ZT-B ZR-B w skokach przez przeszkody, finał cyklu Wielko-Poniacy oraz TALENT WLKP

Poznań - Hipodrom Wola, 25-26.08.2018
Wydruk: 27-08-2018 17:33:07
5 ZR/LL
10:00
(26-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 ZR / LL / Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
(Competition No: 5 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1--8SALMIN (86)
Pełna Krew Angielska / POL / Ogier / 2012 (6) /
- / gniada / Masini / Segata
Sekuła / Fortuniak Paweł


Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005)
KJ Michałówka
064,93
1--8SARA (76)
WLKP / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / siwa / Lwówek / Sena
Begier Ryszard / Przemysław Mroczek


Wiktoria SIEJAK (J.2000)
JUKS Abakus Kaczyna
067,83
1--8DAMON (149)
DRP / GER / Wałach / 2012 (6) /
DE455670233212 / kasztanowata / Diablo Son / Norman / Penny / Diablo
Andrea Hoyer / Franciszek Kurek


Julia PIĘTA (Mł.2007)
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
060,45
1--8DAMON (149)
DRP / GER / Wałach / 2012 (6) /
DE455670233212 / kasztanowata / Diablo Son / Norman / Penny / Diablo
Andrea Hoyer / Franciszek Kurek


Julia PIĘTA (Mł.2007)
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
063,03
1--8BLANKA K (164)
WLKP / POL / Klacz / 2004 (14) /
- / gniada / Sir Nill / / Boliwia /
Franciszek Kurek / Franciszek Kurek


Alicja ŁĄCZKOWSKA (J.2001)
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
071,23
1--8BLANKA K (164)
WLKP / POL / Klacz / 2004 (14) /
- / gniada / Sir Nill / / Boliwia /
Franciszek Kurek / Franciszek Kurek


Alicja ŁĄCZKOWSKA (J.2001)
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
059,76
1--8SELLANO BOY W (11)
WLKP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL007610112308 / siwa / Chellano's Boy / Chellano Z / Saxonia / Susex
Bartosz Wroński / Gabrysia Kucharska


Gabriela KUCHARSKA (JM.2003)
Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
057,71
1--8SHUTTERFLY W (77)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
616009610121413 / gniada / Vulkan L / Vulkano / Sahara / Sanyo
Katarzyna Woźniak / Przemysław Mroczek


Wiktoria SIEJAK (J.2000)
JUKS Abakus Kaczyna
066,12
9--11INIS SL? SORCERER (148)
Kuc Conemara / IRL / Wałach / 2013 (5) /
372004100017044 / siwa / Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel / Annaghdown Singer / Smokey Finn
Anthony Quinn / Małgorzata Pięta


Natasza ROSIN (JM.2006)
JUKS Abakus Kaczyna
464,50
9--11INIS SL? SORCERER (148)
Kuc Conemara / IRL / Wałach / 2013 (5) /
372004100017044 / siwa / Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel / Annaghdown Singer / Smokey Finn
Anthony Quinn / Małgorzata Pięta


Natasza ROSIN (JM.2006)
JUKS Abakus Kaczyna
463,07
9--11SALMIN (86)
Pełna Krew Angielska / POL / Ogier / 2012 (6) /
- / gniada / Masini / Segata
Sekuła / Fortuniak Paweł


Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005)
KJ Michałówka
463,01
12SELLANO BOY W (11)
WLKP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL007610112308 / siwa / Chellano's Boy / Chellano Z / Saxonia / Susex
Bartosz Wroński / Gabrysia Kucharska


Gabriela KUCHARSKA (JM.2003)
Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
576,45
13--16SARA (76)
WLKP / POL / Klacz / 2009 (9) /
- / siwa / Lwówek / Sena
Begier Ryszard / Przemysław Mroczek


Wiktoria SIEJAK (J.2000)
JUKS Abakus Kaczyna
870,82
13--16DIAMENT (94)
Trakeńska / POL / Ogier / 2012 (6) /
POL 732 01 00742 12 / kara / Emis / Delicja
Mirosław Kulpiński / Jacek Stawicki


Marianna STAWICKA (JM.2006)
Klub Jeździecki Kapada Wiry
864,34
13--16BANDURA (78)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (12) /
- / gniada / Chef Supreme / Barda
Stadnina Koni Racot / Joanna Tupikowska


Joanna TUPIKOWSKA
Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy "Abakus"
865,58
13--16HEABISCUIT N (113)
WLKP / POL / Wałach / 2014 (4) /
616007610105214 / gniada / Lapis / Lagaro / H'Lotka / Magnet
Jacek Nowaczyk / Jacek Nowaczyk


Sandra NOWACZYK (MJ.1997)
KJ Mustang Kochowo
857,54
17DIAMENT (94)
Trakeńska / POL / Ogier / 2012 (6) /
POL 732 01 00742 12 / kara / Emis / Delicja
Mirosław Kulpiński / Jacek Stawicki


Marianna STAWICKA (JM.2006)
Klub Jeździecki Kapada Wiry
1267,23
18DISCOVERY (139)
KUC / POL / Wałach / 2012 (6) /
616013670113812 / kasztanowata / Strayer's Samson / / Dora / Vilnius
SK Jaroszówka / Iga Tokarska


Natalia SYDOW (JM.2005)
St. KJ Gronówka
1672,20

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
74 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
18
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak




