VIII Edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - I etap

SO Gniezno, 28 kwietnia 2019
Wydruk: 02-05-2019 08:16:46
1/Debiuty
10:00
(28-04-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / Debiuty / Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (dla początkujących)
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1SHREK (83)
- / - / - / 2007 (12) /

- / Jan Jach


Michalina JACH (Mł.2010)
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
054,03
1NUTELKA (1)




Ewelina STANISZEWSKA
BKP
065,93
1MERIDA (63)
KUC / POL / Klacz / 2009 (10) /
- / inna / nn / nn
nn / Aleksandra Orczyk


Zofia ORCZYK (JM.2007)
bpk
053,99
1NUTELKA (1)




Ewelina STANISZEWSKA
BKP
062,84
1FIONA (84)
KUC / POL / Klacz / 2005 (14) /
- / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Michalina JACH (Mł.2010)
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
062,40

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
40
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
330
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
66 s
Startowało koni
5
Ukończyło koni
5
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VIII Edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - I etap

SO Gniezno, 28 kwietnia 2019
Wydruk: 02-05-2019 08:16:48
2/Kuce 60

(28-04-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / Kuce 60 / Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 60cm)
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TARA (38)
KUC / POL / Klacz / 2008 (11) /
013610208108 / gniada / nn / nn / nn / nn
- / Tomasz Szymczyk


Oliwia SZYMCZYK (JM.2007)
Ostrowo Młyn
049,17
2PASJONATA (25)
KUC / POL / Klacz / 2010 (9) /
616013520039110 / gniada / Sanwan / Navajo / Prima W / Euron
Rajmund Łączny / Elżbieta Lasecka


Wiktoria LASECKA (JM.2006)
KJ Wiecanowo
051,32
3FIONA (84)
KUC / POL / Klacz / 2005 (14) /
- / siwa / nn / nn / nn / nn
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Michalina JACH (Mł.2010)
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
064,93
4MERIDA (63)
KUC / POL / Klacz / 2009 (10) /
- / inna / nn / nn
nn / Aleksandra Orczyk


Zofia ORCZYK (JM.2007)
bpk
457,70
5SHREK (83)
- / - / - / 2007 (12) /

- / Jan Jach


Michalina JACH (Mł.2010)
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
461,98
6SAMBA (61)
Niemiecki Kuc Wierzchowy / POL / Klacz / 2003 (16) /
DE422.220086003 / gniada / Monsun N / Sunna
Pries Karl Heinrich / Daria Bielecka


Maria PEŁCZYŃSKA (JM.2004)
UKS Jantar Gniezno
862,98
NELSON (44)
KUC / POL / Wałach / 2015 (4) /
brak / gniada / NN / NN
Rajmund Łączny / Maria Pietrzak


Weronika PIETRZAK (Mł.2010)
Klub Jeździecki Wiecanowo
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
SAMBA (61)
Niemiecki Kuc Wierzchowy / POL / Klacz / 2003 (16) /
DE422.220086003 / gniada / Monsun N / Sunna
Pries Karl Heinrich / Daria Bielecka


Maria PEŁCZYŃSKA (JM.2004)
UKS Jantar Gniezno
046,97

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
60
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
330
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
66 s
Startowało koni
8
Ukończyło koni
6
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VIII Edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - I etap

SO Gniezno, 28 kwietnia 2019
Wydruk: 02-05-2019 08:16:51
3/Mini LL

(28-04-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / Mini LL / Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 60cm)
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TARA (38)
KUC / POL / Klacz / 2008 (11) /
013610208108 / gniada / nn / nn / nn / nn
- / Tomasz Szymczyk


Oliwia SZYMCZYK (JM.2007)
Ostrowo Młyn
045,01
1LINDA (2)




Joanna NOWICKA (J.2002)
Stajnia Maskawa
052,71
1TURYN (3)
PKSP / POL / Wałach / 1998 (21) /
- / ciemnogniada / Kwartet / Tulonka
SK Mieczownica / Iwona Krzyżan


Klaudia KWIATKOWSKA
JUKS Kłusak Gniezno
055,43
1DELAYLA LOXGRAFF (16)
SP / POL / Klacz / 2011 (8) /
616009670098111 / ciemnogniada / Lucky Lord Loxgraff II / Domena
Anna Worotniak / Aleksandra Grzywacz


Aleksandra GRZYWACZ (MJ.2000)
Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
063,62
1DELAYLA LOXGRAFF (16)
SP / POL / Klacz / 2011 (8) /
616009670098111 / ciemnogniada / Lucky Lord Loxgraff II / Domena
Anna Worotniak / Aleksandra Grzywacz


