta / Małgorzata Grygier
KJ Ranczo Kołata
FORELLA (61)KarolinaALANKIEWICZ56,36457,27356,819
   SP / POL / - / 2006 (12) / - / - / Dżamir / Ferrara po Contender Son
   - / Henryk Święcicki
Bpk
ELWIS (51)KingaKUNEFAŁ53,40957,00055,204
   
   
KS Centaurus
KRA (52)AgnieszkaKOZIOŁ53,18256,36454,773
   
   
Bpk
VH MEIERHOF (50)NikolaBŁAŻEJEWSKA53,63651,59152,614
   
   
KS Centaurus
MAJOR (14)ZuzannaPIOTROWICZ45,00037,72741,364
   WLKP / POL / W / 2005 (13) / - / - / Lwów / Makarena
   - / Zuzanna Piotowicz
KS Grand Horse

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jerzy Łukomski
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)



WYNIKI
ZT-A ZR-A Towarzyskie i Regionalne Zawody w Ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 24-25.02.2018
Wydruk: 26-02-2018 19:50:23
10 ZR/P-2
13:40
(25-02-2018)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 10 ZR / P-2 / (20x60)
(Competition No: 10 ZR / )

B - Jan Posłuszny
C - Żaneta Sokołowska

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %Wynik (Result)
1CHOU-CHOU (18)JadwigaLESTER65,303
(1)
64,394
(1)
64,849
(1)
   
   
Bpk
2CINAMON (42)DominikaSIUDZIŃSKA65,152
(2)
61,667
(2)
63,410
(2)
   KUC / POL / Wałach / 2010 (8) / - / kasztanowata / NN / NN
   NN / Katarzyna Siudzińska
JUKS Abakus Kaczyna
3ODYSEUSZ (31)MayaPASZKIEWICZ64,545
(3)
58,939
(4)
61,742
(3)
   SP / POL / Wałach / 2004 (14) / POL009611046004 / kara / CampariM/Caprilli / Oklahoma/ Weland
   Magdalena Jeżewska / Zofia Reroń
KJ Podkowa Gruszczyn
4FERRY STRONG (12)AnnaGŁUSZKIEWICZ61,212
(4)
58,788
(5)
60,000
(4)
   
   
Pomorska Liga Jeździecka
5VALENTINO (1)IlonaKAMIŃSKA55,000
(6)
60,909
(3)
57,954
(5)
   
   
Bpk
6CYCERON (15)AntoninaROEMER (JM.2003)55,455
(5)
57,121
(6)
56,288
(6)
   -- / POL / Wałach / 2001 (17) / - / - / Ludger / Cyna
   Sylwester Kosiński / Anna Roemer
KS Grand Horse Suchy Las

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %Wynik (Result)
ODYSEUSZ (31)MayaPASZKIEWICZ65,15262,27363,713
   SP / POL / Wałach / 2004 (14) / POL009611046004 / kara / CampariM/Caprilli / Oklahoma/ Weland
   Magdalena Jeżewska / Zofia Reroń
KJ Podkowa Gruszczyn
FERRY STRONG (12)AnnaGŁUSZKIEWICZ60,45560,45560,455
   
   
Pomorska Liga Jeździecka

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jerzy Łukomski
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)



WYNIKI
ZT-A ZR-A Towarzyskie i Regionalne Zawody w Ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 24-25.02.2018
Wydruk: 26-02-2018 19:50:25
11 ZR/P-6RK kuce
15:10
(25-02-2018)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 11 ZR / P-6RK kuce / (20x40)
(Competition No: 11 ZR / )

Jerzy Łukomski / Łukasz Walter

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
C %Wynik (Result)
1HALNY (63)KlaudiaKOSTRZEWSKA71,2507,5
   
   
SJ Baborówko
2CINAMON (42)DominikaSIUDZIŃSKA66,5007,0
   KUC / POL / Wałach / 2010 (8) / - / kasztanowata / NN / NN
   NN / Katarzyna Siudzińska
JUKS Abakus Kaczyna

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jerzy Łukomski
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)