ZT-B ZR-B w skokach przez przeszkody, finał cyklu Wielko-Poniacy oraz TALENT WLKP

Poznań - Hipodrom Wola, 25-26.08.2018
Wydruk: 27-08-2018 17:33:10
6 ZR/L
10:50
(26-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 6 ZR / L / Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 6 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1EMO (174)
SP / POL / Wałach / 2012 (6) /
616009610063312 / gniada / Bolshoi / Favoritas / Emocja / Le Voltaire
SK Dobrzyniewo / Julita Janusz


Mateusz KOWALCZYK
BPK - WIE
060,06
2CON CHELLA (173)
HAN / GER / Klacz / 2012 (6) /
DE431316589212 / gniada / Con Chello / Chello I / Enigma L / Escudo I
Sylke Kussner / Mateusz Kowalczyk


Mateusz KOWALCZYK
BPK - WIE
066,07
3HEABISCUIT N (113)
WLKP / POL / Wałach / 2014 (4) /
616007610105214 / gniada / Lapis / Lagaro / H'Lotka / Magnet
Jacek Nowaczyk / Jacek Nowaczyk


Sandra NOWACZYK (MJ.1997)
KJ Mustang Kochowo
454,45
4COLORADO KG (25)
SP / POL / Ogier / 2008 (10) /
616009610286608 / ciemnogniada / Concerto / Concetto / Wonder Girl / Wonderland
Kazimierz Gmys / Kazimierz Gmys


Jonasz RADOWSKI (J.2001)
BPK - WIE
455,69
5FALSTAFF L (112)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) /
POL009580187606 / ciemnogniada / Chardonnay L / Contender / Fiona L / Favory
KJ Aleksander Elizówka / BM Kobylin


Norbert SAWICKI
SJ Pro Eques
458,98
6HOKO LADY (81)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
616009670090310 / siwa / Cantanis / Cantus / Hossa / Zodiak
Daniel Wieliczko / Adam Czajkowski


Katarzyna CZAJKOWSKA (JM.2003)
Posadowskie TJ
461,81
7CARMEN (126)
SP / POL / Klacz / 2004 (14) /
POL009670002004 / ciemnogniada / Qumball / Kimball / Calisson / Konig Sobieski
Paulina Burdyka / Oliwia Werblińska


Oliwia WERBLIŃSKA (J.2001)
LKJ przy Stadninie Koni Mieczownica
462,22
8BULWAR (136)
WLKP / POL / Wałach / 2011 (7) /
616007600242711 / kasztanowata / Quito MB / Boy De La Barre II / Bonita / Campari M
Stanisław Wąsiakowski / Anna Stawińska


Amelia STAWIŃSKA (J.2002)
Posadowskie TJ
464,74
9SHUTTERFLY W (77)
SP / POL / Wałach / 2013 (5) /
616009610121413 / gniada / Vulkan L / Vulkano / Sahara / Sanyo
Katarzyna Woźniak / Przemysław Mroczek


Wiktoria SIEJAK (J.2000)
JUKS Abakus Kaczyna
465,94
10QUINTUS 67 (135)
HOL / GER / Wałach / 2003 (15) /
DE421000022103 / gniada / Quantum / Quidam De Revel / Baroness VIII / Reichsgraf
- / Amelia Stawińska


Amelia STAWIŃSKA (J.2002)
Posadowskie TJ
472,95
11LITTLE ART (153)
WESTF / GER / Wałach / 2010 (8) /
DE441411589010 / ciemnogniada / Lancer III / Landgraf I / Cuntints / Castillo
Montis Sp. z o. o. / Edyta Borkowska - Malicka


Julia MALICKA (JM.2003)
LKS Cwał Poznań
863,26
12BANDURA (78)
WLKP / POL / Klacz / 2006 (12) /
- / gniada / Chef Supreme / Barda
Stadnina Koni Racot / Joanna Tupikowska


Joanna TUPIKOWSKA
Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy "Abakus"
864,99
13NIGHT FITGHER (111)
SP / POL / Ogier / 2014 (4) /
616009610044414 / gniada / Cassilio / Cassini I / Nightingale / Linako
Roma Kosicka / Norbert Sawicki


Mieszko DĄBROWSKI
LKJ Mieczownica
872,62
14CLASSIC (145)
SP / POL / Wałach / 2012 (6) /
616009610181812 / gniada / Wiwaldi / / Cara /
Aleksandra Nowak / Mirosława Borowska


Amelia BOROWSKA (JM.2003)
KJ Pony Poznań
1664,35
15GRANADA (166)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / ciemnogniada / Colox Cup / Gafme
Polska / Radosław Krawczykowski


Daria KRAWCZYKOWSKA (JM.2003)
KJ Liliówka Stęszewko
16103,84
DISCOVERY (139)
KUC / POL / Wałach / 2012 (6) /
616013670113812 / kasztanowata / Strayer's Samson / / Dora / Vilnius
SK Jaroszówka / Iga Tokarska


Natalia SYDOW (JM.2005)
St. KJ Gronówka
REZ

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
COLORADO KG (25)
SP / POL / Ogier / 2008 (10) /
616009610286608 / ciemnogniada / Concerto / Concetto / Wonder Girl / Wonderland
Kazimierz Gmys / Kazimierz Gmys