Aleksandra GRZYWACZ (MJ.2000)
Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
058,81
1ERR-CHARGER (18)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616009610116213 / gniada / Cantero / Cambridge / Errisima / Turbud Tempo
Adrianna Marciniak / Adrianna Marciniak


Zuzanna SKOWROŃSKA
KJ Lotus Poznań
048,89
1KRUPIER (46)
WLKP / POL / Wałach / 2008 (11) /
- / gniada / Levantino L / / Kaoma /
Witalis Ptaszek / Martyna i Michał Popkowscy


Agnieszka BELTER
Delta Biedrusko
056,20
1KRUPIER (46)
WLKP / POL / Wałach / 2008 (11) /
- / gniada / Levantino L / / Kaoma /
Witalis Ptaszek / Martyna i Michał Popkowscy


Agnieszka BELTER
Delta Biedrusko
055,29
1SWING (50)
SP / POL / Wałach / 2012 (7) /
- / gniada / Fokus / / Siena / Placido / Animo
Marcin Nowak / Katarzyna Wojciechowicz


Katarzyna WOJCIECHOWICZ
Delta Biedrusko
061,33
1ALPINA (62)
Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2003 (16) /
POL009670123903 / kara / Aster / Austria
Gnyrek Karol / Daria Bielecka


Monika TROJANOWSKA (JM.2004)
UKS Jantar Gniezno
056,55
1OPTYMISTKA (76)
KUC / POL / Klacz / 2005 (14) /
brak / siwa / Cisoń / Osumi
Lilianna Gajdzińska / Izabela Duda


Jagoda SZREYMANN
OJ Kalina
058,02
1LIROY (80)
KUC / POL / Wałach / 2014 (5) /
Pol / kasztanowata / Xx / Xx
Xx / Xx


Natalia KOWALEWSKA (J.2003)
Brak
057,81
13SAMBA (61)
Niemiecki Kuc Wierzchowy / POL / Klacz / 2003 (16) /
DE422.220086003 / gniada / Monsun N / Sunna
Pries Karl Heinrich / Daria Bielecka


Maria PEŁCZYŃSKA (JM.2004)
UKS Jantar Gniezno
448,88
13NELSON (44)
KUC / POL / Wałach / 2015 (4) /
brak / gniada / NN / NN
Rajmund Łączny / Maria Pietrzak


Weronika PIETRZAK (Mł.2010)
Klub Jeździecki Wiecanowo
465,87
13HORACY (48)
WLKP / POL / Wałach / 2014 (5) /
- / kasztanowata / Vandamme / Hoża
Drzewce / Agnieszka Kamińska Wawrzyniak


Monika KANTORSKA (MJ.2000)
LKS Cwał Poznań
460,85
13ERRISIMA (12)
SP / POL / Klacz / 2002 (17) /
POL009540109002 / gniada / Turbud Tempo / Palestro VD Beginjaker / Elegantka / Edreon
Tomasz Marczak / Adrianna Marciniak


Karolina TOMCZAK
KJ Lotus Poznań
453,26
13BACARDI (68)
SP / POL / Klacz / 2015 (4) /
brak / siwa / Czumak / Barodia
Kazimierz Kosakowski / Andrzej Kosakowski


Andrzej KOSAKOWSKI
KJ Raduszyn
460,26
13LIROY (80)
KUC / POL / Wałach / 2014 (5) /
Pol / kasztanowata / Xx / Xx
Xx / Xx


Natalia KOWALEWSKA (J.2003)
Brak
458,27
19ESTER (43)
WLKP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616007591087713 / gniada / Le Duc / / Etna /
Waldemar Kubicki / Anna Gałka


Anna GAŁKA
bpk
776,31
20HORACY (48)
WLKP / POL / Wałach / 2014 (5) /
- / kasztanowata / Vandamme / Hoża
Drzewce / Agnieszka Kamińska Wawrzyniak


Monika KANTORSKA (MJ.2000)
LKS Cwał Poznań
880,76
20BEZA (49)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
- / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
- / Alicja Jakubowska


Antonina WARZYWODA (J.2003)
bpk
879,75
22HILWAUKEE (21)
Holsztyn / POL / Wałach / 2009 (10) /
- / gniada / H-Ekwador / Scarlett XVII
Dawid Dorociak / Dawid Dorociak


Damaris DOROCIAK (J.2003)
Bez Przynależności Klubowej
1575,61
22KADET (66)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
- / kasztanowata / Ever For Pleasure / / Kariera /
Kazimierz Kosakowski / Kazimierz Kosakowski


Andrzej KOSAKOWSKI
KJ Raduszyn
1576,50
KORSARZ (77)
WLKP / POL / Wałach / 2009 (10) /
brak / gniada / . / .
. / Izabela Duda