WYNIKI
ZT-A ZR-A Towarzyskie i Regionalne Zawody w Ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 24-25.02.2018
Wydruk: 26-02-2018 19:50:26
12 ZR/P-5
15:35
(25-02-2018)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 12 ZR / P-5 / Dowolny z muzyką - Carnival Grand Prix Amator (20x60)
(Competition No: 12 ZR / )

B - Jerzy Łukomski
C - Żaneta Sokołowska

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %Wynik (Result)
1CHOU-CHOU (18)JadwigaLESTER65,500


(1)
62,375
63,750
61,000
(1)
63,938
64,375
63,500
(1)
   
   
Bpk
2DUMA (69)ZuzannaMATERNIK (MJ.1997)61,000


(2)
62,250
57,500
67,000
(2)
61,625
58,250
65,000
(2)
   fryz / HOL / - / 1998 (20) / - / Kara / Sanders / Dukke
   - / Zuzanna Maternik
Klub Jeździecki Gołębin Stary
3CYCERON (15)AntoninaROEMER (JM.2003)57,125


(3)
61,750
59,500
64,000
(3)
59,438
57,375
61,500
(3)
   -- / POL / Wałach / 2001 (17) / - / - / Ludger / Cyna
   Sylwester Kosiński / Anna Roemer
KS Grand Horse Suchy Las

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jerzy Łukomski
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)



WYNIKI
ZT-A ZR-A Towarzyskie i Regionalne Zawody w Ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 24-25.02.2018
Wydruk: 26-02-2018 19:50:28
13 ZR/N-7DK
16:05
(25-02-2018)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 13 ZR / N-7DK / Dowolny z muzyką - Carnival Grand Prix Special Open (20x60)
(Competition No: 13 ZR / )

B - Jerzy Łukomski
C - Żaneta Sokołowska
H - Łukasz Walter

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %H %Wynik (Result)
1GO GO BORNEO (8)KlaraWOŹNICKA67,625


(1)
68,125
66,250
70,000
(1)
64,500
63,000
66,000
(1)
66,750
65,833
67,667
(1)
   
   
KJ Złoty Rubin sp zoo.
2KRAFTER (26)AgataKACZMAREK65,625
65,250
66,000
(2)
65,125
63,250
67,000
(2)
63,375
61,750
65,000
(2)
64,708
63,417
66,000
(2)
   - / - / O / - / - / -
   
KJ Michałówka

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jerzy Łukomski
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)



WYNIKI
ZT-A ZR-A Towarzyskie i Regionalne Zawody w Ujeżdżeniu

Poznań - Hipodrom Wola, 24-25.02.2018
Wydruk: 26-02-2018 19:50:29
14 ZR/C-4
16:30
(25-02-2018)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 14 ZR / C-4 / Dowolny z muzyką - Carnival Grand Prix Profi (20 x 60)
(Competition No: 14 ZR / )

B - Jerzy Łukomski
C - Żaneta Sokołowska
H - Łukasz Walter

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage)Nagroda
Prize
B %C %H %Wynik (Result)
1HAPPY DANCER (2)AlicjaHADRYŚ-NOWAK67,000
62,000
72,000
(2)
66,125
63,250
69,000
(1)
65,125
63,250
67,000
(1)
66,083
62,833
69,333
(1)
   
   
KJ Centurion
2GENGHIS KHAN (60)ZofiaCZWOJDRAK68,750


(1)
64,875
60,750
69,000
(2)
64,500
63,000
66,000
(2)
66,042
62,417
69,667
(2)
   Hann / Niem / - / 2009 (9) / - / - / Dancer / World Dream
   - / Zofia Czwojdrak
KS Idmar Krajkowo
3AL GRANDO P (16)AnnaŚLEDZIK65,875


(3)
61,000
61,000
61,000
(3)
63,375
61,750
65,000
(3)
63,417
61,833
65,000
(3)
   PKSP / POL / Klacz / 2001 (17) / - / kasztanowata / Grando / Ataria
   Witold Polowczyk / Anna Śledzik
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
4ROGER (9)KlaraWOŹNICKA60,375
55,750
65,000
(4)
59,875
57,750
62,000
(4)
57,875
53,750
62,000
(4)
59,375
55,750
63,000
(4)
   - / - / - / 2000 (18) / - / -
   
KJ Złoty Rubin sp zoo.

 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Jerzy Łukomski
 



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)