Jonasz RADOWSKI (J.2001)
BPK - WIE
053,07
EMO (174)
SP / POL / Wałach / 2012 (6) /
616009610063312 / gniada / Bolshoi / Favoritas / Emocja / Le Voltaire
SK Dobrzyniewo / Julita Janusz


Mateusz KOWALCZYK
BPK - WIE
059,96
NIGHT FITGHER (111)
SP / POL / Ogier / 2014 (4) /
616009610044414 / gniada / Cassilio / Cassini I / Nightingale / Linako
Roma Kosicka / Norbert Sawicki


Mieszko DĄBROWSKI
LKJ Mieczownica
071,26
QUINTUS 67 (135)
HOL / GER / Wałach / 2003 (15) /
DE421000022103 / gniada / Quantum / Quidam De Revel / Baroness VIII / Reichsgraf
- / Amelia Stawińska


Amelia STAWIŃSKA (J.2002)
Posadowskie TJ
461,54
CON CHELLA (173)
HAN / GER / Klacz / 2012 (6) /
DE431316589212 / gniada / Con Chello / Chello I / Enigma L / Escudo I
Sylke Kussner / Mateusz Kowalczyk


Mateusz KOWALCZYK
BPK - WIE
468,92
LITTLE ART (153)
WESTF / GER / Wałach / 2010 (8) /
DE441411589010 / ciemnogniada / Lancer III / Landgraf I / Cuntints / Castillo
Montis Sp. z o. o. / Edyta Borkowska - Malicka


Julia MALICKA (JM.2003)
LKS Cwał Poznań
1263,44
HOKO LADY (81)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
616009670090310 / siwa / Cantanis / Cantus / Hossa / Zodiak
Daniel Wieliczko / Adam Czajkowski


Katarzyna CZAJKOWSKA (JM.2003)
Posadowskie TJ
1662,94
GRANADA (166)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
- / ciemnogniada / Colox Cup / Gafme
Polska / Radosław Krawczykowski


Daria KRAWCZYKOWSKA (JM.2003)
KJ Liliówka Stęszewko
20102,32
CLASSIC (145)
SP / POL / Wałach / 2012 (6) /
616009610181812 / gniada / Wiwaldi / / Cara /
Aleksandra Nowak / Mirosława Borowska


Amelia BOROWSKA (JM.2003)
KJ Pony Poznań
2466,24

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
74 s
Startowało koni
25
Ukończyło koni
15
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak




ZT-B ZR-B w skokach przez przeszkody, finał cyklu Wielko-Poniacy oraz TALENT WLKP

Poznań - Hipodrom Wola, 25-26.08.2018
Wydruk: 27-08-2018 17:33:14
7 ZR/KUCE 60
12:15
(26-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 7 ZR / KUCE 60 / Kuce 60 dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 FINAŁ cyklu Wielko - Poniacy (zawodnicy w wieku 9-11)
(Competition No: 7 ZR / )

przeszkody rozgrywki: 3-4-10-7-8-9

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1NOKIA (131)
OO / POL / Klacz / 1999 (19) /
POL990000001136 / gniada / Camus / Eukaliptus / Nowina / Wermut
- / Grzegorz Jachimowicz


Julia BOHDAN (Mł.2007)
KJ Liljówka
048,85022,45
2DENIS (22)
KUC / POL / Wałach / 2005 (13) /
POL013660381205 / kasztanowata / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Pamina / Vechtzicht's Never Mind
Strużyński Leszek / Łukasz Skotarczak


Nel SKOTARCZAK (Mł.2009)
KJ Podkowa Gruszczyn
045,48024,27
3FERRARI (38)
KUC / POL / Wałach / 2003 (15) /
528009041111799 / srokata / nn / nn / nn / nn
- / Michał Stanisławiak


Antoni ŚLIWIŃSKI (Mł.2008)
KJ Podkowa Gruszczyn
061,61024,81
4FIGARO (186)
Kuc Feliński / POL / Ogier / 2006 (12) /
POL013610260906 / tarantowata / Topaz / Styl / Fauna / Grey


Nell SÓWKA (Mł.2008)
KJ Podkowa Gruszczyn
061,66025,59
5CAJERO (31)
KUC / POL / Wałach / 2004 (14) /
616999611504104 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
Iwona Kierznowska / Iwona Kierznowska


Jagoda KIERZNOWSKA (Mł.2007)
KJ Sokół Damasławek
054,15026,74
6ALF (7)
KUC / POL / Ogier / 1996 (22) /
POL999640013896 / izabelowata / nn / nn / nn / nn
- / Katarzyna Stołowska


Sofi PRZYBYLSKA (Mł.2009)
KJ Podkowa Gruszczyn
054,92029,93
7ANTAR (165)
Kuc Connemara / POL / Wałach / 2011 (7) /
616013670100611 / jelena / Ares / Fort Doolin / Antalya Borderi / O'Brien Du Chasnay
Bogdan Jarząbek / Małgorzata Wysoczańska


Nina WYSOCZAŃSKA (Mł.2008)
KJ Michałówka
075,93037,11
8BATOR (16)
KUC / HUN / Wałach / 2004 (14) /
POL013611585004 / kara / Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur / Manci / Nagydorog Gabi
- / Łukasz Skotarczak