Wiktoria SIEJA
OJ Kalina
elim
KORSARZ (77)
WLKP / POL / Wałach / 2009 (10) /
brak / gniada / . / .
. / Izabela Duda


Wiktoria SIEJA
OJ Kalina
elim

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
60
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
330
Tempo (m/min)
300
Norma czasu(Time allowed)
66 s
Startowało koni
25
Ukończyło koni
23
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VIII Edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - I etap

SO Gniezno, 28 kwietnia 2019
Wydruk: 02-05-2019 08:16:55
4/LL

(28-04-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / LL / Z trafieniem w normę czasu
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasRóżnicaNagroda
Prize
do normy
1RUDE SUNSHINE (34)
OLD / POL / Klacz / 2005 (14) /
DE433330470605 / skarogniada / Romanov Blue Hors / Rohdiamant / Fontania / Sevillano


Maksymilian MATEJA (J.2003)
bpk
069,14+0,14
2BABILON (67)
SP / POL / Wałach / 2001 (18) /
POL009611165901 / kasztanowata / Dragon / Davidoff / Bylina / Burgos
Kazimierz Kosakowski / Roman Przymusiński


Andrzej KOSAKOWSKI
KJ Raduszyn
069,38+0,38
3HORACY (48)
WLKP / POL / Wałach / 2014 (5) /
- / kasztanowata / Vandamme / Hoża
Drzewce / Agnieszka Kamińska Wawrzyniak


Monika KANTORSKA (MJ.2000)
LKS Cwał Poznań
069,53+0,53
4SZRON KM (15)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616009530055913 / gniada / Marino / / Serbia /
Krzysztof Myszka / Adrianna Marciniak


Filip KAPAŁA
KS Jumping Events Poznań
069,58+0,58
5DONOVAN (14)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2014 (5) /
616007610160913 / gniada / Vandamme / Doba
Ograbek Krystian / Ograbek Krystian


Adrianna SIUDA (Mł.2019)
Harmony Club Owińska
068,29-0,71
6KRUPIER (46)
WLKP / POL / Wałach / 2008 (11) /
- / gniada / Levantino L / / Kaoma /
Witalis Ptaszek / Martyna i Michał Popkowscy


Agnieszka BELTER
Delta Biedrusko
069,86+0,86
7BEZA (49)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
- / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
- / Alicja Jakubowska


Antonina WARZYWODA (J.2003)
bpk
069,99+0,99
8--9ALPINA (62)
Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2003 (16) /
POL009670123903 / kara / Aster / Austria
Gnyrek Karol / Daria Bielecka


Monika TROJANOWSKA (JM.2004)
UKS Jantar Gniezno
070,22+1,22
8--9HELVETIA MK (33)
SP / POL / Klacz / 2013 (6) /
616009600246913 / siwa / Rasch / Ramirado / Huanita / Good Luck


Anna DANIELEWICZ
St. Rodan Club Skrzynki
067,78-1,22
10PASJONATA (25)
KUC / POL / Klacz / 2010 (9) /
616013520039110 / gniada / Sanwan / Navajo / Prima W / Euron
Rajmund Łączny / Elżbieta Lasecka


Wiktoria LASECKA (JM.2006)
KJ Wiecanowo
070,57+1,57
11TORNADO (27)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616009680025613 / gniada / Literat / / Tiguanadra /
Ryszard Gardyjas / Zuzanna Kasperczak


Karolina KASPERCZAK (MJ.2000)
JUKS Mieczewo
067,16-1,84
12CORNEL (87)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / gniada / nn / nn / nn / nn


Daria SZARWARK (Mł.2019)
OJ Kalina
067,13-1,87
13POLARIS R (10)
SP / POL / Wałach / 2009 (10) /
616009540172409 / gniada / Goofi "R" / Campari "M" / Persefona "R" / Landino
Romuald Hałabuda / Ryszarda Ziemniarska


Agata ZIEMNIARSKA (J.2003)
bez przynależności klubowej
066,99-2,01
14CA IRA (65)
WLKP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616007610152812 / ciemnogniada / Galon / / Calineczka /
Kazimierz Kosakowski / Kazimierz Kosakowski


Hanna OCH-OLEKSY (J.2003)
KJ Raduszyn
066,68-2,32
15LINDA (71)
Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2006 (13) /
POL999590250506 / kasztanowata / Rodos / Loska
Sasha Paweł / Stajnia Maskawa


Alan BORUCZKOWSKI
Stajnia Maskawa
071,39+2,39
16SWING (50)
SP / POL / Wałach / 2012 (7) /
- / gniada / Fokus / / Siena / Placido / Animo
Marcin Nowak / Katarzyna Wojciechowicz


