ZT-B Towarzyskie zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody
Poznań - Hipodrom Wola, 22 lutego 2020

LISTY STARTOWE

1 - Kuce 65 - Dwufazowy, art. 274.5.3 (22-02-2020)
L.p. (No)Nazwa koniaZawodnikKlub
1GRANDWysoczańska Nina (Mł.2008)KJ Michałówka
2BAZYLIAGoszczyński Adam (Mł.2010)Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
3GRANDWysoczańska Nina (Mł.2008)KJ Michałówka
4BAZYLIAGoszczyński Adam (Mł.2010)Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
5AMAZONKALeszczyńska Ada (JM.2005)Bez Przynależności Klubowej
6WICHEREKWalorczyk Maria (JM.2006)KJ Morena Sieraków-Gałowo
7AMAZONKALeszczyńska Ada (JM.2005)Bez Przynależności Klubowej
8DRUMLAHoffmann Natalia (JM.2005)Stajnia Mączyńskich
9IBERADO NJakubowska Eliza (JM.2005)Bpk
10SANDYHILL LUCYGola Helena (Mł.2010)JKS Fer Więckowice


2 - Mini LL - Z trafieniem w normę czasu (22-02-2020)
L.p. (No)Nazwa koniaZawodnikKlub
1MELISSESinkiewicz NataliaLKS Cwał Poznań
2HORTAPaszek Matylda (JM.2006)KJ Rancho Poznań
3SANDYHILL LUCYGola Helena (Mł.2010)JKS Fer Więckowice
4HORTAPaszek Matylda (JM.2006)KJ Rancho Poznań
5ORBITAWardęga Małgorzata (MJ.2000)JKS Moskit
6CHARDONNAY DELUXE HMichalska Maria (JM.2007)LKJ Abaria Iwno
7ORBITAWardęga Małgorzata (MJ.2000)JKS Moskit
8CHARDONNAY DELUXE HMichalska Maria (JM.2007)LKJ Abaria Iwno
9MELISSEPawlik Marta (Mł.2008)LKS Cwał Poznań
10DUMKAMichniak Zuzanna (MJ.1999)Szkółka Jeździecka Zuzanna Michniak
11PROXISDrążkiewicz KorneliaLKJ Abaria Iwno
12BANITA-SZRachwal MarcinKJ RE-CO Ostrów Wlkp.
13LA’LIBERTINASarnowski Bartosz (JM.2005)BPK
143DKostrzewska KlaudiaSt. J Baborówko
15SAHARAPelczarska Amelia (JM.2007)Bez Przynależności Klubowej
16KORSARZMalinowska Patrycja (MJ.2000)OJ Kalina
17SAHARAPelczarska Amelia (JM.2007)Bez Przynależności Klubowej
18KORSARZMalinowska Patrycja (MJ.2000)OJ Kalina
19POWERKubacka Marta (J.2002)bpk
20FIOŁEKSołtysiak Milena (JM.2007)JKS Robir Chwalęcice


3 - LL - Dwufazowy art. 274.5.3 (22-02-2020)
L.p. (No)Nazwa koniaZawodnikKlub
1WICHEREKWalorczyk Julia (J.2002)KJ Morena Sieraków-Gałowo
2FIOŁEKSołtysiak Milena (JM.2007)JKS Robir Chwalęcice
3IBERADO NJakubowska Eliza (JM.2005)Bpk
4FIOŁEKSołtysiak Milena (JM.2007)JKS Robir Chwalęcice
5D-KROPKANiesiołowska Zofia (JM.2007)bpk
6ARESWysoczańska Nina (Mł.2008)KJ Michałówka
7D-KROPKANiesiołowska Zofia (JM.2007)bpk
8ARESWysoczańska Nina (Mł.2008)KJ Michałówka
9LA BAMBA CALIDAD TGGogołek TomaszSt. KS Jumping Events Poznań
10POWERKubacka Marta (J.2002)bpk
11LA BAMBA CALIDAD TGGogołek TomaszSt. KS Jumping Events Poznań
12LA’LIBERTINASarnowski Bartosz (JM.2005)BPK
13BANITA-SZRachwal MarcinKJ RE-CO Ostrów Wlkp.
14PROXISDrążkiewicz KorneliaLKJ Abaria Iwno
15DUMKAMichniak Zuzanna (MJ.1999)Szkółka Jeździecka Zuzanna Michniak
16TROSKASzymkowiak WeronikaBPK
17LORD RAMIRO-JWojnowski Marekbpk
18NOSALBrand JuliaPałucki KJ w Górkach Zagajnych
19LORD RAMIRO-JWojnowski Marekbpk
20NOSALBrand JuliaPałucki KJ w Górkach Zagajnych
21MISSY GREYKropacz Marta (J.2002)JUKS Mieczewo
22ARTEMISDominiak AgnieszkaCwał Zakrzewo
23MISSY GREYKropacz Marta (J.2002)JUKS Mieczewo
24ARTEMISDominiak AgnieszkaCwał Zakrzewo
25CORNELSokołowski PiotrSt. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
26MEKLARSzreymann Jagoda (Mł.2019)OJ Kalina
27CORNELSokołowski PiotrSt. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
28MEKLARSzreymann Jagoda (Mł.2019)OJ Kalina
29RUBINKardach MonikaCwał Zakrzewo
30INDIAN SUMMERKuś Małgorzata (J.2003)JKS Dako-Galant SKIBNO
31RUBINKardach MonikaCwał Zakrzewo
32D’ACCARDOMorel Aleksandra (MJ.2000)JKS Robir Chwalęcice
33CAVIARI VUrbaniak Adrian (Mł.2019)Brak
34ORABELLAPankowska Karina (J.2002)brak
35SOJUSZNIKKowalska Magdalena (J.2003)bpk
36G-CASALLAKuczyński Piotrbpk
37SIDWłoch Joachim (JM.2007)bpk
38RAKSACegielska Natalia (JM.2006)JKS Robir Chwalęcice
39CIGARETTA ZGogołek TomaszSt. KS Jumping Events Poznań
40ONYKSKołodziej Agatabpk
41CIGARETTA ZGogołek TomaszSt. KS Jumping Events Poznań
42FIDŻIPerek Judyta (JM.2007)Posadowskie TJ
43TRENDYPogodzińska Urszula (JM.2005)LKS Cwał Poznań
44FIDŻIPerek Judyta (JM.2007)Posadowskie TJ
45KASZTANKostrzewska KlaudiaSt. J Baborówko
46SONATABuszczak Zuzanna (JM.2007)Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events