Nel SKOTARCZAK (Mł.2009)
KJ Podkowa Gruszczyn
053,13
8FERRARI (38)
KUC / POL / Wałach / 2003 (15) /
528009041111799 / srokata / nn / nn / nn / nn
- / Michał Stanisławiak


Antoni ŚLIWIŃSKI (Mł.2008)
KJ Podkowa Gruszczyn
054,38
8BATOR (16)
KUC / HUN / Wałach / 2004 (14) /
POL013611585004 / kara / Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur / Manci / Nagydorog Gabi
- / Łukasz Skotarczak


Nel SKOTARCZAK (Mł.2009)
KJ Podkowa Gruszczyn
052,60
8CAJERO (31)
KUC / POL / Wałach / 2004 (14) /
616999611504104 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
Iwona Kierznowska / Iwona Kierznowska


Jagoda KIERZNOWSKA (Mł.2007)
KJ Sokół Damasławek
048,83
8S-PIORUN (185)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2009 (9) /
616013670129009 / siwa / nn/nn / Sarnau Rainstorm/
Jorg Berning / Iveco Truck Partner


Nell SÓWKA (Mł.2008)
KJ Podkowa Gruszczyn
063,88
8ROYAL (120)
KUC / POL / Wałach / 1998 (20) /
POL999690102898 / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Jarosław Kóska


Jolanta KÓSKA (Mł.2008)
KJ Agro-Handel Śrem
054,75
8S-PIORUN (185)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2009 (9) /
616013670129009 / siwa / nn/nn / Sarnau Rainstorm/
Jorg Berning / Iveco Truck Partner


Nell SÓWKA (Mł.2008)
KJ Podkowa Gruszczyn
061,00
8NOKIA (131)
OO / POL / Klacz / 1999 (19) /
POL990000001136 / gniada / Camus / Eukaliptus / Nowina / Wermut
- / Grzegorz Jachimowicz


Julia BOHDAN (Mł.2007)
KJ Liljówka
044,16
8FIDŻI (143)
KUC / POL / Klacz / 2013 (5) /
616013610193213 / tarantowata / Nepumuk / Nerath / Frytka / Amoretto
Rafał Ślozowski / Karolina Perek


Judyta PEREK (Mł.2007)
Posadowskie TJ
050,93
8DENIS (22)
KUC / POL / Wałach / 2005 (13) /
POL013660381205 / kasztanowata / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Pamina / Vechtzicht's Never Mind
Strużyński Leszek / Łukasz Skotarczak


Nel SKOTARCZAK (Mł.2009)
KJ Podkowa Gruszczyn
040,02
18ROYAL (120)
KUC / POL / Wałach / 1998 (20) /
POL999690102898 / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Jarosław Kóska


Jolanta KÓSKA (Mł.2008)
KJ Agro-Handel Śrem
455,41
18FIDŻI (143)
KUC / POL / Klacz / 2013 (5) /
616013610193213 / tarantowata / Nepumuk / Nerath / Frytka / Amoretto
Rafał Ślozowski / Karolina Perek


Judyta PEREK (Mł.2007)
Posadowskie TJ
460,08
18SZOGUN (39)
KUC / POL / Wałach / 2004 (14) /
POL013640020904 / siwa / Angelo / Amstelhoeves Anton / Szampanka / Farah-Kaju
- / Alicja Hendrys


Antoni ŚLIWIŃSKI (Mł.2008)
KJ Podkowa Gruszczyn
457,70

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
60/60
Liczba przeszkód(Obstacles)
10/6
Liczba skoków(Jumps)
10/6
Dystans (m)
400/200
Tempo (m/min)
300/300
Norma czasu(Time allowed)
80/40 s
Startowało koni
20
Ukończyło koni
20
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak




ZT-B ZR-B w skokach przez przeszkody, finał cyklu Wielko-Poniacy oraz TALENT WLKP

Poznań - Hipodrom Wola, 25-26.08.2018
Wydruk: 27-08-2018 17:33:17
8 ZR/KUCE 80
13:45
(26-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 8 ZR / KUCE 80 / Kuce 80 dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 FINAŁ cyklu Wielko – Poniacy (zawodnicy w wieku 12-16)
(Competition No: 8 ZR / )

przeszkody rozgrywki: 3-4-10-7-8-9

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRozgrywkaNagroda
Prize
PunktyCzas
1JACOB (37)
KUC / POL / Wałach / 2008 (10) /
616999610318008 / kara / nn / nn / nn / nn
- / Katarzyna Stołowska


Marta KONARSKA (JM.2006)
KJ Podkowa Gruszczyn
061,24028,62
2MARIT (95)
Kuc Walijski / NED / Klacz / 2007 (11) /
5280170700777 / kasztanowata / Anmiklage's Sandor / Casperhof's Freddy / Gruthuis Daphne / Den Bramel's Baye
J. Schuurman / Barbara Zmierczak-Stawicka


Julia PIĘTA (JM.2004)
Klub Jeździecki Kapada Wiry
066,47028,72
3ORLIT (132)
KUC / POL / Wałach / 2001 (17) /
POL013611101201 / bułana / Split / Cynik / Orda / Halny
Monika Warych / Grzegorz Jachimowicz