Katarzyna WOJCIECHOWICZ
Delta Biedrusko
066,48-2,52
17TOP GUN (13)
SP / POL / Wałach / 2014 (5) /
616009610004014 / skarogniada / Le Mistral / Leuthen I / Landgraf I / Tulka / Lap Bej / Elsing
SK Mieczownica / Patryk Reimisz


Amelia ŁADZIAK (JM.2004)
KJ Lotus Poznań
071,79+2,79
18IN TIME (72)
KWPN / NED / Klacz / 2010 (9) /
528003201000219 / siwa / Indorado / Corrado I / Waludine / Goodtimes
- / Magdalena Murawska


Magdalena MURAWSKA
KJ Zagórów
072,77+3,77
19ERR-CHARGER (18)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616009610116213 / gniada / Cantero / Cambridge / Errisima / Turbud Tempo
Adrianna Marciniak / Adrianna Marciniak


Zuzanna SKOWROŃSKA
KJ Lotus Poznań
064,74-4,26
20ERRISIMA (12)
SP / POL / Klacz / 2002 (17) /
POL009540109002 / gniada / Turbud Tempo / Palestro VD Beginjaker / Elegantka / Edreon
Tomasz Marczak / Adrianna Marciniak


Karolina TOMCZAK
KJ Lotus Poznań
064,55-4,45
21SWING (50)
SP / POL / Wałach / 2012 (7) /
- / gniada / Fokus / / Siena / Placido / Animo
Marcin Nowak / Katarzyna Wojciechowicz


Katarzyna WOJCIECHOWICZ
Delta Biedrusko
064,44-4,56
22BEZA (49)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
- / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
- / Alicja Jakubowska


Antonina WARZYWODA (J.2003)
bpk
074,09+5,09
23TORNADO (27)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616009680025613 / gniada / Literat / / Tiguanadra /
Ryszard Gardyjas / Zuzanna Kasperczak


Karolina KASPERCZAK (MJ.2000)
JUKS Mieczewo
074,32+5,32
24CELINIEC (79)
SP / POL / Wałach / 2006 (13) /
Pol / ciemnogniada / Sf / Sp
Xx / Xx


Wioleta ADAMSKA (J.2003)
Sekcja Jeździecka Turzyn
074,54+5,54
25ESTER (43)
WLKP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616007591087713 / gniada / Le Duc / / Etna /
Waldemar Kubicki / Anna Gałka


Anna GAŁKA
bpk
063,33-5,67
26CA IRA (65)
WLKP / POL / Klacz / 2012 (7) /
616007610152812 / ciemnogniada / Galon / / Calineczka /
Kazimierz Kosakowski / Kazimierz Kosakowski


Hanna OCH-OLEKSY (J.2003)
KJ Raduszyn
062,48-6,52
27CARLOS (59)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2012 (7) /
brak / siwa / nn / nn
nn / Piotr Niemczyk


Daria NIEMCZYK (J.2002)
Klub Jeździecki Wiecanowo
061,41-7,59
28FUKSYN (17)
Czysta Krew Arabska / POL / Wałach / 2010 (9) /
613/2011 / siwa / Poligon / Flecistka
Dorota Paczkowska / Kinga Geartner


Nikola PLANK (JM.2004)
Kj Rozchodniaczek
166,85-2,15
29LIDER (81)
SP / POL / W / 2001 (18) /



Agnieszka JANAS
Stajnia Lider
163,60-5,40
30ALPINA (62)
Szlachetna Półkrew / POL / Klacz / 2003 (16) /
POL009670123903 / kara / Aster / Austria
Gnyrek Karol / Daria Bielecka


Monika TROJANOWSKA (JM.2004)
UKS Jantar Gniezno
162,78-6,22
31CIESZYN (4)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
158,96-10,04
32FUKSYN (17)
Czysta Krew Arabska / POL / Wałach / 2010 (9) /
613/2011 / siwa / Poligon / Flecistka
Dorota Paczkowska / Kinga Geartner


Nikola PLANK (JM.2004)
Kj Rozchodniaczek
269,46+0,46
33ONYKS (24)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
brak / kasztanowata / CARETINO K / OCEANIA
Stelmaszyk Stanisław / Agata Kołodziej


Anna MACIEJEWSKA
bpk
275,43+6,43
34CARLOS (59)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2012 (7) /
brak / siwa / nn / nn
nn / Piotr Niemczyk


Daria NIEMCZYK (J.2002)
Klub Jeździecki Wiecanowo
280,90+11,90
35OPTYMISTKA (76)
KUC / POL / Klacz / 2005 (14) /
brak / siwa / Cisoń / Osumi
Lilianna Gajdzińska / Izabela Duda