4 - L - Zwykły, art. 238.2.1 (22-02-2020)
L.p. (No)Nazwa koniaZawodnikKlub
1TAZINAPerek Judyta (JM.2007)Posadowskie TJ
2TRENDYPogodzińska Urszula (JM.2005)LKS Cwał Poznań
3TAZINAPerek Judyta (JM.2007)Posadowskie TJ
4SONATABuszczak Zuzanna (JM.2007)Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
5KASZTANKostrzewska KlaudiaSt. J Baborówko
6GRASSHOPPERKlóska SławomirSt. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
7CARATDuda IzabelaSt. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
8GRASSHOPPERKlóska SławomirSt. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
9ONYKSKołodziej Agatabpk
10RAKSACegielska Natalia (JM.2006)JKS Robir Chwalęcice
11SIDWłoch Joachim (JM.2007)bpk
12G-CASALLAKuczyński Piotrbpk
13SOJUSZNIKKowalska Magdalena (J.2003)bpk
14ORABELLAPankowska Karina (J.2002)brak
15CAVIARI VUrbaniak Adrian (Mł.2019)Brak
16D’ACCARDOMorel Aleksandra (MJ.2000)JKS Robir Chwalęcice
17INDIAN SUMMERKuś Małgorzata (J.2003)JKS Dako-Galant SKIBNO
18SOFKAKopania JoannaKJ Rancho Poznań
19CARLEYKlóska SławomirSt. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
20SOFKAKopania JoannaKJ Rancho Poznań
21CARLEYKlóska SławomirSt. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
22W'ROKSANAHoffmann Natalia (JM.2005)Stajnia Mączyńskich
23LAVALLO-STARPawlak Nicole (MJ.2001)KJ Agro-Handel Śrem
24INDIARemisz MichałKJ Brzóska Sport Horses
25JAGODAGrzybowska Małgorzata (MJ.2001)bpk
26SALMINWysoczański Filip (JM.2005)KJ Michałówka
27JINTERA RKrzewińska Laura (J.2002)LKS Cwał Poznań
28WERBUS-KOpielewicz Stanisław (J.2004)LKS Cwał Poznań
29STALUEKlóska SławomirSt. Grupy Nickel Poznań
30DEJLOUOlejnik Przemysławbpk
31STALUEKlóska SławomirSt. Grupy Nickel Poznań
32KORTEZSchubert Grzegorzbpk
33LACRIMABąk PiotrKJ Profil Piła
34RUDE SUNSHINEMateja Maksymilian (J.2003)bpk
35LADY CHESTNUT TGGendera Bartosz (J.2002)St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
36POLAKKubacka Oliwia (JM.2005)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
37BOROMIRWłoch January (JM.2006)bpk
38KOSTA BRAWASokołowski PiotrSt. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
39CHACARTAKlóska SławomirSt. Grupy Nickel Poznań
40CANTATRICEDuda IzabelaSt. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
41CHACARTAKlóska SławomirSt. Grupy Nickel Poznań


5 - L1 - Zwykły, art. 238.2.1 (22-02-2020)
L.p. (No)Nazwa koniaZawodnikKlub
1CANTATRICEDuda IzabelaSt. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2KOSTA BRAWASokołowski PiotrSt. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
3BOROMIRWłoch January (JM.2006)bpk
4POLAKKubacka Oliwia (JM.2005)KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
5BRIDGET JONESKopras MarekKJ Kopras
6LADY CHESTNUT TGGendera Bartosz (J.2002)St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
7BRIDGET JONESKopras MarekKJ Kopras
8RUDE SUNSHINEMateja Maksymilian (J.2003)bpk
9CUIDAMMEKiciński JanuszKJ Profil Piła
10LACRIMABąk PiotrKJ Profil Piła
11CUIDAMMEKiciński JanuszKJ Profil Piła
12KORTEZSchubert Grzegorzbpk
13DEJLOUOlejnik Przemysławbpk
14WERBUS-KOpielewicz Stanisław (J.2004)LKS Cwał Poznań
15JINTERA RKrzewińska Laura (J.2002)LKS Cwał Poznań
16SALMINWysoczański Filip (JM.2005)KJ Michałówka
17JAGODAGrzybowska Małgorzata (MJ.2001)bpk
18INDIARemisz MichałKJ Brzóska Sport Horses
19CARATDuda IzabelaSt. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Tomasz Szymoniak, H2-052015-1)