Natalia SOBECKA (JM.2003)
KJ Liljówka
051,76029,59
4TAZINA (144)
KUC / POL / Klacz / 2008 (10) /
616013680114308 / siwa / Ludger / / Tajga / nn
Sylwester Kosiński / Karolina Perek


Julia PEREK (J.2002)
Posadowskie TJ
059,13429,84
5ANTONY HOPKINS (36)
DRP / POL / Wałach / 2000 (18) /
DE435350274200 / ciemnogniada / Apslau / Kaiseradler / Candy / Heros
- / Marta Stołowska-Lubońska


Amelia KLOTA (JM.2004)
KJ Podkowa Gruszczyn
067,90
5GRAN CHACO (9)
KUC / POL / Ogier / 2008 (10) /
POL013610240908 / bułana / Duero PP / Der Feine Lord / Grecja / Split
Jerzy Łukomski / Joanna Liszkowska


Zuzanna LISZKOWSKA (JM.2004)
KJ Podkowa Gruszczyn
054,79
5FILEMON (44)
KUC / POL / Wałach / 2005 (13) /
POL013610073405 / tarantowata / Taternik / Orkisz / Fraszka / Grant
Andrzej Kuświk / Maciej Hofman


Amelia HOFMAN (JM.2006)
KJ Olmet Ostsped Ostrów Wlkp.
062,05
5BRAVE HEART 8 (17)
DRP / POL / Wałach / 2008 (10) /
DE422220042208 / ciemnogniada / Benneton Boy / Benetton S / Rosa Fee / Mac Geyver N
- / Monika Herzog i Tomasz Szeszuła


Zuzanna SZESZUŁA (JM.2006)
KJ Podkowa Gruszczyn
053,03
5SAFARI SUNDANCE (8)
KUC / NED / Klacz / 2005 (13) /
52800300029066 / kara / nn / nn / nn / nn
H. DE Lange / Krzysztof Konarski


Marta KONARSKA (JM.2006)
KJ Podkowa Gruszczyn
054,11
10ANTONY HOPKINS (36)
DRP / POL / Wałach / 2000 (18) /
DE435350274200 / ciemnogniada / Apslau / Kaiseradler / Candy / Heros
- / Marta Stołowska-Lubońska


Amelia KLOTA (JM.2004)
KJ Podkowa Gruszczyn
467,87
10GRAN CHACO (9)
KUC / POL / Ogier / 2008 (10) /
POL013610240908 / bułana / Duero PP / Der Feine Lord / Grecja / Split
Jerzy Łukomski / Joanna Liszkowska


Zuzanna LISZKOWSKA (JM.2004)
KJ Podkowa Gruszczyn
453,28
10FILEMON (44)
KUC / POL / Wałach / 2005 (13) /
POL013610073405 / tarantowata / Taternik / Orkisz / Fraszka / Grant
Andrzej Kuświk / Maciej Hofman


Amelia HOFMAN (JM.2006)
KJ Olmet Ostsped Ostrów Wlkp.
460,54
10ZEFIRA (66)
KUC / POL / Klacz / 2005 (13) /
POL013610023105 / gniada / Ricky / nn / Zuzia / nn
Andrzej Cichosz / Robert Matoszko


Klaudia MATOSZKO (JM.2004)
KJ Agro-Handel Śrem
454,90
10ZEFIRA (66)
KUC / POL / Klacz / 2005 (13) /
POL013610023105 / gniada / Ricky / nn / Zuzia / nn
Andrzej Cichosz / Robert Matoszko


Klaudia MATOSZKO (JM.2004)
KJ Agro-Handel Śrem
450,30
10ORLIT (132)
KUC / POL / Wałach / 2001 (17) /
POL013611101201 / bułana / Split / Cynik / Orda / Halny
Monika Warych / Grzegorz Jachimowicz


Natalia SOBECKA (JM.2003)
KJ Liljówka
452,42
10BRAVE HEART 8 (17)
DRP / POL / Wałach / 2008 (10) /
DE422220042208 / ciemnogniada / Benneton Boy / Benetton S / Rosa Fee / Mac Geyver N
- / Monika Herzog i Tomasz Szeszuła


Zuzanna SZESZUŁA (JM.2006)
KJ Podkowa Gruszczyn
451,89
17BRANDON (10)
KUC / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / kasztanowata / nn / nn
- / -


Oliwia CHLASTA (JM.2004)
klub jeździecki Kapada Wiry
858,84
17BRANDON (10)
KUC / POL / Wałach / 2006 (12) /
- / kasztanowata / nn / nn
- / -


Oliwia CHLASTA (JM.2004)
klub jeździecki Kapada Wiry
858,05
19SAFARI SUNDANCE (8)
KUC / NED / Klacz / 2005 (13) /
52800300029066 / kara / nn / nn / nn / nn
H. DE Lange / Krzysztof Konarski


Marta KONARSKA (JM.2006)
KJ Podkowa Gruszczyn
1585,05
SPENCER (18)
KUC / POL / Wałach / 2003 (15) /
DE498570025703 / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Stefan Stołowski


Nikola URBAŃSKA (J.2002)
KJ Podkowa Gruszczyn
elim
SPENCER (18)
KUC / POL / Wałach / 2003 (15) /
DE498570025703 / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Stefan Stołowski