Jagoda SZREYMANN
OJ Kalina
285,22+16,22
36CZELIN (54)
Traken / POL / Wałach / 2014 (5) /
616007600141514 / gniada / Eloquent / / Heleris
Stadnina koni liski sp z.o.o. / Stajnia wapno Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
381,29+12,29
37CZELIN (54)
Traken / POL / Wałach / 2014 (5) /
616007600141514 / gniada / Eloquent / / Heleris
Stadnina koni liski sp z.o.o. / Stajnia wapno Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
676,25+7,25
38DEVON HILL (85)
SP / POL / Wałach / 2011 (8) /
- / gniada / Le Voltaire / Dama
Daria Wachnowska / Agnieszka Lisowska


Alicja LISOWSKA
Stajnia Toffel
678,41+9,41
39ONYKS (24)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
brak / kasztanowata / CARETINO K / OCEANIA
Stelmaszyk Stanisław / Agata Kołodziej


Agata KOŁODZIEJ
BPK
686,37+17,37
HILWAUKEE (21)
Holsztyn / POL / Wałach / 2009 (10) /
- / gniada / H-Ekwador / Scarlett XVII
Dawid Dorociak / Dawid Dorociak


Damaris DOROCIAK (J.2003)
Bez Przynależności Klubowej
elim
MAGIC (5)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
REZ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
80
Liczba przeszkód(Obstacles)
11
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
69 s
Startowało koni
41
Ukończyło koni
39
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VIII Edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - I etap

SO Gniezno, 28 kwietnia 2019
Wydruk: 02-05-2019 08:17:00
5/L

(28-04-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / L / Dwufazowy art. 274.5.3
(Competition No: 5 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I FazaII FazaNagroda
Prize
PunktyCzasPunktyCzas
1NOBEL VAN DORPERHEIDE (51)
BWP / BEL / Wałach / 2013 (6) /
056002w00306243 / gniada / Jamal VD Heffinck / Kalaska De Semilly / Jolien Van Dorperheide / Winningmood Van De Arenberg
Stoeterij Dorperheide / SK Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
026,83025,83
2WELLA (86)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / siwa / Landor / Lacatraz / Wenus / Witbooi
GR Wienc-Rol Sp. z o. o. / SK Wapno Jan Jach


Oliwia JACH
GLKS Sokół Damasławek
027,52028,95
3TREFL (28)
SP / POL / Ogier / 1998 (21) /
POL009660069698 / ciemnogniada / Cabrol Amicor / Caletto I / Tarcza / Czad
SK Nowielice / SO Łąck


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
025,62029,61
4POLARIS R (10)
SP / POL / Wałach / 2009 (10) /
616009540172409 / gniada / Goofi "R" / Campari "M" / Persefona "R" / Landino
Romuald Hałabuda / Ryszarda Ziemniarska


Agata ZIEMNIARSKA (J.2003)
bez przynależności klubowej
025,95031,07
5LIDER (81)
SP / POL / W / 2001 (18) /



Bilge YILDIRIM
Stajnia Lider
024,75031,90
6SOLO (40)
WLKP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616007610188513 / gniada / Leonardo / Loxgraf GO / Samba / Lwówek
Zbigniew Bigaj / Maria Słabowska


Joanna SŁABOWSKA (J.2001)
KJ Wiecanowo
026,00032,09
7IN TIME (72)
KWPN / NED / Klacz / 2010 (9) /
528003201000219 / siwa / Indorado / Corrado I / Waludine / Goodtimes
- / Magdalena Murawska


Magdalena MURAWSKA
KJ Zagórów
028,53032,64
8CZUMEN K (6)
SP / POL / Ogier / 2003 (16) /
POL009611110403 / siwa / Ariados / Ariadus / Czunia / Ajax
Andrzej Kramer / GRH Żydowo SO Gniezno


Joanna SIMIŃSKA
SO Gniezno
025,22033,20
9CATOKIS (26)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
616009640015410 / gniada / Catoki / Cambridge / Ina IV / Lesanto
Roman Siwek / Andrzejewska Monika


Monika ANDRZEJEWSKA
bpk
024,74033,32
10CONGO AK (57)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / gniada / Contendus / / Czunita K /
- / Monika Grzegorek


Adrianna GRZEGOREK (JM.2006)
bpk
024,73033,46
11CELINIEC (79)
SP / POL / Wałach / 2006 (13) /
Pol / ciemnogniada / Sf / Sp
Xx / Xx


Wioleta ADAMSKA (J.2003)
Sekcja Jeździecka Turzyn
027,88035,56
12MAGIC (5)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
026,96036,07
13HELVETIA MK (33)
SP / POL / Klacz / 2013 (6) /
616009600246913 / siwa / Rasch / Ramirado / Huanita / Good Luck


Anna DANIELEWICZ
St. Rodan Club Skrzynki
029,91037,14
14MEKLAR (78)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
- / Agnieszka Zbierska


Daria SZARWARK (Mł.2019)
OJ Kalina
028,69037,50
15AMOR (35)
SP / POL / Wałach / 2008 (11) /
POL009660910808 / kasztanowata / Empire / Embassy I / Afera / Ever For Pleasure
- / Jacek Mateja


Katarzyna ŁAKOMY
LKS Cwał Poznań
028,44039,56
16CARAT (74)
SP / POL / Ogier / 2001 (18) /
brak / siwa / . / .
. / .


Piotr SOKOŁOWSKI
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
029,61142,65
17ORKA (22)
SP / POL / Klacz / 2003 (16) /
- / gniada / Marino / / Odetta /
Leon Gawroński / Łukasz Dobrzyński


Michalina DOBRZYŃSKA (J.2003)
LKJ przy SK Mieczownica
026,08429,92
18LUCY (64)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
616 009 52 00047 10 / gniada / Domel / LISA SUE
Trzciński Piotr / Wojciech Michalczak


Zuzanna MICHALCZAK (J.2002)
Stajnia Złota Podkowa
027,70431,96
19TURYN (3)
PKSP / POL / Wałach / 1998 (21) /
- / ciemnogniada / Kwartet / Tulonka
SK Mieczownica / Iwona Krzyżan


Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
025,95432,58
20RUDE SUNSHINE (34)
OLD / POL / Klacz / 2005 (14) /
DE433330470605 / skarogniada / Romanov Blue Hors / Rohdiamant / Fontania / Sevillano


Maksymilian MATEJA (J.2003)
bpk
031,59435,33
21DUKAT (56)
SP / POL / Wałach / 2009 (10) /
- / gniada / Harvest / / / Bujak
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Kamil JARMUŻ
KJ Sokół Damasławek
024,64438,53
22GRAFON (53)
SP / POL / Ogier / 2013 (6) /
616009610086413 / kasztanowata / Vandamme / Guidam / Quidam De Revel / Gracja / Calvados Z
SK Dobrzyniewo / Stajnia Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
024,26836,62
23TOP GUN (13)
SP / POL / Wałach / 2014 (5) /
616009610004014 / skarogniada / Le Mistral / Leuthen I / Landgraf I / Tulka / Lap Bej / Elsing
SK Mieczownica / Patryk Reimisz


Amelia ŁADZIAK (JM.2004)
KJ Lotus Poznań
025,201860,77
24POKER (30)
SP / POL / Wałach / 2008 (11) /
616999520184308 / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
Marcin Łączny / Marcin Frandzelski


Wiktoria FRANDZELSKA (MJ.2000)
KJ Wiecanowo
021,412279,22
25FIKUS (9)
WLKP / POL / Wałach / 2010 (9) /
616007600249610 / gniada / Iphino / Greiton / Frotka / Hamlet Go
SK Liski / Elżbieta Padowska


Inez PADOWSKA (MJ.1998)
KJ Wiecanowo
425,21
26ZAFIRA (23)
WLKP / POL / Klacz / 2004 (15) /
POL007611060204 / siwa / Harwest / Indoctro / Zuzanna / Lew
Siejak Agnieszka / Łukasz Dobrzyński


Michalina DOBRZYŃSKA (J.2003)
LKJ przy SK Mieczownica
425,59
27DONOVAN (14)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2014 (5) /
616007610160913 / gniada / Vandamme / Doba
Ograbek Krystian / Ograbek Krystian


Adrianna SIUDA (Mł.2019)
Harmony Club Owińska
427,13
28CIESZYN (4)




Klaudia WALCZAK
SJ Dragon Gniezno
427,46
29GALAKIDO (32)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
616009610160310 / gniada / Placido / Animo / Gaja / Austin
Gospodarstwo Rolne "WIENC-ROL" Sp. z o. o. / Marcin Łączny


Marcin ŁĄCZNY
KJ Wiecanowo
428,53
30ECON Z (55)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616009530189013 / gniada / Corvus Z / Era L/ Lintasboy R
Zieliński Krzysztof / Stadnina koni wapno Jach


Oliwia JACH (J.2003)
KJ Sokół Damasławek
438,16
31NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE (52)
BWP / BEL / Wałach / 2013 (6) /
56002W00305200 / siwa / H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar) / Iza C / Winningmood Van De Arenberg
Ludo Philippaerts / SK Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
635,34
32CANTATRICE (75)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
POL009610150607 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Centuria / Lavendel
- / Izabela Duda


Izabela DUDA
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
644,99
33TORINA DEUX (42)
KUC / POL / Klacz / 2012 (7) /
616999610226312 / gniada / Czuwaj / Windwurf / Sasanka / Owad
Sławomir Zobel / Sławomir Zobel