Nikola URBAŃSKA (J.2002)
KJ Podkowa Gruszczyn
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80/80
Liczba przeszkód(Obstacles)
10/6
Liczba skoków(Jumps)
11/6
Dystans (m)
400/200
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu(Time allowed)
74/37 s
Startowało koni
21
Ukończyło koni
19
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak




ZT-B ZR-B w skokach przez przeszkody, finał cyklu Wielko-Poniacy oraz TALENT WLKP

Poznań - Hipodrom Wola, 25-26.08.2018
Wydruk: 27-08-2018 17:33:21
9 ZR/P1/N1
15:15
(26-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 9 ZR / P1/N1 / Finał cyklu TALENT WIELKOPOLSKI - z oceną stylu jeźdźca
(Competition No: 9 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasWynik końcowyNagroda
Prize
StylKarne
1FABIA (103)
MECKL / GER / Klacz / 2009 (9) /
DE427270656109 / gniada / Fabrico / Unkensee / Wellenkind / Wellenreiter
Christiane Kappenberg / Zofia Budzyńska


Zofia BUDZYŃSKA (J.2002)
St. KJ Gronówka
08,765,718,7
2TEKILA-K (128)
SP / POL / Klacz / 2012 (6) /
616009610027612 / gniada / Con Calma / Calato / Traviata / Louis
Marek Kubacki / Marek Biskup


Julia BISKUP (JM.2003)
KJ Liljówka Stęszewko
08,063,018,0
3BOLTER (101)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) /
616009610026511 / kasztanowata / Vandamme / Guidam / Brenda / Professional
Janusz Grzewiński / Radosław Gebler


Aleksandra GEBLER (J.2002)
KJ Sokół Damasławek
07,667,317,6
4CARMINA (92)
SP / POL / Klacz / 2011 (7) /
616009610139311 / ciemnogniada / Vandamme / Quidam / Caravella / Aravel II
Roman Barlik / Roman Barlik


Mich?le VAN DEN KROONENBERG (J.2000)
KJ Sokół Damasławek
07,567,197,5
4FINISZ (88)
KUC / POL / Ogier / 2010 (8) /
616013520054110 / siwa / Falk / Ilsselvliedt's Fabian / Ksantia / nn
Piotr Ciecholewski / Agata Kamińska


Agata KAMIŃSKA (JM.2004)
KJ Ranczo Kołata
0,58,065,517,5
6NEKTON PLUS (14)
REN / POL / Wałach / 2005 (13) /
DE443438505005 / gniada / Now Or Never M / Voltaire / Amona / Aristo
- / Rafał Wojtaszek


Vesna WOJTASZEK (JM.2004)
KJ Podkowa Gruszczyn
07,059,067,0
7LORGO (130)
SP / POL / Wałach / 1995 (23) /
POL009670002995 / ciemnogniada / Louis / Landgraf I / Barba / Cynik
x / Dorota Stabiszewska


Ida POZARZYCKA (JM.2003)
KJ Liljówka Stęszewko
17,567,496,5
8BULWAR (136)
WLKP / POL / Wałach / 2011 (7) /
616007600242711 / kasztanowata / Quito MB / Boy De La Barre II / Bonita / Campari M
Stanisław Wąsiakowski / Anna Stawińska


Amelia STAWIŃSKA (J.2002)
Posadowskie TJ
1,57,363,205,8
9FALCON (129)
SP / POL / Wałach / 2005 (13) /
POL009590013105 / gniada / Concorde / Cor De La Bryere / Bella - Canta R / Darco
Andrzej Kubik / Tomasz Palacz


Oliwia PALACZ (JM.2004)
KJ Liljówka Stęszewko
1,87,088,035,2
9NORMAN (137)
SP / POL / Wałach / 2008 (10) /
POL009640086308 / gniada / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Niagara / Punkt
Wacław Jendzio / Dariusz Gonowski


Barbara GRONOWSKA (MJ.1998)
St. KJ Gronówka
27,261,355,2
11JOGI GOZDAWA (15)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) /
POL009670056106 / ciemnogniada / Qumball / Kimball / Jamajka / Jankes
Katarzyna Kinstler- Korban / Elżbieta Jendryke


Michalina JENDRYKE (JM.2004)
KJ Podkowa Gruszczyn
26,564,314,5
CAROLINA 42 (138)
HOL / POL / Klacz / 2010 (8) /
DE421000203510 / kasztanowata / Carolino / Caretino / T-Quidam / Quidam De Revel
Detlef Hennings / Katarzyna Nowakowska


Zuzanna NOWAKOWSKA (J.2002)
St. KJ Gronówka
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
115/125
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
500
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
86 s
Startowało koni
12
Ukończyło koni
11
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak




ZT-B ZR-B w skokach przez przeszkody, finał cyklu Wielko-Poniacy oraz TALENT WLKP

Poznań - Hipodrom Wola, 25-26.08.2018
Wydruk: 27-08-2018 17:33:23
10 ZR/P
16:30
(26-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 10 ZR / P / Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 10 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1EURYDYKA (29)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
616009680091210 / ciemnogniada / Contendor / Contendro / Egida / Eskudo
Aleksandra Klamecka / Julia Brand


Julia BRAND
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
052,21
2MARIHUANA (97)
SP / POL / Klacz / 2006 (12) /
POL009520120206 / gniada / Grand Amour / Grannus / Markiza / Rubin
Waldemar Skonieczny / Joanna Kopania