Marcelina ZOBEL (JM.2004)
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
647,84
34DEVON HILL (85)
SP / POL / Wałach / 2011 (8) /
- / gniada / Le Voltaire / Dama
Daria Wachnowska / Agnieszka Lisowska


Alicja LISOWSKA
Stajnia Toffel
826,40
35DR.DOOLITTLE 32 (82)
HAN. / GER / Wałach / 0000 /
DE431317011902 / gniada / Drosselklang II / Don Carlos / C.Baronesse / Cordial Medoc
Wilhelm Ovelhey / Maciej Ceglarski


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
826,54
36BABILON (67)
SP / POL / Wałach / 2001 (18) /
POL009611165901 / kasztanowata / Dragon / Davidoff / Bylina / Burgos
Kazimierz Kosakowski / Roman Przymusiński


Andrzej KOSAKOWSKI
KJ Raduszyn
828,59
37KOSTA BRAWA (73)
SP / POL / Klacz / 2008 (11) /
POL999670012608 / gniada / Lord B / Lambado / Kostaryka / Kabuz
Brzechwa Marek / Piotr Sokołowski


Sara SZCZOT
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
1237,14

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100/100
Liczba przeszkód(Obstacles)
6/5
Liczba skoków(Jumps)
6/6
Dystans (m)
230/230
Tempo (m/min)
350/350
Norma czasu(Time allowed)
40/40 s
Startowało koni
37
Ukończyło koni
37
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski




VIII Edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna w Skokach przez Przeszkody - I etap

SO Gniezno, 28 kwietnia 2019
Wydruk: 02-05-2019 08:17:05
6/L1

(28-04-2019)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 6 / L1 / Zwykły, art. 238.2.1
(Competition No: 6 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
1TREFL (28)
SP / POL / Ogier / 1998 (21) /
POL009660069698 / ciemnogniada / Cabrol Amicor / Caletto I / Tarcza / Czad
SK Nowielice / SO Łąck


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
053,53
2WELLA (86)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) /
- / siwa / Landor / Lacatraz / Wenus / Witbooi
GR Wienc-Rol Sp. z o. o. / SK Wapno Jan Jach


Oliwia JACH
GLKS Sokół Damasławek
054,68
3CATOKIS (26)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
616009640015410 / gniada / Catoki / Cambridge / Ina IV / Lesanto
Roman Siwek / Andrzejewska Monika


Monika ANDRZEJEWSKA
bpk
054,72
4ECON Z (55)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616009530189013 / gniada / Corvus Z / Era L/ Lintasboy R
Zieliński Krzysztof / Stadnina koni wapno Jach


Oliwia JACH (J.2003)
KJ Sokół Damasławek
057,96
5LUCY (64)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
616 009 52 00047 10 / gniada / Domel / LISA SUE
Trzciński Piotr / Wojciech Michalczak


Zuzanna MICHALCZAK (J.2002)
Stajnia Złota Podkowa
058,46
6CZUMEN K (6)
SP / POL / Ogier / 2003 (16) /
POL009611110403 / siwa / Ariados / Ariadus / Czunia / Ajax
Andrzej Kramer / GRH Żydowo SO Gniezno


Joanna SIMIŃSKA
SO Gniezno
058,93
7SOLO (40)
WLKP / POL / Wałach / 2013 (6) /
616007610188513 / gniada / Leonardo / Loxgraf GO / Samba / Lwówek
Zbigniew Bigaj / Maria Słabowska


Joanna SŁABOWSKA (J.2001)
KJ Wiecanowo
059,38
8ORKA (22)
SP / POL / Klacz / 2003 (16) /
- / gniada / Marino / / Odetta /
Leon Gawroński / Łukasz Dobrzyński


Michalina DOBRZYŃSKA (J.2003)
LKJ przy SK Mieczownica
061,39
9FIKUS (9)
WLKP / POL / Wałach / 2010 (9) /
616007600249610 / gniada / Iphino / Greiton / Frotka / Hamlet Go
SK Liski / Elżbieta Padowska


Inez PADOWSKA (MJ.1998)
KJ Wiecanowo
061,64
10CARAT (74)
SP / POL / Ogier / 2001 (18) /
brak / siwa / . / .
. / .


Piotr SOKOŁOWSKI
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
273,01
11NOBEL VAN DORPERHEIDE (51)
BWP / BEL / Wałach / 2013 (6) /
056002w00306243 / gniada / Jamal VD Heffinck / Kalaska De Semilly / Jolien Van Dorperheide / Winningmood Van De Arenberg
Stoeterij Dorperheide / SK Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
451,81
12ZAFIRA (23)
WLKP / POL / Klacz / 2004 (15) /
POL007611060204 / siwa / Harwest / Indoctro / Zuzanna / Lew
Siejak Agnieszka / Łukasz Dobrzyński


Michalina DOBRZYŃSKA (J.2003)
LKJ przy SK Mieczownica
454,01
13GRAFON (53)
SP / POL / Ogier / 2013 (6) /
616009610086413 / kasztanowata / Vandamme / Guidam / Quidam De Revel / Gracja / Calvados Z
SK Dobrzyniewo / Stajnia Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
456,61
14NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE (52)
BWP / BEL / Wałach / 2013 (6) /
56002W00305200 / siwa / H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar) / Iza C / Winningmood Van De Arenberg
Ludo Philippaerts / SK Wapno Jan Jach


Klaudiusz JACH (MJ.1999)
KJ Sokół Damasławek
461,27
15RUDE SUNSHINE (34)
OLD / POL / Klacz / 2005 (14) /
DE433330470605 / skarogniada / Romanov Blue Hors / Rohdiamant / Fontania / Sevillano


Maksymilian MATEJA (J.2003)
bpk
461,71
16GALAKIDO (32)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
616009610160310 / gniada / Placido / Animo / Gaja / Austin
Gospodarstwo Rolne "WIENC-ROL" Sp. z o. o. / Marcin Łączny


Marcin ŁĄCZNY
KJ Wiecanowo
462,89
17POKER (30)
SP / POL / Wałach / 2008 (11) /
616999520184308 / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
Marcin Łączny / Marcin Frandzelski


Wiktoria FRANDZELSKA (MJ.2000)
KJ Wiecanowo
572,21
18ETER (29)
Wielkopolska / POL / Ogier / 2014 (5) /
616007610177515 / tarantowata / LEW / ETNA
IGNACY PRZESPOLEWSKI / SZYMON PRZESPOLEWSKI


Łukasz WYSOKIŃSKI
STAJNIA POD SŁOŃCEM
676,82
19POLARIS R (10)
SP / POL / Wałach / 2009 (10) /
616009540172409 / gniada / Goofi "R" / Campari "M" / Persefona "R" / Landino
Romuald Hałabuda / Ryszarda Ziemniarska


Agata ZIEMNIARSKA (J.2003)
bez przynależności klubowej
857,36
20DR.DOOLITTLE 32 (82)
HAN. / GER / Wałach / 0000 /
DE431317011902 / gniada / Drosselklang II / Don Carlos / C.Baronesse / Cordial Medoc
Wilhelm Ovelhey / Maciej Ceglarski


Maciej CEGLARSKI
Posadowskie TJ
863,20
21AMOR (35)
SP / POL / Wałach / 2008 (11) /
POL009660910808 / kasztanowata / Empire / Embassy I / Afera / Ever For Pleasure
- / Jacek Mateja


Katarzyna ŁAKOMY
LKS Cwał Poznań
865,95
22CONGO AK (57)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) /
- / gniada / Contendus / / Czunita K /
- / Monika Grzegorek


Adrianna GRZEGOREK (JM.2006)
bpk
867,06
23KOSTA BRAWA (73)
SP / POL / Klacz / 2008 (11) /
POL999670012608 / gniada / Lord B / Lambado / Kostaryka / Kabuz
Brzechwa Marek / Piotr Sokołowski


Sara SZCZOT
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
971,47
24DUKAT (56)
SP / POL / Wałach / 2009 (10) /
- / gniada / Harvest / / / Bujak
- / Stajnia Wapno Jan Jach


Kamil JARMUŻ
KJ Sokół Damasławek
1661,62
25CANTATRICE (75)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) /
POL009610150607 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Centuria / Lavendel
- / Izabela Duda


Izabela DUDA
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2099,08
TORINA DEUX (42)
KUC / POL / Klacz / 2012 (7) /
616999610226312 / gniada / Czuwaj / Windwurf / Sasanka / Owad
Sławomir Zobel / Sławomir Zobel


Marcelina ZOBEL (JM.2004)
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
elim

PRZEJAZDY TRENINGOWE

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
PunktyCzasNagroda
Prize
ETER (29)
Wielkopolska / POL / Ogier / 2014 (5) /
616007610177515 / tarantowata / LEW / ETNA
IGNACY PRZESPOLEWSKI / SZYMON PRZESPOLEWSKI


Łukasz WYSOKIŃSKI
STAJNIA POD SŁOŃCEM
865,41

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
105
Liczba przeszkód(Obstacles)
11
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
350
Norma czasu(Time allowed)
69 s
Startowało koni
27
Ukończyło koni
25
 
 Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Lidia Perek
 Gospodarz toru:


Andrzej Matławski