Joanna KOPANIA
KJ Rancho Poznań
055,93
3FIDELIO (54)
HAN / GER / Wałach / 2010 (8) /
DE431314204810 / kasztanowata / For Edition / Forsyth / Zerena / Zeus
Georg Gerken jun. / Jana Beck


Maja KANIEWSKA (MJ.1998)
KJ Gołębin Stary
057,12
4LOANA HAB (55)
BAW / GER / Klacz / 2011 (7) /
DE481810112111 / ciemnogniada / Olympic Fire / Odermus R / Lilli Marien II / Lord Inci Pit
Anne Tilp / Anne Tilp


Renata TRYNKA (JM.2003)
KJ Gołębin Stary
057,27
5IELVE (146)
KWPN / POL / Klacz / 2013 (5) /
528003201308014 / kasztanowata / Quidaro / Quidam de Revel / Eulve / Carambole / Cassini I
Antoni Dahlke / Antoni Dahlke


Agata DAHLKE
KJ Sokół Damasławek
060,09
6ORLANDO B (73)
SP / POL / Ogier / 2011 (7) /
616009610245311 / kasztanowata / Jaguar Mail / Hand in Glove / Orane Du Libaire / Quatoubet Du Rouet
Łukasz Brzóska / Barbara Brzóska


Łukasz BRZÓSKA
KJ Abrasives Group Jakubowo
450,19
7PLEJADA (115)
WLKP / POL / Klacz / 2008 (10) /
616007610262808 / siwa / Mistar / Mazzel / Pasja / Inblanco
Marcin Grzeszczyk / Wiesław Laskowski


Filip LASKOWSKI
LKJ Abaria Iwno
450,78
8GENTILA (21)
SP / POL / Klacz / 2011 (7) /
61600961238111 / ciemnogniada / Alvarez 17 / Alexis Z / Gracja / Da Lisco
- / Andrzej Bomba


Alina CELMEROWSKA
KJ Michałówka
458,85
9T.GOLD QUIDAME Z (188)
Z / POL / Klacz / 2013 (5) /
616007610189809 / gniada / Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II / Gold Quidame L / Quidam's Rubin


Zuzanna ZMUDA
LKS Cwał Poznań
465,21
10CLARUS (47)
HOL / GER / Ogier / 2005 (13) /
DE421000408205 / gniada / Contender / Calypso II / E - Larissa / Landgraf I
Schmidt Werner / Tadeusz Pełeszuk


Tadeusz PEŁESZUK
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
854,65
11FALSTAFF L (112)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) /
POL009580187606 / ciemnogniada / Chardonnay L / Contender / Fiona L / Favory
KJ Aleksander Elizówka / BM Kobylin


Norbert SAWICKI
SJ Pro Eques
856,44
12NINA ZAREWITSCH (56)
HOL / GER / Klacz / 2011 (7) /
DE421000114511 / gniada / Nekton / Nimmerdor / Ostara / Zarewitsch
Feldhaus Henrike / Joanna Lehmann


Renata TRYNKA (JM.2003)
KJ Gołębin Stary
856,83
13CASARO (53)
OLD / GER / Wałach / 2009 (9) /
DE433330946909 / ciemnogniada / Conteur / Contender / Loreley / Loran
Jochen Huntenburg / Beata Kaniewska


Maja KANIEWSKA (MJ.1998)
KJ Gołębin Stary
858,05
14ANBAJ DU ROUET (96)
SP / POL / Wałach / 2007 (11) /
POL009610016307 / gniada / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Andora / Aloube Z
Michał Rynowiecki / Joanna Kopania


Joanna KOPANIA
KJ Rancho Poznań
1282,44
15LORETTA B (72)
SP / POL / Klacz / 2013 (5) /
616009610175013 / kasztanowata / Otello / Winner / Laurin du Libaire / Diamnt de
Łukasz Brzóska / Henryk Brzóska


Łukasz BRZÓSKA
KJ Abrasives Group Jakubowo
1665,47
16AKADEMIA (114)
WLKP / POL / Wałach / 2006 (12) /
POL007610120406 / kara / Skaner-A / Saturn / Alina / Libellus
Marian Zmyślony / Sylwia Kamińska


Julia MOSZCZYŃSKA (J.2002)
KJ Ranczo Kołata
2186,98
CARMEN (126)
SP / POL / Klacz / 2004 (14) /
POL009670002004 / ciemnogniada / Qumball / Kimball / Calisson / Konig Sobieski
Paulina Burdyka / Oliwia Werblińska


Oliwia WERBLIŃSKA (J.2001)
LKJ przy Stadninie Koni Mieczownica
elim
CZINGIS CHAN (89)
WLKP / POL / Wałach / 2007 (11) /
POL007610239307 / gniada / Hufiec / Pick Wick / Czuła / Kurant
Katarzyna Olejnik / Sylwia Kamińska


Agata KAMIŃSKA (JM.2004)
KJ Ranczo Kołata
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
110
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
69 s
Startowało koni
18
Ukończyło koni
16
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak




ZT-B ZR-B w skokach przez przeszkody, finał cyklu Wielko-Poniacy oraz TALENT WLKP

Poznań - Hipodrom Wola, 25-26.08.2018
Wydruk: 27-08-2018 17:33:27
11 ZR/N
17:30
(26-08-2018)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 11 ZR / N / Zwykły art. 238.2.1
(Competition No: 11 ZR / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1LORETTA B (72)
SP / POL / Klacz / 2013 (5) /
616009610175013 / kasztanowata / Otello / Winner / Laurin du Libaire / Diamnt de
Łukasz Brzóska / Henryk Brzóska


Łukasz BRZÓSKA
KJ Abrasives Group Jakubowo
057,97
2EULVE (147)
KWPN / NED / Klacz / 2009 (9) /
528003200914366 / ciemnogniada / Carambole / Cassini I / Ulive / Karandasj
Antoni Dahlke / Antoni Dahlke


Agata DAHLKE
KJ Sokół Damasławek
059,36
3CLARUS (47)
HOL / GER / Ogier / 2005 (13) /
DE421000408205 / gniada / Contender / Calypso II / E - Larissa / Landgraf I
Schmidt Werner / Tadeusz Pełeszuk


Tadeusz PEŁESZUK
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
059,48
4BOLTER (101)
SP / POL / Wałach / 2011 (7) /
616009610026511 / kasztanowata / Vandamme / Guidam / Brenda / Professional
Janusz Grzewiński / Radosław Gebler


Aleksandra GEBLER (J.2002)
KJ Sokół Damasławek
459,64
5EURYDYKA (29)
SP / POL / Klacz / 2010 (8) /
616009680091210 / ciemnogniada / Contendor / Contendro / Egida / Eskudo
Aleksandra Klamecka / Julia Brand


Julia BRAND
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
462,28
6NINA ZAREWITSCH (56)
HOL / GER / Klacz / 2011 (7) /
DE421000114511 / gniada / Nekton / Nimmerdor / Ostara / Zarewitsch
Feldhaus Henrike / Joanna Lehmann


Renata TRYNKA (JM.2003)
KJ Gołębin Stary
462,79
7FIDELIO (54)
HAN / GER / Wałach / 2010 (8) /
DE431314204810 / kasztanowata / For Edition / Forsyth / Zerena / Zeus
Georg Gerken jun. / Jana Beck


Maja KANIEWSKA (MJ.1998)
KJ Gołębin Stary
463,80
8MARIHUANA (97)
SP / POL / Klacz / 2006 (12) /
POL009520120206 / gniada / Grand Amour / Grannus / Markiza / Rubin
Waldemar Skonieczny / Joanna Kopania


Joanna KOPANIA
KJ Rancho Poznań
467,83
9ELENZA (116)
KWPN / NED / Klacz / 2009 (9) /
528003200903598 / gniada / Vleut / Quick Star / Selenza / No Ski


Filip LASKOWSKI
LKJ Abaria Iwno
851,88
10ORLANDO B (73)
SP / POL / Ogier / 2011 (7) /
616009610245311 / kasztanowata / Jaguar Mail / Hand in Glove / Orane Du Libaire / Quatoubet Du Rouet
Łukasz Brzóska / Barbara Brzóska


Łukasz BRZÓSKA
KJ Abrasives Group Jakubowo
857,53
11IELVE (146)
KWPN / POL / Klacz / 2013 (5) /
528003201308014 / kasztanowata / Quidaro / Quidam de Revel / Eulve / Carambole / Cassini I
Antoni Dahlke / Antoni Dahlke


Agata DAHLKE
KJ Sokół Damasławek
863,22
12CASARO (53)
OLD / GER / Wałach / 2009 (9) /
DE433330946909 / ciemnogniada / Conteur / Contender / Loreley / Loran
Jochen Huntenburg / Beata Kaniewska


Maja KANIEWSKA (MJ.1998)
KJ Gołębin Stary
866,37
13LOANA HAB (55)
BAW / GER / Klacz / 2011 (7) /
DE481810112111 / ciemnogniada / Olympic Fire / Odermus R / Lilli Marien II / Lord Inci Pit
Anne Tilp / Anne Tilp


Renata TRYNKA (JM.2003)
KJ Gołębin Stary
866,44
AKADEMIA (114)
WLKP / POL / Wałach / 2006 (12) /
POL007610120406 / kara / Skaner-A / Saturn / Alina / Libellus
Marian Zmyślony / Sylwia Kamińska


Julia MOSZCZYŃSKA (J.2002)
KJ Ranczo Kołata
ELIM
GENTILA (21)
SP / POL / Klacz / 2011 (7) /
61600961238111 / ciemnogniada / Alvarez 17 / Alexis Z / Gracja / Da Lisco
- / Andrzej Bomba


Alina CELMEROWSKA
KJ Michałówka
REZ
CZINGIS CHAN (89)
WLKP / POL / Wałach / 2007 (11) /
POL007610239307 / gniada / Hufiec / Pick Wick / Czuła / Kurant
Katarzyna Olejnik / Sylwia Kamińska


Agata KAMIŃSKA (JM.2004)
KJ Ranczo Kołata
REZ
ANBAJ DU ROUET (96)
SP / POL / Wałach / 2007 (11) /
POL009610016307 / gniada / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Andora / Aloube Z
Michał Rynowiecki / Joanna Kopania


Joanna KOPANIA
KJ Rancho Poznań
REZ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
120
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
69 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
13
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
 Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak